Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 33 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 4416 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 29.08.2019 № 129 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен ұсынылған Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесін қарастырып, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ету мақсатында, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Абай ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Абай ауданының ауылдық округтері әкімдері ортақ пайдаланудағы жерлерде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды жабдықтауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Т. Мүсәпірбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Т.Ерденбеков
"29" 02 2016 жыл
Абай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "29" ақпандағы
№ 33 қаулысына қосымша
Абай ауданы бойынша үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар тiзбесі
№ р/с
Елді-мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыратын орындар
1
Қарауыл ауылдық округі
Қарауыл ауылы,
"Аға сұлтан" алаңы, (Мұхаметқанов көшесі)
2
Кеңгірбай би ауылдық округі
Кеңгірбай би ауылы, "Шәкерім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Көкбай ауылдық округі
Көкбай ауылы, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
4
Құндызды ауылдық округі
Құндызды ауылы, ауылдық клуб ғимаратының жанында
5
Архат ауылдық округі
Архат ауылы, ауылдық клуб ғимаратының жанында
6
Орда елді мекені
Орда елді мекені, "Мамай атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Қасқабұлақ ауылдық округі
Қасқабұлақ ауылы, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
8
Саржал ауылдық округі
Саржал ауылы, ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
9
Тоқтамыс ауылдық округі
Тоқтамыс ауылы, ауылдық клуб ғимаратының жанында
10
Медеу ауылдық округі
Медеу ауылы, "Медеу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29 февраля 2016 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 марта 2016 года № 4416. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29 августа 2019 года № 129
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29.08.2019 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Рассмотрев представленный районной территориальной избирательной комиссией перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району, в соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях обеспечения равных прав для всех кандидатов, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для всех кандидатов места для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району согласно приложению.
2. Акимам сельских округов Абайского района обеспечить оборудование мест для размещения агитационных печатных материалов, на землях общего пользования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Мусапирбеков Т.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Абайской районной
территориальной избирательной
комиссии Ерденбеков Т.
"29" 02 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Абайского района от
"29" февраля 2016 года № 33
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Места для размещения
агитационных печатных материалов
1
Караульский сельский округ
село Караул, площадь "Ага султан", (улица Мухаметканова)
2
Кенгирбай бийский сельский округ
село Кенгирбай би, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шакарима"
3
Кокбайский сельский округ
село Кокбай, возле здания сельского дома культуры
4
Кундыздинский сельский округ
село Кундызды, возле здания сельского клуба
5
Архатский сельский округ
село Архат, возле здания сельского клуба
6
населенный пункт Орда
населенный пункт Орда, возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мамая"
7
Каскабулакский сельский округ
село Каскабулак, возле здания сельского дома культуры
8
Саржалский сельский округ
село Саржал, возле здания сельского дома культуры
9
Токтамысский сельский округ
село Токтамыс, возле здания сельского клуба
10
Медеуский сельский округ
село Медеу, возле здания коммунального государственного учреждения "Медеуская средняя школа"