"2016-2018 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандығы № 33/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 2/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 4494 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/3-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы, 1- тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы 37/444-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4429 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/3-V шішіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4322 болып тіркелген, "Абай елі" газетінің 2016 жылғы 16-23 қаңтардағы № 3, 2016 жылғы 23-31 қаңтардағы № 4, 2016 жылғы 1-7 ақпандағы № 5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3230488,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 294365,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8779,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2485634,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының бос қалдықтары – 5443,3 мың теңге.
2) шығындар – 3230488,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 27830,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34996,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33/3-V "О бюджете Абайского района на 2016-2018 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2016 года № 2/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2016 года № 4494. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/3-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесений изменений и дополнений в решение Восточно- Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406- V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4429) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33/3-V "О бюджете Абайского района на 2016-2018 годы" (Зарегестрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4322, опубликованного в газете "Абай елі" № 3 от 16 -23 января 2016 года, № 4 от 23-31 января 2016 года, № 5 от 1-7 февраля 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3230488,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 294365,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8779,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2485634,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 5443,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3230488,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27830,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34996,0 тысяч тенге;