"2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 2/14-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 4493 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/60-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №43/312-V "2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4341 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылдың 23 қаңтарда №4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 6688033,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3219995,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7620,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58051,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3402367,0 мың теңге;
шығындар – 7166675,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 15432,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3657,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 494074,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 494074,5 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 2/14-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2016 года № 4493. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/60-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4341, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 23 января 2016 года №4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 6688033,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3219995,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7620,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58051,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3402367,0 тысяч тенге;
затраты – 7166675,5 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 15432,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3657,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 494074,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 494074,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне аудару нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 86,0 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С.Ысқақов
Аягөз аудандық мәслихатының
2016 жылғы 11 сәуірдегі
№ 2/14-VI шешіміне 1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/312-V шешіміне 1 қосымша
2016 жылға нақтыланған Аягөз ауданының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

"2. Принять к исполнению на 2016 год норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 86,0 процентов в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года №37/444-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года №34/406-V "О областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером 4429).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
Секретарь Аягозского
районного маслихата С.Искаков
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 2/14 - VI от 11 апреля
2016 года
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
№ 43/312 - V от 23 декабря
2015 года
Уточненный бюджет Аягозского района на 2016 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1983,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
9370,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
114768,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25501,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25501,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
4563,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
20938,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47429,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47429,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
8362,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
39067,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41838,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25838,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4512,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
21326,0
045
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
14300,0
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1700,0
02
Қорғаныс
11960,0
1
Әскери мұқтаждар
5539,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5539,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5539,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
0,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
5539,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
6421,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6421,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2386,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
0,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2386,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1983,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
9370,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
114768,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25501,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25501,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4563,0
015
За счет средств местного бюджета
20938,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47429,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47429,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
8362,0
015
За счет средств местного бюджета
39067,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
41838,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
25838,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4512,0
015
За счет средств местного бюджета
21326,0
045
Развитие объектов государственных органов
14300,0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1700,0
02
Оборона
11960,0
1
Военные нужды
5539,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5539,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5539,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
015
За счет средств местного бюджета
5539,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6421,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6421,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2386,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
015
За счет средств местного бюджета
2386,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы