"2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 09 маусымдағы № 3/23-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 4564 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/60-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4553 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V "2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4341 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылдың 23 қаңтарында № 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 6916033,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3435995,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7620,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58051,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3414367,0 мың теңге;
шығындар – 7394675,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 15432,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3657,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 494074,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 494074,5 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2016 года № 3/23-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 июня 2016 года № 4564. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/60-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4341, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 23 января 2016 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 6916033,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3435995,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7620,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58051,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3414367,0 тысяч тенге;
затраты – 7394675,5 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 15432,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3657,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 494074,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 494074,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне аудару нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4453 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 86,0 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Е.Юсупов
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С.Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының
2016 жылғы 9 маусымдағы
№ 3/23-VI шешіміне 1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы

"2. Принять к исполнению на 2016 год норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 86,0 процентов в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Юсупов
Секретарь Аягозского
районного маслихата С. Искаков
Приложение
к решению Аягозского
районного маслихата
№ 3/23 -VI от 9 июня 2016 года
Приложение 1
к решению Аягозского
районного маслихата