2017-2019 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/60-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 4798 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 35/236-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.03.2019 № 35/236-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 10475934,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3923402,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43856,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26542,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6482134,2 мың теңге;
шығындар – 10701460,7 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 5576,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13717,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8140,5 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 231102,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 231102,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.12.2017 № 16/117-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5053 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2017 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:

О бюджете Аягозского района на 2017-2019 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/60-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 января 2017 года № 4798. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2019 года № 35/236-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.03.2019 № 35/236-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 10475934,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3923402,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43856,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26542,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6482134,2 тысяч тенге;
затраты – 10701460,7 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 5576,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13717,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8140,5 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 231102,5 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 231102,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 16/117-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2017 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5053):

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы - 60,9 %;
2) әлеуметтік салық – 60,9 %.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 05.06.2017 № 11/87-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 3354527,0 мың теңге болып көзделсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2017 жылға ауданның атқарушы органының резерві 79000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. Жергілікті атқарушы органның жоғары турған бюджет алдындағы борышын өтеуі 4498,0 мың теңге болып көзделсін.
8. 5 қосымшаға сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 60,9 %;
2) социальный налог - 60,9 %.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.06.2017 № 11/87-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год объем субвенции в сумме 3354527,0 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 79000,0 тыс.тенге.
6. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 4498,0 тыс.тенге.
8. Признать утратившими силу решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 5

1820,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
303,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
32,2
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
32,2
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
87,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
87,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,5
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,5
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,5
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1243,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1243,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
915,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
328,0
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
39546,5
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
39546,5
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
39546,5
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
26542,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
26542,0
1
Жерді сату
24747,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
24747,0
2
Материалдық емес активтерді сату
1795,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
1795,0
4
Трансферттер түсімдері
6482134,2
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
6482134,2
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
6482134,2
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1820,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
303,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
32,2
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
32,2
9
Прочие доходы от государственной собственности
87,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
87,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,5
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,5
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,5
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1243,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1243,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
915,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
328,0
06
Прочие неналоговые поступления
39546,5
1
Прочие неналоговые поступления
39546,5
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
39546,5
3
Поступления от продажи основного капитала
26542,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
26542,0
1
Продажа земли
24747,0
01
Поступления от продажи земельных участков
24747,0
2
Продажа нематериальных активов
1795,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
1795,0
4
Поступления трансфертов
6482134,2
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
6482134,2
2
Трансферты из областного бюджета
6482134,2
01
Целевые текущие трансферты

258589,4
1
Автомобиль көлiгi
250389,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппараты
127639,4
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
121684,4
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5955,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
122750,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122750,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
8200,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8200,0
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
8200,0
13
Басқалар
422354,8
9
Басқалар
422354,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13243,7
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13243,7
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
2135,3
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11108,4
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
409111,1
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23644,8
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
385466,3
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

258589,4
1
Автомобильный транспорт
250389,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
127639,4
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
121684,4
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
5955,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
122750,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122750,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
8200,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8200,0
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
8200,0
13
Прочие
422354,8
9
Прочие
422354,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13243,7
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13243,7
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
2135,3
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
0,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
11108,4
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
409111,1
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" до 2020 года.
23644,8
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
385466,3
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аягөз аудандық мәслихатының
2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 8/60-VI
шешіміне 5 қосымша
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V " 2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4341 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылғы 23 қаңтар № 4 жарияланған) шешімі;
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 2/14-VІ " 2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу тіралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4493 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 28 сәуір "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылғы 30 сәуір № 21-22 жарияланған) шешімі;
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 маусымдағы № 3/23-VІ " 2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу тіралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4564 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 5 шілде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылғы 2 шілде № 31 жарияланған) шешімі;
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі №4 /38-VІ " 2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу тіралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4627 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 18 тамыз "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылғы 20 тамызда № 38 жарияланған) шешімі;
5. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 6/50-VІ " 2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу тіралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4702 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 10 қараша "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылғы 29 қазандағы № 48 жарияланған) шешімі;
6. Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № 7/56-VІ " 2016-2018 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/312-V шешіміне өзгерістер енгізу тіралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4747 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 13 желтоқсан "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2016 жылғы 10 желтоқсандағы № 54 жарияланған) шешімі.

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Аягозского районного
маслихата
№ 8/60-VI
от 23 декабря 2016 года
1. решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3609, в газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2015 года № 4);
2. решение Аягозского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 2/14-VІ "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 23декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016 - 2018 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4493, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 28 апреля 2016 года, в газете "Аягөз жаңалықтары" от 30 апреля 2016 года № 21-22);
3. решение Аягозского районного маслихата от 9 июня 2016 года № 3/23-VІ "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 23декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016 - 2018 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4564, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 июля 2016 года, в газете "Аягөз жаңалықтары" от 2 июля 2016 года № 31);
4. решение Аягозского районного маслихата от 29 июля 2016 года № 4/38-VІ "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 23декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016 - 2018 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4627, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 18 августа 2016 года, в газете "Аягөз жаңалықтары" от 20 августа 2016 года № 38);
5. решение Аягозского районного маслихата от 19 октября 2016 года № 6/50-VІ "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 23декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016 - 2018 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4702, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 10 ноября 2016 года, в газете "Аягөз жаңалықтары" от 29 октября 2016 года № 48);
6. решение Аягозского районного маслихата от 25 ноября 2016 года № 7/56-VІ "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 23декабря 2015 года № 43/312-V "О бюджете Аягозского района на 2016 - 2018 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4747, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 декабря 2016 года, в газете "Аягөз жаңалықтары" от 10 декобря 2016 года № 54).