"2016-2018 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 2/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 cәуірде № 4513 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4326 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 12-13 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"түсімдер – 2884143,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 393820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15688,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48731,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2425904,0 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 2884680,0 мың теңге";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 18621,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22271,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3650,0 мың теңге";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0,0 мың
теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) – -19158,0 мың теңге";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –19158,0
мың теңге".
1 қосымшадағы ІІ "Шығындар" бөлімінде:
"Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық" 07 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бескарагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 39/3-V "О бюджете Бескарагайского района на 2016-2018 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2016 года № 2/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2016 года № 4513. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 39/3-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4326, опубликованное в газете "Бесқарағай тынысы" за № 12-13 от 3 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"поступления – 2884143,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 393820,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15688,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48731,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2425904,0 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 2884680,0 тысяч тенге";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 18621,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22271,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3650,0 тысяч тенге";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -19158,0 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
19158,0 тысяч тенге".
в приложении 1 в разделе II "Затраты":
Функциональную группу 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство" дополнить следующими программами:

"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" 471 026 бағдарламасы – 6780,0 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" 495 042 бағдарламасы – 7133,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

программа 471 026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" - 6780,0 тысяч тенге;
программа 495 042 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" - 7133,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.