"2016-2018 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 6/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 4695 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4326 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 12-13 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) түсімдер – 2901371,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 425571,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15688,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –16980,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2443132,2 мың теңге;
2) шығындар – 2901908,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18621,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22271,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3650,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профицит) – -19158,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –19158,0
мың теңге.".
1 қосымшадағы ІІ "Шығындар" бөлімінде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" 10 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Бескарагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 39/3-V "О бюджете Бескарагайского района на 2016-2018 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2016 года № 6/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 октября 2016 года № 4695. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 39/3-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4326, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" за № 12-13 от 3 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1) поступления – 2901371,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 425571,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15688,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16980,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2443132,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 901 908,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18621,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22271,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3650,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19158,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
19158,0 тысяч тенге.".
в приложении 1 в разделе II "Затраты":
Функциональную группу 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" дополнить следующей программой:

"Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу" 473 008 бағдарламасы – 2500,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. ХАРЧЕНКО
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай
аудандық мәслихатының

Программа 473 008 "Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения" - 2500,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии В. ХАРЧЕНКО
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К. САДЫКОВ
Приложение
к решению Бескарагайского
районного маслихата

23204,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14646,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14646,0
2
Әлеуметтiк көмек
171198,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171198,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27011,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11257,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41003,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2113,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73043,7
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
5549,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1242,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6479,3
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40873,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40873,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27434,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
369,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13070,0
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
104887,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27730,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7484,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7484,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20246,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
042
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20246,0
2
Коммуналдық шаруашылық

23204,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14646,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14646,0
2
Социальная помощь
171198,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171198,8
002
Программа занятости
27011,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11257,8
006
Оказание жилищной помощи
3500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41003,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2113,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73043,7
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
5549,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1242,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6479,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40873,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40873,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27434,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
369,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республики Казахстан на 2012-2018 годы
13070,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
104887,4
1
Жилищное хозяйство
27730,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7484,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7484,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20246,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
042
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20246,0
2
Коммунальное хозяйство