"2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 2-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4516 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/344-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4338 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (6937), "Аудан тынысы" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 04 (618) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3885392 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 881217 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7901 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19130 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2977144 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3887009,7 мың теңге";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – - 30758,7 мың теңге;"
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 30758,7 мың теңге";
7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 897900 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05 апреля 2016 года № 2-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2016 года № 4516. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/344-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 38-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4338, опубликован в районной газете "Пульс района" от 22 января 2016 года № 4 (6937), "Аудан тынысы" от 22 января 2016 года № 04 (618) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3885392 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 881217 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7901 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2977144 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3887009,7 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – - 30758,7 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30758,7
тысяч тенге";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 897900 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 50866 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған "Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 275468 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
5, 6, 8 қосымшалары 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5, 6 қосымшаларына сәйкес 11, 12 қосымшаларымен толықтырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Быков
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 5 сәуірдегі
№ 2-2-VI шешіміне 1- қосымша
Бородулиха
аудандық мәслихатының

"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 50866 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год объем расходов в общей сумме 275468 тысяч тенге.";
приложения 5, 6, 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4;
дополнить приложениями 11, 12 согласно приложениям 5, 6;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Быков
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 5 апреля 2016 года № 2-2-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

19280
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33724
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
22
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14600
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1276
05
Денсаулық сақтау
7
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
269344
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
41511
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39969
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
6516
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10524
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
22929
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1542
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1542
2
Әлеуметтік көмек
189433
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189433
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25248
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14900
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
47803
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
79822
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2660
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38400
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38400
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

19280
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33724
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
22
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14600
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1276
05
Здравоохранение
7
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
269344
1
Социальное обеспечение
41511
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39969
005
Государственная адресная социальная помощь
6516
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10524
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
22929
464
Отдел образования района (города областного значения)
1542
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1542
2
Социальная помощь
189433
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189433
002
Программа занятости
25248
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19000
006
Оказание жилищной помощи
14900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47803
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
79822
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2660
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38400
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне 5 - қосымша
2016 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың бөлінісіндегі "Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 123.001 код бағдарламасы бойынша шығындар
Ауылдық (кенттік) округтердегі
аппараттардың атауы
cомасы
(мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:
248546
1
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
10852
2
Бородулиха ауылдық округі әкімінің аппараты ММ

от 23 декабря 2015 года
№ 38-2-V
Затраты по коду программы 123.001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2016 год
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Сумма (тысяч тенге)
ВСЕГО:
248546
1
ГУ Аппарат акима Андреевского сельского округа
10852
2
ГУ Аппарат акима Бородулихинского сельского округа

2016 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың бөлінісіндегі "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" 123.011. код бағдарламасы бойынша шығындар
Ауылдық (кенттік) округтердегі
аппараттардың атауы
сомасы
(мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:
20
1
Бородулиха ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
20

Затраты по коду программы 123.011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2016 год
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Сумма (тысяч тенге)
ВСЕГО:
20
1
ГУ Аппарат акима Бородулихинского сельского округа
20