"Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 126 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 маусымдағы № 115 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 4600 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 288 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 10.11.2023 № 288 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 – бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімін белгілеу туралы" Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 126 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген, аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 47 (556), "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 47 (6875) жарияланған) қаулысына келесі өзгерту енгізілсін:
Аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Акулов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 09 маусым
№ 115 қаулысына қосымша
р/н
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері
Оңтайлы мерзімдер
басталуы
аяқталуы
Белағаш аймағы
1
Жаздық бидай
1 мамыр
20 мамыр
2
Арпа
1 мамыр
20 мамыр
3
Сұлы
25 сәуір
20 мамыр
4
Қарақұмық
20 мамыр
1 маусым
5
Тары
20 мамыр
1 маусым
6
Асбұршақ
1 мамыр
10 мамыр
7
Күнбағыс
1 мамыр
25 мамыр
8
Соя
10 мамыр
25 мамыр
9
Сүрлемдік жүгерісі
10 мамыр
20 мамыр
10
Дәндік жүгерісі
15 мамыр
25 мамыр
11
Майлы зығыр
10 мамыр
20 мамыр
12
Судан шөбі
10 мамыр
25 мамыр
13
Картоп
1 мамыр
15 мамыр
14
Күздік бидай
15 тамыз
25 қыркүйек
15
Күздік қарабидай
15 тамыз
25 қыркүйек
Новошульба аймағы
1
Жаздық бидай
5 мамыр
25 мамыр
2
Арпа
5 мамыр
25 мамыр
3
Сұлы
1 мамыр
25 мамыр
4
Қарақұмық
25 мамыр
5 маусым
5
Тары
25 мамыр
5 маусым
6
Асбұршақ
5 мамыр
15 мамыр
7
Күнбағыс
1 мамыр
25 мамыр
8
Соя
15 мамыр
1 маусым
9
Сүрлемдік жүгерісі
15 мамыр
25 мамыр
10
Дәндік жүгерісі
20 мамыр
1 маусым
11
Майлы зығыр
15 мамыр
25 мамыр
12
Судан шөбі
15 мамыр
20 мамыр
13
Картоп
1 мамыр
15 мамыр
14
Күздік бидай
15 тамыз
25 қыркүйек
15
Күздік қарабидай
15 тамыз
25 қыркүйек

О внесении изменения в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2015 года № 126 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 09 июня 2016 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2016 года № 4600. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 10 ноября 2023 года № 288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района области Абай от 10.11.2023 № 288 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бородулихинского района от 05 мая 2015 года № 126 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3960, опубликовано в районных газетах "Аудан тынысы" от 05 июня 2015 года № 47, "Пульс района" от 05 июня 2015 года № 47) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Приложение
к постановлению акимата
Бородулихинского района
от 09 июня 2016 года
№ 115
п/п
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
начало
Завершение
Бель-Агачский регион
1
Яровая пшеница
01 мая
20 мая
2
Ячмень
01 мая
20 мая
3
Овес
25 апреля
20 мая
4
Гречиха
20 мая
01 июня
5
Просо
20 мая
01 июня
6
Горох
01 мая
10 мая
7
Подсолнечник
01 мая
25 мая
8
Соя
10 мая
25 мая
9
Кукуруза на силос
10 мая
20 мая
10
Кукуруза на зерно
15 мая
25 мая
11
Лен масличный
10 мая
20 мая
12
Суданская трава
10 мая
25 мая
13
Картофель
01 мая
15 мая
14
Озимая пшеница
15 августа
25 сентября
15
Озимая рожь
15 августа
25 сентября
Новошульбинский регион
1
Яровая пшеница
05 мая
25 мая
2
Ячмень
05 мая
25 мая
3
Овес
01 мая
25 мая
4
Гречиха
25 мая
05 июня
5
Просо
25 мая
05 июня
6
Горох
05 мая
15 мая
7
Подсолнечник
01 мая
25 мая
8
Соя
15 мая
01июня
9
Кукуруза на силос
15 мая
25 мая
10
Кукуруза на зерно
20 мая
01июня
11
Лен масличный
15 мая
25 мая
12
Суданская трава
15 мая
20 мая
13
Картофель
01 мая
15 мая
14
Озимая пшеница
15 августа
25 сентября
15
Озимая рожь
15 августа
25 сентября