"2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № 7-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 4766 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4743 тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4338 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (6937) "Пульс района", 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 04 (618) "Аудан тынысы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3896145,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 917844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11628,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26778 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2939895,2 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3897763,3 мың теңге;";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 853728,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 57788,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 293414,3 мың теңге көлемінде бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2016 года № 7-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2016 года № 4766. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 38-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338, опубликовано в газетах "Пульс района" от 22 января 2016 года 4 (6937), "Аудан тынысы" от 22 января 2016 года № 04 (618) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 3896145,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 917844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11628,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2939895,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 3897763,3 тысяч тенге;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 853728,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 57788,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год объем расходов в общей сумме 293414,3 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 5, 8, 13 қосымшалары осы шешімнің 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 25 қарашадағы
№ 7-2-VI шешіміне 1-қосымша
Бородулиха
аудандық мәслихатының

приложения 5, 8, 13 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему решению;
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 25 ноября 2016 года № 7-2-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата