"2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 2/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 cәуірде № 4506 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4429 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4323 болып тіркелген, 2016 жылы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 22 қаңтарда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4687422,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1778405,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55171 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2850669,5 мың теңге;
2) шығындар – 4762797,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 36899 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 57267 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2016 года № 2/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2016 года № 4506. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4429) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323, опубликовано 18 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 22 января 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4687422,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1778405,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55171 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2850669,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4762797,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36899 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57267 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -112274,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112274,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 57267 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20368 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 75375,5 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 148758,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 1292468 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуді жүргізу үшін білім берудің мемлекеттік білім беру стандарттарына сәйкес, орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін іске асыруға көзделген шығындарды өткізуге байланысты, жоғары тұрған бюджетке аудандық бюджетте трансферттердің қайтарымы 39614 мың теңге сомасында көзделсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 3500 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес 1, 5, 6-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -112274,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –112274,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 57267 тысяч тенге;
погашение займов – 20368 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75375,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 148758,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1292468 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете возвратные трансферты в вышестоящий бюджет в сумме 39614 тысяч тенге в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными образовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 3500 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.