"2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 7/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 4762 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 7/71-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4743 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4323 болып тіркелген, 2016 жылы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 22 қаңтарда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4835030,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1890275,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4748,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41986 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2898020,5 мың теңге;
2) шығындар – 4910405,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 36783 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 57151 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2016 года № 7/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2016 года № 4762. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4743) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323, опубликовано 18 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 22 января 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4835030,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1890275,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4748,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41986 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2898020,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4910405,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36783 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57151 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -112158,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112158,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 57151 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20368 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75375,5 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 1410612,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2420 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес 1, 5, 6-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -112158,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –112158,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 57151 тысяча тенге;
погашение займов – 20368 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75375,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1410612,5 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 2420 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.