"2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы N 4/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 маусымда N 4574 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2016 № 11/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4553 тіркелген) шешімі негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4340 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 3 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6605086,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2951886,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24459,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 22618,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3606123,5 мың теңге;
2) шығыстар – 6650962,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7356,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12761,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12100,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12100,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2015 года № 52/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2016 года N 4/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2016 года N 4574. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 11/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4553), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2015 года № 52/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4340, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6605086,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2951886,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24459,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22618,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3606123,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6650962,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7356,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12761,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 65331,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65331,8 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ 4/2-VI шешіміне қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -65331,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65331,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
Зыряновского района
от 10 июня 2016 года № 4/2-VI
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района

15988,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14771,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
14771,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7084,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7084,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7687,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7687,0
04
Бiлiм беру
3466780,0
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
535548,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
535548,0
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
245000,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
290548,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2802986,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2200,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2200,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2800786,0
004
Жалпы білім беру
2530495,0
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
128340,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
141951,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
128246,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
128246,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
63976,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
44456,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
530,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12665,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

15988,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14771,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
14771,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7084,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7084,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7687,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
7687,0
04
Образование
3466780,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
535548,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
535548,0
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
245000,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
290548,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2802986,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2200,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2200,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2800786,0
004
Общеобразовательное обучение
2530495,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
128340,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
141951,0
9
Прочие услуги в области образования
128246,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
128246,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63976,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
44456,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
530,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12665,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

46378,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28660,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
612,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7815,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9291,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
107976,0
1
Ауыл шаруашылығы
70960,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3700,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3700,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27493,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27493,1
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
39766,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21990,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2220,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1200,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
856,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3561,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9939,0
6
Жер қатынастары
20237,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20237,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17487,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
500,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргізілетін жерге орналастыру
2250,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16779,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16779,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16779,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24009,7
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24009,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24009,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

46378,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
28660,0
003
Капитальные расходы государственного органа
612,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7815,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9291,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
107976,0
1
Сельское хозяйство
70960,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3700,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3700,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27493,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27493,1
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
39766,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
21990,9
003
Капительные расходы государственного органа
2220,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1200,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
856,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3561,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9939,0
6
Земельные отношения
20237,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20237,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17487,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2250,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16779,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16779,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16779,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24009,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24009,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24009,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территорий района (города областного значения)