"Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 1/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 cәуірде № 4481 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/55-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/55-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406- V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4334 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтардағы, 5, 12 ақпандағы № 5, 6, 7 "Арай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2016-2018 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 305 818,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 553 993,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 815,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 728 510,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 321 682,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 824,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 354,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2016 года N 1/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2016 года N 4481. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/55-VI
Сноска. Утратило силу – решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/55-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4334, опубликовано в газетах "Луч" от 26 января, 5 ,12 февраля 2016 года № 5, 6, 7) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 305 818,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 553 993,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 815,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 500,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 728 510,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 321 682,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 824,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 354,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41688,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41688,3 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Жұмағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы Д.Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2016 жылғы

5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 688,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 688,3 тысяч тенге.".
приложения 1, 6, 7 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Жумагулова
Секретарь районного маслихата Д.Бралинов
Председатель сессии Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного

16121,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
102652,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
101927,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
725,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
217878,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
209288,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8590,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34848,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32416,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1420,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17778,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17778,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
26310,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26090,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
220,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14961,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14961,0
02
Қорғаныс
18521,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18521,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8312,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10209,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8000,0
04
Бiлiм беру
2861440,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
237089,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

16121,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
102652,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
101927,0
003
Капитальные расходы государственного органа
725,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
217878,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
209288,0
022
Капитальные расходы государственного органа
8590,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34848,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32416,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1420,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17778,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
17778,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
26310,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
26090,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
220,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14961,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14961,0
02
Оборона
18521,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18521,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8312,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10209,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8000,0
04
Образование
2861440,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
237089,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

1200,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9851,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4990,0
015
Туристік қызметті реттеу
4990,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104775,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
77074,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16179,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
370,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6607,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1050,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51514,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
54,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15297,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15297,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12404,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
12404,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11540,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11540,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11030,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
510,0
12
Көлiк және коммуникация
164224,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29379,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29379,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134845,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
132402,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру

1200,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9851,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4990,0
015
Регулирование туристической деятельности
4990,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104775,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
77074,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16179,0
003
Капитальные расходы государственного органа
370,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6607,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1050,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51514,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
54,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15297,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15297,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12404,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12404,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11540,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11540,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11030,0
015
Капитальные расходы государственного органа
510,0
12
Транспорт и коммуникации
164224,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29379,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
29379,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134845,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
132402,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок