"2016-2018 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 шілдедегі № 4/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 тамызда № 4634 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 7/3-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4607 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4328 нөмірімен тіркелген, "Рауан-Заря" газетінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 6, 2016 жылғы 6 ақпандағы № 7, 2016 жылғы 13 ақпандағы № 8, 2016 жылғы 27 ақпандағы № 10, 2016 жылғы 5 наурыздағы № 11 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер - 4607187,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 565316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5541 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4009330,1 мың теңге;";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар - 4615929,6 мың теңге;";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 4475 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 15908 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11433 мың теңге;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 - теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - - 13217,5 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 13217,5 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 27-3 "О бюджете Курчумского района на 2016-2018 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2016 года № 4/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 августа 2016 года № 4634. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 7/3-VI
Сноска. Утратило силу – решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 7/3-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4607), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 27-3 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4328, опубликовано в газете "Рауан-Заря" № 6 от 30 января 2016 года, № 7 от 6 февраля 2016 года, № 8 от 13 февраля 2016 года, № 10 от 27 февраля 2016 года, № 11 от 5 марта 2016 года):
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы - 4607187,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 565316 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5541 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 27000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4009330,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты - 4615929,6 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 4475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 15908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 11433 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - - 13217,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 13217.5 тысяч тенге;";

1096
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
5409
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28005
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
28005
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16222
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
16222
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56475
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
23614
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
32861
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
118
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
65587
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
19883
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
45704
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12676
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
5300
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
7376
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45507
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45507
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30004
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
5484
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
24520
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3177
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3177
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
712
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11614
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
11614
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
126716
1
Тұрғын үй шаруашылығы
33007
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7355
026
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7355
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
7355
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25652
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

1096
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
5409
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28005
За счет средств местного бюджета
28005
006
Оказание жилищной помощи
16222
За счет средств местного бюджета
16222
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56475
За счет трансфертов из областного бюджета
23614
За счет средств бюджета района (города областного значения)
32861
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
118
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65587
За счет трансфертов из республиканского бюджета
19883
За счет средств местного бюджета
45704
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12676
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
5300
Реализация программы за счет средств местного бюджета
7376
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45507
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45507
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30004
За счет трансфертов из республиканского бюджета
5484
За счет средств местного бюджета
24520
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3177
За счет средств местного бюджета
3177
021
Капитальные расходы государственного органа
712
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11614
За счет средств местного бюджета
11614
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
126716
1
Жилищное хозяйство
33007
464
Отдел образования района (города областного значения)
7355
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости - 2020
7355
За счет средств местного бюджета
7355
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25652
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан