Көкпекті ауданының Көкпекті селолық округінің Ұзынбұлақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 151 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 шілдеде № 4592 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 15.05.2020 № 164 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына сәйкес және Көкпекті аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 101 ұсынысы негізінде, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының Көкпекті селолық округінің Ұзынбұлақ ауылында ірі қара малдарының арасында құтыру ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринария бөлімінің басшысы (Е.Толешов) Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясының басшысы (Е.Сарсенбаев), Қазақстан Республикасы ұлттық экономика Министрлігінің тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Көкпекті аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасының басшысы (Г. Абдрасулова) бірлесе отырып, тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.К. Темиржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сагандыков
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы ауыл
Шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Көкпекті
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы Е.Сарсенбаев
"_07__"___06_____2016 жыл
Қазақстан Республикасы экономика
министрлігінің тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитеті Шығыс
Қазақстан облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
Көкпекті аудандық басқармасының
басшысы Г.Абдрасулова
"_07__"____06_____2016 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Узынбулак Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 июля 2016 года № 4592. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2020 года № 164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 15.05.2020 № 164 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Кокпектинского района от 21 апреля 2016 года № 101 акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи со вспышкой заболевания бешенства среди крупного рогатого скота в селе Узынбулак Кокпектинского сельского округа, Кокпектинского района.
2. Рекомендовать отделу ветеринарии (Е. Толешов) совместно с руководителем районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Е..Сарсенбаев), руководителем Кокпектинского районного управления по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (Г..Абдрасулова), организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темиржанова М.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сагандыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Кокпектинской
районной территориальной
инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан района Е. Сарсенбаев
"__07__" _____06________ 2016 год
Руководитель Кокпектинского районного
управления по защите прав потребителей
Департамента по защита прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Комитета по защита прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан" Г. Абдрасулова
"__ 07___"_____06_________ 2016 год