"2016-2018 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қазандағы № 7-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 4710 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 9-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4689 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4321 тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 17 қаңтардағы № 4, 2016 жылғы 31 қаңтардағы № 8 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 481 773,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 696 730,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 269,2 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджетен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 20,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 735 172,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 119,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 16 482,1 мың теңге;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығыстар – 4 453 654,5 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 20,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 42-3 "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2016 года № 4710. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4689), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 42-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4321, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 17 января 2016 года № 4, от 31 января 2016 года № 8) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4 481 773,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 696 730,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 269,2 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета – 20,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 735 172,4 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 14 119,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 482,1 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
2) затраты – 4 453 654,5 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета – 20,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15 208,3
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 173,3
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
111 204,8
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
109 054,8
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 150,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
287 576,6
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
276 641,8
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 934,8
2
Қаржылық қызмет
1 627,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 627,9
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 059,6
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
568,3
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
178,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
178,6
61
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
178,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
107 205,3
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24 776,8
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 776,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 065,7
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 111,7
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
954,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25 659,4
1
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 100,4
18
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 559,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 703,4
1
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 353,4
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15 208,3
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 173,3
3
Капитальные расходы государственного органа
35,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
111 204,8
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
109 054,8
3
Капитальные расходы государственного органа
2 150,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
287 576,6
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
276 641,8
22
Капитальные расходы государственного органа
10 934,8
2
Финансовая деятельность
1 627,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 627,9
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 059,6
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
568,3
5
Планирование и статистическая деятельность
178,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
178,6
61
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
178,6
9
Прочие государственные услуги общего характера
107 205,3
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24 776,8
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24 776,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 065,7
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 111,7
15
Капитальные расходы государственного органа
954,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25 659,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
19 100,4
18
Капитальные расходы государственного органа
6 559,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 703,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26 353,4
3
Капитальные расходы государственного органа

56 315,0
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 800,0
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге
48 515,0
2
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
11 770,0
3
Білім беруді дамытуға
14 336,4
4
Жергілікті өзін-өзі басқару бойынша оқыту семинарының ақысын төлеуге
464,0
Барлығы
82 885,4
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 қазандағы
№ 7-2 шешіміне 3 қосымша
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 42-3 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Күнкөріс минимумы мөлшерінен төмен табыс табатын отбасыларға себепті ақшалай көмекті енгізуге
17 698,0
2
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
171 206,0
4
Еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын, мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін айсайынғы қосымша ақы төлеуге
649 149,0
5
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақы деңгейін ұлғайтуға
58 835,0
6
Мүгедектердің құқығын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға
3 089,0
7
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттілікті жіктеуге, соның ішінде
7 941,0
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарының агроөнеркәсіптік кешенінің бөлімшелерін ұстау үшін
6 526,0
Азаматтық хал актілерін жазу бөлімдерінің штаттық бірліктерін ұстау үшін
1 415,0
8
Жергілікті бюджеттердің жоғалтуына қамтамасыз ету үшін өтемақы
74 621,0
9
Цифрлік білім берудің ақпараттық құрылымын құруға
12 896,0
Барлығы
995 435,0

56 315,0
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 800,0
на дополнительное образование для детей и юношества по спорту
48 515,0
2
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
11 770,0
3
На развитие образования
14 336,4
4
На оплату обучающего семинара по местному самоуправлению
464,0
Всего
82 885,4
Приложение 3
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 20 октября 2016 года № 7-2
Приложение 5
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 42-3
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума
17 698,0
2
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
171 206,0
3
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
649 149,0
5
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
58 835,0
6
На обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 089,0
7
В рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления, в том числе:
7 941,0
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
6 526,0
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 415,0
8
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов
74 621,0
9
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
12 896,0
Всего
995 435,0