2017-2019 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4806 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 834 110,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 798 001,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 092,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 029 217,5 мың теңге;
2) шығындар – 8 904 224,7 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 49 231,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 64 666,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 434,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119 346,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119 346,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 64 666,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 434,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 70 114,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 19-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 8/75-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес аудан бюджеті үшін 2017 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 5 092 634,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

О бюджете Тарбагатайского района на 2017 – 2019 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4806.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 834 110,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 798 001,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 092,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 029 217,5 тысяч тенге;
2) затраты – 8 904 224,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 231,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 64 666,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 434,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 346,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 346,0 тысяч тенге;
поступление займов – 64 666,0 тысяч тенге;
погашение займов – 15 434,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 114,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2017 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 5 092 634,0 тысяч тенге.

4. 2017 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві – 10000,0 мың теңге болып бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған ауылдық, кенттік округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 - ші қосымшаға сәйкес белгіленсін.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 6 - шы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 661 179,1 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 19-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен – 1 275 404,4 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 19-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен – 1 385 568,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 11-7 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 9 қосымшаға сәйкес Тарбағтай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
11-1. 70114,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 9 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме – 10 000,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, аппарата акимов сельских, поселковых округов на 2017 год, согласно приложению 4.
6. Установить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) районного бюджета на 2017 год согласно приложению 6.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 661 179,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2017 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 1 275 404,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2017 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 1 385 568,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2017 № 11-7 (вводится в действие с 01.01.2017).
11. Признать утратившими силу некоторых решений Тарбагатайского районного маслихата согласно приложения 9.
11-1. Используемые остатки бюджетных средств 70 114,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 9 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 11-7 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Омарбеков
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне № 1 қосымша
2017 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2017 № 11-7 (вводится в действие с 01.01.2017).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Омарбеков
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от "23" декабря 2016 года
№ 10-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2017 год

4 654,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114 647,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
29 975,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 824,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35 155,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 155,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 092,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 214,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 213,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 636,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 960 938,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
38 569,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 069,0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
7 069,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 500,0
011
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
31 500,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 807 269,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 807 269,1
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30 000,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 777 269,1
3
Елді-мекендерді көркейту
115 100,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 779,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
13 500,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
400,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6 879,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
94 321,3
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

4 654,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114 647,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
29 975,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 824,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35 155,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 092,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 214,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 213,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 636,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 960 938,4
1
Жилищное хозяйство
38 569,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 069,0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 069,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 500,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
31 500,0
2
Коммунальное хозяйство
1 807 269,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 807 269,1
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 777 269,1
3
Благоустройство населенных пунктов
115 100,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 779,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
13 500,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
6 879,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
94 321,3
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
25 000,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне № 4 қосымша
2016 жылға арналған ауылдық, кенттік округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2017 № 19-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
25 000,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от "23" декабря 2016 года
№ 10-2
Перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, сельского округа на 2017 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2017 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
II. ЗАТРАТЫ

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 600,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 600,0
оның ішінде:
Ақжар ауылдық округі әкімі аппараты
2 000,0
Тұғыл ауылдық округі әкімі аппараты
4 600,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне № 5 қосымша
Тарбағатай ауданының 2017 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестірлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық мањызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Тарбағатай
аудандық маслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне № 6 қосымша
Тарбағатай ауданының 2017 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 600,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
6 600,0
в том числе:
Аппарат акима Акжарского сельского округа
2 000,0
Аппарат акима Тугылского сельского округа
4 600,0
Приложение 5
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от "23" декабря 2016 года
№ 10-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Тарбагатайского районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от "23" декабря 2015 года
№ 31-2
Перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) Тарбагатайского района на 2017 год

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 666,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
64 666,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
10-2 шешіміне № 9 қосымша
"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4329 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тарбағатай" газетіне 27.01.2016 ж № 8-9, 01.02.2016 ж №10-11 санында жарияланған,
"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 2-5 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4497 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тарбағатай" газетіне 16.05.2016 ж № 38-39, 19.05.2016 ж № 40-41 санында жарияланған,
"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 8 маусымдағы № 3-2 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4569 нөмірімен тіркелген,
"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 26 шілдедегі № 5-2 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4626 нөмірімен тіркелген,

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 666,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
64 666,0
Приложение № 9
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 год
№ 10-2
В решение Тарбгатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2016 – 2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 31-2, зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4329, опубликовано в газете Тарбагатай от 27.01.215 г № 8-9, 01.02.2015 г № 10-11,
Решением Тарбагатайского районного маслихата от 7 апреля 2016 года № 2-5 "О внесении изменений и допелнения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4497, опубликовано в газете Тарбагатай от 16.05.216 г № 38-39, 19.05.2016 г № 40-41
Решением Тарбагатайского районного маслихата от 8 июня 2016 года № 3-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4569,
Решением Тарбагатайского районного маслихата от 26 июля 2016 года № 5-3 " О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4626,

"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджет туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 қазандағы № 7-2 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4699 нөмірімен тіркелген,
"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 9-2 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4772 нөмірімен тіркелген.
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

Решением Тарбагатайского районного маслихата от 17 октября 2016 года № 7-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4699,
Решением Тарбагатайского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4772,
Приложение 9
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне № 9 қосымша
Бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 11-77 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР
70 114,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
3 273,5
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
3 273,5

от "23" декабря 2016 года
№ 10-2
Использование свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2017 № 11-7 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
II. РАСХОДЫ
70 114,2
01
Образование
3 273,5
9
Дошкольное воспитание и обучение
3 273,5

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 273,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 273,5
12
Көлiк және коммуникация
20 485,3
1
Автомобиль көлiгi
20 485,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 485,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 485,3
15
Трансферттер
46 355,4
1
Трансферттер
46 355,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46 355,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 354,4
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
45 001,0

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 273,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
3 273,5
12
Транспорт и коммуникации
20 485,3
1
Автомобильный транспорт
20 485,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 485,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 485,3
15
Трансферты
46 355,4
1
Трансферты
46 355,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46 355,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 354,4
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
45 001,0