Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 4864 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 1 қарашадағы отырысының қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірі ескеріле отырып, Тарғын ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Тарғын ауылындағы "Жағалау" көшесі "Қалым Егізбаев" атындағы көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Округ әкімі Н. Актанов

О переименовании улицы
Решение акима Таргынского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4864
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Согласно пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об адмистративно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" от 8 декабря 1993 года, на основании итогов заседания Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года и учитывая мнение населения села, аким Таргынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жагалау" на улицу имени "Калыма Егизбаева" в селе Таргын Уланского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Актанов Н.