Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 09 маусымдағы № 3-28/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 4570 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-95/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10-95/VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4553 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-462/V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4327 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2015 жылдың 25 қаңтарында 12-13 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 395 559,8 мың теңге, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері – 6 248 790,8 мың теңге;";
2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 июня 2016 года № 3-28/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2016 года № 4570. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10-95/VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 3/24-VI от 24 мая 2016 года "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4327, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 января 2016 года в номере 12-13) следующие изменения :
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 395 559,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов – 6 248 790,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:

"2) шығындар – 7 401 385,0 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Жақиянова
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2016 жылғы 09 маусымдағы
№ 3-28/VI шешіміне 1 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы

"2) затраты – 7 401 385,0 тысяч тенге;".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Н. Жакиянова
секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 09 июня 2016 года № 3-28/VI
Приложение 1
к решению Урджарского районного маслихата
от 23 декабря 2015 года

7 324,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 324,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 324,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 860,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
2 860,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 860,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 860,0
04
Бiлiм беру
4 881 680,8
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
305 636,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
305 636,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
305 636,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 397 132,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 034,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6 034,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 232 750,9
004
Жалпы білім беру
4 071 941,0
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
71 325,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
89 484,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 347,9
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
158 347,9
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
178 912,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
178 912,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 716,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
129 806,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33 187,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 595,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 608,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

7 324,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 324,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 324,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 860,0
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 860,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 860,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 860,0
04
Образование
4 881 680,8
1
Дошкольное воспитание и обучение
305 636,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
305 636,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
305 636,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 397 132,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 034,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6 034,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 232 750,9
004
Общеобразовательное обучение
4 071 941,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
71 325,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
89 484,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 347,9
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
158 347,9
9
Прочие услуги в области образования
178 912,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
178 912,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12 716,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
129 806,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 187,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 595,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 608,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение