Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 9-89/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 4753 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-95/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10-95/VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4743 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-462/V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4327 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2015 жылдың 25 қаңтарында 12-13 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 506 246,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 107 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 60 855,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 249,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 309 475,9 мың теңге;";
2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 512 071,7 мың теңге;";
3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 17 487,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 35 081,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 594,4 мың теңге;";
5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"5)бюджет (профициті) тапшылығы - - 23 312,3 мың теңге;";
6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -23 312,3 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 ноября 2016 года № 9-89/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 декабря 2016 года № 4753. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10-95/VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 7/71-VI от 15 ноября 2016 года "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4743), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4327, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 января 2016 года в номере 12-13) следующие изменения :
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 506 246,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 107 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 60 855,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 249,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 309 475,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 512 071,7 тысяч тенге;".;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 17 487,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 35 081,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 594,4 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -23 312,3 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 312,3 тысяч тенге.".

131 148,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 952,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
61 198,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
63 998,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 248,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 248,0
2
Әлеуметтiк көмек
269 744,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269 744,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
45 247,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 718,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 440,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84 367,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 336,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 347,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 289,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 119,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 119,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 750,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 158,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 211,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
265 798,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
53 078,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 352,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 352,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 855,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 855,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары

131 148,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5 952,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
61 198,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
63 998,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 248,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 248,0
2
Социальная помощь
269 744,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269 744,0
002
Программа занятости
45 247,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 718,0
006
Оказание жилищной помощи
6 440,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84 367,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 336,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 347,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 289,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 119,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 119,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 750,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 158,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 211,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
265 798,3
1
Жилищное хозяйство
53 078,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 352,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 352,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 855,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15 855,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)