2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-95/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қантарда № 4801 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 10-137/VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 11.11.2021 № 10-137/VII шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 8/75-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 814 920,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 138 952,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 255,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47 792,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 614 920,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 843 929,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 15 023,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –30 716,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 693,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы– - 44 032,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 032,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 22-218/VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2017 жылға 24 260,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 января 2017 года № 4801. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2021 года № 10-137/VII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2021 № 10-137/VII (вводится в действие со дня его принятия).
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/75-VI от 09 декабря 2016 года "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 814 920,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 138 952,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 255,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47 792,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 614 920,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 843 929,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 023,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 716,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 693,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 032,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 032,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2017 № 22-218/VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 24 260,0 тысяч тенге.

3. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің  139 бабының 9-тармағына сәйкес, Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.

3. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

4. Бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға бағытталған 2017-2019 жылдарға Үржар ауданы бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 6 қосымшаға сәйкес Үржар аудандық мәслихаты шешімдерінің қолданылуы тоқтатылды деп танылсын.

4. Утвердить перечень программ развития бюджета Урджарского района на 2017 год, направленных на реализацию бюджетных инвес-тиционных проектов согласно приложению 4.
5. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год, согласно приложению 5.
6. Признать прекратившими действие решений Урджарского районного маслихата согласно приложению 6.

5 351,3
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
54 242,4
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
70 016,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 332,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 332,0
2
Әлеуметтiк көмек
433 680,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
433 680,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
178 874,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 418,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77 931,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 305,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83 751,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 736,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 164,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51 599,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 599,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 878,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 340,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 998,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 631,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 924 763,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
43 382,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43 382,8
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

5 351,3
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
54 242,4
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
70 016,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 332,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 332,0
2
Социальная помощь
433 680,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
433 680,6
002
Программа занятости
178 874,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 418,8
006
Оказание жилищной помощи
6 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77 931,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 305,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83 751,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 736,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 164,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 599,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 599,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 878,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
5 340,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 998,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 631,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 924 763,4
1
Жилищное хозяйство
43 382,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
0,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43 382,8
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

5 400,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
5 400,0
13
Басқалар
91 490,4
9
Басқалар
91 490,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45 406,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
45 406,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 844,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18 844,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 355,4
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12 355,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 885,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
14 885,0
14
Борышқа қызмет көрсету
20,5
1
Борышқа қызмет көрсету
20,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20,5
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
20,5
15
Трансферттер
224 470,8
1
Трансферттер
224 470,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
224 470,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
146,2
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
531,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
21 270,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
202 521,5
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
2,1
III. Таза бюджеттік кредиттеу
15 023,0
Бюджеттік кредиттер
30 716,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы , ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 716,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
30 716,0

5 400,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
5 400,0
13
Прочие
91 490,4
9
Прочие
91 490,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45 406,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
45 406,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 844,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18 844,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 355,4
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12 355,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 885,0
043
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы "Развитие регионов"
14 885,0
14
Обслуживание долга
20,5
1
Обслуживание долга
20,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20,5
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
20,5
15
Трансферты
224 470,8
1
Трансферты
224 470,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
224 470,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
146,2
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
531,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
21 270,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
202 521,5
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2,1
III. Чистое бюджетное кредитование
15 023,0
Бюджетные кредиты
30 716,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 716,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
30 716,0

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Үржар аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 10-95/VI шешіміне
6 қосымша
Үржар аудандық мәслихаттың қолданылуы тоқтатылатын шешімдерінің тізімі
1. "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-462/V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4327 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2015 жылдың 25 қаңтарында 12-13 нөмірінде жарияланған), соның ішінде:
1.1. "Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 сәуіріндегі № 1-16/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4485 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2016 жылдың 25 сәуірінде 62-63 нөмірінде жарияланған);
1.2. "Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 09 маусымындағы № 3-28/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4570 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2016 жылдың 17 маусымында 94-95 нөмірінде жарияланған);
1.3. "Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдесіндегі № 5-51/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4633 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2016 жылдың 15 тамызында 115 нөмірінде жарияланған);
1.4. "Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 тамызындағы № 6-59/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4657 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2016 жылдың 12 қыркүйегінде 127-128 нөмірінде жарияланған);
1.5. "Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазанындағы № 8-78/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4698 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2016 жылдың 31 қазанында 152-153 нөмірінде жарияланған);

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению
Урджарского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI
Список решений Урджарского районного маслихата прекративших действие
1. Решение № 38-462/V от 23 декабря 2015 года "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4327, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 января 2016 года в номере 12-13), в том,числе:
1.1. Решение № 1-16/VI от 04 апреля 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4485, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 апреля 2016 года в номере 62-63);
1.2. Решение № 3-28/VI от 09 июня 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4570, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 17 июня 2016 года в номере 94-95);
1.3. Решение № 5-51/VI от 29 июля 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4633, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 15 августа 2016 года в номере 115);
1.4. Решение № 6-59/VI от 19 августа 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4657, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 12 сентября 2016 года в номере 127-128);
1.5. Решение № 8-78/VI от 17 октября 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4698, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 31 октября 2016 года в номере 152-153);

1.6. "Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 38-462/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашасындағы № 9-89/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4753 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2016 жылдың 22 желтоқсанында 174-175 нөмірінде жарияланған).

1.6. Решение № 9-89/VI от 24 ноября 2016 года "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-462/V "О бюджете Урджарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4753, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 22 декабря 2016 года в номере 174-175).