Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 4599 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.02.2017 № 9-17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 262 773 мың теңге:
салықтық түсімдер – 30 277 601 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 894 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 089 211 мың теңге;
2) шығындар – 124 984 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 269 403 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 510 555 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 241 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 991 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 991 071 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 336 576 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 222 331 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 876 826 мың теңге.";
4-3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-3. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 8 451 024 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
5 386 009 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 ноября 2016 года № 4599. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 9-17
Сноска. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2017 № 9-17 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4190, опубликованное 24 декабря 2015 года в газете "Приуралье") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –123 262 773 тысячи тенге:
налоговые поступления – 30 277 601 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 894 539 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 422 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 91 089 211 тысяч тенге;
2) затраты – 124 984 441 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 269 403 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 6 510 555 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 241 152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 991 071 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 991 071 тысяча тенге:
поступление займов – 6 336 576 тысяч тенге;
погашение займов – 3 222 331 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 876 826 тысяч тенге.";
пункт 4-3 изложить в следующей редакции:
"4-3. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 8 451 024 тысячи тенге, в том числе:
5 386 009 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;

3 065 015 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2016 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 133 415 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3 065 015 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2016 год в размере 133 415 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

120 120
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 952 193
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
937 430
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
711 755
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
135 910
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
89 765
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 014 763
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 014 763
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 006 270
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 006 270
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 831 339
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
335 597
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
265 858
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
97 406
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
167 422
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
627 034
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
872 066
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
42 662
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 766 886
4
Емханалар
14 933 172
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 933 172
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 246 318
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
199 872
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 870 854
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
616 128
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
794 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
794 481
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

120 120
2
Охрана здоровья населения
1 952 193
253
Управление здравоохранения области
937 430
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
711 755
006
Услуги по охране материнства и детства
135 910
007
Пропаганда здорового образа жизни
89 765
271
Управление строительства области
1 014 763
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 014 763
3
Специализированная медицинская помощь
8 006 270
253
Управление здравоохранения области
8 006 270
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 831 339
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
335 597
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
265 858
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
97 406
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
167 422
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
627 034
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
872 066
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
42 662
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 766 886
4
Поликлиники
14 933 172
253
Управление здравоохранения области
14 933 172
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 246 318
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
199 872
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 870 854
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
616 128
5
Другие виды медицинской помощи
794 481
253
Управление здравоохранения области
794 481
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

766 242
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
28 239
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 904 010
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 904 010
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 216
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
22 545
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
79 412
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
79 326
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 321
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 570 190
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 347 390
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 800 646
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 443 024
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
740 069
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
338 007
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
345 759
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 189
261
Облыстың білім басқармасы
357 622
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
289 150
037
Әлеуметтік сауықтандыру
68 472
2
Әлеуметтiк көмек
154 348
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
154 348
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
154 348
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
392 396
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
307 907
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 869
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 242

766 242
029
Областные базы спецмедснабжения
28 239
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 904 010
253
Управление здравоохранения области
1 904 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
124 216
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
22 545
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
79 412
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
79 326
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 321
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 570 190
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 347 390
1
Социальное обеспечение
1 800 646
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 443 024
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
740 069
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
338 007
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
345 759
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
19 189
261
Управление образования области
357 622
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
289 150
037
Социальная реабилитация
68 472
2
Социальная помощь
154 348
256
Управление координации занятости и социальных программ области
154 348
003
Социальная поддержка инвалидов
154 348
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
392 396
256
Управление координации занятости и социальных программ области
307 907
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 869
007
Капитальные расходы государственного органа
7 242

017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
15 280
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 760
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 552
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
151 204
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
16 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 792
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
48 697
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 697
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 843 218
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 625 110
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
136 394
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
136 394
261
Облыстың білім басқармасы
313 194
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
279 607
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 587
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
248 458
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
248 458
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 894 819
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
965 240
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 929 579
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
28 022
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
15 280
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 760
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 552
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
151 204
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
16 000
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 792
270
Управление по инспекции труда области
48 697
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
48 697
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 843 218
1
Жилищное хозяйство
5 625 110
253
Управление здравоохранения области
136 394
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
136 394
261
Управление образования области
313 194
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
279 607
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 587
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
248 458
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
248 458
271
Управление строительства области
4 894 819
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
965 240
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 929 579
273
Управление культуры, архивов и документации области
28 022
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
676 245
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
58 523
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
28 605
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 209
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
629
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
33 575
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
10 220
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
59 680
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 439 327
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 053 309
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 369
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
176 999
719
Облыстың ветеринария басқармасы
654 547
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 122
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 693
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
582 732
3
Орман шаруашылығы
503 079
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
503 079
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
501 127
006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 952
5
Қоршаған ортаны қорғау
417 366
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
676 245
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
58 523
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
28 605
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 209
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
629
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
33 575
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
10 220
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
59 680
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 439 327
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
4 053 309
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 369
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
176 999
719
Управление ветеринарии области
654 547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
67 122
003
Капитальные расходы государственного органа
4 693
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
582 732
3
Лесное хозяйство
503 079
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
503 079
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
501 127
006
Охрана животного мира
1 952
5
Охрана окружающей среды
417 366
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

5 706 133
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 223 742
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 223 742
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 264
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
196 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 307
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
810 563
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
161 608
13
Басқалар
16 071 887
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 056 040
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 041 064
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
18 000
007
Мемлекеттік инвестициялық саясаты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
500 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 463 207
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
59 857
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 976
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
14 976
9
Басқалар
14 015 847
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 421 509
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
133 415
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
698 800
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 263 477
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 325 817
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
8 738
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

5 706 133
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 223 742
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 223 742
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
53 264
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
196 000
011
Капитальные расходы государственного органа
2 307
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
810 563
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
161 608
13
Прочие
16 071 887
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 056 040
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 041 064
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
18 000
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
500 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 463 207
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
59 857
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 976
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
14 976
9
Прочие
14 015 847
257
Управление финансов области
13 421 509
012
Резерв местного исполнительного органа области
133 415
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
698 800
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 263 477
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 325 817
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
8 738
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов