Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 685 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 4585 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы №4-3/177 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 мамырда № 11094 тіркелді) бұйрығының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А.Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Каналинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Халелов
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 06 қазандағы
№685 қаулысына қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1.
Күздік бидай
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
2.
Күздік қара бидай
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
3.
Арпа
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
4.
Жаздық бидай
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
5.
Майлы дақылдар
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
6.
Картоп
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
7.
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген картоп дақылдары
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
8.
Көкөніс-бақша дақылдары (қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдарын қоспағанда)
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
9.
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген көкөніс-бақша дақылдары
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
10.
Қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдары
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
11.
Көп жылдық және бір жылдық шөптер (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
12.
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарында
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін
13.
Күнбағыс және сүрлемдік жүгері
7 қазаннан бастап
25 қазанға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Бурлинскому району
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 6 октября 2016 года № 685. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 октября 2016 года № 4585
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно пункту 10 приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года № 11094) , акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Бурлинскому району согласно приложению.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (А.Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Каналина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Халелов
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 06 октября 2016 года №685
Сроки предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Бурлинскому району
Наименования субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
1.
Пшеница озимая
с 7 октября
по 25 октября
2.
Озимая рожь
с 7 октября
по 25 октября
3.
Ячмень
с 7 октября
по 25 октября
4.
Пшеница яровая
с 7 октября
по 25 октября
5.
Масличные культуры
с 7 октября
по 25 октября
6.
Картофель
с 7 октября
по 25 октября
7.
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 7 октября
по 25 октября
8.
Овоще-бахчевые культуры (за исключением овощных культур, возделываемых в условиях защищенного грунта)
с 7 октября
по 25 октября
9.
Овоще-бахчевые культуры, возделываемые с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 7 октября
по 25 октября
10.
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
с 7 октября
по 25 октября
11.
Многолетние и однолетние травы (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
с 7 октября
по 25 октября
12.
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
с 7 октября
по 25 октября
13.
Подсолнечник и кукуруза на силос
с 7 октября
по 25 октября