Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 4400 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 9-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 09.03.2017 № 9-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4231 тіркелген, 2016 жылғы 16 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 674 127 мың теңге:
салықтық түсімдер – 219 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 440 159 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 398 мың теңге;
2) шығындар – 2 707 373 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38 178 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 38 178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 424 мың теңге:
қарыздар түсімі – 38 178 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 398 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 644 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2016 года № 4400. Утратило силу решением маслихата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 9-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 09.03.2017 № 9-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4231, опубликованное 16 февраля 2016 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 674 127 тысяча тенге:
налоговые поступления – 219 526 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 044 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 440 159 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 398 тысяч тенге;
2) затраты - 2 707 373 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 178 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 38 178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 71 424 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 71 424 тысяч тенге;
поступление займов – 38 178 тысяч тенге;
погашение займов – 13 398 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 644 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.