Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 3-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 4526 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 9-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 09.03.2017 № 9-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №27-2 "Бөкей ордасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4231 тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 792 543 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 255 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 094 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 522 277 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 398 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 2 825 789 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г.Мұқанова
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2016 года № 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 августа 2016 года № 4526. Утратило силу решением маслихата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 9-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 09.03.2017 № 9-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №27-2 "О бюджете Бокейординского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4231, опубликованное 2 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2 792 543 тысяча тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 255 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 094 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 522 277 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 398 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 2 825 789 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г.Муканова
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению
Бокейординского районного маслихата