Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 31-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 4-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 тамызда № 4534 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 9-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №31-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4225 тіркелген, 2016 жылғы 6 ақпандағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 525 836 мың теңге:
салықтық түсімдер – 527 512 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 226 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 997 798 мың теңге;
2) шығындар – 3 554 122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 263 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 66 811 мың теңге;
бюджеттік кредитті өтеу – 15 548 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 817 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 817 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83 366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83 366 мың теңге:
қарыздар түсімі – 66 811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 548 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -32 103 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2016 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 августа 2016 года № 4534. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 9-8
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.03.2017 № 9-8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4225, опубликованное 6 февраля 2016 года в газете "Жаңарған өңір"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 525 836 тысяч тенге:
налоговые поступления – 527 512 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 226 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 997 798 тысяч тенге;
2) затраты – 3 554 122 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 263 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 66 811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 548 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 817 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 3 817 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 83 366 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83 366 тысяч тенге:
поступление займов – 66 811 тысяч тенге;
погашение займов – 15 548 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 103 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.