Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 4379 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 8-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4333 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4219 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 807 127 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 118 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 616 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 666 495 мың теңге;
2) шығындар – 6 034 580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 264 319 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 303 311 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 992 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 491 772 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 491 772 мың теңге:
қарыздар түсімі – 302 243 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 992 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 228 521 мың теңге.";
3-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2016 года № 4379. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 8-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 апреля 2016 года №3-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной нормативных правовых актов № 4333) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года №39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4219, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 807 127 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 118 986 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 666 495 тысяч тенге;
2) затраты – 6 034 580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 264 319 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 303 311 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 992 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 491 772 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 491 772 тысячи тенге:
поступление займов – 302 243 тысячи тенге;
погашение займов – 38 992 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 228 521 тысяча тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:

"1) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 639 708 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 358 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 8 535 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 66 238 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге (спорт саласына) – 122 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 203 017 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Рубежин ауылындағы ауылдық клубқа күрделі жөндеу жүргізуге – 21 458 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Переметный ауылдық округінің Озерный ауылындағы 48 орындық мектеп құрылысына – 43 530 мың теңге;";
3- тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 258 013 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 258 013 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Козин
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Зеленов аудандық мәслихатының

"1) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 639 708 тысяч тенге, в том числе:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 358 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 8 535 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десять следующего содержания:
"на обеспечение экономической стабильности- 66 238 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
"на обеспечение экономической стабильности (сфера спорта) – 122 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 203 017 тысяч тенге, в том числе:";
дополнить абзацем восемь следующего содержания:
"на проведение капитального ремонта сельского клуба в селе Рубежинское – 21 458 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девять следующего содержания:
"на строительство школы в селе Озерное Переметнинского сельского округа на 48 мест – 43 530 тысяч тенге;";
пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 258 013 тысяч тенге, в том числе:
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 258 013 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии В.Козин
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению
Зеленовского районного маслихата