Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 3-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 4423 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 8-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4219 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6 007 127 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 318 986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 616 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 666 495 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 6 234 580 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
2016 жылғы 17 мамырдағы
Зеленов аудандық мәслихатының
№3-2 шешіміне
қосымша
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
Зеленов аудандық мәслихатының
№ 39-2 шешіміне
1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 мая 2016 года № 4423. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 8-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года №39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4219, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 6 007 127 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 318 986 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 666 495 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 6 234 580 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Р.Исмагулов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского районного маслихата
от 17 мая 2016 года № 3-2
Приложение 1
к решению Зеленовского районного маслихата
от 30 декабря 2015 года № 39-2
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование