Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-4 "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 4663 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 8-6 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Зеленов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-4 "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4362 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспе бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 13 "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12705 тіркелді) бұйрығына сәйкес, Зеленов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г. А. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Залмуканов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов

О внесении изменения в решение Зеленовского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Зеленовского районного маслихата"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 7-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 января 2017 года № 4663. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-6
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 8-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зеленовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Зеленовского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4362, опубликованное 5 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в преамбуле указанного решения вносятся изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г. А. Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Залмуканов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов