Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 4568 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.06.2017 № 11-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 819 150 мың теңге:
салықтық түсімдер – 231 661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 817 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 808 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 579 864 мың теңге;
2) шығындар – 2 819 229 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 043 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 70 077 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 034 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 5 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57622 мың теңге;
қарыздар түсімі – 69 993 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 034 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –5 663 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 октября 2016 года № 4568. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 11-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 07.06.2017 № 11-9 (действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4234, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующем объеме:
1) доходы – 2 819 150 тысяч тенге:
налоговые поступления – 231 661 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 5 817 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 808 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 579 864 тысячи тенге;
2) затраты – 2 819 229 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 043 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 70 077 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 034 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 5 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 622 тысячи тенге;
поступление займов – 69 993 тысячи тенге;
погашение займов – 18 034 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 663 тысячи тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18 034
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
5 663
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
5 663
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
5 663
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 6-1 шешіміне 2-қосымша
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37-3 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған Қаратөбе ауданы бойынша ауылдық округтер әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
Барлығы (мың теңге)
1
Қаратөбе ауылдық округі

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18 034
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
5 663
01
Остатки бюджетных средств
5 663
1
Свободные остатки бюджетных средств
5 663
Приложение 2
к решению Каратобинского
районного маслихата № 6-1
от 21 сентября 2016 года
Приложение 5
к решению Каратобинского
районного маслихата № 37-3
от 23 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ аппарата акима сельских округов по Каратобинскому району на 2016 год
Наименование сельского округа
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Всего (тысячи тенге)
1
Каратобинский сельский округ