Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 128 "Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 336 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қыркүйекте № 4558 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 83 қаулысымен
Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 128 "Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 13.03.2017 № 83 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 128 "Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 тіркелген, 2016 жылғы 16 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде 31-тармақ орыс тілінде өзгертіледі, мемлекеттік тілде мәтіні өзгертілмейді.
2. Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы Е.Сарсеновке жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Сырымского района от 12 апреля 2016 года № 128 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Сырымского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13 сенября 2016 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 сентября 2016 года № 4558. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 83
О внесении изменения в постановление акимата Сырымского района от 12 апреля 2016 года № 128 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Сырымского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета"
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13.03.2017 № 83 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сырымского района от 12 апреля 2016 года № 128 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Сырымского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4385, опубликованное 16 мая 2016 в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
В Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Сырымского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета, утвержденного указанным постановлением:
пункт 31 изложить в следующей редакции:
"31. Лица, указанные в пункте 29 настоящей Методики, заполняют оценочный лист круговой оценки по форме согласно приложению 4 к настоящей Методике.".
2. Руководителю аппарата акима Сырымского района (Сарсенов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Сырымского района Сарсенова Е.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Шыныбеков

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Шыныбеков