Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 4414 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4221 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 523 585 мың теңге:
салықтық түсімдер – 898 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 855 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 622 978 мың теңге;
2) шығындар – 5 663 160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 275 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 95 618 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 343 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 850 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 850 мың теңге:
қарыздар түсімі – 95 445 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 343 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 748 мың теңге.";
4- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 1 288 768 мың теңге:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 3 825 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 мая 2016 года № 4414. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4221, опубликованное 16 января 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 523 585 тысяч тенге:
налоговые поступления – 898 502 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 855 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 622 978 тысяч тенге;
2) затраты – 5 663 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 275 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 95 618 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 343 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 850 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 850 тысяч тенге:
поступление займов – 95 445 тысяч тенге;
погашение займов – 29 343 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 748 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 1 288 768 тысяч тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 3 825 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:

"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 71 252 мың теңге;";
4- тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан жалпы сомасы 150 000 мың теңге:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 150 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 9-1- тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 3 327 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару ескерілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихатының

"на обеспечение экономической стабильности – 71 252 тысячи тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 150 000 тысяч тенге:
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 150 000 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 3 327 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата