Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 4632 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4221 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 750 161 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 4 799 554 мың теңге;";
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 5 889 736 мың теңге;";
4- тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 1 268 968 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 699 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтауға – 1 313 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 3 198 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 936 463 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2016 года № 4632. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4221, опубликованное 16 января 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 750 161 тысяча тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 4 799 554 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 5 889 736 тысяч тенге;";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 1 268 968 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 699 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 1 313 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 3 198 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 936 463 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

"әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 63 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 21 328 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 320 420 мың теңге:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 5 870 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"білім беру ұйымдарына бейне бақылау жүйесін қондыруға – 4 302 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жалпы білім беретін мектептеріне компьютерлер сатып алуға – 5 520 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және күтіп ұстауға – 21 136 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"анықталмаған сібір жарасы көмiнділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 9 540 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылындағы Федоров №1 жалпы орта жалпы білім беретін мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу – 31 597 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылындағы Ленин көшесіндегі жолын күрделі жөндеу – 56 423 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ибраев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№8-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№32-2 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 63 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на создание цифровой образовательной инфраструктуры – 21 328 тысяч тенге";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 320 420 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 5 870 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на установку систем видеонаблюдения в организациях образования – 4 302 тысячи тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на приобретение компьютеров для общеобразовательных школ – 5 520 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на текущий ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения – 21 136 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и на проведение лабораторных исследований – 9 540 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"капитальный ремонт здания Федоровской общей средней общеобразовательной школы №1 села Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 31 597 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"капитальный ремонт дороги по улице Ленина села Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 56 423 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Ибраев
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 7 декабря 2016 года №8-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года №32-2
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

31 371
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 531
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 640
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 165
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 475
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 891
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 891
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
529 631
1
Тұрғын үй шаруашылығы
286 814
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 131
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11 131
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 813
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 813
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62 741
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3 954
004
Азматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
865
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
57 922
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52 959
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
52 959
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
157 170
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
156 170
2
Коммуналдық шаруашылық
142 711
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
400
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 317
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

31 371
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 531
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 640
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 165
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 891
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 891
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
529 631
1
Жилищное хозяйство
286 814
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 131
027
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 131
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 813
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 813
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62 741
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 954
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
865
041
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
57 922
464
Отдел образования района (города областного значения)
52 959
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
52 959
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
157 170
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
156 170
2
Коммунальное хозяйство
142 711
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
400
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 317
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения