Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 4389 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 13-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 тіркелген, 2016 жылғы 1 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 833 962 мың теңге:
салықтық түсімдер – 288 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 533 962 мың теңге;
2) шығындар – 2 853 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 659 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 971 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -74 044 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 044 мың теңге:
қарыздар түсімі – 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 457 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 28 871 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2016 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 690 072 мың теңге ескерілсін:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 297 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2016 года № 4389. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 13-5
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.06.2017 № 13-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4233, опубликованное 1 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 833 962 тысячи тенге:
налоговые поступления – 288 874 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 533 962 тысячи тенге;
2) затраты – 2 853 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 659 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 971 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -74 044 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 044 тысячи тенге:
поступление займов – 63 630 тысяч тенге;
погашение займов – 18 457 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 871 тысяча тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 690 072 тысячи тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 297 тысяч тенге;";
дополнить абзацами девятым, десятым следующего содержания:

"экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 50 111 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 82 718 мың теңге.".
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 322 899 мың теңге ескертілсін:";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылындағы "Бөбек" бала-бақшасына қазандық құрылысына – 6 477 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Уразғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Қазенов
Мәслихат хатшысы Г. Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 21 сәуірдегі
№ 2-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38-2 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"на обеспечение экономической стабильности – 50 111 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 82 718 тысяч тенге.".
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 322 899 тысяч тенге:";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на строительство котельной детского сада "Бобек" в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 6 477 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б. Казенов
Секретарь маслихата Г. Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 21 апреля 2016 года № 2-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 38-2
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование