Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 4575 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 13-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016- 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 тіркелген, 2016 жылғы 1 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 832 532 мың теңге:
салықтық түсімдер – 288 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 532 532 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 2 852 052 мың теңге;";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 337 687 мың теңге ескерілсін:";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге – 447 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Уразғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Қальниязов
Мәслихат хатшысы Г. Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 октября 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2016 года № 4575. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 13-5
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.06.2017 № 13-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4233, опубликованное 1 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2 832 532 тысячи тенге:
налоговые поступления – 288 874 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 532 532 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 2 852 052 тысячи тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 337 687 тысяч тенге:";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на приобретение и доставку учебников – 447 тысяч тенге.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Кальниязов
Секретарь маслихата Г. Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата