Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2017 жылғы 22 ақпандағы № 126 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 ақпанда № 14849 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" сыныбының және 1 "Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" кіші сыныбының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"04 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар";
мынадай мазмұндағы 19 және 27 ерекшеліктерімен толықтырылсын:
"19 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
27 Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар";
61 "Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" ерекшелiгі алынып тасталсын;
3 "Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" санатында:
02 "Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар сату" сыныбында:
1 "Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар сату" кіші сыныбында:
03 "Мемлекеттік ресурстардан астық сатудан түсетін түсімдер" ерекшелiгі алынып тасталсын;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
693 "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 101 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"101 Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу";
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
030 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2017 года № 126. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2017 года № 14849.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 17 октября 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в наименование класса 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан" и подкласса 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора" внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить спецификами 19 и 27 следующего содержания:
"19 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством здравоохранения Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
27 Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора";
специфику 61 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора" исключить;
в категории 3 "Поступления от продажи основного капитала":
в классе 02 "Продажа товаров из государственного материального резерва":
в подклассе 1 "Продажа товаров из государственного материального резерва":
специфику 03 "Поступления от реализации зерна из государственных ресурсов" исключить;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 693 "Управление материально-технического обеспечения":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 101 следующего содержания:
"101 Строительство зданий, сооружений Управления материально-технического обеспечения";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 030 "Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Қазынашылық комитетінің ақпараттық жүйелерін дамыту
101 "Электрондық мемлекеттік сатып алу" автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 222 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"222 Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу";
3 "Сыртқы саяси қызмет" функционалдық кіші тобында:
204 "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 006 және 018 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 020 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"020 Орталық Азия елдерінде гендермен байланысты тұрақты даму мақсаттарының ұлттандыруына жәрдем көрсету
006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018 Грант есебінен";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
073 "Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Грант есебінен";
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"096 Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу";
4 "Iргелi ғылыми зерттеулер" функционалдық кіші тобында:
"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету" 131 бюджеттік бағдарламасы бар "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі" 208-бюджеттік бағдарламалар әкімшісі алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 131 бюджеттік бағдарламасы бар 213, 226 және 247 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"213 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
131 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету";
226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
131 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету
247 Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
131 Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"100 Развитие информационных систем Комитета казначейства
101 Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронные государственные закупки";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 222 следующего содержания:
"222 Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения";
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 006 и 018 следующего содержания:
"020 Содействие национализации гендерно-связанных Целей устойчивого развития в странах Центральной Азии
006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018 За счет гранта";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 073 "Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве":
дополнить бюджетной подпрограммой 018 следующего содержания:
"018 За счет гранта";
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
"096 Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития";
в функциональной подгруппе 4 "Фундаментальные научные исследования":
исключить администратора бюджетных программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" с бюджетной программой 131 "Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности";
дополнить администраторами бюджетных программ 213, 226 и 247 с бюджетной программой 131 следующего содержания:
"213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
131 Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности";
226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
131 Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
247 Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
131 Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":

мынадай мазмұндағы 232 бюджеттік бағдарламасы мен 006 және 018 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 242 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"242 Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
232 Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018 Грант есебінен";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
001 бюджеттік бағдарламасы мен 100, 103, 104 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалары бар және 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламалары бар 240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі алынып тасталсын;
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік бағдарламаның және 100 "Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны дамыту саласындағы құзыретті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламасының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
100 Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламаның және 100 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламасының атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
100 Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету";

дополнить администратором бюджетных программ 242 с бюджетной программой 232 и с бюджетными подпрограммами 006 и 018 следующего содержания:
"242 Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
232 Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018 За счет гранта";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
исключить администратора бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан" с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 100, 103, 104 и 111 и бюджетными программами 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 и 122;
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
наименования бюджетной программы 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций" и бюджетной подпрограммы 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций" изложить в следующей редакции:
"001 Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
наименования бюджетной программы 001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства" и бюджетной подпрограммы 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"001 Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства";

мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 245-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"245 Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
006 Жоғарғы деңгейдің домендік атаулары серверлерінің істен шығуға қарсы тұруын қамтамасыз ету бөлігінде ақпараттық-коммуникациялық желілер мониторингінің ақпараттық жүйесін құру";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
076 "Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 119, 120 және 121 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"119 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдарының әкімшілік полиция қызметкерлерін оқытуға берiлетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
252 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 013 "Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері", 014 "Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру" және 015 "Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
352 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету", 007 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары", 012 "Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері", 013 "Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру" және 014 "Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 245 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"245 Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
006 Создание информационной системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей в части обеспечения отказоустойчивости серверов доменных имен верхнего уровня";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 076 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности":
дополнить бюджетными подпрограммами 119, 120 и 121 следующего содержания:
"119 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел
120 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обучение сотрудников административной полиции органов внутренних дел
121 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел";
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области", 006 "Капитальные расходы государственного органа", 013 "Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов", 014 "Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке" и 015 "Организация содержания служебных животных":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 352 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы", 007 "Капитальные расходы государственного органа", 012 "Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов", 013 "Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке" и 014 "Организация содержания служебных животных":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" функционалдық кіші тобында:
502 "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау";
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" функционалдық кіші тобында:
411 "Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы барлау қызметі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"411 Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметі";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне балаларға арналған мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту үшiн республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"007 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
025 "Мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту" және 037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка":
по администратору бюджетных программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры";
в функциональной подгруппе 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
в наименование администратора бюджетных программ 411 "Служба внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления детских дошкольных организаций за счет средств республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетным программам 025 "Сейсмоусиление детских дошкольных организаций" и 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
011 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"007 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
011 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Алматы қаласында мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту" және 037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" және 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
049 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"009 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 011 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 011 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 006 "Сейсмоусиление детских дошкольных организаций в городе Алматы" и 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администраторам бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)" и 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 049 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 005 "Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей":

мынадай мазмұндағы 101 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"101 Мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
111 Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын орта білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы бар 804-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"804 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
017 Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
003 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 101 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"101 Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлауды және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуді қамтамасыз ету
111 Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламасы бар 213 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"213 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 005 және 138 бюджеттік бағдарламалары бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
005 Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы, кәсіпкерлік, тұрғын үй шаруашылығы саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"017 Кәсіпкерлік саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау";
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Сот кадрларына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді ұйымдастыру, қайта даярлау және біліктілігін арттыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 101 и 111 следующего содержания:
"101 Обеспечение обучения и воспитания одаренных в культуре и искусстве детей
111 Капитальные расходы организаций среднего образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства";
дополнить администратором бюджетных программ 804 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
"804 Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
017 Дополнительное образование для детей и юношества по спорту";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 003 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
003 Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся";
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 006 "Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства":
дополнить бюджетными подпрограммами 101 и 111 следующего содержания:
"101 Обеспечение подготовки специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
111 Капитальные расходы организаций технического, профессионального, послесреднего образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
дополнить администратором бюджетных программ 213 с бюджетной программой 138 следующего содержания:
"213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих";
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетными программами 005 и 138 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
005 Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 017 "Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства" изложить в следующей редакции:
"017 Повышение квалификации и переподготовка кадров в сфере предпринимательства";
по администратору бюджетных программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
по бюджетной программе 017 "Организация послевузовского образования, переподготовка и повышение квалификации судейских кадров":

мынадай мазмұндағы 100 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Сот кадрларына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді ұйымдастыру, қайта даярлау және біліктілігін арттыруын қамтамасыз етуі
111 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"106 Жоғары білім беру объектілерін салу және реконструкциялау";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
006 Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету ";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
212 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 263 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"212 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
263 Қазақстан Республикасын Индустриялық-инновациялық дамытудың 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының" шеңберінде зертханалар құру үшін "Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" КЕАҚ жарғылық капиталын ұлғайту
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламасы бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
007 Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік бағдарламасы мен 102, 103, 104, 107, 109, 112 және 114 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
052 Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету
102 Мамандандырылған медициналық көмек көрсету
103 Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
104 Онкологиялық аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсету
107 Қаржылық лизинг шарттарында сатып алынған медициналық техника бойынша лизингтік төлемдерді өтеу
109 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
112 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне саламатты өмір салтын насихаттауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Халыққа аудандық маңызы бар және ауыл және амбулаториялық-емханалық көмектің денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмек көрсетуі";

дополнить бюджетными подпрограммами 100 и 111 следующего содержания:
"100 Обеспечение организации послевузовского образования, переподготовки и повышение квалификации судейских кадров
111 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений";
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием":
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
"106 Строительство и реконструкция объектов высшего образования";
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
006 Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
дополнить администратором бюджетных программ 212 с бюджетной программой 263 и бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
263 Увеличение уставного капитала НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр" для создания лабораторий в рамках Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы
030 За счет средств республиканского бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 007 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
007 Строительство и реконструкция объектов образования";
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 052 и бюджетными подпрограммами 102, 103, 104, 107, 109, 112 и 114 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
052 Обеспечение населения медицинской помощью в рамках Единой национальной системы здравоохранения
102 Оказание специализированной медицинской помощи
103 Оказание высокоспециализированной медицинской помощи
104 Оказание медицинской помощи онкологическим больным
107 Возмещение лизинговых платежей по медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга
109 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне
112 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на пропаганду здорового образа жизни
114 Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи";

мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115 және 116 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, халықты медициналық көмекпен қамтамасыз ету және инфрақұрылымды дамыту
100 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне амбулаториялық деңгейде дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды, сондай-ақ балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, мамандандырылған медициналық көмек көрсету
103 Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
104 Санитариялық авиация түрінде жедел медициналық көмек көрсету
105 Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету
106 Саламатты өмір салтын насихаттау
107 Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету
108 Арнайы медицина резервін сақтау
109 Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
110 Алматы қаласының бюджетіне сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111 Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
113 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
115 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
116 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 064 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"064 "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ жарғылық капиталын ұлғайту";

дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115 и 116 следующего содержания:
"053 Обеспечение населения медицинской помощью, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения, и развитие инфраструктуры
100 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
101 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, а также специализированных продуктов детского и лечебного питания на амбулаторном уровне
102 Оказание специализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения
103 Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках Единой национальной системы здравоохранения
104 Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации
105 Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов
106 Пропаганда здорового образа жизни
107 Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий
108 Хранение специального медицинского резерва
109 Борьба с наркоманией и наркобизнесом
110 Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на проведение капитального ремонта сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
111 Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
113 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
115 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
116 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне";
дополнить бюджетной программой 064 следующего содержания:
"064 Увеличение уставного капитала НАО "Фонд социального медицинского страхования";

мынадай мазмұндағы 100, 101, 102 және 103 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 066 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"066 Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
100 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық көмекке құқығы жоқ адамдарға амбулаториялық-емханалық көмекке ақы төлеуге берілетін трансферттер
101 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына шұғыл көрсетілімдер бойынша стационарлық көмекке ақы төлеуге берілетін трансферттер
102 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған Қазақстан Республикасының азаматтары үшін мемлекеттің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналары түрінде Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер"
103 Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру Қорына төленуге жататын жұмыс берушілердің аударымдарын және жарналарын есепке алу және төлеу бойынша қызметтер";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 103, 104, 105 және 112 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 067 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"067 Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қамтамасыз ету
100 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін төлеуге берілетін трансферттер
101 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
102 Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
103 Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету
104 Саламатты өмір салтын насихаттау
105 Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету
112 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне саламатты өмір салтын насихаттауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
мынадай мазмұндағы 100 және 112 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 070 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"070 Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы іс-шараларды іске асыру
100 Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
112 Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметтерді жүзеге асыратын денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетной программой 066 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102 и 103 следующего содержания:
"066 Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
100 Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату амбулаторно-поликлинической помощи лицам, не имеющим права на медицинскую помощь в системе обязательного социального медицинского страхования
101 Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату стационарной помощи по экстренным показаниям
102 Трансферты Фонду социального медицинского страхования в виде взносов государства на обязательное медицинское страхование за граждан Республики Казахстан, освобожденных от уплаты взносов в Фонд социального медицинского страхования
103 Услуги по учету и перечислению в Фонд социального медицинского страхования отчислений работодателей и взносов";
дополнить бюджетной программой 067 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102, 103, 104, 105 и 112 следующего содержания:
"067 Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
100 Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
101 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
102 Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
103 Оказание высокоспециализированной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых в рамках обязательного социального медицинского страхования
104 Пропаганда здорового образа жизни
105 Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий
112 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на пропаганду здорового образа жизни";
дополнить бюджетной программой 069 следующего содержания:
"069 Прикладные научные исследования в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения";
дополнить бюджетной программой 070 с бюджетными подпрограммами 100 и 112 следующего содержания:
"070 Реализация мероприятий в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения
100 Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
112 Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":

мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 100, 103, 104, 105 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 226 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
001 Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
105 Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау
111 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 013 және 019 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"013 Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
019 Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру";
мынадай мазмұндағы 004 және 016 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 020 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"020 Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
004 Cыртқы қарыздар есебiнен
016 Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен";
мынадай мазмұндағы 024 және 059 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"024 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым
059 Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу";
мынадай мазмұндағы 004 және 016 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 061 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"061 Әлеуметтік медициналық сақтандыру: қолжетімділікті, сапаны, экономикалық тиімділікті және қаржылық қорғауды жақсарту
004 Cыртқы қарыздар есебiнен
016 Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер";

дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100, 103, 104, 105 и 111 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
001 Формирование государственной политики в области здравоохранения
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
105 Поддержка реформирования системы здравоохранения
111 Капитальные расходы Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
дополнить бюджетными программами 013 и 019 следующего содержания:
"013 Прикладные научные исследования в области здравоохранения
019 Создание информационных систем здравоохранения";
дополнить бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 004 и 016 следующего содержания:
"020 Реформирование системы здравоохранения
004 За счет внешних займов
016 За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета";
дополнить бюджетными программами 024 и 059 следующего содержания:
"024 Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет"
059 Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний";
дополнить бюджетной программой 061 с бюджетными подпрограммами 004 и 016 следующего содержания:
"061 Социальное медицинское страхование: повышение доступности, качества, экономической эффективности и финансовой защиты
004 За счет внешних займов
016 За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета";
дополнить бюджетными программами 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 и 122 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 030 кіші бағдарламасы бар 129 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"129 Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
083 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"083 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасы мен 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141 және 143 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 213 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"213 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
027 Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
100 Ортақ зейнетақыларды төлеу
101 Мемлекеттiк базалық зейнетақы төлемдері
102 Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
103 Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсiптiк зейнетақы жарналарының сақталуының мемлекеттiк кепiлдiгі бойынша міндеттеме төлеу
104 Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
105 Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
106 Жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
107 Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы
108 Мемлекеттік арнайы жәрдемақылар
109 Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу жағдайына төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау
110 Баланың бір жасқа толғанға дейінгі күтіміне байланысты табысынан айырылу жағдайында төленетін әлеуметтік төлемдерді мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан алушыларға жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау
111 Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда, мемлекетке сот жүктеген, адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
131 Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
132 Жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары болған ақталған азаматтарға берілетін бiржолғы ақшалай өтемақы
133 Бала тууға байланысты берілетін біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар
134 Бiр жасқа дейiнгі баланы күту үшін төленетін мемлекеттік жәрдемақылар
135 Мүгедек балаларды тәрбиелеуші ата-аналарға, қамқоршыларға мемлекеттік жәрдемақылар
136 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
137 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
140 "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана" атағын алған және "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға мемлекеттік жәрдемақылар
141 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
143 Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетной программой 129 с бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"129 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерских акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
030 За счет средств республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
бюджетную программу 083 "Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"083 Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
дополнить администратором бюджетных программ 213 с бюджетной программой 027 и бюджетными подпрограммами 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141 и 143 следующего содержания:
"213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
027 Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
100 Выплаты солидарных пенсий
101 Государственные базовые пенсионные выплаты
102 Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
103 Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде
104 Государственное базовое пособие по инвалидности
105 Государственное базовое пособие по случаю потери кормильца
106 Государственное базовое пособие по возрасту
107 Пособие на погребение
108 Государственные специальные пособия
109 Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
110 Субсидирование обязательных пенсионных взносов работодателя получателям социальных выплат на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года из Государственного фонда социального страхования
111 Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
131 Единовременные государственные денежные компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
132 Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий
133 Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка
134 Государственные пособия по уходу за ребенком до одного года
135 Государственные пособия родителям, опекунам, воспитывающим детей- инвалидов
136 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи
137 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
139 Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
140 Государственные пособия многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алка", "Кумис алка" или получившим ранее звание "Мать-героиня" и награжденным орденом "Материнская слава"
141 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
143 Специальные государственные пособия";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":

мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 100, 103, 104, 108, 109 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 213 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"213 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001 Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
108 Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
109 Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
111 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"034 Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер";
мынадай мазмұндағы 006 және 018 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 048 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"048 Әлеуметтік жаңғыртудың басымдықтарына сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018 Грант есебінен";
мынадай мазмұндағы 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 056 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"056 Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту
101 Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102 Экономиканың даму перспективаларын ескере отырып, Қазақстан Республикасының еңбек нарығының жағдайын шолу және жұмыспен қамту саясатын жаңғырту";
мынадай мазмұндағы 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107 және 110 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 058 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"058 Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
100 Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру
102 Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
103 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

дополнить администратором бюджетных программ 213 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100, 103, 104, 108, 109 и 111 следующего содержания:
"213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
001 Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
108 Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
109 Капитальные расходы государственных организаций повышения квалификации кадров социально-трудовой сферы
111 Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 034 следующего содержания:
"034 Прикладные научные исследования в области охраны труда";
дополнить бюджетной программой 048 с бюджетными подпрограммами 006 и 018 следующего содержания:
"048 Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии c приоритетами социальной модернизации
006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
018 За счет гранта";
дополнить бюджетной программой 056 с бюджетными подпрограммами 101 и 102 следующего содержания:
"056 Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости
101 Услуги по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы
102 Обзор состояния рынка труда и модернизация политики занятости Республики Казахстан с учетом перспектив развития экономики";
дополнить бюджетной программой 058 с бюджетными подпрограммами 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107 и 110 следующего содержания:
"058 Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
100 Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
102 Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
103 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
104 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

105 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
107 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 Республикалық деңгейдегі мемлекеттік әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 062 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"062 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 068 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"068 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру
100 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер";

105 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
106 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
107 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
110 Капитальные расходы государственных организаций социальной защиты на республиканском уровне";
дополнить бюджетной программой 062 следующего содержания:
"062 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов";
дополнить бюджетной программой 068 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"068 Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
100 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие рынка труда
101 Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить бюджетными программами 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 и 122 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 004 және 017 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 153 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"153 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бағдарламалық жобаларды іске асыру
004 Cыртқы қарыздар есебiнен
017 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен";
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламамен 255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі алынып тасталсын;
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
266 "Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы", 278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" және 289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
013 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
723 "Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
731 "Облыстың ветеринариялық бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары алынып тасталсын;
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 153 с бюджетными подпрограммами 004 и 017 следующего содержания:
"153 Реализация программных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
004 За счет внешних займов
017 За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
исключить администратора бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области" с бюджетной программой 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства" и с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
по бюджетной программе 009 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 006 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администраторам бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области", 278 "Управление предпринимательства и торговли области" и 289 "Управление предпринимательства и туризма области":
по бюджетной программе 013 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":
по бюджетной программе 013 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
по бюджетной программе 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 723 "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области":
по бюджетной программе 006 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 731 "Управление ветеринарного контроля области":
по бюджетной программе 037 "Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
исключить бюджетные подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 126 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"126 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 030 кіші бағдарламасы бар 223 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"223 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 032 кіші бағдарламасы бар 224 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"224 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 227 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"227 Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 104, 105, 106 және 107 кіші бағдарламалары бар 228 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"228 "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
100 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
101 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
102 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
104 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
105 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен құрылыс салушылардың кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
106 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен халыққа берген ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
107 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы бойынша субсидиялау шеңберінде көрсетілетін оператор қызметтеріне ақы төлеу";
мынадай мазмұндағы 230 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"230 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарлама шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить бюджетной программой 126 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"126 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 223 с бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"223 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
030 За счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной программой 224 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"224 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 227 следующего содержания:
"227 Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения";
дополнить бюджетной программой 228 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102, 104, 105, 106 и 107 следующего содержания:
"228 Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
100 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
101 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
102 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
105 Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам застройщиков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
106 Субсидирование части ставки вознаграждения по ипотечным жилищным займам, выданным населению за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
107 Оплата услуг оператору, оказываемых в рамках субсидирования по программе жилищного строительства "Нұрлы жер" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 230 следующего содержания:
"230 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламасы бар 251-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"251 Облыстың жер қатынастары басқармасы
011 Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" және 281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
072 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
351 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
374 "Астана қаласының тұрғын үй басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 251 с бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"251 Управление земельных отношений области
011 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области" и 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 072 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 351 "Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 010 "Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 374 "Управление жилья города Астаны":
по бюджетной программе 005 "Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 002 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

460 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі", 463 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" және 477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
016 "Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
050 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
486 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" және 491 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
004 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

по администраторам бюджетных программ 460 "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)", 463 "Отдел земельных отношений района (города областного значения)" и 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
по бюджетной программе 016 "Изъятие земельных участков для государственных нужд":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 050 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 486 "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Изъятие земельных участков для государственных нужд":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администраторам бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)" и 491 "Отдел жилищных отношений района (города областного значения)":
по бюджетной программе 004 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 002 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" және 497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
004 "Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
498 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы бар 804-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"804 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
009 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 032 кіші бюджеттік бағдарламасы бар 042 бюджеттік бағдарламасы бар 241-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"241 Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
042 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беру
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 226 бюджеттік бағдарламасы бар 242 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"242 Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
226 Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114 және 115 кіші бағдарламалары бар 229 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"229 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру

по администраторам бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)" и 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 004 "Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 498 "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 016 "Изъятие земельных участков для государственных нужд":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 804 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
"804 Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
009 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 241 с бюджетной программой 042 и с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"241 Министерство энергетики Республики Казахстан
042 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 242 с бюджетной программой 226 следующего содержания:
"242 Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
226 Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
дополнить бюджетной программой 229 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114 и 115 следующего содержания:
"229 Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года

100 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101 Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
103 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
106 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
107 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
108 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы инвестициялар негіздемесін әзірлеу
109 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттің есебінен жылу, -сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенімді агентке қызметтерінің ақысын төлеу
110 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен жылу, -сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуды, реконструкциялауды және жаңғыртуды субсидиялау шеңберінде операторға көрсетілетін қызметтерінің ақысын төлеу
112 Жылумен жабдықтау жүйелеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу
114 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен жылумен, -сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуды, реконструкциялауды және жаңғыртуды субсидиялау
115 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
114 "МО ЭҚАБЖ/ЭҚАЖ-де қалыптастырылған электрондық құжаттардың қоймасы" сервистік бағдарламалық өнімін құру" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"114 "МО ЭҚАБЖ/ЭҚАЖ-де қалыптастырылған электрондық құжаттардың қоймасы" бағдарламалық қамтамасыз етуді жалға беру бойынша ақпараттық-коммуникациялық қызметін көрсету";
мынадай мазмұндағы 115 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"115 Қазақстан Республикасының кино-топтамасын цифрлаудан өткізу";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:

100 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
101 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
103 Разработка обоснований инвестиций по водоснабжению и водоотведению в рамках Программы развития регионов до 2020 года
106 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
107 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
108 Разработка обоснований инвестиций в сфере жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
109 Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
110 Оплата услуг оператору, оказываемые в рамках субсидирования строительства, реконструкции и модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112 Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения
114 Субсидирование строительства, реконструкции и модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
115 Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела":
бюджетную подпрограмму 114 "Создание сервисного программного продукта "Хранилище электронных документов сформированных в ЕСЭДО/СЭД ГО" изложить в следующей редакции:
"114 Оказание информационно-коммуникационной услуги по аренде программного обеспечения "Хранилище электронных документов, сформированных в ЕСЭДО/СЭД ГО";
дополнить подпрограммой 115 следующего содержания:
"115 Проведение оцифровки кино-коллекции Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":

мынадай мазмұндағы 005, 006 және 007 бюджеттік бағдарламасы бар 804-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"804 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
005 Көпшілік спортты және ұлттық спорт түрлерін дамыту
006 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорт жарыстарын өткізу
007 Облыстық спорт жарыстарында түрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
245 "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 "Ұлттық ақпараттық кеңістікке автоматтандырылған мониторинг" ақпараттық жүйесін құру";
4 "Туризм" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 043 бюджеттік бағдарламасы мен 100 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 240 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"240 Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
043 Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету
100 Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру";
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы бар 804-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"804 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
004 Туристік қызметті реттеу";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 100, 103, 104 және 111 кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"001 Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111 Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 044, 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"044 Астана қаласының бюджетіне Ұлттық пантеон салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер";

дополнить администратором бюджетных программ 804 с бюджетными программами 005, 006 и 007 следующего содержания:
"804 Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
005 Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006 Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
007 Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 245 "Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 005 следующего содержания:
"005 Создание информационной системы "Автоматизированный мониторинг национального информационного пространства";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":
дополнить администратором бюджетных программ 240 с бюджетной программой 043 и с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"240 Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
043 Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
100 Формирование туристского имиджа Казахстана";
дополнить администратором бюджетных программ 804 с бюджетной программой 004 следующего содержания:
"804 Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
004 Регулирование туристической деятельности";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 100, 103, 104 и 111 следующего содержания:
"001 Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и туристской деятельности
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта и туристской деятельности
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111 Капитальные расходы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан";
дополнить бюджетными программами 044, 100, 101, 102, 105, 109, 114, 116, 119 и 122 следующего содержания:
"044 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на строительство Национального пантеона
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 019 бюджеттік бағдарламасы бар 367-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"367 Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
019 Ұлттық пантеон салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
735 "Облыстың сыртқы байланыстар және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 002, 005 және 032 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
005 Облыстың инвестициялық имиджін арттыру
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалары бар 804-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"804 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
001 Дене тәрбиесі, спорт және туризм саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
002 Ақпараттық жүйелерді құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығындары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығындары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Жылу-электр энергетикасын дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
101 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить администратором бюджетных программ 367 с бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"367 Управление коммунального хозяйства города Астаны
019 Строительство Национального пантеона
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 735 "Управление внешних связей и туризма области":
дополнить бюджетными программами 002, 005 и 032 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
005 Повышение инвестиционного имиджа области
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
дополнить администратором бюджетных программ 804 с бюджетными программами 001, 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"804 Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 041 "Развитие тепло-электроэнергетики":
бюджетную подпрограмму 101 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы" изложить в следующей редакции:
"101 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы за счет средств республиканского бюджета";

мынадай мазмұндағы 104 және 105 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"104 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
105 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттің есебінен жылумен қамтамасыз ету жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенімді агентке қызметтерінің ақысын төлеу";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 041 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" және 011 "Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
031 "Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 032 "Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 041 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" және 386 "Астана қаласының энергетика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
012 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";

дополнить бюджетными подпрограммами 104 и 105 следующего содержания:
"104 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
105 Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем теплоснабжения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 019 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы" и 041 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетным программам 007 "Развитие теплоэнергетической системы" и 011 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 031 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы" и 032 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 019 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы" и 041 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы" и 386 "Управление энергетики города Астаны":
по бюджетной программе 012 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 019 "Развитие теплоэнергетической системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
009 "Қарағандыкөмір" бұрынғы өндірістік бірлестігінің шахталары және көмір тіліктері қызметінің салдарын жою" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
101 "Қарағандышахтатарату" республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 "Қарағандышахтатарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы", 279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы", 281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" және 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
070 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 071 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" және 386 "Астана қаласының энергетика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
029 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" және 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
025 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 009 "Ликвидация последствий деятельности шахт и угольных разрезов бывшего производственного объединения "Карагандауголь":
бюджетную подпрограмму 101 "Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Республиканское государственное специализированное предприятие "Карагандаликвидшахт" изложить в следующей редакции:
"101 Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандаликвидшахт";
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области", 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области", 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области" и 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 070 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы" и 071 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы" и 386 "Управление энергетики города Астаны":
по бюджетной программе 029 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)" и 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 025 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" және 490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
038 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" және 497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
038 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 258 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"258 Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"037 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

по администраторам бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)" и 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 038 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 041 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)" и 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 038 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 258 с бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"258 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса
030 За счет средств республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
дополнить бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 060 және 061 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"060 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
061 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту" бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"106 Өндіріс және тұтыну қалдықтарының мемлекеттік кадастрының жүргізуін ұйымдастыру";
155 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру" бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Грант есебінен";
6 "Жер қатынастары" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қол жетімділікті арттыру" бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Жер ресурстарын басқару, геодезия және картография саласында нормативтік әдістемелік қамтамасыз ету";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 225 бюджеттік бағдарламасы мен 100 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 242 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"242 Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
225 Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларды іске асыру
100 Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"106 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 233 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"233 Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқару шарты бойынша міндеттемелерін орындау";
5 "Темiр жол көлiгi" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 060 и 061 следующего содержания:
"060 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
061 Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 037 "Стабилизация и улучшение качества окружающей среды":
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
"106 Организация ведения государственного кадастра отходов производства и потребления";
по бюджетной программе 155 "Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 018 следующего содержания:
"018 За счет гранта";
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетной программе 259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах":
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Нормативно-методическое обеспечение в сфере управления земельными ресурсами, геодезии и картографии";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 242 с бюджетной программой 225 и с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
225 Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
100 Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования":
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
"106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на изъятие земельных участков для государственных нужд";
дополнить бюджетной программой 233 следующего содержания:
"233 Выполнение обязательств по договору доверительного управления государственным имуществом";
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 213 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"213 Қалалық рельстік көліктің дамуын қамтамасыз ету
101 Алматы қаласының бюджетіне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 Алматы қаласының бюджетіне метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары 019 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"019 Метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
245 "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 235 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"235 Индустриялық-инновациялық қызмет субъектiлерiне "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ берілетін кредиттердің сыйақыны мөлшерін субсидиялау";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
049 "Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
155 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру" бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Грант есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 213 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"213 Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 213 с бюджетными подпрограммами 101 и 102 следующего содержания:
"213 Обеспечение развития городского рельсового транспорта
101 Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на изъятие земельных участков для государственных нужд
102 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"019 Увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 245 "Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере связи, информации и информатизации":
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 235 следующего содержания:
"235 Субсидирование ставки вознаграждения по кредитам, выдаваемым АО "Банк Развития Казахстана" для субъектов индустриально-инновационной деятельности";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 049 "Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики":
дополнить бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета";
по бюджетной программе 155 "Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 018 следующего содержания:
"018 Грант есебінен";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
дополнить администратором бюджетных программ 213 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
"213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 202 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"202 "Проблемалық кредиттер қоры" АҚ-ға нысаналы аударым
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 226 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
103 "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"103 "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер";
мынадай мазмұндағы 030 кіші бағдарламасы бар 231 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"231 Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 202 с бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"202 Целевое перечисление в АО "Фонд проблемных кредитов"
030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 226 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
"226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан":
в наименование бюджетной подпрограммы 103 "Услуги по функционированию и развитию автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 231 с бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"231 Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов
030 За счет средств республиканского бюджета";

мынадай мазмұндағы 040, 065 және 096 бюджеттік бағдарламасы бар 804-бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"804 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
040 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе арттыру
096 Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
160 "Басқа да ағымдағы шығындар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 167 "Ерекше шығындар" ерекшелік бойынша:
шығындардың тізбесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк құпиялар, жедел-iздестiру, қарсы барлау қызметiн жүзеге асыру, елдiң қорғаныс қабiлетi мен ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету мәселелерiн реттейтiн Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде көзделген мiндеттер мен өкiлеттiктерге сәйкес мемлекеттiк органдар iске асыратын iс-шараларға арналған шығындар.";

дополнить администратором бюджетных программ 804 с бюджетными программами 040, 065 и 096 следующего содержания:
"804 Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
В Структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в подклассе 160 "Другие текущие затраты":
по специфике 167 "Особые затраты":
графу перечень затрат изложить в следующей редакции:
"Затраты на мероприятия, реализуемые государственными органами в соответствии с задачами и полномочиями, предусмотренными законодательными актами Республики Казахстан, регулирующими вопросы государственных секретов, осуществления оперативно-розыскной, контрразведывательной деятельности, обеспечения обороноспособности и национальной безопасности страны.";

2) "Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қазанда жарияланған) бұйрығына:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:

2) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 15 октября 2014 года):
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 2 "Неналоговые поступления":

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтын мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауын;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
міндетін атқарушы
Б. Шолпанқұлов

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
Б. Шолпанкулов