Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын қызметтік автомобильдермен, телефон байланысымен, кеңсе жиһазымен және мемлекеттік мекеменің аппаратын орналастыру үшін аумақпен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 5 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 14991 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 69-бабының 2-тармағына және 1995 жылғы 21 желтоқсандағы "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын қызметтік автомобильдермен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академияны телефон байланысымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академияның кеңсе жиһаздарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары аппараты орналастыру үшін аумақпен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ректоры:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3.Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бірінші орынбасары И.Д.Меркельге жүктеймін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Ж. Асанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
____________ Б. Сұлтанов
"__" __________ 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына
1 қосымша
Құқық қорғау органдары академиясының қызметтік автокөліктерімен қамтамасыз етудің заттай нормалары
р/н
Заттай нормалар таратылатын аймақ
Қызметтік автокөліктер саны (1 бірлікке)
Қозғалтқыш көлемі, куб.см
1 автокөліктің бір айдағы жүруі (км)
1
2
3
4
5
1
Ректор
1
3500 артық емес
2600
2
Бірінші проректор
1
3000 артық емес
2600
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын телефон байланысымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Телефон байланысы түрлерінің атауы
Заттай нормалар таратылатын аймақ
1
2
3
1
Республика ішіндегі қалааралық телефон байланысы
Ректор, бірінші проректор, проректорлар, институт директорлары, оперативтік кезекшi дербес құрылымдық бөлімшелердің басшылары.
2
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерімен халықаралық телефон байланысы
Ректор, бірінші проректор, проректорлар, институт директорлары, қызметіне халықаралық ұйымдармен қарым-қатынас кіретін құрылымдық бөлімшелер басшылары
3
Алыс шет елдермен халықаралық телефон байланысы
Ректор, бірінші проректор, проректорлар, институт директорлары, қызметіне халықаралық ұйымдармен қарым-қатынас кіретін құрылымдық бөлімшелер басшылары
4
Қалалық (ауылдық) нөмірлермен телефон байланысы
Мемлекеттік мекеме қызметкерлері (ректор, проректорлар, қабылдау бөлмелері, институт директорлары және олардың орынбасарлары, басқарма басшылары, аға прокурорлар, бас сарапшылар – бір нөмірден және прокурорлар, сарапшылар – үшеуге бір нөмір)
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 5 бұйрығына
3 қосымша
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын кеңсе жиһазымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Заттай нормалар таратылатын аймақ
Жиһаз атауы
Кеңселік жиһаздың саны (1 бірлікке)
1
2
3
4
1
Ректор
Басшының үстелі
1
Қағазға арналған тумба
1
Ұйымдастыру техникасының астына қоятын тумба
1
Келіссөздер жүргізуге арналған үстел
1
Қағазға арналған шкаф
2
Сырт киімге арналған шкаф
1
Басшыға арналған кресло
1
Келушілерге арналған кресло
2
Орындық
6
Ректордың демалыс бөлмесі
Жұмсақ жиһаз

Об утверждении натуральных норм обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан служебными автомобилями, телефонной связью, офисной мебелью и площадями для размещения аппарата государственного учреждения
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 19 января 2017 года № 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2017 года № 14991
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре" от 21 декабря 1995 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан служебными автомобилями согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан телефонной связью согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан офисной мебелью согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) натуральные нормы обеспечения площадями для размещения аппарата Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Ректору Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возлагаю на первого заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан Меркель И.Д.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Ж. Асанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
"__" __________ 2017 года
Приложение 1
к приказу Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 19 января 2017 года № 5
Натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан служебными автомобилями
№ п/п
Область распространения натуральной нормы
Количество служебных автомобилей
(на 1 единицу)
Объем двигателя,
в куб.см
Пробег на 1 а/м
в месяц (км)
1
2
3
4
5
1.
Ректор
1
не более
3500
2600
2.
Первый проректор
1
не более
3000
2600
Приложение 2
к приказу Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 19 января 2017 года № 5
Натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан телефонной связью
№ п/п
Наименование видов телефонной связи
Область распространения натуральной нормы
1
2
3
1
междугородная телефонная связь внутри республики
Ректор, первый проректор, проректоры, директоры институтов, руководители самостоятельных структурных подразделений, оперативный дежурный.
2
международная телефонная связь со странами Содружества Независимых Государств
Ректор, первый проректор, проректоры, директоры институтов и руководители структурных подразделений, в функции которых входит взаимодействие с международными организациями
3
международная телефонная связь со странами дальнего зарубежья
Ректор, первый проректор, проректоры, директоры институтов и руководители структурных подразделений, в функции которых входит взаимодействие с международными организациями
4
телефонная связь с городскими (сельскими) номерами
работники государственного учреждения (ректор, проректоры, приемные, директора институтов, заместители директоров, руководители структурных подразделений, старшие прокуроры, главные эксперты - по одному номеру и прокуроры, эксперты - один номер на троих).
Приложение 3
к приказу Генерального прокурора
Республики Казахстан
от 19 января 2017 года № 5
Натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан офисной мебелью
№ п/п
Область распространения натуральной нормы
Наименование мебели
Кол-во офисной мебели (на 1 единицу)
1
2
3
4
1
Ректор
Стол руководителя
1
Тумба для бумаг
1
Тумба под оргтехнику
1
Стол для переговоров
1
Шкаф для бумаг
2
Шкаф для верхней одежды
1
Кресло для руководителя
1
Кресло для посетителей
2
Стул для посетителей
6
Комната отдыха ректора
Мягкая мебель