Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 9 наурыздағы № 105 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 15009 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 322 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 16.05.2018 № 322 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 110 бұйрығымен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың үлгілік әдістемесі 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әкімшілік департаментіне:
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспасөз басылымдарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдасын;
3) бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастырсын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне ұсынсын.
3. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 337 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 шілдедегі № 11736 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства обороны Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 9 марта 2017 года № 105. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 апреля 2017 года № 15009. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 16 мая 2018 года № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 16.05.2018 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и подпунктом 2) пункта 1 Типовой методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2016 года № 110, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Административному департаменту Министерства обороны Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направить его на официальное опубликование в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) после официального опубликования приказ разместить на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан;
4) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Признать утратившим силу приказ Министра обороны Республики Казахстан от 12 июня 2015 года № 337 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства обороны Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 июля 2015 года за № 11736, опубликован в информационно-правовой системе "Әдiлет" 6 августа 2015 года).

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
6. Бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
генерал-полковник С. Жасұзақов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы 9 наурыздағы
№ 105 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 33-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 110 бұйрығымен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалаудың үлгілік әдістемесі 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің (бұдан әрі – "Б" корпусының қызметшілері) жұмысын бағалау алгоритмін айқындайды.
2. "Б" корпусы қызметшілерінің жұмысын бағалау (бұдан әрі – бағалау) олардың жұмысының тиімділігі мен сапасын айқындау үшін жүргізіледі.
3. Бағалау атқаратын лауазымда "Б" корпусы қызметшісі жұмысының нәтижелері бойынша:
1) тоқсанның қорытындылары бойынша (тоқсандық бағалау) – есепті тоқсаннан кейінгі айдың оны күнінен кешіктірілмей (оныншы желтоқсаннан кешіктірілмей бағалау жүргізілетін төртінші тоқсанды қоспағанда);
2) жылдың қорытындылары бойынша (жылдық бағалау) – бағаланатын жылдың жиырма бесінші желтоқсанынан кешіктірілмей жүргізіледі.
"Б" корпусының қызметшісін бағалау, егер бағаланатын кезеңде атқаратын лауазымда болу мерзімі үш айдан аз болған жағдайларда, сондай-ақ сынақ мерзімі кезеңінде жүргізілмейді.
Әлеуметтік демалыстарда жүрген "Б" корпусының қызметшілері жұмысқа шыққаннан кейін бес жұмыс күні ішінде бағалаудан өтеді.
4. Тоқсандық бағалауды тікелей басшы жүргізеді және "Б" корпусы қызметшісінің лауазымдық міндеттерді орындауын бағалауға негізделеді.
"Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы өзінің лауазымдық нұсқаулығына сәйкес өзі бағынатын адам болып табылады.
5. Жылдық бағалау:
1) "Б" корпусы қызметшісінің есептік тоқсандардағы орташа бағасынан;

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства обороны Республики Казахстан.
5. Приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
6. Приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
генерал-полковник
С. Жасузаков
Утверждена
приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 9 марта 2017 года № 105
Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства обороны Республики Казахстан
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства обороны Республики Казахстан (далее – Методика), разработана в соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 Типовой методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2016 года № 110 и определяет алгоритм оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства обороны Республики Казахстан (далее – служащие корпуса "Б").
2. Оценка деятельности служащих корпуса "Б" (далее – оценка) проводится для определения эффективности и качества их работы.
3. Оценка проводится по результатам деятельности служащего корпуса "Б" на занимаемой должности:
1) по итогам квартала (квартальная оценка) – не позднее десятого числа месяца, следующего за отчетным кварталом (за исключением четвертого квартала, оценка которого проводится не позднее десятого декабря);
2) по итогам года (годовая оценка) – не позднее двадцать пятого декабря оцениваемого года.
Оценка служащего корпуса "Б" не проводится в случаях, если срок пребывания на занимаемой должности в оцениваемом периоде составляет менее трех месяцев, а также в период испытательного срока.
Служащие корпуса "Б", находящиеся в социальных отпусках, проходят оценку в течение пяти рабочих дней после выхода на работу.
4. Квартальная оценка проводится непосредственным руководителем и основывается на оценке исполнения служащим корпуса "Б" должностных обязанностей.
Непосредственным руководителем служащего корпуса "Б" является лицо, которому он подчиняется согласно своей должностной инструкции.
5. Годовая оценка складывается из:
1) средней оценки служащего корпуса "Б" за отчетные кварталы;

2) осы Әдістемеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Б" корпусы қызметшісінің жеке жұмыс жоспарын орындауын бағалаудан тұрады.
6. Бағалауды жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі Бағалау жөніндегі комиссияны құрады, оның жұмыс органы Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Кадрлар департаменті (бұдан әрі – Кадрлар департаменті) болып табылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Бағалау жөніндегі комиссияның отырысы, егер оған оның құрамының кемінде үштен екісі қатысса, заңды болып саналады.
Бағалау жөніндегі комиссияның болмаған мүшесінің немесе төрағасының орнын ауыстыру бағалау жөніндегі комиссияны құру туралы бұйрыққа өзгерістер енгізу арқылы жүзеге асырылады.
8. Бағалау жөніндегі комиссияның шешімі ашық дауыс беру арқылы қабылданады.
9. Дауыс беру нәтижелері Комиссия мүшелерінің көпшілік дауысымен айқындалады. Дауыстар тең болған кезде Комиссия төрағасының дауысы шешуші болып табылады.
Бағалау жөніндегі комиссияның хатшысы Кадрлар департаменті кадрлармен жұмыс басқармасының бас сарапшысы болып табылады. Комиссия хатшысы дауыс беруге қатыспайды.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-тарау. Жеке жұмыс жоспарын жасау
10. "Б" корпусының қызметшісі жеке жұмыс жоспарын (бұдан әрі – жеке жұмыс жоспары) оның тікелей басшысымен бірлесіп, бағаланатын жылдың оныншы қаңтарынан кешіктірмей осы Әдістемеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасайды.
11. Осы Әдістеменің 10-тармағында көрсетілген мерзім өткеннен кейін "Б" корпусының қызметшісін лауазымға тағайындаған кезде "Б" корпусы қызметшісінің атқаратын лауазымдағы жеке жұмыс жоспары оны лауазымға тағайындаған күннен бастап он жұмыс күні ішінде жасалады.
12. "Б" корпусы қызметшісінің жеке жұмыс жоспарындағы мақсатты көрсеткіштер саны төрттен аспайтынды құрайды, олар нақты, өлшенетін, қол жеткізілетін, белгілі бір орындау мерзімімен болуға тиіс.
13. Жеке жоспар екі данада жасалады. Бір данасы Кадрлар департаментіне беріледі. Екінші данасы "Б" корпусы қызметшісі құрылымдық бөлімшесінің басшысында болады.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3-тарау. Бағалау жүргізуге дайындық

2) оценки выполнения служащим корпуса "Б" индивидуального плана работы по форме, согласно приложению 1 к настоящей Методике.
6. Для проведения оценки Министром обороны Республики Казахстан создается Комиссия по оценке, рабочим органом которой является Департамент кадров Министерства обороны Республики Казахстан (далее – Департамент кадров).
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Заседание Комиссии по оценке считается правомочным, если на нем присутствовали не менее двух третей ее состава.
Замена отсутствующего члена или председателя Комиссии по оценке осуществляется путем внесения изменения в приказ о создании комиссии по оценке.
8. Решение Комиссии по оценке принимается открытым голосованием.
9. Результаты голосования определяются большинством голосов членов Комиссии. При равенстве голосов, голос председателя Комиссии является решающим.
Секретарем Комиссии по оценке является главный эксперт управления по работе с кадрами Департамента кадров. Секретарь комиссии не принимает участие в голосовании.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Составление индивидуального плана работы
10. Индивидуальный план работы составляется служащим корпуса "Б" (далее – индивидуальный план работы) совместно с его непосредственным руководителем не позднее десятого января оцениваемого года, по форме, согласно приложению 1 к настоящей Методике.
11. При назначении служащего корпуса "Б" на должность по истечении срока указанного в пункте 10 настоящей Методики индивидуальный план работы служащего корпуса "Б" на занимаемой должности составляется в течении десяти рабочих дней со дня назначения его на должность.
12. Количество целевых показателей в индивидуальном плане работы служащего корпуса "Б" составляет не более четырех, которые должны быть конкретными, измеримыми, достижимыми, с определенным сроком исполнения.
13. Индивидуальный план составляется в двух экземплярах. Один экземпляр передается в Департамент кадров. Второй экземпляр находится у руководителя структурного подразделения служащего корпуса "Б".
Сноска. Пункт 13 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 3. Подготовка к проведению оценки

14. Кадрлар департаменті:
1) Бағалау жөніндегі комиссияның төрағасымен келісу бойынша бағалау жүргізу кестесін жасайды;
2) бағалануға тиіс "Б" корпусының қызметшісін және бағалауды жүзеге асыратын адамдарды бағалауды жүргізу басталғанға дейін күнтізбелік он күн бұрын бағалау жүргізілетіні туралы хабардар етеді және толтыру үшін оларға бағалау парақтарын жолдайды.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4-тарау. Лауазымдық міндеттерді орындауды тоқсандық бағалау
15. Лауазымдық міндеттерді орындауды бағалау базалық, көтермелеу және айыппұл балдарынан тұрады.
16. Базалық балдар қызметшінің өз лауазымдық міндеттерін орындағаны үшін 100 балл деңгейінде белгіленеді.
17. Көтермелеу балдары ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын жұмыс көрсеткіштері, сондай-ақ мазмұны және/немесе ұйымдастырушылық жағынан күрделі болып табылатын жұмыс түрлері үшін қойылады.
18. Ағымдағы жұмыстың орташа көлемінен асатын жұмыс көрсеткіштерін және күрделі жұмыс түрлерін ерекшелікке сүйене отырып, "Б" корпусы қызметшілерінің тікелей басшылары айқындайды және жүзеге асырылатын жұмыс ауқымы мен күрделілігінің артуы тәртібінде бес деңгейлі шәкіл бойынша бөледі. Бұл ретте көтермеленетін жұмыс көрсеткіштері мен түрлерінің қатарына Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесінде және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интранет-порталында белгіленетін, сонымен қатар белгіленбейтін құжаттар мен іс-шаралар кіруі мүмкін.
Әрбір көтермеленетін жұмыс көрсеткіші немесе түрі үшін "Б" корпусының қызметшісіне тікелей басшы бекітілген шәкілге сәйкес "+1-ден" "+5-ке" дейін балл береді.
19. Айыппұл балдары орындаушылық және еңбек тәртібін бұзғаны үшін қойылады.
20. Орындаушылық тәртіпті бұзушылықтарға: жоғары тұрған органдардың, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі басшылығының, тікелей басшының тапсырмаларын, жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін орындау мерзімдерін бұзулар жатады.
Орындаушылық тәртіп фактілері туралы ақпараттың көздері ретінде Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Әкімшілік департаментінен және "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысынан құжат түрінде расталған мәліметтер болады.
21. Еңбек тәртібін бұзушылықтарға:
1) дәлелсіз себеппен жұмысқа кешігу;
2) "Б" корпусы қызметшілерінің қызметтік әдепті бұзулары жатады.
Еңбек тәртібін бұзу фактілері туралы ақпарат көздері ретінде Кадрлар департаментінен, "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысынан құжат түрінде расталған мәліметтер болады.

14. Департамент кадров:
1) формирует график проведения оценки по согласованию с председателем Комиссии по оценке;
2) за десять календарных дней до начала проведения оценки уведомляет служащего корпуса "Б", подлежащего оценке, и лиц, осуществляющих оценку, о проведении оценки и направляет им оценочные листы для заполнения.
Сноска. Пункт 14 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 4. Квартальная оценка исполнения должностных обязанностей
15. Оценка исполнения должностных обязанностей складывается из базовых, поощрительных и штрафных баллов.
16. Базовые баллы устанавливаются на уровне 100 баллов за выполнение служащим своих должностных обязанностей.
17. Поощрительные баллы выставляются за показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы, а также виды деятельности, являющиеся сложными в содержательном и/или организационном плане.
18. Показатели деятельности, превышающие средние объемы текущей работы и сложные виды деятельности определяются непосредственными руководителями служащих корпуса "Б" исходя из специфики и распределяются по пятиуровневой шкале в порядке возрастания объема и сложности осуществляемой работы. При этом, в число поощряемых показателей и видов деятельности могут входить как фиксируемые, так и не фиксируемые в Единой системе электронного документооборота и Интранет-портале Министерства обороны Республики Казахстан документы и мероприятия.
За каждый поощряемый показатель или вид деятельности служащему корпуса "Б" непосредственным руководителем присваиваются в соответствии с утвержденной шкалой от "+1" до "+5" баллов.
19. Штрафные баллы выставляются за нарушения исполнительской и трудовой дисциплины.
20. К нарушениям исполнительской дисциплины относятся: нарушения сроков исполнения поручений вышестоящих органов, руководства Министерства обороны Республики Казахстан, непосредственного руководителя, обращений физических и юридических лиц.
Источниками информации о фактах исполнительской дисциплины служат документально подтвержденные сведения от Административного департамента Министерства обороны Республики Казахстан и непосредственного руководителя служащего корпуса "Б".
21. К нарушениям трудовой дисциплины относятся:
1) опоздания на работу без уважительной причины;
2) нарушения служащими корпуса "Б" служебной этики.
Источниками информации о фактах нарушения трудовой дисциплины служат документально подтвержденные сведения от Департамента кадров, непосредственного руководителя служащего корпуса "Б".

Ескерту. 21-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
22. Әрбір орындаушылық және еңбек тәртібін бұзғаны үшін "Б" корпусының қызметшісіне әрбір бұзушылық фактісі үшін "-2" балл мөлшерінде айыппұл балдары қойылады.
23. Лауазымдық міндеттердің орындалуына бағалау жүргізу үшін "Б" корпусының қызметшісі тікелей басшыға келісу үшін осы Әдістемеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған бағалау парағын жолдайды.
24. Тікелей басшы Кадрлар департаменті ұсынған "Б" корпусы қызметшісінің еңбек және орындаушылық тәртіпті бұзу фактілері туралы мәліметтерді ескере отырып, бағалау парағын онда ұсынылған мәліметтердің дұрыстығы мәніне қарайды, оған түзетулер (бар болған жағдайда) енгізеді және оны келіседі.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
25. Тікелей басшы келіскеннен кейін "Б" корпусының қызметшісі бағалау парағына қол қояды.
"Б" корпусы қызметшісінің бағалау парағына қол қоюдан бас тартуы құжаттарды Бағалау жөніндегі комиссияның отырысына жолдау үшін кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда Кадрлар департаменті және "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы еркін нысанда танысудан бас тарту туралы акт жасайды.
Тікелей басшы "Б" корпусы қызметшісінің тоқсандық қорытынды бағасын мынадай формула бойынша есептейді:
мұнда:
– тоқсандық баға;
a – көтермелеу балдары;
в – айыппұл балдары.
Ескерту. 25-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
26. Тоқсандық қорытынды баға мынадай шәкіл бойынша қойылады: 80 балдан төмен – "қанағаттанарлықсыз", 80-нен 105 (қоса алғанда) балға дейін – "қанағаттанарлық", 106-дан 130 (қоса алғанда) балға дейін – "тиімді", 130 балдан жоғары – "өте жақсы".
5-тарау. Жылдық бағалау
27. Жылдық бағалауды жүргізу үшін "Б" корпусының қызметшісі тікелей басшыға келісу үшін осы Әдістемеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке жоспарды орындаудың толтырылған бағалау парағын жолдайды.
28. Тікелей басшы бағалау парағын онда ұсынылған мәліметтердің дұрыстығы мәніне қарайды, оған түзетулер (бар болған жағдайда) енгізеді және оны келіседі.

Сноска. Пункт 21 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
22. За каждое нарушение исполнительской и трудовой дисциплины служащему корпуса "Б" выставляются штрафные баллы в размере "–2" балла за каждый факт нарушения.
23. Для проведения оценки исполнения должностных обязанностей служащий корпуса "Б" направляет для согласования заполненный оценочный лист непосредственному руководителю по форме, согласно приложению 2 к настоящей Методике.
24. Непосредственный руководитель с учетом представленных Департаментом кадров сведений о фактах нарушения служащим корпуса "Б" трудовой и исполнительской дисциплины, рассматривает оценочный лист на предмет достоверности представленных в нем сведений, вносит в него корректировки (в случае наличия) и согласовывает его.
Сноска. Пункт 24 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
25. После согласования непосредственным руководителем оценочный лист подписывается служащим корпуса "Б".
Отказ служащего корпуса "Б" от подписания оценочного листа не может служить препятствием для направления документов на заседание Комиссии по оценке. В этом случае Департаментом кадров и непосредственным руководителем служащего корпуса "Б" в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
Итоговая квартальная оценка служащего корпуса "Б" вычисляется непосредственным руководителем по следующей формуле:
= 100+a-в,
где
– квартальная оценка;
a – поощрительные баллы;
в – штрафные баллы.
Сноска. Пункт 25 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
26. Итоговая квартальная оценка выставляется по следующей шкале: менее 80 баллов – "неудовлетворительно", от 81 до 105 (включительно) баллов – "удовлетворительно", от 106 до 130 (включительно) баллов – "эффективно", свыше 130 баллов – "превосходно".
Глава 5. Годовая оценка
27. Для проведения годовой оценки служащий корпуса "Б" направляет для согласования заполненный оценочный лист выполнения индивидуального плана непосредственному руководителю по форме, согласно приложению 3 к настоящей Методике.
28. Непосредственный руководитель рассматривает оценочный лист на предмет достоверности представленных в нем сведений, вносит в него корректировки (в случае наличия) и согласовывает его.

29. Жеке жұмыс жоспарының орындалуына баға мынадай шәкіл бойынша қойылады:
жеке жұмыс жоспарында көзделген мақсатты көрсеткішті орындамағаны үшін 2 балл беріледі;
мақсатты көрсеткішті ішінара орындағаны үшін – 3 балл;
мақсатты көрсеткішті орындағаны (күтілетін нәтижеге қол жеткізгені) үшін – 4 балл;
мақсатты көрсеткіштің күтілетін нәтижесіне асыра қол жеткізгені үшін – 5 балл.
30. Тікелей басшы келіскеннен кейін "Б" корпусының қызметшісі бағалау парағына қол қояды.
"Б" корпусы қызметшісінің бағалау парағына қол қоюдан бас тартуы құжаттарды Бағалау жөніндегі комиссияның отырысына жолдау үшін кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда Кадрлар департаменті және "Б" корпусы қызметшісінің тікелей басшысы еркін нысанда танысудан бас тарту туралы акт жасайды.
Ескерту. 30-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
31. Кадрлар департаменті "Б" корпусы қызметшісінің жылдық қорытынды бағасын Бағалау жөніндегі комиссияның отырысына дейін бес жұмыс күнінен кешіктірмей мынадай формула бойынша есептейді:
мұнда:
– жылдық баға;
– есептік тоқсандардың орта бағасы (орта арифметикалық мән).
Бұл ретте осы Әдістеменің 26-тармағында көрсетілген шәкілді ескере отырып, тоқсандық бағалардың алынған орташа арифметикалық мәні бес балдық бағалар жүйесіне келтіріледі, атап айтқанда:
"қанағаттанарлықсыз" деген мәнге (80 балдан аз) – 2 балл;
"қанағаттанарлық" деген мәнге (81-нен 105 (қоса алғанда) балға дейін) – 3 балл;
"тиімді" деген мәнге (106-дан 130 (қоса алғанда) балға дейін – 4 балл;
"өте жақсы" деген мәнге (130 балдан астам) – 5 балл беріледі;
– жеке жұмыс жоспарын орындау бағасы (орташа арифметикалық мән).
Ескерту. 31-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
32. Жылдық қорытынды баға мынадай шәкіл бойынша қойылады:
3 балдан төмен – "қанағаттанарлықсыз"; 3-тен 3,9 балға дейін – "қанағаттанарлық". 4-тен 4,9 балға дейін – "тиімді", 5 балл – "өте жақсы".
6-тарау. Комиссияның бағалау нәтижелерін қарауы
33. Кадрлар департаменті Комиссия төрағасымен келісілген кестеге сәйкес Бағалау нәтижелерін қарау жөніндегі комиссияның отырысын өткізуді қамтамасыз етеді.
Кадрлар департаменті Комиссияның отырысына мынадай құжаттарды:
1) толтырылған бағалау парақтарын;

29. Оценка выполнения индивидуального плана работы выставляется по следующей шкале:
за невыполнение целевого показателя, предусмотренного индивидуальным планом работы, присваивается 2 балла;
за частичное выполнение целевого показателя - 3 балла;
за выполнение целевого показателя (достижение ожидаемого результата) - 4 балла;
за превышение ожидаемого результата целевого показателя - 5 баллов.
30. После согласования непосредственным руководителем оценочный лист подписывается служащим корпуса "Б".
Отказ от подписания оценочного листа служащего корпуса "Б" не может служить препятствием для направления документов на заседание Комиссии по оценке. В этом случае Департаментом кадров и непосредственным руководителем служащего корпуса "Б" в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
Сноска. Пункт 30 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
31. Итоговая годовая оценка служащего корпуса "Б" вычисляется Департаментом кадров не позднее пяти рабочих дней до заседания Комиссии по оценке по следующей формуле:
где:
– годовая оценка;
– средняя оценка за отчетные кварталы (среднеарифметическое значение).
При этом, полученное среднеарифметическое значение квартальных оценок с учетом шкалы, указанной в пункте 26 настоящей Методики, приводится к пятибалльной системе оценок, а именно:
значению "неудовлетворительно" (менее 80 баллов) присваиваются 2 балла;
значению "удовлетворительно" (от 81 до 105 (включительно) баллов) – 3 балла;
значению "эффективно" (от 106 до 130 (включительно) баллов) – 4 балла;
значению "превосходно" (свыше 130 баллов) – 5 баллов;
оценка выполнения индивидуального плана работы (среднеарифметическое значение).
Сноска. Пункт 31 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
32. Итоговая годовая оценка выставляется по следующей шкале:
менее 3 баллов – "неудовлетворительно";
от 3 до 3,9 (включительно) баллов – "удовлетворительно";
от 4 до 4,9 (включительно) баллов – "эффективно";
5 баллов – "превосходно".
Глава 6. Рассмотрение результатов оценки Комиссией
33. Департамент кадров обеспечивает проведение заседания Комиссии по рассмотрению результатов оценки в соответствии с графиком, согласованным с председателем Комиссии.
Департамент кадров предоставляет на заседание Комиссии следующие документы:
1) заполненные оценочные листы;

2) "Б" корпусы қызметшісінің лауазымдық нұсқаулығын;
3) осы Әдістемеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Комиссия отырысы хаттамасының жобасын ұсынады.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
34. Комиссия тоқсандық және жылдық бағалау нәтижелерін қарайды және мынадай шешімдердің бірін қабылдайды:
1) бағалау нәтижелері бекітілсін;
2) бағалау нәтижелері қайта қаралсын.
Бағалау нәтижелерін қайта қарау туралы шешім қабылданған жағдайда Комиссия хаттамада тиісті түсіндірмемен бағаны түзетеді.
35. Кадрлар департаменті "Б" корпусының қызметшісін ол аяқталған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде бағалау нәтижелерімен таныстырады.
"Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша немесе электрондық нысанда жүзеге асырылады.
"Б" корпусы қызметшісінің танысудан бас тартуы бағалау нәтижелерін оның қызметтік тізіміне енгізу үшін кедергі болып табылмайды. Бұл жағдайда Кадрлар департаментінің жұмыскері еркін нысанда танысудан бас тарту туралы акт жасайды.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
36. Осы Әдістеменің 33-тармағында көрсетілген құжаттар, сондай-ақ Комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы Кадрлар департаментінде сақталады.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7-тарау. Бағалау нәтижелеріне шағымдану
37. Қабылданған шешім туралы ақпарат екі апта ішінде мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органға ұсынылады.
38. "Б" корпусының қызметшісі сотта бағалау нәтижелеріне шағымдануға құқылы.
8-тарау. Бағалау нәтижелері бойынша шешімдер қабылдау
39. Бағалау нәтижелері бонустар төлеу және оқыту бойынша шешімдер қабылдау үшін негіздемелер болып табылады.
40. Бонустар "өте жақсы" және "тиімді" бағалау нәтижелері бар "Б" корпусының қызметшісіне төленеді.
41. "Б" корпусының қызметшісін оқыту (біліктілігін арттыру) жылдық бағалау қорытындылары бойынша "Б" корпусы қызметшісінің жұмысы қанағаттанарлықсыз болып танылған Кадрлар департаментінің бағыты бойынша жүргізіледі.
"Б" корпусының қызметшісі Комиссия оның жұмысын жылдық бағалау нәтижелерін бекіткеннен кейін үш ай ішінде біліктілікті арттыру курстарына жіберіледі.
Ескерту. 41-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің 08.12.2017 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

2) должностная инструкция служащего корпуса "Б";
3) проект протокола заседания Комиссии по форме, согласно приложению 4 к настоящей Методике.
Сноска. Пункт 33 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
34. Комиссия рассматривает результаты квартальных и годовой оценки и принимает одно из следующих решений:
1) утвердить результаты оценки;
2) пересмотреть результаты оценки.
В случае принятия решения о пересмотре результатов оценки Комиссия корректирует оценку с соответствующим пояснением в протоколе.
35. Департамент кадров ознакамливает служащего корпуса "Б" с результатами оценки в течение двух рабочих дней со дня ее завершения.
Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной или электронной форме.
Отказ служащего корпуса "Б" от ознакомления не является препятствием для внесения результатов оценки в его послужной список. В этом случае работником Департамента кадров в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
Сноска. Пункт 35 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
36. Документы, указанные в пункте 33 настоящей Методики, а также подписанный протокол заседания Комиссии хранятся в Департаменте кадров.
Сноска. Пункт 36 в редакции приказа Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 9. Обжалование результатов оценки
37. Обжалование решения Комиссии служащим корпуса "Б" в уполномоченном органе по делам государственной службы осуществляется в течение десяти рабочих дней со дня вынесения решения.
38. Служащий корпуса "Б" вправе обжаловать результаты оценки в суде.
Глава 8. Принятие решений по результатам оценки
39. Результаты оценки являются основаниями для принятия решений по выплате бонусов и обучению.
40. Бонусы выплачиваются служащему корпуса "Б" с результатами оценки "превосходно" и "эффективно".
41. Обучение (повышение квалификации) служащего корпуса "Б" проводится по направлению Департамента кадров, по которому деятельность служащего корпуса "Б" по итогам годовой оценки признана неудовлетворительной.
Служащий корпуса "Б" направляется на курсы повышения квалификации в течение трех месяцев после утверждения Комиссией результатов годовой оценки его деятельности.
Сноска. Пункт 41 с изменением, внесенным приказом Министра обороны РК от 08.12.2017 № 715 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

42. "Қанағаттанарлықсыз" деген баға алған "Б" корпусының қызметшісі мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған адамдарға тәлімгер ретінде бекітілмейді.
43. "Б" корпусының қызметшісін қатарынан екі жылдың қорытындылары бойынша "қанағаттанарлықсыз" деген мәнмен бағалау нәтижелері оны лауазымда төмендету туралы шешім қабылдау үшін негіздеме болып табылады. Кез келген төмен тұрған бос лауазым болмаған кезде "Б" корпусының қызметшісі заңнамада белгіленген тәртіппен жұмыстан шығарылады.
46. "Б" корпусы қызметшілерінің жұмысын бағалау нәтижелері олардың қызметтік тізімдеріне енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
жұмысын бағалау әдістемесіне
1-қосымша
Нысан
"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшісінің жеке жұмыс жоспары _________________________________жыл (жеке жоспар жасалатын кезең)
Қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде ) ______________
Қызметшінің лауазымы: ___________________________________________
Қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы: _______________________
_________________________________________________________________
Р/с
Мақсатты көрсеткіштер*
Күтілетін нәтиже
1
1-мақсатты көрсеткіш
2
2-мақсатты көрсеткіш
3
3-мақсатты көрсеткіш
4
Ескертпе:
* Мақсатты көрсеткіштер олардың мемлекеттік органның стратегиялық мақсатына (мақсаттарына) қол жеткізуге бағытталуын ескере отырып, ол (олар) болмаған жағдайда қызметшінің функционалдық міндеттеріне сүйене отырып айқындалады.
Мақсатты көрсеткіштер саны төрттен аспайтынды құрайды, олардың ішінде кемінде жартысы өлшенетіндер.
Қызметші
___________________________
(тегі, аты-жөні)
күні _______________________
қолы ______________________
Тікелей басшы
___________________________
(тегі, аты-жөні)
күні _______________________
қолы ______________________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
жұмысын бағалау әдістемесіне
2-қосымша
Нысан
Бағалау парағы ______жылғы _____________________тоқсан (бағаланатын кезең)
Бағаланатын қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде):
______________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: ______________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
______________________________________________________________
Лауазымдық міндеттерді орындау бағасы:
Р/с
Қызметшінің өзін-өзі бағалауы
Тікелей басшының бағалауы
Ескерт-пе
Көтермеле-
нетін көрсеткіш-
тер мен жұмыс түрлері туралы мәліметтер
Орындау-шылық тәртіпті бұзу факті-
лері туралы мәліметтер
Еңбек тәртібін бұзу фактілері туралы мәліметтер
Көтермеле-нетін көрсеткіштер мен жұмыс түрлері туралы мәліметтер
Орында-ушылық тәртіпті бұзу фактілері туралы мәліметтер
Еңбек тәртібін бұзу фактілері туралы мәлімет-тер
1
2
3
Өзін-өзі бағалау нәтижесі:
Бағалау нәтижесі:
Қызметші
___________________________
(тегі, аты-жөні)
күні _______________________
қолы ______________________
Тікелей басшы
___________________________
(тегі, аты-жөні)
күні _______________________
қолы ______________________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
жұмысын бағалау әдістемесіне
3-қосымша
Нысан
Бағалау парағы _________________ жыл (бағаланатын жыл)
Бағаланатын қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) _____________________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы:
_____________________________________________________________________
Бағаланатын қызметшінің құрылымдық бөлімшесінің атауы:
_____________________________________________________________________
Жеке жоспарды орындау бағасы
Р/с
Мақсатты көрсеткіштің нәтижесі
Мәні
Қызметшінің өзін-өзі бағалау нәтижелері
Басшының бағалау нәтижелері
Ескертпе
1
1-мақсатты көрсеткіштің нәтижесі
2-ден 5-ке дейін
2
2-мақсатты көрсеткіштің нәтижесі
2-ден 5-ке дейін
3
3-мақсатты
көрсеткіштің нәтижесі
2-ден 5-ке дейін
4
Қызметші
___________________________
(тегі, аты-жөні)
күні _______________________
қолы ______________________
Тікелей басшы
___________________________
(тегі, аты-жөні)
күні _______________________
қолы ______________________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
жұмысын бағалау әдістемесіне
4-қосымша
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы _______________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы) _______________________________________________________________ (бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең тоқсан және (немесе) жыл) Бағалау нәтижелері
Р/с
Қызметшілердің тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде)
Бағалау нәтижелері туралы мәліметтер
Комиссияның бағалау нәтижелерін түзетуі ( бар болған жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
...
Комиссия қорытындысы:
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
Тексерген:
Комиссия хатшысы: ___________________________ Күні: _____________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Комиссия төрағасы: ___________________________ Күні: _____________
(тегі, аты-жөні, қолы)
Комиссия мүшесі: _____________________________ Күні: _____________
(тегі, аты-жөні қолы)

42. Служащий корпуса "Б", получивший оценку "неудовлетворительно", не закрепляется наставником за лицами, впервые принятыми на административные государственные должности.
43. Результаты оценки служащего корпуса "Б" по итогам двух лет подряд со значением "неудовлетворительно" являются основанием для принятия решения о понижении его в должности. При отсутствии любой вакантной нижестоящей должности служащий корпуса "Б" увольняется в порядке, установленном законодательством.
44. Результаты оценки деятельности служащих корпуса "Б" вносятся в их послужные списки.
Приложение 1
к Методике оценки
деятельности административных
государственных служащих
корпуса "Б" Министерства
обороны Республики Казахстан
Форма
Индивидуальный план работы
_________________________________________________год
(период, на который составляется индивидуальный план)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащего _________________
Должность служащего:
________________________________________________
Наименование структурного подразделения служащего:
______________________________________________________________________
№ п/п
Целевые показатели *
Ожидаемый результат
1
Целевой показатель 1
2
Целевой показатель 2
3
Целевой показатель 3
4
Примечание:
* Целевые показатели определяются с учетом их направленности на достижение
стратегической цели (целей) государственного органа, а в случае ее (их) отсутствия,
исходя из функциональных обязанностей служащего.
Количество целевых показателей составляет не более четырех, из них не менее
половины измеримых.
Служащий
_____________________________
(фамилия, инициалы)
дата _________________________
подпись ______________________
Непосредственный руководитель
________________________________
(фамилия, инициалы)
дата ____________________________
подпись _________________________
Приложение 2
к Методике оценки
деятельности административных
государственных служащих
корпуса "Б" Министерства
обороны Республики Казахстан
Форма
Оценочный лист
____________________квартал ____ года
(оцениваемый период)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
оцениваемого служащего:
________________________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего:
________________________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
________________________________________________________________________________
Оценка исполнения должностных обязанностей:
№ п/п
Самооценка служащего
Оценка непосредственного руководителя
Примечание
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
Сведения о поощряемых показателях и видах деятельности
Сведения о фактах нарушения исполнительской дисциплины
Сведения о фактах нарушения трудовой дисциплины
1
2
3
Результат самооценки:
Результат оценки:
Служащий
_____________________________
(фамилия, инициалы)
дата _________________________
подпись ______________________
Непосредственный руководитель
________________________________
(фамилия, инициалы)
дата ____________________________
подпись _________________________
Приложение 3
к Методике оценки
деятельности административных
государственных служащих
корпуса "Б" Министерства
обороны Республики Казахстан
Форма
Оценочный лист
_____________________ год
(оцениваемый год)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
оцениваемого служащего:
________________________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего:
________________________________________________________________________________
Наименование структурного подразделения оцениваемого служащего:
________________________________________________________________________________
Оценка выполнения индивидуального плана:
№ п/п
Результат целевого показателя
Значение
Результаты самооценки служащего
Результаты оценки руководителя
Примечание
1
Результат целевого показателя 1
от 2 до 5
2
Результат целевого показателя 2
от 2 до 5
3
Результат целевого показателя 3
от 2 до 5
4
Служащий
_____________________________
(фамилия, инициалы)
дата _________________________
подпись ______________________
Непосредственный руководитель
________________________________
(фамилия, инициалы)
дата ____________________________
подпись _________________________
Приложение 4
к Методике оценки
деятельности административных
государственных служащих
корпуса "Б" Министерства
обороны Республики Казахстан
Форма
Протокол заседания Комиссии по оценке
__________________________________________________________________
(наименование государственного органа)
__________________________________________________________________
(вид оценки: квартальная/годовая и оцениваемый период (квартал и (или) год)
Результаты оценки
п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащих
Сведения о результатах оценки
Корректировка Комиссией результатов оценки (в случае наличия)
Рекомендации Комиссии
1.
2.
...
Заключение Комиссии:
____________________________________________________________
Проверено:
Секретарь Комиссии: ________________________ Дата: ___________
(фамилия, инициалы, подпись)
Председатель Комиссии: _____________________ Дата: ___________
(фамилия, инициалы, подпись)
Член Комиссии: ____________________________ Дата: ___________
(фамилия, инициалы, подпись)