"Теміржол көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 555 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 249 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 мамырда № 15164 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 514 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 05.10.2020 № 514 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Теміржол көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 555 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11428 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 21 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымалы құрам кепілін мемлекеттік тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті Министрліктің Көлік комитетінің аумақтық органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) екінші деңгейдегі банктер (бұдан әрі – ЕДБ);
3) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (жылжымалы мүлік кепілінің бірыңғай тізілімі) (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.";
4-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) ЕДБ/портал арқылы жүгінген кезде - 1 (бір) жұмыс күні.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі жылжымалы құрам кепілін тіркеу туралы куәлік (бұдан әрі – куәлік) немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздерде мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады:
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде – 2 (екі) жұмыс күні;
ЕДБ/портал арқылы жүгінген кезде – 1 (бір) жұмыс күні.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету нәтижесінің нысаны: электрондық және (немесе) қағаз жеткізгіште.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Қажет болған жағдайда мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі басып шығарылады.
Куәліктің түпнұсқалығын www.egov.kz порталында тексеруге болады.";
9-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) ЕДБ-де:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес ЕДБ қызметкерінің ЭЦҚ-мен куәландырылған өтініш;
тіркеу алымының бюджетке төленгенін растайтын құжат.
ЕДБ-де құжаттарды қабылдауды және электрондық өтінішті жіберуді ЕДБ қызметкері жүзеге асырады.";
3) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3) порталда:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 555 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере железнодорожного транспорта"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2017 года № 249. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2017 года № 15164. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 514.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 05.10.2020 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 555 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере железнодорожного транспорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11428, опубликованный 21 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в стандарте государственной услуги "Государственная регистрация залога подвижного состава", утвержденном указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается территориальными органами Комитета транспорта Министерства (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) "некоммерческое акционерное общество Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) банки второго уровня (далее – БВУ);
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (единый реестр залога движимого имущества) (далее – портал).";
подпункт 2) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"2) при обращении через БВУ/портал – 1 (один) рабочий день.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Результат оказания государственной услуги является свидетельство о регистрации залога подвижного состава (далее – свидетельство) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги:
при обращении в Государственную корпорацию – 2 (два) рабочих дня;
при обращении в БВУ/портал – 1 (один) рабочий день.
Форма предоставления результата оказания государственной услуге: электронная и (или) бумажная.
Результат оказания государственной услуги направляется в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
В случае необходимости результат оказания государственной услуги распечатывается.
Проверить подлинность свидетельства можно на портале www.egov.kz.";
в пункте 9:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) в БВУ:
заявление согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги, удостоверенного ЭЦП сотрудника БВУ;
документ, подтверждающий уплату в бюджет регистрационного сбора.
В БВУ прием документов и отправка электронного заявления осуществляется сотрудником БВУ.";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) на портал:

осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-1-қосымшаға сәйкес кепіл берушінің және кепіл ұстаушының ЭЦҚ қол қойылған хабарлама түріндегі өтініш;
жылжымалы мүлiк кепiлiнің бірыңғай тізілімі арқылы өтінішті жолдаған кезде, жылжымалы мүлiк кепiлiн мемлекеттік тіркеу үшін бюджеттік алым "электронды үкіметтің" төлем шлюзі арқылы жүзеге асырылады.";
10-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) кепілді тіркеу туралы өтініш осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1 және 1-1-қосымшаларға сәйкес келмесе;";
стандартқа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес стандарт 1-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_________________ Д. Абаев
2017 жылғы 28 сәуір
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы 28 сәуір
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 28 сәуірдегі
№ 249 бұйрығына
1-қосымша
"Жылжымалы құрам кепілін
мемлекеттік тiркеу" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет
стандартына 1-қосымша
нысан
_________________________________________________
тіркеуші органның атауы
Өтініш № _____
Кепіл беруші
Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болғанда) (бұдан әрі – Т.А.Ә.А.),
тұрғылықты жері, туған күні;
заңды тұлғаның орналасқан орны, атауы, тіркеу №: ____________________________________
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________серия ________№_______
________________________ берген, берілген күні ____________
(құжатты берген органның атауы)
Почталық мекенжайы, телефон, электронды мекенжай (болған кезде)
________________________________________________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері _____________________________________________
_______________________________________________ атынан әрекет етеді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Кепіл ұстаушы
Жеке тұлғаның Т.А.Ә.А., тұрғылықты жері, туған күні;
заңды тұлғаның орналасқан орны, атауы, тіркеу №: ____________________________________
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________серия _________№_______
_________________________________ берген, берілген күні ____________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефон, электронды мекенжай (болған кезде)
________________________________________________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері _____________________________________________
_______________________________________________________________атынан әрекет етеді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Жылжымалы мүлік кепіл шартын тіркеуді өтінемін: ____________________________________
________________________________________________________________________________
Шарттың жасалған күні____________________________________________________________
Шарттың жасалған орны___________________________________________________________
Кепіл мәні туралы мәліметтер (жылжымалы мүліктің сипаттамасы)_______________________
________________________________________________________________________________
Кепілге салынған мүліктің құны ____________________________________________________
Шарттың қолданылу мерзімі _______________________________________________________
Кепілге салынған мүлік
__________________________________________________________________ кепіл берушінің
________________________________________________________________ кепіл ұстаушының
иелігінде және пайдалануында қалады
Пайдалануға болатыны: Иә, Жоқ
Қайталама кепiл туралы мәлiметтер: Иә, Жоқ (керек емесін сызып тастау керек)
Өтінішке мыналарды қоса беремін: (құжаттың атауы, серия, нөмір, қашан және кім берген)
1. ______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу туралы куәлік қажет пе:
Иә, Жоқ (керек емесін сызып тастау керек)
-------------------------------------------------------------------
Өтініш берілген күн: 20__ жылғы _______________
Өтініш қабылданған күн: 20___ жылғы ___________
Өтініш берушінің қолы: ___________________________________________________________
Уақыт: _______________ сағат _______________ мин.
Тіркеушінің Т.А.Ә.А. және қолы ____________________________________________________
Ақпараттық жүйедегі заңмен сақталынатын мәліметтерді пайдалануға келісемін
(қолы) Т.А.Ә.А.
20__жылғы "__" _______
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 28 сәуірдегі
№ 249 бұйрығына
2-қосымша
"Жылжымалы құрам кепілін
мемлекеттік тiркеу" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет

заявление в форме уведомления согласно приложению 1-1 к настоящему стандарту государственной услуги, подписанное ЭЦП залогодателя и залогодержателя;
при направлении заявления посредством портала оплата в бюджет сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества осуществляется через платежный шлюз "электронного правительства.";
подпункт 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"2) заявление о регистрации залога не соответствует форме согласно приложениям 1 и 1-1 к настоящему стандарту государственной услуги;";
приложение 1 к стандарту изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
дополнить стандарт приложением 1-1 согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и
коммуникаций Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
28 апреля 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Т. Сулейменов
28 апреля 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 28 апреля 2017 года
№ 249
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Государственная регистрация
залога подвижного состава
форма
___________________________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление № ____
Залогодатель
Фамилия, имя, отчество (при наличии) (далее – Ф.И.О.) место жительства,
дата рождения физического лица;
место нахождения, наименование, регистрационный № юридического лица:
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия ________ № ___
выдан ____________________________________ дата выдачи ______________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон, электронный адрес (при наличии)
_____________________________________________
Банковские реквизиты залогодателя _________________________________________
От имени которого действует ____________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ____________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия представителя)
Залогодержатель
Ф.И.О., место жительства, дата рождения физического лица; место нахождения,
наименование, регистрационный № юридического лица: _________________
____________________________________________________________________ документ,
удостоверяющий личность: вид _________ серия _______ №_______
выдан _______________________________________ дата выдачи_____________________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон, электронный адрес (при наличии) ____________________
Банковские реквизиты залогодержателя ______________________________________
От имени которого действует _____________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу зарегистрировать договор залога движимого имущества:
_________________________________________________________
Дата заключения договора_____________________________________________
Место заключения договора ____________________________________________
Сведения о предмете залога (описание движимого имущества) ________________________
______________________________________________________________________________
Денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом _________________________
Срок действия договора ______________________________________________
Заложенное имущество остается во владении и пользовании:
залогодателя___________________ залогодержателя ________________
Допустимость его использования: да, нет (ненужное зачеркнуть)
Сведения о перезалоге: Да, Нет (ненужное зачеркнуть)________________________________
Необходимо ли Свидетельство о государственной регистрации:
Да, Нет (ненужное зачеркнуть)
-------------------------------------------------------
Дата подачи заявления: _________________________ 20 __года
Дата приема заявления: _________________________ 20 __года
Подпись заявителя: ____________________________
Время: _________________ час ___________________ мин.
Ф.И.О. и подпись регистратора ______________________________________
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом
тайну, содержащихся в информационных системах
(подпись) Ф.И.О.
"__" _______20__года
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 28 апреля 2017 года
№ 249

стандартына 1-1-қосымша
нысан
_________________________________________________
тіркеуші органның атауы
Өтініш № _____
Кепіл беруші
Жеке тұлғаның Т.А.Ә.А., тұрғылықты жері, туған күні;
заңды тұлғаның орналасқан орны, атауы, тіркеу №: ____________________________________
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________серия _________№______________________
_________________________________ берген, берілген күні ____________
(құжатты берген органның атауы)
Телефон, электронды почтаның мекенжайы, (болған кезде)
________________________________________________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері _____________________________________________
Кепіл ұстаушы
Жеке тұлғаның Т.А.Ә.А., тұрғылықты жері, туған күні;
заңды тұлғаның орналасқан орны, атауы, тіркеу №: ____________________________________
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________серия _________№______________________
_________________________________ берген, берілген күні ____________________________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы_____________________________________________________________
телефон ________________________________________________________________________
электронды мекенжай (болған кезде) ________________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері _____________________________________________
Жылжымалы мүлік кепіл шартын тіркеуді өтінемін: ____________________________________
________________________________________________________________________________
Шарттың жасалған күні____________________________________________________________
Шарттың жасалған орны___________________________________________________________
Кепіл мәні туралы мәліметтер (жылжымалы мүліктің сипаттамасы) ______________________
________________________________________________________________________________
Кепілге салынған міндеттеменің ақшалай эквиваленті
________________________________________________________________________________
Шарттың қолданылу мерзімі _______________________________________________________
Кепілге салынған мүлік
__________________________________________________________________ кепіл берушінің
________________________________________________________________ кепіл ұстаушының
иелігінде және пайдалануында қалады
Пайдалануға болатыны: Иә, Жоқ
Қайталама кепiл туралы мәлiметтер: Иә, Жоқ (керек емесін сызып тастау керек)
Өтініш қабылданған күн: 20___ жылғы ___________
Кепіл берушінің қолы: ____________________________________________________________
Кепіл ұстаушының қолы: __________________________________________________________
Уақыт: _______________ сағат _______________ мин.
Тіркеушінің Т.А.Ә.А. және қолы ____________________________________________________
Кепіл болып табылатын жүк және жолаушы жылжымалы құрамның
сипаттамасы және тізбесі
Р/с
Санаты
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күн
Жылжымалы құрамдардың тіркеу туралы мәлімет состава
Иелену құқығының түрі
Куәліктің нөмері
Куәліктің күні
1
2
3
4
5
6
7
8
Кепіл болып табылатын тартымды-моторвагонды және арнайы жылжымалы
құрамның сипаттамасы және тізбесі
Р/с
Санаты
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жылжымалы құрамдардың тіркеу туралы мәлімет состава
Иелену құқығының түрі
Куәліктің нөмері
Куәліктің күні
1
2
3
4
5
6
7

Приложение 1-1
к стандарту государственной услуги
"Государственная регистрация
залога подвижного состава
форма
___________________________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление № ____
Залогодатель
Ф.И.О., место жительства, дата рождения физического лица; место нахождения,
наименование, регистрационный № юридического лица
_______________________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия ________ № ___
выдан ____________________________________ дата выдачи ______________
(наименование органа, выдавшего документ)
Телефон, адрес электронной почты (при наличии)______________________________
Банковские реквизиты залогодателя _________________________________________
Залогодержатель
_______________________________________________________________________________
Ф.И.О., место жительства, дата рождения физического лица; место нахождения,
наименование, регистрационный № юридического лица
_______________________________________________________________________________
документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия _______ №
_______ выдан ____________________________ дата выдачи
____________________________________________________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес ______________________________________________,
Телефон _______________________ электронный адрес (при наличии)__________________
Банковские реквизиты залогодержателя _________________________________________
Прошу зарегистрировать договор залога движимого имущества:
___________________________________________________________________________
Дата заключения договора_____________________________________________
Место заключения договора ____________________________________________
Сведения о предмете залога (описание движимого имущества)
_______________________________________________________________________________
Денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом __________________________
Срок действия договора ______________________________________________
Заложенное имущество остается во владении и пользовании:
залогодателя___________________ залогодержателя ________________
Допустимость его использования: Да, Нет (ненужное зачеркнуть)
Сведения о перезалоге: Да, Нет (ненужное зачеркнуть)________________________________
Дата приема заявления: _________________________ 20 __года
Подпись залогодателя: ____________________________
Подпись залогодержателя: ____________________________
Время: _________________ час ___________________ мин.
Ф.И.О. и подпись регистратора ______________________________________
Перечень и описание грузового и пассажирского подвижного состава, являющегося предметом залога
№ п/п
Категория вагона
Заводской номер вагона
Инвентарный номер вагона парка вагонов для грузового и пассажирского подвижного состава
Дата постройки
Сведения о регистрации подвижного состава
Вид права обладания
Номер свидетельства
Дата регистрации
1
2
3
4
5
6
7
8
Перечень и описание тягово - моторовагонного и специального подвижного состава, являющегося предметом залога
№ п/п
Серия тягово – моторвагонного и специального подвижного состава
Заводской номер тягово – моторвагонного и специального подвижного состава
Дата постройки
Сведения о регистрации подвижного состава
Вид права обладания
Номер свидетельства
Дата регистрации
1
2
3
4
5
6
7