Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерін қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 456 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 10 тамызда № 15475 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 160 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 02.03.2018 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерін қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерiнің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-миниcтріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
____________ Қ. Бозымбаев

Об утверждении перечня участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 12 июля 2017 года № 456. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2017 года № 15475. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 02.03.2018 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Закона Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион.
2. Департаменту недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
___________ К. Бозумбаев

2017 жылғы 14 шілде
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 12 шілдедегі
№ 456 бұйрығымен бекітілген
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерiн қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерiнің тiзбесі
Р/с
Пайдалы қазбаның түрі
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер койнауын пайдалану операцияларының түрі
Облыс
Географиялық координаттары с.е. ш.б.
1
2
3
4
5
6
1.
Құрамында алтыны бар кендер
Комсомольский учаскесі
Ақмола
52°0030 - 70°3430
52°0030 - 70°3730

14 июля 2017 года
Утвержден
приказом Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 июля 2017 года № 456
Перечень участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион
№ п/п
Вид полезного ископаемого
Наименование участка недр
Местонахождение
Вид операций по недропользованию
Область Географические координаты с.ш. в.д.
1 2 3 4 5 6
1.
Золотосодержащие руды
Участок Комсомольский
Акмолинская
52°0030 - 70°3430
52°0030 - 70°3730

4205636 - 7504928
4205500 - 7504720
4205550 - 7503945
Алаңы 75,19 км2
барлау
18.
Қорғасын, күміс және құрамында алтыны бар кендер
Шолакеспе учаскесі
Шығыс Қазақстан
49º2800 - 80º0100
49º2830 - 80º0400
49º2400 - 80º0800
49º2300 - 80º0600
Алаңы 34,17 км2
барлау
19.
Полиметалл кендері
Ақбұлақ учаскесі
Шығыс Қазақстан
49º2700 - 80º2200
49º2800 - 80º2600
49º2300 - 80º3100
49º2200 - 80º2800
Алаңы 51,56 км2
барлау
20.
Мыс және құрамында молибдені бар кендер
Жартас учаскесі
Шығыс Қазақстан
49º2900 - 80º1400
49º3200 - 80º1600
49º3000 - 80º2400
49º2800 - 80º2300
Алаңы 52,60 км2
барлау
21.
Полиметалл кендері
Абай учаскесі
Шығыс Қазақстан
48º4830 - 79º0800
48º5000 - 79º1100
48º4800 - 79º1500
48º4700 - 79º1400
Алаңы 22,13 км2
барлау
22.
Мыс, алтын және полиметалл кендері
Жаба алаңы
Шығыс Қазақстан
48º2654,46 - 77º0054,41
48º2637,05 - 77º0215,13
48º260,26 - 77º0105,12
48º2616,23 - 77º0035,91
Алаңы 1,78км2
барлау
23.
Полиметалл кендері
Көлқайнар учаскесі
Шығыс Қазақстан
48º2500 - 80º4700
48º2530 - 80º4800
48º2430 - 80º5000
48º2400 - 80º4900
Алаңы 4,57км2
барлау
24.
Полиметалл кендері
Бурылтас учаскесі
Жамбыл
4500700 - 7303300
4500840 - 7303300
4500840 - 7303600
4500700 - 7303600
Алаңы 12,15 км2
"Сарышаған" әскери – сынау полигонында орналасқан
барлау
25.
Құрамында мысы бар кендер
Үркер-1 учаскесі
Қарағанды
48º0400 - 73º1000
48º0600 - 73º1120
48º0245 - 73º2150
48º0815 - 73º2540

4205636 - 7504928
4205500 - 7504720
4205550 - 7503945
Площадь 75,19 км2
разведка
18.
Свинец, серебро и золотосодержащих руд
Участок Шолакэспе
Восточно-Казахстанская
49º2800 - 80º0100
49º2830 - 80º0400
49º2400 - 80º0800
49º2300 - 80º0600
Площадь 34,17 км2
разведка
19.
Полиметаллические руды
Участок Акбулакский
Восточно-Казахстанская
49º2700 - 80º2200
49º2800 - 80º2600
49º2300 - 80º3100
49º2200 - 80º2800
Площадь 51,56 км2
разведка
20.
Медь и молибденсодержащие руды
Участок Жартас
Восточно-Казахстанская
49º2900 - 80º1400
49º3200 - 80º1600
49º3000 - 80º2400
49º2800 - 80º2300
Площадь 52,60 км2
разведка
21.
Полиметаллические руды
Абаевский участок
Восточно-Казахстанская
48º4830 - 79º0800
48º5000 - 79º1100
48º4800 - 79º1500
48º4700 - 79º1400
Площадь 22,13 км2
разведка
22.
Медь, золото и полиметаллические руды
Площадь Жаба
Восточно-Казахстанская
48º2654,46 - 77º0054,41
48º2637,05 - 77º0215,13
48º260,26 - 77º0105,12
48º2616,23 - 77º0035,91
Площадь 1,78км2
разведка
23.
Полиметаллические руды
Колькайнарский участок
Восточно-Казахстанская
48º2500 - 80º4700
48º2530 - 80º4800
48º2430 - 80º5000
48º2400 - 80º4900
Площадь 4,57км2
разведка
24.
Полиметаллические руды
Участок Бурултас
Жамбылская
4500700 - 7303300
4500840 - 7303300
4500840 - 7303600
4500700 - 7303600
Площадь 12,15 км2
Располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
25.
Медьсодержащие руды
Участок Уркер-1
Карагандинская
48º0400 - 73º1000
48º0600 - 73º1120
48º0245 - 73º2150
48º0815 - 73º2540

4801600 - 6603454
4801310 - 6603454
Алаңы 7,48 км2
барлау
35.
Құрамында темірі бар кендер
Аралмаңы ауданы
Қызылорда
Талды-Еспе учаскесі
46º4600 - 60º0500
46º5000 - 60º0500
46º5000 - 60º1200
46º4600 - 60º1200
Алаңы 66,09 км2
барлау
36.
Қалайы, литий және құрамында вольфрамы бар кендер
Қарағайлы ақтас учаскесі
Алматы
42º3800 - 80º0200
42º3930 - 80º0200
42º3930 - 80º0700
42º3800 - 80º0700
Алаңы 18,98 км2
барлау
37.
Қалайы, сирек кездесетін металл тобы
Шығыс учаскесі
Шығыс Қазақстан
49º5803 - 82º2521
49º5550 - 82º2808
49º5716 - 82º3000
49º5911 - 82º2714
Алаңы 16,49 км2
барлау
38.
Қалайы, вольфрам, құрамында тантал бар кендері
Ленин-Осинов
Шығыс Қазақстан
49º5500 - 83º5300
49º5620 - 83º5600
49º5330 - 83º5900
49º5200 - 83º5700
Алаңы 27,22 км2
барлау
39.
Сирек, түсті және асыл металдар
Қордай алаңы
Жамбыл
43º1838,08 - 74º5455,79
43º1836,84 - 74º5817,30
43º1658,05 - 75º0010,55
43º1512,68 - 74º5715,29
43º184,56 - 74º5351,53
Алаңы 30,73 км2
барлау
40.
Графит, сирек, сирек кездесетін және асыл металдар
Сарытоғанбай алаңы
Қарағанды
48º3500 - 74º0700
48º3500 - 74º1400
48º2830 - 74º1400
48º2830 - 74º0700
Алаңы 103,82 км2
барлау
41.
Кварциттер
Ново-Осакаровское кен орны
Карағанды
Орталық координаттары
50о3400 - 72о3000
өндіру
42.
Мыс, құрамында алтыны бар кендер
Бала – Үрпек учаскесі
Шығыс Қазақстан
48о4924 - 78о3757
48о4848 - 78о4025
48о4813 - 78о4005
48о4849 - 78о3737
Алаңы 3,72 км2
барлау
43.
Құрамында алтыны бар кендер
Высокое учаскесі
Қостанай
52о4359,5 - 61о1351
52о4504,2 - 61о1348
52о4506 - 61о1628
52о4401 - 61о1631
Алаңы 6,02 км2
барлау
44.
Алтын, мыс, құрамында никелі бар кендер
Келлер учаскесі
Солтүстік Қазақстан
53о4742 - 69о0632
53о4900 - 69о1033
53о4804 - 69о1125
53о4646 - 69о0724
Алаңы 9,93 км2
барлау
45.
Мыс және құрамында алтыны бар кендер
Қасқырқазған учаскесі
Қарағанды
47о1800 - 75о1700
47о1800 - 75о1900
47о1700 - 75о1900
47о1700 - 75о1700
Алаңы 4,67 км2
барлау
46.
Полиметалл кендері
Смена учаскесі
Оңтүстік Қазақстан
43о3017 - 68о5855
43о3030 - 69о0004
43о2837 - 69о0045
43о2824 - 68о5936
Алаңы 5,78 км2
барлау
47.
Алтын,мыс және құрамында полиметалдары бар кендер
Тасты учаскесі
Павлодар
50º5748 - 76º0858
50º5733 - 76º1209
50º5602 - 76º0836
50º5602 - 76º1226
Алаңы 12,52 км2
барлау
48.
Емдік балшықтар
Мыльное көлдің кен орны
Қостанай
54о3719 - 65о5937
54о3719 - 66о0011
54о3658 - 66о0011
54о3658 - 65о5937
Алаңы 0,396 км2
барлау
49.
Алтын, мыс, қорғасын, құрамында полиметалы бар кендер
Оңтүстік Мұғалжар-1 алаңы
Ақтөбе
49о2458 - 59о1655
49о2516 - 59о3050
49о2212 - 59о3212
49о2145 - 59о1809
Алаңы 99,70 км2
барлау
50
Алтын, мыс, қорғасын, құрамында полиметалы бар кендер
Оңтүстік Мұғалжар-2 алаңы
Ақтөбе

4801600 - 6603454
4801310 - 6603454
Площадь 7,48 км2
разведка
35.
Железосодержащие руды
Площадь Приаральное
Кызылординская
Участок Талды-Эспе
46º4600 - 60º0500
46º5000 - 60º0500
46º5000 - 60º1200
46º4600 - 60º1200
Площадь 66,09 км2
разведка
36.
Олово, литий и вольфрамсодержащие руды
Участок Карагайлыактас
Алматинская
42º3800 - 80º0200
42º3930 - 80º0200
42º3930 - 80º0700
42º3800 - 80º0700
Площадь 18,98км2
разведка
37.
Олово, редкометальная группа
Участок Восточный
Восточно-Казахстанская
49º5803 - 82º2521
49º5550 - 82º2808
49º5716 - 82º3000
49º5911 - 82º2714
Площадь 16,49 кв.км
разведка
38.
Олово, вольфрам, танталсодержащие руды
Ленинско-Осиновский
Восточно-Казахстанская
49º5500 - 83º5300
49º5620 - 83º5600
49º5330 - 83º5900
49º5200 - 83º5700
Площадь 27,22 км2
разведка
39.
Редкие, цветные и драгоценные металлы
Кордайская площадь
Жамбылская
43º1838,08 - 74º5455,79
43º1836,84 - 74º5817,30
43º1658,05 - 75º0010,55
43º1512,68 - 74º5715,29
43º184,56 - 74º5351,53
Площадь 30,73 км2
разведка
40.
Графит, редкие, редкоземельные и благородные металлы
Площадь Сарытоганбай
Карагандинская
48º3500 - 74º0700
48º3500 - 74º1400
48º2830 - 74º1400
48º2830 - 74º0700
Площадь 103,82 км2
разведка
41.
Кварциты
Ново-Осакаровское месторождение
Карагандинская
Координаты центра
50о3400 - 72о3000
добыча
42.
Медь и золотосодержащие руды
Участок Бала - Урпек
Восточно-Казахстанская
48о4924 - 78о3757
48о4848 - 78о4025
48о4813 - 78о4005
48о4849 - 78о3737
Площадь 3,72 км2
разведка
43.
Золотосодержащие руды
Участок Высокое
Костанайская
52о4359,5 - 61о1351
52о4504,2 - 61о1348
52о4506 - 61о1628
52о4401 - 61о1631
Площадь 6,02 км2
разведка
44.
Золото, медь, никель содержащие руды
Участок Келлеровский
Северо-Казахстанская
53о4742 - 69о0632
53о4900 - 69о1033
53о4804 - 69о1125
53о4646 - 69о0724
Площадь 9,93 км2
разведка
45.
Медь и золотосодержащие руды
Участок Каскырказган
Карагандинская
47о1800 - 75о1700
47о1800 - 75о1900
47о1700 - 75о1900
47о1700 - 75о1700
Площадь 4,67 км2
разведка
46.
Полиметаллические руды
Участок Смена
Южно-Казахстанская
43о3017 - 68о5855
43о3030 - 69о0004
43о2837 - 69о0045
43о2824 - 68о5936
Площадь 5,78 км2
разведка
47.
Золото, медь и полиметалсодержащие руды
Участок Тасты
Павлодарская
50º5748 - 76º0858
50º5733 - 76º1209
50º5602 - 76º0836
50º5602 - 76º1226
Площадь 12,52 км2
разведка
48.
Лечебные грязи
Месторождение озера Мыльное
Костанайская
54о3719 - 65о5937
54о3719 - 66о0011
54о3658 - 66о0011
54о3658 - 65о5937
Площадь 0,396 км2
разведка
49.
Золото, медь и полиметалсодержащие руды
Площадь Южные Мугоджары-1
Актюбинская
49о2458 - 59о1655
49о2516 - 59о3050
49о2212 - 59о3212
49о2145 - 59о1809
Площадь 99,70 км2
разведка
50.
Золото, медь и полиметалсодержащие руды
Площадь Южные Мугоджары-2
Актюбинская

49о2145 - 59о1809
49о2212 - 59о3212
49о1926 - 59о3218
49о1920 - 59о2610
49о1822 - 59о2610
49о1841 - 59о1933
Алаңы 92,34 км2
барлау
51.
Алтын, мыс, қорғасын, құрамында полиметалы бар кендер
Оңтүстік Мұғалжар-3 алаңы
Ақтөбе
48о4614 - 58о4437
48о4627 - 58о5018
48о3806 - 58о5056
48о3751 - 58о4518
Алаңы 108,04 км2
барлау
52.
Алтын, мыс, құрамында күмісі бар кендер
Бесағаш-1 (Солтүстік Қаратаудың шыңы) алаңы
Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан
43о1527 - 69о4518
43о1756 - 69о4747
43о1215 - 69о5955
43о1215 - 69о5615
43о1000 - 69о5615
Алаңы 101,08 км2
барлау
53.
Құрамында күмісі бар кендер
Бақытыадыр учаскесі
Қарағанды
50о0458 - 67о4354
50о0531 - 67о4458
50о0704 - 67о4601
50о0626 - 67о4819
50о0429 - 67о4702
50о0342 - 67о4526
Алаңы 16,64 км2
Ю-8 зымыран тасығыштар бөліктерінің құлаған ауданында орналасады
барлау
54.
Құрамында күмісі бар кендер
Алтын - Қазған кен білінуі (1 учаске)
Қостанай
49о5012 - 66о4747
49о5017 - 66о5157
49о4735 - 66о5204
49о4730 - 66о4755
Алаңы 25 км2
барлау
55.
Құрамында күмісі бар кендер
Алтын - Қазған кен білінуі (2 учаске)
Қостанай
49о1618 - 66о1552
49о1624 - 66о1700
49о1342 - 66о2008
49о1336 - 66о1601
Алаңы 16,33 км2
барлау
56.
Алтыны бар кендер
Гүлқаз учаскесі
Ақмола
52о3046 - 70о2021,60
52о3046 - 70о2256,34
52о2348 - 70о2656,34
52о2348 - 70о2021,60
Алаңы 67,079 км2
барлау
57.
Халцедон
Ақтөбе кен орны
Жамбыл
Орталық координаттары
43о2600 - 70о2400
өндіру
58.
Шашыранды алтын
Құмысты кен орны
Оңтүстік Қазақстан
Орталық координаттары
44о1210 - 67о5349
өндіру
59.
Құрамында титан магнетиты бар кендер
Батыс Саяқ кен орны
Қарағанды
47º0248 - 76º5336
47º0248 - 76º5421
47º0118 - 76º5500
47º0118 - 76º5525
47º0054 - 76º5525
47º0054 - 76º5400
Алаңы 4,6 км2
барлау
60.
Полиметалл кендері
Қызыл-Еспе кен орны
Қарағанды
47º2634 - 73º5202
47º2625 - 73º5236
47º2618 - 73º5232
47º2620 - 73º5225
47º2612 - 73º5221
47º2620 - 73º5154
Алаңы 0,326 км2
өндіру
61.
Құрамында мысы бар кендер
Маджар учаскесі
Қарағанды
49º5500 - 73º1700
49º5502 - 73º1839
49º5312 - 73º2500
49º5100 - 73º2500
49º5030 - 73º2400
49º4830 - 73º2100
49º4301 - 73º2025
49º4300 - 73º1600
Алаңы 150,19 км2
барлау
62.
Құрамында алтыны бар кендер
Қаратоғай
Шығыс Қазақстан
48о2716.35 - 84о365.32
48о254.14 - 84о365.83
48о2324.69 - 84о298.29
48о2542.47 - 84о2827.22
Алаңы 38,85 км2
барлау
63.
Құрамында алтыны бар кендер
Южный учаскесі
Қарағанды
48о4630 - 71о1830
48о4900 - 71о1830
48о4900 - 71о2130
48о4630 - 71о2130
Алаңы 17,04 км2
барлау
64.
Түсті, асыл және кеннен басқа шикізат
Мыңшоқы учаскесі
Қарағанды
47о2137 - 68о5910
47о2122 - 69о0149
47о1919 - 69о0110
47о1856 - 69о1123

49о2145 - 59о1809
49о2212 - 59о3212
49о1926 - 59о3218
49о1920 - 59о2610
49о1822 - 59о2610
49о1841 - 59о1933
Площадь 92,34 км2
разведка
51.
Золото, медь и полиметалсодержащие руды
Площадь Южные Мугоджары-3
Актюбинская
48о4614 - 58о4437
48о4627 - 58о5018
48о3806 - 58о5056
48о3751 - 58о4518
Площадь 108,04 км2
разведка
52.
Золото, медь, серебро содержащие руды
Площадь Бесагаш-1 (вершина Северного Каратау)
Жамбылская и Южно-Казахстанская
43о1527 - 69о4518
43о1756 - 69о4747
43о1215 - 69о5955
43о1215 - 69о5615
43о1000 - 69о5615
Площадь 101,08 км2
разведка
53.
Серебросодержащие руды
Участок Бакытыадыр
Карагандинская
50о0458 - 67о4354
50о0531 - 67о4458
50о0704 - 67о4601
50о0626 - 67о4819
50о0429 - 67о4702
50о0342 - 67о4526
Площадь 16,64 км2
Располагается на территории падения частей ракет – носителей Ю-8
разведка
54.
Серебросодержащие руды
Рудопроявление Алтын - Казган (Участок 1)
Костанайская
49о5012 - 66о4747
49о5017 - 66о5157
49о4735 - 66о5204
49о4730 - 66о4755
Площадь 25 км2
разведка
55.
Серебросодержащие руды
Рудопроявление Алтын - Казган (Участок 2)
Костанайская
49о1618 - 66о1552
49о1624 - 66о1700
49о1342 - 66о2008
49о1336 - 66о1601
Площадь 16,33 км2
разведка
56.
Золотосодержащие руды
Участок Гульказ
Акмолинская
52о3046 - 70о2021,60
52о3046 - 70о2256,34
52о2348 - 70о2656,34
52о2348 - 70о2021,60
Площадь 67,079 км2
разведка
57.
Халцедон
Месторождение Актобе
Жамбылская
Координаты центра
43о2600 - 70о2400
добыча
58.
Россыпное золото
Месторождение Кумысты
Южно-Казахстанская область
Координаты центра
44о1210 - 67о5349
добыча
59.
Титаномагнетитсодержащие руды
Месторождение Западный Саяк
Карагандинская
47º0248 - 76º5336
47º0248 - 76º5421
47º0118 - 76º5500
47º0118 - 76º5525
47º0054 - 76º5525
47º0054 - 76º5400
Площадь 4,6 км2
разведка
60.
Полиметаллические руды
Месторождение Кызыл-Эспе
Карагандинская
47º2634 - 73º5202
47º2625 - 73º5236
47º2618 - 73º5232
47º2620 - 73º5225
47º2612 - 73º5221
47º2620 - 73º5154
Площадь 0,326 км2
добыча
61.
Медьсодержащие руды
Участок Маджар
Карагандинская
49º5500 - 73º1700
49º5502 - 73º1839
49º5312 - 73º2500
49º5100 - 73º2500
49º5030 - 73º2400
49º4830 - 73º2100
49º4301 - 73º2025
49º4300 - 73º1600
Площадь 150,19 кв.км
разведка
62.
Золотосодержащие руды
Каратогай
Восточно-Казахстанская
48о2716.35 - 84о365.32
48о254.14 - 84о365.83
48о2324.69 - 84о298.29
48о2542.47 - 84о2827.22
Площадь 38,85 км2
разведка
63.
Золото, медьсодержащие руды
Участок Южный
Карагандинская
48о4630 - 71о1830
48о4900 - 71о1830
48о4900 - 71о2130
48о4630 - 71о2130
Площадь 17,04 км2
разведка
64.
Цветные, благородные и нерудное сырье
Участок Мыншокы
Карагандинская
47о2137 - 68о5910
47о2122 - 69о0149
47о1919 - 69о0110
47о1856 - 69о1123

47о2052 - 69о1222
47о2020 - 69о1534
47о1634 - 69о1355
47о1717 - 69о0906
47о1826 - 69о0909
47о1831 - 69о0612
47о1704 - 69о0513
47о1707 - 68о5659
Алаңы 100,75 км2
Ішінара (шамамен 10%) "Сарышаған" әскери – сынау полигонында орналасқан
барлау
65.
Түсті және асыл металдар
Ағаш учаскесі
Қарағанды
47о1404 - 69о0906
47о1355 - 69о1344
47о0849 - 69о1820
47о0456 - 69о2418
47о0335 - 69о2913
47о0232 - 69о2713
47о0527 - 69о1933
47о1040 - 69о1245
Алаңы 99,35 км2
"Сарышаған" әскери – сынау полигонында орналасқан
барлау
66.
Құрамында сүрмесі бар кендер
Торғай учаскесі
Ақмола
51°4639 - 72°4513
51°4638 - 72°4658
51°4533 - 72°4656
51°4534 - 72°4513
Алаңы 4,03 км2
барлау
67.
Мыс, құрамында молибдені бар кендер
Жамантұз учаскесі
Қарағанды
46°1532 - 73°0843
46°0919 - 73°1652
46°0735 - 73°1347
46°1342 - 73°0551

47о2052 - 69о1222
47о2020 - 69о1534
47о1634 - 69о1355
47о1717 - 69о0906
47о1826 - 69о0909
47о1831 - 69о0612
47о1704 - 69о0513
47о1707 - 68о5659
Площадь 100,75 км2
Частично (около 10%) располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
65.
Цветные и благородные металлы
Участок Агаш
Карагандинская
47о1404 - 69о0906
47о1355 - 69о1344
47о0849 - 69о1820
47о0456 - 69о2418
47о0335 - 69о2913
47о0232 - 69о2713
47о0527 - 69о1933
47о1040 - 69о1245
Площадь 99,35 км2
Располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
66.
Сурьмасодержащие руды
Участок Тургай
Акмолинская
51°4639 - 72°4513
51°4638 - 72°4658
51°4533 - 72°4656
51°4534 - 72°4513
Площадь 4,03 км2
разведка
67.
Медь и молибденсодержащие руды
Участок Жамантуз
Карагандинская
46°1532 - 73°0843
46°0919 - 73°1652
46°0735 - 73°1347
46°1342 - 73°0551

Алаңы 77,95 км2
"Сарышаған" әскери – сынау полигонында орналасқан
барлау
68.
Мыс, құрамында молибдені бар кендер
Көкбұзау учаскесі
Қарағанды
46°0917 - 72°5902
46°1126 - 73°0230
46°0722 - 73°0740
46°0525 - 73°0359
Алаңы 58,61 км2
"Сарышаған" әскери – сынау полигонында орналасқан
барлау
69.
Темір марганецті кендер, ниобий,цезий және құрамында алтыны бар кендер
Сатыбай кен алаңы
Қарағанды
4900400 - 7005300
4900400 - 7005800

Площадь77,95 км2
Располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
68.
Медь и молибденсодержащие руды
Участок Кокбузау
Карагандинская
46°0917 - 72°5902
46°1126 - 73°0230
46°0722 - 73°0740
46°0525 - 73°0359
Площадь 58,61 км2
Располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
69.
Железомарганцевые руды, ниобий, цезий, золотосодержащие руды
Рудное поле Сатыбай
Карагандинская
4900400 - 7005300
4900400 - 7005800

4903212,2 - 8403312,8
4903323,1 - 8403808
4902732,2 - 8404233,3
4902726,2 - 8403735,5
Алаңы 65,06 км2
барлау
86.
Құрамында флюориті бар кендер
Қаражал-2 учаскесі
Шығыс Қазақстан
49°5432 - 77°5904
49°5255 - 78°0211
49°5201 - 78°0136
49°5300 - 77°5802
Алаңы 11,36 км2
барлау
87.
Алтын
Солтүстік Еспетұз кен орны
Павлодар
Орталық кординаттары
51о0133 - 76о2537
өндіру
88.
Хризопраз
Сарыкуболды кен орны
Қарағанды
Орталық кординаттары
49о2433 - 74о3910
өндіру
89.
Бокситтер
Приозерное кен орны
Қостанай
Орталық кординаттары
52º3237 - 64º4229
өндіру
90.
Бокситтер
Батыс-Обаған кен орны
Қостанай
Орталық кординаттары
52º4836 - 64º4645
өндіру
91.
Құрамында темірі бар кендер
Оңтүстік – Ломоносов алаңы
Қостанай
53º0014 - 62º4636
53º0015 - 62º5439
52º5701 - 62º5439
52º5700 - 62º4637
Алаңы 53,99 км2
барлау
92.
Құрамында полиметалдары бар кендер
Высокое – 1 учаскесі
Қостанай
51о4506 - 60о3000
51о4622 - 60о3039
51о4621 - 60о3115
51о4755 - 60о3114
51о4755 - 60о3056
51о4910,4 - 60о3036
51о4914,1 - 60о3135
51о4711 - 60о3153
51о4456,7 - 60о3054
Алаңы 6,89 км2
барлау
93.
Құрамында полиметалдары бар кендер
Берқара кен орны
Қарағанды
48º4645 - 75º0035
48º4730 - 75º0145
48º4718 - 75º0202
48º4634 - 75º0053
Алаңы 1,0 км2
барлау
94.
Құрамында алтыны бар кендер
Бозбие-1 учаскесі
Қостанай
51º3300 - 60º5510
51º3850 - 60º5700
51º4000 - 60º5800
51º3700 - 60º5800
51º3700 - 60º0200
51º2800 - 61º0150
51º3100 - 60º5700
Алаңы 99,92 км2
барлау
95.
Құрамында алтыны бар кендер металдар
Бозбие-2 учаскесі
Қостанай
51º2800 - 61º0150
51º4050 - 61º0200
51º4420 - 61º0830
Алаңы 82,52 км2
барлау
96.
Құрамында алтыны бар кендер
Бозбие-3 учаскесі
Қостанай
51º3850 - 60º5700
51º4420 - 60º5500
51º4420 - 61º0830
51º4000 - 61º0200
51º4000 - 60º5800
Алаңы 89,45 км2
барлау
97.
Құрамында алтыны бар кендер, сирек кездесетін элементтер
Тасқұдық учаскесі
Жамбыл
44º3500 - 73º0400
44º3000 - 73º1400
44º2800 - 73º1200
44º3100 - 73º0600
44º3000 - 73º0500
44º3300 - 73º0100
Алаңы 87,20 км2
барлау
98.
Халцедон
Көктал кен орны
Жамбыл
Орталық кординаттары
43°1900 - 70°2500
өндіру
99.
Халцедон
Шығыс Приозерное
Жамбыл
Орталық кординаттары
43°1900 - 70°3500
өндіру
100.
Құрамында алтыны бар кендер
Шұбароба учаскесі
Қарағанды
49°0155 - 71°4106
49°0520 - 71°4112
49°0519 - 71°4920
49°0155 - 71°4920
Алаңы 63,03 км2
барлау
101.
Борат кендері
Индер кен орны
Атырау және Батыс Қазақстан
№109 учаскесі
Орталық кординаттары
48°3348,63 - 51°4754,48
48°3356,43 - 51°4801,94
48°3400,46 - 51°4758,75
48°3406,10 - 51°4811,13
48°3401,08 - 51°4817,32
48°3353,83 - 51°4808,17
48°3352,13 - 51°4821,04
48°3344,70 - 51°4816,39
Алаңы 0,184 км2
өндіру
№107 учаскесі
Орталық кординаттары

4903212,2 - 8403312,8
4903323,1 - 8403808
4902732,2 - 8404233,3
4902726,2 - 8403735,5
Площадь 65,06 км2
разведка
86.
Флюоритсодержащие руды
Участок Караджал-2
Восточно-Казахстанская
49°5432 - 77°5904
49°5255 - 78°0211
49°5201 - 78°0136
49°5300 - 77°5802
Площадь 11,36 км2
разведка
87.
Золото
Месторождение Эспетуз Северный
Павлодарская
Координаты центра
51о0133 - 76о2537
добыча
88.
Хризопраз
Месторождение Сарыкуболды
Карагандинская
Координаты центра
49о2433 - 74о3910
добыча
89.
Бокситы
Месторождение Приозерное
Костанайская
Координаты центра
52º3237 - 64º4229
добыча
90.
Бокситы
Месторождение Западно-Убаганское
Костанайская
Координаты центра
52º4836 - 64º4645
добыча
91.
Железосодержащие руды
Южно-Ломоносовское поле
Костанайская
53º0014 - 62º4636
53º0015 - 62º5439
52º5701 - 62º5439
52º5700 - 62º4637
Площадь 53,99 км2
разведка
92.
Полиметаллические руды
Участок Высокое 1
Костанайская
51о4506 - 60о3000
51о4622 - 60о3039
51о4621 - 60о3115
51о4755 - 60о3114
51о4755 - 60о3056
51о4910,4 - 60о3036
51о4914,1 - 60о3135
51о4711 - 60о3153
51о4456,7 - 60о3054
Площадь 6,89 км2
разведка
93.
Полиметаллические руды
Участок Беркара
Карагандинская
48º4645 - 75º0035
48º4730 - 75º0145
48º4718 - 75º0202
48º4634 - 75º0053
Площадь 1,0 км2
разведка
94.
Золотосодержащие руды
Участок Бозбие-1
Костанайская
51º3300 - 60º5510
51º3850 - 60º5700
51º4000 - 60º5800
51º3700 - 60º5800
51º3700 - 60º0200
51º2800 - 61º0150
51º3100 - 60º5700
Площадь 99,92 км2
разведка
95.
Золотосодержащие руды
Участок Бозбие-2
Костанайская
51º2800 - 61º0150
51º4050 - 61º0200
51º4420 - 61º0830
Площадь 82,52 км2
разведка
96.
Золотосодержащие руды
Участок Бозбие-3
Костанайская
51º3850 - 60º5700
51º4420 - 60º5500
51º4420 - 61º0830
51º4000 - 61º0200
51º4000 - 60º5800
Площадь 89,45 км2
разведка
97.
Золотосодержащие руды, редкоземельные элементы
Участок Таскудук
Жамбылская
44º3500 - 73º0400
44º3000 - 73º1400
44º2800 - 73º1200
44º3100 - 73º0600
44º3000 - 73º0500
44º3300 - 73º0100
Площадь 87,20 км2
разведка
98.
Халцедон
Месторождение Коктал
Жамбылская
Координаты центра
43°1900 - 70°2500
добыча
99.
Халцедон
Месторождение Восточное Приозерное
Жамбылская
Координаты центра
43°1900 - 70°3500
добыча
100.
Золотосодержащие руды
Участок Шубароба
Карагандинская
49°0155 - 71°4106
49°0520 - 71°4112
49°0519 - 71°4920
49°0155 - 71°4920
Площадь 63,03 км2
разведка
101.
Боратовые руды
Месторождение Индерское
Атырауская и Западно-Казахстанская
Участок №109
Координаты центра
48°3348,63 - 51°4754,48
48°3356,43 - 51°4801,94
48°3400,46 - 51°4758,75
48°3406,10 - 51°4811,13
48°3401,08 - 51°4817,32
48°3353,83 - 51°4808,17
48°3352,13 - 51°4821,04
48°3344,70 - 51°4816,39
Площадь 0,184 км2
добыча
Участок №107
Координаты центра

109.
Асыл және түсті металдар
Есіл учаскесі
Ақмола
52°0000 - 66°1500
52°0355 - 66°1503
52°0459 - 66°1654
52°0400 - 66°2230
52°0000 - 66°2230
Алаңы 71,07 км2
барлау

109.
Благородные и цветные металлы
Участок Ишимский
Акмолинская
52°0000 - 66°1500
52°0355 - 66°1503
52°0459 - 66°1654
52°0400 - 66°2230
52°0000 - 66°2230
Площадь 71,07 км2
разведка