"Асыл тұқымды малдың жеке карточкасын толтыру нысандары мен қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 49 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 28 шілдедегі № 314 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 28 тамызда № 15576 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Асыл тұқымды малдың жеке карточкасын толтыру нысандары мен қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 49 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13488 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрыққа 5, 6, 7, 8, 15, 16, 26 және 27-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Асыл тұқымды қошқардың жеке карточкасы (елтірілік бағыты)
_______________________
_______________
Облыс
Аудан
Шаруашылық
Лақап аты
Шаруашылыққа келіп түскен күні " " 20 жыл
Бірдейлендіру нөмірі
Туған күні
Бірінші қолданылғандағы жасы, ай
Тіркелу нөмірі
Туу типі
Көрмелердегі наградалары
Тұқымы
Туған жері
Түсі
Тұқымдылығы
Шығарылған күні және себебі " " 20 жыл
Шығу тегі
Қозы кезіндегі бағалау
Енесі (Е)
ӘКЕСІ
Түсі және реңі
Бүйраның ені
Жеке нөмірі
Елтірілік типі
бұйра пішіні
Тұқым және тұқымдас
Суреті
Бұйра ұзындығы
мм
Асыл тұқымдық кітабы бойынша нөмірі
Ала
Бұйраның тығыздығы
Асыл тұқымдық кітаптың томы және марка нөмірі
Тері қоры
Талшықтың жібектілігі
Желі
Талшықтың жылтырлығы
Талшықтың пигментенуі
Түсі және реңі
Шайырлығы
Талшықтың жиілігі
Бұйра өлшемі және типі
Жүндестігі
00000
Дене бітімі
Елтірілік типі
Кешенді класы
Бағалауды өткізген күн
Бағалаудан өкізген маманның тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Енесінің енесі (ЕЕ)
Енесінің әкесі (ӘЕ)
Әкесінің енесі (ЕӘ)
Әкесінің әкесі (ӘӘ)
Жеке нөмірі
Он бес-жиырма күндігінде бонитерлеу
Тұқым және тұқымдас
Дамуы
Қоңдылығы
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Пигменттің сақталу дәрежесі
Боз талшықтардың кездесуы
Асыл тұқымдық кітап томы және марка нөмірі
Бұйраның сақталуы
Талшықтың жібектілігі
Желі
Талшықтың жылтырлығы
Құрғақ талшықтардың кездесуы
Түсі және реңі
Жиынтық бағасы
Ерекше белгілері
Бұйра өлшемі және типі
Елтірілік типі
Бағалауды өткізген күн
Бағалаудан өкізген маманның тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Енесінің енесінің енесі (ЕЕЕ)
Енесінің енесінің әкесі (ЕЕӘ)
Енесінің әкесінің енесі (ЕӘЕ)
Енесінің әкесінің әкесі (ЕӘӘ)
Әкесінің енесінің енесі (ӘЕЕ)
Әкесінің енесінің әкесі (ӘЕӘ)
Әкесінің әкесінің енесі (ӘӘЕ)
Әкесінің әкесінің әкесі (ӘӘӘ)
Жеке нөмірі
Тұқым және тұқымдас
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Асыл тұқымдық кітап томы және марка нөмірі
Желі
Түсі және реңі
Бұйра өлшемі және типі
Елтірілік типі
Жүн өнімділігі және дамуы
Жүн қырқымы
Пигменттенуі
Тірідей салмағы, кило-грамм
Бір-бір жарым жаста бонитерлеу
көктемгі
Күзгі , кило-грамм
Бір жылда, кило-грамм
Тірілей салмағы, килограмм
Жүн конституциалық типі
салмағы, кило-грамм
Бұрым-ша және түбіт ұзынды-ғы, санти-метр
Класы
Жабағы жүннің пигментену дәрежесі
Бұрымша және түбіт ұзындығы, см
Анасы-нан айырғанда
Х
Х
Х
Шайырлығы
Иімділігі
20___жыл
Жабағы жүннің біркелкілігі
Жүн тығызды-ғы
20___жыл
Жүндестігі
20___жыл
Бағалауды өткізген күн
Бағалаудан өкізген маманның тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
20___жыл
20___жыл
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Асыл тұқымды қойдың жеке карточкасы (елтірілік бағыты)
_______________________
______________________
облыс
аудан
Шаруашылық
Лақап аты
Шаруашылыққа келіп түскен күні " " 20 жыл
Бірдейлендіру нөмірі
Туған күні
Бірінші қолданылғандағы жасы, ай
Тіркелу нөмірі
Туу типі
Көрмелердегі наградалары
Тұқымы
Туған жері
Түсі
Тұқымдылығы
Шығарылған күні және себебі " " 20 жыл
Шығу тегі
Жануардың тұқым-тегі
Қозы кезінде бонитерлеу
Енесі (Е)
Әкесі (Ә)
Түсі және реңі
Бұйраның ені
Жеке нөмірі
Елтірілік типі
және бұйра пішіні
Тұқым және тұқымдас
Суреті
Бұйра ұзындығы
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Ала
Бұйраның тығыздығы
Асыл тұқымдық кітап томы және марка нөмірі
Тері қоры
Талшықтың жібектілігі
Желі
Талшықтың жылтырлығы
Талшықтың пигментенуі
Түсі және реңі
Шайырлығы
Талшықтың жиілігі
Бұйра өлшемі және типі
Жүндестігі
00000
Конституция
Елтірілік типі
Кешенді класы
Енесінің енесі (ЕЕ)
Әкесінің енесі (ӘЕ)
Енесінің әкесі (ЕӘ)
Әкесінің әкесі (ӘӘ)ӘӘ
Жеке нөмірі
Бағалауды өткізген күн
Тұқым және тұқымдас
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Асыл тұқымдық кітап томы және марка нөмірі
Желі
Бағалаудан өкізген маманның тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Түсі және реңі
Бұйра өлшемі және типі
Елтірілік типі
Енесінің енесінің енесі (ЕЕЕ)
Енесінің енесінің әкесі (ЕЕӘ)
Енесінің әкесінің енесі (ЕӘЕ)
Енесінің әкесінің әкесі (ЕӘӘ)
Әкесінің енесінің енесі (ӘЕЕ)
Әкесінің енесінің әкесі (ӘЕӘ)
Әкесінің әкесінің енесі (ӘӘЕ)
Әкесінің әкесінің әкесі (ӘӘӘ)
Жеке нөмірі
Тұқым және тұқымдас
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Асыл тұқымдық кітап томы және марка нөмірі
Желі
Түсі және реңі
Бұйра өлшемі және типі
Елтірілік типі
Жүн өнімділігі және дамуы
Жүн түсіиі
Пигменттенуі
Тірілей салмағы, кило-грамм
Бір-бір жарым жаста бонитерлеу
көктемгі
Күзгі , кило-грамм
Бір жылда, кило-грамм
Тірілей салмағы, кг
Жүн конституциалық типі
салмағы, килограмм
Бұрымша және түбіт ұзындығы, см
Класы
Жабағы жүннің пигментену дәрежесі
Бұрымша және түбіт ұзындығы, сантиметр
Анасы-нан айырғанда
Х
Х
Х
Шайырлығы
Иілімділігі
20___ж
Жабағы жүннің біркелкілігі
Жүн тығыздығы
20___ж
Жүндестігі
00000
20___ж
Бағалауды өткізген күн
Бағалауды өткізген маманның тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
20___ж
20___ж
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Асыл тұқымды қошқардың жеке карточкасы (биязы жүнді, жартылай биязы жүнді және етті-майлы бағыты)
Бірдейлендіру нөмірі _____________________
оң құлағында (бирка)_________________________,
сол құлағында (татуировка)____________________
Асыл тұқымдық кітапта нөмірі _____ болып жазылған
_______20______жыл
Тұқымы _____________________ Тұқымдылығы ______ Туған күні _______________20_____жыл қаншалардың ішінде туылды__________
Иесі _____________________ Туған жері ________________________ Шаруашылыққа келіп түскен күні _________________ Шығарылған күні және себебі ________________
(шаруашылық атауы, аудан, облыс) (шаруашылық атауы, аудан, облыс)
Шығу тегі
Ата-тегінің өнімділігі
Әкесі
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Ә
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Тегі
Өнімділігі анықталған
жасы
Ең жоғары тірі салмағы, килограмм
Ең жоғары жылдық жүн нің қырқылымы, килограмм
Талшық ұзындығы,
сантиметр
Жүннің жіңішкелігі (класс)
Таза жүн салмағы,
килограмм
Бояуы
Бонитерлеу класы
Е
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _________
Ә
Е
Енесі
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Ә
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
ӘӘ
ЕӘ
Е
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
ӘМ
ЕЕ
Кестенің жалғасы
Қошқардың өнімділігі
Жылдық жүннің қырқылымы, килограмм
Жүннің
класы
Өлшеген күні
Тірідей салмағы, килограмм
Туғанда
Енесінен айырған жасында
20__жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
20__ жыл
Бағалау
Бағалау күні
малдың жасы
Типі
Дене бітімі
Сүйек-тілігі
Дене бітімі
Мал-
дың үлкен-дігі
Мүйізі
Жүн салм-ағы
Тал-
шық ұзын-
дығы,
сантиметр
Жүннің жіңіш-келігі
Серпі
нділігі
Біркел-кілігі
Шайы-ры
Бояуы
Май сипаты
Жалпы бағасы
Класс
Бағалау-шының қолы
Қошқарды
Ата-енесін
әкесі
енесі
Таза жүн салмағы ___килограмм. Нөмірі_______________20_______ж. құжаттың негізінде жүн шығымы анықталды. __________ Көрмелердегі марапаты
Шағылысқан жылы және айы
Асыл тұқымды қошқарды қолдану
Боялған қозылар саны
Төлді енесінен айырғандағы жалпы бағасы (сан)
қошқарды қолдану әдісі
ұрықты бағалау
ұрықтанған аналық саны
төлдеген аналық саны
туылған қозылар, бас
Т и пі
өте жақсы
жақсы
қана-ғат
танар-лық
қанағат-тан
дырмай-ды
барлығы
тірі
өлі
С
(Н)
С+
(Ш)
С-
(М)
Жылдық (бір жарым жасында) төлді бағалау кезіндегі сипаттамасы
Төлдің туған жылы
Бас саны
типі бойынша қозылар саны
Орташа тірі салмағы, килогра-мм
Орташа жүн
түсімі, килогра-мм
Жүннің
ұзындығы, сантиметр
элита
бірінші клас
екінші клас
үшінші клас
брак
С (Н)
С+(Ш)
С-(М)
қошқар
тоқты
қошқар
тоқты
қошқар
тоқты
қошқар
тоқты
қошқар
тоқты
Ерекше белгілер ________________________________________________________________
Карточканы тексерген
(тегі, аты және әкесінің аты, (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса) және қолы
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Асыл тұқымды қойдың жеке карточкасы (биязы жүнді, жартылай биязы жүнді және етті-майлы бағыты)
Бірдейлендіру нөмірі _____________________
оң құлағында (бирка)_________________________,
сол құлағында (татуировка)____________________
Асыл тұқымдық кітапта нөмірі _____ болып жазылған
_______20______жыл
Тұқымы _____________________ Тұқымдылығы ______ Туған күні _______________20_____жыл қаншалардың ішінде туылды__________
Иесі _____________ Туған жері ______________ Шаруашылыққа келіп түскен күні ___________ Шығарылған күні және себебі ________________
(шаруашылық атауы, аудан, облыс) (шаруашылық атауы, аудан, облыс)
Аналықтың шығу тегі
Тегінің өнімділігі
Аналығының өнімділігі
Әкесі
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Ә
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Тегі
Өнімділігі анықталған
жасы
Ең жоғары тірі салмағы, килограмм
Ең жоғары жылдық жүн нің қырқылымы, килограмм
Жүннің
ұзындығы,
сантиметр
Жүннің жіңішкелігі (класс)
Таза жүн салмағы,
килограмм
Бояуы
Бонитерлеу класы
Жылдық жүннің қырқылымы, килограмм
Жүннің
класы
Өлшеген күні
Тірідей салмағы, килограмм
Туғанда
Енесінен айырған жасында
Е
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Ә
20__жыл
20__ жыл
Е
20__ жыл
20__ жыл
Енесі
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы
_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
Ә
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы_______
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
ӘӘ
20__ жыл
20__ жыл
ЕӘ
20__ жыл
20__ жыл
Е
Жеке нөмірі_______
Тұқымы______
Тұқымдылығы_____
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі _____
ӘЕ
20__ жыл
20__ жыл
Е
Е
Бонитирлеу
Бонитирлеумезкүні
Малдың жасы
Типi
Жүн сапасы
Малдың бітімі мен сүйегі
Мүйізі
Малдың көлемі
Сыртқы келбеті
Жалпы бағалау
Класс
Бонитирлеушінің
қолы
салмағы,
килогармм
Ұзындығы, сантиметр
Иректiлiгi
Жiңiшкелiгi
класс
Бiркелкiлiгi
Шайыры
Бояуы, жылтырлығы
Аналықтың
Әке-енесiнiң
Әкесiнiң
Енесiнiң
Жуылған жүн түсiмi_______________________ кг. ________________ Қандай құжат негiзiнде таза жүн шығымы анықталды
Аналықтың шағылысқан күні
Ұрықтандырған қошқар
Төл-
деу күні
Төлдiң сипаттамасы
Жеке нөмерi
класы
жынысы
(қошқар/
тоқты
Төлдiң жеке нөмерi
Тірі салмағы, килограмм
Енесiнен бөлу мезгiлi
Жүн түсiмi килограмм
Сұрыптау
Туылған-
дағы
енесiнен
бөлгендегi
Бір жаста
(1,5 жаста)
Екі жаста

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении форм и Правил заполнения индивидуальной карточки племенного животного"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2017 года № 314. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2017 года № 15576
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении форм и Правил заполнения индивидуальной карточки племенного животного" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13488, опубликованный 31 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложения 5, 6, 7, 8, 15, 16, 26 и 27 к приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему приказу.
2. Департаменту животноводства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского
хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 5
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенного барана (смушковое направление)
_____________________                         ____________________________
Область                                           Район
Хозяйство
Кличка
Дата поступления в хозяйство
" " 20 год
Идентификационный номер
Дата рождения
Возраст при первом использовании, месяцев
Регистрационный номер
Тип рождения
Награды на выставках
Порода
Место рождения
Масть
Породность
Дата и причина выбытия " " 20 год ________________________________
Происхождение
Родословная
Бонитировка в ягнячьем возрасте
Мать (М)
Отец (О)
Окраска и расцветка
Размер завитка
Индивидуальный номер
Смушковый тип
форма завитка
Порода, породность
Рисунка
Длина валька, миллиметр
Номер по Племенной книге
Пегость
Плотность завитков
Номер тома и марка Племенной книги
Запас кожи
Шелковистость волоса
Линия
Блеск волоса
Пигментация волоса
Окраска и расцветка
Жиропотность
Густота волоса
Размер и тип завитка
Оброслость
Конституция
Смушковый тип
Комплексный класс
Дата проведения оценки
Кем проведена оценка, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющего личность)
Мать матери (ММ)
Отец матери (ОМ)
Мать отца
(МО)
Отец отца (ОО)
Индивидуальный номер
Бонитировка в пятнадцать-двадцати дневном возрасте
Порода, породность
Развитие
Упитанность
номер по Племенной книге
Степень сохранения пигментации
Наличие седого волоса
номер тома и марка Племенной книги
Сохранность завитка
Шелковистость волоса
Линия
Блеск волоса
Наличие сухого волоса
Окраска и расцветка
Суммарная оценка
Особые отметки
Размер и тип завитка
Смушковый тип
Дата проведения оценки
Кем проведена оценка, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Мать матери матери (МММ)
Отец матери матери (ОММ)
Мать отца матери (МОМ)
Отец отца матери (ООМ)
Мать матери отца (ММО)
Отец матери отца (ОМО)
Мать отца отца (МОО)
Отец отца отца (ООО)
Индивидуальный номер
Порода, породность
номер по Племенной книге
номер тома и марка Племенной книги
Линия
Окраска и расцветка
Размер и тип завитка
Смушковый тип
Шерстная продуктивность и развитие
Настриг шерсти
Пигментация
Живая масса, килограмм
Бонитировка в возрасте одного-полутора лет
Весенний
Осенний, килограмм
Всего за год, килограмм
Живая масса, килограмм
Шерстноконстициональный тип
Вес, килограмм
Длина косицы и пуха, сантиметр
Класс
Степень пигментации руна
Длина косицы и пуха, сантиметр
При отбивке
Х
Х
Х
Жиропотность
Эластичность
20___год
Уравненость руна
Густота шерсти
20___год
Оброслость:
20___год
Дата проведения оценки
Кем проведена оценка,
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
20___год
20___год
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра сельского
хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 6
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенной матки овцы
(смушковое направления)
_____________________                               ______________________
Область                                           Район
Хозяйство
Кличка
Дата поступления в хозяйство " " 20 год
Идентификационный номер
Дата рождения
Возраст при первом использовании, месяцев
Регистрационный номер
Тип рождения
Награды на выставках
Порода
Место рождения
Масть
Породность
Дата и причина выбытия " " 20 год _______________________________
Происхождение
Родословная
Бонитировка в ягнячьем возрасте
Мать (М)
Отец (О)
Окраска и расцветка
Размер завитка
Индивидуальный номер
Смушковый тип
и форма завитка
Порода, породность
Рисунка
Длина валька, миллиметр
номер по племенной книге
Пегость
Плотность завитков
номер тома и марка Племенной книги
Запас кожи
Шелковистость волоса
Линия
Блеск волоса
Пигментация волоса
Окраска и расцветка
Жиропотность
Густота волоса
Размер и тип завитка
Оброслость
Конституция
Смушковый тип
Комплексный класс
Мать матери (ММ)
Отец матери (ОМ)
Мать отца (МО)
Отец отца (ОО)
Индивидуальный номер
Дата проведения оценки
Порода, породность
Номер по Племенной книге
Номер тома и марка Племенной книги
Линия
Кем проведена оценка, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность) и подпись
Окраска и расцветка
Размер и тип завитка
Смушковый тип
Мать матери матери (МММ)
Отец матери матери (ОММ)
Мать отца матери (МОМ)
Отец отца матери (ООМ)
Мать матери отца (ММО)
Отец матери отца (ОМО)
Мать отца отца (МОО)
Отец отца отца (ООО)
Индивидуальный номер
Порода, породность
Номер по Племенной книге
Номер тома и марка Племенной книги
Линия
Окраска и расцветка
Размер и тип завитка
Смушковый тип
Шерстная продуктивность и развитие
Настриг шерсти
Пигментация
Живая масса, килограмм
Бонитировка в возрасте одного-полутора лет
Весенний
Осенний, килограмм
Всего за год, килограмм
Живая масса, килограмм
Шерстноконстициональный тип
Вес, килограмм
Длина косицы и пуха, см
Класс
Степень пигментации руна
Длина косицы и пуха, сантиметр
При отбивке
Х
Х
Х
Жиропотность
Эластичность
20___год
Уравненость руна
Густота шерсти
20___год
Оброслость
20___год
Дата проведения оценки
Кем проведена оценка,
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
20___год
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 3
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского
хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 7
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенного барана (тонкорунного, полутонкорунного
и мясо-сального направления)
Индивидуальный номер_____________________
на прав ухе (бирка)_________________________,
на лев. ухе (татуировка)____________________
Записан в Племенной книге под номером _____
Дата_______20______год
Порода_____________________породность______Дата
рождения_______________20_____год в числе скольких родился __________
Кому принадлежит_________ Место рождения__________ Дата поступления в
хозяйство_______ Дата и причина выбытия________________
(наименование хозяйства, район, область) (наименование хозяйства, район, область)
Происхождение барана
Продуктивность предков
П р о д у к т и в н о с т ь б а р а н а
О т е ц
Индивидуальный номер_____
Порода____
Породность___
Номер по Племенной книге ____
О
Индивидуальный номер_____
Порода____
Породность___
Номер по Племенной книге ____
Предки
Возраст, в котором
определена
продуктивность
Максимальная
живая масса, килограмм
Максималый
годовой настриг
шерсти, килограмм
Длина шерсти, сантиметр
Тонина (класс) шерсти
Количество
чистой шерсти, килограмм
Окраска
Класс по бонитировке
Годовой настриг шерсти, килограмм
Класс шерсти
Дата взвешивания
Живая
масса, килограмм
При рождении
При отбивке
М
Индивидуальный номер_____
Порода____
Породность___
Номер по Племенной книге ____
О
20__год
20__год
М
20__год
20__год
М а т ь
Индивидуальный номер_____
Порода____
Породность___
Номер по Племенной книге ____
О
Индивидуальный номер_____
Порода____
Породность___
Номер по Племенной книге ____
ОО
20__год
20__год
МО
20__год
20__год
М
Индивидуальный номер_____
Порода____
Породность___
Номер по Племенной книге ____
ОМ
20__год
20__год
ММ
20__год
20__год
Бонитировка
Дата бонитировки
Возраст животного
Тип
Телосложение
Костяк
Экстерьер
Величина животного
Рога
Масса шерсти
Длина шерсти
(в сантиметр)
Тонина шерсти
Извитость
Уравненность
Жиропот
Окраска, блеск
Характер курдюка
Общая оценка
Класс
Подпись бонитера
барана
родителей
отца
матери
Количество чистой шерсти ___килограмм. На основании какого документа установлен выход шерсти _____номер________дата_______20_______г. награды на выставках__________
Год и месяц случки
Племенная служба барана
Количество окрашенных ягнят
Общая оценка приплода при отбивке от маток (колич.)
способ использования барана
оценка спермы
количество осемененных маток
количество окотившихся маток
родилось ягнят (голов)
Т и п
отлично
хорошо
удовлетворительно
неудовлетворительно
всего
живых
мертвых
С
(Н)
С+
(Ш)
С-
(М)
Характеристика приплода при бонитировке в годичном (1,5-летнем) возрасте
Год рождения приплода
Количество голов
Количество ягнят по типу
Средний живой вес,
килограмм
Средний настриг шерсти,
килограмм
Длина шерсти,
сантиметр
элита
I класс
II класс
III класс
брак
С (Н)
С+(Ш)
С-(М)
баранчики
ярки
баранчики
ярки
баранчики
ярки
баранчики
ярки
баранчики
ярки
Особые отметки_______________________________________________________
Карточку составил ______________________________ "___"_______________
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Руководитель хозяйства ______________________________________"___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 4
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 8
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенной матки овцы (тонкорунного, полутонкорунного и мясо-сального направления)
Индивидуальный номер_____________________
на прав ухе (бирка)_________________________,
на лев. ухе (татуировка)____________________
Записан в Племенной книге под номером _____Дата______20______г.
Порода_____________породность_______Дата рождения_________20_____год в числе скольких родился ______Кому принадлежит___________ Место рождения_______ Дата поступления в хозяйство_____________ Дата и причина выбытия________________                   (наименование хозяйства, район, область)
Происхождение матки
Продуктивность предков
Продуктивность матки
О т е ц
Индивидуальный номер _____
Порода______
Породность__
Номер по Племенной книге_____
О
Индивидуальный номер _____
Порода______
Породность__
Номер по Племенной книге_____
Предки
Возраст, в котором
определена
продуктивность
Максимальная
живая масса,
килограмм
Максимальный
годовой настриг
шерсти,
килограмм
Длина шерсти,
сантиметр
Тонина (класс) шерсти
Количество
чистой шерсти,
килограмм
Окраска
Класс по бонитировке
Годовой настриг шерсти, кг
Класс шерсти
Дата взвешивания
Живая масса,
кг
При рождении
При отбивке
М
Индивидуальный номер _____
Порода______
Породность__
Номер по Племенной книге_____
О
20__год
20__год
М
20__год
20__год
М а т ь
Индивидуальный номер _____
Порода______
Породность__
Номер по Племенной книге_____
О
Индивидуальный номер _____
Порода______
Породность__
Номер по Племенной книге_____
ОО
20__год
20__год
МО
20__год
20__год
М
Индивидуальный номер _____
Порода______
Породность__
Номер по Племенной книге_____
ОМ
20__год
20__год
ММ
Бонитировка
Дата
бонитировки
Возраст
животного
Тип
Качество шерсти
Конституция и
костяк животного
Рога
Величина
животного
Экстерьер
Общая оценка
Класс
Подпись бонитера
масса,
килограмм
длина,
сантиметр
извитость
тонина
(класс)
уравненность
жиропот
окраска, блеск
Родителей
Отца
Матери
Количество мытой шерсти _______________________ кг. На основе какого документа установлен процент выхода мытой шерсти________________
Дата случки
матки
Осеменена бараном
Дата окота
Характеристика приплода
Индивидуальный
номер
класс
пол
(баранчик\ярка)
Индивидуальный
номер приплода
живая масса, килограмм
Дата
отбивки
настриг шерсти, килограмм
бонитировка
при
рождении
при
отбивке
в возрасте
одного
года (1,5 лет)
в возрасте
двух

(2,5) жаста
бiр жастағы
Екі
жастағы
енесiнен бөлгенде
Бір жаста
(1,5-жаста)
Ерекше белгілер _________________________________________________________________
Карточканы тексерген
(тегі, аты және әкесінің аты, (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса) және қолы
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
Жергілікті асыл тұқымды айғырдың жеке карточкасы
____________________________
______________________
Облыс
Аудан
Лақап аты
Таңба салу орындары
Таңбасы
Туған күні
Иесі
Жеке нөмірі
Түсі мен белгілері
сол жағы
оң жағы
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
иығы
Туған жері
Тұқымы
жамбасы
Буыны (қандылығы)
шоқтығы
Тұқым ішіндегі түрі
Зауыттық ізі
Енесі (Е)
Әкесі (Ә)
Лақап аты
Тұқымы
Лақап аты
Тұқымы
Жеке нөмірі
Буыны (қандылығы)
Жеке нөмірі
Буыны (қандылығы)
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі бойынша №
Тұқым ішіндегі типі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі түрі
Енесінің енесі (ЕЕ)
Әкесінің енесі (ӘЕ)
Енесінің әкесі (ЕӘ)
Әкесінің әкесі (ӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі бойынша
Тұқымы
Буыны (қандылығы)
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесінің енесі (ЕЕЕ)
Енесінің енесінің әкесі (ЕЕӘ)
Енесінің әкесінің енесі (ЕӘЕ)
Енесінің әкесінің әкесі (ЕӘӘ)
Әкесінің енесінің енесі (ӘЕЕ)
Әкесінің енесінің әкесі (ӘЕӘ)
Әкесінің әкесінің енесі (ӘӘЕ)
Әкесінің әкесінің әкесі (ӘӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі бойынша
Тұқымы
Буыны (қандылығы)
Тұқым ішіндегі түрі
Өнімділігі
Бонитерлеу жасы
Бонитерлеу күні
Өлшемдері, см
Тірі салмағы,
килог-рамм
Қоңдылығы,
(санаты)
Бонитерлеу, балы
класы
Шоқтығының биіктігі
Шаршы-лама ұзындығы
Кеуде ора-мы
Си-рақ ора-мы
генотип
өлшем-дері мен салмағы
Сыртқы тұрпаты
сүттілігі
қабілеттілік сапалары
ұрпағының сапасы
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
16-қосымша
Нысан
Жергілікті асыл тұқымды биенің жеке карточкасы
____________________________
______________________
Облыс
Аудан
Лақап аты
Таңба салу орындары
Таңбасы
Туған күні
Иесі
Жеке нөмірі
Түсі мен белгілері
сол жағы
оң жағы
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі бойынша
иығы
Туған жері
Тұқымы
жамбасы
Буыны (қандылығы)
шоқтығы
Тұқым ішіндегі түрі
Зауыттық желісі
Енесі (Е)
Әкесі(Ә)
Лақап аты
Тұқымы
Лақап аты
Тұқымы
Жеке нөмірі
Буыны (қандылығы)
Жеке нөмірі
Буыны (қандылығы)
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі типі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесі (ЕЕ)
Әкесінің енесі (ӘЕ)
Енесінің әкесі (ЕӘ)
Әкесінің әкесі (ӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқымы
Ұрпағы (қандылығы)
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесінің енесі (ЕЕЕ)
Енесінің енесінің әкесі (ЕЕӘ)
Енесінің әкесінің енесі (ЕӘЕ)
Енесінің әкесінің әкесі (ЕӘӘ)
Әкесінің енесінің енесі (ӘЕЕ)
Әкесінің енесінің әкесі (ӘЕӘ)
Әкесінің әкесінің енесі (ӘӘЕ)
Әкесінің әкесінің әкесі (ӘӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқымы
Ұрпағы (қандылығы)
Тұқым ішіндегі түрі
Өнімділігі
Бонитерлеу жасы
Бонитерлеу күні
Өлшемдері, сантиметр
Тірі салмағы,
килог-рамм
Қоңдылы-ғы,
(санаты)
Бонитерлеу, баллы
Класс
Шоқты-ғының биікті-гі
Шаршыла-ма ұзындығы
Кеуде орамы
Сирақ орамы
генотип
өлшем-дері мен салмағы
Сыртқы тұрпаты
сүттілігі
Қабілетті-лік сапалары
Ұрпағы-ның сапасы
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
26-қосымша
Нысан
Асыл тұқымды арланның жеке карточкасы
Қазақстан Республикасы
Облыс
Аудан
Лақап аты
Таңба салу орны
Таңбасы
Туған күні
Кімге тиесілі
Жеке нөмірі
түсі мен белгілері
сол жағын-да
Оң жағында
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
құлағы
Туған жері
Ұрпағы (қандылығы)
шабы
чипі
Тұқым ішіндегі типі
Зауыттық ізі
Енесі
Әкесі
Лақап аты
Тұқымы
Лақап аты
Тұқымы
Жеке нөмірі
Буыны
(қандылығы)
Жеке нөмірі
Буыны
(қандылығы)
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі типі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесі (ЕЕ)
Әкесінің әкесі (ӘЕ)
Әкесінің енесі (ӘЕ)
Әкесінің әкесі (ӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқымы
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесінің енесі (ЕЕЕ)
Енесінің енесінің әкесі (ЕЕӘ)
Енесінің әкесінің енесі (ЕӘЕ)
Енесінің әкесінің әкесі (ЕӘӘ)
Әкесінің енесінің енесі (ӘЕЕ)
Әкесінің енесінің әкесі (ӘЕӘ)
Әкесінің әкесінің енесі (ӘӘЕ)
Әкесінің әкесінің әкесі (ӘӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқымы
Ұрпағы (қандылығы)
Тұқым ішіндегі типі
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 314 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 бұйрығына
27-қосымша
Нысан
Асыл тұқымды қаншықтың жеке карточкасы
Қазақстан Республикасы
Облыс
Аудан
Лақап аты
Таңба салу орындары
Таңбасы
Туған күні
Кімге тиесілі
Жеке нөмірі
Түсі мен белгілері
сол жағында
оң жағында
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
құлағы
Туған жері
Тұқымы
бұты
чип
Тұқым ішіндегі типі
Зауыттық желі
Енесі (Е)
Әкесі (Ә)
Лақап аты
Тұқымы
Лақап аты
Тұқымы
Жеке нөмірі
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі типі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесі (ЕЕ)
Әкесінің әкесі (ӘЕ)
Әкесінің енесі (ӘЕ)
Әкесінің әкесі (ӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқымы
Тұқым ішіндегі типі
Енесінің енесінің енесі (ЕЕЕ)
Енесінің енесінің әкесі (ЕЕӘ)
Енесінің әкесінің енесі (ЕӘЕ)
Енесінің әкесінің әкесі (ЕӘӘ)
Әкесінің енесінің енесі (ӘЕЕ)
Әкесінің енесінің әкесі (ӘЕӘ)
Әкесінің әкесінің енесі (ӘӘЕ)
Әкесінің әкесінің әкесі (ӘӘӘ)
Лақап аты
Жеке нөмірі
Асыл тұқымдық кітап бойынша нөмірі
Тұқымы
Тұқым ішіндегі типі
Шаруашылық жетекшісі _____________________________"____" ________________ 20 жыл
тегі, аты және әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы

(2,5) лет
в возрасте
одного
года
в возрасте
двух лет
при отбивке
в годичном
(1,5-летнем)
возрасте
Особые отметки__________________________________
Карточку составил ______________________________________________"___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 5
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 15
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенного жеребца местной породы
______________________                         ______________________
Область                         Район
Кличка
Место
наложения
Тавро
Дата рождения
Кому принадлежит
Индивидуальный номер
Масть и приметы
левое
правое
Номер по Племенной книге
плечо
Место рождения
Порода
бедро
Поколение (кровность)
холка
Внутрипородный тип
Заводская линия
Происхождение
Мать
Отец
Кличка
Порода
Кличка
Порода
Индивидуальный номер
Поколение (кровность)
Индивидуальный номер
Поколение (кровность)
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Мать матери (ММ)
Отец матери (ОМ)
Мать отца (МО)
Отец отца (ОО)
Кличка
Индивидуальный номер
Номер по Племенной книге
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Мать матери матери (МММ)
Отец матери матери (ОММ)
Мать отца матери (МОМ)
Отец отца матери (ООМ)
Мать матери отца (ММО)
Отец матери отца (ОМО)
Мать отца отца (МОО)
Отец отца отца (ООО)
Кличка
Индивидуальный номер
Номер по Племенной книге
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Продуктивность
Возраст бонитировки
Дата
бонитировки
Промеры, сантиметр
Живая
масса,
килограмм
Упитанность,
(категория)
Бонитировка, баллы
Класс
высота
в холке
косая длина
туловища
обхват
груди
обхват
пясти
генотип
промеры
и масса
экстерьер
молочность
приспособительные качества
качество
потомства
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 6
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 16
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенной кобылы местной породы
________________________                         _______________________
Область                               Район
Кличка
Место
наложения
Тавро
Дата рождения
Кому принадлежит
Индивидуальный номер
Масть и приметы
левое
правое
Номер по Племенной книге
плечо
Место рождения
Порода
бедро
Поколение (кровность)
холка
Внутрипородный тип
Заводская линия
Мать
Отец
Кличка
Порода
Кличка
Порода
Индивидуальный номер
Поколение (кровность)
Индивидуальный №
Поколение (кровность)
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Мать матери (ММ)
Отец матери (ОМ)
Мать отца (МО)
Отец отца (ОО)
Кличка
Индивидуальный номер
Номер по Племенной книге
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Мать матери матери (МММ)
Отец матери матери (ОММ)
Мать отца матери (МОМ)
Отец отца матери (ООМ)
Мать матери отца (ММО)
Отец матери отца (ОМО)
Мать отца отца (МОО)
Отец отца отца (ООО)
Кличка
Индивидуальный номер
Номер по Племенной книге
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Продуктивность
Возраст бонитировки
Дата
бонитировки
Промеры, сантиметр
Живая
масса,
килограмм
Упитанность,
(категория)
Бонитировка, баллы
Класс
высота
в холке
косая длина
туловища
обхват
груди
обхват
пясти
генотип
промеры
и масса
экстерьер
молочность
приспособительные качества
качество
потомства
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 7
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 26
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенного кобеля
Республика Казахстан
Область
Район
Кличка
Место
наложения
Клеймо
Дата рождения
Кому принадлежит
Индивидуальный номер
Масть и приметы
левое
правое
Номер по Племенной книге
ухо
Место рождения
Порода
пах
Поколение (кровность)
чип
Внутрипородный тип
Заводская линия
Происхождение
Мать
Отец
Кличка
Порода
Кличка
Порода
Индивидуальный номер
Поколение
(кровность)
Индивуальный номер
Поколение
(кровность)
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Мать матери (ММ)
Отец матери (ОМ)
Мать отца (МО)
Отец отца (ОО)
Кличка
Индивидуальный номер
Номер по Племенной книге
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Мать матери матери (МММ)
Отец матери матери (ОММ)
Мать отца матери (МОМ)
Отец отца матери (ООМ)
Мать матери отца (ММО)
Отец матери отца (ОМО)
Мать отца отца (МОО)
Отец отца отца (ООО)
Кличка
Индивидуальный номер
Номер по Племенной книге
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись
Приложение 8
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 июля 2017 года № 314
Приложение 27
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2016 года № 49
Форма
Индивидуальная карточка племенной суки
Республика Казахстан
Область
Район
Кличка
Место
наложения
Клеймо
Дата рождения
Кому принадлежит
Индивидуальный номер
Масть и приметы
левое
правое
Номер по Племенной книге
ухо
Место рождения
Порода
пах
Поколение (кровность)
чип
Внутрипородный тип
Заводская линия
Происхождение
Мать
Отец
Кличка
Порода
Кличка
Порода
Индивидуальный номер
Поколение
(кровность)
Индивуальный номер
Поколение
(кровность)
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Номер по Племенной книге
Внутрипородный тип
Мать матери (ММ)
Отец матери (ОМ)
Мать отца (МО)
Отец отца (ОО)
Кличка
Индивидуальный номер
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Мать матери матери (МММ)
Отец матери матери (ОММ)
Мать отца матери (МОМ)
Отец отца матери (ООМ)
Мать матери отца (ММО)
Отец матери отца (ОМО)
Мать отца отца (МОО)
Отец отца отца (ООО)
Кличка
Индивидуальный номер
Порода
Поколение (кровность)
Внутрипородный тип
Руководитель хозяйства _______________________________ "___"___________ 20___год
фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), подпись