"Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 58 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 379 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 қарашада № 16016 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.12.2017 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 58 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14867 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмi осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Сыртқы сауда қызметін дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесінің мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға, сондай-ақ, "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2017 жылғы 1 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі
Т. Сүлейменов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2017 жылғы 10 қараша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 10 қарашадағы
№ 379 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 9 ақпандағы
№ 58 бұйрығымен
бекітілген
Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесi, мөлшерлемелер көлемi және олардың қолданылу мерзiмi1
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Позиция атауы2
Кедендік әкелу баждары мөлшерлемесі (кедендік құнынан пайызбен не евромен не АҚШ долларымен)3
1
2
3

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2017 года № 58 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размера ставок и срока их действия"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 ноября 2017 года № 379. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2017 года № 16016.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2017 года № 58 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размера ставок и срока их действия" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14867, опубликован 13 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия, утвержденный указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках на официальное опубликование в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 декабря 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________Б. Султанов
10 ноября 2017 год
Приложение
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 10 ноября 2017 года № 379
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 9 февраля 2017 года № 58
Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия1
Код
Наименование позиции2
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)3
1
2
3

0301 91 900 0
– – – өзгелері
5 4
0301 92 100 0
– – – ұзындығы 12 см-ден аспайтын
5
0301 92 300 0
– – – ұзындығы 12 см-ден асатын, бірақ 20 сантиметрден аспайтын
5
0301 92 900 0
– – – ұзындығы 20 см-ден асатын
5
0301 93 000 0
– – тұқы (Cyprinus spp., Carassius spp., Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.)
5
0301 94 100 0
– – – көк немесе қарапайым тунец (Thunnus thynnus)
5
0301 94 900 0
– – – көгілдір тұнықмұхиттық тунец (Thunnus orientalis)
5
0301 95 000 0
– – көк оңтүстік тунец (Thunnus maccoyii)
5
0301 99 110 0
– – – – тынықмұхиттық албырт (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus), атлант албырты (Salmo salar) және дунай албырты (Hucho hucho)
5 4
0301 99 181 0
– – – – – – шабақтар
5
0301 99 182 0
– – – – – – өзгелері
5
0301 99 186 0
– – – – – өзгесі
5
0301 99 850 0
– – – өзгесі
5
0303 11 000 0
– – қызыл немесе келмен балық (Oncorhynchus nerka)
6
0303 39 100 0
– – – өзен камбаласы (Рlatichthys flesus)
6
0303 42 900 0
– – – өзгесі
5
0303 99 000 1
– – албырттық Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou немесе Oncorhynchus rhodurus түрлері; Pelotreis flavilatus немесе Peltorhamphus novaezealandiae балық түрлері; Merluccius тұқымының мерзулесы; америкалық нәлім Urophycis; мерланг түрі Merlangius merlangus; Kathetostoma giganteum балық түрі
6
0303 99 000 7
– – – жыланбалықтың (Anguilla spp.); камбала тәріздес (Reinhardtius hippoglossoides, Hippoglossus hippoglossus, Hippoglossus stenolepis, Solea spp., Pelotreis flavilatus, Peltorhamphus novaezealandiae түрлерін қоспағанда, Pleuronectidae, Bothidae, Cynoglossidae, Soleidae, Scophthalmidae және Citharidae); скипджека немесе жолақ тунец (Euthynnus (Katsuwonus) pelamis); тунецтер (Thunnus тұқымы, Thunnus alalunga, Thunnus albacares түрлерінен басқа); минтай (Theragra chalcogramma); оңтүстік путассу (Micromesistius australis); Boreogadus saida түрінің балықтары; күмісті сайда (Pollachius pollachius); жаңазеландия макруронусы (Macruronus novaezealandiae); мольва (Molva spp.); Orcynopsis unicolor түрінің балықтары; анчоус (Engraulis spp.); теңіз табан (Dentex dentex және Pagellus spp.); қарапайым теңіз ақтабан (Brama spp.); қармақшы (Lophius spp.); қара конгрио (Genypterus blacodes)
6
0303 99 000 9
– – – өзгелері
5
0304 74 110 0
– – – – каптық мерлуза (таяз) (Merluccius capensis) және намибия мерлузасы (терең) (Merluccius paradoxus)
6

0301 91 900 0
– – – прочая
5 4
0301 92 100 0
– – – длиной менее 12 см
5
0301 92 300 0
– – – длиной 12 см или более, но менее 20 см
5
0301 92 900 0
– – – длиной 20 см или более
5
0301 93 000 0
– – карп (Cyprinus spp., Carassius spp., Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus, Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.)
5
0301 94 100 0
– – – тунец синий, или обыкновенный (Thunnus thynnus)
5
0301 94 900 0
– – – тунец тихоокеанский голубой (Thunnus orientalis)
5
0301 95 000 0
– – тунец южный синий (Thunnus maccoyii)
5
0301 99 110 0
– – – – лосось тихоокеанский (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосось атлантический (Salmo salar) и лосось дунайский (Hucho hucho)
5 4
0301 99 181 0
– – – – – – мальки
5
0301 99 182 0
– – – – – – прочие
5
0301 99 186 0
– – – – – прочая
5
0301 99 850 0
– – – прочая
5
0303 11 000 0
– – красная, или нерка (Oncorhynchus nerka)
6
0303 39 100 0
– – – камбала речная (Platichthys flesus)
6
0303 42 900 0
– – – прочий
5
0303 99 000 1
– – – лососевых вида Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou или Oncorhynchus rhodurus; рыбы вида Pelotreis flavilatus или Peltorhamphus novaezealandiae; мерлузы рода Merluccius; американского нитеперого налима рода Urophycis; мерланга вида Merlangius merlangus; рыбы вида Kathetostoma giganteum
6
0303 99 000 7
– – – угря (Anguilla spp.); камбалообразных (Pleuronectidae, Bothidae, Cynoglossidae, Soleidae, Scophthalmidae и Citharidae, кроме видов Reinhardtius hippoglossoides, Hippoglossus hippoglossus, Hippoglossus stenolepis, Solea spp., Pelotreis flavilatus, Peltorhamphus novaezealandiae); скипджека, или тунца полосатого (Euthynnus (Katsuwonus) pelamis); тунцов (рода Thunnus, кроме видов Thunnus alalunga, Thunnus albacares); минтая (Theragra chalcogramma); путассу южной (Micromesistius australis); рыбы вида Boreogadus saida; сайды серебристой (Pollachius pollachius); макруронуса новозеландского (Macruronus novaezealandiae); мольвы (Molva spp.); рыбы вида Orcynopsis unicolor; анчоусов (Engraulis spp.); карася морского (Dentex dentex и Pagellus spp.); леща морского обыкновенного (Brama spp.); удильщика (Lophius spp.); конгрио черного (Genypterus blacodes)
6
0303 99 000 9
– – – прочие
5
0304 74 110 0
– – – – мерлузы капской (мелководной) (Merluccius capensis) и мерлузы намибийской (глубоководной) (Merluccius paradoxus)
6

1701 13 101 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 13 102 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 6
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 7
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан долларынан кем емес
5
1701 13 103 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 13 901 1

1701 13 101 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 6
– – – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 7
– – – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 1

1701 91 001 1
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 001 2
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 001 3
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 001 4
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 001 5
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
14
1701 91 002 1
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 002 2
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 002 3
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 002 4
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 002 5
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 002 6
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 002 7
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан кем емес
14
1701 91 003 1
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 003 2
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 003 3
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 003 4
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
14
1701 91 003 5
– – – – орташа айлық баға кезінде
Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
14

1701 91 001 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 001 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 001 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 001 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 001 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 6
– – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 002 7
– – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 003 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 003 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 003 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 003 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14
1701 91 003 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
14

2009 89 360 8
– – – – – – – өзгелері
8,3
2009 89 730 8
– – – – – – – өзгелері
5
2009 90 410 7
– – – – – – – – – өзгелері
11
2009 90 490 8
– – – – – – – өзгелері
11
2103 30 100 0
– – қыша ұнтағы
13
2103 90 300 0
– – құрамында 44,2 – 49,2 көл.%-дан спирт және 1,5 – 6 салм. %-дан ащы дәм, дәмдеуіш және әртүрлі ингредиенттер және 0,5 л немесе одан аз сыйымдылықтағы 4 – 10 % қанты бар хош иісті ащы дәм
13
2106 90 200 0
– – ішімдіктер өндірісі кезінде пайдаланылатын хош иісті заттар негізіндегі өнімдерден басқа, құрамды спирттік шала фабрикаттар
8,7
2106 90 980 1
– – – – қантсыз (сахарозасыз) және/немесе қант алмастырғышты пайдаланып жасалған сағыз
10
2106 90 980 2
– – – – қантсыз сағыз (жартылай фабрикат)
10
2106 90 980 4
– – – – құрамында 15 салм. %-дан астам сүт майлары бар малдың немесе өсімдіктің тоңмайларынан немесе майларынан немесе олардың фракцияларынан жасалған тамақ үшін пайдалануға жарамды қоспалар немесе дайын өнімдер
10
2106 90 980 9
– – – – өзгелері
10
2204 22 100 0
– – – 2204 10 қосалқы позицияда көрсетілгендерді қоспағанда, ұстап тұратын бауы бар немесе бекіткіштері бар "саңырауқұлақ тәрізді" тығындары бар бөтелкелердегі шарап; 20 °C температура кезінде 1-ден 3 барға дейін көміртегі диоксидіне негізделген сусындағы артық қысымы бар басқа ыдыстағы шарап
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 110 0
– – – – – – – – Токай
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 120 0
– – – – – – – – Бордо
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 130 0
– – – – – – – – Бургундия
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 170 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 180 0
– – – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 420 0
– – – – – – – – Бордо
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 430 0
– – – – – – – – Бургундия
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 440 0
– – – – – – – – Божоле
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 460 0
– – – – – – – – Вале-дю-Рон
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 470 0
– – – – – – – – Лангедок-Руссильон
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 480 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 16 немесе 1 л үшін 0,17 евро
2204 22 580 0
– – – – – – – – өзгелері

2009 89 360 8
– – – – – – – прочий
8,3
2009 89 730 8
– – – – – – – прочий
5
2009 90 410 7
– – – – – – – – – прочие
11
2009 90 490 8
– – – – – – – прочие
11
2103 30 100 0
– – горчичный порошок
13
2103 90 300 0
– – ароматические горечи, содержащие 44,2 – 49,2 об.% спирта и 1,5 – 6 мас.% горечавки, специй и различных ингредиентов и содержащие 4 – 10% сахара, в емкостях 0,5 л или менее
13
2106 90 200 0
– – составные спиртовые полуфабрикаты, кроме продуктов на основе душистых веществ, используемые при производстве напитков
8,7
2106 90 980 1
– – – – жевательная резинка без сахара (сахарозы) и/или с использованием заменителя сахара
10
2106 90 980 2
– – – – жевательная резинка без сахара (полуфабрикат)
10
2106 90 980 4
– – – – пригодные для употребления в пищу смеси или готовые продукты из животных или растительных жиров или масел или их фракций, содержащие более 15 мас.% молочных жиров
10
2106 90 980 9
– – – – прочие
10
2204 22 100 0
– – – вино, за исключением указанного в субпозиции 2204 10, в бутылках с "грибовидными" пробками, удерживаемыми завязками или креплениями; вино в другой таре с избыточным давлением, обусловленным диоксидом углерода в напитке, не менее 1 бар, но менее 3 бар при температуре 20 °C
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 110 0
– – – – – – – – Токай
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 120 0
– – – – – – – – Бордо
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 130 0
– – – – – – – – Бургундия
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 170 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 180 0
– – – – – – – – прочие
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 420 0
– – – – – – – – Бордо
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 430 0
– – – – – – – – Бургундия
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 440 0
– – – – – – – – Божоле
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 460 0
– – – – – – – – Вале-дю-Рон
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 470 0
– – – – – – – – Лангедок-Руссильон
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 480 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
16 или 0,17 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 580 0
– – – – – – – – прочие

4408 10 980 1
– – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін) кем дегенде сыртқы бір қабаты жапырақты тұқымдас ағаштардан
8,3
4408 10 980 2
– – – – – – өзгелері, ең азы жапырақ тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
8,3
4408 10 980 3
– – – – – – өзгелері
8,3
4408 10 980 9
– – – – өзгелері
8,3
4408 31 110 1
– – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін) кем дегенде сыртқы бір қабаты жапырақты тұқымдас ағаштардан
5
4408 31 110 2
– – – – – өзгелері
5
4408 31 210 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 210 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 31 250 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 250 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 31 300 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 300 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 150 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 150 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 210 1
– – – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 210 2
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 300 4
– – – – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 300 5
– – – – – – – – өзгелері
5
4408 39 550 1
– – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 550 3
– – – – – – – өзгелері, ең азы тропикалық тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11,7
4408 39 550 4
– – – – – – – өзгесі
5
4408 39 550 5
– – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5

4408 10 980 1
– – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
8,3
4408 10 980 2
– – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
8,3
4408 10 980 3
– – – – – – прочие
8,3
4408 10 980 9
– – – – прочие
8,3
4408 31 110 1
– – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
5
4408 31 110 2
– – – – – прочие
5
4408 31 210 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 210 2
– – – – – – прочие
5
4408 31 250 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 250 2
– – – – – – прочие
5
4408 31 300 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 300 2
– – – – – – прочие
5
4408 39 150 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 150 2
– – – – – – прочие
5
4408 39 210 1
– – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 210 2
– – – – – – – прочие
5
4408 39 300 4
– – – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 300 5
– – – – – – – – прочие
5
4408 39 550 1
– – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 550 3
– – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
11,7
4408 39 550 4
– – – – – – – прочая
5
4408 39 550 5
– – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5

4408 39 550 7
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 850 3
– – – – – – – – – өзгелері, ең азы тропикалық тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11,7
4408 39 850 4
– – – – – – – – – өзгесі
5
4408 39 850 5
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 850 7
– – – – – – – – – өзгелері
5
4408 39 950 1
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 950 3
– – – – – – – – – өзгелері, ең азы тропикалық тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11,7
4408 39 950 4
– – – – – – – – – өзгесі
5
4408 39 950 5
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 950 7
– – – – – – – – – өзгелері
5
4408 90 150 1
– – – – – – өзгелері, ең азы үйеңкi, құбыжық және қайың сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11,7
4408 90 150 2
– – – – – – өзгелері
11,7
4408 90 850 1
– – – – – – – – өзгелері, ең азы үйеңкi, құбыжық және қайың сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11,7
4408 90 850 2
– – – – – – – – өзгелері
11,7
4408 90 950 1
– – – – – – – – өзгелері, ең азы үйеңкi, құбыжық және қайың сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11,7
4408 90 950 2
– – – – – – – – өзгелері
11,7
4410 11 100 0
– – – тегістеуден басқа, өңделмеген немесе одан әрі өңдеусіз
5
4410 11 900 0
– – – өзгелері
5
4410 12 100 0
– – тегістеуден басқа өңделмеген немесе одан әрі өңдеусіз
5
4410 12 900 0
– – – өзгелері
5
4410 19 000 1
– – – вафельді тақтайшалар
5
4410 19 000 2
– – – – тегістеуден басқа өңделмеген немесе одан кейінгі өңдеусіз
5
4410 19 000 8
– – – – өзгелері
5
4410 90 000 0
– өзгелері
5
4412 10 000 2
– – – – өзгелері, ең азы жапырақ тұқымдас сүйектің бір сыртқы қабаты бар
11

4408 39 550 7
– – – – – – – прочие
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 850 3
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
11,7
4408 39 850 4
– – – – – – – – – прочая
5
4408 39 850 5
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 850 7
– – – – – – – – – прочие
5
4408 39 950 1
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 950 3
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины других тропических пород
11,7
4408 39 950 4
– – – – – – – – – прочая
5
4408 39 950 5
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 950 7
– – – – – – – – – прочие
5
4408 90 150 1
– – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
11,7
4408 90 150 2
– – – – – – прочая
11,7
4408 90 850 1
– – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
11,7
4408 90 850 2
– – – – – – – – прочая
11,7
4408 90 950 1
– – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
11,7
4408 90 950 2
– – – – – – – – прочая
11,7
4410 11 100 0
– – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 11 900 0
– – – прочие
5
4410 12 100 0
– – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 12 900 0
– – – прочие
5
4410 19 000 1
– – – вафельные плиты
5
4410 19 000 2
– – – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 19 000 8
– – – – прочие
5
4410 90 000 0
– прочие
5
4412 10 000 2
– – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
11

8702 20 192 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
10 6
8702 20 199 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8702 20 199 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8702 20 199 5
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8702 20 199 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8702 20 999 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 20 999 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 20 999 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 119 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
11,7
8702 30 192 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 199 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 199 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 199 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 919 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 999 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 999 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 30 999 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13
8702 90 119 0
– – – – – өзгелері
11,7
8702 90 192 3
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
13

8702 20 192 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
10 6
8702 20 199 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8702 20 199 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8702 20 199 5
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8702 20 199 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8702 20 999 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 20 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 20 999 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 119 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
11,7
8702 30 192 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 199 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 199 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 199 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 919 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 999 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 30 999 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13
8702 90 119 0
– – – – – прочие
11,7
8702 90 192 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
13

8702 90 199 4
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
13
8702 90 199 5
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
13
8702 90 199 8
– – – – – – өзгелері
13
8702 90 319 0
– – – – – өзгелері
13
8702 90 399 3
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
13
8702 90 399 4
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
13
8702 90 399 8
– – – – – – өзгелері
13
8703 21 109 1
– – – – – төрт дөңгелекті жолдан тыс мүмкіндіктер екі немесе төрт жүргізуші дөңгелектер моторлы көлік құралдары, мотоциклды (отыратын) түрлі орындықпен, екі алдыңғы дөңгелекті қолмен басқару тұтқасыжолсыздыққа арналған шинилармен жабдықталған, артқа жүруді қамтамассыз ететін трансмиссиясыны автоматты түрде немесе қолымен басқарылатын
5 6
8703 21 109 9
– – – – – өзгелері
15
8703 21 909 3
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
21, қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,72 евродан кем емес
8703 21 909 4
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
18
8703 21 909 8
– – өзгелері
18
8703 22 109 1
– – – – – тұруга арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары
15
8703 22 109 9
– – – – – өзгелері
15
8703 22 909 3
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
21, қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,72 евродан кем емес
8703 22 909 4
– – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
18
8703 22 909 8
– – – – – өзгелері
18
8703 23 110 0
– – – – тұруға арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары
13
8703 23 194 0
– – – – – – қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 1500 см³ астам, бірақ 1800 см³ көп емес
18
8703 23 198 1
– – – – – – – қозғалтқыш цилиндрінің жұмыс көлемі 1800 см³ астам, бірақ 2300 см³ көп емес
18
8703 23 198 9
– – – – – – – өзгелері
18
8703 23 904 1
– – – – – – шығарылған кезінен бастап 7 жыл өткен автомобильдер
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,57 евро, бірақ 19,8-тен кем емес және 21-ден көп емес
8703 23 904 2
– – – – – – шығарылған кезінен бастап 5 жыл өткен, бірақ 7 жылдан аспаған автомобильдер
18
8703 23 904 9
– – – – – – өзгелері
18
8703 23 908 1
– – – – – – – шығарылған кезінен бастап 7 жыл өткен автомобильдер
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,57 евро, бірақ 19,8-тен кем емес және 21-ден көп емес
8703 23 908 2
– – – – – – – шығарылған кезінен бастап 5 жыл өткен, бірақ 7 жылдан аспаған автомобильдер
18
8703 23 908 3
– – – – – – – өзгелері
18
8703 23 908 7
– – – – – – – шығарылған кезінен бастап 7 жыл өткен автомобильдер
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,57 евро, бірақ 19,8-тен кем емес және 21-ден көп емес

8702 90 199 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
13
8702 90 199 5
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
13
8702 90 199 8
– – – – – – прочие
13
8702 90 319 0
– – – – – прочие
13
8702 90 399 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
13
8702 90 399 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
13
8702 90 399 8
– – – – – – прочие
13
8703 21 109 1
– – – – – четырехколесные моторные транспортные средства повышенной проходимости с двумя или четырьмя ведущими колесами, оборудованные сиденьем мотоциклетного (седельного) типа, рычагами ручного рулевого управления двумя передними колесами, шинами для бездорожья, с автоматическим или ручным управлением трансмиссией, обеспечивающей задний ход
5 6
8703 21 109 9
– – – – – прочие
15
8703 21 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
21, но не менее 0,72 евро за 1 см³ объема двигателя
8703 21 909 4
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
18
8703 21 909 8
– – – – – прочие
18
8703 22 109 1
– – – – – моторные транспортные средства, оборудованные для проживания
15
8703 22 109 9
– – – – – прочие
15
8703 22 909 3
– – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
21, но не менее 0,72 евро за 1 см³ объема двигателя
8703 22 909 4
– – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
18
8703 22 909 8
– – – – – прочие
18
8703 23 110 0
– – – – моторные транспортные средства, оборудованные для проживания
13
8703 23 194 0
– – – – – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1500 см³, но не более 1800 см³
18
8703 23 198 1
– – – – – – – с рабочим объемом цилиндров двигателя более 1800 см³, но не более 2300 см³
18
8703 23 198 9
– – – – – – – прочие
18
8703 23 904 1
– – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
0,57 евро за 1 см³ объема двигателя, но не менее 19,8 и не более 21
8703 23 904 2
– – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
18
8703 23 904 9
– – – – – – прочие
18
8703 23 908 1
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
0,57 евро за 1 см³ объема двигателя, но не менее 19,8 и не более 21
8703 23 908 2
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
18
8703 23 908 3
– – – – – – – прочие
18
8703 23 908 7
– – – – – – – автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
0,57 евро за 1 см³ объема двигателя, но не менее 19,8 и не более 21

9619 00 790 1
– – – – қағаз массадан, қағаздан, целлюлоз мақта немесе целлюлоз талшықтарынан тоқылған мата
3,3
9619 00 810 1
– – – – қағаз массадан, қағаздан, целлюлоз мақта немесе целлюлоз талшықтарынан тоқылған мата
3,3
9619 00 890 1
– – – – қағаз массадан, қағаздан, целлюлоз мақта немесе целлюлоз талшықтарынан тоқылған мата
3
Ескертпе:
1 Тізбеде белгіленген мөлшерлемелер бойынша әкелінген тауарлардың әкелінуін және айналымын әкімшілендіру Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына тауарларды әкелу мен олардың айналысының кейбір мәселелері туралы хаттаманың ережелеріне сәйкес жүзеге асырылады.
2 Кедендiк әкелу баждары мөлшерлемелерін қолдану мақсаты үшiн тауарлар Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) кодтарымен ғана айқындалады.
3 Егер осы Тізбемен белгіленген кедендік әкелу баж мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген кедендік әкелу баж мөлшерлемесінен жоғары болса, Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген кедендік әкелу баж мөлшерлемесі қолданылады.

9619 00 790 1
– – – – из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из волокон целлюлозы
3,3
9619 00 810 1
– – – – из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из волокон целлюлозы
3,3
9619 00 890 1
– – – – из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из волокон целлюлозы
3
Примечание:
1 Администрирование ввоза и оборота товаров, ввезенных по ставкам, установленным Перечнем, осуществляется в соответствии с положениями Протокола о некоторых вопросах ввоза и обращения товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года.
2 Для целей применения ставок ввозных таможенных пошлин товары определяются исключительно кодами Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС).
3 Если ставка ввозной таможенной пошлины, установленная настоящим Перечнем, выше чем ставка ввозной таможенной пошлины, установленная в Едином таможенном тарифе Евразийского экономического союза, то применяется ставка ввозной таможенной пошлины, установленная в Едином таможенном тарифе Евразийского экономического союза.

4 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2018 жылғы 1 мамырдан бастап қолданылады.
5 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданылады.
6 Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2017 жылғы 31 желтоқсанды қоса алғанға дейін қолданылады.

4 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 мая 2018 года.
5 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 января 2018 года.
6 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется по 31 декабря 2017 года включительно.