Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 931 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 16141 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № ҚР ДСМ - 41 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.05.2021 № ҚР ДСМ - 41 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 69-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляр осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық нұсқада ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдары ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4 ) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
2017 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 931 бұйрығына қосымша
Қазақстандық ұлттық дәрілік формуляры
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 21.04.2020 № ҚР ДСМ-40/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
АТХ коды
Фармакологиялық тобы/ ХПА
Саудалық атауы
Дәрілік түрі, доза және көлемі
Тіркеу куәлігінің нөмірі*
A
Ас қорыту жолдары және заттардың алмасуы
A01
Стоматологиялық препараттар
A01A
Стоматологиялық препараттар
A01AB
Ауыз қуысының ауруы кезінде жергілікті қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
A01AB09
Миконазол
1
A01AB09
Миконазол
Миконаз
Ауызға арналған гель 2%

Об утверждении Казахстанского национального лекарственного формуляра
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 декабря 2017 года № 931. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2017 года № 16141. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № ҚР ДСМ - 41.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 18.05.2021 № ҚР ДСМ - 41 (вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 69-1) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Казахстанский национальный лекарственный формуляр согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
oт 8 декабря 2017 года № 931
Казахстанский национальный лекарственный формуляр
Сноска. Формуляр в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 21.04.2020 № ҚР ДСМ-40/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ код Фармакологическая группа/ МНН Торговое наименование Лекарственная форма, дозировка и объем Номер регистрационного удостоверения*
A
Пищеварительный тракт и обмен веществ
A01
Стоматологические препараты
A01A
Стоматологические препараты
A01AB
Противомикробные препараты для местного применения при заболеваниях полости рта
A01AB09
Миконазол
1
A01AB09
Миконазол
Миконаз
гель оральный 2% 20 г

ҚР-ДЗ-5№012706
A02
Қышқылдылықтың бұзылуымен байланысты жай-күйлер кезінде қолданылатын препараттар
A02A
Антацидтер
A02AF
ішекте газдың түзілуін азайтатын препараттармен құрамдас антацидтер
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
2
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Носид
Шайнайтын таблеткалар 400 мг/400 мг
ҚР-ДЗ-5№019300
3
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Кулз™
Жалбыз дәмі бар шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003252
4
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Кулз™
Шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003251
5
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Кулз™
Шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003253
6
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Маалокс® Плюс
Шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№021438
7
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Кулз™
Құлпынай дәмі бар шайнайтын таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№003254
8
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Алмагель® Нео
Ішуге арналған суспензия 170 мл
ҚР-ДЗ-5№005521
9
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Алмагель® Нео
Ішуге арналған суспензия 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005521
10
A02AF02
Магний гидроксиді және алюминий гидроксиді
Сималгель
Ішуге арналған суспензия 300 мл
ҚР-ДЗ-5№010580
A02B
Гастроэзофегалды рефлюкс кезінде қолданылатын ойық жараға қарсы заттар мен препараттар
A02BA
Гистаминді H2-рецепторларының блокаторлары
A02BA02
Ранитидин
11
A02BA02
Ранитидин
Ранитидин-АКОС
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№003668
12
A02BA02
Ранитидин
Ранитидин-АКОС
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,3 г
ҚР-ДЗ-5№003695
13
A02BA02
Ранитидин
Гистак®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003418
14
A02BA02
Ранитидин
Ранисан®
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003482
15
A02BA02
Ранитидин
Ациран™-150
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003387
16
A02BA02
Ранитидин
Ациран™-300
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№003388
A02BA03
Фамотидин
17
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016290
18
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016506
19
A02BA03
Фамотидин
Фамо®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011351
20
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016505
21
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005534
22
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 40мг
ҚР-ДЗ-5№005550
23
A02BA03
Фамотидин
Гастросидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№007654
A02BC
Протонды насос тежегіштері
A02BC01
Омепразол
24
A02BC01
Омепразол
Омез
капсулалар, 10 мг

РК-ЛС-5№012706
A02
Препараты, применяемые при состояниях, связанных с нарушением кислотности
A02A
Антациды
A02AF
Антациды в комбинации с препаратами, уменьшающими газообразование в кишечнике
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
2
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Носид
таблетки жевательные 400 мг/400 мг
РК-ЛС-5№019300
3
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Кулз™
Таблетки жевательные со вкусом мяты
РК-ЛС-5№003252
4
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Кулз™
таблетки жевательные
РК-ЛС-5№003251
5
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Кулз™
таблетки жевательные
РК-ЛС-5№003253
6
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Маалокс® Плюс
таблетки жевательные
РК-ЛС-5№021438
7
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Кулз™
таблетки жевательные со вкусом клубники
РК-ЛС-5№003254
8
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Алмагель® Нео
Суспензия для внутреннего применения 170 мл
РК-ЛС-5№005521
9
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Алмагель® Нео
Суспензия для внутреннего применения 10 мл
РК-ЛС-5№005521
10
A02AF02
Магния гидроксид и алюминия гидроксид
Сималгель
Суспензия для орального применения 300 мл
РК-ЛС-5№010580
A02B
Противоязвенные средства и препараты, применяемые при гастроэзофагеальном рефлюксе
A02BA
Блокаторы гистаминновых H2-рецепторов
A02BA02
Ранитидин
11
A02BA02
Ранитидин
Ранитидин-АКОС
таблетки, покрытые оболочкой 0,15 г
РК-ЛС-5№003668
12
A02BA02
Ранитидин
Ранитидин-АКОС
таблетки, покрытые оболочкой 0,3 г
РК-ЛС-5№003695
13
A02BA02
Ранитидин
Гистак®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№003418
14
A02BA02
Ранитидин
Ранисан®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№003482
15
A02BA02
Ранитидин
Ациран™-150
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№003387
16
A02BA02
Ранитидин
Ациран™-300
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№003388
A02BA03
Фамотидин
17
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 20 мг
РК-ЛС-5№016290
18
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№016506
19
A02BA03
Фамотидин
Фамо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№011351
20
A02BA03
Фамотидин
Квамател®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№016505
21
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№005534
22
A02BA03
Фамотидин
Фамосан®
таблетки, покрытые оболочкой, 40мг
РК-ЛС-5№005550
23
A02BA03
Фамотидин
Гастросидин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№007654
A02BC
Ингибиторы протонового насоса
A02BC01
Омепразол
24
A02BC01
Омепразол
Омез
Капсулы кишечнорастворимые 10 мг

ҚР-ДЗ-5№016781
25
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№008131
26
A02BC01
Омепразол
Омез®
Ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016563
27
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021199
28
A02BC01
Омепразол
Омез®
Ішекте еритін капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016782
29
A02BC01
Омепразол
Омез®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 40 мг
ҚР-ДЗ-5№009627
30
A02BC01
Омепразол
Плеом™-20
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003436
31
A02BC01
Омепразол
Омегаст®
Ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004575
32
A02BC01
Омепразол
Опредакс
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017685
33
A02BC01
Омепразол
Опредакс
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№017686
34
A02BC01
Омепразол
Протон
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020801
35
A02BC01
Омепразол
Протон
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020802
36
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№015041
37
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№121776
38
A02BC01
Омепразол
Ультоп®
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№009680
39
A02BC01
Омепразол
Омесайз
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023083
40
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
Ішекте еритін капсулалар, 10мг
ҚР-ДЗ-5№023752
41
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023753
42
A02BC01
Омепразол
Омикап-20
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003657
43
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014519
44
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№014520
45
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
Ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024415
46
A02BC01
Омепразол
Нолтек
Босап шығуы кейінге қалдырылған iшекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10мг
ҚР-ДЗ-5№023832
47
A02BC01
Омепразол
Омез® Инста
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019508
A02BC02
Пантопразол
48
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020220
49
A02BC02
Пантопразол
Контролок
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011369
50
A02BC02
Пантопразол
Аспан
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021205
51
A02BC02
Пантопразол
Контролок
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011376
52
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020529
53
A02BC02
Пантопразол
Пантаз
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№001833
54
A02BC02
Пантопразол
Протонекс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010441
55
A02BC02
Пантопразол
ПАНТА.ЗОЛ
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг

РК-ЛС-5№016781
25
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№008131
26
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№016563
27
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№021199
28
A02BC01
Омепразол
Омез®
капсулы кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№016782
29
A02BC01
Омепразол
Омез®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№009627
30
A02BC01
Омепразол
Плеом™-20
Капсулы с отложенным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№003436
31
A02BC01
Омепразол
Омегаст®
Капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№004575
32
A02BC01
Омепразол
Опредакс
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№017685
33
A02BC01
Омепразол
Опредакс
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№017686
34
A02BC01
Омепразол
Протон
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№020801
35
A02BC01
Омепразол
Протон
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№020802
36
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№015041
37
A02BC01
Омепразол
Омепразол
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№121776
38
A02BC01
Омепразол
Ультоп®
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№009680
39
A02BC01
Омепразол
Омесайз
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№023083
40
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые, 10мг
РК-ЛС-5№023752
41
A02BC01
Омепразол
Омепразол-Тева
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№023753
42
A02BC01
Омепразол
Омикап-20
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№003657
43
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулы, 10 мг
РК-ЛС-5№014519
44
A02BC01
Омепразол
Лосепразол®
капсулы, 40 мг
РК-ЛС-5№014520
45
A02BC01
Омепразол
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№024415
46
A02BC01
Омепразол
Нолтек
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, с отложенным высвобождением 10мг
РК-ЛС-5№023832
47
A02BC01
Омепразол
Омез® Инста
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 20 мг
РК-ЛС-5№019508
A02BC02
Пантопразол
48
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№020220
49
A02BC02
Пантопразол
Контролок
порошок для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№011369
50
A02BC02
Пантопразол
Аспан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021205
51
A02BC02
Пантопразол
Контролок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№011376
52
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020529
53
A02BC02
Пантопразол
Пантаз
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№001833
54
A02BC02
Пантопразол
Протонекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№010441
55
A02BC02
Пантопразол
ПАНТА.ЗОЛ
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг

ҚР-ДЗ-5№021252
56
A02BC02
Пантопразол
Пантасан
Босап шығуы баяу таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121645
57
A02BC02
Пантопразол
Контролок Контрол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011377
58
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020528
59
A02BC02
Пантопразол
Пантасан 20
Босап шығуы баяу таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022300
60
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020696
61
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019534
62
A02BC02
Пантопразол
Парастамик
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023243
63
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022203
64
A02BC02
Пантопразол
ПАН IV
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 40 мг
ҚР-ДЗ-5№012805
65
A02BC02
Пантопразол
Пантап® 40
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№014805
66
A02BC02
Пантопразол
Стамик
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021220
67
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАЗОЛ
Инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023875
68
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023507
69
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023506
70
A02BC02
Пантопразол
ПАН- 20
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№011627
71
A02BC02
Пантопразол
ПАН - 40
Қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№011628
72
A02BC02
Пантопразол
Пантонекс DR-20
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020960
73
A02BC02
Пантопразол
Пантонекс DR-40
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020961
74
A02BC02
Пантопразол
Нупента
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023135
75
A02BC02
Пантопразол
Нупента
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023136
76
A02BC02
Пантопразол
Панпьюр
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023221
77
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
Босап шығуы баяу таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020433
78
A02BC02
Пантопразол
Протектопаза
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024277
79
A02BC02
Пантопразол
Пантор 20
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020355
80
A02BC02
Пантопразол
Пантор 40
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020356
A02BC03
Лансопразол
81
A02BC03
Лансопразол
Лансобел®
капсулалар 30 мг

РК-ЛС-5№021252
56
A02BC02
Пантопразол
Пантасан
таблетки с отложенным высвобождением 40 мг
РК-ЛС-5№121645
57
A02BC02
Пантопразол
Контролок Контрол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№011377
58
A02BC02
Пантопразол
Нольпаза®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020528
59
A02BC02
Пантопразол
Пантасан 20
таблетки с отложенным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№022300
60
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 40 мг
РК-ЛС-5№020696
61
A02BC02
Пантопразол
Улсепан
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№019534
62
A02BC02
Пантопразол
Парастамик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№023243
63
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№022203
64
A02BC02
Пантопразол
ПАН IV
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№012805
65
A02BC02
Пантопразол
Пантап® 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№014805
66
A02BC02
Пантопразол
Стамик
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021220
67
A02BC02
Пантопразол
ПАНТАЗОЛ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг
РК-ЛС-5№023875
68
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№023507
69
A02BC02
Пантопразол
Пантоспей
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023506
70
A02BC02
Пантопразол
ПАН- 20
таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№011627
71
A02BC02
Пантопразол
ПАН - 40
таблетки, покрытые оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№011628
72
A02BC02
Пантопразол
Пантонекс DR-20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№020960
73
A02BC02
Пантопразол
Пантонекс DR-40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№020961
74
A02BC02
Пантопразол
Нупента
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023135
75
A02BC02
Пантопразол
Нупента
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№023136
76
A02BC02
Пантопразол
Панпьюр
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023221
77
A02BC02
Пантопразол
ЗОЛОПЕНТ®
таблетки с отложенным высвобождением, 40 мг
РК-ЛС-5№020433
78
A02BC02
Пантопразол
Протектопаза
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№024277
79
A02BC02
Пантопразол
Пантор 20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020355
80
A02BC02
Пантопразол
Пантор 40
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020356
A02BC03
Лансопразол
81
A02BC03
Лансопразол
Лансобел®
капсулы 30 мг

ҚР-ДЗ-5№011007
82
A02BC03
Лансопразол
Ланзоптол
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№014351
83
A02BC03
Лансопразол
Лансопразол - Тева
капсулалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№016856
84
A02BC03
Лансопразол
Лансопразол - Тева
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№016857
85
A02BC03
Лансопразол
Лоэнзар-сановель
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020487
A02BC04
Рабепразол
86
A02BC04
Рабепразол
Промто
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018197
87
A02BC04
Рабепразол
Рабегард ™-10
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004379
88
A02BC04
Рабепразол
Ранцифекс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021253
89
A02BC04
Рабепразол
Верабез
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022292
90
A02BC04
Рабепразол
Верабез
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022291
91
A02BC04
Рабепразол
Ранцифекс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021254
92
A02BC04
Рабепразол
Париет®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022371
93
A02BC04
Рабепразол
Промто
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018198
94
A02BC04
Рабепразол
Париет®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019677
95
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023027
96
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023073
97
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019144
98
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019145
99
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023511
100
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023512
101
A02BC04
Рабепразол
Разо
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023543
102
A02BC04
Рабепразол
Рабегард™-20
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004378
103
A02BC04
Рабепразол
Рабиванс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023778
104
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
Ішекте еритін капсулалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023907
105
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023920
106
A02BC04
Рабепразол
Барол 20
Ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№013644
A02BC05
Эзомепразол
107
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг еріткішімен (0,9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) жиынтықта
ҚР-ДЗ-5№020239
108
A02BC05
Эзомепразол
Эзом IV
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 40 мг

РК-ЛС-5№011007
82
A02BC03
Лансопразол
Ланзоптол
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№014351
83
A02BC03
Лансопразол
Лансопразол - Тева
капсулы, 15 мг
РК-ЛС-5№016856
84
A02BC03
Лансопразол
Лансопразол - Тева
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№016857
85
A02BC03
Лансопразол
Лоэнзар-сановель
капсулы с отложенным высвобождением, 30 мг
РК-ЛС-5№020487
A02BC04
Рабепразол
86
A02BC04
Рабепразол
Промто
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№018197
87
A02BC04
Рабепразол
Рабегард ™-10
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№004379
88
A02BC04
Рабепразол
Ранцифекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021253
89
A02BC04
Рабепразол
Верабез
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№022292
90
A02BC04
Рабепразол
Верабез
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022291
91
A02BC04
Рабепразол
Ранцифекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№021254
92
A02BC04
Рабепразол
Париет®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№022371
93
A02BC04
Рабепразол
Промто
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№018198
94
A02BC04
Рабепразол
Париет®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019677
95
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023027
96
A02BC04
Рабепразол
Рабелок
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023073
97
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№019144
98
A02BC04
Рабепразол
Зульбекс®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№019145
99
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023511
100
A02BC04
Рабепразол
Рабемак
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023512
101
A02BC04
Рабепразол
Разо
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023543
102
A02BC04
Рабепразол
Рабегард™-20
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№004378
103
A02BC04
Рабепразол
Рабиванс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023778
104
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
капсулы кишечнорастворимые, 10 мг
РК-ЛС-5№023907
105
A02BC04
Рабепразол
Рабепразол-СЗ
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№023920
106
A02BC04
Рабепразол
Барол 20
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№013644
A02BC05
Эзомепразол
107
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
РК-ЛС-5№020239
108
A02BC05
Эзомепразол
Эзом IV
Порошок лиофилизированный для приготовления растворов для инъекций и инфузий в комплекте с растворителем 40 мг

ҚР-ДЗ-5№020384
109
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 40 мг
ҚР-ДЗ-5№012486
110
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
Қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№012404
111
A02BC05
Эзомепразол
Эсом® 40
Ішекте еритін капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022137
112
A02BC05
Эзомепразол
Эсом® 20
Ішекте еритін капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022138
113
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№012403
114
A02BC05
Эзомепразол
Помпезо
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023560
115
A02BC05
Эзомепразол
С-МЕЗОЛ
Инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023890
116
A02BC05
Эзомепразол
Эзолект
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024076
117
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Джей Лайф
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021011
118
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Джей Лайф
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021012
119
A02BC05
Эзомепразол
Промекс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021127
120
A02BC05
Эзомепразол
Промекс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021128
121
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№122114
122
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№122115
123
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
Ішекте еритін капсулалар, қатты, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022684
124
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
Ішекте еритін капсулалар, қатты, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022685
125
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019226
126
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019227
127
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023908
128
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023911
A02BX
Басқа ойық жараға қарсы препараттар
A02BX05
Висмут субцитраты
129
A02BX05
Висмут субцитраты
Улькавис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022995
130
A02BX05
Висмут субцитраты
Де-Нол®
Қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№010006
131
A02BX05
Висмут субцитраты
Де-Нол®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023961
132
A02BX05
Висмут субцитраты
Гевискон®
Құлпынай дәмі бар шайнайтын таблеткалар 250 мг/133,5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№021337
133
A02BX05
Висмут субцитраты
Гевискон®
Шайнайтын жалбызды таблеткалар 250 мг/133,5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№021338
134
A02BX05
Висмут субцитраты
Мукоген
Қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017569
A03
Ас-қазан-ішек қызметінің бұзылыстарын емдеуге арналгған
A03A
функциональді бұзылыстарын емдеуге арналған препараттар
A03AA
Синтетикалық холиноблокаторлар - үштік амин тобы эфирлері

РК-ЛС-5№020384
109
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 40 мг
РК-ЛС-5№012486
110
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№012404
111
A02BC05
Эзомепразол
Эсом® 40
капсулы кишечнорастворимые 40 мг
РК-ЛС-5№022137
112
A02BC05
Эзомепразол
Эсом® 20
капсулы кишечнорастворимые 20 мг
РК-ЛС-5№022138
113
A02BC05
Эзомепразол
Нексиум
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№012403
114
A02BC05
Эзомепразол
Помпезо
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг
РК-ЛС-5№023560
115
A02BC05
Эзомепразол
С-МЕЗОЛ
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг
РК-ЛС-5№023890
116
A02BC05
Эзомепразол
Эзолект
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 40 мг
РК-ЛС-5№024076
117
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Джей Лайф
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№021011
118
A02BC05
Эзомепразол
Эзомепразол-Джей Лайф
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№021012
119
A02BC05
Эзомепразол
Промекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№021127
120
A02BC05
Эзомепразол
Промекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№021128
121
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№122114
122
A02BC05
Эзомепразол
Сомпраз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг
РК-ЛС-5№122115
123
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
капсулы кишечнорастворимые, твердые, 20 мг
РК-ЛС-5№022684
124
A02BC05
Эзомепразол
Месопраль
капсулы кишечнорастворимые, твердые, 40 мг
РК-ЛС-5№022685
125
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
капсулы кишечнорастворимые, 20 мг
РК-ЛС-5№019226
126
A02BC05
Эзомепразол
Эманера®
капсулы кишечнорастворимые, 40 мг
РК-ЛС-5№019227
127
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
капсулы c отложенным высвобождением, 40 мг
РК-ЛС-5№023908
128
A02BC05
Эзомепразол
Нулок
капсулы c отложенным высвобождением, 20 мг
РК-ЛС-5№023911
A02BX
Прочие противоязвенные препараты
A02BX05
Висмута субцитрат
129
A02BX05
Висмута субцитрат
Улькавис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№022995
130
A02BX05
Висмута субцитрат
Де-Нол®
Таблетки, покрытые оболочкой120 мг
РК-ЛС-5№010006
131
A02BX05
Висмута субцитрат
Де-Нол®
таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№023961
132
A02BX05
Висмута субцитрат
Гевискон®
таблетки жевательные со вкусом клубники 250 мг/133,5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№021337
133
A02BX05
Висмута субцитрат
Гевискон®
таблетки жевательные мятные 250 мг/133,5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№021338
134
A02BX05
Висмута субцитрат
Мукоген
таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№017569
A03
Препараты для лечения функциональных нарушений со стороны желудочно-кишечного тракта
A03A
Препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
A03AA
Синтетические холиноблокаторы - эфиры с третичной аминогруппой

A03AA04
Мебеверин
135
A03AA04
Мебеверин
Меверин
капсулалар 0,2 г
ҚР-ДЗ-5№020071
136
A03AA04
Мебеверин
Дусконал Ретард
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023024
137
A03AA04
Мебеверин
Спаверин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022931
138
A03AA04
Мебеверин
Спарекс
Модификацияланып босап шығатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019337
139
A03AA04
Мебеверин
Дюспаталин®
Ретард капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013750
A03AD
Папаверин және оның туындылары
A03AD01
Папаверин
140
A03AD01
Папаверин
Папаверин
таблеткалар 0,04 г
ҚР-ДЗ-5№018448
141
A03AD01
Папаверин
Папаверин
Ректалді суппозиторийлер, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005175
142
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
Ректальді суппозиторийлер, 0,02 г
ҚР-ДЗ-5№013148
143
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 2% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010954
144
A03AD01
Папаверин
Папаверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022795
145
A03AD01
Папаверин
Папаверин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010314
A03AD02
Дротаверин
146
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/ 2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022172
147
A03AD02
Дротаверин
Пле-спа™
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013844
148
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022504
149
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОСТОП
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024192
150
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№000987
151
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014099
152
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин гидрохлориді
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№004434
153
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОЛИЗИН
Ректальді суппозиторийлер 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010594
154
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№000989
155
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010846
156
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа® форте
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019110
157
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018764
158
A03AD02
Дротаверин
Пле-спа™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016474
159
A03AD02
Дротаверин
Дро Спаз
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021417
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
160
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
Платифиллин-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 0,2% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№008566
161
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
Платифиллин гидротартраты
Инъекцияға арналған ерітінді 0,2% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015045
162
A03AX
Ішек функциясы бұзылыстары кезінде қолданылатын басқа да препараттар
Платифиллин гидротартраты

A03AA04
Мебеверин
135
A03AA04
Мебеверин
Меверин
капсулы 0,2 г
РК-ЛС-5№020071
136
A03AA04
Мебеверин
Дусконал Ретард
капсулы с модифицированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№023024
137
A03AA04
Мебеверин
Спаверин
капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№022931
138
A03AA04
Мебеверин
Спарекс
капсулы с модифицированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№019337
139
A03AA04
Мебеверин
Дюспаталин®
капсулы ретард, 200 мг
РК-ЛС-5№013750
A03AD
Папаверин и его производные
A03AD01
Папаверин
140
A03AD01
Папаверин
Папаверин
таблетки 0,04 г
РК-ЛС-5№018448
141
A03AD01
Папаверин
Папаверин
суппозитории ректальные, 20 мг
РК-ЛС-5№005175
142
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
суппозитории ректальные, 0,02 г
РК-ЛС-5№013148
143
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
раствор для инъекций 2% по 2 мл
РК-ЛС-5№010954
144
A03AD01
Папаверин
Папаверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022795
145
A03AD01
Папаверин
Папаверина гидрохлорид
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№010314
A03AD02
Дротаверин
146
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
раствор для инъекций 40 мг/ 2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022172
147
A03AD02
Дротаверин
Пле-спа™
раствор для инъекций, 40 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№013844
148
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022504
149
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОСТОП
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024192
150
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
раствор для инъекций, 40 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№000987
151
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
раствор для инъекций, 20 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№014099
152
A03AD02
Дротаверин
Дротаверина гидрохлорид
Таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№004434
153
A03AD02
Дротаверин
СПАЗМОЛИЗИН
Суппозитории ректальные 40 мг
РК-ЛС-5№010594
154
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа®
Таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№000989
155
A03AD02
Дротаверин
Ношверин
Таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№010846
156
A03AD02
Дротаверин
Но-шпа® форте
Таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019110
157
A03AD02
Дротаверин
Дротаверин
Таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№018764
158
A03AD02
Дротаверин
Пле-спа™
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№016474
159
A03AD02
Дротаверин
Дро Спаз
Таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021417
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
160
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
Платифиллин-Дарница
раствор для инъекций 0,2% 1 мл
РК-ЛС-5№008566
161
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
Платифиллина гидротартрат
раствор для инъекций 0,2% 1 мл
РК-ЛС-5№015045
162
A03AX
Другие препараты, применяемые при нарушениях функции кишечника
Платифиллина гидротартрат

Инъекцияға арналған ерітінді 0,2% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011036
A03AX13
Симетикон
163
A03AX13
Симетикон
Эспумизан®
капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№005061
164
A03AX13
Симетикон
КОЛИКИД®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023613
165
A03AX13
Симетикон
КОЛИКИД®
Ішуге арналған суспензия, 40 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023904
166
A03AX13
Симетикон
Боботик
Ішуге арналған эмульсия 66.66 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015656
167
A03AX13
Симетикон
Эсмизан-ODS
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023972
168
A03AX13
Симетикон
Эспумизан® L балаларға арналған тамшылар
Ішуге арналған тамшылар (эмульсия) 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019918
A03B
Итжидек және оның туындылары
A03BB
Итжидектің жартылай синтетикалық алкалоидтары, төртден бір бөлінтегі аммоний қосылыстары
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
169
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
Бускопан®
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000024
170
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
Бускопан®
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016087
171
A03BB01
Гиосцин бутилбромиді
Бускопан®
Ректальді суппозиторийлер, 10мг
ҚР-ДЗ-5№016088
A03BA
Итжидек алкалоидтары, үшітен бір бөліктегі аминдер
A03BA01
Атропин сульфаты
172
A03BA01
Атропин сульфаты
Атропин сульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 1мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012809
A03F
АІЖ моторикасын ынталандырғыштар
A03FA01
Метоклопрамид
173
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015849
174
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003641
175
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№005184
176
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011280
177
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013188
178
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
таблеткалар, 10мг
ҚР-ДЗ-5№003113
179
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,5 % 2 мл
ҚР-ДЗ-5№001379
180
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022422
181
A03FA01
Метоклопрамид
Церумед
Инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024047
A03FA03
Домперидон
182
A03FA03
Домперидон
Дамелиум
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020347
183
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009890
184
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
Ішуге арналған тамшылар 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012907
185
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
Шәрбат30 мл
ҚР-ДЗ-5№012906
186
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
Шәрбат 60 мл
ҚР-ДЗ-5№012906
187
A03FA03
Домперидон
Дониум-ТК
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№122158
188
A03FA03
Домперидон
ДОПРОКИН
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022355
189
A03FA03
Домперидон
Брюлиум Лингватабс
Ұсақталатын таблеткалар, 10 мг

Раствор для инъекций 0,2% 1 мл
РК-ЛС-5№011036
A03AX13
Симетикон
163
A03AX13
Симетикон
Эспумизан®
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№005061
164
A03AX13
Симетикон
КОЛИКИД®
таблетки, покрытые оболочкой, 125 мг
РК-ЛС-5№023613
165
A03AX13
Симетикон
КОЛИКИД®
суспензия оральная, 40 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№023904
166
A03AX13
Симетикон
Боботик
эмульсия для приема внутрь 66.66 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№015656
167
A03AX13
Симетикон
Эсмизан-ODS
пленки диспергируемые в полости рта 62,5 мг
РК-ЛС-5№023972
168
A03AX13
Симетикон
Эспумизан® L капли для детей
капли для приема внутрь (эмульсия) 40 мг
РК-ЛС-5№019918
A03B
Красавка и ее производные
A03BB
Полусинтетические алкалоиды красавки, четвертичные аммониевые соединения
A03BB01
Гиосцина бутилбромид
169
A03BB01
Гиосцина бутилбромид
Бускопан®
раствор для инъекций, 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№000024
170
A03BB01
Гиосцина бутилбромид
Бускопан®
таблетки, покрытые сахарной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№016087
171
A03BB01
Гиосцина бутилбромид
Бускопан®
суппозитории ректальные, 10мг
РК-ЛС-5№016088
A03BA
Алкалоиды красавки, третичные амины
A03BA01
Атропина сульфат
172
A03BA01
Атропина сульфат
Атропина сульфат
раствор для инъекций 1мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012809
A03F
Стимуляторы моторики желудочно - кишечного тракта
A03FA01
Метоклопрамид
173
A03FA01
Метоклопрамид
Церулин®
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№015849
174
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
раствор для инъекций 0,5% 2 мл
РК-ЛС-5№003641
175
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®
раствор для инъекций 10 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№005184
176
A03FA01
Метоклопрамид
Церукал®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011280
177
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 5 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№013188
178
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
таблетки, 10мг
РК-ЛС-5№003113
179
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид-Дарница
раствор для инъекций, 0,5 % 2 мл
РК-ЛС-5№001379
180
A03FA01
Метоклопрамид
Метоклопрамид
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 5 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022422
181
A03FA01
Метоклопрамид
Церумед
раствор для инъекций, 10 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№024047
A03FA03
Домперидон
182
A03FA03
Домперидон
Дамелиум
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020347
183
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
таблетка, 10 мг
РК-ЛС-5№009890
184
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
капли для приема внутрь 5 мл
РК-ЛС-5№012907
185
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
сироп 30 мл
РК-ЛС-5№012906
186
A03FA03
Домперидон
Мотинорм®
сироп 60 мл
РК-ЛС-5№012906
187
A03FA03
Домперидон
Дониум-ТК
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№122158
188
A03FA03
Домперидон
ДОПРОКИН
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022355
189
A03FA03
Домперидон
Брюлиум Лингватабс
таблетки диспергируемые, 10 мг

ҚР-ДЗ-5№014080
190
A03FA03
Домперидон
Домрид®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121930
191
A03FA03
Домперидон
Мотилиум®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018410
192
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ 10
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024356
193
A03FA03
Домперидон
Домрид®
Ішуге арналған суспензия 1 мг/мл 60мл
ҚР-ДЗ-5№122063
194
A03FA03
Домперидон
Домрид®
Ішуге арналған суспензия 1 мг/мл 100мл
ҚР-ДЗ-5№122063
A04
Құсуға қарсы препараттар
A04AA
Серотонинді 5ht3-рецепторларының антагонисттері
A04AA01
Ондансетрон
195
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
196
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
197
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013007
198
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 4 мл
ҚР-ДЗ-5№013007
199
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
200
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022567
201
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-3№021463
202
A04AA01
Ондансетрон
Эметон
Инъекцияға арналған ерітінді, 2 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021555
203
A04AA01
Ондансетрон
Эметон
Инъекцияға арналған ерітінді, 2 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№021555
204
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 мг 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013927
205
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 мг 4 мл
ҚР-ДЗ-5№013916
A04AA02
Гранисетрон
206
A04AA02
Гранисетрон
Гранисетрон-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021247
207
A04AA02
Гранисетрон
Гранисетрон-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 3мг/3мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№021248
A04AD
Басқа құсуға қарсы препараттар
A04AD12
Апрепитант
208
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№015509
209
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№015508
A05
Бауыр және өт шығару жолдары ауруларын емдеуге арналған препараттар
A05A
Өт шығару жолдарын емдеуге арналған препараттар
A05AA
Өт қышқылдарының препараттары
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
210
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолив
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018892
211
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Холудексан
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№015800
212
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсозим®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017901
213
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОЦИД®
капсулалар 250 мг

РК-ЛС-5№014080
190
A03FA03
Домперидон
Домрид®
таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№121930
191
A03FA03
Домперидон
Мотилиум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№018410
192
A03FA03
Домперидон
МОТИГАСТ 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024356
193
A03FA03
Домперидон
Домрид®
Суспензия оральная 1 мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№122063
194
A03FA03
Домперидон
Домрид®
Суспензия оральная 1 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№122063
A04
Противорвотные препараты
A04AA
Антагонисты серотониновых 5ht3-рецепторов
A04AA01
Ондансетрон
195
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№022567
196
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022567
197
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013007
198
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 2 мг/мл по 4 мл
РК-ЛС-5№013007
199
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022567
200
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022567
201
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для инъекций 4 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-3№021463
202
A04AA01
Ондансетрон
Эметон
раствор для инъекций, 2 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№021555
203
A04AA01
Ондансетрон
Эметон
раствор для инъекций, 2 мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№021555
204
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 2 мг 2 мл
РК-ЛС-5№013927
205
A04AA01
Ондансетрон
Ондансетрон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 2 мг 4 мл
РК-ЛС-5№013916
A04AA02
Гранисетрон
206
A04AA02
Гранисетрон
Гранисетрон-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№021247
207
A04AA02
Гранисетрон
Гранисетрон-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 3мг/3мл 3мл
РК-ЛС-5№021248
A04AD
Прочие противорвотные препараты
A04AD12
Апрепитант
208
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулы 125 мг
РК-ЛС-5№015509
209
A04AD12
Апрепитант
Эменд
капсулы 80 мг
РК-ЛС-5№015508
A05
Препараты для лечения заболеваний печени и желчевыводящих путей
A05A
Препараты для лечения заболеваний желчевыводящих путей
A05AA
Препараты желчных кислот
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
210
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолив
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018892
211
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Холудексан
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№015800
212
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсозим®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№017901
213
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОЦИД®
капсулы 250 мг

ҚР-ДЗ-3№021557
214
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсодекс®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018295
215
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Дезурсолен®
Модификацияланып босап шығатын капсулалар, 450 мг
ҚР-ДЗ-5№121650
216
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Сертохол
Қатты капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№121673
217
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОСАН
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№003942
218
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
ГРИНТЕРОЛ®
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022956
219
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсофальк
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№006140
220
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсофлор
Желатин капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018957
221
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолизин
капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019540
222
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Урсолизин
капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№019541
223
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Эксхол
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019513
224
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Дезурсолен
таблеткалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№121649
225
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Укрлив
таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022725
226
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
УРСОСАН® ФОРТЕ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023987
227
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Санурсокол
таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024350
228
A05AA02
Урсодезоксихолий қышқылы
Санурсокол
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024351
A06
Іш жүргізетін препараттар
A06AB
Қатынасты іш жүргізетін препараттар
A06AB02
Бисакодил
229
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
Ректальді суппозиторийлер 0,01 г
ҚР-ДЗ-5№010998
230
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
Қантты/ ішекте еритін кабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017372
231
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил Гриндекс
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№004800
232
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил-Нижфарм
Ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010219
233
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
Ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009754
234
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
Ректалді суппозиторийлер 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023341
235
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
Ректалді суппозиторийлер, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016750
A06AB08
Натрий пикосульфаты
236
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс
Ішуге арналған тамшыдәрі 0,75 % 15 мл
ҚР-ДЗ-5№013426
237
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс
Ішуге арналған тамшыдәрі 0,75 % 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013426
238
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Пиколакс
таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020172
239
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Дульколакс® Пико
Ішуге арналған тамшыдәрі, 7,5 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№011189
240
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Дульколакс® Пико
Ішуге арналған тамшыдәрі, 7,5 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№011189
241
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Перилакс
Ішуге арналған тамшыдәрі, 7,5 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023069
242
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Лаксигал
Ішуге арналған тамшыдәрі 7,5 мг 10 мл

РК-ЛС-3№021557
214
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсодекс®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018295
215
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Дезурсолен®
капсулы с модифицированным высвобождением, 450 мг
РК-ЛС-5№121650
216
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Сертохол
капсулы твердые, 300 мг
РК-ЛС-5№121673
217
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОСАН
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№003942
218
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
ГРИНТЕРОЛ®
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№022956
219
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофальк
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№006140
220
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсофлор
капсулы желатиновые, 300 мг
РК-ЛС-5№018957
221
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолизин
капсулы, 150 мг
РК-ЛС-5№019540
222
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Урсолизин
капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№019541
223
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Эксхол
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№019513
224
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Дезурсолен
таблетки, 300 мг
РК-ЛС-5№121649
225
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Укрлив
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№022725
226
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
УРСОСАН® ФОРТЕ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№023987
227
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Санурсокол
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024350
228
A05AA02
Урсодезоксихолевая кислота
Санурсокол
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№024351
A06
Слабительные препараты
A06AB
Контактные слабительные препараты
A06AB02
Бисакодил
229
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 0,01 г
РК-ЛС-5№010998
230
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
таблетки, покрытые сахарной/кишечнорастворимой оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№017372
231
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил Гриндекс
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№004800
232
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил-Нижфарм
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№010219
233
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№009754
234
A06AB02
Бисакодил
Бисакодил
суппозитории ректальные 10 мг
РК-ЛС-5№023341
235
A06AB02
Бисакодил
Дульколакс®
суппозитории ректальные, 10 мг
РК-ЛС-5№016750
A06AB08
Натрия пикосульфат
236
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс
капли оральные 0,75 % 15 мл
РК-ЛС-5№013426
237
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс
капли оральные 0,75 % 30 мл
РК-ЛС-5№013426
238
A06AB08
Натрия пикосульфат
Пиколакс
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№020172
239
A06AB08
Натрия пикосульфат
Дульколакс® Пико
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№011189
240
A06AB08
Натрия пикосульфат
Дульколакс® Пико
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№011189
241
A06AB08
Натрия пикосульфат
Перилакс
капли для приема внутрь, 7,5 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№023069
242
A06AB08
Натрия пикосульфат
Лаксигал
капли для приема внутрь 7,5 мг 10 мл

ҚР-ДЗ-5№006164
243
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Лаксигал
Ішуге арналған тамшыдәрі 7,5 мг 25 мл
ҚР-ДЗ-5№006164
244
A06AB08
Натрий пикосульфаты
Регулакс® Пикосульфат
Ішуге арналған тамшыдәрі 0,75 г 20 мл
ҚР-ДЗ-5№012670
245
A06AB08
Натрий пикосульфаты
лаксигал
Ішуге арналған тамшыдәрі 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№006164
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
246
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
Пикопреп
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 мг/3,5 г/12 г
ҚР-ДЗ-5№017969
247
A06AB58
Натрий пикосульфаты басқа препараттармен біріктірілімде
ЦитраФлит
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10 мг/10,97 г/3,5 г
ҚР-ДЗ-5№023958
A06AD
Осмотикалық қасиеті бар іш жүргізетін препараттар
A06AD04
Магний сульфаты
248
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Ұнтақ 25 г
ҚР-ДЗ-5№010068
249
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Ұнтақ 50 г
ҚР-ДЗ-5№010068
250
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Ұнтақ 100 г
ҚР-ДЗ-5№010068
251
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Ұнтақ 25 г
ҚР-ДЗ-5№003173
252
A06AD04
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Ұнтақ 70 г
ҚР-ДЗ-5№003173
A06AD11
Лактулоза
253
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
Шәрбат 667 г/л 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
254
A06AD11
Лактулоза
Порталак
Шәрбат 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№121787
255
A06AD11
Лактулоза
Порталак
Шәрбат 667 г/л 250 мл
ҚР-ДЗ-5№121787
256
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
Шәрбат 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
257
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
Шәрбат 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№015037
258
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
Шәрбат 667 г/л 200 мл
ҚР-ДЗ-5№018066
259
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
Шәрбат 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
260
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
Шәрбат 667 мг/мл 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
261
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
Шәрбат 667 мг/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023089
262
A06AD11
Лактулоза
Лаксолак®
Шәрбат, 67 мг/120 мл
ҚР-ДЗ-5№022481
263
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-Тева
Шәрбат, 66,7 г/ 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019382
264
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Фрут
Шәрбат, 667 г/л 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023580
265
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Фрут
Шәрбат, 667 г/л 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023580
266
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
Шәрбат, 667 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023718
267
A06AD11
Лактулоза
Медулак-WM
Шәрбат, 667 мг/мл 250 мл
ҚР-ДЗ-5№024162
268
A06AD11
лактулоза
Трансулоза
Ішке қабылдауға арналған паста 150 г
ҚР-ДЗ-5№016779
A06AD15
Макрогол
269
A06AD15
Макрогол
Форлакс®
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№005963
270
A06AD15
Макрогол
Фортранс®
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№005236
271
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
Банан дәмі бар ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№013414
272
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
Жүзім дәмі ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г

РК-ЛС-5№006164
243
A06AB08
Натрия пикосульфат
Лаксигал
капли для приема внутрь 7,5 мг 25 мл
РК-ЛС-5№006164
244
A06AB08
Натрия пикосульфат
Регулакс® Пикосульфат
капли для приема внутрь 0,75 г 20 мл
РК-ЛС-5№012670
245
A06AB08
Натрия пикосульфат
лаксигал
капли для приема внутрь 7,5 мг
РК-ЛС-5№006164
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
246
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
Пикопреп
порошок для приготовления орального раствора 10 мг/3,5 г/12 г
РК-ЛС-5№017969
247
A06AB58
Натрия пикосульфат в комбинации с другими препаратами
ЦитраФлит
порошок для приготовления орального раствора 10 мг/10,97 г/3,5 г
РК-ЛС-5№023958
A06AD
Слабительные препараты с осмотическими свойствами
A06AD04
Магния сульфат
248
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 25 г
РК-ЛС-5№010068
249
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 50 г
РК-ЛС-5№010068
250
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 100 г
РК-ЛС-5№010068
251
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 25 г
РК-ЛС-5№003173
252
A06AD04
Магния сульфат
Магния сульфат
порошок 70 г
РК-ЛС-5№003173
A06AD11
Лактулоза
253
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 1000 мл
РК-ЛС-5№018066
254
A06AD11
Лактулоза
Порталак
сироп 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№121787
255
A06AD11
Лактулоза
Порталак
сироп 667 г/л 250 мл
РК-ЛС-5№121787
256
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№018066
257
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
сироп 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№015037
258
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак®
сироп 667 г/л 200 мл
РК-ЛС-5№018066
259
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№023089
260
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 1000 мл
РК-ЛС-5№023089
261
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-ТК
сироп 667 мг/мл 500 мл
РК-ЛС-5№023089
262
A06AD11
Лактулоза
Лаксолак®
сироп, 67 мг/120 мл
РК-ЛС-5№022481
263
A06AD11
Лактулоза
Лактулоза-Тева
сироп, 66,7 г/ 100 мл
РК-ЛС-5№019382
264
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Фрут
сироп, 667 г/л 200 мл
РК-ЛС-5№023580
265
A06AD11
Лактулоза
Дюфалак® Фрут
сироп, 667 г/л 500 мл
РК-ЛС-5№023580
266
A06AD11
Лактулоза
Нормазе
сироп, 667 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№023718
267
A06AD11
Лактулоза
Медулак-WM
сироп, 667 мг/мл 250 мл
РК-ЛС-5№024162
268
A06AD11
лактулоза
Трансулоза
Паста для приема внутрь 150 г
РК-ЛС-5№016779
A06AD15
Макрогол
269
A06AD15
Макрогол
Форлакс®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10 г
РК-ЛС-5№005963
270
A06AD15
Макрогол
Фортранс®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№005236
271
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
порошок для приготовления раствора для приема внутрь банановый, 10 г
РК-ЛС-5№013414
272
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
порошок для приготовления раствора для приема внутрь виноградный, 10 г

ҚР-ДЗ-5№013415
273
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
Апельсин дәмді ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№013416
274
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
Өрік дәмі ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№013417
275
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
Алма дәмі ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г
ҚР-ДЗ-5№013418
A06AD65
Макрогол 3350 басқа препараттармен біріктірілімде
276
A06AD65
Макрогол 3350 басқа препараттармен біріктірілімде
Мовипреп®
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№019791
A06AG
Клизма түріндегі іш жүргізетін препараттар
A06AG04
Глицерол
277
A06AG04
Глицерол
Глирома
Ректалді ерітінді 3 г
ҚР-ДЗ-5№121760
278
A06AG04
Глицерол
Глирома
Ректалді ерітінді 9 г
ҚР-ДЗ-5№121761
279
A06AG04
Глицерол
АДЮлакС
Ректалді ерітінді 7,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018889
280
A06AG04
Глицерол
Пейдолакс
Ректалді ерітінді 4 мл
ҚР-ДЗ-5№018888
281
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
Ректальді ерітінді 9г
ҚР-ДЗ-5№024484
282
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
Ректальді ерітінді 3г
ҚР-ДЗ-5№024485
A06AX
Іш қатуы кезіндегі басқа препараттар
A06AX03
Лубипростон
283
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулалар, 8 мкг
ҚР-ДЗ-5№022688
284
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулалар, 24 мкг
ҚР-ДЗ-5№022690
A06AX05
Прукалоприд
A07
Диареяға қарсы, ішек қабынуына қарсы және микробқа қарсы препараттар
A07AA02
Нистатин
285
A07AA02
Нистатин
Нистатин
Қабықпен қапталған таблеткалар 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№011404
286
A07AA02
Нистатин
Нистатин
Қабықпен қапталған таблеткалар 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012814
287
A07AA02
Нистатин
Нистатин
Қабықпен қапталған таблеткалар 250000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012813
A07AA11
Рифаксимин
288
A07AA11
Рифаксимин
Альфа Нормикс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012837
A07AA12
Фидаксомицин
289
А07АА12
Фидаксомицин
Дификлир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021130
A07BA01
Белсендірілген көмір
290
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір Ультра-Адсорб
таблеткалар, 0,25 г
ҚР-ДЗ-5№016619
291
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-3№021043
292
A07BA01
Белсендірілген көмір
Адсорбикс® Экстра
капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015914
293
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір
таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016911
294
A07BA01
Белсендірілген көмір
Белсендірілген көмір
Таблеткалар 0.25 г
ҚР-ДЗ-5№024499
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
295
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
Ішуге арналған регидратациялық тұз
Ұнтақ 27,9 г
ҚР-ДЗ-5№121720
296
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
ОРС Вива Фарм
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 20,5 г

РК-ЛС-5№013415
273
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
порошок для приготовления раствора для приема внутрь апельсиновый, 10 г
РК-ЛС-5№013416
274
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
порошок для приготовления раствора для приема внутрь абрикосовый, 10 г
РК-ЛС-5№013417
275
A06AD15
Макрогол
Микролакс Плюс
порошок для приготовления раствора для приема внутрь яблочный, 10 г
РК-ЛС-5№013418
A06AD65
Макрогол 3350 в комбинации с другими препаратами
276
A06AD65
Макрогол 3350 в комбинации с другими препаратами
Мовипреп®
порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№019791
A06AG
Слабительные препараты в клизмах
A06AG04
Глицерол
277
A06AG04
Глицерол
Глирома
ректальный раствор 3 г
РК-ЛС-5№121760
278
A06AG04
Глицерол
Глирома
ректальный раствор 9 г
РК-ЛС-5№121761
279
A06AG04
Глицерол
АДЮлакС
раствор ректальный 7,5 мл
РК-ЛС-5№018889
280
A06AG04
Глицерол
Пейдолакс
раствор ректальный 4 мл
РК-ЛС-5№018888
281
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
Ректальный раствор 9г
РК-ЛС-5№024484
282
A06AG04
Глицерол
РОМАЛАКС-DF
Ректальный раствор 3г
РК-ЛС-5№024485
A06AX
Прочие препараты при запорах
A06AX03
Лубипростон
283
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулы, 8 мкг
РК-ЛС-5№022688
284
A06AX03
Лубипростон
Амитиза™
капсулы, 24 мкг
РК-ЛС-5№022690
A06AX05
Прукалоприд
A07
Противодиарейные, кишечные противовоспалительные и противомикробные препараты
A07AA02
Нистатин
285
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 500000 ЕД
РК-ЛС-5№011404
286
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 500000 ЕД
РК-ЛС-5№012814
287
A07AA02
Нистатин
Нистатин
таблетки, покрытые оболочкой 250000 ЕД
РК-ЛС-5№012813
A07AA11
Рифаксимин
288
A07AA11
Рифаксимин
Альфа Нормикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№012837
A07AA12
Фидаксомицин
289
А07АА12
Фидаксомицин
Дификлир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021130
A07BA01
Уголь активированный
290
A07BA01
Уголь активированный
Уголь активированный Ультра-Адсорб
таблетки, 0,25 г
РК-ЛС-5№016619
291
A07BA01
Уголь активированный
Уголь активированный
капсулы 200 мг
РК-ЛС-3№021043
292
A07BA01
Уголь активированный
Адсорбикс® Экстра
капсулы, 200 мг
РК-ЛС-5№015914
293
A07BA01
Уголь активированный
Уголь активированный
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№016911
294
A07BA01
Активированный уголь
Уголь активированный
Таблетки 0.25 г
РК-ЛС-5№024499
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
295
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
Оральная регидратационная соль
порошок 27,9 г
РК-ЛС-5№121720
296
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
ОРС Вива Фарм
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 20,5 г

ҚР-ДЗ-5№022967
297
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
Регидрон
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г
ҚР-ДЗ-5№016344
298
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
Регид-К
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г
ҚР-ДЗ-3№021263
299
A07CA
Сусыз глюкоза, натрий хлориді, калий хлориді, натрий цитраты
Регидрон Оптим
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 10,7 г
ҚР-ДЗ-5№016345
A07D
Асқазан-ішек жолының перистальтикасын төмендететін препараттар
A07DA03
Лоперамид
300
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№009693
301
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№013774
302
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид-ТК
капсулалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016227
303
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид гидрохлориді "ЛХ"
таблеткалар 0,002 г
ҚР-ДЗ-5№001515
304
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
капсулалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№018532
305
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№019906
A07E
Ішек қабынуына қарсы препараттар
A07EA06
Будесонид
306
A07EA06
Будесонид
Кортимент
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 9 мг
ҚР-ДЗ-5№023278
307
A07EA06
Будесонид
Буденофальк
капсулалар, 3 мг
ҚР-ДЗ-5№012428
A07EC
Аминосалицил қышқылы және оның аналогтары
A07EC01
Сульфасалазин
308
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003393
309
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин-ЕН
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003273
A07EC02
Месалазин
310
A07EC02
Месалазин
Салофальк
Ректальді суппозиторийлер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021146
311
A07EC02
Месалазин
Салофальк
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№006145
312
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суспензия ректальная 1 г/100 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023334
313
A07EC02
Месалазин
Пентаса
Ректальді суппозиторийлерлер 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020246
314
A07EC02
Месалазин
Пентаса
Босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№020277
315
A07EC02
Месалазин
Мезавант
Босап шығуы ұзартылған ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 1,2 г
ҚР-ДЗ-5№121786
316
A07EC02
Месалазин
Пентаса
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019018
317
A07EC02
Месалазин
Асакол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122095
318
A07EC02
Месалазин
Пентаса
Босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер, 1 г
ҚР-ДЗ-5№019040
319
A07EC02
Месалазин
Месакол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№009852
320
A07EC02
Месалазин
Салофальк
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№006142
A07XA04
Рацекадотрил
321
A07XA04
Рацекадотрил
Гидрасек
Қатты желатинді капсулалар, 100 мг

РК-ЛС-5№022967
297
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
Регидрон
порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 18,9 г
РК-ЛС-5№016344
298
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
Регид-К
порошок для приготовления раствора для орального применения, 18,9 г
РК-ЛС-3№021263
299
A07CA
Глюкоза безводная, натрия хлорид, калия хлорид, натрия цитрат
Регидрон Оптим
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 10,7 г
РК-ЛС-5№016345
A07D
Препараты, снижающие перистальтику желудочно - кишечного тракта
A07DA03
Лоперамид
300
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№009693
301
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№013774
302
A07DA03
Лоперамид
Лоперамид-ТК
капсулы 2 мг
РК-ЛС-5№016227
303
A07DA03
Лоперамид
Лоперамида гидрохлорид "ЛХ"
таблетки 0,002 г
РК-ЛС-5№001515
304
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
капсулы, 2 мг
РК-ЛС-5№018532
305
A07DA03
Лоперамид
Имодиум®
таблетки, диспергируемые в полости рта, 2 мг
РК-ЛС-5№019906
A07E
Кишечные противовоспалительные препараты
A07EA06
Будесонид
306
A07EA06
Будесонид
Кортимент
таблетки с пролонгированным высвобождением, 9 мг
РК-ЛС-5№023278
307
A07EA06
Будесонид
Буденофальк
капсулы, 3 мг
РК-ЛС-5№012428
A07EC
Аминосалициловая кислота и ее аналоги
A07EC01
Сульфасалазин
308
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№003393
309
A07EC01
Сульфасалазин
Сульфасалазин-ЕН
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№003273
A07EC02
Месалазин
310
A07EC02
Месалазин
Салофальк
Суппозитории ректальные 1000 мг
РК-ЛС-5№021146
311
A07EC02
Месалазин
Салофальк
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№006145
312
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суспензия ректальная 1 г/100 мл 100 мл
РК-ЛС-5№023334
313
A07EC02
Месалазин
Пентаса
суппозитории ректальные 1000 мг
РК-ЛС-5№020246
314
A07EC02
Месалазин
Пентаса
гранулы с пролонгированным высвобождением 2 г
РК-ЛС-5№020277
315
A07EC02
Месалазин
Мезавант
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1,2 г
РК-ЛС-5№121786
316
A07EC02
Месалазин
Пентаса
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№019018
317
A07EC02
Месалазин
Асакол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122095
318
A07EC02
Месалазин
Пентаса
гранулы с пролонгированным высвобождением, 1 г
РК-ЛС-5№019040
319
A07EC02
Месалазин
Месакол
таблетки, покрытые оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№009852
320
A07EC02
Месалазин
Салофальк
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№006142
A07XA04
Рацекадотрил
321
A07XA04
Рацекадотрил
Гидрасек
капсулы твердые желатиновые, 100 мг

ҚР-ДЗ-5№020022
322
A07XA04
Рацекадотрил
Гидрасек
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020023
323
A07XA04
Рацекадотрил
Гидрасек
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020024
A08
Семіздікке қарсы препараттар
A08AB
Перифериялық әсердегі семіздікке қарсы препараттар
A08AB01
Орлистат
324
A08AB01
Орлистат
Ксеникал
капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№013261
325
A08AB01
Орлистат
Орсотен®
капсулалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№016801
326
A08AB01
Орлистат
Листата
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022802
A09
Ас қорытуға ықпал ететін препараттар (оның ішінде ферментті препараттар)
A09AA
Ферментті препараттар
A09AA02
Панкреатин
327
A09AA02
Панкреатин
Мезим® форте
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 500 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№012610
328
A09AA02
Панкреатин
Мезим®форте 10000
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 10 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№014997
329
A09AA02
Панкреатин
Пангрол® 10000
Құрамында ішекте еритін қабықпен қапталған шағымтаблеткалар бар капсулалар10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020236
330
A09AA02
Панкреатин
Панзинорм® 10000
капсулалар 10 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№013295
331
A09AA02
Панкреатин
Креон® 25000
Құрамында шағыммикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар 300 мг (25 000 ӘБ)
ҚР-ДЗ-5№010898
332
A09AA02
Панкреатин
Пангрол® 25000
Құрамында ішекте еритін қабықпен қапталған шағымтаблеткалар бар капсулалар25 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020237
333
A09AA02
Панкреатин
Микразим®
капсулалар, 25000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016742
334
A09AA02
Панкреатин
Креон® 10000
Құрамында шағыммикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар 150 мг (10 000 ӘБ)
ҚР-ДЗ-5№010897
335
A09AA02
Панкреатин
ПЕНЗИМ 10000
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№023142
336
A09AA02
Панкреатин
Панкрим®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009437
337
A09AA02
Панкреатин
Панкреазим
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 8000 липолитикалық ӘБ
ҚР-ДЗ-5№000992
338
A09AA02
Панкреатин
Панкреатин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№010039
339
A09AA02
Панкреатин
Микразим®
капсулалар, 10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№016740
340
A09AA02
Панкреатин
Панкреофлат
Қабықпен қапталған таблеткалар 170 мг/80,028 мг
ҚР-ДЗ-5№021470
341
A09AA02
Панкреатин
Фестал® Н
Ішекте еритін және қантты қабықпен қапталған таблеткалар 212,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018369
342
A09AA02
Панкреатин
Панкреатин 8000
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 0.24
ҚР-ДЗ-5№018454
343
A09AA02
Панкреатин
Панзинорм® форте 20000
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 279,44 мг
ҚР-ДЗ-5№009775
344
A09AA02
Панкреатин
Панкреатин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018839
345

РК-ЛС-5№020022
322
A07XA04
Рацекадотрил
Гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 10 мг
РК-ЛС-5№020023
323
A07XA04
Рацекадотрил
Гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 30 мг
РК-ЛС-5№020024
A08
Препараты против ожирения
A08AB
Препараты против ожирения периферического действия
A08AB01
Орлистат
324
A08AB01
Орлистат
Ксеникал
капсулы, 120 мг
РК-ЛС-5№013261
325
A08AB01
Орлистат
Орсотен®
капсулы, 120 мг
РК-ЛС-5№016801
326
A08AB01
Орлистат
Листата
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№022802
A09
Препараты, способствующие пищеварению (в том числе ферментные препараты)
A09AA
Ферментные препараты
A09AA02
Панкреатин
327
A09AA02
Панкреатин
Мезим® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 500 ЕД
РК-ЛС-5№012610
328
A09AA02
Панкреатин
Мезим®форте 10000
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10 000 ЕД
РК-ЛС-5№014997
329
A09AA02
Панкреатин
Пангрол® 10000
капсулы, содержащие минитаблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 10000 ЕД
РК-ЛС-5№020236
330
A09AA02
Панкреатин
Панзинорм® 10000
капсулы 10 000 ЕД
РК-ЛС-5№013295
331
A09AA02
Панкреатин
Креон® 25000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 300 мг (25 000 ЕД)
РК-ЛС-5№010898
332
A09AA02
Панкреатин
Пангрол® 25000
капсулы, содержащие минитаблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 000 ЕД
РК-ЛС-5№020237
333
A09AA02
Панкреатин
Микразим®
капсулы, 25000 ЕД
РК-ЛС-5№016742
334
A09AA02
Панкреатин
Креон® 10000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг (10 000 ЕД)
РК-ЛС-5№010897
335
A09AA02
Панкреатин
ПЕНЗИМ 10000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 10000 ЕД
РК-ЛС-5№023142
336
A09AA02
Панкреатин
Панкрим®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№009437
337
A09AA02
Панкреатин
Панкреазим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 8000 липолитических ЕД
РК-ЛС-5№000992
338
A09AA02
Панкреатин
Панкреатин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 ЕД
РК-ЛС-5№010039
339
A09AA02
Панкреатин
Микразим®
капсулы, 10000 ЕД
РК-ЛС-5№016740
340
A09AA02
Панкреатин
Панкреофлат
таблетки, покрытые оболочкой 170 мг/80,028 мг
РК-ЛС-5№021470
341
A09AA02
Панкреатин
Фестал® Н
таблетки, покрытые кишечнорастворимой и сахарной оболочкой 212,5 мг
РК-ЛС-5№018369
342
A09AA02
Панкреатин
Панкреатин 8000
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 0.24 Г
РК-ЛС-5№018454
343
A09AA02
Панкреатин
Панзинорм® форте 20000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 279,44 мг
РК-ЛС-5№009775
344
A09AA02
Панкреатин
Панкреатин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 ЕД
РК-ЛС-5№018839
345

A09AA02
Панкреатин
Креон® 40000
Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019669
346
A09AA02
Панкреатин
Энзистал П
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 89,36 мг
ҚР-ДЗ-5№019612
347
A09AA02
Панкреатин
КРЕАМЕД 10000
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024236
A10
Қант диабетін емдеуге арналған препараттар
A10A
Инсулиндер және олардың аналогтары
A10AB
Қысқа әсер ететін инсулиндер және олардың аналогтары
A10AB01
Адам инсулині
348
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№016483
349
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003379
350
A10AB01
Адам инсулині
Восулин-Р
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023712
351
A10AB01
Адам инсулині
Восулин-Р
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023711
352
A10AB01
Адам инсулині
Восулин-Р
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023710
353
A10AB01
Адам инсулині
Хумулин® Регуляр
Инъекцияға арналған ерітінді,100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№003067
354
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№022183
355
A10AB01
Адам инсулині
Хумулин® Регуляр
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№011462
356
A10AB01
Адам инсулині
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024413
A10AB04
Инсулин лизпро
357
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020591
358
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл-ден картридже
ҚР-ДЗ-5№018135 ҚР-ДЗ-5№121946
359
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® КвикПен™
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021085
360
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® Джуниор КвикПен®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023865
361
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121946
362
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№018135
A10AB05
Инсулин аспарт
363
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017119
364
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® Пенфилл®
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017351
365
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021556
366
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл
ҚР-ДЗ-5№024396
A10AB06
Инсулин глулизин
367
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра® СолоСтар®

A09AA02
Панкреатин
Креон® 40000
капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№019669
346
A09AA02
Панкреатин
Энзистал П
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 89,36 мг
РК-ЛС-5№019612
347
A09AA02
Панкреатин
КРЕАМЕД 10000
капсулы с отложенным высвобождением, 150 мг
РК-ЛС-5№024236
A10
Препараты для лечения сахарного диабета
A10A
Инсулины и их аналоги
A10AB
Инсулины и их аналоги короткого действия
A10AB01
Инсулин человеческий
348
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл в картридже
РК-ЛС-5№016483
349
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№003379
350
A10AB01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10мл
РК-ЛС-5№023712
351
A10AB01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023711
352
A10AB01
Инсулин человеческий
Восулин-Р
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023710
353
A10AB01
Инсулин человеческий
Хумулин® Регуляр
раствор для инъекций,100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№003067
354
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022183
355
A10AB01
Инсулин человеческий
Хумулин® Регуляр
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10мл
РК-ЛС-5№011462
356
A10AB01
Инсулин человеческий
Актрапид® НМ Пенфилл®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024413
A10AB04
Инсулин лизпро
357
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№020591
358
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл в картридже
РК-ЛС-5№018135 РК-ЛС-5№121946
359
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® КвикПен™
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021085
360
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог® Джуниор КвикПен®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023865
361
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121946
362
A10AB04
Инсулин лизпро
Хумалог®
раствор для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№018135
A10AB05
Инсулин аспарт
363
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного и внутривенного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017119
364
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® Пенфилл®
раствор для подкожного и внутривенного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017351
365
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021556
366
A10AB05
Инсулин аспарт
НовоРапид® ФлексПен®
раствор для подкожного и внутривенного введения 100 ЕД/мл
РК-ЛС-5№024396
A10AB06
Инсулин глулизин
367
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра® СолоСтар®

Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№014329
368
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016447
369
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№016455
A10AC
Орташа ұзақтықта әсер ететін инсулиндер және олардың аналогтары
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
370
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Протафан® НМ Пенфилл®
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№016309
371
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Инсуман® Базал ГТ
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3мл картриджде
ҚР-ДЗ-5№018748
372
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Протафан® НМ
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003883
373
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Восулин-Н
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023715
374
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Восулин-Н
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023714
375
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Восулин-Н
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023713
376
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Хумодар® Б 100Р
Инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013135
377
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Хумулин® НПХ
Инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№018012
378
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Хумулин® НПХ
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011398
379
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Протафан® НМ Пенфилл®
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024414
380
A10AC01
Рекомбинантты адам инсулині
Хумодар® Р 100Р
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013136
A10AD
Әсері аз инсулиндермен құрамдас орташа ұзақтықта немесе ұзақ әсер ететін инъекцияларға арналған инсулиндер және олардың аналогтары
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
381
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Хумулин® М3
Инъекцияға арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл-ден картриджде.
ҚР-ДЗ-5№018027
382
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Микстард® 30 НМ
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл ,10 мл
ҚР-ДЗ-5№003859
383
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№019009
384
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Восулин-30/70
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023709
385
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Восулин-30/70
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023708
386
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Восулин-30/70
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл 3 мл

раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№014329
368
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№016447
369
A10AB06
Инсулин глулизин
Апидра®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№016455
A10AC
Инсулины и их аналоги средней продолжительности действия
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
370
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Протафан® НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№016309
371
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Инсуман® Базал ГТ
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№018748
372
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Протафан® НМ
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№003883
373
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023715
374
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3мл
РК-ЛС-5№023714
375
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Восулин-Н
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3мл
РК-ЛС-5№023713
376
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Хумодар® Б 100Р
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013135
377
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Хумулин® НПХ
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№018012
378
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Хумулин® НПХ
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№011398
379
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Протафан® НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024414
380
A10AC01
Инсулин человека рекомбинантный
Хумодар® Р 100Р
Раствор для инъекций по 10 мл
РК-ЛС-5№013136
A10AD
Инсулины для инъекций и их аналоги средней продолжительности или длительного действия в комбинации с инсулинами короткого действия
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
381
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Хумулин® М3
суспензия для инъекций 100 МЕ/мл 3мл в картридже
РК-ЛС-5№018027
382
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Микстард® 30 НМ
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№003859
383
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№019009
384
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023709
385
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023708
386
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Восулин-30/70
суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл 3 мл

ҚР-ДЗ-5№023707
387
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Хумулин® М3
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011397
388
A10AD01
Рекомбинантты адам инсулині
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024421
A10AD04
Инсулин лизпро
389
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50 КвикПен™
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021083
390
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25 КвикПен™
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021084
391
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012161
392
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121947
393
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№019327
394
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№121957
A10AD05
Инсулин аспарт
395
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017570
396
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Тері астына енгізуге арналған суспензия 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024284
A10AE
Ұзақ әсерлі инсулиндер және олардың аналогтары
A10AE04
Инсулин гларгин
397
A10AE04
Инсулин гларгин
Туджео СолоСтар®
Инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022125
398
A10AE04
Инсулин гларгин
Басаглар™
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№122112
399
A10AE04
Инсулин гларгин
Басаглар КвикПен™
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№122113
400
A10AE04
Инсулин гларгин
Лантус® СолоСтар®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№014303
401
A10AE04
Инсулин гларгин
Басалог
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023994
402
A10AE04
Инсулин гларгин
Инсулин Гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№023932
A10AE05
Инсулин детемир
403
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® Пенфилл®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№002177
404
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл-ден шприц-қаламда
ҚР-ДЗ-5№016810
405
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024412
A10AE06
Инсулин деглудек
406
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® Пенфилл®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/ мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№020670
407
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® ФлексТач®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№020668
A10B
Ішуге арналған гипогликемиялық препараттар
A10BA
Бигуанидтер

РК-ЛС-5№023707
387
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Хумулин® М3
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№011397
388
A10AD01
Инсулин человеческий рекомбинантный
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024421
A10AD04
Инсулин лизпро
389
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50 КвикПен™
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021083
390
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25 КвикПен™
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021084
391
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№012161
392
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 50
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121947
393
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№019327
394
A10AD04
Инсулин лизпро
Хумалог® Микс 25
суспензия для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№121957
A10AD05
Инсулин аспарт
395
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№017570
396
A10AD05
Инсулин аспарт
НовоМикс® 30 ФлексПен®
суспензия для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024284
A10AE
Инсулины и их аналоги длительного действия
A10AE04
Инсулин гларгин
397
A10AE04
Инсулин гларгин
Туджео СолоСтар®
раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№022125
398
A10AE04
Инсулин гларгин
Басаглар™
раствор для подкожного введения 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№122112
399
A10AE04
Инсулин гларгин
Басаглар КвикПен™
раствор для подкожного введения, 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№122113
400
A10AE04
Инсулин гларгин
Лантус® СолоСтар®
раствор для инъекций 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№014303
401
A10AE04
Инсулин гларгин
Басалог
раствор для подкожных инъекций 100 МЕ/мл 3 мл
РК-ЛС-5№023994
402
A10AE04
Инсулин гларгин
Инсулин Гларгин
раствор для подкожного введения 100 МЕ/мл 3мл
РК-ЛС-5№023932
A10AE05
Инсулин детемир
403
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® Пенфилл®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№002177
404
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл в шприц-ручке
РК-ЛС-5№016810
405
A10AE05
Инсулин детемир
Левемир® ФлексПен®
раствор для подкожного введения 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№024412
A10AE06
Инсулин деглудек
406
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® Пенфилл®
раствор для инъекций 100 ЕД/ мл 3 мл
РК-ЛС-5№020670
407
A10AE06
Инсулин деглудек
Тресиба® ФлексТач®
раствор для инъекции 100 ЕД/мл 3 мл
РК-ЛС-5№020668
A10B
Пероральные гипогликемические препараты
A10BA
Бигуаниды

A10BA02
Метформин
408
A10BA02
Метформин
Сиофор® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005158
409
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020405
410
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010666
411
A10BA02
Метформин
Метформин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121807
412
A10BA02
Метформин
Метсейф
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021572
413
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№020406
414
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 850
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№018970
415
A10BA02
Метформин
Метформин
таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№121806
416
A10BA02
Метформин
Сиофор® 850
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№005172
417
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020407
418
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 1000
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№010668
419
A10BA02
Метформин
Метформин
таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121801
420
A10BA02
Метформин
Сиофор® 1000
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№006274
421
A10BA02
Метформин
Метсейф
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021571
422
A10BA02
Метформин
Глюконил®
Қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№011018
423
A10BA02
Метформин
Глюконил®
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004155
424
A10BA02
Метформин
Метформин
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020871
425
A10BA02
Метформин
Метформин
Қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№020872
426
A10BA02
Метформин
Метформин
Қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020873
427
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014774
428
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№014845
429
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
Қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№014846
430
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014848
431
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№021100
432
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1000мг
ҚР-ДЗ-5№021101
433
A10BA02
Метформин
Форметин®
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№121819
434
A10BA02
Метформин
Глюконил®
Қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№007294
435
A10BA02
Метформин
Форметин®
таблеткалар 8,5 г
ҚР-ДЗ-5№121820
436
A10BA02
Метформин
Форметин®
таблеткалар 1 г
ҚР-ДЗ-5№121821
437
A10BA02
Метформин
Метформин 1000
таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022858
438
A10BA02
Метформин
Апсафаж
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 500 мг

A10BA02
Метформин
408
A10BA02
Метформин
Сиофор® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005158
409
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020405
410
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010666
411
A10BA02
Метформин
Метформин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№121807
412
A10BA02
Метформин
Метсейф
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№021572
413
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№020406
414
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 850
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№018970
415
A10BA02
Метформин
Метформин
таблетки 850 мг
РК-ЛС-5№121806
416
A10BA02
Метформин
Сиофор® 850
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№005172
417
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№020407
418
A10BA02
Метформин
Метфогамма® 1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№010668
419
A10BA02
Метформин
Метформин
таблетки 1000 мг
РК-ЛС-5№121801
420
A10BA02
Метформин
Сиофор® 1000
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№006274
421
A10BA02
Метформин
Метсейф
таблетки с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№021571
422
A10BA02
Метформин
Глюконил®
таблетки, покрытые оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№011018
423
A10BA02
Метформин
Глюконил®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004155
424
A10BA02
Метформин
Метформин
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020871
425
A10BA02
Метформин
Метформин
таблетки, покрытые оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№020872
426
A10BA02
Метформин
Метформин
таблетки, покрытые оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№020873
427
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
таблетки пролонгированного действия 500 мг
РК-ЛС-5№014774
428
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№014845
429
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№014846
430
A10BA02
Метформин
Глюкофаж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014848
431
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
Таблетки с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№021100
432
A10BA02
Метформин
Глюкофаж® XR
Таблетки с пролонгированным высвобождением 1000мг
РК-ЛС-5№021101
433
A10BA02
Метформин
Форметин®
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№121819
434
A10BA02
Метформин
Глюконил®
таблетки, покрытые оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№007294
435
A10BA02
Метформин
Форметин®
таблетки 850 мг
РК-ЛС-5№121820
436
A10BA02
Метформин
Форметин®
таблетки 1 г
РК-ЛС-5№121821
437
A10BA02
Метформин
Метформин 1000
таблетки 1000 мг
РК-ЛС-5№022858
438
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 500 мг

ҚР-ДЗ-5№022861
439
A10BA02
Метформин
Апсафаж
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022892
440
A10BA02
Метформин
Апсафаж
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№023876
441
A10BA02
Метформин
Инсуфор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023754
442
A10BA02
Метформин
Инсуфор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 850 мг
ҚР-ДЗ-5№023755
443
A10BA02
Метформин
Инсуфор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023756
444
A10BA02
Метформин
Диаформин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023817
445
A10BA02
Метформин
Апсафаж
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№023910
A10BB
Сульфонилмочевина туындылары
A10BB01
Глибенкламид
446
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 3,5
таблеткалар 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013487
447
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014563
A10BB09
Гликлазид
448
A10BB09
Гликлазид
Гликлада® CP
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№020187
449
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№122156
450
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022972
451
A10BB09
Гликлазид
ГлиДиа®МВ
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023163
452
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№016493
453
A10BB09
Гликлазид
Таблеточная масса ГлиДиа МВ
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018149
454
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№021416
455
A10BB09
Гликлазид
Гликлада®
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№016085
456
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№003588
457
A10BB09
Гликлазид
Глидиаб
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№018768
458
A10BB09
Гликлазид
Глидиаб МВ
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018662
459
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020294
460
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023209
461
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022970
462
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018105
463
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023209
A10BB12
Глимепирид
464
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005821
465
A10BB12
Глимепирид
Гепирид® 1
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-3№020410
466
A10BB12
Глимепирид
Глимегамма
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№017096
467
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№005837
468
A10BB12
Глимепирид
Гепирид® 2
таблеткалар 2 мг

РК-ЛС-5№022861
439
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022892
440
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№023876
441
A10BA02
Метформин
Инсуфор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023754
442
A10BA02
Метформин
Инсуфор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 850 мг
РК-ЛС-5№023755
443
A10BA02
Метформин
Инсуфор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023756
444
A10BA02
Метформин
Диаформин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№023817
445
A10BA02
Метформин
Апсафаж
таблетки с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№023910
A10BB
Производные сульфонилмочевины
A10BB01
Глибенкламид
446
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 3,5
таблетки 3,5 мг
РК-ЛС-5№013487
447
A10BB01
Глибенкламид
Манинил® 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014563
A10BB09
Гликлазид
448
A10BB09
Гликлазид
Гликлада® CP
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№020187
449
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№122156
450
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№022972
451
A10BB09
Гликлазид
ГлиДиа®МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023163
452
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№016493
453
A10BB09
Гликлазид
Таблеточная масса ГлиДиа МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№018149
454
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид
таблетки с пролонгированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№021416
455
A10BB09
Гликлазид
Гликлада®
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№016085
456
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№003588
457
A10BB09
Гликлазид
Глидиаб
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№018768
458
A10BB09
Гликлазид
Глидиаб МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№018662
459
A10BB09
Гликлазид
Диаглизид® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№020294
460
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® MR
таблетки с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023209
461
A10BB09
Гликлазид
Гликлазид МВ
таблетки с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№022970
462
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№018105
463
A10BB09
Гликлазид
Диабетон® МR
таблетки с модифицированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№023209
A10BB12
Глимепирид
464
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№005821
465
A10BB12
Глимепирид
Гепирид® 1
таблетки 1 мг
РК-ЛС-3№020410
466
A10BB12
Глимепирид
Глимегамма
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№017096
467
A10BB12
Глимепирид
Глибетик
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№005837
468
A10BB12
Глимепирид
Гепирид® 2
таблетки 2 мг

A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
512
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Амарил® М SR
Ұзақ әсер ететін үлбiрлi қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№018478
513
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Амарил® М
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№013451
514
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Глюкованс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№018919
515
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Антарис М
Қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№015561
516
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Глюкорон®
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг /5 мг
ҚР-ДЗ-3№022420
517
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Глюкорон®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-3№022419
518
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Глюкованс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018918
519
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Би-Акт
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024022
520
A10BD02
Метформин және Сульфанилнесеп туындылары
Би-Акт
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024023
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
521
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№020120
522
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг/850 мг
ҚР-ДЗ-5№020121
523
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг/1000 мг
ҚР-ДЗ-5№020122
524
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50/500 мг
ҚР-ДЗ-5№022169
525
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50/850 мг
ҚР-ДЗ-5№022170
526
A10BD07
Метформин және Ситаглиптин
Янумет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50/1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022171
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
527
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
Гальвусмет®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/850 мг
ҚР-ДЗ-5№019363
528
A10BD08
Метформин және Вилдаглиптин
Гальвусмет®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг/1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021444
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
529
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
Джентадуэто®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5мг/1000мг
ҚР-ДЗ-5№019900
530
A10BD11
Метформин және Линаглиптин
Джентадуэто®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5мг/850мг
ҚР-ДЗ-5№019899
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
531
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5мг/1000мг

A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
512
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Амарил® М SR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного действия 2 мг/500 мг
РК-ЛС-5№018478
513
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Амарил® М
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг/500 мг
РК-ЛС-5№013451
514
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Глюкованс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/5 мг
РК-ЛС-5№018919
515
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Антарис М
таблетки, покрытые оболочкой, 2 мг/500 мг
РК-ЛС-5№015561
516
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг /5 мг
РК-ЛС-3№022420
517
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой, 500мг/2,5 мг
РК-ЛС-3№022419
518
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Глюкованс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№018918
519
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Би-Акт
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024022
520
A10BD02
Метформин и Производные сульфанилмочевины
Би-Акт
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№024023
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
521
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг/500 мг
РК-ЛС-5№020120
522
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг/850 мг
РК-ЛС-5№020121
523
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг/1000 мг
РК-ЛС-5№020122
524
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50/500 мг
РК-ЛС-5№022169
525
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50/850 мг
РК-ЛС-5№022170
526
A10BD07
Метформин и Ситаглиптин
Янумет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50/1000 мг
РК-ЛС-5№022171
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
527
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/850 мг
РК-ЛС-5№019363
528
A10BD08
Метформин и Вилдаглиптин
Гальвусмет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг/1000 мг
РК-ЛС-5№021444
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
529
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
Джентадуэто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5мг/1000мг
РК-ЛС-5№019900
530
A10BD11
Метформин и Линаглиптин
Джентадуэто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5мг/850мг
РК-ЛС-5№019899
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
531
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 5мг/1000мг

ҚР-ДЗ-5№023814
532
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10мг/1000мг
ҚР-ДЗ-5№023816
533
A10BD15
Метформин және дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10мг/1000мг
ҚР-ДЗ-5№023815
A10BD16
Метформин және Канаглифлозин
534
A10BD16
Метформин және Канаглифлозин
Воканамет®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50мг/1000мг
ҚР-ДЗ-5№021628
А10ВD20
Метформин және Эмпаглифлозин
535
А10ВD20
Метформин және Эмпаглифлозин
Синжарди®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг/850 мг
ҚР-ДЗ-5№022592
536
А10ВD20
Метформин және Эмпаглифлозин
Синжарди®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 12,5 мг/1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022595
537
А10ВD20
Метформин және Эмпаглифлозин
Синжарди®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 12,5 мг/850 мг
ҚР-ДЗ-5№022594
538
А10ВD20
Метформин және Эмпаглифлозин
Синжарди®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг/1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022593
A10BF
Альфа глюкозидаза тежегіштері
A10BF01
Акарбоза
539
A10BF01
Акарбоза
Глюкобай
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019255
540
A10BF01
Акарбоза
Глюкобай
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019254
A10BG
Тиазолидинедиондар
A10BG03
Пиоглитазон
541
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№014175
542
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№014174
A10BH
Дипептидил пептидаза 4 (ДПП-4) тежегіштері
A10BH01
Ситаглиптин
543
A10BH01
Ситаглиптин
Янувия
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021350
544
A10BH01
Ситаглиптин
Янувия
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021351
545
A10BH01
Ситаглиптин
Янувия
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021352
A10BH02
Вилдаглиптин
546
A10BH02
Вилдаглиптин
Гальвус®
таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021485
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
547
A10BH04
Алоглиптин
Випидия™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021176
548
A10BH04
Алоглиптин
Випидия™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021177
A10BH05
Линаглиптин
549
A10BH05
Линаглиптин
ТРАЖЕНТА®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018822
A10BJ
Глюкагон тәрізді пептид -1 (glp-1) аналогтары
A10BJ01
Эксенатид
550
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон™
Әсер етуі ұзаққа созылатын тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 2 мг/0,65мл
ҚР-ДЗ-5№023957
A10BJ02
Лираглутид
551
A10BJ02
Лираглутид
Виктоза®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/мл по 3 мл
ҚР-ДЗ-5№017120
A10BJ03
Ликсисенатид
552
A10BJ03
Ликсисенатид
Ликсумия
Инъекцияға арналған ерітінді 0,05 мг/ мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021250
553
A10BJ03
Ликсисенатид
Ликсумия
Инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№021249
A10BJ05
Дулаглутид

РК-ЛС-5№023814
532
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 10мг/1000мг
РК-ЛС-5№023816
533
A10BD15
Метформин и дапаглифлозин
Ксигдуо™ XR
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 10мг/1000мг
РК-ЛС-5№023815
A10BD16
Метформин и Канаглифлозин
534
A10BD16
Метформин и Канаглифлозин
Воканамет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50мг/1000мг
РК-ЛС-5№021628
А10ВD20
Метформин и Эмпаглифлозин
535
А10ВD20
Метформин и Эмпаглифлозин
Синжарди®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг/850 мг
РК-ЛС-5№022592
536
А10ВD20
Метформин и Эмпаглифлозин
Синжарди®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг/1000 мг
РК-ЛС-5№022595
537
А10ВD20
Метформин и Эмпаглифлозин
Синжарди®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг/850 мг
РК-ЛС-5№022594
538
А10ВD20
Метформин и Эмпаглифлозин
Синжарди®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг/1000 мг
РК-ЛС-5№022593
A10BF
Ингибиторы альфа глюкозидазы
A10BF01
Акарбоза
539
A10BF01
Акарбоза
Глюкобай
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№019255
540
A10BF01
Акарбоза
Глюкобай
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019254
A10BG
Тиазолидинедионы
A10BG03
Пиоглитазон
541
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№014175
542
A10BG03
Пиоглитазон
Золид
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№014174
A10BH
Ингибиторы дипептидил пептидазы 4 (ДПП-4)
A10BH01
Ситаглиптин
543
A10BH01
Ситаглиптин
Янувия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№021350
544
A10BH01
Ситаглиптин
Янувия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№021351
545
A10BH01
Ситаглиптин
Янувия
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№021352
A10BH02
Вилдаглиптин
546
A10BH02
Вилдаглиптин
Гальвус®
таблетки, 50 мг
РК-ЛС-5№021485
A10BH03
Саксаглиптин
A10BH04
Алоглиптин
547
A10BH04
Алоглиптин
Випидия™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг
РК-ЛС-5№021176
548
A10BH04
Алоглиптин
Випидия™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№021177
A10BH05
Линаглиптин
549
A10BH05
Линаглиптин
ТРАЖЕНТА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018822
A10BJ
Аналоги глюкагонподобного пептида -1 (glp-1)
A10BJ01
Эксенатид
550
A10BJ01
Эксенатид
Байдуреон™
порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 2 мг/0,65мл
РК-ЛС-5№023957
A10BJ02
Лираглутид
551
A10BJ02
Лираглутид
Виктоза®
раствор для подкожного введения 6 мг/мл по 3 мл
РК-ЛС-5№017120
A10BJ03
Ликсисенатид
552
A10BJ03
Ликсисенатид
Ликсумия
раствор для инъекций 0,05 мг/ мл 3 мл
РК-ЛС-5№021250
553
A10BJ03
Ликсисенатид
Ликсумия
раствор для инъекций 0,1 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№021249
A10BJ05
Дулаглутид

554
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити™
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 0,75 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022156
555
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити™
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 1,5 мг/ 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022157
A10BK
Натрий-глюкоза тәуелді тежегіш 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
556
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023472
557
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023471
A10BK02
Канаглифлозин
558
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021311
559
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021310
A10BK03
Эмпаглифлозин
560
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121764
561
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121765
A10BX
Басқа гипогликемиялық препараттар
A10BX02
Репаглинид
562
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№018189
563
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№018188
564
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018190
565
A10BX02
Репаглинид
Инсвада
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023223
A11
Дәрумендер
A11C
A және Д дәрумендері және олардың құрамдасы
A11CA01
Ретинол
566
A11CA01
Ретинол
Ретинол ацетаты (А дәрумені) 33000 МЕ
капсулалар 33000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012368
A11CC
Д дәрумені және оның туындылары
A11CC01
Эргокальциферол
567
A11CC01
Эргокальциферол
Эргокальциферол ( Д 2 дәрумені)
Iшке қолдануға арналған майлы ерітінді 0,125% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020293
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
568
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 0,25 мкг
ҚР-ДЗ-5№013326
569
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 0,5 мкг
ҚР-ДЗ-5№013328
570
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулалар 1 мкг
ҚР-ДЗ-5№013329
A11CC05
Колекальциферол
571
A11CC05
Колекальциферол
Вигантол®
Iшке қолдануға арналған майлы ерітінді 0,5мг/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№020955
572
A11CC05
Колекальциферол
Д3-Капелька
Ішуге арналған тамшылар 4000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021181
573
A11CC05
Колекальциферол
Видроп
Ішуге арналған тамшылар, 2800 ХБ/мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023110
574
A11CC05
Колекальциферол
Аквадетрим Д3 дәрумені
Ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015670
575
A11CC05
Колекальциферол
Коледан
Ішуге арналған тамшылар 15000 ХБ/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024055
576
A11CC05
Колекальциферол
Деавит® Нео
Ішуге арналған тамшылар 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024204
577
A11CC05
Колекальциферол
Девит 50 000
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50000 МЕ
ҚР-ДЗ-5№023446
578
A11CC05
Колекальциферол
ДЕТРИФОРС® 1000
капсулалар 1000 МЕ
ҚР-ДЗ-5№121753
A11D
B1 дәрумені және оның В6 және В12 дәрумендерімен құрамдасторы
A11DA
B1 дәрумені

554
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити™
раствор для подкожного введения 0,75 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№022156
555
A10BJ05
Дулаглутид
Трулисити™
раствор для подкожного введения 1,5 мг/ 0,5 мл
РК-ЛС-5№022157
A10BK
Натрий-глюкоза сопутствующий ингибитор 2 (sglt2)
A10BK01
Дапаглифлозин
556
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№023472
557
A10BK01
Дапаглифлозин
Форсига™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023471
A10BK02
Канаглифлозин
558
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№021311
559
A10BK02
Канаглифлозин
Инвокана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№021310
A10BK03
Эмпаглифлозин
560
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121764
561
A10BK03
Эмпаглифлозин
Джардинс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121765
A10BX
Прочие гипогликемические препараты
A10BX02
Репаглинид
562
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№018189
563
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№018188
564
A10BX02
Репаглинид
Репаглид®
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№018190
565
A10BX02
Репаглинид
Инсвада
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023223
A11
Витамины
A11C
Витамины A и Д и их комбинации
A11CA01
Ретинол
566
A11CA01
Ретинол
Ретинола ацетат (витамин А) 33000 МЕ
капсулы 33000 МЕ
РК-ЛС-5№012368
A11CC
Витамин Д и его производные
A11CC01
Эргокальциферол
567
A11CC01
Эргокальциферол
Эргокальциферол (витамин Д 2)
раствор масляный оральный 0,125% 10 мл
РК-ЛС-5№020293
A11CC02
Дигидротахистерол
A11CC03
Альфакальцидол
568
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 0,25 мкг
РК-ЛС-5№013326
569
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 0,5 мкг
РК-ЛС-5№013328
570
A11CC03
Альфакальцидол
АЛЬФА Д3
капсулы 1 мкг
РК-ЛС-5№013329
A11CC05
Колекальциферол
571
A11CC05
Колекальциферол
Вигантол®
раствор для приема внутрь масляный 0,5мг/мл 10мл
РК-ЛС-5№020955
572
A11CC05
Колекальциферол
Д3-Капелька
капли оральные 4000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021181
573
A11CC05
Колекальциферол
Видроп
капли для приема внутрь, 2800МЕ/мл, 15 мл
РК-ЛС-5№023110
574
A11CC05
Колекальциферол
Аквадетрим витамин Д3
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№015670
575
A11CC05
Колекальциферол
Коледан
капли для приема внутрь 15000 МЕ/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024055
576
A11CC05
Колекальциферол
Деавит® Нео
капли для приема внутрь 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024204
577
A11CC05
Колекальциферол
Девит 50 000
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50000 МЕ
РК-ЛС-5№023446
578
A11CC05
Колекальциферол
ДЕТРИФОРС® 1000
Капсулы 1000 МЕ
РК-ЛС-5№121753
A11D
Витамин B1 и его комбинация с витаминами B6 и B12
A11DA
Витамин B1

A11DA01
Тиамин
579
A11DA01
Тиамин
Тиамин хлориді-Дарница (В1 дәрумені - Дарница)
Инъекцияға арналған ерітінді 5% 1мл
ҚР-ДЗ-5№008761
580
A11DA01
Тиамин
Тиамин гидрохлориді (В1 дәрумені)
Инъекцияға арналған ерітінді 5% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014645
581
A11DA01
Тиамин
Тиамин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015490
582
A11DA01
Тиамин
Тиамин
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019658
A11G
Аскорбин қышқылы (басқа препараттармен біріктірілімдерін қоса)
A11GA01
Аскорбин қышқылы
583
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012925
584
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012925
585
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Цевикап
Ішуге арналған тамшыдәрі 100 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004333
586
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Цевикап
Ішуге арналған тамшыдәрі 100 мг/мл 30 мл
ҚР-ДЗ-5№004333
587
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010541
588
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022479
589
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50мг/мл2 мл
ҚР-ДЗ-5№022472
590
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5%2 мл
ҚР-ДЗ-5№010027
591
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№022480
592
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл 2мл
ҚР-ДЗ-5№005323
593
A11GA01
Аскорбин қышқылы
С дәрумені 500 Вива Фарм
Шайнайтын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018434
594
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Драже 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018616
595
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018334
596
A11GA01
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы қантпен
таблеткалар 0.025 г
ҚР-ДЗ-5№017421
A11H
Басқа дәрумендер
A11HA02
Пиридоксин
597
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 50мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014782
598
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин - Дарница (В6 дәрумені - Дарница)
Инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№008636
599
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин гидрохлориді (В6 дәрумені)
Инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014278
A11HA03
Токоферол
600
A11HA03
Токоферол
a-токоферол ацетаты (Е дәрумені)
капсулалар 100 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012226
601
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені Санофи
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011328
602
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені Санофи
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№011329
603
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019206

A11DA01
Тиамин
579
A11DA01
Тиамин
Тиамина хлорид-Дарница (Витамин В1 - Дарница)
раствор для инъекций 5% 1мл
РК-ЛС-5№008761
580
A11DA01
Тиамин
Тиамина гидрохлорид (Витамин В1)
раствор для инъекций 5% 1 мл
РК-ЛС-5№014645
581
A11DA01
Тиамин
Тиамина гидрохлорид
раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015490
582
A11DA01
Тиамин
Тиамин
раствор для внутримышечного введения 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019658
A11G
Аскорбиновая кислота (включая комбинации с другими препаратами)
A11GA01
Аскорбиновая кислота
583
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012925
584
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№012925
585
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004333
586
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Цевикап
капли для приема внутрь 100 мг/мл 30 мл
РК-ЛС-5№004333
587
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота (витамин С)
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№010541
588
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций, 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022479
589
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№022472
590
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5% 2 мл
РК-ЛС-5№010027
591
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл 2мл
РК-ЛС-5№022480
592
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл 2мл
РК-ЛС-5№005323
593
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Витамин С 500 Вива Фарм
Таблетки жевательные 500 мг
РК-ЛС-5№018434
594
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Драже 50 мг
РК-ЛС-5№018616
595
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018334
596
A11GA01
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота с сахаром
Таблетки 0.025 г
РК-ЛС-5№017421
A11H
Прочие витамины
A11HA02
Пиридоксин
597
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 50мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№014782
598
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксин - Дарница (Витамин В6 - Дарница)
раствор для инъекции 5%, 1 мл
РК-ЛС-5№008636
599
A11HA02
Пиридоксин
Пиридоксина гидрохлорид (Витамин В6)
раствор для инъекции 5%, 1 мл
РК-ЛС-5№014278
A11HA03
Токоферол
600
A11HA03
Токоферол
a-токоферола ацетат (Витамин Е)
капсулы 100 МЕ
РК-ЛС-5№012226
601
A11HA03
Токоферол
Витамин Е Санофи
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№011328
602
A11HA03
Токоферол
Витамин Е Санофи
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№011329
603
A11HA03
Токоферол
Витамин Е
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№019206

604
A11HA03
Токоферол
Е дәрумені
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019207
605
A11HA03
Токоферол
НАТ- Е 400™
капсулалар 400 ХБ
ҚР-ДЗ-5№012846
606
A11HA03
Токоферол
Витрум® Е дәрумені
капсулалар 400 ХБ
ҚР-ДЗ-5№015086
A12
Минералды қоспалар
A12A
Кальций препараттары
A12AA03
Кальций глюконаты
607
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010253
608
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010252
609
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016315
610
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011972
611
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020953
612
A12AA03
Кальций глюконаты
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
Инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000827
A12AX
Кальций карбонаты және Колекальциферол
A14
Жүйелі қолдануға арналған анаболикалық препараттар
A14A
Анаболикалық стероидты препараттар
A14AB
Эстрен туындылары
A14AB01
Нандролон
613
A14AB01
Нандролон
Ретаболил
Инъекцияға арналған майлы ерітінді 50 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014516
A16
Асқазан-ішек жолының аурулары мен зат алмасу бұзылыстарын емдеуге арналған басқа да препараттар
A16AA
Амин қышқылдары мен олардың туындылары
A16AA01
Левокарнитин
614
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
Ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018078
615
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
Инъекцияға арналған ерітінді, 200 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121708
616
A16AA01
Левокарнитин
Картан®
Инъекцияға арналған ерітінді 1 г/5мл
ҚР-ДЗ-5№004457
617
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
Ішілетін ерітінді 100 мг/1 мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121823
618
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
Ішуге арналған ерітінді, 2 г/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023481
619
A16AA01
Левокарнитин
Картан
Ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№004400
620
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
Инъекцияға арналған ерітінді1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022362
621
A16AA01
Левокарнитин
Карнитен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№020996
622
A16AA01
Левокарнитин
Карновис
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021431
623
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
Ішуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023480
624
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
Ішуге арналған ерітінді,1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018079
625
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
Инъекцияға арналған ерітінді 1 г/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022315
626
A16AA01
Левокарнитин
Элькар
Ішілетін ерітінді 300 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020902
627
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
Ішуге арналған ерітінді 1 г/10 мл
ҚР-ДЗ-5№023420
A16AB
Ферментті препараттар
A16AB02
Имиглюцераза
орфандық
628
A16AB02
Имиглюцераза
Церезим™
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 ӘБ

604
A11HA03
Токоферол
Витамин Е
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№019207
605
A11HA03
Токоферол
НАТ- Е 400™
капсулы 400 МЕ
РК-ЛС-5№012846
606
A11HA03
Токоферол
Витрум® Витамин Е
капсулы 400 МЕ
РК-ЛС-5№015086
A12
Минеральные добавки
A12A
Препараты кальция
A12AA03
Кальция глюконат
607
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№010253
608
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат стабилизированный
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№010252
609
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки, 500 мг
РК-ЛС-5№016315
610
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№011972
611
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№020953
612
A12AA03
Кальция глюконат
Кальция глюконат-Дарница (стабилизированный)
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№000827
A12AX
Кальция карбонат и Колекальциферол
A14
Анаболические препараты для системного применения
A14A
Анаболические стероидные препараты
A14AB
Производные эстрена
A14AB01
Нандролон
613
A14AB01
Нандролон
Ретаболил
масляный раствор для инъекций 50 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№014516
A16
Другие препараты для лечения заболеваний желудочно - кишечного тракта и нарушений обмена веществ
A16AA
Аминокислоты и их производные
A16AA01
Левокарнитин
614
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл 10 мл
РК-ЛС-5№018078
615
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
раствор для инъекций, 200 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121708
616
A16AA01
Левокарнитин
Картан®
раствор для инъекций 1 г/5мл
РК-ЛС-5№004457
617
A16AA01
Левокарнитин
Карнилев
оральный раствор 100 мг/1 мл 10 мл
РК-ЛС-5№121823
618
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для приема внутрь, 2 г/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023481
619
A16AA01
Левокарнитин
Картан
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№004400
620
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для инъекций1 г/5 мл
РК-ЛС-5№022362
621
A16AA01
Левокарнитин
Карнитен
раствор для внутривенного введения, 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№020996
622
A16AA01
Левокарнитин
Карновис
раствор для инъекций 1000 мг/5 мл
РК-ЛС-5№021431
623
A16AA01
Левокарнитин
Метакартин
раствор для приема внутрь, 1 г/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023480
624
A16AA01
Левокарнитин
Инестом
раствор для приема внутрь,1 г/5 мл
РК-ЛС-5№018079
625
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
раствор для инъекций 1 г/5 мл
РК-ЛС-5№022315
626
A16AA01
Левокарнитин
Элькар
оральный раствор 300 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№020902
627
A16AA01
Левокарнитин
Алмиба
раствор для приема внутрь 1 г/10 мл
РК-ЛС-5№023420
A16AB
Ферментные препараты
A16AB02
Имиглюцераза
орфанный
628
A16AB02
Имиглюцераза
Церезим™
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД

ҚР-ДЗ-5№016678
629
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№023249
630
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№023248
A16AB03
Агалзидаза альфа
орфандық
631
A16AB03
Агалзидаза альфа
Реплагал
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023493
A16AB04
Агалзидаза бета
орфандық
632
A16AB04
Агалзидаза бета
Фабразим
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат 35 мг шыны құтыда
ҚР-ДЗ-5№016681
633
A16AB04
Агалзидаза бета
Фабразим®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016680
A16AB05
Ларонидаза
орфандық
634
A16AB05
Ларонидаза
Альдуразим®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 ӘБ/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016685
A16AB07
Алглюкозидаза
орфандық
635
A16AB07
Алглюкозидаза
Майозайм
Инфузия үшін концентрат және ерітінді дайындауға арналған арналған ұнтақ 50 мг
орфандық
A16AB08
Галсульфаза
орфандық
636
A16AB08
Галсульфаза
Наглазим
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020729
A16AB09
Идурсульфаза
орфандық
637
A16AB09
Идурсульфаза
Элапраза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№022911
A16AB10
Велаглюцераза альфа
орфандық
638
A16AB10
Велаглюцераза альфа
ВПРИВ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 400 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№024128
A16AB12
Элосульфаза альфа
орфандық
639
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024088
640
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/5мл
орфандық
A16AB16
Идурсульфаза бета
641
A16AB16
Идурсульфаза бета
Хантераза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2 мг/мл 3мл
ҚР-ДЗ-5№023725
A16AX04
Нитизинон
орфандық
642
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024354
643
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024355
A16AX07
Сапроптерин
орфандық
644
A16AX07
Сапроптерин
Куван
Еритін таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019261
B
Қантүзілім және қан
B01
Антикоагулянттар
B01AA
K дәруменінің антагонисттері
B01AA03
Варфарин
645
B01AA03
Варфарин
Варфарин Никомед
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018721
646
B01AA03
Варфарин
Варфарекс®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010198
647
B01AA03
Варфарин
Варфарекс®
таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№010197
648
B01AA03
Варфарин
Варфарин
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023563
B01AB
Гепарин және оның туындылары
B01AB01
Натрий гепарині
649
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
Инъекцияға арналған ерітінді 5000 ӘБ/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016565
650
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
Инъекцияға арналған ерітінді 5000 ӘБ/мл 10 мл

РК-ЛС-5№016678
629
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД
РК-ЛС-5№023249
630
A16AB02
Имиглюцераза
Абцертин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 ЕД
РК-ЛС-5№023248
A16AB03
Агалзидаза альфа
орфанный
631
A16AB03
Агалзидаза альфа
Реплагал
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023493
A16AB04
Агалзидаза бета
орфанный
632
A16AB04
Агалзидаза бета
Фабразим
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий по 35 мг во флаконе из стекла
РК-ЛС-5№016681
633
A16AB04
Агалзидаза бета
Фабразим®
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 5 мг
РК-ЛС-5№016680
A16AB05
Ларонидаза
орфанный
634
A16AB05
Ларонидаза
Альдуразим®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 ЕД/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№016685
A16AB07
Алглюкозидаза
орфанный
635
A16AB07
Алглюкозидаза
Майозайм
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 50 мг
орфанный
A16AB08
Галсульфаза
орфанный
636
A16AB08
Галсульфаза
Наглазим
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№020729
A16AB09
Идурсульфаза
орфанный
637
A16AB09
Идурсульфаза
Элапраза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№022911
A16AB10
Велаглюцераза альфа
орфанный
638
A16AB10
Велаглюцераза альфа
ВПРИВ
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 400 ЕД
РК-ЛС-5№024128
A16AB12
Элосульфаза альфа
орфанный
639
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024088
640
A16AB12
Элосульфаза альфа
Вимизим
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5 мг/5мл
орфанный
A16AB16
Идурсульфаза бета
641
A16AB16
Идурсульфаза бета
Хантераза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2 мг/мл 3мл
РК-ЛС-5№023725
A16AX04
Нитизинон
орфанный
642
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024354
643
A16AX04
Нитизинон
Тисинон®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024355
A16AX07
Сапроптерин
орфанный
644
A16AX07
Сапроптерин
Куван
таблетки растворимые 100 мг
РК-ЛС-5№019261
B
Кроветворение и кровь
B01
Антикоагулянты
B01AA
Антагонисты витамина K
B01AA03
Варфарин
645
B01AA03
Варфарин
Варфарин Никомед
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018721
646
B01AA03
Варфарин
Варфарекс®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010198
647
B01AA03
Варфарин
Варфарекс®
таблетки 3 мг
РК-ЛС-5№010197
648
B01AA03
Варфарин
Варфарин
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№023563
B01AB
Гепарин и его производные
B01AB01
Гепарин натрия
649
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 ЕД/мл 5 мл
РК-ЛС-5№016565
650
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 ЕД/мл 10 мл

ҚР-ДЗ-5№016565
651
B01AB01
Натрий гепарині
Гепасан®
Инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-3№021501
652
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121903
653
B01AB01
Натрий гепарині
Гепарин
Инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121904
654
B01AB01
Натрий гепарині
ГЕПАРИН - ИНДАР
Инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121907
655
B01AB01
Натрий гепарині
ГЕПАРИН
Инъекцияға арналған ерітінді 5000 ХБ/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003295
B01AB05
Натрий эноксапарині
656
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
Инъекцияға арналған ерітінді шприцтерде 8000 анти-Ха ХБ/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№012230
657
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
Инъекцияға арналған ерітінді вшприцтерде 6000 анти-Ха ХБ/0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№012229
658
B01AB05
Натрий эноксапарині
Катенокс
Инъекцияға арналған ерітінді 4000 анти-Ха/0,4 мл, 0,4 мл-ден шприцтерде
ҚР-ДЗ-5№021376
659
B01AB05
Натрий эноксапарині
Клексан®
Инъекцияға арналған ерітінді шприцтерде 4000 анти-Ха ХБ/0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№012228
660
B01AB05
Натрий эноксапарині
Катенокс
Инъекцияға арналған ерітінді 2000 анти-Ха ХБ/0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№021375
B01AB06
Кальций надропарині
661
B01AB06
Кальций надропарині
Фраксипарин
Инъекцияға арналған ерітінді 3800МЕ анти-Ха/0,4мл
ҚР-ДЗ-5№004639
662
B01AB06
Кальций надропарині
Фраксипарин
Инъекцияға арналған ерітінді, 7600 ME анти-Ха/0,8 мл
ҚР-ДЗ-5№013682
663
B01AB06
Кальций надропарині
Фраксипарин
Инъекцияға арналған ерітінді 5700МЕ анти-Ха/0,6мл
ҚР-ДЗ-5№013681
664
B01AB06
Кальций надропарині
Фраксипарин
Инъекцияға арналған ерітінді 2850МЕ анти-Ха/0,3мл
ҚР-ДЗ-5№013680
B01AB11
Сулодексид
665
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
капсулалар 250 ЛЕ
ҚР-ДЗ-5№003681
666
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
Инъекцияға арналған ерітінді 600 ЛЕ/2 мл
ҚР-ДЗ-5№003682
B01AC
Тромбоциттер агрегациясының тежегіштері (гепаринді қоспағанда)
B01AC04
Клопидогрел
667
B01AC04
Клопидогрел
Грелид
Қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№020158
668
B01AC04
Клопидогрел
Грелид
Қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-3№020159
669
B01AC04
Клопидогрел
Догликс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021194
670
B01AC04
Клопидогрел
Карум-сановель
Қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015673
671
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021324
672
B01AC04
Клопидогрел
Клописан®
Қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№013881
673
B01AC04
Клопидогрел
Лодигрел®
Қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№016881
674
B01AC04
Клопидогрел
Онеклапз 75
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№121871
675
B01AC04
Клопидогрел
Плавикс®
Қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011057

РК-ЛС-5№016565
651
B01AB01
Гепарин натрия
Гепасан®
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-3№021501
652
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 1000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121903
653
B01AB01
Гепарин натрия
Гепарин
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121904
654
B01AB01
Гепарин натрия
ГЕПАРИН - ИНДАР
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№121907
655
B01AB01
Гепарин натрия
ГЕПАРИН
раствор для инъекций 5000 МЕ/мл 5 мл
РК-ЛС-5№003295
B01AB05
Эноксапарин натрия
656
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 8000 анти-Ха МЕ/0,8 мл
РК-ЛС-5№012230
657
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 6000 анти-Ха МЕ/0,6 мл
РК-ЛС-5№012229
658
B01AB05
Эноксапарин натрия
Катенокс
раствор для инъекций 4000 анти-Ха/0,4 мл по 0,4 мл в шприце
РК-ЛС-5№021376
659
B01AB05
Эноксапарин натрия
Клексан®
раствор для инъекций в шприцах 4000 анти-Ха МЕ/0,4 мл
РК-ЛС-5№012228
660
B01AB05
Эноксапарин натрия
Катенокс
раствор для инъекций 2000 анти-Ха МЕ/0,2 мл
РК-ЛС-5№021375
B01AB06
Надропарин кальция
661
B01AB06
Надропарин кальция
Фраксипарин
раствор для инъекций 3800МЕ анти-Ха/0,4мл
РК-ЛС-5№004639
662
B01AB06
Надропарин кальция
Фраксипарин
раствор для инъекций, 7600 ME анти-Ха/0,8 мл
РК-ЛС-5№013682
663
B01AB06
Надропарин кальция
Фраксипарин
раствор для инъекций 5700МЕ анти-Ха/0,6мл
РК-ЛС-5№013681
664
B01AB06
Надропарин кальция
Фраксипарин
раствор для инъекций 2850МЕ анти-Ха/0,3мл
РК-ЛС-5№013680
B01AB11
Сулодексид
665
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
капсулы 250 ЛЕ
РК-ЛС-5№003681
666
B01AB11
Сулодексид
Вессел Дуэ Ф
раствор для инъекций 600 ЛЕ/2 мл
РК-ЛС-5№003682
B01AC
Ингибиторы агрегации тромбоцитов (исключая гепарин)
B01AC04
Клопидогрел
667
B01AC04
Клопидогрел
Грелид
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-3№020158
668
B01AC04
Клопидогрел
Грелид
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-3№020159
669
B01AC04
Клопидогрел
Догликс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№021194
670
B01AC04
Клопидогрел
Карум-сановель
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№015673
671
B01AC04
Клопидогрел
Клопидогрел
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№021324
672
B01AC04
Клопидогрел
Клописан®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№013881
673
B01AC04
Клопидогрел
Лодигрел®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№016881
674
B01AC04
Клопидогрел
Онеклапз 75
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№121871
675
B01AC04
Клопидогрел
Плавикс®
таблетки, покрытые оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№011057

ҚР-ДЗ-5№013405
703
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Аспирин кардио®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013404
704
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АС-тромбин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010463
705
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АЦЕКАРДОЛ
Таблетки кишечнорастворимые 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014513
706
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015841
707
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015840
708
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
АЦЕКАРДОЛ
Таблетки кишечнорастворимые 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014512
709
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардисейв®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022694
710
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Кардисейв®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022695
711
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№019017
712
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Магникор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023001
713
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020385
714
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбопол Neo
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024261
B01AC07
Дипиридамол
715
B01AC07
Дипиридамол
Курантил®N 25
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011977
B01AC11
Илопрост
орфандық
716
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
Ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№020401
717
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
Ингаляцияға арналған ерітінді 10 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020401
B01AC22
Празугрел
B01AC23
Цилостазол
718
B01AC23
Цилостазол
Круровит
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121893
719
B01AC23
Цилостазол
Круровит
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121894
720
B01AC23
Цилостазол
Цилозек
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022681
721
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022948
722
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022949
B01AC24
Тикагрелор
723
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№018487
724
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023335
B01AC27
Селексипаг
орфандық
725
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мкг
орфандық
726
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
орфандық
727
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мкг
орфандық
728
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мкг
орфандық
729
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мкг
орфандық

РК-ЛС-5№013405
703
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Аспирин кардио®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013404
704
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АС-тромбин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№010463
705
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АЦЕКАРДОЛ
Таблетки кишечнорастворимые 100 мг
РК-ЛС-5№014513
706
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015841
707
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№015840
708
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
АЦЕКАРДОЛ
Таблетки кишечнорастворимые 50 мг
РК-ЛС-5№014512
709
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардисейв®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022694
710
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Кардисейв®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№022695
711
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№019017
712
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Магникор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№023001
713
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020385
714
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
Тромбопол Neo
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 75 мг
РК-ЛС-5№024261
B01AC07
Дипиридамол
715
B01AC07
Дипиридамол
Курантил®N 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011977
B01AC11
Илопрост
орфанный
716
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№020401
717
B01AC11
Илопрост
Вентавис®
раствор для ингаляций 10 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020401
B01AC22
Празугрел
B01AC23
Цилостазол
718
B01AC23
Цилостазол
Круровит
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№121893
719
B01AC23
Цилостазол
Круровит
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№121894
720
B01AC23
Цилостазол
Цилозек
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022681
721
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022948
722
B01AC23
Цилостазол
Адуцил
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022949
B01AC24
Тикагрелор
723
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№018487
724
B01AC24
Тикагрелор
Брилинта™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023335
B01AC27
Селексипаг
орфанный
725
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мкг
орфанный
726
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
орфанный
727
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мкг
орфанный
728
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мкг
орфанный
729
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мкг
орфанный

730
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1200 мкг
орфандық
731
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1600 мкг
орфандық
B01AD
Ферментті препараттар
B01AD01
Стрептокиназа
732
B01AD01
Стрептокиназа
Тромбофлюкс ™
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 1500000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№009192
B01AD02
Алтеплаза
733
B01AD02
Алтеплаза
Актилизе®
Көктамыр ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013222
734
B01AD02
Алтеплаза
Ревекард
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024126
B01AD04
Урокиназа
735
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017166
736
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017165
737
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017164
738
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 10 000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017163
B01AE
Тромбиннің тікелей тежегіштері
B01AE06
Бивалирудин
B01AE07
Дабигатран этексилаты
739
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 110 мг
ҚР-ДЗ-5№018956
740
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№014829
741
B01AE07
Дабигатран этексилаты
Прадакса®
капсулалар 150мг
ҚР-ДЗ-5№018979
B01AF02
Апиксабан
742
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020719
743
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020720
B01AF
ХА факторының тікелей тежегіштері
B01AF01
Ривароксабан
744
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014326
745
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019005
746
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019006
747
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020533
B01AX
Өзге антикоагулянттар
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
748
B01AX05
Натрий фондапаринуксы
Арикстра
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 2,5 мг/0,5 мл, 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№010383
B02
Гемостатикалық препараттар
B02A
Фибринолиз тежегіштері
B02AA
Амин қышқылдары
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
749
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010484
750
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді5% 100 мл

730
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1200 мкг
орфанный
731
B01AC27
Селексипаг
Апбрави
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1600 мкг
орфанный
B01AD
Ферментные препараты
B01AD01
Стрептокиназа
732
B01AD01
Стрептокиназа
Тромбофлюкс ™
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1500000 МЕ
РК-ЛС-5№009192
B01AD02
Алтеплаза
733
B01AD02
Алтеплаза
Актилизе®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№013222
734
B01AD02
Алтеплаза
Ревекард
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг
РК-ЛС-5№024126
B01AD04
Урокиназа
735
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 000 МЕ
РК-ЛС-5№017166
736
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 000 МЕ
РК-ЛС-5№017165
737
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 000 МЕ
РК-ЛС-5№017164
738
B01AD04
Урокиназа
Урокиназа медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 10 000 МЕ
РК-ЛС-5№017163
B01AE
Прямые ингибиторы тромбина
B01AE06
Бивалирудин
B01AE07
Дабигатрана этексилат
739
B01AE07
Дабигатрана этексилат
Прадакса®
капсулы 110 мг
РК-ЛС-5№018956
740
B01AE07
Дабигатрана этексилат
Прадакса®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№014829
741
B01AE07
Дабигатрана этексилат
Прадакса®
капсулы 150мг
РК-ЛС-5№018979
B01AF02
Апиксабан
742
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020719
743
B01AF02
Апиксабан
Эликвис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020720
B01AF
Прямые ингибиторы фактора XA
B01AF01
Ривароксабан
744
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014326
745
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг
РК-ЛС-5№019005
746
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019006
747
B01AF01
Ривароксабан
Ксарелто®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020533
B01AX
Прочие антикоагулянты
B01AX05
Фондапаринукс натрия
748
B01AX05
Фондапаринукс натрия
Арикстра
раствор для подкожного и внутривенного введения 2,5 мг/0,5 мл, 0,5мл
РК-ЛС-5№010383
B02
Гемостатические препараты
B02A
Ингибиторы фибринолиза
B02AA
Аминокислоты
B02AA01
Аминокапроновая кислота
749
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий 5% 100 мл
РК-ЛС-5№010484
750
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий5% 100 мл

ҚР-ДЗ-5№011982
751
B02AA01
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023891
B02AA02
Транексам қышқылы
752
B02AA02
Транексам қышқылы
Тугина
Инъекцияға арналған ерітінді 100мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121933
753
B02AA02
Транексам қышқылы
Сангера
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023634
754
B02AA02
Транексам қышқылы
Сангера
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023634
755
B02AA02
Транексам қышқылы
Трамин
Инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/5 мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013143
756
B02AA02
Транексам қышқылы
Транекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022828
757
B02AA02
Транексам қышқылы
Транекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022828
758
B02AA02
Транексам қышқылы
ВИДАНОЛ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121658
759
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021071
760
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемаксам
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021303
761
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021073
762
B02AA02
Транексам қышқылы
Транексам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021072
763
B02AA02
Транексам қышқылы
Транемик
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023697
764
B02AA02
Транексам қышқылы
Санксамик
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023717
765
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемотран
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№023888
766
B02AA02
Транексам қышқылы
Гемотран
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№023889
767
B02AA02
Транексам қышқылы
Тугина
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023930
768
B02AA02
Транексам қышқылы
Пауз-500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024145
769
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса 250
Қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013439
770
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса 500
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013440
771
B02AA02
Транексам қышқылы
Тренакса
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024253
772
B02AA02
Транексам қышқылы
Трамин
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013202
773
B02AA02
Транексам қышқылы
Транма
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 500 мг/5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№024426
B02AB01
Апротинин
774
B02AB01
Апротинин
Гордокс®
Инъекцияға арналған ерітінді 100000 КИЕ,10мл
ҚР-ДЗ-5№016288
B02B
K дәрумені және басқа да гемостатиктер
B02BA
K дәрумені
B02BA01
Фитоменадион
775
B02BA01
Фитоменадион
Амри-К
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№018193
B02BA02
Менадион натрий бисульфиті

РК-ЛС-5№011982
751
B02AA01
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
раствор для инфузий5% 100 мл
РК-ЛС-5№023891
B02AA02
Транексамовая кислота
752
B02AA02
Транексамовая кислота
Тугина
раствор для инъекций 100мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№121933
753
B02AA02
Транексамовая кислота
Сангера
раствор для инъекций 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№023634
754
B02AA02
Транексамовая кислота
Сангера
раствор для инъекций 100 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№023634
755
B02AA02
Транексамовая кислота
Трамин
раствор для инъекций 500 мг/5 мл 5 мл
РК-ЛС-5№013143
756
B02AA02
Транексамовая кислота
Транекс
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022828
757
B02AA02
Транексамовая кислота
Транекс
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022828
758
B02AA02
Транексамовая кислота
ВИДАНОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№121658
759
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021071
760
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемаксам
раствор для внутривенного введения 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021303
761
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№021073
762
B02AA02
Транексамовая кислота
Транексам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№021072
763
B02AA02
Транексамовая кислота
Транемик
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023697
764
B02AA02
Транексамовая кислота
Санксамик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023717
765
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемотран
раствор для инъекций 100 мг/мл ,5мл
РК-ЛС-5№023888
766
B02AA02
Транексамовая кислота
Гемотран
раствор для инъекций 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023889
767
B02AA02
Транексамовая кислота
Тугина
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023930
768
B02AA02
Транексамовая кислота
Пауз-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№024145
769
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса 250
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013439
770
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса 500
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013440
771
B02AA02
Транексамовая кислота
Тренакса
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№024253
772
B02AA02
Транексамовая кислота
Трамин
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№013202
773
B02AA02
Транексамовая кислота
Транма
раствор для внутривенного введения 500 мг/5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№024426
B02AB01
Апротинин
774
B02AB01
Апротинин
Гордокс®
раствор для инъекций 100000 КИЕ, 10мл
РК-ЛС-5№016288
B02B
Витамин K и другие гемостатики
B02BA
Витамин K
B02BA01
Фитоменадион
775
B02BA01
Фитоменадион
Амри-К
Раствор для внутримышечного введениям 10 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№018193
B02BA02
Менадиона натрия бисульфит

776
B02BA02
Менадион натрий бисульфиті
Викасол-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000138
B02BC
Жергілікті қолдануға арналған гемостатикалық препараттар
B02BC30
Құрамында фибриноген мен тромбин бар гемостатикалық сіңіргіш
777
B02BC30
Құрамында фибриноген мен тромбин бар гемостатикалық сіңіргіш
Тахокомб®
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 9,5х4,8см
ҚР-ДЗ-5№010583
778
B02BC30
Құрамында фибриноген мен тромбин бар гемостатикалық сіңіргіш
Тахокомб®
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 4,8х4,8 см
ҚР-ДЗ-5№010582
779
B02BC30
Құрамында фибриноген мен тромбин бар гемостатикалық сіңіргіш
Тахокомб®
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш 2,5х3,0 см
ҚР-ДЗ-5№010581
B02BD
Қанның ұю факторлары
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
780
B02BD01
II, VII, IX және X біріктірілген қан ұюының факторы
Октаплекс™ 500 МЕ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ, 20мл
ҚР-ДЗ-5№014192
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
781
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта3000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022332
782
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта2000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022331
783
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта2000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№121962
784
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта1500 ХБ, 2мл
ҚР-БП-5№022330
785
B02BD03
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта1500 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022330
786
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта1000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№121960
787
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® LV
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта1000, 5мл
ҚР-БП-5№022116
788
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 2мл

776
B02BA02
Менадиона натрия бисульфит
Викасол-Дарница
Раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№000138
B02BC
Гемостатические препараты для местного применения
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
777
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 9,5х4,8см
РК-ЛС-5№010583
778
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 4,8х4,8 см
РК-ЛС-5№010582
779
B02BC30
Губка гемостатическая содержащая фибриноген и тромбин
Тахокомб®
абсорбирующее гемостатическое средство, губка размером 2,5х3,0 см
РК-ЛС-5№010581
B02BD
Факторы свертывания крови
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
780
B02BD01
Фактор свертывания крови II, VII, IX и X в комбинации
Октаплекс™ 500 МЕ
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ, 20мл
РК-ЛС-5№014192
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
781
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 3000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022332
782
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 2000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022331
783
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 2000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№121962
784
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1500 МЕ, 2мл
РК-БП-5№022330
785
B02BD03
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1500 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022330
786
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 1000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№121960
787
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® LV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000, 5мл
РК-БП-5№022116
788
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 2мл

ҚР-БП-5№022329
789
B02BD03
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 5мл
ҚР-БП-5№022329
790
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Когенэйт® ФС
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№013230
791
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020938
792
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ,10мл
ҚР-ДЗ-5№019421
793
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 1000
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ,10мл
ҚР-ДЗ-5№004915
794
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 1000
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта1000, 10мл
ҚР-БП-5№023463
795
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Рекомбинат
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ, 10мл
ҚР-ДЗ-5№013332
796
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Гемоктин®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000 ХБ, 10мл
ҚР-БП-5№021546
797
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Эмоклот
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған сумен) жиынтықта 1000 ME, 10мл
ҚР-БП-5№122041
798
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№121959
799
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® LV
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта500, 5мл
ҚР-БП-5№022117
800
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Когенэйт® ФС
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ, 2,5мл
ҚР-ДЗ-5№013229
801
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта500 ХБ
ҚР-БП-5№022328
802
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020937
803
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 500
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ

РК-БП-5№022329
789
B02BD03
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 5мл
РК-БП-5№022329
790
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Когенэйт® ФС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 МЕ, 2,5мл
РК-ЛС-5№013230
791
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 1000 МЕ
РК-ЛС-5№020938
792
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 МЕ,10мл
РК-ЛС-5№019421
793
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 1000
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 МЕ, 10мл
РК-ЛС-5№004915
794
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 1000
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000, 10мл
РК-БП-5№023463
795
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Рекомбинат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 МЕ, 10мл
РК-ЛС-5№013332
796
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Гемоктин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 МЕ,10мл
РК-БП-5№021546
797
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Эмоклот
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем - вода для инъекций 1000 ME, 10мл
РК-БП-5№122041
798
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№121959
799
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® LV
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500,5мл
РК-БП-5№022117
800
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Когенэйт® ФС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME, 2,5мл
РК-ЛС-5№013229
801
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 500 МЕ
РК-БП-5№022328
802
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 500 МЕ
РК-ЛС-5№020937
803
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 500
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME

ҚР-ДЗ-5№004914
804
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 500
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 500
ҚР-БП-5№023462
805
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Рекомбинат
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013331
806
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019420
807
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Гемоктин®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ
ҚР-БП-5№021545
808
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Эмоклот
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған сумен) жиынтықта, 500 ХБ
ҚР-БП-5№122040
809
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Нувик
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№121958
810
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Когенэйт® ФС
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013228
811
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Адвейт
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-БП-5№022327
812
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 250
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№004913
813
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Бериате®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен, енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019419
814
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020936
815
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Октанат® 250
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта250
ҚР-БП-5№023461
816
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Рекомбинат
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013330
817
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Гемоктин®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-БП-5№021544
818
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
РеФакто® АФ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 2000 ХБ

РК-ЛС-5№004914
804
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 500
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500
РК-БП-5№023462
805
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Рекомбинат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME
РК-ЛС-5№013331
806
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME
РК-ЛС-5№019420
807
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Гемоктин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME
РК-БП-5№021545
808
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Эмоклот
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 500 ME
РК-БП-5№122040
809
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Нувик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№121958
810
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Когенэйт® ФС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№013228
811
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Адвейт
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 250 МЕ
РК-БП-5№022327
812
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 250
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций 250 МЕ
РК-ЛС-5№004913
813
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Бериате®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№019419
814
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№020936
815
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Октанат® 250
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250
РК-БП-5№023461
816
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Рекомбинат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 250 ME
РК-ЛС-5№013330
817
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Гемоктин®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 250 ME
РК-БП-5№021544
818
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
РеФакто® АФ
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем 2000 МЕ

ҚР-ДЗ-5№020939
819
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
ГринГен
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта (вода для инъекций) 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020762
820
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Геморель-А
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, жиынтықта еріткішпен (инъекцияға арналған стерильді су) бірге 250 ХБ
ҚР-БП-5№021289
821
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ250 ХБ
ҚР-БП-5№022523
822
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ500 ХБ
ҚР-БП-5№022524
823
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ750 ХБ
ҚР-БП-5№022525
824
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ1000 ХБ
ҚР-БП-5№022526
825
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ1500 ХБ
ҚР-БП-5№022527
826
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ3000 ХБ
ҚР-БП-5№022529
827
B02BD02
Қан ұюының VIII факторы
Элоктат®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ2000 ХБ
ҚР-БП-5№022528
B02BD03
Антиингибиторлы коагулянтты кешен
828
B02BD03
Антиингибиторлы коагулянтты кешен
Фейба®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018683
829
B02BD03
Антиингибиторлы коагулянтты кешен
Фейба®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№018682
B02BD04
IX қан ұюының факторы
830
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018556
831
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ME
ҚР-ДЗ-5№018555
832
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 2000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021013
833
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021014
834
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014185
835
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Аимафикс
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 1000 ХБ
ҚР-БП-5№122069
836
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Иммунин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1200 ХБ

РК-ЛС-5№020939
819
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
ГринГен
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 МЕ
РК-ЛС-5№020762
820
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Геморель-А
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций) 250 МЕ
РК-БП-5№021289
821
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 250 МЕ
РК-БП-5№022523
822
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 500 МЕ
РК-БП-5№022524
823
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 750 МЕ
РК-БП-5№022525
824
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 1000 МЕ
РК-БП-5№022526
825
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 1500 МЕ
РК-БП-5№022527
826
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 3000 МЕ
РК-БП-5№022529
827
B02BD02
Фактор свертывания крови VIII
Элоктат®
порошок лиофилизированный для инъекций 2000 МЕ
РК-БП-5№022528
B02BD03
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
828
B02BD03
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
Фейба®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 ЕД
РК-ЛС-5№018683
829
B02BD03
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
Фейба®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 ЕД
РК-ЛС-5№018682
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
830
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 1000 МЕ
РК-ЛС-5№018556
831
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 ME
РК-ЛС-5№018555
832
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 2000 МЕ
РК-ЛС-5№021013
833
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ
РК-ЛС-5№021014
834
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№014185
835
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Аимафикс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ
РК-БП-5№122069
836
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Иммунин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1200 МЕ

ҚР-ДЗ-5№018681
837
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта, 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021015
838
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014184
839
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Аимафикс
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ME
ҚР-БП-5№122068
840
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Иммунин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018680
841
B02BD04
IX қан ұюының факторы
БенеФикс®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен жиынтықта 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021016
842
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Октанайн™ Ф
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 250 ME
ҚР-ДЗ-5№014183
843
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Мононайн®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 500 ХБ
ҚР-БП-5№121757
844
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Мононайн®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1000 ХБ
ҚР-БП-5№121758
845
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ500 ХБ
ҚР-БП-5№022519
846
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ1000 ХБ
ҚР-БП-5№022520
847
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ2000 ХБ
ҚР-БП-5№022521
848
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Алпроликс®
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ3000 ХБ
ҚР-БП-5№022522
849
B02BD04
IX қан ұюының факторы
Фактор IX Грифолз
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№018557
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
850
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Гемате® П
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1000 ХБ + 2400 ХБ
ҚР-БП-5№021111
851
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Вилате™ 500 МЕ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 500 ХБ

РК-ЛС-5№018681
837
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ
РК-ЛС-5№021015
838
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№014184
839
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Аимафикс
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 500 ME
РК-БП-5№122068
840
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Иммунин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 600 МЕ
РК-ЛС-5№018680
841
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
БенеФикс®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем 250 МЕ
РК-ЛС-5№021016
842
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Октанайн™ Ф
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения 250 ME
РК-ЛС-5№014183
843
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Мононайн®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 500 МЕ
РК-БП-5№121757
844
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Мононайн®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1000 МЕ
РК-БП-5№121758
845
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 500 МЕ
РК-БП-5№022519
846
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 1000 МЕ
РК-БП-5№022520
847
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 2000 МЕ
РК-БП-5№022521
848
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Алпроликс®
порошок лиофилизированный для инъекций 3000 МЕ
РК-БП-5№022522
849
B02BD04
Фактор свертывания крови IX
Фактор IX Грифолз
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1500 МЕ
РК-ЛС-5№018557
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
850
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1000 МЕ + 2400 МЕ
РК-БП-5№021111
851
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Вилате™ 500 МЕ
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 500 МЕ

ҚР-ДЗ-5№020624
852
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Иммунат
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ME
ҚР-ДЗ-5№013497
853
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Фанди®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) жинақпен жиынтықта 500 ME
ҚР-ДЗ-5№017430
854
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Гемате® П
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 500 ХБ +1200 ХБ
ҚР-БП-5№021112
855
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Вилате™ 450 МЕ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 450 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014213
856
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Иммунат
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 1000ХБ
ҚР-ДЗ-5№013498
857
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Фанди®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су) жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017431
858
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Иммунат
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№013496
859
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Фанди®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 250 ХБ
ҚР-ДЗ-5№017429
860
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Гемате® П
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 250 ХБ + 600 ХБ
ҚР-БП-5№021109
861
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Вилате™ 900 МЕ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 900 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014214
862
B02BD06
Қан ұюының VIII факторы және Виллебранд факторы
Вилате™ 1000 МЕ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020623
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
863
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Коагил-VII
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 2,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018132
864
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Семиклотин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 2,4 мг

РК-ЛС-5№020624
852
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 ME
РК-ЛС-5№013497
853
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)500 ME
РК-ЛС-5№017430
854
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 МЕ +1200 МЕ
РК-БП-5№021112
855
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Вилате™ 450 МЕ
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 450 МЕ
РК-ЛС-5№014213
856
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1000МЕ
РК-ЛС-5№013498
857
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1000 МЕ
РК-ЛС-5№017431
858
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Иммунат
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 250 МЕ
РК-ЛС-5№013496
859
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Фанди®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 250 МЕ
РК-ЛС-5№017429
860
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Гемате® П
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 250 МЕ + 600 МЕ
РК-БП-5№021109
861
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Вилате™ 900 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 900 МЕ
РК-ЛС-5№014214
862
B02BD06
Фактор свертывания крови VIII и фактор Виллебранда
Вилате™ 1000 МЕ
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№020623
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
863
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Коагил-VII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 2,4 мг
РК-ЛС-5№018132
864
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 2,4 мг

ҚР-ДЗ-5№023117
865
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Коагил-VII
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1,2 мг
ҚР-ДЗ-5№018131
866
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Семиклотин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1,2 мг
ҚР-ДЗ-5№023116
867
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
НовоСэвен®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (гистидин, инъекцияға арналған су) 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022184
868
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
НовоСэвен®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (гистидин, инъекцияға арналған су) 2 мг
ҚР-ДЗ-5№022185
869
B02BD08
Қан ұюының VIIа факторы
Коагил-VII
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (гистидин, инъекцияға арналған су) 4,8 мг
ҚР-ДЗ-5№018133
B02BX
Жүйелі қолдануға арналған басқа да гемостатикалық препараттар
B02BX01
Этамзилат
870
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015087
871
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
Инъекцияға арналған ерітінді 12,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012601
872
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
Вена ішіне және бұлшық ет ішіне енгізуге арналған ерітінді 12,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-3№021445
873
B02BX01
Этамзилат
Циклонамин
Инъекцияға арналған ерітінді 12,5%, 2мл
ҚР-ДЗ-5№020795
874
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
Инъекцияға арналған ерітінді 250 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№015107
B02BX04
Ромиплостим
875
B02BX04
Ромиплостим
Энплейт
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мкг
ҚР-ДЗ-5№019786
B02BX05
Элтромбопаг
876
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№017559
877
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№017558
B02BX06
Эмицизумаб
орфандық
878
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
Инъекцияға арналған ерітінді 105 мг/0,7 мл
ҚР-БП-5№024341
879
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
Инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024343
880
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
Инъекцияға арналған ерітінді 60 мг/0.4 мл
ҚР-БП-5№024344
881
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
Инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/1 мл
ҚР-БП-5№024345
B03
Анемияға қарсы препараттар
B03A
Темір препараттары
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
882
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Актиферрин®-Тева
Шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016262
883
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Актиферрин®-Тева
Ішуге арналған тамшылар 30 мл
ҚР-ДЗ-5№016244
884
B03AA
Ішуге арналған темір препараттары (екі валентті)
Сорбифер® Дурулес®
Қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№005192
B03AA07
Темір сульфаты

РК-ЛС-5№023117
865
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Коагил-VII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1,2 мг
РК-ЛС-5№018131
866
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1,2 мг
РК-ЛС-5№023116
867
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
НовоСэвен®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения с растворителем (гистидин, вода для инъекций) 1 мг
РК-ЛС-5№022184
868
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
НовоСэвен®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения с растворителем (гистидин, вода для инъекций) 2 мг
РК-ЛС-5№022185
869
B02BD08
Фактор свертывания крови VIIа
Коагил-VII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения с растворителем (гистидин, вода для инъекций) 4,8 мг
РК-ЛС-5№018133
B02BX
Другие гемостатические препараты для системного применения
B02BX01
Этамзилат
870
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015087
871
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
раствор для инъекций 12,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№012601
872
B02BX01
Этамзилат
Этамзилат
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения 12,5%, 2 мл
РК-ЛС-3№021445
873
B02BX01
Этамзилат
Циклонамин
раствор для инъекций 12,5%, 2мл
РК-ЛС-5№020795
874
B02BX01
Этамзилат
Дицинон®
раствор для инъекций 250 мг/2 мл
РК-ЛС-5№015107
B02BX04
Ромиплостим
875
B02BX04
Ромиплостим
Энплейт
порошок для приготовления раствора для подкожного введения 250 мкг
РК-ЛС-5№019786
B02BX05
Элтромбопаг
876
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№017559
877
B02BX05
Элтромбопаг
Револейд™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№017558
B02BX06
Эмицизумаб
орфанный
878
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
раствор для инъекций 105 мг/0,7 мл
РК-БП-5№024341
879
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
раствор для инъекций 30 мг/1 мл
РК-БП-5№024343
880
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
раствор для инъекций 60 мг/0.4 мл
РК-БП-5№024344
881
B02BX06
Эмицизумаб
Гемлибра
раствор для инъекций 150 мг/1 мл
РК-БП-5№024345
B03
Антианемические препараты
B03A
Препараты железа
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
882
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Актиферрин®-Тева
сироп 100 мл
РК-ЛС-5№016262
883
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Актиферрин®-Тева
капли для приема внутрь 30 мл
РК-ЛС-5№016244
884
B03AA
Препараты железа (двухвалентного) для приема внутрь
Сорбифер® Дурулес®
таблетки, покрытые оболочкой 320 мг/60 мг
РК-ЛС-5№005192
B03AA07
Железа сульфат

885
B03AA07
Темір сульфаты
Сорбифер® Дурулес®
Қабықпен қапталған таблеткалар (100 мг Fe+2 – еківалентті темірге баламалы)
ҚР-ДЗ-5№005192
886
B03AA07
Темір сульфаты
Ферровит-С
тамшылар25 мл
ҚР-ДЗ-5№012856
887
B03AA07
Темір сульфаты
Тардиферон®
Қабықпен қапталған ретард таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№010599
888
B03AA07
Темір сульфаты
Актиферрин®
капсулалар
ҚР-ДЗ-5№016535
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
889
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Феррум Лек®
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015589
890
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Венофер®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020883
891
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Феринжект®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№023025
892
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Феринжект®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№023025
893
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
КосмоФер®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№007849
894
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Феркайл®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/ мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№007850
895
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Венофер®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№122086
896
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Энцифер
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 г /5 мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№022929
897
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Ферсинол
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№019772
898
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Ферролек-Здоровье
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№121714
899
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Гемопим
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023964
900
B03AC
Парентералді енгізуге арналған темір препаратары
Ротафер
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№121987
B03AD
Темір препараттарының фолий қышқылымен құрамдасы
901
B03AD
Темір препараттарының фолий қышқылымен құрамдасы
Орофер
капсулалар 100 мг/550 мкг
ҚР-ДЗ-5№121829
B03AD02
Темір фумараты және Фолий қышқылы
902
B03AD02
Темір фумараты және Фолий қышқылы
Ферретаб комп
Ретард капсулалар 54,52 мг/0,54 мг
ҚР-ДЗ-5№015591
B03AD03
Темір сульфаты және Фолий қышқылы
903
B03AD03
Темір сульфаты және Фолий қышқылы
Гино-Тардиферон
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 0,35 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№014813
B03AE
Темірдің басқа құрамдасы
B03AE10
Темір препараттарының өзге препараттармен құрамдасы
904
B03AE10
Темір препараттарының өзге препараттармен құрамдасы
Ферровит® - С
Шәрбат 100 мл

885
B03AA07
Железа сульфат
Сорбифер® Дурулес®
таблетки, покрытые оболочкой (эквивалентно 100 мг Fe+2 – двухвалентного железа)
РК-ЛС-5№005192
886
B03AA07
Железа сульфат
Ферровит-С
капли 25 мл
РК-ЛС-5№012856
887
B03AA07
Железа сульфат
Тардиферон®
таблетки ретард, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№010599
888
B03AA07
Железа сульфат
Актиферрин®
капсулы
РК-ЛС-5№016535
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
889
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Феррум Лек®
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл 2 мл
РК-ЛС-5№015589
890
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Венофер®
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№020883
891
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Феринжект®
раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№023025
892
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Феринжект®
раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023025
893
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
КосмоФер®
раствор для инъекций 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№007849
894
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Феркайл®
раствор для инъекций 50 мг/ мл, 2мл
РК-ЛС-5№007850
895
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Венофер®
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№122086
896
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Энцифер
раствор для внутривенного введения 2 г /5 мл, 5мл
РК-ЛС-5№022929
897
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Ферсинол
раствор для инъекций 100 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№019772
898
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Ферролек-Здоровье
раствор для инъекций 50 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№121714
899
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Гемопим
раствор для внутривенного введения 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№023964
900
B03AC
Препараты железа для парентерального введения
Ротафер
раствор для инъекций 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№121987
B03AD
Препараты железа в комбинации с фолиевой кислотой
901
B03AD
Препараты железа в комбинации с фолиевой кислотой
Орофер
капсулы 100 мг/550 мкг
РК-ЛС-5№121829
B03AD02
Железа фумарат и Фолиевая кислота
902
B03AD02
Железа фумарат и Фолиевая кислота
Ферретаб комп
капсулы ретард 54,52 мг/0,54 мг
РК-ЛС-5№015591
B03AD03
Железа сульфат и Фолиевая кислота
903
B03AD03
Железа сульфат и Фолиевая кислота
Гино-Тардиферон
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 0,35 мг/80 мг
РК-ЛС-5№014813
B03AE
Железо в других комбинациях
B03AE10
Препараты железа в комбинации с прочими препаратами
904
B03AE10
Препараты железа в комбинации с прочими препаратами
Ферровит® - С
сироп 100 мл

ҚР-ДЗ-5№018256
905
B03AE10
Темір препараттарының өзге препараттармен құрамдасы
Ферровит®
Қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№013864
906
B03AE10
Темір препараттарының өзге препараттармен құрамдасы
Тотема
Ішуге арналған ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012646
B03B
B12 дәрумені және фолий қышқылы
B03BA
Цианокобаламин және оның туындылары
B03BA01
Цианокобаламин
907
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (В12 дәрумені)
Инъекцияға арналған ерітінді 0,02%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010632
908
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин
Инъекцияға арналған ерітінді 500мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015491
909
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
Инъекцияға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010631
910
B03BA01
Цианокобаламин
B12 Анкерманн®
Қабықпен қапталған таблеткалар 1мг
ҚР-ДЗ-5№023612
B03BB
Фолий қышқылы және оның туындылары
B03BB01
Фолий қышқылы
911
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолацин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019543
912
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблетк 1 мг
ҚР-ДЗ-5№016577
913
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолика
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№122033
914
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023597
915
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023598
916
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы 9 месяцев
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мкг
ҚР-ДЗ-5№021325
917
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005308
918
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолиспей
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023574
919
B03BB01
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020488
B03X
Басқа да анемияға қарсы препараттар
B03XA
Өзге гемопоэз ширатуыштар
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
920
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Релипоэтин
Инъекцияға арналған ерітінді 2000МЕ/0,5 мл, 0,5 мл
ҚР-БП-5№021449
921
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпрекс®
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 40000 ХБ/1 мл
ҚР-БП-5№005836
922
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Бинокрит®
Инъекцияға арналған ерітінді 40000 ХБ/1 мл
ҚР-ДЗ-5№021024
923
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпосан
эпоэтин зета 40000 ХБ/1,0 мл Инъекцияға арналған ерітінді шприцте
ҚР-ДЗ-5№022219
924
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпрекс®
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 2000 ХБ/0,5мл
ҚР-БП-5№009694
925
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Бинокрит®
Инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/1,0 мл
ҚР-ДЗ-5№021025
926
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Рекормон
Инъекцияға арналған ерітінді 2000 ХБ/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№015703
927
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпосан
эпоэтин зета 2000 ХБ/0,6 мл Инъекцияға арналған ерітінді шприцте
ҚР-ДЗ-5№022215
928
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Бинокрит®
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/0,5 мл

РК-ЛС-5№018256
905
B03AE10
Препараты железа в комбинации с прочими препаратами
Ферровит®
таблетки, покрытые оболочкой 320 мг/60 мг
РК-ЛС-5№013864
906
B03AE10
Препараты железа в комбинации с прочими препаратами
Тотема
Раствор для приема внутрь 10 мл
РК-ЛС-5№012646
B03B
Витамин B12 и фолиевая кислота
B03BA
Цианокобаламин и его производные
B03BA01
Цианокобаламин
907
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
раствор для инъекций 0,02%, 1 мл
РК-ЛС-5№010632
908
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин
раствор для инъекций 500мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015491
909
B03BA01
Цианокобаламин
Цианокобаламин (Витамин В12)
раствор для инъекций 0,05% 1 мл
РК-ЛС-5№010631
910
B03BA01
Цианокобаламин
B12 Анкерманн®
Таблетки, покрытые оболочкой 1мг
РК-ЛС-5№023612
B03BB
Фолиевая кислота и ее производные
B03BB01
Фолиевая кислота
911
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолацин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019543
912
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетк 1 мг
РК-ЛС-5№016577
913
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолика
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№122033
914
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023597
915
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023598
916
B03BB01
Фолиевая кислота
9 месяцев Фолиевая кислота
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мкг
РК-ЛС-5№021325
917
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№005308
918
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиспей
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№023574
919
B03BB01
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020488
B03X
Другие антианемические препараты
B03XA
Прочие стимуляторы гемопоэза
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
920
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Релипоэтин
раствор для инъекций 2000МЕ/0,5 мл, 0,5 мл
РК-БП-5№021449
921
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпрекс®
раствор для внутривенного и подкожного введения 40000 МЕ/1 мл
РК-БП-5№005836
922
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Бинокрит®
раствор для инъекций 40000 МЕ/1 мл
РК-ЛС-5№021024
923
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпосан
эпоэтин зета 40000 МЕ/1,0 мл раствор для инъекций в шприце
РК-ЛС-5№022219
924
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпрекс®
раствор для внутривенного и подкожного введения 2000 МЕ/0,5мл
РК-БП-5№009694
925
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Бинокрит®
раствор для инъекций 2000 МЕ/1,0 мл
РК-ЛС-5№021025
926
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Рекормон
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл
РК-ЛС-5№015703
927
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпосан
эпоэтин зета 2000 МЕ/0,6 мл раствор для инъекций в шприце
РК-ЛС-5№022215
928
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Бинокрит®
раствор для инъекций 1000 МЕ/0,5 мл

ҚР-ДЗ-5№021026
929
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Релипоэтин
Инъекцияға арналған ерітінді 10000 ХБ/1 мл
ҚР-БП-5№021451
930
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Релипоэтин
Инъекцияға арналған ерітінді 4000 ХБ/0,5 мл
ҚР-БП-5№021450
931
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпосан
1000 ХБ/0,3 мл Инъекцияға арналған ерітінді шприцте
ҚР-ДЗ-5№022214
932
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпосан
4000 ХБ/0,4 мл Инъекцияға арналған ерітінді шприцте
ҚР-ДЗ-5№022216
933
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпосан
6000 ХБ/0,6 мл Инъекцияға арналған ерітінді шприцте
ҚР-ДЗ-5№022217
934
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета және зета
Эпосан
10000 ХБ/1 мл Инъекцияға арналған ерітінді шприцте
ҚР-ДЗ-5№022218
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
935
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп
Инъекцияға арналған ерітінді 500 мкг,1 мл
ҚР-ДЗ-5№018966
936
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп
Инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг, 0,3мл
ҚР-ДЗ-5№018960
937
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мкг, 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№018959
938
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мкг, 0,4мл
ҚР-ДЗ-5№018958
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
939
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 75 мкг/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№013870
940
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді 50 мкг/0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№013869
B05
Плазма алмастыратын және перфузиялық ерітінділер
B05A
Қан препараттары
B05AA
Қан плазмасының препараттары және плазма алмастыратын препараттар
B05AA01
Альбумин
941
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
Инфузияға арналған ерітінді 5% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
942
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
943
B05AA02
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
944
B05AA03
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
945
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 20%, 100мл
ҚР-ДЗ-5№000192
946
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 5%,100мл
ҚР-ДЗ-5№000202
947
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
Инфузияға арналған ерітінді 5% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
948
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
Инфузияға арналған ерітінді 5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020604
949
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
Инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
950
B05AA02
Альбумин
Альбунорм™
Инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
951
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
Инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021259
952
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
Инфузияға арналған ерітінді 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004526

РК-ЛС-5№021026
929
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Релипоэтин
раствор для инъекций 10000 МЕ/1 мл
РК-БП-5№021451
930
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Релипоэтин
раствор для инъекций 4000 МЕ/0,5 мл
РК-БП-5№021450
931
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпосан
1000 МЕ/0,3 мл раствор для инъекций в шприце
РК-ЛС-5№022214
932
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпосан
4000 МЕ/0,4 мл раствор для инъекций в шприце
РК-ЛС-5№022216
933
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпосан
6000 МЕ/0,6 мл раствор для инъекций в шприце
РК-ЛС-5№022217
934
B03XA01
Эпоэтин альфа, бета и зета
Эпосан
10000 МЕ/1 мл раствор для инъекций в шприце
РК-ЛС-5№022218
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
935
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп
раствор для инъекций 500 мкг, 1мл
РК-ЛС-5№018966
936
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп
раствор для инъекций 30 мкг, 0,3мл
РК-ЛС-5№018960
937
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп
раствор для инъекций 20 мкг, 0,5мл
РК-ЛС-5№018959
938
B03XA02
Дарбэпоэтин альфа
Аранесп®
раствор для инъекций 10 мкг, 0,4мл
РК-ЛС-5№018958
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
939
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 75 мкг/0,3 мл
РК-ЛС-5№013870
940
B03XA03
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
Мирцера
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 50 мкг/0,3 мл
РК-ЛС-5№013869
B05
Плазмозамещающие и перфузионные растворы
B05A
Препараты крови
B05AA
Препараты плазмы крови и плазмозамещающие препараты
B05AA01
Альбумин
941
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 500 мл
РК-ЛС-5№020604
942
B05AA01
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-5№000197
943
B05AA02
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 50 мл
РК-ЛС-5№000197
944
B05AA03
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№000197
945
B05AA01
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 20%,100мл
РК-ЛС-5№000192
946
B05AA01
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 5%,100мл
РК-ЛС-5№000202
947
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 250 мл
РК-ЛС-5№020604
948
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 5% 100 мл
РК-ЛС-5№020604
949
B05AA01
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№020605
950
B05AA02
Альбумин
Альбунорм™
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№020605
951
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№021259
952
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
раствор для инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№004526

953
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
Инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021259
954
B05AA01
Альбумин
Альбунорм
Инфузияға арналған ерітінді 20% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020605
955
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
Инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004531
956
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
Инфузияға арналған ерітінді 10%, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№004525
957
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
Инфузияға арналған ерітінді 10%, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004523
958
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
959
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
960
B05AA01
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
961
B05AA02
Альбумин
Адам альбумині
Инфузияға арналған ерітінді 10% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№000197
B05AA05
Декстран
962
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
Инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№004442
963
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
Инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№004442
964
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин - РТ
Инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№010720
965
B05AA06
Декстран
Реополиглюкин - РТ
Инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№010720
966
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
Инфузияға арналған ерітінді 6%,200 мл
ҚР-ДЗ-5№004450
967
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
Инфузияға арналған ерітінді 6% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№004450
968
B05AA05
Декстран
Декстран 40
Инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№021314
969
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
Инфузияға арналған ерітінді 10% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№022799
970
B05AA05
Декстран
Декстран 40
Инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№021314
971
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
Инфузияға арналған ерітінді 10% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022799
972
B05AA05
Декстран
Декстран 40
Инфузияға арналған ерітінді 6% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№021313
973
B05AA05
Декстран
Декстран 40
Инфузияға арналған ерітінді 6% 200 мл
ҚР-ДЗ-3№021313
B05AA06
Сукцинилирленген желатин
974
B05AA06
Сукцинилирленген желатин
Гелофузин
Инфузияға арналған ерітінді 4% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№008994
B05AA07
975
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан® N плюс
Инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№014891
976
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефордез-РТ
Инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018628
977
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан®
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№005069
978
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Стабизол®
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№005064
979
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гекодез
Инфузияға арналған ерітінді 60 мг/мл, 400 мл
ҚР-ДЗ-5№019611
980
B05AA08
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гекодез
Инфузияға арналған ерітінді 60 мг/мл, 200 мл

953
B05AA01
Альбумин
Альбурекс®
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№021259
954
B05AA01
Альбумин
Альбунорм
раствор для инфузий 20% 50 мл
РК-ЛС-5№020605
955
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-5№004531
956
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
раствор для инфузий 10%, 50 мл
РК-ЛС-5№004525
957
B05AA01
Альбумин
Альбумин Биофарма
раствор для инфузий 10%, 20 мл
РК-ЛС-5№004523
958
B05AA01
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 20 мл
РК-ЛС-5№000197
959
B05AA01
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 50 мл
РК-ЛС-5№000197
960
B05AA01
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№000197
961
B05AA02
Альбумин
Альбумин человека
раствор для инфузий 10% 100 мл
РК-ЛС-5№000197
B05AA05
Декстран
962
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№004442
963
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№004442
964
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин - РТ
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№010720
965
B05AA06
Декстран
Реополиглюкин - РТ
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№010720
966
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
раствор для инфузий 6%,200 мл
РК-ЛС-5№004450
967
B05AA05
Декстран
Полиглюкин
раствор для инфузий 6% 400 мл
РК-ЛС-5№004450
968
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-3№021314
969
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 400 мл
РК-ЛС-5№022799
970
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-3№021314
971
B05AA05
Декстран
Реополиглюкин
раствор для инфузий 10% 200 мл
РК-ЛС-5№022799
972
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 6% 400 мл
РК-ЛС-3№021313
973
B05AA05
Декстран
Декстран 40
раствор для инфузий 6% 200 мл
РК-ЛС-3№021313
B05AA06
Сукцинилированный желатин
974
B05AA06
Сукцинилированный желатин
Гелофузин
раствор для инфузий 4% 500 мл
РК-ЛС-5№008994
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
975
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан® N плюс
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№014891
976
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефордез-РТ
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№018628
977
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан®
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№005069
978
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Стабизол®
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№005064
979
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гекодез
раствор для инфузий 60 мг/мл, 400 мл
РК-ЛС-5№019611
980
B05AA08
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гекодез
раствор для инфузий 60 мг/мл, 200 мл

ҚР-ДЗ-5№019611
981
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
ГЭК- 200 АФ
Инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018240
982
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан®
Инфузияға арналған ерітінді 6% 250мл-ден полиэтиленнен құтыда
ҚР-ДЗ-5№005062
983
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Хестар-200
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№009144
984
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
ГЭК- 200 АФ
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018238
985
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гидроксиэтил крахмал 200/0,5
Инфузияға арналған ерітінді 6% по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№022277
986
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан® N
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№014892
987
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефордез-РТ
Инфузияға арналған ерітінді 6% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018629
988
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефордез-РТ
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№018629
989
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Хестар-200
Инфузияға арналған ерітінді 6%, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№017635
990
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
Инфузияға арналған ерітінді 6% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№022278
B05B
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділер
B05BA
Парентералді қоректендіруге арналған ерітінділер
В05ВА01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
991
В05ВА01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
Нефротект
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
992
В05ВА01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
Аминовен Инфант
Инфузияға арналған ерітінді 10% по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021420
993
В05ВА01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
Нефротект
Инфузияға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
994
В05ВА01
Парентералді қоректендіруге арналған аминқышқылдарының кешені
Аминоплазмаль Гепа 10%
Инфузияға арналған ерітінді 10% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№008887
995
В05ВА01
Аргинин
Нефротект
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
996
В05ВА01
Аргинин
Нефротект
Инфузияға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№021595
997
В05ВА01
Аргинин
Тивортин
Инфузияға арналған ерітінді 4,2 % 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019778
B05BA02
Майлы эмульсиялар
998
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СМОФлипид
Инфузияға арналған эмульсия 20%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021591
999
B05BA02
Майлы эмульсиялар
СМОФлипид
Инфузияға арналған эмульсия 20%, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№021591
1000
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
Вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
1001
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
Вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
1002

РК-ЛС-5№019611
981
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
ГЭК- 200 АФ
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№018240
982
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан®
раствор для инфузий 6% флакон из полиэтилена 250мл
РК-ЛС-5№005062
983
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Хестар-200
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№009144
984
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
ГЭК- 200 АФ
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№018238
985
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гидроксиэтил крахмал 200/0,5
раствор для инфузий 6% по 500 мл
РК-ЛС-5№022277
986
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефортан® N
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№014892
987
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефордез-РТ
раствор для инфузий 6% 250 мл
РК-ЛС-5№018629
988
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Рефордез-РТ
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№018629
989
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Хестар-200
раствор для инфузий 6%, 250 мл
РК-ЛС-5№017635
990
B05AA07
Гидроксиэтилкрахмал (пентакрахмал)
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
раствор для инфузий 6% 500 мл
РК-ЛС-5№022278
B05B
растворы для внутривенного введения
B05BA
растворы для парентерального питания
В05ВА01
Комплекс аминокислот для парентерального питания
991
В05ВА01
Комплекс аминокислот для парентерального питания
Нефротект
раствор для инфузий, 500 мл
РК-ЛС-5№021595
992
В05ВА01
Комплекс аминокислот для парентерального питания
Аминовен Инфант
раствор для инфузий 10% по 100 мл
РК-ЛС-5№021420
993
В05ВА01
Комплекс аминокислот для парентерального питания
Нефротект
раствор для инфузий, 250 мл
РК-ЛС-5№021595
994
В05ВА01
Комплекс аминокислот для парентерального питания
Аминоплазмаль Гепа 10%
раствор для инфузий 10% 500 мл
РК-ЛС-5№008887
995
В05ВА01
Аргинин
Нефротект
раствор для инфузий, 500 мл
РК-ЛС-5№021595
996
В05ВА01
Аргинин
Нефротект
раствор для инфузий, 250 мл
РК-ЛС-5№021595
997
В05ВА01
Аргинин
Тивортин
раствор для инфузий 4,2 % 100 мл
РК-ЛС-5№019778
B05BA02
Жировые эмульсии
998
B05BA02
Жировые эмульсии
СМОФлипид
эмульсия для инфузий 20%, 100 мл
РК-ЛС-5№021591
999
B05BA02
Жировые эмульсии
СМОФлипид
эмульсия для инфузий 20%, 500 мл
РК-ЛС-5№021591
1000
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 500 мл
РК-ЛС-5№012243
1001
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 100 мл
РК-ЛС-5№012243
1002

B05BA02
Майлы эмульсиялар
Селепид 10%
Инфузияға арналған майлы эмульсия 10 % по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016579
1003
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
Вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 20% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№012243
1004
B05BA02
Майлы эмульсиялар
Липофундин МСТ/ЛСТ 10%
Вена ішіне инфузияға арналған эмульсия 10 % по 500 мл
ҚР-ДЗ-5№012241
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
1005
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Инфезол® 100
Инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№004464
1006
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Инфезол® 100
Инфузияға арналған ерітінді 250 мл
ҚР-ДЗ-5№004464
1007
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Нумета G19E
Инфузияға арналған эмульсия 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№023538
1008
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Нумета G16E
Инфузияға арналған эмульсия 500 мл
ҚР-ДЗ-5№023537
1009
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Инфезол® 40
Инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016342
1010
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Селемин 5-S Плюс
Инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№009065
1011
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019390
1012
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Нумета G13E
Инфузияға арналған эмульсия 300 мл
ҚР-ДЗ-5№023536
1013
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид плюс
Инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019243
1014
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид спешиал
Инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019247
1015
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид пери
Инфузияға арналған эмульсия 1875 мл
ҚР-ДЗ-5№019244
1016
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид спешиал
Инфузияға арналған эмульсия 1250 мл
ҚР-ДЗ-5№019246
1017
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид плюс
Инфузияға арналған эмульсия 1250 мл
ҚР-ДЗ-5№019249
1018
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид пери
Инфузияға арналған эмульсия 1250 мл
ҚР-ДЗ-5№019242
1019
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Оликлиномель N7-1000 Е
Инфузияға арналған эмульсия 1500 мл
ҚР-ДЗ-5№017916
1020
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Оликлиномель N4-550Е
Инфузияға арналған эмульсия 1500 мл
ҚР-ДЗ-5№017913
1021
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
НуТРИфлекс Липид спешиал
Инфузияға арналған эмульсия 625 мл
ҚР-ДЗ-5№019241
1022
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Инфезол® 100
Инфузияға арналған ерітінді 250 мл
ҚР-ДЗ-5№004464
1023
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Инфезол® 100
Инфузияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№004464
1024
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Инфузияға арналған ерітінді 10% 500мл
ҚР-ДЗ-5№019389
1025
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Селемин 5-S Плюс
Инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№016679
1026
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
СМОФКабивен центральный
Инфузияға арналған эмульсия 986 мл

B05BA02
Жировые эмульсии
Селепид 10%
эмульсия жировая для инфузий 10 % по 500 мл
РК-ЛС-5№016579
1003
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
эмульсия для внутривенных инфузий 20% 250 мл
РК-ЛС-5№012243
1004
B05BA02
Жировые эмульсии
Липофундин МСТ/ЛСТ 10%
эмульсия для внутривенных инфузий 10 % по 500 мл
РК-ЛС-5№012241
B05BA10
Комплекс аминокислот
1005
B05BA10
Комплекс аминокислот
Инфезол® 100
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№004464
1006
B05BA10
Комплекс аминокислот
Инфезол® 100
раствор для инфузий 250 мл
РК-ЛС-5№004464
1007
B05BA10
Комплекс аминокислот
Нумета G19E
эмульсия для инфузий 1000 мл
РК-ЛС-5№023538
1008
B05BA10
Комплекс аминокислот
Нумета G16E
эмульсия для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№023537
1009
B05BA10
Комплекс аминокислот
Инфезол® 40
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№016342
1010
B05BA10
Комплекс аминокислот
Селемин 5-S Плюс
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№009065
1011
B05BA10
Комплекс аминокислот
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№019390
1012
B05BA10
Комплекс аминокислот
Нумета G13E
эмульсия для инфузий 300 мл
РК-ЛС-5№023536
1013
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид плюс
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019243
1014
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид спешиал
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019247
1015
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид пери
эмульсия для инфузий 1875 мл
РК-ЛС-5№019244
1016
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид спешиал
эмульсия для инфузий 1250 мл
РК-ЛС-5№019246
1017
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид плюс
эмульсия для инфузий 1250 мл
РК-ЛС-5№019249
1018
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид пери
эмульсия для инфузий 1250 мл
РК-ЛС-5№019242
1019
B05BA10
Комплекс аминокислот
Оликлиномель N7-1000 Е
эмульсия для инфузий 1500 мл
РК-ЛС-5№017916
1020
B05BA10
Комплекс аминокислот
Оликлиномель N4-550Е
эмульсия для инфузий 1500 мл
РК-ЛС-5№017913
1021
B05BA10
Комплекс аминокислот
НуТРИфлекс Липид спешиал
эмульсия для инфузий 625 мл
РК-ЛС-5№019241
1022
B05BA10
Комплекс аминокислот
Инфезол® 100
раствор для инфузий 250 мл
РК-ЛС-5№004464
1023
B05BA10
Комплекс аминокислот
Инфезол® 100
раствор для инфузий 500 мл
РК-ЛС-5№004464
1024
B05BA10
Комплекс аминокислот
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
раствор для инфузий 10% 500мл
РК-ЛС-5№019389
1025
B05BA10
Комплекс аминокислот
Селемин 5-S Плюс
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№016679
1026
B05BA10
Комплекс аминокислот
СМОФКабивен центральный
эмульсия для инфузий 986 мл

ҚР-ДЗ-5№121989
1027
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
СМОФКабивен центральный
Инфузияға арналған эмульсия 1477 мл
ҚР-ДЗ-5№121990
1028
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
СМОФКабивен центральный
Инфузияға арналған эмульсия 1970 мл
ҚР-ДЗ-5№121991
1029
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
СМОФКабивен центральный
Инфузияға арналған эмульсия 1904 мл
ҚР-ДЗ-5№121992
1030
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Оликлиномель N4-550 Е
Инфузияға арналған эмульсия 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№017912
1031
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Оликлиномель N4-550 Е
Инфузияға арналған эмульсия 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017914
1032
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Оликлиномель N7-1000 Е
Инфузияға арналған эмульсия 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№017915
1033
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Оликлиномель N7-1000 Е
Инфузияға арналған эмульсия 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017917
1034
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Инфузияға арналған ерітінді 250 мл
ҚР-ДЗ-5№019388
1035
B05BA10
Аминқышқылдарының кешені
Инфезол® 40
Инфузияға арналған ерітінді 250 мл
ҚР-ДЗ-5№016341
B05BB01
Электролиттер
1036
B05BB01
Электролиттер
Трисоль
Инфузияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№013399
1037
B05BB01
Электролиттер
Трисоль
Инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013399
1038
B05BB01
Электролиттер
Салин
Мұрын спрейі 0,65%,30мл
ҚР-ДЗ-5№009597
1039
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 0,9% по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015535
1040
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 0,9% по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015536
1041
B05BB01
Электролиттер
Стерофундин ISO
Инфузияға арналған ерітінді, 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№019798
1042
B05BB01
Электролиттер
Стерофундин ISO
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019798
1043
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 400 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1044
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1045
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 500 мл
ҚР-ДЗ-5№009408
1046
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 250 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1047
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 250 мл
ҚР-ДЗ-5№009407
1048
B05BB01
Электролиттер
Дисоль
Инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013214
1049
B05BB01
Электролиттер
Ацесоль
Инфузияға арналған ерітінді 400 мл
ҚР-ДЗ-5№013654
1050
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1051
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009406
1052
B05BB01
Электролиттер
Натрий хлориді
Инфузияға арналған ерітінді 0,9% по 200 мл
ҚР-ДЗ-3№020643
1053
B05BB01
Электролиттер
Дисоль
Инфузияға арналған ерітінді 200 мл

РК-ЛС-5№121989
1027
B05BA10
Комплекс аминокислот
СМОФКабивен центральный
эмульсия для инфузий 1477 мл
РК-ЛС-5№121990
1028
B05BA10
Комплекс аминокислот
СМОФКабивен центральный
эмульсия для инфузий 1970 мл
РК-ЛС-5№121991
1029
B05BA10
Комплекс аминокислот
СМОФКабивен центральный
эмульсия для инфузий 1904 мл
РК-ЛС-5№121992
1030
B05BA10
Комплекс аминокислот
Оликлиномель N4-550 Е
эмульсия для инфузий 1000 мл
РК-ЛС-5№017912
1031
B05BA10
Комплекс аминокислот
Оликлиномель N4-550 Е
эмульсия для инфузий 2000 мл
РК-ЛС-5№017914
1032
B05BA10
Комплекс аминокислот
Оликлиномель N7-1000 Е
эмульсия для инфузий 1000 мл
РК-ЛС-5№017915
1033
B05BA10
Комплекс аминокислот
Оликлиномель N7-1000 Е
эмульсия для инфузий 2000 мл
РК-ЛС-5№017917
1034
B05BA10
Комплекс аминокислот
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
раствор для инфузий 250 мл
РК-ЛС-5№019388
1035
B05BA10
Комплекс аминокислот
Инфезол® 40
раствор для инфузий 250 мл
РК-ЛС-5№016341
B05BB01
Электролиты
1036
B05BB01
Электролиты
Трисоль
раствор для инфузий 200 мл
РК-ЛС-5№013399
1037
B05BB01
Электролиты
Трисоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013399
1038
B05BB01
Электролиты
Салин
спрей назальный 0,65%,30мл
РК-ЛС-5№009597
1039
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид-Дарница
раствор для инъекций 0,9% по 5 мл
РК-ЛС-5№015535
1040
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид-Дарница
раствор для инъекций 0,9% по 10 мл
РК-ЛС-5№015536
1041
B05BB01
Электролиты
Стерофундин ISO
раствор для инфузий, 1000 мл
РК-ЛС-5№019798
1042
B05BB01
Электролиты
Стерофундин ISO
раствор для инфузий, 500 мл
РК-ЛС-5№019798
1043
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 400 мл
РК-ЛС-3№020643
1044
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
РК-ЛС-3№020643
1045
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 500 мл
РК-ЛС-5№009408
1046
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 250 мл
РК-ЛС-3№020643
1047
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 250 мл
РК-ЛС-5№009407
1048
B05BB01
Электролиты
Дисоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013214
1049
B05BB01
Электролиты
Ацесоль
раствор для инфузий 400 мл
РК-ЛС-5№013654
1050
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 100 мл
РК-ЛС-3№020643
1051
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 100 мл
РК-ЛС-5№009406
1052
B05BB01
Электролиты
Натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% по 200 мл
РК-ЛС-3№020643
1053
B05BB01
Электролиты
Дисоль
раствор для инфузий 200 мл

Перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1199
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
Перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27% 2500 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1200
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
Перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86%5000 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
1201
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
Перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86%2500 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
1202
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар физионил 40
Перитонеалді диализге арналған ерітінді глюкозамен 1,36% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№018378
1203
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
Перитонеалді диализге арналған ерітінді 1,36% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017745
1204
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар физионил 40
Перитонеалді диализге арналған ерітінді глюкозамен 2,27% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№018377
1205
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
Перитонеалді диализге арналған ерітінді 2,27% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017746
1206
B05DB
Гипертоникалық ерітінділер
Глюкоза бар дианил ПД4
Перитонеалді диализге арналған ерітінді 3,86% 2000 мл
ҚР-ДЗ-5№017747
B05X
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінділерге қоспалар
B05XA
Электролитті ерітінділер
B05XA01
Калий хлориді
1207
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013358
1208
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022900
1209
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл по 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022900
1210
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№024390
1211
B05XA01
Калий хлориді
Калий хлориді
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№024315
B05XA05
Магний сульфаты
1212
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 250 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№019301
1213
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты-Дарница
Бұлшық ет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015449
1214
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты-Дарница
Бұлшық ет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015449
1215
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 25% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014343
1216
B05XA05
Магний сульфаты
Магний сульфаты
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 250 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№018584
B05XA07
Кальций хлориді
1217
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000142
1218
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 10% 5 мл

раствор для перитонеального диализа 2,27% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017746
1199
B05DB
Гипертонические растворы
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017746
1200
B05DB
Гипертонические растворы
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 5000 мл
РК-ЛС-5№017747
1201
B05DB
Гипертонические растворы
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 2500 мл
РК-ЛС-5№017747
1202
B05DB
Гипертонические растворы
Физионил 40 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа с глюкозой 1,36% 2000 мл
РК-ЛС-5№018378
1203
B05DB
Гипертонические растворы
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 1,36% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017745
1204
B05DB
Гипертонические растворы
Физионил 40 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа с глюкозой 2,27% 2000 мл
РК-ЛС-5№018377
1205
B05DB
Гипертонические растворы
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 2,27% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017746
1206
B05DB
Гипертонические растворы
Дианил ПД4 с глюкозой
раствор для перитонеального диализа 3,86% по 2000 мл
РК-ЛС-5№017747
B05X
Добавки к растворам для внутривенного введения
B05XA
Электролитные растворы
B05XA01
Калия хлорид
1207
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№013358
1208
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022900
1209
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
раствор для внутривенного введения 40 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022900
1210
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№024390
1211
B05XA01
Калия хлорид
Калия хлорид
Раствор для внутривенного введения 40 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№024315
B05XA05
Магния сульфат
1212
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для инъекций 250 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№019301
1213
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат-Дарница
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения 25% 5 мл
РК-ЛС-5№015449
1214
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат-Дарница
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения 25% 10 мл
РК-ЛС-5№015449
1215
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для инъекций 25% 5 мл
РК-ЛС-5№014343
1216
B05XA05
Магния сульфат
Магния сульфат
раствор для внутривенного введения 250 мг/мл, 10мл
РК-ЛС-5№018584
B05XA07
Кальция хлорид
1217
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид-Дарница
раствор для инъекций 10% 5 мл
РК-ЛС-5№000142
1218
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид
раствор для инъекций 10% 5 мл

ҚР-ДЗ-5№015110
1219
B05XA07
Кальций хлориді
Кальций хлориді
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022337
B05XA16
Кустодиол
B06
Басқа гематологиялық препараттар
B06AA
Ферментті препараттар
B06AA03
Гиалуронидаза
1220
B06AA03
Гиалуронидаза
Лидаза-Биофарма
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 64 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№022923
B06AC01
Ингибитор С1-адам эстеразасы
1221
B06AC01
Ингибитор С1-адам эстеразасы
Цинрайз
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен 500 ХБ
орфандық
C
Жүрек-қантамыр жүйесі
C01
Жүрек ауруларын емдеуге арналған препараттар
C01A
Жүрек гликозидтері
C01AA
Оймақгүл гликозидтері
C01AA05
Дигоксин
1222
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,25 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№013040
1223
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин Гриндекс
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№002437
1224
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№015693
C01B
І және ІІІ класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC
ІС класты аритмияға қарсы препараттар
C01BC03
Пропафенон
1225
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
Қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№000391
1226
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004550
C01BD
III класты аритмияға қарсы препараттар
C01BD01
Амиодарон
1227
C01BD01
Амиодарон
Сантодарон
Инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/3 мл
ҚР-ДЗ-3№021464
1228
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016246
1229
C01BD01
Амиодарон
Амиокордин®
Инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/3 мл
ҚР-ДЗ-5№021610
1230
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 3мл
ҚР-ДЗ-5№021569
1231
C01BD01
Амиодарон
Амиокордин®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№003584
1232
C01BD01
Амиодарон
Кордарон®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013050
C01C
Жүрек гликозидтерін қоспағанда, кардиотоникалық препараттар
C01CA
Адренергетиктер және допаминомиметиктер
C01CA03
Норэпинефрин
C01CA04
Допамин
1233
C01CA04
Допамин
Дофамин-Дарница
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 0,5 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014859
1234
C01CA04
Допамин
Дофамин-Дарница
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014860
1235
C01CA04
Допамин
Допамин
Инъекцияға арналған ерітінді 4 % 5 мл
ҚР-ДЗ-3№021477
1236
C01CA04
Допамин
Допамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№018894
1237
C01CA04
Допамин
Допамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№018895
C01CA06
Фенилэфрин
1238
C01CA06
Фенилэфрин
Мезатон
Инъекцияға арналған ерітінді 10мг/мл 1мл
ҚР-ДЗ-5№012489
C01CA07
Добутамин
C01CA24
Эпинефрин
1239
C01CA24
Эпинефрин
Адреналин-Здоровье
Инъекцияға арналған ерітінді 0,18 % 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011371
C01CX
Өзге кардиотоникалық препараттар

РК-ЛС-5№015110
1219
B05XA07
Кальция хлорид
Кальция хлорид
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022337
B05XA16
Кустодиол
B06
Другие гематологические препараты
B06AA
Ферментные препараты
B06AA03
Гиалуронидаза
1220
B06AA03
Гиалуронидаза
Лидаза-Биофарма
порошок для приготовления раствора для инъекций 64 ЕД
РК-ЛС-5№022923
B06AC01
Ингибитор С1-эстеразы человеческий
1221
B06AC01
Ингибитор С1-эстеразы человеческий
Цинрайз
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 500 МЕ
орфанный
C
Сердечно-сосудистая система
C01
Препараты для лечения заболеваний сердца
C01A
Сердечные гликозиды
C01AA
Гликозиды наперстянки
C01AA05
Дигоксин
1222
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
раствор для инъекций 0,25 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№013040
1223
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин Гриндекс
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№002437
1224
C01AA05
Дигоксин
Дигоксин
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№015693
C01B
Антиаритмические препараты I и III классов
C01BC
Антиаритмические препараты IC класса
C01BC03
Пропафенон
1225
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№000391
1226
C01BC03
Пропафенон
Пропанорм®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004550
C01BD
Антиаритмические препараты III класса
C01BD01
Амиодарон
1227
C01BD01
Амиодарон
Сантодарон
раствор для инъекций 150 мг/3 мл
РК-ЛС-3№021464
1228
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№016246
1229
C01BD01
Амиодарон
Амиокордин®
раствор для инъекций 150 мг/3 мл
РК-ЛС-5№021610
1230
C01BD01
Амиодарон
Амиодарон
раствор для инъекций 50 мг/мл, 3 мл
РК-ЛС-5№021569
1231
C01BD01
Амиодарон
Амиокордин®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№003584
1232
C01BD01
Амиодарон
Кордарон®
таблетки делимые 200 мг
РК-ЛС-5№013050
C01C
Кардиотонические препараты, исключая сердечные гликозиды
C01CA
Адренергетики и допаминомиметики
C01CA03
Норэпинефрин
C01CA04
Допамин
1233
C01CA04
Допамин
Дофамин-Дарница
концентрат для приготовления раствора для инфузий 0,5 % 5 мл
РК-ЛС-5№014859
1234
C01CA04
Допамин
Дофамин-Дарница
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4% 5 мл
РК-ЛС-5№014860
1235
C01CA04
Допамин
Допамин
раствор для инъекций 4% 5 мл
РК-ЛС-3№021477
1236
C01CA04
Допамин
Допамин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№018894
1237
C01CA04
Допамин
Допамин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№018895
C01CA06
Фенилэфрин
1238
C01CA06
Фенилэфрин
Мезатон
раствор для инъекций 10мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№012489
C01CA07
Добутамин
C01CA24
Эпинефрин
1239
C01CA24
Эпинефрин
Адреналин-Здоровье
раствор для инъекций 0,18 % 1 мл
РК-ЛС-5№011371
C01CX
Прочие кардиотонические препараты

C01CX08
Левосимендан
1240
C01CX08
Левосимендан
Симдакс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2,5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017616
C01D
Жүрек ауруларын емдеуде қолданылатын шеткергі вазодилататорлар
C01DA
Органикалық нитраттар
C01DA02
Нитроглицерин
1241
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-KZ
Тіл астына салатын таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014078
1242
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроминт®
Тіл астына арналған дозаланған аэрозоль 0,4 мг/доза 10 г (180 доза)
ҚР-ДЗ-5№010074
1243
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-Здоровье
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023578
1244
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроспрей®
тіл астылық спрей дозаланған 0,4мг/доза, 10 мл ден (200 доза)
ҚР-ДЗ-5№122021
C01DA08
Изосорбид динитраты
1245
C01DA08
Изосорбид динитраты
ИЗО-МИК
тіл астылық спрей дозаланған 1,25 мг/доза 15 мл
ҚР-ДЗ-5№013582
1246
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013518
1247
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022246
1248
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№018859
1249
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№018858
1250
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изо-Мик Лонг
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018857
1251
C01DA08
Изосорбид динитраты
Изокет®
спрей дозированный 1,25 мг/доза, 15мл
ҚР-ДЗ-5№018953
1252
C01DA08
Изосорбид динитраты
Кардикет®
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019208
1253
C01DA08
Изосорбид динитраты
Кардикет®
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019209
C01DA14
Изосорбид мононитраты
1254
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Нитросорбид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№002250
1255
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Моносан®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№003947
1256
C01DA14
Изосорбид мононитраты
Моносан®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№003943
C01E
Жүрек ауруларын емдеуге арналған басқа препараттар
C01EA
Простагландиндер
C01EA01
Алпростадил
1257
C01EA01
Алпростадил
Алпрестил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№020519
1258
C01EA01
Алпростадил
ВАЗОСТЕНОН
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мкг 1мл
ҚР-ДЗ-5№023677
C01EB
Прочие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EB17
Ивабрадин
1259
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121911
1260
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121912
1261
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№009978
1262
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®

C01CX08
Левосимендан
1240
C01CX08
Левосимендан
Симдакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2,5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№017616
C01D
Периферические вазодилататоры, применяемые для лечения заболеваний сердца
C01DA
Органические нитраты
C01DA02
Нитроглицерин
1241
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-KZ
таблетки подъязычные 0,5 мг
РК-ЛС-5№014078
1242
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроминт®
аэрозоль подъязычный дозированный 0,4 мг/доза, 10 г(180 доз)
РК-ЛС-5№010074
1243
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроглицерин-Здоровье
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№023578
1244
C01DA02
Нитроглицерин
Нитроспрей®
Спрей подъязычный дозированный 0,4мг/доза,10 мл (200 доз)
РК-ЛС-5№122021
C01DA08
Изосорбида динитрат
1245
C01DA08
Изосорбида динитрат
ИЗО-МИК
спрей подъязычный дозированный 1,25 мг/доза 15 мл
РК-ЛС-5№013582
1246
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№013518
1247
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№022246
1248
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 60 мг
РК-ЛС-5№018859
1249
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 40 мг
РК-ЛС-5№018858
1250
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изо-Мик Лонг
таблетки пролонгированного действия 20 мг
РК-ЛС-5№018857
1251
C01DA08
Изосорбида динитрат
Изокет®
спрей дозированный 1,25 мг/доза, 15мл
РК-ЛС-5№018953
1252
C01DA08
Изосорбида динитрат
Кардикет®
таблетки с пролонгированным высвобождением 20 мг
РК-ЛС-5№019208
1253
C01DA08
Изосорбида динитрат
Кардикет®
таблетки с пролонгированным высвобождением 40 мг
РК-ЛС-5№019209
C01DA14
Изосорбида мононитрат
1254
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Нитросорбид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№002250
1255
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Моносан®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№003947
1256
C01DA14
Изосорбида мононитрат
Моносан®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№003943
C01E
Другие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EA
Простагландины
C01EA01
Алпростадил
1257
C01EA01
Алпростадил
Алпрестил
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг, 1мл
РК-ЛС-5№020519
1258
C01EA01
Алпростадил
ВАЗОСТЕНОН
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мкг 1мл
РК-ЛС-5№023677
C01EB
Прочие препараты для лечения заболеваний сердца
C01EB17
Ивабрадин
1259
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121911
1260
C01EB17
Ивабрадин
Бравадин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№121912
1261
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№009978
1262
C01EB17
Ивабрадин
Кораксан®

Қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009979
1263
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022679
1264
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022745
1265
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023941
1266
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023942
1267
C01EB17
Ивабрадин
Раеном®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024016
1268
C01EB17
Ивабрадин
Раеном®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024017
C01EB18
Ранолазин
1269
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
Ұзақ әсер ететін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№018651
1270
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
Ұзақ әсер ететін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018650
1271
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022775
1272
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022774
1273
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022879
1274
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№022880
1275
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022881
C02
Антигипертензиялық препараттар
C02A
Адренергиялық иннервацияның ынталандырушы әсерін азайтатын орталық әсерлі препараттар
C02AB
Метилдопа
C02AB01
Метилдопа
1276
C02AB01
Метилдопа
Допегит®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015863
C02AC
Имидазолинді рецепторлар агонисттері
C02AC01
Клонидин
1277
C02AC01
Клонидин
Клофелин-Здоровье
таблеткалар 0,15 мг
ҚР-ДЗ-5№014316
C02AC05
Моксонидин
1278
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№021061
1279
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№021062
1280
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121825
1281
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018401
1282
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№121824
1283
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№018402
1284
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№024137
1285
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№024138
1286
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг

таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№009979
1263
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№022679
1264
C01EB17
Ивабрадин
Иваб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022745
1265
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023941
1266
C01EB17
Ивабрадин
ИВАКАРД®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№023942
1267
C01EB17
Ивабрадин
Раеном®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024016
1268
C01EB17
Ивабрадин
Раеном®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№024017
C01EB18
Ранолазин
1269
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
таблетки пролонгированного действия, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№018651
1270
C01EB18
Ранолазин
Ранекса®
таблетки пролонгированного действия, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№018650
1271
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№022775
1272
C01EB18
Ранолазин
РанСВ
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022774
1273
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022879
1274
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 750 мг
РК-ЛС-5№022880
1275
C01EB18
Ранолазин
Ранокардум®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№022881
C02
Антигипертензивные препараты
C02A
Препараты центрального действия, уменьшающие стимулирующее влияние адренергической иннервации
C02AB
Метилдопа
C02AB01
Метилдопа
1276
C02AB01
Метилдопа
Допегит®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015863
C02AC
Агонисты имидазолиновых рецепторов
C02AC01
Клонидин
1277
C02AC01
Клонидин
Клофелин-Здоровье
таблетки 0,15 мг
РК-ЛС-5№014316
C02AC05
Моксонидин
1278
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№021061
1279
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№021062
1280
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№121825
1281
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№018401
1282
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№121824
1283
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№018402
1284
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№024137
1285
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№024138
1286
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг

ҚР-ДЗ-5№023921
1287
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№023905
1288
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,3 мг
ҚР-ДЗ-5№023906
1289
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,3 мг
ҚР-ДЗ-5№018400
1290
C02AC05
Моксонидин
Физионекст®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№022603
1291
C02AC05
Моксонидин
Физионекст®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,3 мг
ҚР-ДЗ-5№022604
1292
C02AC05
Моксонидин
Физионекст®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№022605
1293
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№021362
1294
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№021364
C02C
Шеткергі антиадренергиялық препараттар
C02CA
Альфа-адреноблокаторлар
C02CA04
Доксазозин
1295
C02CA04
Доксазозин
Кардура®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010828
1296
C02CA04
Доксазозин
Кардура®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010829
1297
C02CA04
Доксазозин
Зоксон
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№019430
1298
C02CA04
Доксазозин
Зоксон
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№019429
1299
C02CA04
Доксазозин
Кардура XL®
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№021315
1300
C02CA04
Доксазозин
Кардура XL®
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021316
C02CA06
Урапидил
1301
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020597
1302
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020597
1303
C02CA06
Урапидил
Тахибен®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022025
1304
C02CA06
Урапидил
Тахибен®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022025
1305
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020589
C02K
Басқа антигипертензиялық препараттар
C02KX
Өзге антигипертензиялық препараттар
C02KX01
Бозентан
орфандық
1306
C02KX01
Бозентан
Траклир®
Қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№015513
1307
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№020737
1308
C02KX01
Бозентан
Траклир®
Қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№015511
1309
C02KX01
Бозентан
Усента 125®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№020437
1310
C02KX01
Бозентан
Ранклер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022760
1311
C02KX01
Бозентан
Ранклер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022762
1312
C02KX01
Бозентан
Тасотан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022731
C02KX02
Амбризентан
1313
C02KX02
Амбризентан
Волибрис®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг

РК-ЛС-5№023921
1287
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№023905
1288
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,3 мг
РК-ЛС-5№023906
1289
C02AC05
Моксонидин
Физиотенз®
таблетки, покрытые оболочкой 0,3 мг
РК-ЛС-5№018400
1290
C02AC05
Моксонидин
Физионекст®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№022603
1291
C02AC05
Моксонидин
Физионекст®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,3 мг
РК-ЛС-5№022604
1292
C02AC05
Моксонидин
Физионекст®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№022605
1293
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,2 мг
РК-ЛС-5№021362
1294
C02AC05
Моксонидин
Моксонидин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№021364
C02C
Периферические антиадренергические препараты
C02CA
Альфа-адреноблокаторы
C02CA04
Доксазозин
1295
C02CA04
Доксазозин
Кардура®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№010828
1296
C02CA04
Доксазозин
Кардура®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№010829
1297
C02CA04
Доксазозин
Зоксон
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№019430
1298
C02CA04
Доксазозин
Зоксон
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№019429
1299
C02CA04
Доксазозин
Кардура XL®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 4 мг
РК-ЛС-5№021315
1300
C02CA04
Доксазозин
Кардура XL®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 8 мг
РК-ЛС-5№021316
C02CA06
Урапидил
1301
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№020597
1302
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№020597
1303
C02CA06
Урапидил
Тахибен®
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№022025
1304
C02CA06
Урапидил
Тахибен®
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022025
1305
C02CA06
Урапидил
Эбрантил®
Капсулы с модифицированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№020589
C02K
Другие антигипертензивные препараты
C02KX
Прочие антигипертензивные препараты
C02KX01
Бозентан
орфанный
1306
C02KX01
Бозентан
Траклир®
таблетки, покрытые оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№015513
1307
C02KX01
Бозентан
Пулмофест
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№020737
1308
C02KX01
Бозентан
Траклир®
таблетки, покрытые оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№015511
1309
C02KX01
Бозентан
Усента 125®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№020437
1310
C02KX01
Бозентан
Ранклер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№022760
1311
C02KX01
Бозентан
Ранклер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 62,5 мг
РК-ЛС-5№022762
1312
C02KX01
Бозентан
Тасотан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№022731
C02KX02
Амбризентан
1313
C02KX02
Амбризентан
Волибрис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг

ҚР-ДЗ-5№022096
1314
C02KX02
Амбризентан
Волибрис®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022097
C02KX04
Мацитентан
орфандық
1315
C02KX04
Мацитентан
Опсамит
таблеткалар 10 мг
C02KX05
Риоцигуат
1316
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021623
1317
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021631
1318
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021626
1319
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№021624
1320
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021625
C03
Диуретики
C03A
Тиазидті диуретиктер
C03AA03
Гидрохлоротиазид
1321
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013403
1322
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гидрохлортиазид
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021121
1323
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013402
C03B
Тиазидті емес диуретиктер
C03BA04
Хлорталидон
1324
C03BA04
Хлорталидон
Дихлор
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022611
1325
C03BA04
Хлорталидон
Дихлор
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022612
1326
C03BA04
Хлорталидон
Дихлор
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022738
C03BA11
Индапамид
1327
C03BA11
Индапамид
СР-Индамед
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019271
1328
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013605
1329
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019764
1330
C03BA11
Индапамид
Индапамид
Қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016275
1331
C03BA11
Индапамид
Индапафон
Қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014122
1332
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016280
1333
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева 1,5 мг
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014770
1334
C03BA11
Индапамид
Равел® СР
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019819
1335
C03BA11
Индапамид
Индап®
капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010136
1336
C03BA11
Индапамид
Индамид
Қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015844
1337
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№019762
1338
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблеткалар 1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№019763
1339
C03BA11
Индапамид
Флупамид СР-сановель
Босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004858
1340
C03BA11
Индапамид
Индалонг
Босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022645
1341
C03BA11
Индапамид
Дарзокс
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121731

РК-ЛС-5№022096
1314
C02KX02
Амбризентан
Волибрис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022097
C02KX04
Мацитентан
орфанный
1315
C02KX04
Мацитентан
Опсамит
таблетки 10 мг
C02KX05
Риоцигуат
1316
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№021623
1317
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№021631
1318
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№021626
1319
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№021624
1320
C02KX05
Риоцигуат
Адемпас®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№021625
C03
Диуретики
C03A
Тиазидные диуретики
C03AA03
Гидрохлоротиазид
1321
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№013403
1322
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гидрохлортиазид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№021121
1323
C03AA03
Гидрохлоротиазид
Гипотиазид®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013402
C03B
Нетиазидные диуретики
C03BA04
Хлорталидон
1324
C03BA04
Хлорталидон
Дихлор
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№022611
1325
C03BA04
Хлорталидон
Дихлор
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№022612
1326
C03BA04
Хлорталидон
Дихлор
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022738
C03BA11
Индапамид
1327
C03BA11
Индапамид
СР-Индамед
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№019271
1328
C03BA11
Индапамид
Арифон® Ретард
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№013605
1329
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№019764
1330
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№016275
1331
C03BA11
Индапамид
Индапафон
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№014122
1332
C03BA11
Индапамид
Индапамид SR
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№016280
1333
C03BA11
Индапамид
Индапамид-Тева 1,5 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения 1,5 мг
РК-ЛС-5№014770
1334
C03BA11
Индапамид
Равел® СР
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№019819
1335
C03BA11
Индапамид
Индап®
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№010136
1336
C03BA11
Индапамид
Индамид
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№015844
1337
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 0,625 мг
РК-ЛС-5№019762
1338
C03BA11
Индапамид
Индап®
таблетки 1,25 мг
РК-ЛС-5№019763
1339
C03BA11
Индапамид
Флупамид СР-сановель
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№004858
1340
C03BA11
Индапамид
Индалонг
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой 1,5 мг
РК-ЛС-5№022645
1341
C03BA11
Индапамид
Дарзокс
таблетки с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№121731

1342
C03BA11
Индапамид
Индапамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015884
C03C
"Ілмекті" диуретиктер
C03CA
Сульфонамидті диуретиктер
C03CA01
Фуросемид
1343
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№011635
1344
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021301
1345
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№015734
1346
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
Инъекцияға арналған ерітінді 1% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013872
1347
C03CA01
Фуросемид
Лазикс®
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№014653
C03CA04
Торасемид
1348
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016739
1349
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 10мг
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018040
1350
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016737
1351
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 2,5мг
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018038
1352
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016738
1353
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№122127
1354
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122128
1355
C03CA04
Торасемид
Бритомар
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016602
1356
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015861
1357
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015860
1358
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023672
1359
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023671
1360
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 5мг
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018039
1361
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№122129
1362
C03CA04
Торасемид
Бритомар
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016601
C03CC
Арилоксисірке қышқылының туындылары
C03D
Калий сақтайтын диуретиктер
C03DA
Альдостерон антагонисттері
C03DA01
Спиронолактон
1363
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014449
1364
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014161
1365
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014162
1366
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№015623
1367
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015568
1368
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022940
1369
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022939
1370
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022941
1371
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015567
C03DA04
Эплеренон
1372
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020233
1373
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020232

1342
C03BA11
Индапамид
Индапамид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№015884
C03C
"Петлевые" диуретики
C03CA
Сульфонамидные диуретики
C03CA01
Фуросемид
1343
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 10 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№011635
1344
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021301
1345
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№015734
1346
C03CA01
Фуросемид
Фуросемид
раствор для инъекций 1% 2 мл
РК-ЛС-5№013872
1347
C03CA01
Фуросемид
Лазикс®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 10 мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№014653
C03CA04
Торасемид
1348
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№016739
1349
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 10мг
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018040
1350
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№016737
1351
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 2,5мг
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018038
1352
C03CA04
Торасемид
Тригрим
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№016738
1353
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№122127
1354
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№122128
1355
C03CA04
Торасемид
Бритомар
таблетки с пролонгированным высвобождением 10 мг
РК-ЛС-5№016602
1356
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015861
1357
C03CA04
Торасемид
Торсид
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015860
1358
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023672
1359
C03CA04
Торасемид
Тадрета
таблетки, 5 мг
РК-ЛС-5№023671
1360
C03CA04
Торасемид
Торагамма® 5мг
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№018039
1361
C03CA04
Торасемид
Торасемид
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№122129
1362
C03CA04
Торасемид
Бритомар
таблетки с пролонгированным высвобождением 5 мг
РК-ЛС-5№016601
C03CC
Производные арилоксиуксусной кислоты
C03D
Калийсберегающие диуретики
C03DA
Антагонисты альдостерона
C03DA01
Спиронолактон
1363
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№014449
1364
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014161
1365
C03DA01
Спиронолактон
Верошпирон®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014162
1366
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№015623
1367
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015568
1368
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022940
1369
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№022939
1370
C03DA01
Спиронолактон
Спилактон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№022941
1371
C03DA01
Спиронолактон
Альдарон®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№015567
C03DA04
Эплеренон
1372
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020233
1373
C03DA04
Эплеренон
Эспиро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020232

1374
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020747
1375
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020746
1376
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022682
1377
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022683
1378
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121954
1379
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121955
1380
C03DA04
Эплеренон
Эплистра-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021307
1381
C03DA04
Эплеренон
Эплистра-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021306
C03E
Диуретиктердің калий сақтайтын препараттармен құрамдасы
C03EA
Генле ілмегінің кортикалдық сегментіне әсер ететін диуретиктердің калий сақтайтын препараттармен құрамдасы
C03EA01
Гидрохлоротиазид және триамтерен
1382
C03EA01
Гидрохлоротиазид және триамтерен
Триампур композитум
таблеткалар 25/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015802
1383
C03EA01
Гидрохлоротиазид және триамтерен
НОЛАКСЕН
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№015794
C04
Перифериялық вазодилататорлар
C04AC
Никотин қышқылы және оның туындылары
C04AC01
Никотин қышқылы
1384
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы -Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№008762
1385
C04AC01
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді 1% 1мл
ҚР-ДЗ-5№009415
C04AD
Пурины
C04AD03
Пентоксифиллин
1386
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал® 400
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013837
1387
C04AD03
Пентоксифиллин
Вазонит® ретард
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020470
1388
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004035
1389
C04AD03
Пентоксифиллин
Латрен
Инфузияға арналған ерітінді 0,5мг/мл по 200 мл
ҚР-ДЗ-5№122146
1390
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
Инъекцияға арналған ерітінді 2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010015
C05
Ангиопротекторлар
C05AD03
Бензокаин
1391
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
Ректальді суппозиторийлер
ҚР-ДЗ-5№014747
1392
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
Ректальді жақпамай 28.4 г
ҚР-ДЗ-5№004394
C07
Бета-адреноблокаторлар
C07A
Бета-адреноблокаторлар
C07AA
Таңдамалы емес бета-адреноблокаторлар
C07AA05
Пропранолол
1393
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020012
1394
C07AA05
Пропранолол
Гемангиол®
Ішуге арналған ерітінді 3,75 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022615
1395
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010290
1396
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблеткалар 10 мг

1374
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020747
1375
C03DA04
Эплеренон
Эпнон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020746
1376
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022682
1377
C03DA04
Эплеренон
Эплерин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№022683
1378
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№121954
1379
C03DA04
Эплеренон
Лайленон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121955
1380
C03DA04
Эплеренон
Эплистра-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№021307
1381
C03DA04
Эплеренон
Эплистра-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021306
C03E
Комбинация диуретиков с калийсберегающими препаратами
C03EA
Диуретики, действующие на кортикальный сегмент петли генле, в комбинации с калийсберегающими препаратами
C03EA01
Гидрохлоротиазид и триамтерен
1382
C03EA01
Гидрохлоротиазид и триамтерен
Триампур композитум
таблетки 25/12,5 мг
РК-ЛС-5№015802
1383
C03EA01
Гидрохлоротиазид и триамтерен
НОЛАКСЕН
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг/25 мг
РК-ЛС-5№015794
C04
Периферические вазодилататоры
C04AC
Никотиновая кислота и ее производные
C04AC01
Никотиновая кислота
1384
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота -Дарница
раствор для инъекций 1% 1 мл
РК-ЛС-5№008762
1385
C04AC01
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота
раствор для инъекций 1% 1мл
РК-ЛС-5№009415
C04AD
Пурины
C04AD03
Пентоксифиллин
1386
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, c пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№013837
1387
C04AD03
Пентоксифиллин
Вазонит® ретард
таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения 600 мг
РК-ЛС-5№020470
1388
C04AD03
Пентоксифиллин
Трентал®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№004035
1389
C04AD03
Пентоксифиллин
Латрен
раствор для инфузий 0,5мг/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№122146
1390
C04AD03
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
раствор для инъекций 2% 5 мл
РК-ЛС-5№010015
C05
Ангиопротекторы
C05AD03
Бензокаин
1391
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
Суппозитории ректальные
РК-ЛС-5№014747
1392
C05AD03
Бензокаин
Релиф® Адванс
Мазь ректальная по 28.4 г в тубе.
РК-ЛС-5№004394
C07
Бета-адреноблокаторы
C07A
Бета-адреноблокаторы
C07AA
Неселективные бета-адреноблокаторы
C07AA05
Пропранолол
1393
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020012
1394
C07AA05
Пропранолол
Гемангиол®
раствор для приема внутрь 3,75 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№022615
1395
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№010290
1396
C07AA05
Пропранолол
Анаприлин
таблетки 10 мг

ҚР-ДЗ-5№010289
C07AB
Таңдамалы бета-адреноблокаторлар
C07AB02
Метопролол
1397
C07AB02
Метопролол
Метопролол-ратиофарм
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021049
1398
C07AB02
Метопролол
Корвитол® 50
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015910
1399
C07AB02
Метопролол
Метопролол-ратиофарм
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021050
1400
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012141
1401
C07AB02
Метопролол
Мет XL* 50
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016554
1402
C07AB02
Метопролол
Промерол®
Инъекцияға арналған ерітінді 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022443
1403
C07AB02
Метопролол
Беталок®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017152
1404
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL 50
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018775
1405
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL100
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018776
1406
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024392
1407
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024393
1408
C07AB02
Метопролол
Метопролол
Инъекцияға арналған ерітінді 1 мг/мл,5мл
ҚР-ДЗ-5№024233
1409
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№012140
1410
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012142
1411
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023513
1412
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023514
1413
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023516
1414
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023517
1415
C07AB02
Метопролол
Метомак
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022963
1416
C07AB02
Метопролол
Метомак
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022964
1417
C07AB02
Метопролол
Метомак
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022965
C07AB03
Атенолол
1418
C07AB03
Атенолол
Атенолол - Тева
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№010016
1419
C07AB03
Атенолол
Атенолол-Тева
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005910
C07AB05
Бетаксолол
1420
C07AB05
Бетаксолол
Бетак
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№009856
1421
C07AB05
Бетаксолол
Бетак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121701
C07AB07
Бисопролол
1422
C07AB07
Бисопролол
Нипертен®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№010289
C07AB
Селективные бета-адреноблокаторы
C07AB02
Метопролол
1397
C07AB02
Метопролол
Метопролол-ратиофарм
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№021049
1398
C07AB02
Метопролол
Корвитол® 50
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№015910
1399
C07AB02
Метопролол
Метопролол-ратиофарм
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№021050
1400
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№012141
1401
C07AB02
Метопролол
Мет XL* 50
таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия 50 мг
РК-ЛС-5№016554
1402
C07AB02
Метопролол
Промерол®
раствор для инъекции 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№022443
1403
C07AB02
Метопролол
Беталок®
раствор для внутривенного введения 1 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№017152
1404
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№018775
1405
C07AB02
Метопролол
Ревелол XL100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№018776
1406
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№024392
1407
C07AB02
Метопролол
Беталок® ЗОК
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№024393
1408
C07AB02
Метопролол
Метопролол
раствор для инъекций 1мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№024233
1409
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№012140
1410
C07AB02
Метопролол
Эгилок®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№012142
1411
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 25 мг
РК-ЛС-5№023513
1412
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№023514
1413
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№023516
1414
C07AB02
Метопролол
Блоксазок
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№023517
1415
C07AB02
Метопролол
Метомак
таблетки с пролонгированным высвобождением 25 мг
РК-ЛС-5№022963
1416
C07AB02
Метопролол
Метомак
таблетки с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№022964
1417
C07AB02
Метопролол
Метомак
таблетки с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№022965
C07AB03
Атенолол
1418
C07AB03
Атенолол
Атенолол - Тева
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№010016
1419
C07AB03
Атенолол
Атенолол-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№005910
C07AB05
Бетаксолол
1420
C07AB05
Бетаксолол
Бетак
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№009856
1421
C07AB05
Бетаксолол
Бетак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121701
C07AB07
Бисопролол
1422
C07AB07
Бисопролол
Нипертен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг

ҚР-ДЗ-5№020364
1489
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020365
1490
C07AG02
Карведилол
Кориол®
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№009788
1491
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№014177
1492
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014178
1493
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014179
1494
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 6,25 мг
ҚР-ДЗ-5№013537
1495
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013538
1496
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013539
1497
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020363
1498
C07AG02
Карведилол
Кориол®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009789
1499
C07AG02
Карведилол
Кориол®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009790
1500
C07AG02
Карведилол
Карвидил®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016336
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
1501
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№017961
1502
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№017959
1503
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023997
1504
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 10 мг/ 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023998
1505
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023999
1506
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Нипертен® Комби
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023981
1507
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 5мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№017960
1508
C07FB07
Бисопролол және Амлодипин
Алотендин®
таблеткалар 10мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№017962
1509
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024457
1510
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 5 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024458
1511
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№024459
1512
C07FB07
Бисопролол мен Амлодипин
Бикард АМ
таблеткалар 10 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№024460
C08
Кальций каналдарының блокаторлары
C08C
Тамырларға айрықша әсер ететін кальций каналдарының таңдамалы блокаторлары
C08CA
Дигидропиридин туындылары
C08CA01
Амлодипин
1513
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010251
1514
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№009547
1515
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011971
1516
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003280
1517
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016525
1518
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021183
1519
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010250
1520
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№009546
1521
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011970
1522
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблеткалар 5 мг

РК-ЛС-5№020364
1489
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№020365
1490
C07AG02
Карведилол
Кориол®
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№009788
1491
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№014177
1492
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№014178
1493
C07AG02
Карведилол
ВЕДИКАРДОЛ
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№014179
1494
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 6,25 мг
РК-ЛС-5№013537
1495
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№013538
1496
C07AG02
Карведилол
Таллитон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013539
1497
C07AG02
Карведилол
Карведилол-Тева
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№020363
1498
C07AG02
Карведилол
Кориол®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№009789
1499
C07AG02
Карведилол
Кориол®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009790
1500
C07AG02
Карведилол
Карвидил®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№016336
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
1501
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№017961
1502
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№017959
1503
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023997
1504
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 10 мг/ 5 мг
РК-ЛС-5№023998
1505
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023999
1506
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Нипертен® Комби
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023981
1507
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 5мг/10мг
РК-ЛС-5№017960
1508
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Алотендин®
таблетки 10мг/10мг
РК-ЛС-5№017962
1509
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
Таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024457
1510
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
Таблетки 5 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024458
1511
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
Таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№024459
1512
C07FB07
Бисопролол и Амлодипин
Бикард АМ
Таблетки 10 мг/10 мг
РК-ЛС-5№024460
C08
Блокаторы кальциевых каналов
C08C
Селективные блокаторы кальциевых каналов с преимущественным влиянием на сосуды
C08CA
Дигидропиридиновые производные
C08CA01
Амлодипин
1513
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010251
1514
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№009547
1515
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№011971
1516
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№003280
1517
C08CA01
Амлодипин
Амлодимед
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№016525
1518
C08CA01
Амлодипин
Амлодипин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021183
1519
C08CA01
Амлодипин
Кардилопин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010250
1520
C08CA01
Амлодипин
Нормодипин®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№009546
1521
C08CA01
Амлодипин
Стамло®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№011970
1522
C08CA01
Амлодипин
Тенокс®
таблетки 5 мг

Ішуге арналған тамшыдәрі 2% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№014415
1564
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023656
1565
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023655
1566
C08CA05
Нифедипин
Нифекард® ХЛ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№012331
1567
C08CA05
Нифедипин
Нифекард® ХЛ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№012337
1568
C08CA05
Нифедипин
Коринфар
Босап шығуы ұзаққа созылатын қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016671
C08CA06
Нимодипин
1569
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
Инфузияға арналған ерітінді 10 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№011041
1570
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№011040
1571
C08CA06
Нимодипин
Немотан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№019321
C08CA13
Лерканидипин
1572
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 10
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№006012
1573
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 20
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019923
1574
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№017727
1575
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017728
C08D
Жүрекке тікелей әсері бар кальций каналдарының таңдамалы блокаторлары
C08DA
Фенилалкиламин туындылары
C08DA01
Верапамил
1576
C08DA01
Верапамил
Изоптин®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№013857
1577
C08DA01
Верапамил
Вератард 180
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№011495
1578
C08DA01
Верапамил
Верапамил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№003078
1579
C08DA01
Верапамил
Верапамил
Қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№122037
C08DB
Бензотиазепин туындылары
C08DB01
Дилтиазем
1580
C08DB01
Дилтиазем
Дилтиазем Собхан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№122107
C09
Ренин-ангиотензин жүйесіне әсер ететін препараттар
C09A
Ангиотензин-ширатқтын фермент (ААФ) тежегіштері
C09AA01
Каптоприл
1581
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009646
1582
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№012330
1583
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл Вива Фарм
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018187
1584
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-АКОС
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003670
1585
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022633
1586
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022634
1587
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022621
1588
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003447
C09AA02
Эналаприл
1589
C09AA02
Эналаприл
Эднит®
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004559

капли оральные 2% 25 мл
РК-ЛС-5№014415
1564
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023656
1565
C08CA05
Нифедипин
Нифедипин
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023655
1566
C08CA05
Нифедипин
Нифекард® ХЛ
таблетки, покрытые плҰночной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№012331
1567
C08CA05
Нифедипин
Нифекард® ХЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№012337
1568
C08CA05
Нифедипин
Коринфар
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 10 мг
РК-ЛС-5№016671
C08CA06
Нимодипин
1569
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
раствор для инфузий 10 мг/50 мл
РК-ЛС-5№011041
1570
C08CA06
Нимодипин
Нимотоп®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№011040
1571
C08CA06
Нимодипин
Немотан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№019321
C08CA13
Лерканидипин
1572
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№006012
1573
C08CA13
Лерканидипин
Леркамен® 20
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019923
1574
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№017727
1575
C08CA13
Лерканидипин
Занидип-рекордати
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№017728
C08D
Селективные блокаторы кальциевых каналов с прямым влиянием на сердце
C08DA
Фенилалкиламиновые производные
C08DA01
Верапамил
1576
C08DA01
Верапамил
Изоптин®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№013857
1577
C08DA01
Верапамил
Вератард 180
капсула пролонгированного действия 180 мг
РК-ЛС-5№011495
1578
C08DA01
Верапамил
Верапамил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№003078
1579
C08DA01
Верапамил
Верапамил
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№122037
C08DB
Бензотиазепиновые производные
C08DB01
Дилтиазем
1580
C08DB01
Дилтиазем
Дилтиазем Собхан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№122107
C09
Препараты, влияющие на ренин-ангиотензиновую систему
C09A
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента (АПФ)
C09AA01
Каптоприл
1581
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009646
1582
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№012330
1583
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл Вива Фарм
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018187
1584
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл-АКОС
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№003670
1585
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022633
1586
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 12,5 мг
РК-ЛС-5№022634
1587
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл ШТАДА®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№022621
1588
C09AA01
Каптоприл
Каптоприл
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№003447
C09AA02
Эналаприл
1589
C09AA02
Эналаприл
Эднит®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№004559

ҚР-ДЗ-5№023175
1631
C09AA03
Лизиноприл
Лисноп 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023176
1632
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель 5
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№004864
1633
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель 10
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004865
1634
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель 20
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004866
C09AA04
Периндоприл
1635
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10 мг
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023211
1636
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5 мг
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023210
1637
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-3№020971
1638
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№014922
1639
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№016745
1640
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014921
1641
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-3№020970
1642
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016744
1643
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
Соруға арналған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020227
1644
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
Соруға арналған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020228
1645
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011490
1646
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011492
1647
C09AA04
Периндоприл
Адеприл®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023150
1648
C09AA04
Периндоприл
Адеприл®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№023151
1649
C09AA04
Периндоприл
Престариум®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№121691
1650
C09AA04
Периндоприл
Престариум®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№121692
1651
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014920
C09AA05
Рамиприл
1652
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012570
1653
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014331
1654
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018648
1655
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№012571
1656
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015173
1657
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014332
1658
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018649
1659
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015174
1660
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014333
1661
C09AA05
Рамиприл
Пирамил®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021538
1662
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№022394
1663
C09AA05
Рамиприл
Пирамил®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021540
1664
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№012572
1665
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№022395
1666
C09AA05
Рамиприл
Тритаце®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020235
1667
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблеткалар 1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№012569
1668
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018647

РК-ЛС-5№023175
1631
C09AA03
Лизиноприл
Лисноп 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№023176
1632
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель 5
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№004864
1633
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель 10
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№004865
1634
C09AA03
Лизиноприл
Рилейс-сановель 20
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№004866
C09AA04
Периндоприл
1635
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10 мг
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023211
1636
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5 мг
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023210
1637
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблетки 8 мг
РК-ЛС-3№020971
1638
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№014922
1639
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№016745
1640
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№014921
1641
C09AA04
Периндоприл
Стопресс
таблетки 4 мг
РК-ЛС-3№020970
1642
C09AA04
Периндоприл
Стопресс®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№016744
1643
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
таблетки для рассасывания 4 мг
РК-ЛС-5№020227
1644
C09AA04
Периндоприл
Пренесса® Ку-таб®
таблетки для рассасывания 8 мг
РК-ЛС-5№020228
1645
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 5мг
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№011490
1646
C09AA04
Периндоприл
Престариум® 10мг
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011492
1647
C09AA04
Периндоприл
Адеприл®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№023150
1648
C09AA04
Периндоприл
Адеприл®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№023151
1649
C09AA04
Периндоприл
Престариум®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№121691
1650
C09AA04
Периндоприл
Престариум®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№121692
1651
C09AA04
Периндоприл
Пренесса®
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014920
C09AA05
Рамиприл
1652
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№012570
1653
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№014331
1654
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№018648
1655
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№012571
1656
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015173
1657
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№014332
1658
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018649
1659
C09AA05
Рамиприл
Хартил®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№015174
1660
C09AA05
Рамиприл
Полприл
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№014333
1661
C09AA05
Рамиприл
Пирамил®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021538
1662
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№022394
1663
C09AA05
Рамиприл
Пирамил®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№021540
1664
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№012572
1665
C09AA05
Рамиприл
Рамиприл Вива Фарм
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№022395
1666
C09AA05
Рамиприл
Тритаце®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020235
1667
C09AA05
Рамиприл
Амприлан®
таблетки 1,25 мг
РК-ЛС-5№012569
1668
C09AA05
Рамиприл
Рамизес®
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№018647

C09AA09
Фозиноприл
1669
C09AA09
Фозиноприл
Фозикард
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010680
1670
C09AA09
Фозиноприл
Фозикард
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№010681
1671
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл-ратиофарм
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021144
1672
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019332
1673
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018185
1674
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019333
1675
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№018186
1676
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019409
1677
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019410
C09AA10
Трандолаприл
C09B
Ангиотензин-ширатқыш фермент тежегіштері басқа препараттармен құрамдас
C09BA
Ангиотензин-айналдырушы фермент тежегіштерінің диуретиктермен құрамдас
C09BA01
Каптоприл және Гидрохлоротиазид
1678
C09BA01
Каптоприл және Гидрохлоротиазид
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблеткалар 50 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021637
1679
C09BA01
Каптоприл және Гидрохлоротиазид
Каптоспес+Н
таблеткалар 50 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№004105
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
1680
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Энап®-Н
таблеткалар 10 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№019480
1681
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Энеас®
таблеткалар10 мг/20 мг
ҚР-ДЗ-5№016673
1682
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Берлиприл® плюс
таблеткалар 10 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№012756
1683
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Энап®-НЛ
таблеткалар 10 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019481
1684
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Энап®-НЛ 20
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010404
1685
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Эналайф Н
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022503
1686
C09BA02
Эналаприл және Гидрохлоротиазид
Карлон Плюс
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015747
C09BA03
Лизиноприл және Гидрохлоротиазид
1687
C09BA03
Лизиноприл және Гидрохлоротиазид
Рилейс-сановель плюс
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004867
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
1688
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Периндид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№020893
1689
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
КоПренесса®
таблеткалар 2 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№016471
1690
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Периндид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020894
1691
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
КоПренесса®
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№016472
1692
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Нолипрел® Би-Форте
таблеткалар10 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020070
1693
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Нолипрел® Аргинин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№012895
1694
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Копемид-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг

C09AA09
Фозиноприл
1669
C09AA09
Фозиноприл
Фозикард
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№010680
1670
C09AA09
Фозиноприл
Фозикард
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№010681
1671
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл-ратиофарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№021144
1672
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019332
1673
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№018185
1674
C09AA09
Фозиноприл
Кардиоприл
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019333
1675
C09AA09
Фозиноприл
Фозиноприл Вива Фарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№018186
1676
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019409
1677
C09AA09
Фозиноприл
Фозинап
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№019410
C09AA10
Трандолаприл
C09B
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с другими препаратами
C09BA
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с диуретиками
C09BA01
Каптоприл и Гидрохлоротиазид
1678
C09BA01
Каптоприл и Гидрохлоротиазид
Каптоприл Н ВИВА ФАРМ
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021637
1679
C09BA01
Каптоприл и Гидрохлоротиазид
Каптоспес+Н
таблетки 50 мг/25 мг
РК-ЛС-5№004105
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
1680
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Энап®-Н
таблетки 10 мг/25 мг
РК-ЛС-5№019480
1681
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Энеас®
таблетка 10 мг/20 мг
РК-ЛС-5№016673
1682
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Берлиприл® плюс
таблетки 10 мг/25 мг
РК-ЛС-5№012756
1683
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Энап®-НЛ
таблетки 10 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№019481
1684
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Энап®-НЛ 20
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№010404
1685
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Эналайф Н
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022503
1686
C09BA02
Эналаприл и Гидрохлоротиазид
Карлон Плюс
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№015747
C09BA03
Лизиноприл и Гидрохлоротиазид
1687
C09BA03
Лизиноприл и Гидрохлоротиазид
Рилейс-сановель плюс
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№004867
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
1688
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№020893
1689
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
КоПренесса®
таблетки 2 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№016471
1690
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Периндид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№020894
1691
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
КоПренесса®
таблетки 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№016472
1692
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Нолипрел® Би-Форте
таблетка 10 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№020070
1693
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Нолипрел® Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№012895
1694
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Копемид-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг

ҚР-ДЗ-5№021161
1695
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Копемид-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№021160
1696
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Нолипрел® Форте Аргинин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№012896
1697
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Ко-пренесса®
таблеткалар 8 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020094
1698
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Престариум® Combi Аргинин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№013001
1699
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Адеприл® Диур
таблеткалар 2 мг/0.625 мг
ҚР-ДЗ-5№023186
1700
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Адеприл® Диур
таблеткалар 4 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№023187
1701
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Нолипрел® Аргинин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг/0,625 мг
ҚР-ДЗ-5№023379
1702
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Нолипрел® Форте Аргинин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/1,25 мг
ҚР-ДЗ-5№023380
1703
C09BA04
Периндоприл және Индапамид
Нолипрел® Би-форте
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023381
C09BA06
Хинаприл және Гидрохлоротиазид
1704
C09BA06
Хинаприл және Гидрохлоротиазид
Аккузид®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№015882
C09BA09
Фозиноприл және Гидрохлоротиазид
1705
C09BA09
Фозиноприл және Гидрохлоротиазид
Фозикард Н
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013910
1706
C09BA09
Фозиноприл және Гидрохлоротиазид
Ко-Фозиноприл-Тева
таблеткалар 20 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021054
C09BB
Ангиотензин-айналдырушы фермент тежегіштерінің кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
1707
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Амлипин
Қабықпен қапталған таблеткалар 5мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№016177
1708
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023443
1709
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023445
1710
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
ВиваКор®
таблеткалар 10мг/5мг
ҚР-ДЗ-5№023444
1711
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№009562
1712
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№017765
1713
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Экватор®
таблеткалар 20 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№020564
1714
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Тенлиза®
таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№022441
1715
C09BB03
Лизиноприл және Амлодипин
Тенлиза®
таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№022442
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
1716
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№022239
1717
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулалар 5 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№022241
1718
C09BB07
Рамиприл және Амлодипин
Хартил® Амло

РК-ЛС-5№021161
1695
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Копемид-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№021160
1696
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№012896
1697
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Ко-пренесса®
таблетки 8 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№020094
1698
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Престариум® Combi Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№013001
1699
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Адеприл® Диур
таблетки 2 мг/0.625 мг
РК-ЛС-5№023186
1700
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Адеприл® Диур
таблетки 4 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№023187
1701
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Нолипрел® Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг/0,625 мг
РК-ЛС-5№023379
1702
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Нолипрел® Форте Аргинин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/1,25 мг
РК-ЛС-5№023380
1703
C09BA04
Периндоприл и Индапамид
Нолипрел® Би-форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№023381
C09BA06
Хинаприл и Гидрохлоротиазид
1704
C09BA06
Хинаприл и Гидрохлоротиазид
Аккузид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№015882
C09BA09
Фозиноприл и Гидрохлоротиазид
1705
C09BA09
Фозиноприл и Гидрохлоротиазид
Фозикард Н
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№013910
1706
C09BA09
Фозиноприл и Гидрохлоротиазид
Ко-Фозиноприл-Тева
таблетки 20 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021054
C09BB
Ингибиторы ангиотензин-превращающего фермента в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
1707
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Амлипин
таблетки, покрытые оболочкой 5мг/5 мг
РК-ЛС-5№016177
1708
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023443
1709
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 20 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023445
1710
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
ВиваКор®
таблетки 10мг/5мг
РК-ЛС-5№023444
1711
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№009562
1712
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 20 мг/10 мг
РК-ЛС-5№017765
1713
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Экватор®
таблетки 20 мг/5 мг
РК-ЛС-5№020564
1714
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Тенлиза®
таблетки 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№022441
1715
C09BB03
Лизиноприл и Амлодипин
Тенлиза®
таблетки 20 мг/10 мг
РК-ЛС-5№022442
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
1716
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулы 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№022239
1717
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Пирамил® Экстра
капсулы 5 мг/5 мг
РК-ЛС-5№022241
1718
C09BB07
Рамиприл и Амлодипин
Хартил® Амло

ҚР-ДЗ-5№013947
C09CA06
Кандесартан
1804
C09CA06
Кандесартан
КАНТАБ® 16
таблеткалар16 мг
ҚР-ДЗ-3№021635
1805
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблеткалар16 мг
ҚР-ДЗ-3№022748
1806
C09CA06
Кандесартан
Адвант
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018304
1807
C09CA06
Кандесартан
КАНТАБ® 4
таблеткалар4 мг
ҚР-ДЗ-3№021633
1808
C09CA06
Кандесартан
КАНТАБ® 8
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-3№021634
1809
C09CA06
Кандесартан
Адвант
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018303
1810
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблеткалар8 мг
ҚР-ДЗ-3№022747
1811
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан-бене
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№023676
1812
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан-бене
таблетки, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№023675
1813
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№019821
1814
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК®
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№020750
1815
C09CA06
Кандесартан
Онсарт
таблеткалар16 мг
ҚР-ДЗ-5№016093
1816
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019820
1817
C09CA06
Кандесартан
Онсарт
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№016092
1818
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022207
1819
C09CA06
Кандесартан
АЙРА-сановель 8
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№004862
1820
C09CA06
Кандесартан
АЙРА-сановель 16
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№004863
1821
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022867
1822
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022868
1823
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022869
1824
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблеткалар 32 мг
ҚР-ДЗ-5№019822
1825
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК®
таблеткалар 32 мг
ҚР-ДЗ-5№020751
C09CA07
Телмисартан
1826
C09CA07
Телмисартан
Микардис®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019903
1827
C09CA07
Телмисартан
ТЕЛМИТЕК®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023366
1828
C09CA07
Телмисартан
Телсартан
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121842
1829
C09CA07
Телмисартан
Сейфтелми
таблеткалар, 80 мг
ҚР-ДЗ-5№020444
1830
C09CA07
Телмисартан
Телсартан
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121841
1831
C09CA07
Телмисартан
Сейфтелми
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020445
1832
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020946
1833
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№020947
1834
C09CA07
Телмисартан
Телсакор-Тева
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021080
1835
C09CA07
Телмисартан
Телсакор-Тева
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№021081
1836
C09CA07
Телмисартан
Тирегис®
Қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№021224
1837
C09CA07
Телмисартан
Тирегис®
Қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№021225
1838
C09CA07
Телмисартан
Сафител-80
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121772
1839
C09CA07
Телмисартан
Теллзи 40
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121791
1840
C09CA07
Телмисартан
Теллзи 80
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121792
1841
C09CA07
Телмисартан
Телеакт
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121963
1842
C09CA07
Телмисартан
Телеакт
таблеткалар 80 мг

РК-ЛС-5№013947
C09CA06
Кандесартан
1804
C09CA06
Кандесартан
КАНТАБ® 16
таблетка 16 мг
РК-ЛС-3№021635
1805
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблетка 16 мг
РК-ЛС-3№022748
1806
C09CA06
Кандесартан
Адвант
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№018304
1807
C09CA06
Кандесартан
КАНТАБ® 4
таблетка 4 мг
РК-ЛС-3№021633
1808
C09CA06
Кандесартан
КАНТАБ® 8
таблетки 8 мг
РК-ЛС-3№021634
1809
C09CA06
Кандесартан
Адвант
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№018303
1810
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан Вива Фарм
таблетка 8 мг
РК-ЛС-3№022747
1811
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан-бене
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№023676
1812
C09CA06
Кандесартан
Кандесартан-бене
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№023675
1813
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№019821
1814
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№020750
1815
C09CA06
Кандесартан
Онсарт
таблетка 16 мг
РК-ЛС-5№016093
1816
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№019820
1817
C09CA06
Кандесартан
Онсарт
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№016092
1818
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№022207
1819
C09CA06
Кандесартан
АЙРА-сановель 8
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№004862
1820
C09CA06
Кандесартан
АЙРА-сановель 16
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№004863
1821
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№022867
1822
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№022868
1823
C09CA06
Кандесартан
Кандесар®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№022869
1824
C09CA06
Кандесартан
Кандекор®
таблетки 32 мг
РК-ЛС-5№019822
1825
C09CA06
Кандесартан
КАСАРК®
таблетки 32 мг
РК-ЛС-5№020751
C09CA07
Телмисартан
1826
C09CA07
Телмисартан
Микардис®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019903
1827
C09CA07
Телмисартан
ТЕЛМИТЕК®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№023366
1828
C09CA07
Телмисартан
Телсартан
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121842
1829
C09CA07
Телмисартан
Сейфтелми
таблетки, 80 мг
РК-ЛС-5№020444
1830
C09CA07
Телмисартан
Телсартан
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№121841
1831
C09CA07
Телмисартан
Сейфтелми
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020445
1832
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020946
1833
C09CA07
Телмисартан
Телмиста®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№020947
1834
C09CA07
Телмисартан
Телсакор-Тева
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№021080
1835
C09CA07
Телмисартан
Телсакор-Тева
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№021081
1836
C09CA07
Телмисартан
Тирегис®
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№021224
1837
C09CA07
Телмисартан
Тирегис®
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№021225
1838
C09CA07
Телмисартан
Сафител-80
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121772
1839
C09CA07
Телмисартан
Теллзи 40
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№121791
1840
C09CA07
Телмисартан
Теллзи 80
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№121792
1841
C09CA07
Телмисартан
Телеакт
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№121963
1842
C09CA07
Телмисартан
Телеакт
таблетки 80 мг

ҚР-ДЗ-5№121964
1843
C09CA07
Телмисартан
Телпрес
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023058
1844
C09CA07
Телмисартан
Телпрес
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023059
1845
C09CA07
Телмисартан
Телпрес
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023060
1846
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019843
1847
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№019844
1848
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024066
1849
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№024068
C09CA08
Олмесартан медоксомил
1850
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024492
1851
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024493
1852
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024495
1853
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024496
C09СA09
Азилсартан медоксомил
1854
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№020167
1855
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020166
1856
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Олиместра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019094
1857
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Олиместра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№019095
1858
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Олиместра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019096
C09D
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің басқа препараттармен біріктірілімі
C09DA
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің диуретиктермен біріктірілімі
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
1859
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
КО-ЛОРКАР®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022173
1860
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100/25 мг
ҚР-ДЗ-5№022174
1861
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лозап Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018191
1862
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лориста® Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№012740
1863
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лозартан плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024359
1864
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лозартан плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024360
1865
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лозартан плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№024366
1866
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лориста® НД
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№012739
1867
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лориста® Н100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/12,5 мг

РК-ЛС-5№121964
1843
C09CA07
Телмисартан
Телпрес
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№023058
1844
C09CA07
Телмисартан
Телпрес
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№023059
1845
C09CA07
Телмисартан
Телпрес
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023060
1846
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№019843
1847
C09CA07
Телмисартан
Телзап®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№019844
1848
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024066
1849
C09CA07
Телмисартан
Твардокс
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№024068
C09CA08
Олмесартан медоксомил
1850
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№024492
1851
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024493
1852
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024495
1853
C09CA08
Олмесартан медоксомил
Олмехарт®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024496
C09СA09
Азилсартан медоксомил
1854
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 80 мг
РК-ЛС-5№020167
1855
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Эдарби®
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№020166
1856
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Олиместра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№019094
1857
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Олиместра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№019095
1858
C09СA09
Азилсартан медоксомил
Олиместра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№019096
C09D
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с другими препаратами
C09DA
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с диуретиками
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
1859
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
КО-ЛОРКАР®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022173
1860
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100/25 мг
РК-ЛС-5№022174
1861
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лозап Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№018191
1862
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лориста® Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№012740
1863
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024359
1864
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024360
1865
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лозартан плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№024366
1866
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лориста® НД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100мг/25мг
РК-ЛС-5№012739
1867
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лориста® Н100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/12,5 мг

ҚР-ДЗ-5№019289
1868
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лозарел® Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№121735
1869
C09DA01
Лозартан және Гидрохлоротиазид
Лозарел® Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№121734
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
1870
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЗАР Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017680
1871
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Валсартан-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021208
1872
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЗАР Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017681
1873
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Валсартан-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021207
1874
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЗАР Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№017682
1875
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Валсартан-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021206
1876
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Диован®
Қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010548
1877
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Диован®
Қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№013720
1878
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
Валсартан H-бене
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160/12,5
ҚР-ДЗ-5№024225
1879
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023002
1880
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023003
1881
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023004
1882
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023005
1883
C09DA03
Валсартан және Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 320 мг/ 12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023006
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
1884
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-3№020380
1885
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-3№020379
1886
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ротазар Плюс
таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022988
1887
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ирбатал- Н 300
таблеткалар 300 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№122073
1888
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Конверид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024027

РК-ЛС-5№019289
1868
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лозарел® Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50мг/12,5мг
РК-ЛС-5№121735
1869
C09DA01
Лозартан и Гидрохлоротиазид
Лозарел® Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№121734
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
1870
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЗАР Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017680
1871
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Валсартан-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021208
1872
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЗАР Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№017681
1873
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Валсартан-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021207
1874
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЗАР Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№017682
1875
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Валсартан-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021206
1876
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Диован®
таблетки, покрытые оболочкой 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№010548
1877
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Диован®
таблетки, покрытые оболочкой 160/12,5мг
РК-ЛС-5№013720
1878
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
Валсартан H-бене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160/12,5
РК-ЛС-5№024225
1879
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 320 мг/ 25 мг
РК-ЛС-5№023002
1880
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023003
1881
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/ 25 мг
РК-ЛС-5№023004
1882
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023005
1883
C09DA03
Валсартан и Гидрохлоротиазид
ВАЛМАК-Н
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 320 мг/ 12.5 мг
РК-ЛС-5№023006
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
1884
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12,5мг
РК-ЛС-3№020380
1885
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-3№020379
1886
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ротазар Плюс
таблетки 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022988
1887
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ирбатал- Н 300
таблетки 300 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№122073
1888
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Конверид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024027

1889
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Конверид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024028
1890
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014019
1891
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№014020
1892
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Ирбатал-Н 150
таблеткалар 150 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№122072
1893
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Фирмаста® Н 150
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021372
1894
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Фирмаста® Н 300
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021373
1895
C09DA04
Ирбесартан және Гидрохлортиазид
Фирмаста® НД 300
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021374
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
1896
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Микардис® Плюс
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020193
1897
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Сейфтелми Г
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121986
1898
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телмиста®Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020638
1899
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Телсакор-Тева
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021404
1900
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телсартан® Н
таблеткалар 80 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022178
1901
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телмиста® Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020637
1902
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телмиста® Н
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№020639
1903
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телпрес плюс
таблеткалар 40/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023294
1904
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телпрес плюс
таблеткалар 80/12,5мг
ҚР-ДЗ-5№023297
1905
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телпрес плюс
таблеткалар 80/25мг
ҚР-ДЗ-5№023298
1906
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телсартан® Н
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022179
1907
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телзап Плюс
таблеткалар 40 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№121970
1908
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телзап Плюс
таблеткалар 80 мг/12.5 мг
ҚР-ДЗ-5№121971
1909
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Телзап Плюс
таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№121972
1910
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Сейфтелми Г
таблеткалар 40 мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121985
1911
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Сафител-Н
таблеткалар 40/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121768
1912
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Теллзи Н
таблеткалар 40мг/12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121723
1913
C09DA07
Телмисартан және Гидрохлоротиазид
Ко-Телсакор-Тева

1889
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Конверид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№024028
1890
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№014019
1891
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ко-Ирбесан®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/12,5мг
РК-ЛС-5№014020
1892
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Ирбатал-Н 150
таблетки 150 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№122072
1893
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Фирмаста® Н 150
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021372
1894
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Фирмаста® Н 300
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021373
1895
C09DA04
Ирбесартан и Гидрохлортиазид
Фирмаста® НД 300
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021374
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
1896
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Микардис® Плюс
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020193
1897
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Сейфтелми Г
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№121986
1898
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телмиста®Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020638
1899
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Телсакор-Тева
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№021404
1900
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телсартан® Н
таблетки 80 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022178
1901
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телмиста® Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№020637
1902
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телмиста® Н
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№020639
1903
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телпрес плюс
таблетки 40/12,5 мг
РК-ЛС-5№023294
1904
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телпрес плюс
таблетки 80/12,5мг
РК-ЛС-5№023297
1905
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телпрес плюс
таблетки 80/25мг
РК-ЛС-5№023298
1906
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телсартан® Н
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№022179
1907
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телзап Плюс
таблетки 40 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№121970
1908
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телзап Плюс
таблетки 80 мг/12.5 мг
РК-ЛС-5№121971
1909
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Телзап Плюс
таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№121972
1910
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Сейфтелми Г
таблетки 40 мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№121985
1911
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Сафител-Н
таблетки 40/12,5 мг
РК-ЛС-5№121768
1912
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Теллзи Н
таблетки 40мг/12,5 мг
РК-ЛС-5№121723
1913
C09DA07
Телмисартан и Гидрохлоротиазид
Ко-Телсакор-Тева

таблеткалар 80 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№021403
C09DA08
Олмесартан медоксомил және Гидрохлоротиазид
C09DB
Ангиотезин ІІ антагонисттерінің кальций каналдары блокаторларымен біріктірілімі
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
1914
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Агвистат®
қабықпен қапталған таблеткалар 10мг/160 мг
ҚР-ДЗ-3№122149
1915
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Агвистат®
қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-3№122148
1916
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксвалсартан-бене
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг/10мг
ҚР-ДЗ-5№023570
1917
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксфорж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№014822
1918
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксфорж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№014821
1919
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Эксфорж®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№014820
1920
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Алкапресс Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№022666
1921
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валодип
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5мг/80мг
ҚР-ДЗ-5№020957
1922
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валодип
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5мг/160мг
ҚР-ДЗ-5№020958
1923
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Валодип
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10мг/160мг
ҚР-ДЗ-5№020959
1924
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Нормотанс
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№024376
1925
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Нормотанс
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№024377
1926
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Ванатекс Амло
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№024127
1927
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Ванатекс Амло
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№024124
1928
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Ванатекс Амло
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№024125
1929
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Тевалсам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№023764
1930
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Тевалсам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№023765
1931
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Тевалсам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№023766
1932
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Аксудропин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№023746
1933
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Аксудропин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№023747
1934
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Аксудропин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№023748
1935
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Артинова-АМ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг/160 мг

таблетки 80 мг/25 мг
РК-ЛС-5№021403
C09DA08
Олмесартана медоксомил и Гидрохлоротиазид
C09DB
Антагонисты ангиотензина II в комбинации с блокаторами кальциевых каналов
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
1914
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Агвистат®
таблетки, покрытые оболочкой 10мг/160 мг
РК-ЛС-3№122149
1915
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Агвистат®
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-3№122148
1916
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксвалсартан-бене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг/10мг
РК-ЛС-5№023570
1917
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксфорж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/160 мг
РК-ЛС-5№014822
1918
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксфорж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-5№014821
1919
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Эксфорж®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№014820
1920
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Алкапресс Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5мг/160 мг
РК-ЛС-5№022666
1921
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валодип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5мг/80мг
РК-ЛС-5№020957
1922
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валодип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5мг/160мг
РК-ЛС-5№020958
1923
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Валодип
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10мг/160мг
РК-ЛС-5№020959
1924
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-5№024376
1925
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг/160 мг
РК-ЛС-5№024377
1926
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Ванатекс Амло
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг/160 мг
РК-ЛС-5№024127
1927
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Ванатекс Амло
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№024124
1928
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Ванатекс Амло
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-5№024125
1929
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Тевалсам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№023764
1930
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Тевалсам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-5№023765
1931
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Тевалсам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/160 мг
РК-ЛС-5№023766
1932
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Аксудропин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/160 мг
РК-ЛС-5№023746
1933
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Аксудропин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-5№023747
1934
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Аксудропин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№023748
1935
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Артинова-АМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/160 мг

ҚР-ДЗ-5№023373
1936
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Артинова-АМ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/160 мг
ҚР-ДЗ-5№023374
1937
C09DB01
Валсартан және Амлодипин
Артинова-АМ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг/80 мг
ҚР-ДЗ-5№023375
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
1938
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023196
1939
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023194
1940
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023195
1941
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023188
1942
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023189
1943
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023190
1944
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023191
1945
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023192
1946
C09DX04
Валсартан және Сакубитрил
Юперио™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023193
C10
Гиполипидемиялық препараттар
C10A
Гипохолестеринемиялық және гипотриглицеридемиялық препараттар
C10AA
ГМГ-КOA-Редуктаза тежегіштері
C10AA01
Симвастатин
1947
C10AA01
Симвастатин
Симекар® 10
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016209
1948
C10AA01
Симвастатин
Симекар® 20
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016210
1949
C10AA01
Симвастатин
Симекар® 40
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№016624
1950
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№005351
1951
C10AA01
Симвастатин
Симвастерол
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004722
1952
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№005352
1953
C10AA01
Симвастатин
Симвастерол
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004723
1954
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№005001
1955
C10AA01
Симвастатин
Симвастерол
Қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№004724
1956
C10AA01
Симвастатин
Зовастикор
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020811
1957
C10AA01
Симвастатин
Зовастикор
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020812
1958
C10AA01
Симвастатин
Брюкор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020854
1959
C10AA01
Симвастатин
Брюкор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020855
1960
C10AA01
Симвастатин
Зокор
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

РК-ЛС-5№023373
1936
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Артинова-АМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/160 мг
РК-ЛС-5№023374
1937
C09DB01
Валсартан и Амлодипин
Артинова-АМ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/80 мг
РК-ЛС-5№023375
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
1938
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023196
1939
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023194
1940
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023195
1941
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023188
1942
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023189
1943
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023190
1944
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023191
1945
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023192
1946
C09DX04
Валсартан и Сакубитрил
Юперио™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023193
C10
Гиполипидемические препараты
C10A
Гипохолестеринемические и гипотриглицеридемические препараты
C10AA
Ингибиторы ГМГ-КOA-Редуктазы
C10AA01
Симвастатин
1947
C10AA01
Симвастатин
Симекар® 10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№016209
1948
C10AA01
Симвастатин
Симекар® 20
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№016210
1949
C10AA01
Симвастатин
Симекар® 40
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№016624
1950
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№005351
1951
C10AA01
Симвастатин
Симвастерол
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№004722
1952
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№005352
1953
C10AA01
Симвастатин
Симвастерол
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№004723
1954
C10AA01
Симвастатин
Вазилип®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№005001
1955
C10AA01
Симвастатин
Симвастерол
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№004724
1956
C10AA01
Симвастатин
Зовастикор
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020811
1957
C10AA01
Симвастатин
Зовастикор
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020812
1958
C10AA01
Симвастатин
Брюкор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020854
1959
C10AA01
Симвастатин
Брюкор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020855
1960
C10AA01
Симвастатин
Зокор
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг

ҚР-ДЗ-5№019679
2076
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023587
2077
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023588
2078
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023589
2079
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023590
2080
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023837
2081
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023838
2082
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023839
2083
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023840
2084
C10AA07
Розувастатин
Роваста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024109
2085
C10AA07
Розувастатин
Роваста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024110
2086
C10AA07
Розувастатин
Роваста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024111
2087
C10AA07
Розувастатин
Кливас
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024409
2088
C10AA07
Розувастатин
Кливас
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024399
2089
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-ЛФ
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024361
2090
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-ЛФ
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024362
2091
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-ЛФ
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024363
2092
C10AA07
Розувастатин
Розулип®
Қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№019478
C10AB
Фибраты
C10AB05
Фенофибрат
2093
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 145 мг
ҚР-ДЗ-5№019646
2094
C10AB05
Фенофибрат
Липидекс® СР
Босап шығуы ұзартылған капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014810
2095
C10AB05
Фенофибрат
ФЕНОФИБРАТ Собхан
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122101
2096
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 160 мг
ҚР-ДЗ-5№019681
C10AX
Басқа гиполипидемиялық препараттар
C10AX09
Эзетимиб
2097
C10AX09
Эзетимиб
Альнекса
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019023
C10AX13
Эволокумаб
2098
C10AX13
Эволокумаб
Репата
Тері астына енгізуге арналған ерітінді алдын ала толтырылған шприц-қаламда 140 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023664
C10B
Липидті модификациялайтын агенттер, біріктірілімдері
C10BA02
Симвастатин және Эзетимиб
D
Дерматология
D01
Тері ауруларын емдеуге арналған зеңге қарсы препараттар
D01A
Сыртқа қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
2099
D01AA
Зеңге қарсы антибиотиктер
Розеофунгин-АС®
Жақпамай 2% 20 г
ҚР-ДЗ-5№023225

РК-ЛС-5№019679
2076
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023587
2077
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№023588
2078
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023589
2079
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-СЗ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023590
2080
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№023837
2081
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023838
2082
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023839
2083
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023840
2084
C10AA07
Розувастатин
Роваста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024109
2085
C10AA07
Розувастатин
Роваста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024110
2086
C10AA07
Розувастатин
Роваста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024111
2087
C10AA07
Розувастатин
Кливас
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024409
2088
C10AA07
Розувастатин
Кливас
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024399
2089
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-ЛФ
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024361
2090
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-ЛФ
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024362
2091
C10AA07
Розувастатин
Розувастатин-ЛФ
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024363
2092
C10AA07
Розувастатин
Розулип®
таблетки, покрытые оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№019478
C10AB
Фибраты
C10AB05
Фенофибрат
2093
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 145 мг
РК-ЛС-5№019646
2094
C10AB05
Фенофибрат
Липидекс® СР
Капсулы с пролонгированным высвобождением 250 мг
РК-ЛС-5№014810
2095
C10AB05
Фенофибрат
ФЕНОФИБРАТ Собхан
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№122101
2096
C10AB05
Фенофибрат
Трайкор®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 160 мг
РК-ЛС-5№019681
C10AX
Прочие гиполипидемические препараты
C10AX09
Эзетимиб
2097
C10AX09
Эзетимиб
Альнекса
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019023
C10AX13
Эволокумаб
2098
C10AX13
Эволокумаб
Репата
раствор для подкожного введения в предварительно заполненной шприц-ручке 140 мг/мл
№ РК-ЛС-5№023664
C10B
Липидные модифицирующие агенты, комбинации
C10BA02
Симвастатин и Эзетимиб
D
Дерматология
D01
Противогрибковые препараты для лечения заболеваний кожи
D01A
Противогрибковые препараты для наружного применения
D01AA
Противогрибковые антибиотики
2099
D01AA
Противогрибковые антибиотики
Розеофунгин-АС®
мазь 2% 20 г
РК-ЛС-5№023225

D01AA01
Нистатин
2100
D01AA01
Нистатин
Фунгостатин®
Жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100 000 ӘБ/мл 7.5 г/50 мл
ҚР-ДЗ-5№019093
D01AC
Имидазол мен триазол туындылары
D01AC01
Клотримазол
2101
D01AC01
Клотримазол
Кандид
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№014435
2102
D01AC01
Клотримазол
Кандибене®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№018199
2103
D01AC01
Клотримазол
Кандид
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді1%
ҚР-ДЗ-5№013578
2104
D01AC01
Клотримазол
Кандид
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді1%
ҚР-ДЗ-5№014229
2105
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді1%
ҚР-ДЗ-5№003929
2106
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№005354
2107
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
Жақпамай 1%
ҚР-ДЗ-5№019578
2108
D01AC01
Клотримазол
Кандид
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№011978
2109
D01AC01
Клотримазол
КЛОТРИМАЗОЛ
Крем 1%, 15 г
ҚР-ДЗ-5№020660
D01AC02
Миконазол
2110
D01AC02
Миконазол
Миконаз
крем 2%
ҚР-ДЗ-5№011812
2111
D01AC02
Миконазол
Миконазол
Сыртқа қолдануға арналған крем 20 г
ҚР-ДЗ-5№021217
2112
D01AC02
Миконазол
Миконаз
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№003845
D01AC08
Кетоконазол
2113
D01AC08
Кетоконазол
Дермазол®
Сусабын 2% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014266
2114
D01AC08
Кетоконазол
Дермазол®
крем 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013158
2115
D01AC08
Кетоконазол
Миканисал®
Сусабын 20 мг/г
ҚР-ДЗ-5№017151
2116
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
Сыртқа қолдануға арналған крем 2%
ҚР-ДЗ-5№009839
2117
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
Сусабын 2%
ҚР-ДЗ-5№009831
2118
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
Сусабын 2%
ҚР-ДЗ-5№023182
2119
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2%
ҚР-ДЗ-5№023260
D01AE
Сыртқа қолдануға арналған өзге зеңге қарсы препараттар
D01AE12
Салицил қышқылы
2120
D01AE12
Салицил қышқылы
Салицил қышқылы
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 20 мг/мл 25 мл
ҚР-ДЗ-5№019697
2121
D08AE
Салицил қышқылы
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009522
2122
D08AE
Салицил қышқылы
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009522
2123
D08AE
Салицил қышқылы
Салицил қышқылының спиртті ерітіндісі 2%
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 2%60 мл
ҚР-ДЗ-5№009524
D01AE15
Тербинафин
2124
D01AE15
Тербинафин
Финотерб
Сыртқа қолдануға арналған крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022363
2125
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№011618
2126
D01AE15
Тербинафин
Ламикон
Сыртқа қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№005679
2127
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
Жергілікті қолдануға арналған спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№012729
2128
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
Сыртқа қолдануға арналған крем 10 мг/г
ҚР-ДЗ-5№121773
2129
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
Сыртқа қолдануға арналған спрей 1%

D01AA01
Нистатин
2100
D01AA01
Нистатин
Фунгостатин®
гранулы для приготовления суспензии для местного применения 100 000 ЕД/мл 7.5 г/50 мл
РК-ЛС-5№019093
D01AC
Производные имидазола и триазола
D01AC01
Клотримазол
2101
D01AC01
Клотримазол
Кандид
крем 1%
РК-ЛС-5№014435
2102
D01AC01
Клотримазол
Кандибене®
крем 1%
РК-ЛС-5№018199
2103
D01AC01
Клотримазол
Кандид
раствор для местного применения 1%
РК-ЛС-5№013578
2104
D01AC01
Клотримазол
Кандид
раствор для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№014229
2105
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
раствор для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№003929
2106
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
крем 1%
РК-ЛС-5№005354
2107
D01AC01
Клотримазол
Клотримазол
Мазь 1%
РК-ЛС-5№019578
2108
D01AC01
Клотримазол
Кандид
Порошок для наружного применения
РК-ЛС-5№011978
2109
D01AC01
Клотримазол
КЛОТРИМАЗОЛ
Крем 1%, 15 г
РК-ЛС-5№020660
D01AC02
Миконазол
2110
D01AC02
Миконазол
Миконаз
крем 2%
РК-ЛС-5№011812
2111
D01AC02
Миконазол
Миконазол
крем для наружного применения 20 г
РК-ЛС-5№021217
2112
D01AC02
Миконазол
Миконаз
Порошок для наружного применения
РК-ЛС-5№003845
D01AC08
Кетоконазол
2113
D01AC08
Кетоконазол
Дермазол®
шампунь 2% 50 мл
РК-ЛС-5№014266
2114
D01AC08
Кетоконазол
Дермазол®
крем 2% 15 г
РК-ЛС-5№013158
2115
D01AC08
Кетоконазол
Миканисал®
шампунь 20 мг/г
РК-ЛС-5№017151
2116
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
крем для наружного применения 2%
РК-ЛС-5№009839
2117
D01AC08
Кетоконазол
Низорал®
шампунь 2%
РК-ЛС-5№009831
2118
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
шампунь 2%
РК-ЛС-5№023182
2119
D01AC08
Кетоконазол
Кетазол
Мазь для наружного применения 2%
РК-ЛС-5№023260
D01AE
Прочие противогрибковые препараты для наружного применения
D01AE12
Салициловая кислота
2120
D01AE12
Салициловая кислота
Салициловая кислота
раствор спиртовой для наружного применения 20 мг/мл 25 мл
РК-ЛС-5№019697
2121
D08AE
Салициловая кислота
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2% 25 мл
РК-ЛС-5№009522
2122
D08AE
Салициловая кислота
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2% 50 мл
РК-ЛС-5№009522
2123
D08AE
Салициловая кислота
Салициловой кислоты раствор спиртовой 2%
раствор спиртовой для наружного применения 2%60 мл
РК-ЛС-5№009524
D01AE15
Тербинафин
2124
D01AE15
Тербинафин
Финотерб
крем для наружного применения 1% 15 г
РК-ЛС-5№022363
2125
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№011618
2126
D01AE15
Тербинафин
Ламикон
спрей для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№005679
2127
D01AE15
Тербинафин
Терфалин®
спрей для местного применения 1%
РК-ЛС-5№012729
2128
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
крем для наружного применения 10 мг/г
РК-ЛС-5№121773
2129
D01AE15
Тербинафин
Эрбинол
спрей для наружного применения 1%

ҚР-ДЗ-5№019224
2130
D01AE15
Тербинафин
Экзифин®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№014091
2131
D01AE15
Тербинафин
Тербитал®
Сыртқа қолдануға арналған крем 10 мг/г
ҚР-ДЗ-5№015631
2132
D01AE15
Тербинафин
Тербизил®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№004549
2133
D01AE15
Тербинафин
Ламизил
Сыртқа қолдануға арналған крем 1%
ҚР-ДЗ-5№004659
2134
D01AE15
Тербинафин
Ламизил®
спрей 1%
ҚР-ДЗ-5№009577
2135
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№005678
2136
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
крем 1%
ҚР-ДЗ-5№023476
2137
D01AE15
Тербинафин
Ламизил® Уно
Сыртқа қолдануға арналған үлбір түзуші ерітінді 1% 4 г
ҚР-ДЗ-5№010192
2138
D01AE15
Тербинафин
Ламизил Дермгель
Гель 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013703
D01AE16
Аморолфин
2139
D01AE16
Аморолфин
Лоцерил®
Тырнаққа арналған лак 5% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020818
2140
D01AE16
Аморолфин
Лоцерил®
Тырнаққа арналған лак 5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020818
2141
D01AE16
Аморолфин
Фунгосепт®
Тырнаққа арналған лак 50 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№121948
2142
D01AE16
Аморолфин
Офломил
Тырнаққа арналған лак 5% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024067
D01B
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
D01BA02
Тербинафин
2143
D01BA02
Тербинафин
Терфалин®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016316
2144
D01BA02
Тербинафин
Тербизил®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004548
2145
D01BA02
Тербинафин
Тербинафин
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№121918
2146
D01BA02
Тербинафин
Эрбинол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021582
2147
D01BA02
Тербинафин
Экзифин®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014443
2148
D01BA02
Тербинафин
Ламикон®
таблеткалар 0,25 г
ҚР-ДЗ-5№005680
2149
D01BA02
Тербинафин
Медрон
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018983
D02
Жұмсартатын және қорғаушы әсері бар препараттар
D02AB
Мырыш препараттары
2150
D02AB
Мырыш препараттары
Мырыш жақпамайы
Жақпамай 10% 30 г
ҚР-ДЗ-5№003137
2151
D02AB
Мырыш препараттары
Мырыш жақпамайы
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 100мг /г 25 г
ҚР-ДЗ-5№011515
2152
D02AB
Мырыш препараттары
Цинковая паста
Паста 30 г
ҚР-ДЗ-5№004822
2153
D02AB
Мырыш препараттары
Зентавекс
Жақпамай 150мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№022029
D02AC
Парафин және май препараттары
D02AC
Вазелин
2154
D02AC
Вазелин
Вазелин майы
Сыртқа қолдануға арналған май 25 г
ҚР-ДЗ-5№013016
2155
D11AX
Вазелин
Вазелин
Жақпамай 25 г
ҚР-ДЗ-5№012810
2156
D02AC
Вазелин
Дексерил®
Сыртқа қолдануға арналған крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№020814
2157
D02AC
Вазелин
Дексерил®
Сыртқа қолдануға арналған крем 250 г
ҚР-ДЗ-5№020814
2158
D02AC
Вазелин
Вазелин-DF медициналық
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 25г
ҚР-ДЗ-5№016473
2159
D02AC
Вазелин
Вазелин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 25 г
ҚР-ДЗ-5№003160
D02AX
Өзге дерматопротекторлар
D03
Жарақаттар мен жараларды емдеуге арналған препараттар
D03A
Қалыпты тыртықтың тегістелуіне мүмкіндік беретін препараттар
D03AX
Қалыпты тегістелуіне мүмкіндік беретін өзге препараттар
D03AX03
Декспантенол
2160
D03AX03
Декспантенол
Гидротен

РК-ЛС-5№019224
2130
D01AE15
Тербинафин
Экзифин®
крем 1%
РК-ЛС-5№014091
2131
D01AE15
Тербинафин
Тербитал®
крем для наружного применения 10 мг/г
РК-ЛС-5№015631
2132
D01AE15
Тербинафин
Тербизил®
крем 1%
РК-ЛС-5№004549
2133
D01AE15
Тербинафин
Ламизил
крем для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№004659
2134
D01AE15
Тербинафин
Ламизил®
спрей 1%
РК-ЛС-5№009577
2135
D01AE15
Тербинафин
Ламикон®
крем 1%
РК-ЛС-5№005678
2136
D01AE15
Тербинафин
ТЕРФАЛИН®
крем 1%
РК-ЛС-5№023476
2137
D01AE15
Тербинафин
Ламизил® Уно
Раствор для наружного применения пленкообразующий 1% 4 г
РК-ЛС-5№010192
2138
D01AE15
Тербинафин
Ламизил Дермгель
Гель 1% 15 г
РК-ЛС-5№013703
D01AE16
Аморолфин
2139
D01AE16
Аморолфин
Лоцерил®
лак для ногтей 5% 2,5 мл
РК-ЛС-5№020818
2140
D01AE16
Аморолфин
Лоцерил®
лак для ногтей 5% 5 мл
РК-ЛС-5№020818
2141
D01AE16
Аморолфин
Фунгосепт®
лак для ногтей 50 мг/мл
РК-ЛС-5№121948
2142
D01AE16
Аморолфин
Офломил
лак для ногтей 5% 2,5 мл
РК-ЛС-5№024067
D01B
Противогрибковые препараты для системного применения
D01BA02
Тербинафин
2143
D01BA02
Тербинафин
Терфалин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016316
2144
D01BA02
Тербинафин
Тербизил®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№004548
2145
D01BA02
Тербинафин
Тербинафин
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№121918
2146
D01BA02
Тербинафин
Эрбинол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№021582
2147
D01BA02
Тербинафин
Экзифин®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014443
2148
D01BA02
Тербинафин
Ламикон®
таблетки 0,25 г
РК-ЛС-5№005680
2149
D01BA02
Тербинафин
Медрон
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№018983
D02
Препараты со смягчающим и протекторным действием
D02AB
Препараты цинка
2150
D02AB
Препараты цинка
Цинковая мазь
мазь 10% 30 г
РК-ЛС-5№003137
2151
D02AB
Препараты цинка
Цинковая мазь
Мазь для наружного применения 100мг /г 25 г
РК-ЛС-5№011515
2152
D02AB
Препараты цинка
Цинковая паста
Паста 30 г
РК-ЛС-5№004822
2153
D02AB
Препараты цинка
Зентавекс
Мазь 150мг/г 50 г
РК-ЛС-5№022029
D02AC
Препараты из парафина и жира
D02AC
Вазелин
2154
D02AC
Вазелин
Вазелиновое масло
масло для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№013016
2155
D11AX
Вазелин
Вазелин
мазь 25 г
РК-ЛС-5№012810
2156
D02AC
Вазелин
Дексерил®
Крем для наружного применения 50 г
РК-ЛС-5№020814
2157
D02AC
Вазелин
Дексерил®
Крем для наружного применения 250 г
РК-ЛС-5№020814
2158
D02AC
Вазелин
Вазелин-DF медицинский
Мазь для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№016473
2159
D02AC
Вазелин
Вазелин
Мазь для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№003160
D02AX
Прочие дерматопротекторы
D03
Препараты для лечения ран и язв
D03A
Препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX
Прочие препараты, способствующие нормальному рубцеванию
D03AX03
Декспантенол
2160
D03AX03
Декспантенол
Гидротен

Сыртқа қолдануға арналған крем 5 %, 30 г
ҚР-ДЗ-5№022321
2161
D03AX03
Декспантенол
Гидротен
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5 %, 30 г
ҚР-ДЗ-5№022322
2162
D03AX03
Декспантенол
ХеппиДерм Форте
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 58,5 г
ҚР-ДЗ-5№020822
2163
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№005720
2164
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 35 г
ҚР-ДЗ-5№012414
2165
D03AX03
Декспантенол
ХеппиДерм Форте
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 117 г
ҚР-ДЗ-5№020822
2166
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№012414
2167
D03AX03
Декспантенол
Депантол®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№015737
2168
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
Сыртқа қолдануға арналған крем 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№024169
2169
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
Сыртқа қолдануға арналған крем 50 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№024169
2170
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№024170
2171
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 50 мг/г 50 г
ҚР-ДЗ-5№024170
2172
D03AX03
Декспантенол
Пантодерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023123
2173
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№005719
2174
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№005719
2175
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№005719
2176
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 58 г
ҚР-ДЗ-5№001871
2177
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 116 г
ҚР-ДЗ-5№001871
2178
D03AX03
Декспантенол
Пантенол Фармстандарт
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 5% 58 г
ҚР-ДЗ-5№016840
2179
D03AX03
Декспантенол
Пантенол спрей
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль 4,63 г 130 г
ҚР-ДЗ-5№014048
D05
Псориазды емдеуге арналған препараттар
D05AX
Сыртқа қолданылатын псориазды емдеуге арналған өзге препараттар
D05AX52
Кальципотриол және Бетаметазон
2180
D05AX52
Кальципотриол және Бетаметазон
Дайвобет®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№020337
2181
D05AX52
Кальципотриол және Бетаметазон
Ксамиол®
Гель 15 г
ҚР-ДЗ-5№017985
2182
D05AX52
Кальципотриол және Бетаметазон
Ксамиол®
Гель 30 г
ҚР-ДЗ-5№017985
D06
Тері ауруларын емдеуге арналған микробқа қарсы препараттар
D06AA04
Тетрациклин
2183
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№010996
2184
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№009606
2185
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин-АКОС
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015886
D06AX02
Хлорамфеникол
2186
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин

крем для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022321
2161
D03AX03
Декспантенол
Гидротен
мазь для наружного применения 5 %, 30 г
РК-ЛС-5№022322
2162
D03AX03
Декспантенол
ХеппиДерм Форте
аэрозоль для наружного применения 58,5 г
РК-ЛС-5№020822
2163
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
крем для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№005720
2164
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 35 г
РК-ЛС-5№012414
2165
D03AX03
Декспантенол
ХеппиДерм Форте
аэрозоль для наружного применения 117 г
РК-ЛС-5№020822
2166
D03AX03
Декспантенол
Пантенол-Тева
крем 5% 100 г
РК-ЛС-5№012414
2167
D03AX03
Декспантенол
Депантол®
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№015737
2168
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
крем для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№024169
2169
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
крем для наружного применения 50 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№024169
2170
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
мазь для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№024170
2171
D03AX03
Декспантенол
РЕКРЕОЛ®
мазь для наружного применения 50 мг/г 50 г
РК-ЛС-5№024170
2172
D03AX03
Декспантенол
Пантодерм
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№023123
2173
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 3,5 г
РК-ЛС-5№005719
2174
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№005719
2175
D03AX03
Декспантенол
Бепантен®
мазь для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№005719
2176
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
аэрозоль для наружного применения 58 г
РК-ЛС-5№001871
2177
D03AX03
Декспантенол
Пантенол
аэрозоль для наружного применения 116 г
РК-ЛС-5№001871
2178
D03AX03
Декспантенол
Пантенол Фармстандарт
аэрозоль для наружного применения 5% 58 г
РК-ЛС-5№016840
2179
D03AX03
Декспантенол
Пантенол спрей
аэрозоль для наружного применения 4,63 г 130 г
РК-ЛС-5№014048
D05
Препараты для лечения псориаза
D05AX
Прочие препараты для лечения псориаза для наружного применения
D05AX52
Кальципотриол и Бетаметазон
2180
D05AX52
Кальципотриол и Бетаметазон
Дайвобет®
мазь для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№020337
2181
D05AX52
Кальципотриол и Бетаметазон
Ксамиол®
Гель 15 г
РК-ЛС-5№017985
2182
D05AX52
Кальципотриол и Бетаметазон
Ксамиол®
Гель 30 г
РК-ЛС-5№017985
D06
Противомикробные препараты для лечения заболеваний кожи
D06AA04
Тетрациклин
2183
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
мазь для наружного применения 3% 15г
РК-ЛС-5№010996
2184
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин
мазь для наружного применения 3% 15 г
РК-ЛС-5№009606
2185
D06AA04
Тетрациклин
Тетрациклин-АКОС
мазь для наружного применения 3% 15 г
РК-ЛС-5№015886
D06AX02
Хлорамфеникол
2186
D06AX02
Хлорамфеникол
Синтомицин

линимент 10% 25 г
ҚР-ДЗ-5№005121
2187
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
Cыртқа қолдануға арналған спиртті ерітінді 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003174
2188
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
Спиртті ерітінді 0,25% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015609
2189
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
Спиртті ерітінді 0,25% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015609
2190
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
Спиртті ерітінді 0,25% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№015612
D06AX09
Мупироцин
2191
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
Сыртқа қолдануға арналған крем 2 % 15 г
ҚР-ДЗ-5№022607
2192
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
Сыртқа қолдануға арналған крем 2 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№022607
2193
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022610
2194
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№022610
2195
D06AX09
Мупироцин
БАКТОПИК®
Жақпамай 2% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023929
D06AX13
Ретапамулин
D06BB03
Ацикловир
2196
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№005401
2197
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№005401
2198
D06BB03
Ацикловир
Ацигерпин
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№010737
2199
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№016130
2200
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№016130
2201
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№021281
2202
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№021281
2203
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№021281
2204
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
Жақпамай 2,5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№010608
2205
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
Жақпамай 2,5% 15 г
ҚР-ДЗ-5№010608
2206
D06BB03
Ацикловир
Медовир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500мг
ҚР-ДЗ-5№016516
2207
D06BB03
Ацикловир
Зовиракс
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 2 г
ҚР-ДЗ-5№012598
2208
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Санто
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№023082
2209
D06BB03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
Жақпамай 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№003223
D06BB10
Имихимод
2210
D06BB10
Имихимод
Кераворт
Сыртқа қолдануға арналған крем 5% 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020833
D06BX
Өзге микробқа қарсы препараттар
D06BX01
Метронидазол
2211
D06BX01
Метронидазол
Розамет®
Сыртқа қолдануға арналған крем 1% 25 г
ҚР-ДЗ-5№010800
2212
D06BX01
Метронидазол
Метрогил®
Сыртқа қолдануға арналған гель 10мг/г
ҚР-ДЗ-5№004084
D07
Сыртқа қолданылатын тері ауруларын емдеуге арналған кортикостероидтар
D07A
Кортикостероидтар
D07AA
Белсенділігі төмен кортикостероидтар
D07AA02
Гидрокортизон
2213
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 1% 10 г
ҚР-ДЗ-5№011405
2214
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 1% 10 г
ҚР-ДЗ-5№009806
D07AA03
Преднизолон
2215
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон

линимент 10% 25 г
РК-ЛС-5№005121
2187
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой для наружного применения 1% 10 мл
РК-ЛС-5№003174
2188
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 15 мл
РК-ЛС-5№015609
2189
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 30 мл
РК-ЛС-5№015609
2190
D06AX02
Хлорамфеникол
Левомицетин
раствор спиртовой 0,25% 60 мл
РК-ЛС-5№015612
D06AX09
Мупироцин
2191
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
крем для наружного применения 2 % 15 г
РК-ЛС-5№022607
2192
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
крем для наружного применения 2 % 30 г
РК-ЛС-5№022607
2193
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
мазь для наружного применения 2% 15 г
РК-ЛС-5№022610
2194
D06AX09
Мупироцин
Мупобел®
мазь для наружного применения 2% 30 г
РК-ЛС-5№022610
2195
D06AX09
Мупироцин
БАКТОПИК®
мазь 2% 15 г
РК-ЛС-5№023929
D06AX13
Ретапамулин
D06BB03
Ацикловир
2196
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 5 г
РК-ЛС-5№005401
2197
D06BB03
Ацикловир
Ациклостад®
крем 5% 2 г
РК-ЛС-5№005401
2198
D06BB03
Ацикловир
Ацигерпин
крем для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№010737
2199
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 2 г
РК-ЛС-5№016130
2200
D06BB03
Ацикловир
Улкарил®
крем 5% 10 г
РК-ЛС-5№016130
2201
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№021281
2202
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 2 г
РК-ЛС-5№021281
2203
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Белупо
крем для наружного применения 5% 10 г
РК-ЛС-5№021281
2204
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
мазь 2,5% 5 г
РК-ЛС-5№010608
2205
D06BB03
Ацикловир
ГЕРПЕВИР®
мазь 2,5% 15 г
РК-ЛС-5№010608
2206
D06BB03
Ацикловир
Медовир
порошок для приготовления раствора для инфузий 500мг
РК-ЛС-5№016516
2207
D06BB03
Ацикловир
Зовиракс
крем для наружного применения 5% 2 г
РК-ЛС-5№012598
2208
D06BB03
Ацикловир
Ацикловир Санто
мазь для наружного применения 5% 5 г
РК-ЛС-5№023082
2209
D06BB03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
мазь 5% 5 г
РК-ЛС-5№003223
D06BB10
Имихимод
2210
D06BB10
Имихимод
Кераворт
крем для наружного применения 5% 250 мг
РК-ЛС-5№020833
D06BX
Прочие противомикробные препараты
D06BX01
Метронидазол
2211
D06BX01
Метронидазол
Розамет®
крем для наружного применения 1% 25 г
РК-ЛС-5№010800
2212
D06BX01
Метронидазол
Метрогил®
Гель для наружного применения 10мг /г
РК-ЛС-5№004084
D07
Кортикостероиды для лечения заболеваний кожи для наружного применения
D07A
Кортикостероиды
D07AA
Кортикостероиды слабоактивные
D07AA02
Гидрокортизон
2213
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь для наружного применения 1% 10 г
РК-ЛС-5№011405
2214
D07AA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь для наружного применения 1% 10 г
РК-ЛС-5№009806
D07AA03
Преднизолон
2215
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон

Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№010273
2216
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 5мг/г 10 г
ҚР-ДЗ-5№019981
D07AB
Белсенділігі орташа кортикостероидтар
D07AB02
Гидрокортизон бутират
D07AB09
Триамцинолон
2217
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
Жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№002043
D07AB10
Алклометазон
2218
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05 % 20 г
ҚР-ДЗ-5№016153
2219
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05 % 40 г
ҚР-ДЗ-5№016153
2220
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 %20 г
ҚР-ДЗ-5№016154
2221
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 %40 г
ҚР-ДЗ-5№016154
D07AC
Белсенділігі жоғары кортикостероидтар
D07AC01
Бетаметазон
2222
D07AC01
Бетаметазон
Нобетазон
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022398
2223
D07AC01
Бетаметазон
Нобетазон
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№022398
2224
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 15 г
ҚР-ДЗ-5№022367
2225
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№022367
2226
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015483
2227
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015485
2228
D07AC01
Бетаметазон
Целестодерм-В®
Жақпамай 1 мг 30 г
ҚР-ДЗ-5№003779
2229
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№000561
2230
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№000561
2231
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023316
2232
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023316
2233
D07AC01
Бетаметазон
Монидерм
Жақпамай 1 мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№023850
2234
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
Сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№021178
2235
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
Сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021178
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
2236
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 10 г
ҚР-ДЗ-5№005127
2237
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005127
2238
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
гель 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016096
2239
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,25 мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№011679
2240
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,025% 15 г
ҚР-ДЗ-5№004066
D07AC13
Мометазон
2241
D07AC13
Мометазон
Момат
крем 0,1% 5 г
ҚР-ДЗ-5№014779

мазь для наружного применения 0,5% 10 г
РК-ЛС-5№010273
2216
D07AA03
Преднизолон
Преднизолон
мазь для наружного применения 5мг/г 10 г
РК-ЛС-5№019981
D07AB
Кортикостероиды умеренноактивные
D07AB02
Гидрокортизон бутират
D07AB09
Триамцинолон
2217
D07AB09
Триамцинолон
Фторокорт®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№002043
D07AB10
Алклометазон
2218
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
мазь для наружного применения 0,05 % 20 г
РК-ЛС-5№016153
2219
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
мазь для наружного применения 0,05 % 40 г
РК-ЛС-5№016153
2220
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
крем для наружного применения 0,05 %20 г
РК-ЛС-5№016154
2221
D07AB10
Алклометазон
Афлодерм
крем для наружного применения 0,05 %40 г
РК-ЛС-5№016154
D07AC
Кортикостероиды высокоактивные
D07AC01
Бетаметазон
2222
D07AC01
Бетаметазон
Нобетазон
крем для наружного применения 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№022398
2223
D07AC01
Бетаметазон
Нобетазон
крем для наружного применения 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№022398
2224
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
мазь для наружного применения 0,1 % 15 г
РК-ЛС-5№022367
2225
D07AC01
Бетаметазон
НОБЕТАЗОН®
мазь для наружного применения 0,1 % 30 г
РК-ЛС-5№022367
2226
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№015483
2227
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№015485
2228
D07AC01
Бетаметазон
Целестодерм-В®
мазь 1 мг 30 г
РК-ЛС-5№003779
2229
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
крем для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№000561
2230
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
крем для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№000561
2231
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
мазь для наружного применения 0,05% 15 г
РК-ЛС-5№023316
2232
D07AC01
Бетаметазон
Акридерм
мазь для наружного применения 0,05% 30 г
РК-ЛС-5№023316
2233
D07AC01
Бетаметазон
Монидерм
мазь 1 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№023850
2234
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
Спрей для наружного применения 0,05% 20 мл
РК-ЛС-5№021178
2235
D07AC01
Бетаметазон
Белодерм Экспресс
Спрей для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№021178
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
2236
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,025% 10 г
РК-ЛС-5№005127
2237
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№005127
2238
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
гель 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№016096
2239
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Синафлан
мазь для наружного применения 0,25 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№011679
2240
D07AC04
Флуоцинолон ацетонид
Флуцинар®
мазь для наружного применения 0,025% 15 г
РК-ЛС-5№004066
D07AC13
Мометазон
2241
D07AC13
Мометазон
Момат
крем 0,1% 5 г
РК-ЛС-5№014779

2242
D07AC13
Мометазон
Момат
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№014779
2243
D07AC13
Мометазон
Момат
Жақпамай 1мг/г 5 г
ҚР-ДЗ-5№014710
2244
D07AC13
Мометазон
Момат
Жақпамай 1мг/г 15 г
ҚР-ДЗ-5№014710
2245
D07AC13
Мометазон
Элоком®
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005739
2246
D07AC13
Мометазон
Модерм
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016627
2247
D07AC13
Мометазон
Модерм
Жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№016628
2248
D07AC13
Мометазон
Элоком®
Жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№005740
2249
D07AC13
Мометазон
Мометокс
крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№016297
2250
D07AC13
Мометазон
Элика
крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№016302
2251
D07AC13
Мометазон
Элика
Жақпамай 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№016303
2252
D07AC13
Мометазон
Апсон
крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№017086
2253
D07AC13
Мометазон
Вегтазон
Крем 1 /г 15 г
ҚР-ДЗ-5№023043
2254
D07AC13
Мометазон Санто
Мометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023122
2255
D07AC13
Мометазон Санто
Мометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023122
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
2256
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
Эмульсия 0,1% 20 г
ҚР-ДЗ-5№013880
2257
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
Майлы жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013897
2258
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
Крем 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015837
2259
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонаты
Адвантан®
Жақпамай 0,1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№015838
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
2260
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Новосалик
Жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№020753
2261
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Бетасалик
Жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№003452
2262
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Белосалик
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№016136
2263
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Белосалик
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№016136
2264
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Дипросалик®
Жақпамай 30 г
ҚР-ДЗ-5№011576
2265
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Акрицил
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05%+3% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023557
2266
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Акрицил
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05%+3% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023557
2267
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Вегадерм
Жақпамай 0,5 мг/10 мг/1 мг 15 г
ҚР-ДЗ-5№023013
2268
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Тридерм®
Жақпамай 15 г
ҚР-ДЗ-5№004943
2269
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Триакутан®
Крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№010831
2270
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Акридерм ГК
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05%+0,1%+1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023558
2271
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Акридерм ГК
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05%+0,1%+1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023558
2272
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Тридокс
Крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№017082
2273
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Тридерм®
Крем 15 г

2242
D07AC13
Мометазон
Момат
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№014779
2243
D07AC13
Мометазон
Момат
мазь 1мг/г 5 г
РК-ЛС-5№014710
2244
D07AC13
Мометазон
Момат
мазь 1мг/г 15 г
РК-ЛС-5№014710
2245
D07AC13
Мометазон
Элоком®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№005739
2246
D07AC13
Мометазон
Модерм
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№016627
2247
D07AC13
Мометазон
Модерм
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№016628
2248
D07AC13
Мометазон
Элоком®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№005740
2249
D07AC13
Мометазон
Мометокс
крем 15 г
РК-ЛС-5№016297
2250
D07AC13
Мометазон
Элика
крем 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№016302
2251
D07AC13
Мометазон
Элика
мазь 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№016303
2252
D07AC13
Мометазон
Апсон
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№017086
2253
D07AC13
Мометазон
Вегтазон
крем 1 мг/г 15 г
РК-ЛС-5№023043
2254
D07AC13
Мометазон
Мометазон Санто
крем для наружного применения 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№023122
2255
D07AC13
Мометазон
Мометазон Санто
крем для наружного применения 0,1% 30 г
РК-ЛС-5№023122
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
2256
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
Адвантан®
эмульсия 0,1% 20 г
РК-ЛС-5№013880
2257
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
Адвантан®
мазь жирная 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№013897
2258
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
Адвантан®
крем 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№015837
2259
D07AC14
Метилпреднизолон ацепонат
Адвантан®
мазь 0,1% 15 г
РК-ЛС-5№015838
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
2260
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Новосалик
мазь 30 г
РК-ЛС-5№020753
2261
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Бетасалик
мазь 15 г.
РК-ЛС-5№003452
2262
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Белосалик
мазь для наружного применения 15 г
РК-ЛС-5№016136
2263
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Белосалик
мазь для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№016136
2264
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Дипросалик®
мазь 30 г
РК-ЛС-5№011576
2265
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Акрицил
мазь для наружного применения 0,05 % + 3 % 15 г
РК-ЛС-5№023557
2266
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Акрицил
мазь для наружного применения 0,05 % + 3 % 30 г
РК-ЛС-5№023557
2267
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Вегадерм
мазь 0,5 мг/10 мг/1 мг 15 г
РК-ЛС-5№023013
2268
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Тридерм®
мазь 15 г.
РК-ЛС-5№004943
2269
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Триакутан®
Крем 15 г
РК-ЛС-5№010831
2270
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Акридерм ГК
Крем для наружного применения 0,05%+0,1%+1% 15 г
РК-ЛС-5№023558
2271
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Акридерм ГК
Крем для наружного применения 0,05%+0,1%+1% 30 г
РК-ЛС-5№023558
2272
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Тридокс
Крем 15 г
РК-ЛС-5№017082
2273
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Тридерм®
Крем 15 г

ҚР-ДЗ-5№003781
2274
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Белосалик лосьоны
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№016132
2275
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Белосалик лосьоны
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016132
2276
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Белосалик
Сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021258
2277
D07XC01
Бетаметазон және Салицил қышқылы
Белосалик
Сыртқа қолдануға арналған спрей 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021258
D07AD01
Клобетазол
2278
D07AD01
Клобетазол
Дерилайф
крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№022616
2279
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,05 % 25 г
ҚР-ДЗ-5№009576
2280
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,05% 25 г
ҚР-ДЗ-5№009575
2281
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
Сыртқа қолдануға арналған крем 0,5 мг/г 25 г
ҚР-ДЗ-5№004005
2282
D07AD01
Клобетазол
Пауэркорт
Крем 15 г
ҚР-ДЗ-5№014656
2283
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 0,5 мг/г 25 г
ҚР-ДЗ-5№004004
2284
D07AD01
Клобетазол
Клобефорд
Сыртқа қолдануға арналған крем г
ҚР-ДЗ-5№023861
D08
Антисептиктермен дезинфициялайтын препаратар
D08AC
Бигуанидтер және амидиндер
D08AC02
2285
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-3№021145
2286
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021145
2287
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023436
2288
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистадин-ШФ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023436
2289
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидин биглюконаты
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023468
2290
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014538
2291
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
Сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 50 мл
ҚР-ДЗ-3№020443
2292
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
Сыртқа қолдануға арналған спрей 0,05% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№020443
D08AG
Йод препараттары
D08AG
Йод, калий йодиді, глицерин, су
2293
D08AG
Йод, калий йодиді, глицерин, су
Глицеринді Люголь ерітіндісі бірдей дәрі
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 25 г
ҚР-ДЗ-5№003162
2294
D08AG
Йод, калий йодиді, глицерин, су
Глицеринді Люголь ерітіндісі бірдей дәрі
Ерітінді 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009434
2295
D08AG
Йод, калий йодиді, глицерин, су
Ангилюг
Жергілікті қолдануға арналған спрей 25 г
ҚР-ДЗ-3№122065
D08AG02
Повидон-йодталған
2296
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 1 л
ҚР-ДЗ-5№020418
2297
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020418

РК-ЛС-5№003781
2274
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Белосалик лосьон
Раствор для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№016132
2275
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Белосалик лосьон
Раствор для наружного применения 100 мл
РК-ЛС-5№016132
2276
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Белосалик
Спрей для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№021258
2277
D07XC01
Бетаметазон и Салициловая кислота
Белосалик
Спрей для наружного применения 100 мл
РК-ЛС-5№021258
D07AD01
Клобетазол
2278
D07AD01
Клобетазол
Дерилайф
крем 50 г
РК-ЛС-5№022616
2279
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
крем для наружного применения 0,05 % 25 г
РК-ЛС-5№009576
2280
D07AD01
Клобетазол
Дермовейт®
мазь для наружного применения 0,05% 25 г
РК-ЛС-5№009575
2281
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
крем для наружного применения 0,5 мг/г 25 г
РК-ЛС-5№004005
2282
D07AD01
Клобетазол
Пауэркорт
крем 15 г
РК-ЛС-5№014656
2283
D07AD01
Клобетазол
Кловейт
мазь для наружного применения 0,5 мг/г 25 г
РК-ЛС-5№004004
2284
D07AD01
Клобетазол
Клобефорд
крем для наружного применения 30 грамм
РК-ЛС-5№023861
D08
Антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AC
Бигуаниды и амидины
D08AC02
Хлоргексидин
2285
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-3№021145
2286
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюконат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-3№021145
2287
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистидин-ШФ
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-5№023436
2288
D08AC02
Хлоргексидин
Миранистидин-ШФ
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№023436
2289
D08AC02
Хлоргексидин
Хлоргексидина биглюнат
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-5№023468
2290
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
раствор для наружного применения 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014538
2291
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
Спрей для наружного применения 0,05% 50 мл
РК-ЛС-3№020443
2292
D08AC02
Хлоргексидин
Мираксидин-DF®
Спрей для наружного применения 0,05% 100 мл
РК-ЛС-3№020443
D08AG
Препараты йода
D08AG
Йод, калия йодид, глицерин, вода
2293
D08AG
Йод, калия йодид, глицерин, вода
Люголя раствор с глицерином
раствор для наружного применения 25 г
РК-ЛС-5№003162
2294
D08AG
Йод, калия йодид, глицерин, вода
Люголя раствор с глицерином
раствор 25 мл
РК-ЛС-5№009434
2295
D08AG
Йод, калия йодид, глицерин, вода
Ангилюг
Спрей для местного применения 25г
РК-ЛС-3№122065
D08AG02
Повидон-йодированный
2296
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 1 л
РК-ЛС-5№020418
2297
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 50 мл
РК-ЛС-5№020418

2298
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2299
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№020418
2300
D08AG02
Повидон-йодталған
Бетадин®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 10% 20 г
ҚР-ДЗ-5№004388
2301
D08AG02
Повидон-йодталған
Бетадин®
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 1 л
ҚР-ДЗ-5№016274
2302
D08AG02
Повидон-йодталған
Бетадин®
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№016274
2303
D08AG02
Повидон-йодталған
Бетадин®
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 120 мл
ҚР-ДЗ-5№016274
2304
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2305
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1 л
ҚР-ДЗ-5№012363
2306
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2307
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№012363
2308
D08AG02
Повидон-йодталған
Йокс
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№010826
2309
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1000 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2310
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2311
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2312
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-Йод
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121910
2313
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-йод-DF
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2314
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-йод-DF
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 50 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2315
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-йод-DF
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған ерітінді 100 мл
ҚР-ДЗ-3№121740
2316
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-йод-DF
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 30 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
2317
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-йод-DF
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
2318
D08AG02
Повидон-йодталған
Повидон-йод-DF
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған спрей 100 мл
ҚР-ДЗ-3№121741
D08AG03
Йод
2319
D08AG03
Йод
Йод
Спирт ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003153
2320
D08AG03
Йод
Йод
Спирт ерітінді 5% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003153
2321
D08AG03
Йод
Йод
Спирт ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2322
D08AG03
Йод
Йод
Спирт ерітінді 5% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2323
D08AG03
Йод
Йод
Спирт ерітінді 5% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2324
D08AG03
Йод
Йод
Спирт ерітінді 5% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009525
2325
D08AG03
Йод
Йодинол
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді йод 100 мг

2298
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% 100 мл
РК-ЛС-5№020418
2299
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1% по 30 мл
РК-ЛС-5№020418
2300
D08AG02
Повидон-йодированный
Бетадин®
мазь для наружного применения 10% 20 г
РК-ЛС-5№004388
2301
D08AG02
Повидон-йодированный
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 1 л
РК-ЛС-5№016274
2302
D08AG02
Повидон-йодированный
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 30 мл
РК-ЛС-5№016274
2303
D08AG02
Повидон-йодированный
Бетадин®
раствор для наружного и местного применения 120 мл
РК-ЛС-5№016274
2304
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 50 мл
РК-ЛС-5№012363
2305
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 1 л
РК-ЛС-5№012363
2306
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 100 мл
РК-ЛС-5№012363
2307
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения 30 мл
РК-ЛС-5№012363
2308
R02AA
Повидон-йодированный
Йокс
раствор для местного применения 50 мл
РК-ЛС-5№010826
2309
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 1000 мл
РК-ЛС-5№121910
2310
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 100 мл
РК-ЛС-5№121910
2311
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 30 мл
РК-ЛС-5№121910
2312
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод
раствор для наружного применения по 50 мл
РК-ЛС-5№121910
2313
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 30 мл
РК-ЛС-3№121740
2314
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 50 мл
РК-ЛС-3№121740
2315
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-Йод-DF
раствор для наружного и местного применения 100 мл
РК-ЛС-3№121740
2316
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-йод-DF
Спрей для местного и наружного применения 30 мл
РК-ЛС-3№121741
2317
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-йод-DF
Спрей для местного и наружного применения 50 мл
РК-ЛС-3№121741
2318
D08AG02
Повидон-йодированный
Повидон-йод-DF
Спрей для местного и наружного применения 100 мл
РК-ЛС-3№121741
D08AG03
Йод
2319
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 10 мл
РК-ЛС-5№003153
2320
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 20 мл
РК-ЛС-5№003153
2321
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 10 мл
РК-ЛС-5№009525
2322
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 20 мл
РК-ЛС-5№009525
2323
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 25 мл
РК-ЛС-5№009525
2324
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовой 5% 30 мл
РК-ЛС-5№009525
2325
D08AG03
Йод
Йодинол
раствор для местного и наружного применения йод 100.0 мг

ҚР-ДЗ-5№018028
2326
D08AG03
Йод
Йод
Спиртті ерітінді 5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023222
2327
D08AG03
Йод
Йод
Спиртті ерітінді 5% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№023222
D08AX
Өзге антисептиктер мен дезинфекциялық препараттар
D08AX
2328
D08AX
Бриллиантты көк
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
Спиртті ерітінді 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2329
D08AX
Бриллиантты көк
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
Спиртті ерітінді 20 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
2330
D08AX
Бриллиантты көк
Бриллиантты көк
Спирт ерітінді 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003176
2331
D08AX
Бриллиантты көк
Бриллиантты көк
Спирт ерітінді 1% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003176
2332
D08AX
Бриллиантты көк
Бриллиантты көк 1% спиртті ерітінді
Спиртті ерітінді 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009569
D08AX01
2333
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№014589
2334
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегi тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№014589
2335
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы - DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2336
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы - DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2337
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы - DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№013205
2338
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2339
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2340
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2341
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2342
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2343
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегі тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№009520
2344
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегінің тотығы-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№013206
2345
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегінің тотығы-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№013206
2346
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегінің тотығы-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№013206
2347
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№003171
2348
D08AX01
Сутегі тотығы
Сутегi тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№003171
2349
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№022996
2350
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегi асқын тотығы
Сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 25 мл

РК-ЛС-5№018028
2326
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовый 5% 10 мл
РК-ЛС-5№023222
2327
D08AG03
Йод
Йод
раствор спиртовый 5% 25 мл
РК-ЛС-5№023222
D08AX
Прочие антисептики и дезинфицирующие препараты
D08AX
Бриллиантовый зеленый
2328
D08AX
Бриллиантовый зеленый
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 10 мл
РК-ЛС-5№009569
2329
D08AX
Бриллиантовый зеленый
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 20 мл
РК-ЛС-5№009569
2330
D08AX
Бриллиантовый зеленый
Бриллиантовый зеленый
раствор спиртовой 1% 10 мл
РК-ЛС-5№003176
2331
D08AX
Бриллиантовый зеленый
Бриллиантовый зеленый
раствор спиртовой 1% 20 мл
РК-ЛС-5№003176
2332
D08AX
Бриллиантовый зеленый
Бриллиантовый зеленый раствор спиртовой 1%
раствор спиртовой 30 мл
РК-ЛС-5№009569
D08AX01
Перекись водорода
2333
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№014589
2334
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№014589
2335
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 30 мл
РК-ЛС-5№013205
2336
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№013205
2337
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
раствор для наружного применения 3% 50 мл
РК-ЛС-5№013205
2338
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 30 мл
РК-ЛС-5№009520
2339
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 50 мл
РК-ЛС-5№009520
2340
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 90 мл
РК-ЛС-5№009520
2341
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№009520
2342
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№009520
2343
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 60 мл
РК-ЛС-5№009520
2344
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
спрей для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№013206
2345
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
спрей для наружного применения 3% 30 мл
РК-ЛС-5№013206
2346
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись-DF
спрей для наружного применения 3% 50 мл
РК-ЛС-5№013206
2347
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 25 мл
РК-ЛС-5№003171
2348
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№003171
2349
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№022996
2350
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
спрей для наружного применения 3% 25 мл

ҚР-ДЗ-3№121967
2351
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегi асқын тотығы
Сыртқа қолдануға арналған спрей 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-3№121967
2352
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№024252
2353
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№024252
2354
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Сутегі асқын тотығы
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024252
2355
D08AX01
Сутегі асқын тотығы
Гидроперит
Жергілікті және сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған таблеткалар 1,5 г
ҚР-ДЗ-5№010362
D08AX06
Калий перманганаты
2356
D08AX06
Калий перманганаты
Калий перманганаты
Ұнтақ 5г
ҚР-ДЗ-5№003175
D08AX08
2357
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 70% 50 құтыда 50 мл
ҚР-ДЗ-5№009473
2358
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 70% 50 құтыда 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009473
2359
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 90% 50 құтыда
ҚР-ДЗ-5№009474
2360
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 90% 100 құтыда
ҚР-ДЗ-5№009474
2361
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2362
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 70% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2363
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2364
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№001467
2365
D08AX08
Этанол
Этил спирті 70%
Сұйықтық 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019713
2366
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2367
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2368
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№003159
2369
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 90% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2370
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2371
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 90% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2372
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№001469
2373
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023844
2374
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№023844
2375
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023845
2376
D08AX08
Этанол
Этил спиртi
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№023845
2377
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2378
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2379
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№014541
2380
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014543
2381
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF

РК-ЛС-3№121967
2351
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
спрей для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-3№121967
2352
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 40 мл
РК-ЛС-5№024252
2353
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 90 мл
РК-ЛС-5№024252
2354
D08AX01
Перекись водорода
Водорода перекись
раствор для наружного применения 3% 100 мл
РК-ЛС-5№024252
2355
D08AX01
Перекись водорода
Гидроперит
Таблетки для приготовления раствора для местного и наружного применения, 1,5г
РК-ЛС-5№010362
D08AX06
Калия перманганат
2356
D08AX06
Калия перманганат
Калия перманганат
порошок 5 г
РК-ЛС-5№003175
D08AX08
Этанол
2357
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл во флаконе 50 мл
РК-ЛС-5№009473
2358
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл во флаконе 100 мл
РК-ЛС-5№009473
2359
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл во флаконе
РК-ЛС-5№009474
2360
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 100 мл во флаконе
РК-ЛС-5№009474
2361
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 30 мл
РК-ЛС-5№001467
2362
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 60 мл
РК-ЛС-5№001467
2363
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 50 мл
РК-ЛС-5№001467
2364
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 70% 90 мл
РК-ЛС-5№001467
2365
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый 70%
жидкость 70% 50 мл
РК-ЛС-5№019713
2366
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№003159
2367
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№003159
2368
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 100 мл
РК-ЛС-5№003159
2369
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 30 мл
РК-ЛС-5№001469
2370
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 50 мл
РК-ЛС-5№001469
2371
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 60 мл
РК-ЛС-5№001469
2372
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор 90% 90 мл
РК-ЛС-5№001469
2373
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№023844
2374
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№023844
2375
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№023845
2376
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№023845
2377
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 30 мл
РК-ЛС-5№014541
2378
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№014541
2379
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№014541
2380
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 70% 100 мл
РК-ЛС-5№014543
2381
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF

Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014546
2382
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014544
2383
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014544
2384
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№014544
2385
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022957
2386
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 70% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№022957
2387
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022896
2388
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№022896
2389
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 40% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022897
2390
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 40% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№022897
2391
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003156
2392
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 90 мл
ҚР-ДЗ-5№003156
2393
D08AX08
Этанол
Этил спирті
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 90% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№003156
2394
D08AX08
Этанол
Этил спирті 90%
Сұйықтық 90 % 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019712
2395
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 70% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015729
2396
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 70 % 50 мл
ҚР-ДЗ-5№015729
2397
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 90 % 30 мл
ҚР-ДЗ-5№015730
2398
D08AX08
Этанол
Этил спирті-DF
Сыртқа қолдануға арналған спрей 90% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№015730
D10
Акнеге қарсы препараттар
D10A
Акнеге қарсы препараттар
D10AD54
Изотретиноин және Эритромицин
2399
D10AD54
Изотретиноин және Эритромицин
Мундерм Гель
Сыртқа қолдануға арналған гель 20 мг/0,5 мг 30 г
ҚР-ДЗ-5№022672
D10AE01
Бензоил пероксиді
D10AX03
Азелаин қышқылы
2400
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
Гель 15% 5 г
ҚР-ДЗ-5№014885
2401
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
Гель 15% 15г
ҚР-ДЗ-5№014885
2402
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
Гель 15% 30г
ҚР-ДЗ-5№014885
2403
D10AX03
Азелаин қышқылы
Скинорен®
Крем 20% 30 г
ҚР-ДЗ-5№000417
2404
D10AX03
Азелаин қышқылы
Акнестоп
Крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№016812
2405
D10AX03
Азелаин қышқылы
Азелик
Сыртқа қолдануға арналған гель 15% 5 г
ҚР-ДЗ-5№023028
2406
D10AX03
Азелаин қышқылы
Азелик
Сыртқа қолдануға арналған гель 15% 15 г
ҚР-ДЗ-5№023028
2407
D10AX03
Азелаин қышқылы
Азелик
Сыртқа қолдануға арналған гель 15% 30 г
ҚР-ДЗ-5№023028
D10B
Акнеге қарсы жүйелі қолданылатын препараттар
D10BA01
Изотретиноин
2408
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
Капсулалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№021046

раствор для наружного применения 90% 100 мл
РК-ЛС-5№014546
2382
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 30 мл
РК-ЛС-5№014544
2383
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№014544
2384
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№014544
2385
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№022957
2386
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 70% 90 мл
РК-ЛС-5№022957
2387
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 50мл
РК-ЛС-5№022896
2388
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№022896
2389
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 40% 50 мл
РК-ЛС-5№022897
2390
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 40% 90 мл
РК-ЛС-5№022897
2391
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№003156
2392
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 90 мл
РК-ЛС-5№003156
2393
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый
раствор для наружного применения 90% 100 мл
РК-ЛС-5№003156
2394
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый 90%
Жидкость 90% 50 мл
РК-ЛС-5№019712
2395
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
Спрей для наружного применения 70% 30 мл
РК-ЛС-5№015729
2396
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
Спрей для наружного применения 70% 50 мл
РК-ЛС-5№015729
2397
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
Спрей для наружного применения 90% 30 мл
РК-ЛС-5№015730
2398
D08AX08
Этанол
Спирт этиловый-DF
Спрей для наружного применения 90% 50 мл
РК-ЛС-5№015730
D10
Препараты против акне
D10A
Препараты против акне местного применения
D10AD54
Изотретиноин и Эритромицин
2399
D10AD54
Изотретиноин и Эритромицин
Мундерм Гель
гель для наружного применения 20 мг/0,5 мг 30 г
РК-ЛС-5№022672
D10AE01
Бензоила пероксид
D10AX03
Азелаиновая кислота
2400
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 5 г
РК-ЛС-5№014885
2401
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 15 г
РК-ЛС-5№014885
2402
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
гель 15% 30 г
РК-ЛС-5№014885
2403
D10AX03
Азелаиновая кислота
Скинорен®
крем 20 % 30 г
РК-ЛС-5№000417
2404
D10AX03
Азелаиновая кислота
Акнестоп
крем 30 г
РК-ЛС-5№016812
2405
D10AX03
Азелаиновая кислота
Азелик
гель для наружного применения 15% 5 г
РК-ЛС-5№023028
2406
D10AX03
Азелаиновая кислота
Азелик
гель для наружного применения 15% 15г
РК-ЛС-5№023028
2407
D10AX03
Азелаиновая кислота
Азелик
гель для наружного применения 15% 30 г
РК-ЛС-5№023028
D10B
Препараты против акне системного применения
D10BA01
Изотретиноин
орфанный
2408
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулы 16 мг
РК-ЛС-5№021046

2409
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
Капсулалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021045
2410
D10BA01
Изотретиноин
Роаккутан
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№000873
2411
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023646
2412
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023647
D11
Өзге дерматологиялық препараттар
D11AX01
2413
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022412
2414
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022435
2415
D11AX01
Миноксидил
Ревард
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 50 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022023
2416
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 2%
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№020027
2417
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 5%
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 5 % 60 мл
ҚР-ДЗ-5№020028
2418
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
Сыртқа қолдануға арналған спрей 5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024036
2419
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
Сыртқа қолдануға арналған спрей 2% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024037
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
2420
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№013779
2421
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
ҚР-ДЗ-5№022698
G
Несеп-жыныс жүйесі мен жыныс гормондары
G01
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар
G01A
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған антисептиктер мен микробқа қарсы препараттар (кортикостероидтармен біріктірілімдерін қоспағанда)
G01AA
Антибиотиктер
G01AA01
Нистатин
2422
G01AA01
Нистатин
Нистатин
Қынаптық суппозиторийлер 500000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№002357
G01AC
Хинолон туындылары
G01AC05
Деквалиний хлориді
2423
G01AC05
Деквалиний хлориді
АНТИБАКТ
Қынаптық таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022397
2424
G01AC05
Деквалиний хлориді
Флуомизин®
Қынаптық таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021113
G01AF
Имидазол туындылары
2425
G01AF
Имидазол туындылары
Метостил
Қынаптық суппозиторийлер 200 мг +160 мг+8 мг
ҚР-ДЗ-5№019551
2426
G01AF
Имидазол туындылары
Кломезол
Қынаптық суппозиторийлер 150мг +200мг +500 мг
ҚР-ДЗ-5№010894
G01AF01
Метронидазол
2427
G01AF01
Метронидазол
Трихопол
Қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010644
2428
G01AF01
Метронидазол
Мистол
Қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023690
2429
G01AF01
Метронидазол
Метронидазол
Қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№002308
G01AF02
Клотримазол
2430
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011494
2431
G01AF02
Клотримазол
Кандид B
Қынаптық гель 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№012446
2432
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009749
2433
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
Қынаптық таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018732
2434
G01AF02
Клотримазол
Канестен®
Қынаптық таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021231
2435
G01AF02
Клотримазол
Канестен®
Қынаптық таблеткалар 100 мг

2409
D10BA01
Изотретиноин
Акнекутан®
капсулы 8 мг
РК-ЛС-5№021045
2410
D10BA01
Изотретиноин
Роаккутан
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№000873
2411
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№023646
2412
D10BA01
Изотретиноин
Куракне®
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№023647
D11
Прочие дерматологические препараты
D11AX01
Миноксидил
2413
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№022412
2414
D11AX01
Миноксидил
Миноксидил Интели
раствор для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№022435
2415
D11AX01
Миноксидил
Ревард
раствор для наружного применения 50 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022023
2416
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 2%
раствор для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№020027
2417
D11AX01
Миноксидил
Алопекси® 5%
раствор для наружного применения 5 % 60 мл
РК-ЛС-5№020028
2418
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
Спрей для наружного применения 5% 60 мл
РК-ЛС-5№024036
2419
D11AX01
Миноксидил
Генеролон
Спрей для наружного применения 2% 60 мл
РК-ЛС-5№024037
D11AH01
Такролимус
D11AH02
Пимекролимус
2420
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№013779
2421
D11AH02
Пимекролимус
Элидел®
крем 1% 15 г
РК-ЛС-5№022698
G
Мочеполовая система и половые гормоны
G01
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний
G01A
Антисептики и противомикробные препараты для лечения гинекологических заболеваний (исключая комбинации с кортикостероидами)
G01AA
Антибиотики
G01AA01
Нистатин
2422
G01AA01
Нистатин
Нистатин
суппозитории вагинальные 500000 ЕД
РК-ЛС-5№002357
G01AC
Производные хинолонов
G01AC05
Деквалиния хлорид
2423
G01AC05
Деквалиния хлорид
Антибакт
таблетки вагинальные 10 мг
РК-ЛС-5№022397
2424
G01AC05
Деквалиния хлорид
Флуомизин®
таблетки вагинальные 10 мг
РК-ЛС-5№021113
G01AF
Производные имидазола
2425
G01AF
Производные имидазола
Метостил
суппозитории вагинальные 200 мг +160 мг+8 мг
РК-ЛС-5№019551
2426
G01AF
Производные имидазола
Кломезол
суппозитории вагинальные 150мг +200мг +500 мг
РК-ЛС-5№010894
G01AF01
Метронидазол
2427
G01AF01
Метронидазол
Трихопол
таблетки вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№010644
2428
G01AF01
Метронидазол
Мистол
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№023690
2429
G01AF01
Метронидазол
Метронидазол
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№002308
G01AF02
Клотримазол
2430
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№011494
2431
G01AF02
Клотримазол
Кандид B
гель вагинальный 2% 30 г
РК-ЛС-5№012446
2432
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№009749
2433
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
таблетки вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№018732
2434
G01AF02
Клотримазол
Канестен®
таблетки вагинальные 500мг
РК-ЛС-5№021231
2435
G01AF02
Клотримазол
Канестен®
таблетки вагинальные 100 мг

ҚР-ДЗ-5№021232
2436
G01AF02
Клотримазол
Клотрим
Қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004765
2437
G01AF02
Клотримазол
Кандид - В6
Қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011333
2438
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
Қынаптық суппозиторийлер 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023809
2439
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН ®
Қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023993
2440
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
Қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018731
2441
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005353
2442
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
Крем 10% 7 г
ҚР-ДЗ-5№121974
G01AF04
Миконазол
2443
G01AF04
Миконазол
Миконазол
Қынаптық суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009691
2444
G01AF04
Миконазол
Миконаз
Қынаптық капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013144
G01AF11
Кетоконазол
2445
G01AF11
Кетоконазол
Ливарол®
Қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№016696
2446
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
Қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014266
2447
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
Қынаптық суппозиторийлер 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023728
G01AF12
2448
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
Қынаптық капсулалар 200мг
ҚР-ДЗ-5№017146
2449
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
Қынаптық капсулалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№017147
2450
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
Қынаптық капсулалар 1000мг
ҚР-ДЗ-5№017148
2451
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
Крем 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№017149
2452
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
Крем 2% 78 г
ҚР-ДЗ-5№017150
G01AX
Басқа антисептиктер және микробқа қарсы препараттар
G01AX
2453
G01AX
Хлоргексидин
Депантол®
Қынаптық суппозиторийлер 0.016 г+ 0.1 г
ҚР-ДЗ-5№015807
2454
G01AX
Хлоргексидин
Гексикон®
Қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016118
2455
G01AX
Хлоргексидин
Гексосепт-Рн
Қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№024070
2456
G01AX
Хлоргексидин
ХЛОРГЕКСИДИН-ЭФФЕКТ
Қынаптық суппозиторийлер 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022411
2457
G01AX
Хлоргексидин
КМ - Калефит®
Суппозиторийлер
ҚР-ДЗ-5№004448
G01AX06
Фуразолидон
2458
G01AX06
Фуразолидон
Фуразолидон
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019339
G01AX11
Повидон-йод
2459
G01AX11
Повидон-йод
Аквидин
Қынаптық таблеткалар (пессарийлер) 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122106
2460
G01AX11
Повидон-йод
Бетадин®
Қынаптық суппозиторийлер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009783
2461
G01AX11
Повидон-йод
Повидон-йодин
Қынаптық суппозиторийлер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009752
G02
Өзге гинекологиялық препараттар
G02A
Миометрий тонусын арттыратын препараттар
G02AD
Простагландиндер
G02AD02
Динопростон
2462
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
Қынаптық гель 2,0 мг/3 г
ҚР-ДЗ-5№022947
2463
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
Қынаптық таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№022950
G02AD06
Мизопростол
2464
G02AD06
Мизопростол
Мизопростол
Таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№009944
2465
G02AD06
Мизопростол
Миролют®
Таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№018503
2466
G02AD06
Мизопростол
Мизопро
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№122023
G02B
Жергілікті қолдануға арналған контрацептивтер
G02BA
Жатырішілік контрацептивтер

РК-ЛС-5№021232
2436
G01AF02
Клотримазол
Клотрим
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№004765
2437
G01AF02
Клотримазол
Кандид-В6
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№011333
2438
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
суппозитории вагинальные 500 мг
РК-ЛС-5№023809
2439
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№023993
2440
G01AF02
Клотримазол
Кандибене®
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018731
2441
G01AF02
Клотримазол
Клотримазол
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№005353
2442
G01AF02
Клотримазол
КЛОФАН®
Крем 10% 7 г
РК-ЛС-5№121974
G01AF04
Миконазол
2443
G01AF04
Миконазол
Миконазол
суппозитории вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№009691
2444
G01AF04
Миконазол
Миконаз
Капсулы вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№013144
G01AF11
Кетоконазол
2445
G01AF11
Кетоконазол
Ливарол®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№016696
2446
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№014266
2447
G01AF11
Кетоконазол
ДЕРМАЗОЛ®
суппозитории вагинальные 400 мг
РК-ЛС-5№023728
G01AF12
Фентиконазол
2448
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№017146
2449
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 600 мг
РК-ЛС-5№017147
2450
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
капсулы вагинальные 1000 мг
РК-ЛС-5№017148
2451
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 30 г
РК-ЛС-5№017149
2452
G01AF12
Фентиконазол
Ломексин
крем 2% 78 г
РК-ЛС-5№017150
G01AX
Прочие антисептики и противомикробные препараты
G01AX
Хлоргексидин
2453
G01AX
Хлоргексидин
Депантол®
суппозитории вагинальные 0.016 г+ 0.1 г
РК-ЛС-5№015807
2454
G01AX
Хлоргексидин
Гексикон®
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№016118
2455
G01AX
Хлоргексидин
Гексосепт-Рн
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№024070
2456
G01AX
Хлоргексидин
ХЛОРГЕКСИДИН-ЭФФЕКТ
суппозитории вагинальные 16 мг
РК-ЛС-5№022411
2457
G01AX
Хлоргексидин
КМ - Калефит®
Суппозитории
РК-ЛС-5№004448
G01AX06
Фуразолидон
2458
G01AX06
Фуразолидон
Фуразолидон
таблетка 50 мг
РК-ЛС-5№019339
G01AX11
Повидон-йод
2459
G01AX11
Повидон-йод
Аквидин
таблетки вагинальные (пессарии) 200 мг
РК-ЛС-5№122106
2460
G01AX11
Повидон-йод
Бетадин®
суппозитории вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№009783
2461
G01AX11
Повидон-йод
Повидон-йодин
суппозитории вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№009752
G02
Прочие гинекологические препараты
G02A
Препараты, повышающие тонус миометрия
G02AD
Простагландины
G02AD02
Динопростон
2462
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
гель вагинальный 2,0 мг/3 г
РК-ЛС-5№022947
2463
G02AD02
Динопростон
ГЛАНДИН-Е2
таблетки вагинальные 3мг
РК-ЛС-5№022950
G02AD06
Мизопростол
2464
G02AD06
Мизопростол
Мизопростол
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№009944
2465
G02AD06
Мизопростол
Миролют®
таблетки, 200 мкг
РК-ЛС-5№018503
2466
G02AD06
Мизопростол
Мизопро
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№122023
G02B
Контрацептивы для местного применения
G02BA
Внутриматочные контрацептивы

G02BA03
Прогестагендері бар пластик спиралдар
2467
G02BA03
Прогестагендері бар пластик спиралдар
Мирена®
Жатырішілік жүйе 20 мкг/24 с
ҚР-ДЗ-5№015812
G02C
Гинекологиялық ауруларды емдеуге арналған өзге препараттар
G02CB
Пролактин секрециясының тежегіштері
G02CB01
Бромокриптин
2468
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
Таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003958
G02CB03
Каберголин
2469
G02CB03
Каберголин
Агалатес
таблеткалар 0,5 мг, №8
ҚР-ДЗ-5№020301
2470
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблеткалар 0,5 мг, №2
ҚР-ДЗ-5№012082
2471
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблеткалар 0,5 мг, №8
ҚР-ДЗ-5№012082
G02CX
Гинекологияда қолдануға арналған басқа препараттар
G02CX01
Атосибан
2472
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 7,5 мг/ мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015528
2473
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 7,5 мг/ мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015662
2474
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 37,5 мг/ 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024038
2475
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
Инъекцияға арналған ерітінді 6,75 мг/0,9 мл
ҚР-ДЗ-5№024048
2476
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
Инъекцияға арналған ерітінді 6,75 мг/0,9 мл
ҚР-ДЗ-5№024048
G03
Жыныс гормондары және жыныс жүйесінің модуляторлары
G03A
Жүйелі қолдануға арналған гормондық контрацептивтер
G03AA
Прогестагендер және эстрогендер (бекітілген құрамдастар)
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
2477
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Орлифик
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№022570
2478
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Листрэлла
Таблеткалар 0,100 мг/0,020 мг
ҚР-ДЗ-5№021541
2479
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Леверетт мини
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,1 мг/ 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122109
2480
G03AA07
Левоноргестрел және этинилэстрадиол
Ригевидон®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,03 мг/0,15 мг
ҚР-ДЗ-5№014752
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
2481
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Регулон®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,03 мг/0,15 мг
ҚР-ДЗ-5№011399
2482
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Новинет®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.02 мг/0.15 мг
ҚР-ДЗ-5№011370
2483
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Дэстра
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг+ 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023615
2484
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Марвелон®
Таблеткалар 0,15 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№012152
2485
G03AA09
Дезогестрел және этинилэстрадиол
Диаваль
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг+ 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№023883
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
2486
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Линдинет 20
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг

G02BA03
Пластиковые спирали с прогестагенами
2467
G02BA03
Пластиковые спирали с прогестагенами
Мирена®
внутриматочная система 20 мкг/24 ч
РК-ЛС-5№015812
G02C
Прочие препараты для лечения гинекологических заболеваний
G02CB
Ингибиторы секреции пролактина
G02CB01
Бромокриптин
2468
G02CB01
Бромокриптин
Бромокриптин-Рихтер
таблетки 2,5 мг
РК-ЛС-5№003958
G02CB03
Атосибан
2469
G02CB03
Каберголин
Агалатес
таблетки 0,5 мг, №8
РК-ЛС-5№020301
2470
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблетки 0,5 мг, №2
РК-ЛС-5№012082
2471
G02CB03
Каберголин
Достинекс®
таблетки 0,5 мг, №8
РК-ЛС-5№012082
G02CX
Другие препараты для применения в гинекологии
G02CX01
Атосибан
2472
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
концентрат для приготовления раствора для инфузий 7,5 мг/ мл 5 мл
РК-ЛС-5№015528
2473
G02CX01
Атосибан
Трактоцил
раствор для внутривенного введения 7,5 мг/ мл 0,9 мл
РК-ЛС-5№015662
2474
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
концентрат для приготовления раствора для инфузий 37,5 мг/ 5 мл
РК-ЛС-5№024038
2475
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
раствор для инъекций 6,75 мг/0,9 мл
РК-ЛС-5№024048
2476
G02CX01
Атосибан
Атосибан ФармИдея
раствор для инъекций 6,75 мг/0,9 мл
РК-ЛС-5№0240348
G03
Половые гормоны и модуляторы половой системы
G03A
Гормональные контрацептивы для системного применения
G03AA
Прогестагены и эстрогены (фиксированные комбинации)
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
2477
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Орлифик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0,100 мг/0,020 мг
РК-ЛС-5№022570
2478
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Листрэлла
таблетки 0,15 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№021541
2479
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Леверетт мини
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,1 мг/ 0,02 мг
РК-ЛС-5№122109
2480
G03AA07
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Ригевидон®
таблетки, покрытые оболочкой 0,03 мг/0,15 мг
РК-ЛС-5№014752
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
2481
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Регулон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,03 мг/0,15 мг
РК-ЛС-5№011399
2482
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Новинет®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.02 мг/0.15 мг
РК-ЛС-5№011370
2483
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Дэстра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг+ 0,02 мг
РК-ЛС-5№023615
2484
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Марвелон®
таблетки 0,15 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№012152
2485
G03AA09
Дезогестрел и Этинилэстрадиол
Диаваль
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,15 мг+ 0,03 мг
РК-ЛС-5№023883
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
2486
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Линдинет 20
таблетка, покрытые оболочкой 0,075 мг/0,02 мг

ҚР-ДЗ-5№014072
2487
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Логест®
Драже
ҚР-ДЗ-5№015836
2488
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
РАДА
Таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№022585
2489
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Гестадиол
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг+0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№016071
2490
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Гестадиол плюс
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг/ 0,030 мг
ҚР-ДЗ-5№016072
2491
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Тамарилла® Мини
Қабықпен қапталған таблеткалар 0.06 мг/0.015 мг
ҚР-ДЗ-5№023104
2492
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Тамарилла® 30
Таблеткалар 0,075 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№023105
2493
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Тамарилла® 20
Таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023106
2494
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Виолетта®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,06мг/0,015мг
ҚР-ДЗ-5№023548
2495
G03AA10
Гестоден және этинилэстрадиол
Беатрис
Таблеткалар 0,075 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№023829
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
2496
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Нарайя
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№122092
2497
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Видора микро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№122134
2498
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Кристи
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№021436
2499
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Видора
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№122133
2500
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Вибин мини
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№022568
2501
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Вибин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№022569
2502
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Викспо
Қабықпен қапталған таблеткалар, 3мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№022375
2503
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Джес®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№011639
2504
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
ДИМИА®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№019523
2505
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Дронис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№021021
2506
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Дэлсия
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№021119
2507
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Ярина®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№012999
2508
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
ИННАРА
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№022232
2509
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Сузанетт®
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,02 мг
ҚР-ДЗ-5№122080
2510
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Сузана® 20
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг/0,02 мг

РК-ЛС-5№014072
2487
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Логест®
драже
РК-ЛС-5№015836
2488
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
РАДА
таблетка 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№022585
2489
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Гестадиол
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мг+0,02 мг
РК-ЛС-5№016071
2490
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Гестадиол плюс
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мг/ 0,030 мг
РК-ЛС-5№016072
2491
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Тамарилла® Мини
таблетки, покрытые оболочкой 0.06 мг/0.015 мг
РК-ЛС-5№023104
2492
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Тамарилла® 30
таблетки 0,075 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№023105
2493
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Тамарилла® 20
таблетки 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№023106
2494
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Виолетта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,06мг/0,015мг
РК-ЛС-5№023548
2495
G03AA10
Гестоден и Этинилэстрадиол
Беатрис
таблетки 0,075 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№023829
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
2496
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Нарайя
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№122092
2497
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Видора микро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№122134
2498
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Кристи
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№021436
2499
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Видора
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№122133
2500
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Вибин мини
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№022568
2501
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Вибин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№022569
2502
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Викспо
таблетки, покрытые оболочкой, 3мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№022375
2503
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Джес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№011639
2504
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
ДИМИА®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№019523
2505
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Дронис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,02 мг
РК-ЛС-5№021021
2506
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Дэлсия
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№021119
2507
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Ярина®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№012999
2508
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
ИННАРА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0,03 мг
РК-ЛС-5№022232
2509
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Сузанетт®
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг/0,02 мг
РК-ЛС-5№122080
2510
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Сузана® 20
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг/0,02 мг

ҚР-ДЗ-5№122081
2511
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Сузана® 30
Қабықпен қапталған таблеткалар 3мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№122082
2512
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Мидиана®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3мг/0,03 мг
ҚР-ДЗ-5№017396
2513
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Фламика
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3мг+0.02мг
ҚР-ДЗ-5№022706
2514
G03AA12
Дроспиренон және эстрогендер
Фламика
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг + 0.03 мг
ҚР-ДЗ-5№022707
G03AA13
Норэлгестромин және Этинилэстрадиол
2515
G03AA13
Норэлгестромин және Этинилэстрадиол
Евра®
Трансдермальді терапиялық жүйе (ТТЖ) 0,6 мг+ 6 мг
ҚР-ДЗ-5№016276
G03AA14
Номегестрол және Эстрадиол
2516
G03AA14
Номегестрол және Эстрадиол
Зоели
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 мг/ 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019886
G03AB
Прогестагендер және эстрогендер (ретімен қабылдауға арналған біріктірілімдер)
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
2517
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Три-Регол®
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,03 мг+ 0,05 мг
ҚР-ДЗ-5№002049
2518
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Триквилар®
драже 0,075 мг/0,03 мг/0,05 мг/0,03мг/0,04 мг+0,125 мг
ҚР-ДЗ-5№015626
2519
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Триквилар®
драже 0,075 мг/0,03 мг/0,05 мг/0,03мг/0,04 мг+0,125 мг
ҚР-ДЗ-5№002049
2520
G03AB03
Левоноргестрел және Этинилэстрадиол
Эль Ева 28 дней
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар 0,15 мг+0,03 мг+75 мг
ҚР-ДЗ-5№004112
G03AB08
Диеногест және Эстрадиол
2521
G03AB08
Диеногест және Эстрадиол
Клайра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг+2 мг+2 мг+1 мг+2мг+3мг
ҚР-ДЗ-5№019670
G03AC
Прогестагены
G03AC03
Левоноргестрел
2522
G03AC03
Левоноргестрел
БиШуа Форте
таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021030
2523
G03AC03
Левоноргестрел
Эль Ева ЭК 72
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№004085
2524
G03AC03
Левоноргестрел
Постинор®
таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№013882
G03AC09
Дезогестрел
2525
G03AC09
Дезогестрел
Дезирет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№122137
2526
G03AC09
Дезогестрел
Лиметик
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мл
ҚР-ДЗ-5№022547
2527
G03AC09
Дезогестрел
лактинет®-Рихтер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№013311
2528
G03AC09
Дезогестрел
Модэлль Мам
Қабықпен қапталған таблеткалар 0,075 мг
ҚР-ДЗ-5№021138
2529
G03AC09
Дезогестрел
Лакрис
Қабықпен қапталған таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№023806
G03AD02
Улипристал
2530
G03AD02
Улипристал
Двелла
таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018537
G03B
Андрогендер
G03BA
Производные 3-оксоандростена
G03BA03
Тестостерон
2531
G03BA03
Тестостерон
Небидо®
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 250 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№009483
2532
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 1 мл

РК-ЛС-5№122081
2511
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Сузана® 30
таблетки, покрытые оболочкой 3мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№122082
2512
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Мидиана®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3мг/0,03 мг
РК-ЛС-5№017396
2513
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Фламика
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3мг+0.02мг
РК-ЛС-5№022706
2514
G03AA12
Дроспиренон и эстрогены
Фламика
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг + 0.03 мг
РК-ЛС-5№022707
G03AA13
Норэлгестромин и Этинилэстрадиол
2515
G03AA13
Норэлгестромин и Этинилэстрадиол
Евра®
трансдермальная терапевтическая система (ТТС) 0,6 мг+ 6 мг
РК-ЛС-5№016276
G03AA14
Номегестрол и Эстрадиол
2516
G03AA14
Номегестрол и Эстрадиол
Зоели
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1,5 мг/ 2,5 мг
РК-ЛС-5№019886
G03AB
Прогестагены и эстрогены (комбинации для последовательного приема)
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
2517
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Три-Регол®
таблетка, покрытые оболочкой 0,03 мг+ 0,05 мг
РК-ЛС-5№002049
2518
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Триквилар®
драже 0,075 мг/0,03 мг/0,05 мг/0,03мг/0,04 мг+0,125 мг
РК-ЛС-5№015626
2519
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Триквилар®
драже 0,075 мг/0,03 мг/0,05 мг/0,03мг/0,04 мг+0,125 мг
РК-ЛС-5№002049
2520
G03AB03
Левоноргестрел и Этинилэстрадиол
Эль Ева 28 дней
таблетки, покрытые сахарной оболочкой 0,15 мг+0,03 мг+75 мг
РК-ЛС-5№004112
G03AB08
Диеногест и Эстрадиол
2521
G03AB08
Диеногест и Эстрадиол
Клайра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг+2 мг+2 мг+1 мг+2мг+3мг
РК-ЛС-5№019670
G03AC
Прогестагены
G03AC03
Левоноргестрел
2522
G03AC03
Левоноргестрел
БиШуа Форте
таблетки 1,5 мг
РК-ЛС-5№021030
2523
G03AC03
Левоноргестрел
Эль Ева ЭК 72
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,75 мг
РК-ЛС-5№004085
2524
G03AC03
Левоноргестрел
Постинор®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№013882
G03AC09
Дезогестрел
2525
G03AC09
Дезогестрел
Дезирет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№122137
2526
G03AC09
Дезогестрел
Лиметик
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мл
РК-ЛС-5№022547
2527
G03AC09
Дезогестрел
лактинет®-Рихтер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№013311
2528
G03AC09
Дезогестрел
Модэлль Мам
таблетки, покрытые оболочкой 0,075 мг
РК-ЛС-5№021138
2529
G03AC09
Дезогестрел
Лакрис
таблетки, покрытые оболочкой 75 мкг
РК-ЛС-5№023806
G03AD02
Улипристал
2530
G03AD02
Улипристал
Двелла
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№018537
G03B
Андрогены
G03BA
Производные 3-оксоандростена
G03BA03
Тестостерон
2531
G03BA03
Тестостерон
Небидо®
раствор для внутримышечного введения 250 мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№009483
2532
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
раствор для внутримышечных инъекций, 1 мл

ҚР-ДЗ-5№004846
2533
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№009483
2534
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
Сыртқа қолдануға арналған гель 16,2мг /г 88 г
ҚР-ДЗ-5№024177
2535
G03BA03
Тестостерон
Андрогель
Сыртқа қолдануға арналған гель 10мг/г 5 г
ҚР-ДЗ-5№019792
2536
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
Сыртқа қолдануға арналған гель 16,2мг /г 88 г
ҚР-ДЗ-5№023595
G03CA
Табиғи және жартылай синтетикалық эстрогендер
G03CA03
Эстрадиол
2537
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
Сыртқа қолдануға арналған гель 0,1 % 1 г
ҚР-ДЗ-5№009623
2538
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
Сыртқа қолдануға арналған гель 0,1 % 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№009623
2539
G03CA03
Эстрадиол
Монтадиол
крем 0,1 % 25 г
ҚР-ДЗ-5№023101
2540
G03CA03
Эстрадиол
Прогинова®
Кантты кабықпен қапталған таблеткалар 2мг
ҚР-ДЗ-5№011426
2541
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
Трансдермальді гель 0,60 мг/г 80 г
ҚР-ДЗ-5№024237
2542
G03CA03
Эстрадиол
Лензетто®
Трансдермальді спрей 1,53мг /доза 8,1 мл
ҚР-ДЗ-5№023635
G03CA04
Эстриол
2543
G03CA04
Эстриол
Эстриол
Қынаптық суппозиторийлер 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009753
2544
G03CA04
Эстриол
Овестин®
Қынаптық суппозиторийлер 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№020956
2545
G03CA04
Эстриол
Эстринорм
Қынаптық суппозиторийлер 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№009753
G03D
Прогестагены
G03DA
Прегнин туындылары
G03DA04
Прогестерон
2546
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
Қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№018716
2547
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122045
2548
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122046
2549
G03DA04
Прогестерон
Прогестерон
Инъекцияға арналған майлы ерітінді1% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018713
2550
G03DA04
Прогестерон
Прогестерон
Инъекцияға арналған майлы ерітінді2,5% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018714
2551
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015741
2552
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015742
2553
G03DA04
Прогестерон
Лютеина
Қынаптық таблеткалар200 мг
ҚР-ДЗ-5№021468
2554
G03DA04
Прогестерон
Лютеина
Қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№021469
2555
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
Қынаптық таблеткалар100 мг
ҚР-ДЗ-5№018530
2556
G03DA04
Прогестерон
Реафем
Жұмсақ капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023250
2557
G03DA04
Прогестерон
Реафем
Жұмсақ капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023251
2558
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023292
2559
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023293
2560
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
Сыртқа қолдануға арналған гель 1% 80 г
ҚР-ДЗ-5№013667
2561
G03DA04
Прогестерон
Крайнон®
Қынаптық гель 8% 1,125 г
ҚР-ДЗ-5№018975
G03DB
Прегнадиен туындылары
G03DB01
Дидрогестерон
2562
G03DB01
Дидрогестерон
Дюфастон®
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014248
G03DB08
Диеногест
2563
G03DB08
Диеногест
Визанна®
таблеткалар 2 мг

РК-ЛС-5№004846
2533
G03BA03
Тестостерон
Омнадрен® 250
раствор для внутримышечных инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№009483
2534
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
Гель для наружного применения 16,2мг /г 88 г
РК-ЛС-5№024177
2535
G03BA03
Тестостерон
Андрогель
Гель для наружного применения 10мг/г 5 г
РК-ЛС-5№019792
2536
G03BA03
Тестостерон
Андрогель®
Гель для наружного применения 16,2мг /г 88 г
РК-ЛС-5№023595
G03CA
Природные и полусинтетические эстрогены
G03CA03
Эстрадиол
2537
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
гель для наружного применения 0,1 % 1 г
РК-ЛС-5№009623
2538
G03CA03
Эстрадиол
Дивигель
гель для наружного применения 0,1 % 0,5 г
РК-ЛС-5№009623
2539
G03CA03
Эстрадиол
Монтадиол
крем 0,1 % 25 г
РК-ЛС-5№023101
2540
G03CA03
Эстрадиол
Прогинова®
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой 2мг
РК-ЛС-5№011426
2541
G03CA03
Эстрадиол
Эстрожель®
гель трансдермальный 0,60 мг/г 80 г
РК-ЛС-5№024237
2542
G03CA03
Эстрадиол
Лензетто®
Спрей трансдермальный 1,53мг /доза 8,1 мл
РК-ЛС-5№023635
G03CA04
Эстриол
2543
G03CA04
Эстриол
Эстриол
суппозитории вагинальные 0,5 мг
РК-ЛС-5№009753
2544
G03CA04
Эстриол
Овестин®
суппозитории вагинальные 0.5 мг
РК-ЛС-5№020956
2545
G03CA04
Эстриол
Эстринорм
суппозитории вагинальные 0.5 мг
РК-ЛС-5№009753
G03D
Прогестагены
G03DA
Производные прегнина
G03DA04
Прогестерон
2546
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018716
2547
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№122045
2548
G03DA04
Прогестерон
Гинопрогест
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№122046
2549
G03DA04
Прогестерон
Прогестерон
раствор для инъекций, масляный 1% 1 мл
РК-ЛС-5№018713
2550
G03DA04
Прогестерон
Прогестерон
раствор для инъекций, масляный 2,5% 1 мл
РК-ЛС-5№018714
2551
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015741
2552
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№015742
2553
G03DA04
Прогестерон
Лютеина
таблетки вагинальные 200 мг
РК-ЛС-5№021468
2554
G03DA04
Прогестерон
Лютеина
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№021469
2555
G03DA04
Прогестерон
Эндометрин
таблетки вагинальные 100 мг
РК-ЛС-5№018530
2556
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№023250
2557
G03DA04
Прогестерон
Реафем
капсулы мягкие 200 мг
РК-ЛС-5№023251
2558
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023292
2559
G03DA04
Прогестерон
Утрожестан®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023293
2560
G03DA04
Прогестерон
Прожестожель
Гель для наружного применения 1% 80 г
РК-ЛС-5№013667
2561
G03DA04
Прогестерон
Крайнон®
Гель вагинальный 8% 1,125 г
РК-ЛС-5№018975
G03DB
Производные прегнадиена
G03DB01
Дидрогестерон
2562
G03DB01
Дидрогестерон
Дюфастон®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№014248
G03DB08
Диеногест
2563
G03DB08
Диеногест
Визанна®
таблетки 2 мг

ҚР-ДЗ-5№017601
2564
G03DB08
Диеногест
Алвогестина
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№024490
G03DC
Эстрен туындылары
G03DC02
Норэтистерон
2565
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№010088
G03DC05
Тиболон
2566
G03DC05
Тиболон
Ледибон
таблеткалар 2.5 мг
ҚР-ДЗ-5№017377
G03F
Прогестагендердің эстрогендермен құрамдасы
G03FB
Прогестагендердің эстрогендермен біріктірілімі (ретпен қабылдауға арналған біріктірілімі)
G03FB09
Левоноргестрел және Эстрадиол
2567
G03FB09
Левоноргестрел және Эстрадиол
Климонорм®
драже 0,15 мг/ 2 мг
ҚР-ДЗ-5№015628
G03G
Гонадотропиндер және овуляцияның өзгеде ширатқынторы
G03GA
Гонадотропиндер
G03GA01
Хориондық гонадотропин
2568
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Прегнил®
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023392
2569
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Прегнил®
Бұлшықет ішіне және тері астына инъекция жасау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (0.9 % инъекцияға арналған натрий хлориді ерітіндісі) жиынтықта 5000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023391
2570
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Прегнил®
Бұлшықет ішіне және тері астына инъекция жасау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (0.9 % инъекцияға арналған натрий хлориді ерітіндісі) жиынтықта 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014795
2571
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-0№016638
2572
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5000 ХБ
ҚР-ДЗ-0№016639
2573
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№016635
2574
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хориондық гонадотропин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№016637
2575
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорапур
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1500 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023658
2576
G03GA01
Хориондық гонадотропин
Хорапур
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023659
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
2577
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 75 ХБ ФСГ и 75 ХБ ЛГ
ҚР-ДЗ-5№013725
2578
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Меногон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 75 ХБ ФСГ и 75 ХБ ЛГ
ҚР-ДЗ-5№016581

РК-ЛС-5№017601
2564
G03DB08
Диеногест
Алвогестина
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№024490
G03DC
Производные эстрена
G03DC02
Норэтистерон
2565
G03DC02
Норэтистерон
Норколут®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№010088
G03DC05
Тиболон
2566
G03DC05
Тиболон
Ледибон
таблетки 2.5 мг
РК-ЛС-5№017377
G03F
Прогестагены в комбинации с эстрогенами
G03FB
Прогестагены в комбинации с эстрогенами (комбинации для последовательного приема)
G03FB09
Левоноргестрел и Эстрадиол
2567
G03FB09
Левоноргестрел и Эстрадиол
Климонорм®
драже 0,15 мг/ 2 мг
РК-ЛС-5№015628
G03G
Гонадотропины и другие стимуляторы овуляции
G03GA
Гонадотропины
G03GA01
Хорионический гонадотропин
2568
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Прегнил®
лиофилизат для приготовления раствора 1500МЕ
РК-ЛС-5№023392
2569
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Прегнил®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутримышечных и подкожных инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида для инъекций) 5000МЕ
РК-ЛС-5№023391
2570
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Прегнил®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутримышечных и подкожных инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида для инъекций) 1500 МЕ
РК-ЛС-5№014795
2571
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Хорагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1500 МЕ
РК-ЛС-0№016638
2572
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Хорагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5000 МЕ
РК-ЛС-0№016639
2573
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Гонадотропин хорионический
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 500 МЕ
РК-ЛС-5№016635
2574
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Гонадотропин хорионический
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 1000 МЕ
РК-ЛС-5№016637
2575
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Хорапур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1500 МЕ
РК-ЛС-5№023658
2576
G03GA01
Хорионический гонадотропин
Хорапур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5000 МЕ
РК-ЛС-5№023659
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
2577
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 75 МЕ ФСГ и 75 МЕ ЛГ
РК-ЛС-5№013725
2578
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Меногон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 75 МЕ ФСГ и 75 МЕ ЛГ
РК-ЛС-5№016581

2579
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1200 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019141
2580
G03GA02
Менопаузалық гонадотропин
Менопур
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№019140
G03GA04
Урофоллитропин
2581
G03GA04
Урофоллитропин
Фостимон®
Бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 75 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021615
2582
G03GA04
Урофоллитропин
Бравель
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 75 МХБ
ҚР-ДЗ-5№014677
G03GA05
Фоллитропин альфа
2583
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 5,5 мкг (75 ХБ)
ҚР-ДЗ-5№009278
2584
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
Инъекцияға арналған ерітінді 300 ХБ (22мкг)/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018836
2585
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
Инъекцияға арналған ерітінді 450 ХБ (33 мкг)/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№018837
2586
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
Инъекцияға арналған ерітінді 900 ХБ (66 мкг)/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018838
G03GA06
Фоллитропин бета
2587
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 600 ХБ/0,72 мл 0,78 мл
ҚР-ДЗ-5№011266
2588
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 300 ХБ/0,36 мл 0,42 мл
ҚР-ДЗ-5№011264
2589
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 1ХБ/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№011267
2590
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 100 ХБ/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№011267
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
2591
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
Инъекцияға арналған ерітінді 250 мкг/0,5 мл 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022920
2592
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Элонва®
Инъекцияға арналған ерітінді 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018153
2593
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Элонва®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018152
2594
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
Инъекцияға арналған ерітінді 250 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018899
G03GA09
Корифоллитропин альфа
2595
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
Инъекцияға арналған ерітінді 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018153
2596
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№018152
G03GA30
Фоллитропин альфа және Лутропин альфа
2597
G03GA30
Фоллитропин альфа және Лутропин альфа
Перговерис®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 150/75 ХБ/МЕ
ҚР-ДЗ-5№019097
G03GB
Овуляцияның синтетикалық ынталандырғыштары

2579
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1200 МЕ
РК-ЛС-5№019141
2580
G03GA02
Гонадотропин менопаузный
Менопур
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 600 МЕ
РК-ЛС-5№019140
G03GA04
Урофоллитропин
2581
G03GA04
Урофоллитропин
Фостимон®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 75 МЕ
РК-ЛС-5№021615
2582
G03GA04
Урофоллитропин
Бравель
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 75 МЕ
РК-ЛС-5№014677
G03GA05
Фоллитропин альфа
2583
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 5,5 мкг (75 МЕ)
РК-ЛС-5№009278
2584
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 300 МЕ (22мкг)/0,5 мл
РК-ЛС-5№018836
2585
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 450 МЕ (33 мкг)/0,75 мл
РК-ЛС-5№018837
2586
G03GA05
Фоллитропин альфа
Гонал-Ф®
раствор для инъекций 900 МЕ (66 мкг)/1,5 мл
РК-ЛС-5№018838
G03GA06
Фоллитропин бета
2587
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для подкожного введения 600 МЕ/0,72 мл 0,78 мл
РК-ЛС-5№011266
2588
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для подкожного введения 300 МЕ/0,36 мл 0,42 мл
РК-ЛС-5№011264
2589
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для внутримышечного и подкожного введения 100 МЕ/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№011267
2590
G03GA06
Фоллитропин бета
Пурегон®
раствор для внутримышечного и подкожного введения 100 МЕ/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№011267
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
2591
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
раствор для инъекций 250 мкг/0,5 мл 0.5 мл
РК-ЛС-5№022920
2592
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018153
2593
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018152
2594
G03GA08
Хориогонадотропин альфа
Овитрель®
раствор для инъекций 250 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018899
G03GA09
Корифоллитропин альфа
2595
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 150 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018153
2596
G03GA09
Корифоллитропин альфа
Элонва®
раствор для инъекций 100 мкг/0,5 мл 0,5 мл
РК-ЛС-5№018152
G03GA30
Фоллитропин альфа и Лутропин альфа
2597
G03GA30
Фоллитропин альфа и Лутропин альфа
Перговерис®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 150/75 ХБ/МЕ
РК-ЛС-5№019097
G03GB
Синтетические стимуляторы овуляции

G03GB02
Кломифен
2598
G03GB02
Кломифен
Клостилбегит®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005861
G03H
Антиандрогендер
G03HA01
Ципротерон
2599
G03HA01
Ципротерон
Андрокур® Депо
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 300 мг/3 мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№004353
2600
G03HA01
Ципротерон
Андрокур®
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016205
2601
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-50
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022796
2602
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-100
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022800
G03X
Өзге жыныс гормондары және жыныс жүйесінің модуляторлары
G03XB
Прогестеронды рецепторлардың модуляторлары
G03XB01
Мифепристон
2603
G03XB01
Мифепристон
Миропристон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018394
2604
G03XB01
Мифепристон
Мифетрил
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122103
2605
G03XB01
Мифепристон
Мифеприн
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022579
2606
G03XB01
Мифепристон
Мифепристон
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009918
2607
G03XB01
Мифепристон
Фемипревент
таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022807
G03XB02
Улипристал
2608
G03XB02
Улипристал
Эсмия®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020014
G04
Урологиялық ауруларды емдеуге арналған препараттар
G04BD
Жиі несеп шығару және несепті ұстай алмауды емдеуге арналған препараттар
G04BD04
Оксибутинин
2609
G04BD04
Оксибутинин
Голаксин
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121934
2610
G04BD04
Оксибутинин
Дриптан®
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014600
G04BD07
Толтеродин
G04BD08
Солифенацин
2611
G04BD08
Солифенацин
Солигет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020808
2612
G04BD08
Солифенацин
Солигет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020809
2613
G04BD08
Солифенацин
Кинзи
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020984
2614
G04BD08
Солифенацин
Кинзи
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020985
2615
G04BD08
Солифенацин
Солфин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022918
2616
G04BD08
Солифенацин
Солфин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022919
2617
G04BD08
Солифенацин
Везикар™
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№005030
2618
G04BD08
Солифенацин
Соликем
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024220
2619
G04BD08
Солифенацин
Соликем
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024221
G04BD09
Троспий хлорид
2620
G04BD09
Троспий хлорид
Спазмекс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№017988
G04BD12
Мирабегрон
2621
G04BD12
Мирабегрон
Бетмига
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар50 мг
ҚР-ДЗ-5№020886
2622
G04BD12
Мирабегрон
Бетмига
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№020887
G04BE
Эрекция бұзылыстарын емдеуге арналған препараттар
G04BE03
Силденафил
Орфандық
2623
G04BE03
Силденафил
Синегра® 25
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018508

G03GB02
Кломифен
2598
G03GB02
Кломифен
Клостилбегит®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№005861
G03H
Антиандрогены
G03HA01
Ципротерон
2599
G03HA01
Ципротерон
Андрокур® Депо
раствор для внутримышечных инъекций 300 мг/3 мл, 3 мл
РК-ЛС-5№004353
2600
G03HA01
Ципротерон
Андрокур®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№016205
2601
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-50
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№022796
2602
G03HA01
Ципротерон
Зиндар-100
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022800
G03X
Прочие половые гормоны и модуляторы половой системы
G03XB
Модуляторы прогестероновых рецепторов
G03XB01
Мифепристон
2603
G03XB01
Мифепристон
Миропристон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№018394
2604
G03XB01
Мифепристон
Мифетрил
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№122103
2605
G03XB01
Мифепристон
Мифеприн
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№022579
2606
G03XB01
Мифепристон
Мифепристон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№009918
2607
G03XB01
Мифепристон
Фемипревент
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022807
G03XB02
Улипристал
2608
G03XB02
Улипристал
Эсмия®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№020014
G04
Препараты для лечения урологических заболеваний
G04BD
Препараты для лечения частого мочеиспускания и недержания мочи
G04BD04
Оксибутинин
2609
G04BD04
Оксибутинин
Голаксин
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№121934
2610
G04BD04
Оксибутинин
Дриптан®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014600
G04BD07
Толтеродин
G04BD08
Солифенацин
2611
G04BD08
Солифенацин
Солигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020808
2612
G04BD08
Солифенацин
Солигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020809
2613
G04BD08
Солифенацин
Кинзи
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020984
2614
G04BD08
Солифенацин
Кинзи
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020985
2615
G04BD08
Солифенацин
Солфин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022918
2616
G04BD08
Солифенацин
Солфин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022919
2617
G04BD08
Солифенацин
Везикар™
таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№005030
2618
G04BD08
Солифенацин
Соликем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024220
2619
G04BD08
Солифенацин
Соликем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024221
G04BD09
Троспий хлорид
2620
G04BD09
Троспий хлорид
Спазмекс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 15 мг
РК-ЛС-5№017988
G04BD12
Мирабегрон
2621
G04BD12
Мирабегрон
Бетмига
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 50 мг
РК-ЛС-5№020886
2622
G04BD12
Мирабегрон
Бетмига
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 25 мг
РК-ЛС-5№020887
G04BE
Препараты для лечения нарушений эрекции
G04BE03
Силденафил
орфанный
2623
G04BE03
Силденафил
Синегра® 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№018508

ҚР-ДЗ-5№024387
2683
G04BE03
Силденафил
Виагра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024323
G04BE08
Тадалафил
2684
G04BE08
Тадалафил
Силабене
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023698
2685
G04BE08
Тадалафил
Силабене
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023699
2686
G04BE08
Тадалафил
Сиалис®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№012089
2687
G04BE08
Тадалафил
Сиалис®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020874
2688
G04BE08
Тадалафил
Тадасип-10
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022934
2689
G04BE08
Тадалафил
Тадасип-20
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022942
2690
G04BE08
Тадалафил
Ариста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022987
2691
G04BE08
Тадалафил
Волкрон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024006
2692
G04BE08
Тадалафил
Редекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024024
2693
G04BE08
Тадалафил
Редекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024025
2694
G04BE08
Тадалафил
Редекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024026
2695
G04BE08
Тадалафил
Талис 20
Қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024085
2696
G04BE08
Тадалафил
ЛИФТА
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024186
2697
G04BE08
Тадалафил
ЛИФТА
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024187
2698
G04BE08
Тадалафил
ЛИФТА
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024189
2699
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024257
2700
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024258
2701
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024259
2702
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024260
2703
G04BE08
Тадалафил
Эректо-Фаст 10
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023969
2704
G04BE08
Тадалафил
Эректо-Фаст 20
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023970
2705
G04BE08
Тадалафил
Зенавил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024447
G04BE09
Варденафил
2706
G04BE09
Варденафил
Левитра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017980
2707
G04BE09
Варденафил
Левитра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№017979
2708
G04BE09
Варденафил
Левитра® ОДТ
ауыз қуысында еритін таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018294
2709
G04BE09
Варденафил
Левитра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017978
G04BE10
Аванафил
2710
G04BE10
Аванафил
Стендра
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022806
G04BX
Өзге урологиялық препараттар
G04BX14
Дапоксетин
2711
G04BX14
Дапоксетин
Кепитон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг

РК-ЛС-5№024387
2683
G04BE03
Силденафил
Виагра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№024323
G04BE08
Тадалафил
2684
G04BE08
Тадалафил
Силабене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023698
2685
G04BE08
Тадалафил
Силабене
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг
РК-ЛС-5№023699
2686
G04BE08
Тадалафил
Сиалис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№012089
2687
G04BE08
Тадалафил
Сиалис®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020874
2688
G04BE08
Тадалафил
Тадасип-10
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022934
2689
G04BE08
Тадалафил
Тадасип-20
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022942
2690
G04BE08
Тадалафил
Ариста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022987
2691
G04BE08
Тадалафил
Волкрон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024006
2692
G04BE08
Тадалафил
Редекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024024
2693
G04BE08
Тадалафил
Редекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024025
2694
G04BE08
Тадалафил
Редекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024026
2695
G04BE08
Тадалафил
Талис 20
таблетки, покрытые оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024085
2696
G04BE08
Тадалафил
ЛИФТА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024186
2697
G04BE08
Тадалафил
ЛИФТА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024187
2698
G04BE08
Тадалафил
ЛИФТА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024189
2699
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2.5 мг
РК-ЛС-5№024257
2700
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№024258
2701
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024259
2702
G04BE08
Тадалафил
Эрлис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024260
2703
G04BE08
Тадалафил
Эректо-Фаст 10
Пленки диспергируемые в полости рта, 10 мг
РК-ЛС-5№023969
2704
G04BE08
Тадалафил
Эректо-Фаст 20
Пленки диспергируемые в полости рта, 20 мг
РК-ЛС-5№023970
2705
G04BE08
Тадалафил
Зенавил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№024447
G04BE09
Варденафил
2706
G04BE09
Варденафил
Левитра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№017980
2707
G04BE09
Варденафил
Левитра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№017979
2708
G04BE09
Варденафил
Левитра® ОДТ
таблетки растворимые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№018294
2709
G04BE09
Варденафил
Левитра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№017978
G04BE10
Аванафил
2710
G04BE10
Аванафил
Стендра
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№022806
G04BX
Прочие урологические препараты
G04BX14
Дапоксетин
2711
G04BX14
Дапоксетин
Кепитон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг

ҚР-ДЗ-5№021395
2712
G04BX14
Дапоксетин
Прилиджи® 30 мг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№021414
2713
G04BX14
Дапоксетин
Прилиджи® 60 мг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№021415
2714
G04BX14
Дапоксетин
Лонгрид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023030
2715
G04BX14
Дапоксетин
Лонгрид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023031
2716
G04BX14
Дапоксетин
Дапорин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023306
2717
G04BX14
Дапоксетин
Дапорин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023307
2718
G04BX14
Дапоксетин
ДЮРАЛОНГ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024478
2719
G04BX14
Дапоксетин
ДЮРАЛОНГ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024479
G04C
Қуық асты безінің қатерсіз гиперплазиясын емдеуге арналған препараттар
G04CA01
Алфузозин
G04CA02
Тамсулозин
2720
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс Т
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121816
2721
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№121721
2722
G04CA02
Тамсулозин
Грасулан
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№122089
2723
G04CA02
Тамсулозин
Омник Окас®
Босап шығуы бақыланатын қабықпен қапталған таблеткалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№004063
2724
G04CA02
Тамсулозин
Омник®
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№013627
2725
G04CA02
Тамсулозин
Профлосин®
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0,4 мг
ҚР-ДЗ-5№018541
2726
G04CA02
Тамсулозин
Тениза
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№016663
2727
G04CA02
Тамсулозин
Тамсол®
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№004040
2728
G04CA02
Тамсулозин
Уримак
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№022406
2729
G04CA02
Тамсулозин
Фокусин®
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№018703
2730
G04CA02
Тамсулозин
Альфа М
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№022913
2731
G04CA02
Тамсулозин
ТАМАДЕНА MR
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№023057
2732
G04CA02
Тамсулозин
Флоези
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№023629
2733
G04CA02
Тамсулозин
Ранопрост
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№010550
2734
G04CA02
Тамсулозин
Тамсапрост
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 0.4 мг
ҚР-ДЗ-5№024123
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
2735
G04CA52
Тамсулозин және Дутастерид
Дуодарт®
капсулалар
ҚР-ДЗ-5№019494
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
2736
G04CA53
Тамсулозин және Солифенацин
Везомни
Босап шығуы өзгертілген үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 6 мг/0.4мг
ҚР-ДЗ-5№021047
G04CB
Тестостерон 5-Альфа-Редуктаза тежегіштері

РК-ЛС-5№021395
2712
G04BX14
Дапоксетин
Прилиджи® 30 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№021414
2713
G04BX14
Дапоксетин
Прилиджи® 60 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№021415
2714
G04BX14
Дапоксетин
Лонгрид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№023030
2715
G04BX14
Дапоксетин
Лонгрид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023031
2716
G04BX14
Дапоксетин
Дапорин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023306
2717
G04BX14
Дапоксетин
Дапорин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№023307
2718
G04BX14
Дапоксетин
ДЮРАЛОНГ
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№024478
2719
G04BX14
Дапоксетин
ДЮРАЛОНГ
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№024479
G04C
Препараты для лечения доброкачественной гиперплазии предстательной железы
G04CA01
Алфузозин
G04CA02
Тамсулозин
2720
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс Т
таблетки с пролонгированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№121816
2721
G04CA02
Тамсулозин
Омаренс
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№121721
2722
G04CA02
Тамсулозин
Грасулан
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№122089
2723
G04CA02
Тамсулозин
Омник Окас®
таблетки с контролируемым высвобождением, покрытые оболочкой 0,4 мг
РК-ЛС-5№004063
2724
G04CA02
Тамсулозин
Омник®
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№013627
2725
G04CA02
Тамсулозин
Профлосин®
капсулы с модифицированным высвобождением 0,4 мг
РК-ЛС-5№018541
2726
G04CA02
Тамсулозин
Тениза
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№016663
2727
G04CA02
Тамсулозин
Тамсол®
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№004040
2728
G04CA02
Тамсулозин
Уримак
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№022406
2729
G04CA02
Тамсулозин
Фокусин®
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№018703
2730
G04CA02
Тамсулозин
Альфа М
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№022913
2731
G04CA02
Тамсулозин
ТАМАДЕНА MR
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№023057
2732
G04CA02
Тамсулозин
Флоези
таблетки с пролонгированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№023629
2733
G04CA02
Тамсулозин
Ранопрост
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№010550
2734
G04CA02
Тамсулозин
Тамсапрост
капсулы с модифицированным высвобождением 0.4 мг
РК-ЛС-5№024123
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
2735
G04CA52
Тамсулозин и Дутастерид
Дуодарт®
капсулы
РК-ЛС-5№019494
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
2736
G04CA53
Тамсулозин и Солифенацин
Везомни
таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 6 мг/0.4мг
РК-ЛС-5№021047
G04CB
Ингибиторы 5-Альфа-Редуктазы Тестостерона

G04CB01
Финастерид
2737
G04CB01
Финастерид
Проскар
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015607
2738
G04CB01
Финастерид
Финпрос®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№013885
2739
G04CB01
Финастерид
Пенестер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018701
G04CB02
Дутастерид
2740
G04CB02
Дутастерид
Аводарт
капсула, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№011903
2741
G04CB02
Дутастерид
Дутасвитэ
капсулалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023945
2742
G04CB02
Дутастерид
Дутастол
Жұмсақ капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024433
H
Жыныс гормондары мен инсулиндерді қоспағанда, жүйелі қолдануға арналған гормондар
H01
Гипоталамус және гипофиз гормондары және олардың аналогтары
H01A
Гипофиздің алдыңғы бөлігінің гормондары және олардың аналогтары
H01AC
Соматропин және оның аналогтары
H01AC01
Соматропин
2743
H01AC01
Соматропин
Хуматроп®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 6 мг
ҚР-ДЗ-5№019069
2744
H01AC01
Соматропин
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020033
2745
H01AC01
Соматропин
Нордитропин® НордиЛет®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010266
2746
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020773
2747
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
Инъекцияға арналған ерітінді 15мг/1,5мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020772
2748
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
Инъекцияға арналған ерітінді 5мг/1,5мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020774
2749
H01AC01
Соматропин
Зомактон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016806
2750
H01AC01
Соматропин
Зомактон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016805
2751
H01AC01
Соматропин
НутропинАq®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 10мг/2мл (30 ХБ)
ҚР-ДЗ-5№003065
2752
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су) 4ХБ 1,33 мг
ҚР-БП-5№022697
2753
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су) 10ХБ 3,33 мг 1 мл еріткіш
ҚР-БП-5№022782
2754
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 10ХБ 3,33 мг
ҚР-БП-5№022696
2755
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4ХБ 1,33 мг
ҚР-БП-5№022781
2756
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
Инъекцияға арналған ерітінді 12 мг

G04CB01
Финастерид
2737
G04CB01
Финастерид
Проскар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№015607
2738
G04CB01
Финастерид
Финпрос®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№013885
2739
G04CB01
Финастерид
Пенестер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018701
G04CB02
Дутастерид
2740
G04CB02
Дутастерид
Аводарт
капсула, 0,5 мг
РК-ЛС-5№011903
2741
G04CB02
Дутастерид
Дутасвитэ
капсулы 0.5 мг
РК-ЛС-5№023945
2742
G04CB02
Дутастерид
Дутастол
Капсулы мягкие, 0,5 мг
РК-ЛС-5№024433
H
Гормоны для системного применения, исключая половые гормоны и инсулины
H01
Гормоны гипоталамуса и гипофиза и их аналоги
H01A
Гормоны передней доли гипофиза и их аналоги
H01AC
Соматропин и его аналоги
H01AC01
Соматропин
2743
H01AC01
Соматропин
Хуматроп®
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 6 мг
РК-ЛС-5№019069
2744
H01AC01
Соматропин
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 8 мг
РК-ЛС-5№020033
2745
H01AC01
Соматропин
Нордитропин® НордиЛет®
раствор для подкожного введения 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№010266
2746
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
раствор для инъекций 10 мг/1,5 мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020773
2747
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
раствор для инъекций 15мг/1,5мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020772
2748
H01AC01
Соматропин
Омнитроп®
раствор для инъекций 5мг/1,5мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№020774
2749
H01AC01
Соматропин
Зомактон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 10 мг
РК-ЛС-5№016806
2750
H01AC01
Соматропин
Зомактон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 4 мг
РК-ЛС-5№016805
2751
H01AC01
Соматропин
НутропинАq®
раствор для подкожного введения 10мг/2мл (30 МЕ)
РК-ЛС-5№003065
2752
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 4МЕ 1,33 мг
РК-БП-5№022697
2753
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 10МЕ 3,33 мг 1 мл растворитель
РК-БП-5№022782
2754
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения 10МЕ 3,33 мг
РК-БП-5№022696
2755
H01AC01
Соматропин
Джинтропин®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения 4МЕ 1,33 мг
РК-БП-5№022781
2756
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 12 мг

ҚР-БП-5№023855
2757
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг
ҚР-БП-5№023856
2758
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
Инъекцияға арналған ерітінді 6 мг
ҚР-БП-5№023854
H01B
Гипофиздің артқы бөлігінің гормондары
H01BA
Вазопрессин және оның аналогтары
H01BA02
Десмопрессин
2759
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
Ішуге арналған лиофилизат 60 мкг
ҚР-ДЗ-5№016703
2760
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
Ішуге арналған лиофилизат 120 мкг
ҚР-ДЗ-5№016704
2761
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
Ішуге арналған лиофилизат 240 мкг
ҚР-ДЗ-5№016705
2762
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетка, 0,1 мг
ҚР-ДЗ-5№012521
2763
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблеткалар 0,1 мг
ҚР-ДЗ-5№020135
2764
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетка, 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№012522
2765
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблеткалар 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№020136
2766
H01BA02
Десмопрессин
Октостим
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мкг/мл 1 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№122090
H01BA04
Терлипрессин
2767
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
Инъекцияға арналған ерітінді 0,1мг/мл, 2 млөден
ҚР-ДЗ-5№018976
2768
H01BA04
Терлипрессин
Глипрессин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020276
2769
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
Инъекцияға арналған ерітінді 0.1 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018977
H01BB
Окситоцин және оның аналогтары
H01BB02
Окситоцин
2770
H01BB02
Окситоцин
ОКСИТОЦИН
Инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024488
2771
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
Инъекцияға арналған ерітінді 5 ӘБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010645
2772
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
Инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022381
2773
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№022533
2774
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-МЭЗ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№016636
2775
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Биолек
Инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012060
2776
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
Инъекцияға арналған ерітінді 5 ХБ/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014562
H01BB03
Карбетоцин
2777
H01BB03
Карбетоцин
Пабал
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021570
H01C
Гипоталамус гормондары
H01CB
Өсуді баяулататын гормондар
H01CB02
Октреотид
2778
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 20 мг еріткішпен 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020988
2779
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 30 мг еріткішпен 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021187
2780
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар 10 мг еріткішпен 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021186

РК-БП-5№023855
2757
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 20 мг
РК-БП-5№023856
2758
H01AC01
Соматропин
Сайзен®
раствор для инъекций 6 мг
РК-БП-5№023854
H01B
Гормоны задней доли гипофиза
H01BA
Вазопрессин и его аналоги
H01BA02
Десмопрессин
2759
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 60 мкг
РК-ЛС-5№016703
2760
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 120 мкг
РК-ЛС-5№016704
2761
H01BA02
Десмопрессин
Минирин МЕЛТ
лиофилизат пероральный 240 мкг
РК-ЛС-5№016705
2762
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетка, 0,1 мг
РК-ЛС-5№012521
2763
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблетки 0,1 мг
РК-ЛС-5№020135
2764
H01BA02
Десмопрессин
Минирин
таблетка, 0,2 мг
РК-ЛС-5№012522
2765
H01BA02
Десмопрессин
Десмопрессин-Тева
таблетки 0,2 мг
РК-ЛС-5№020136
2766
H01BA02
Десмопрессин
Октостим
раствор для инъекций 15 мкг/мл по 1 мл 2 мл
РК-ЛС-5№122090
H01BA04
Терлипрессин
2767
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
раствор для инъекций 0,1мг/мл, по 2 мл
РК-ЛС-5№018976
2768
H01BA04
Терлипрессин
Глипрессин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг
РК-ЛС-5№020276
2769
H01BA04
Терлипрессин
Реместип
раствор для инъекций 0.1 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№018977
H01BB
Окситоцин и его аналоги
H01BB02
Окситоцин
2770
H01BB02
Окситоцин
ОКСИТОЦИН
Раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024488
2771
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
раствор для инъекций 5 ЕД/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010645
2772
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин Гриндекс
раствор для инъекций 5 МЕ/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022381
2773
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№022533
2774
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-МЭЗ
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 5 МЕ/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№016636
2775
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Биолек
раствор для инъекций 5 ЕД/мл 1 мл
РК-ЛС-5№012060
2776
H01BB02
Окситоцин
Окситоцин-Рихтер
раствор для инъекций 5 ЕД/мл 1 мл
РК-ЛС-5№014562
H01BB03
Карбетоцин
2777
H01BB03
Карбетоцин
Пабал
раствор для инъекций 100 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№021570
H01C
Гормоны гипоталамуса
H01CB
Гормоны, замедляющие рост
H01CB02
Октреотид
2778
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензий для инъекций 20 мг с растворителем 2 мл
РК-ЛС-5№020988
2779
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензий для инъекций 30 мг с растворителем 2 мл
РК-ЛС-5№021187
2780
H01CB02
Октреотид
Сандостатин® ЛАР
микросферы для приготовления суспензий для инъекций 10 мг с растворителем 2 мл
РК-ЛС-5№021186

2781
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№004657
2782
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0.05 мг/мл 1мл
ҚР-ДЗ-5№004673
2783
H01CB02
Октреотид
Октреотид-депо
Бұлшықет ішіне енгізу үшін, әсер етуі ұзаққа созылатын суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (0.8 % маннитол ерітіндісі) 20 мг 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020345
2784
H01CB02
Октреотид
Октрид
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010634
2785
H01CB02
Октреотид
Октра
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,1 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019800
2786
H01CB02
Октреотид
Октрид
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№010635
H01CB03
Ланреотид
2787
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді, 60 мг 266 мг
ҚР-ДЗ-5№000349
2788
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді 120 мг
ҚР-ДЗ-5№000351
2789
H01CB03
Ланреотид
Соматулин®
Бұлшықет ішіне енгізу үшін, әсер етуі ұзаққа созылатын суспензия дайындауға арналған лиофилизат 30 мг
ҚР-ДЗ-5№010055
2790
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді 90 мг 388 мг
ҚР-ДЗ-5№000350
H01CB05
Пасиреотид
2791
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
Инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121943
2792
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
Инъекцияға арналған ерітінді 0,6 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121944
2793
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
Инъекцияға арналған ерітінді 0,9 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121945
2794
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022161
2795
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022162
2796
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022155
H01CC
Антигонадотропин-рилизинг гормоны
H01CC01
Ганереликс
2797
H01CC01
Ганереликс
Оргалутран®
Инъекцияға арналған ерітінді 0,25мг/0,5мл 0,5мл
ҚР-ДЗ-5№015059
H01CC02
Цетрореликс
2798
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№122104
2799
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№001959
H02
Жүйелі қолдануға арналған кортикостероидтар
H02A
Жүйелі қолдануға арналған кортикостероидтар
H02AB
Глюкокортикоидтар
H02AB01
Бетаметазон
2800
H02AB01
Бетаметазон
Бетаспан® Депо
Инъекцияға арналған суспензия, 1 мл

2781
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
раствор для подкожных инъекций 0,1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№004657
2782
H01CB02
Октреотид
Сандостатин®
раствор для подкожных инъекций 0.05 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№004673
2783
H01CB02
Октреотид
Октреотид-депо
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем (Маннит, раствор для инъекций 0,8 %) 20 мг 2 мл
РК-ЛС-5№020345
2784
H01CB02
Октреотид
Октрид
раствор для инъекций 50 мкг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010634
2785
H01CB02
Октреотид
Октра
раствор для инъекций, 0,1 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№019800
2786
H01CB02
Октреотид
Октрид
раствор для инъекций, 100 мкг/мл
РК-ЛС-5№010635
H01CB03
Ланреотид
2787
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения, 60 мг 266 мг
РК-ЛС-5№000349
2788
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 120 мг
РК-ЛС-5№000351
2789
H01CB03
Ланреотид
Соматулин®
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия 30 мг
РК-ЛС-5№010055
2790
H01CB03
Ланреотид
Соматулин® Аутожель®
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения 90 мг 388 мг
РК-ЛС-5№000350
H01CB05
Пасиреотид
2791
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,3 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121943
2792
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,6 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121944
2793
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор®
раствор для инъекций 0,9 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№121945
2794
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 60 мг
РК-ЛС-5№022161
2795
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 40 мг
РК-ЛС-5№022162
2796
H01CB05
Пасиреотид
Сигнифор® ЛАР
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 20 мг
РК-ЛС-5№022155
H01CC
Антигонадотропин-рилизинг гормон
H01CC01
Ганереликс
2797
H01CC01
Ганереликс
Оргалутран®
раствор для инъекций 0,25мг/0,5мл 0,5мл
РК-ЛС-5№015059
H01CC02
Цетрореликс
2798
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,25 мг
РК-ЛС-5№122104
2799
H01CC02
Цетрореликс
Цетротид®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,25 мг
РК-ЛС-5№001959
H02
Кортикостероиды для системного применения
H02A
Кортикостероиды для системного применения
H02AB
Глюкокортикоиды
H02AB01
Бетаметазон
2800
H02AB01
Бетаметазон
Бетаспан® Депо
суспензия для инъекций, 1 мл

ҚР-ДЗ-5№021126
2801
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
Инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018687
2802
H02AB01
Бетаметазон
Сертоспан
Инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023668
2803
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
Инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015009
2804
H02AB01
Бетаметазон
Бетазон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023202
H02AB02
Дексаметазон
2805
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024279 орфанный
2806
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024280 орфанный
2807
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003394
2808
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-Аджио
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023520
2809
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2810
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон фосфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015867
2811
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003395
2812
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2813
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018102
2814
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№012416
2815
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010985
2816
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблеткалар 1.5 мг
ҚР-ДЗ-5№010986
2817
H02AB02
Дексаметазон
Ксаден
таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022752
2818
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді 4 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№020631
2819
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024288
2820
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№024279
2821
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024280
2822
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024281
2823
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024282
H02AB04
Метилпреднизолон
Орфандық
2824
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023177
2825
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023178
2826
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022288
2827
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016732
2828
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022271
2829
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016731
2830
H02AB04
Метилпреднизолон
Солу-Медрол®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 250 мг 4 мл

РК-ЛС-5№021126
2801
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№018687
2802
H02AB01
Бетаметазон
Сертоспан
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№023668
2803
H02AB01
Бетаметазон
Дипроспан®
суспензия для инъекций 1 мл
РК-ЛС-5№015009
2804
H02AB01
Бетаметазон
Бетазон
Раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023202
H02AB02
Дексаметазон
2805
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024279 орфанный
2806
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024280 орфанный
2807
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№003394
2808
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон-Аджио
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023520
2809
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл 2 мл
РК-ЛС-5№018102
2810
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазона фосфат
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№015867
2811
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№003395
2812
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№018102
2813
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№018102
2814
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
раствор для инъекций 4 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№012416
2815
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№010985
2816
H02AB02
Дексаметазон
Дексамед
таблетки 1.5 мг
РК-ЛС-5№010986
2817
H02AB02
Дексаметазон
Ксаден
таблетки 0.5 мг
РК-ЛС-5№022752
2818
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон
раствор для инъекций 4 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№020631
2819
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 0,5 мг
РК-ЛС-5№024288
2820
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 40 мг
РК-ЛС-5№024279
2821
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№024280
2822
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№024281
2823
H02AB02
Дексаметазон
Дексаметазон - КРКА
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№024282
H02AB04
Метилпреднизолон
орфанный
2824
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
порошок лиофилизированный для приготовления раствора, по 1000 мг
РК-ЛС-5№023177
2825
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
порошок лиофилизированный для приготовления раствора, по 250 мг
РК-ЛС-5№023178
2826
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№022288
2827
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№016732
2828
H02AB04
Метилпреднизолон
Слидерон
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№022271
2829
H02AB04
Метилпреднизолон
Метипред
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№016731
2830
H02AB04
Метилпреднизолон
Солу-Медрол®
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 250 мг 4 мл

ҚР-ДЗ-5№014908
2831
H02AB04
Метилпреднизолон
Солу-Медрол®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014909
2832
H02AB04
Метилпреднизолон
Солу-Медрол®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№014910
2833
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023863
2834
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№023864
H02AB06
Преднизолон
Орфандық
2835
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30мг/мл 1 мл-дан
ҚР-ДЗ-5№011406
2836
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
Инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022730
2837
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон Никомед
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№003997
2838
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон Никомед
Инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003998
2839
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014013
2840
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№001162
2841
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон -Дарница
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015858
2842
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
Инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/ мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014919
2843
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ВР
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015739
2844
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
Таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024445
H02AB08
Триамцинолон
2845
H02AB08
Триамцинолон
Кеналог® 40
Инъекцияға арналған суспензия 40мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019137
2846
H02AB08
Триамцинолон
Полькортолон®
таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№001165
H02AB09
Гидрокортизон
2847
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон ацетаты
Инъекцияға арналған суспензия 2,5% 2мл
ҚР-ДЗ-5№010934
2848
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон-Рихтер
Инъекцияға арналған микрокристалды суспензия 5мл
ҚР-ДЗ-5№016463
2849
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон ацетаты
Инъекцияға арналған суспензия 25 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№012066
2850
H02AB09
Гидрокортизон
РК-ЛС-5№022554
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022554
H03
Қалқанша без ауруларын емдеуге арналған препараттар
H03AA
Қалқанша без гормондары
H03AA01
Натрий левотироксині
2851
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 150 мкг
ҚР-ДЗ-5№014670
2852
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№014669
2853
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№014667
2854
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№014668
2855
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№014666
2856
H03AA01
Натрий левотироксині
Эутирокс®
таблеткалар 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№014665
2857
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
таблеткалар 100 мкг

РК-ЛС-5№014908
2831
H02AB04
Метилпреднизолон
Солу-Медрол®
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 500 мг
РК-ЛС-5№014909
2832
H02AB04
Метилпреднизолон
Солу-Медрол®
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1000 мг
РК-ЛС-5№014910
2833
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№023863
2834
H02AB04
Метилпреднизолон
Метилпреднизолон Вива Фарм
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№023864
H02AB06
Преднизолон
орфанный
2835
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 30мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№011406
2836
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
раствор для инъекций 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022730
2837
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон Никомед
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№003997
2838
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон Никомед
раствор для инъекций 25 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№003998
2839
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014013
2840
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№001162
2841
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон -Дарница
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015858
2842
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
раствор для инъекций 30 мг/ мл по 1 мл
РК-ЛС-5№014919
2843
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон ВР
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№015739
2844
H02AB06
Преднизолон
Преднизолон
Таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№024445
H02AB08
Триамцинолон
2845
H02AB08
Триамцинолон
Кеналог® 40
суспензия для инъекций 40мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№019137
2846
H02AB08
Триамцинолон
Полькортолон®
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№001165
H02AB09
Гидрокортизон
2847
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизона ацетат
суспензия для инъекций 2,5% 2мл
РК-ЛС-5№010934
2848
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизон-Рихтер
суспензия микрокристаллическая для инъекций по 5мл
РК-ЛС-5№016463
2849
H02AB09
Гидрокортизон
Гидрокортизона ацетат
суспензия для инъекций 25 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№012066
2850
H02AB09
Гидрокортизон
Стерикорт
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№022554
H03
Препараты для лечения заболеваний щитовидной железы
H03AA
Гормоны щитовидной железы
H03AA01
Левотироксин натрия
2851
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 150 мкг
РК-ЛС-5№014670
2852
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№014669
2853
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№014667
2854
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№014668
2855
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№014666
2856
H03AA01
Левотироксин натрия
Эутирокс®
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№014665
2857
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
таблетки 100 мкг

ҚР-ДЗ-5№014571
2858
H03AA01
Натрий левотироксині
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№014570
2859
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№024378
2860
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 175 мкг
ҚР-ДЗ-5№024379
2861
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 150 мкг
ҚР-ДЗ-5№024380
2862
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024381
2863
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№024382
2864
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 75 мкг
ҚР-ДЗ-5№024383
2865
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№024384
2866
H03AA01
Натрий левотироксині
Левотирон
таблеткалар 25 мкг
ҚР-ДЗ-5№024385
H03AA01
Натрий левотироксині
H03BB
Құрамында күкірт бар имидазол туындылары
H03BB02
Тиамазол
2867
H03BB02
Тиамазол
Мерказолил-Здоровье
таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014157
2868
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020724
2869
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020723
H03C
Йод препараттары
H03CA
Калий йодиі
2870
H03CA
Калий йодиі
Йодомарин® 200
таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№010499
2871
H03CA
Калий йодиі
Йодбаланс®
таблеткалар 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№019767
2872
H03CA
Калий йодиі
Йодомарин® 200
таблетки, 0,2 мг
ҚР-ДЗ-5№023413
2873
H03CA
Калий йодиі
Йодомарин® 100
таблеткалар 100 мкг
ҚР-ДЗ-5№008273
H04
Ұйқы безі гормондары
H04A
Гликогенді ыдырататын гормондар
H04AA01
Глюкагон
2874
H04AA01
Глюкагон
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 1 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011432
H05AA02
Терипаратид
2875
H05AA02
Терипаратид
Форстео®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 250 мкг/мл 2,4 мл
ҚР-ДЗ-5№021064
H05
Кальций алмасуын реттейтін препараттар
H05B
Антипаратиреоидты гормондар
H05BX
Өзге антипаратиреоидты препараттар
H05BX01
Цинакальцет
2876
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№022853
2877
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022877
2878
H05BX01
Цинакальцет
Мимпара
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020041
2879
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022876
H05BX02
Парикальцитол
2880
H05BX02
Парикальцитол
Земплар
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мкг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019298
H05BX04
Этелкальцетид
2881
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2,5 мг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023620
2882
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023621
2883
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг 2 мл

РК-ЛС-5№014571
2858
H03AA01
Левотироксин натрия
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№014570
2859
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 200 мкг
РК-ЛС-5№024378
2860
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 175 мкг
РК-ЛС-5№024379
2861
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 150 мкг
РК-ЛС-5№024380
2862
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 125 мкг
РК-ЛС-5№024381
2863
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№024382
2864
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 75 мкг
РК-ЛС-5№024383
2865
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 50 мкг
РК-ЛС-5№024384
2866
H03AA01
Левотироксин натрия
Левотирон
таблетки 25 мкг
РК-ЛС-5№024385
H03AA01
Левотироксин натрия
H03BB
Производные имидазола, содержащие серу
H03BB02
Тиамазол
2867
H03BB02
Тиамазол
Мерказолил-Здоровье
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№014157
2868
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020724
2869
H03BB02
Тиамазол
Тирозол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020723
H03C
Препараты йода
H03CA
Калия йодид
2870
H03CA
Калия йодид
Йодомарин® 200
таблетки 200 мкг
РК-ЛС-5№010499
2871
H03CA
Калия йодид
Йодбаланс®
таблетки 200 мкг
РК-ЛС-5№019767
2872
H03CA
Калия йодид
Йодомарин® 200
таблетки, 0,2 мг
РК-ЛС-5№023413
2873
H03CA
Калия йодид
Йодомарин® 100
таблетки 100 мкг
РК-ЛС-5№008273
H04
Гормоны поджелудочной железы
H04A
Гормоны, расщепляющие гликоген
H04AA01
Глюкагон
2874
H04AA01
Глюкагон
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 1 мг по 1 мл
РК-ЛС-5№011432
H05AA02
Терипаратид
2875
H05AA02
Терипаратид
Форстео®
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл 2,4 мл
РК-ЛС-5№021064
H05
Препараты, регулирующие обмен кальция
H05B
Антипаратиреоидные гормоны
H05BX
Прочие антипаратиреоидные препараты
H05BX01
Цинакальцет
2876
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№022853
2877
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№022877
2878
H05BX01
Цинакальцет
Мимпара
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№020041
2879
H05BX01
Цинакальцет
ЦИНЕСЕТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022876
H05BX02
Парикальцитол
2880
H05BX02
Парикальцитол
Земплар®
раствор для инъекций 5 мкг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№019298
H05BX04
Этелкальцетид
2881
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 2,5 мг/0,5 мл
РК-ЛС-5№023620
2882
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 5 мг 1 мл
РК-ЛС-5№023621
2883
H05BX04
Этелкальцетид
Парсабив
раствор для внутривенного введения, 10 мг 2 мл

ҚР-ДЗ-5№023618
J
Жүйелі қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
J01
Жүйелі қолдануға арналған микробқа қарсы препараттар
J01A
Тетрациклины
J01AA02
Доксициклин
2884
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин-ТК
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016325
2885
J01AA02
Доксициклин
Тардокс
Қатты капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005136
2886
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012099
2887
J01AA02
Доксициклин
Юнидокс Солютаб®
Ұсақталатын таблеткалар 100 Миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№019172
2888
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблеткалар 100 Миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№011181
2889
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблеткалар 200 Миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№011184
2890
J01AA02
Доксициклин
Доксилан®
таблеткалар 100 Миллиграмм
ҚР-ДЗ-5№020436
J01AA07
Тетрациклин
2891
J01AA07
Тетрациклин
Тетрациклин
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№012671
J01B
Амфениколы
J01BA01
Хлорамфеникол
2892
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№000122
2893
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015686
2894
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015685
2895
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005840
2896
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010172
2897
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№019460
2898
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-КМП
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№009793
2899
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин натрий сукцинаты
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№014691
2900
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005804
J01C
Бета-лактамные антибиотики - пенициллины
J01CA
Әсер ету спектрі кең пенициллиндер
J01CA01
Ампициллин
2901
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016621
2902
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№020137
2903
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019728
2904
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№000119
2905
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004384
2906
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014888
2907
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№021598
2908
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019495
2909
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг

РК-ЛС-5№023618
J
Противомикробные препараты для системного применения
J01
Противомикробные препараты для системного применения
J01A
Тетрациклины
J01AA02
Доксициклин
2884
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин-ТК
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№016325
2885
J01AA02
Доксициклин
Тардокс
капсулы твердые 100 мг
РК-ЛС-5№005136
2886
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№012099
2887
J01AA02
Доксициклин
Юнидокс Солютаб®
таблетки диспергируемые 100 Миллиграмм
РК-ЛС-5№019172
2888
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблетки 100 Миллиграмм
РК-ЛС-5№011181
2889
J01AA02
Доксициклин
Доксициклин ШТАДА®
таблетки 200 Миллиграмм
РК-ЛС-5№011184
2890
J01AA02
Доксициклин
Доксилан®
таблетки 100 Миллиграмм
РК-ЛС-5№020436
J01AA07
Тетрациклин
2891
J01AA07
Тетрациклин
Тетрациклин
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№012671
J01B
Амфениколы
J01BA01
Хлорамфеникол
2892
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№000122
2893
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№015686
2894
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-Дарница
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№015685
2895
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№005840
2896
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№010172
2897
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№019460
2898
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№009793
2899
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетина натрия сукцинат
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№014691
2900
J01BA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№005804
J01C
Бета-лактамные антибиотики - пенициллины
J01CA
Пенициллины широкого спектра действия
J01CA01
Ампициллин
2901
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016621
2902
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№020137
2903
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019728
2904
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№000119
2905
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№004384
2906
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014888
2907
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№021598
2908
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 500 мг
РК-ЛС-5№019495
2909
J01CA01
Ампициллин
Ампициллин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1000 мг

ҚР-ДЗ-5№019496
J01CA04
Амоксициллин
2910
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№016567
2911
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014049
2912
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014050
2913
J01CA04
Амоксициллин
Амоксил®
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№003442
2914
J01CA04
Амоксициллин
Амоксил®
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003464
2915
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020127
2916
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг/5 мл, 11 г
ҚР-ДЗ-5№024481
2917
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ250 мг
ҚР-ДЗ-5№016661
2918
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№016662
2919
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003908
2920
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ125 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003887
2921
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ125 мг
ҚР-ДЗ-5№016660
2922
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020128
2923
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023482
2924
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023483
2925
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019587
2926
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019588
2927
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020127
2928
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020128
2929
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016566
2930
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС ® ДТ
Ұсақталатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022565
2931
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС ® ДТ
Ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022566
2932
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
Ұсақталатын таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№005032
2933
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
Ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005033
2934
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
Ұсақталатын таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№005034
2935
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
Ұсақталатын таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005052
J01CE
Бета-лактамазаларға сезімтал пенициллиндер
J01CE01
Бензилпенициллин
2936
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020160
2937
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 000 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№004481
2938
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин натрий тұзы
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ құтыда

РК-ЛС-5№019496
J01CA04
Амоксициллин
2910
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№016567
2911
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014049
2912
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№014050
2913
J01CA04
Амоксициллин
Амоксил®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№003442
2914
J01CA04
Амоксициллин
Амоксил®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№003464
2915
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020127
2916
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл, 11 г
РК-ЛС-5№024481
2917
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
РК-ЛС-5№016661
2918
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 500 мг
РК-ЛС-5№016662
2919
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003908
2920
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003887
2921
J01CA04
Амоксициллин
АМОСИН®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
РК-ЛС-5№016660
2922
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№020128
2923
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№023482
2924
J01CA04
Амоксициллин
Моксилен
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№023483
2925
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019587
2926
J01CA04
Амоксициллин
Амоксициллин
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№019588
2927
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020127
2928
J01CA04
Амоксициллин
Хиконцил
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№020128
2929
J01CA04
Амоксициллин
Оспамокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№016566
2930
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС ® ДТ
таблетки диспергируемые 1000 мг
РК-ЛС-5№022565
2931
J01CA04
Амоксициллин
ОСПАМОКС ® ДТ
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№022566
2932
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 1000 мг
РК-ЛС-5№005032
2933
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№005033
2934
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 125 мг
РК-ЛС-5№005034
2935
J01CA04
Амоксициллин
Флемоксин Солютаб®
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№005052
J01CE
Пенициллины, чувствительные к бета-лактамазам
J01CE01
Бензилпенициллин
2936
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000000 ЕД
РК-ЛС-5№020160
2937
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 000 000 ЕД
РК-ЛС-5№004481
2938
J01CE01
Бензилпенициллин
Бензилпеннициллина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1000000 ЕД во флаконе

ҚР-ДЗ-5№004060
J01CE08
Бензатин бензилпенициллин
J01CE30
Бета-лактамазаларға сезімтал пенициллиндердің біріктірілімі
2939
J01CE30
Бета-лактамазаларға сезімтал пенициллиндердің біріктірілімі
Бициллин-3
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 600 000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№003548
2940
J01CE30
Бета-лактамазаларға сезімтал пенициллиндердің біріктірілімі
Бициллин-5
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 1200000 ӘБ + 300000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№004061
J01CR
Бета-лактамаза тежегіштерімен пенициллиндер
J01CR01
Ампициллин және бета-лактамаза тежегіші
2941
J01CR01
Ампициллин және бета-лактамаза тежегіші
Сульбацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1,5 г
ҚР-ДЗ-5№015047
2942
J01CR01
Ампициллин және бета-лактамаза тежегіші
Сульбацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,75 г
ҚР-ДЗ-5№015048
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
2943
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 2000 мг/200 мг
ҚР-ДЗ-5№019434
2944
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ400мг/57мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№004472
2945
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ 400 мг/ 57 мг
ҚР-ДЗ-5№022909
2946
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/28,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004471
2947
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг/28,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022908
2948
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксициллин+Клавулановая кислота
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г + 0,1 г
ҚР-ДЗ-5№020148
2949
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ228,5мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№018408
2950
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1200 мг
ҚР-ДЗ-5№011347
2951
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Аугментин®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ125мг/31,25мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№005807
2952
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018407
2953
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Клавам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ600 мг
ҚР-ДЗ-5№011348
2954
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Авиментин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг

РК-ЛС-5№004060
J01CE08
Бензатин бензилпенициллин
J01CE30
Комбинация пенициллинов, чувствительных к бета-лактамазам
2939
J01CE30
Комбинация пенициллинов, чувствительных к бета-лактамазам
Бициллин-3
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 600 000 ЕД
РК-ЛС-5№003548
2940
J01CE30
Комбинация пенициллинов, чувствительных к бета-лактамазам
Бициллин-5
порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения 1200000 ЕД + 300000 ЕД
РК-ЛС-5№004061
J01CR
Пенициллины с ингибиторами бета-лактамаз
J01CR01
Ампициллин и ингибитор бета-лактамазы
2941
J01CR01
Ампициллин и ингибитор бета-лактамазы
Сульбацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1,5 г
РК-ЛС-5№015047
2942
J01CR01
Ампициллин и ингибитор бета-лактамазы
Сульбацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 0,75 г
РК-ЛС-5№015048
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
2943
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 2000 мг/200 мг
РК-ЛС-5№019434
2944
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 400мг/57мг/5мл
РК-ЛС-5№004472
2945
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
порошок для приготовления суспензии 400 мг/ 57 мг
РК-ЛС-5№022909
2946
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/28,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004471
2947
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
порошок для приготовления суспензии 200 мг/28,5 мг
РК-ЛС-5№022908
2948
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксициллин+Клавулановая кислота
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г + 0,1 г
РК-ЛС-5№020148
2949
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 228,5мг/5мл
РК-ЛС-5№018408
2950
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам
порошок для приготовления раствора для инъекций 1200 мг
РК-ЛС-5№011347
2951
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Аугментин®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125мг/31,25мг/5мл
РК-ЛС-5№005807
2952
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№018407
2953
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Клавам
порошок для приготовления раствора для инъекций 600 мг
РК-ЛС-5№011348
2954
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Авиментин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1000 мг

2994
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Рапиклав 250 DT
Ұсақталатын таблеткалар 250 мг/62,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022857
2995
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Экоклав®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 250 мг+ 62,5 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022811
2996
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Экоклав®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 125 мг+ 31,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022812
2997
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Цимакс Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№022675
2998
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Цимакс Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№022676
2999
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Цимакс Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№022677
3000
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Цимакс Плюс
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200/28 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022659
3001
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Цимакс Плюс
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ400/57 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022660
3002
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004905
3003
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Сульбамокс
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500мг/250мг
ҚР-ДЗ-5№015165
3004
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Сульбамокс
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000мг/500мг
ҚР-ДЗ-5№015166
3005
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
КОАКТ
Қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг/125 мг
ҚР-ДЗ-5№121940
3006
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав® 2Х
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ457мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№009273
3007
J01CR02
Амоксициллин және бета-лактамаза тежегіші
Амоксиклав® 2Х
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 875мг/125мг
ҚР-ДЗ-5№016457
J01CR05
Пиперациллин және Тазобактам
3008
J01CR05
Пиперациллин және Тазобактам
Алпитоз - 4.5
Көктамыр ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№122019
3009
J01CR05
Пиперациллин және Тазобактам
Ревотаз®
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№010156
3010
J01CR05
Пиперациллин және Тазобактам
Пиперабактам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ4,5 г
ҚР-ДЗ-5№023430
J01D
Басқа бета-лактам антибиотиктері
J01DB
Бірінші буын цефалоспориндері
J01DB04
Цефазолин
3011
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрий тұзы
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг

2994
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Рапиклав 250 DT
таблетки диспергируемые 250 мг/62,5 мг
РК-ЛС-5№022857
2995
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Экоклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг+ 62,5 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022811
2996
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Экоклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг+ 31,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022812
2997
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Цимакс Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг/125 мг
РК-ЛС-5№022675
2998
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Цимакс Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг/125 мг
РК-ЛС-5№022676
2999
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Цимакс Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875 мг/125 мг
РК-ЛС-5№022677
3000
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Цимакс Плюс
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200/28 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022659
3001
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Цимакс Плюс
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 400/57 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022660
3002
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 156,25 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004905
3003
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Сульбамокс
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 500мг/250мг
РК-ЛС-5№015165
3004
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Сульбамокс
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1000мг/500мг
РК-ЛС-5№015166
3005
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
КОАКТ
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг/125 мг
РК-ЛС-5№121940
3006
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав® 2Х
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 457мг/5мл
РК-ЛС-5№009273
3007
J01CR02
Амоксициллин и ингибитор бета-лактамазы
Амоксиклав® 2Х
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 875мг/125мг
РК-ЛС-5№016457
J01CR05
Пиперациллин и Тазобактам
3008
J01CR05
Пиперациллин и Тазобактам
Алпитоз - 4.5
порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций 4,5 г
РК-ЛС-5№122019
3009
J01CR05
Пиперациллин и Тазобактам
Ревотаз®
Порошок для приготовления раствора для внутривенной инфузии 4,5 г
РК-ЛС-5№010156
3010
J01CR05
Пиперациллин и Тазобактам
Пиперабактам
порошок для приготовления раствора для инъекций 4,5 г
РК-ЛС-5№023430
J01D
Другие бета-лактамные антибиотики
J01DB
Цефалоспорины первого поколения
J01DB04
Цефазолин
3011
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг

ҚР-ДЗ-5№018314
3012
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№019432
3013
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрий тұзы
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г,
ҚР-ДЗ-5№014939
3014
J01DB04
Цефазолин
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№015608
3015
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018798
3016
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1г
ҚР-ДЗ-5№023091
3017
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№010202
3018
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин натрилі тұзы
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1г
ҚР-ДЗ-5№016568
J01DB05
Цефадроксил
3019
J01DB05
Цефадроксил
ВАЛДОЦЕФ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 250 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022459
3020
J01DB05
Цефадроксил
Валдоцеф
капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121998
J01DC
Екінші буын цефалоспориндері
J01DC02
Цефуроксим
3021
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 750 мг
ҚР-ДЗ-5№019807
3022
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004695
3023
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 250
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005330
3024
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005335
3025
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019984
3026
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-3№019949
3027
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№005337
3028
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019223
3029
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№023579
3030
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№005006
3031
J01DC02
Цефуроксим
Цефяпс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№022342
3032
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ750 мг
ҚР-ДЗ-5№010439
3033
J01DC02
Цефуроксим
Цефяпс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1,5 г
ҚР-ДЗ-5№022343
3034
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1,5 г
ҚР-ДЗ-5№005013
3035
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1500 мг

РК-ЛС-5№018314
3012
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№019432
3013
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г,
РК-ЛС-5№014939
3014
J01DB04
Цефазолин
ЦЕФАЗОЛИН-АКОС
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№015608
3015
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018798
3016
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1г
РК-ЛС-5№023091
3017
J01DB04
Цефазолин
Цефазолин
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№010202
3018
J01DB04
Цефазолин
Цефазолина натриевая соль
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1г
РК-ЛС-5№016568
J01DB05
Цефадроксил
3019
J01DB05
Цефадроксил
ВАЛДОЦЕФ
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022459
3020
J01DB05
Цефадроксил
Валдоцеф
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№121998
J01DC
Цефалоспорины второго поколения
J01DC02
Цефуроксим
3021
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 750 мг
РК-ЛС-5№019807
3022
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№004695
3023
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№005330
3024
J01DC02
Цефуроксим
Мегасеф® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005335
3025
J01DC02
Цефуроксим
Зиннат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019984
3026
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-3№019949
3027
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№005337
3028
J01DC02
Цефуроксим
МЕГАСЕФ® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019223
3029
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№023579
3030
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№005006
3031
J01DC02
Цефуроксим
Цефяпс
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№022342
3032
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 750 мг
РК-ЛС-5№010439
3033
J01DC02
Цефуроксим
Цефяпс
порошок для приготовления раствора для инъекций 1,5 г
РК-ЛС-5№022343
3034
J01DC02
Цефуроксим
Зоцеф®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1,5 г
РК-ЛС-5№005013
3035
J01DC02
Цефуроксим
Цефуроксим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1500 мг

ҚР-ДЗ-5№005440
3085
J01DD02
Цефтазидим
ЦЕФТАЗИДИМ-АКОС
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№003213
3086
J01DD02
Цефтазидим
ЦЕФТАЗИДИМ-АКОС
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2 г
ҚР-ДЗ-5№003224
3087
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№015719
3088
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2 г
ҚР-ДЗ-5№015720
3089
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№015718
J01DD04
Цефтриаксон
3090
J01DD04
Цефтриаксон
Абитракс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі) 1 г препараттан во құтыда, 3.5 мл еріткіш ампулада
ҚР-ДЗ-5№020620
3091
J01DD04
Цефтриаксон
Сертоцеф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі)1 г
ҚР-ДЗ-5№022323
3092
J01DD04
Цефтриаксон
Деницеф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№023333
3093
J01DD04
Цефтриаксон
Веракол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№021614
3094
J01DD04
Цефтриаксон
Белацеф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022226
3095
J01DD04
Цефтриаксон
Ксон®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№004570
3096
J01DD04
Цефтриаксон
Аксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016570
3097
J01DD04
Цефтриаксон
Авиксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№023342
3098
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№005046
3099
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№013733
3100
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ250 мг
ҚР-ДЗ-5№018287
3101
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№018266
3102
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№013713
3103
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі), 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№011043
3104
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітіндісі), 1 г
ҚР-ДЗ-5№011044
3105
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г

РК-ЛС-5№005440
3085
J01DD02
Цефтазидим
ЦЕФТАЗИДИМ-АКОС
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№003213
3086
J01DD02
Цефтазидим
ЦЕФТАЗИДИМ-АКОС
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№003224
3087
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№015719
3088
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№015720
3089
J01DD02
Цефтазидим
Супразид
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№015718
J01DD04
Цефтриаксон
3090
J01DD04
Цефтриаксон
Абитракс
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) по 1 г 1 г препарата во флаконе, по 3.5 мл растворителя в ампуле
РК-ЛС-5№020620
3091
J01DD04
Цефтриаксон
Сертоцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида )1 г
РК-ЛС-5№022323
3092
J01DD04
Цефтриаксон
Деницеф
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023333
3093
J01DD04
Цефтриаксон
Веракол
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№021614
3094
J01DD04
Цефтриаксон
Белацеф
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022226
3095
J01DD04
Цефтриаксон
Ксон®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№004570
3096
J01DD04
Цефтриаксон
Аксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016570
3097
J01DD04
Цефтриаксон
Авиксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023342
3098
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№005046
3099
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№013733
3100
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для инъекций 250 мг
РК-ЛС-5№018287
3101
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№018266
3102
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г
РК-ЛС-5№013713
3103
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 0,5 г
РК-ЛС-5№011043
3104
J01DD04
Цефтриаксон
Цефамед
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 1 г
РК-ЛС-5№011044
3105
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г

ҚР-ДЗ-5№018227
3106
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№015506
3107
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-КМП
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№005007
3108
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-БХФЗ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019577
3109
J01DD04
Цефтриаксон
Абитракс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі)500 мг
ҚР-ДЗ-5№021455
3110
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№018226
3111
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®+ Лидо
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№016778
3112
J01DD04
Цефтриаксон
РОТАЦЕФ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№017622
3113
J01DD04
Цефтриаксон
Кефаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 1г
ҚР-ДЗ-5№024134
3114
J01DD04
Цефтриаксон
Атрикс
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№020715
3115
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№011331
3116
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1 г
ҚР-ДЗ-5№011317
3117
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III® + Лидо Экстра
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№023869
3118
J01DD04
Цефтриаксон
Героцеф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 1 г
ҚР-ДЗ-5№018985
3119
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі) 1 г
ҚР-ДЗ-5№019008
3120
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)жиынтықта 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№019007
3121
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023372
3122
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№018799
3123
J01DD04
Цефтриаксон
Тороцеф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г

РК-ЛС-5№018227
3106
J01DD04
Цефтриаксон
ЦЕФТРИАКСОН
порошок для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№015506
3107
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-КМП
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№005007
3108
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон-БХФЗ
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№019577
3109
J01DD04
Цефтриаксон
Абитракс
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) 500 мг
РК-ЛС-5№021455
3110
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№018226
3111
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III®+ Лидо
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№016778
3112
J01DD04
Цефтриаксон
РОТАЦЕФ
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№017622
3113
J01DD04
Цефтриаксон
Кефаксон
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 1г
РК-ЛС-5№024134
3114
J01DD04
Цефтриаксон
Атрикс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№020715
3115
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№011331
3116
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтрокс™
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№011317
3117
J01DD04
Цефтриаксон
Цеф III® + Лидо Экстра
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№023869
3118
J01DD04
Цефтриаксон
Героцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№018985
3119
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида) 1 г
РК-ЛС-5№019008
3120
J01DD04
Цефтриаксон
Триакс
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%) 0,5 г
РК-ЛС-5№019007
3121
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023372
3122
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 1 г
РК-ЛС-5№018799
3123
J01DD04
Цефтриаксон
Тороцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г

ҚР-ДЗ-5№023301
3124
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
Бұлшықет iшiне инъекцияға арналған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған 1% лидокаин ерітіндісімен) жиынтықта1 г
ҚР-ДЗ-5№004499
3125
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
Бұлшықет iшiне инъекцияға арналған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған 1% лидокаин ерітіндісімен) жиынтықта500 мг
ҚР-ДЗ-5№004504
3126
J01DD04
Цефтриаксон
Цефазон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022945
3127
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№022924
3128
J01DD04
Цефтриаксон
АВЕКСОН-РАЦИОНАЛ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022815
3129
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 г
ҚР-ДЗ-5№022468
3130
J01DD04
Цефтриаксон
Тро-цефтриакс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022438
3131
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)жиынтықта 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№022244
3132
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді)жиынтықта 1 г
ҚР-ДЗ-5№022204
3133
J01DD04
Цефтриаксон
Цефаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1000 мг
ҚР-ДЗ-5№015056
3134
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№021617
3135
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1000 мг
ҚР-ДЗ-5№021619
3136
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2000 мг
ҚР-ДЗ-5№021618
3137
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№024434
J01DD08
Цефиксим
3138
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О-Форте
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№019034
3139
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004563
3140
J01DD08
Цефиксим
Цефим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011016
3141
J01DD08
Цефиксим
Супракс® Солютаб
Ұсақталатын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019835
3142
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021309
3143
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№017744
3144
J01DD08
Цефиксим
Авалексон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№024021
3145
J01DD08
Цефиксим
Зимакс
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№020708
3146
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 1,46 г

РК-ЛС-5№023301
3124
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
порошок для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1% раствором лидокаина для инъекций) 1 г
РК-ЛС-5№004499
3125
J01DD04
Цефтриаксон
Роцефин
порошок для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (1% раствором лидокаина для инъекций) 500 мг
РК-ЛС-5№004504
3126
J01DD04
Цефтриаксон
Цефазон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022945
3127
J01DD04
Цефтриаксон
Зибан
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 2 г
РК-ЛС-5№022924
3128
J01DD04
Цефтриаксон
АВЕКСОН-РАЦИОНАЛ
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022815
3129
J01DD04
Цефтриаксон
Медаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 2 г
РК-ЛС-5№022468
3130
J01DD04
Цефтриаксон
Тро-цефтриакс
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№022438
3131
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 0,5 г
РК-ЛС-5№022244
3132
J01DD04
Цефтриаксон
Сефабел
порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %) 1 г
РК-ЛС-5№022204
3133
J01DD04
Цефтриаксон
Цефаксон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№015056
3134
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№021617
3135
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№021619
3136
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон Сандоз®
порошок для приготовления раствора для инъекций 2000 мг
РК-ЛС-5№021618
3137
J01DD04
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
РК-ЛС-5№024434
J01DD08
Цефиксим
3138
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О-Форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№019034
3139
J01DD08
Цефиксим
Таксим-О
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№004563
3140
J01DD08
Цефиксим
Цефим
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№011016
3141
J01DD08
Цефиксим
Супракс® Солютаб
таблетки диспергируемые 400 мг
РК-ЛС-5№019835
3142
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021309
3143
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№017744
3144
J01DD08
Цефиксим
Авалексон
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№024021
3145
J01DD08
Цефиксим
Зимакс
порошок для приготовления суспензии 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№020708
3146
J01DD08
Цефиксим
Супракс®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1,46 г

ҚР-ДЗ-5№017836
3147
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 100мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021397
J01DD12
Цефоперазон
3148
J01DD12
Цефоперазон
Цефобоцид
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№019632
3149
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№015058
J01DD13
Цефподоксим
3150
J01DD13
Цефподоксим
Сефпотек®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022135
3151
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121870
3152
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121869
3153
J01DD13
Цефподоксим
Сефпотек®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014198
3154
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014639
3155
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023170
3156
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023173
3157
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023351
3158
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФПОДО
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023784
3159
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 50мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№022723
3160
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022724
3161
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№121978
3162
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022723
3163
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер еріткішімен (тазартылған су), 100 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№022724
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
3164
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Супероцеф-Элеас
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2 г
ҚР-ДЗ-3№019976
3165
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Авизон - С
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2 г
ҚР-ДЗ-5№023093
3166
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Цефпраз-С
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2 г
ҚР-ДЗ-5№017659
3167
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Гепацеф Комби
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ2 г
ҚР-ДЗ-5№019522
3168
J01DD62
Цефоперазон және бета-лактамаза тежегіші
Цефпраз-С
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г

РК-ЛС-5№017836
3147
J01DD08
Цефиксим
Ксифиа
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 100мг/5мл
РК-ЛС-5№021397
J01DD12
Цефоперазон
3148
J01DD12
Цефоперазон
Цефобоцид
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№019632
3149
J01DD12
Цефоперазон
Медоцеф
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№015058
J01DD13
Цефподоксим
3150
J01DD13
Цефподоксим
Сефпотек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022135
3151
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
Таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№121870
3152
J01DD13
Цефподоксим
Ауроподокс
Таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№121869
3153
J01DD13
Цефподоксим
Сефпотек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014198
3154
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014639
3155
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023170
3156
J01DD13
Цефподоксим
Песеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023173
3157
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023351
3158
J01DD13
Цефподоксим
ЦЕФПОДО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023784
3159
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 50мг/5мл
РК-ЛС-5№022723
3160
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022724
3161
J01DD13
Цефподоксим
СЕФПОТЕК®
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№121978
3162
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022723
3163
J01DD13
Цефподоксим
СЕФСИДАЛ-сановель
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь с растворителем (вода очищенная), 100 мг/5мл
РК-ЛС-5№022724
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
3164
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Супероцеф-Элеас
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-3№019976
3165
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Авизон - С
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№023093
3166
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Цефпраз-С
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№017659
3167
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Гепацеф Комби
порошок для приготовления раствора для инъекций 2 г
РК-ЛС-5№019522
3168
J01DD62
Цефоперазон и ингибитор бета-лактамазы
Цефпраз-С
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г

ҚР-ДЗ-5№017658
J01DE
Төртінші буын цефалоспориндері
J01DE01
Цефепим
3169
J01DE01
Цефепим
Денипим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№023404
3170
J01DE01
Цефепим
Цефепим - Элеас
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-3№019977
3171
J01DE01
Цефепим
Акпим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016557
3172
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№014898
3173
J01DE01
Цефепим
Мегапим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№020780
3174
J01DE01
Цефепим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№019072
3175
J01DE01
Цефепим
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№018399
3176
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№014897
3177
J01DE01
Цефепим
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№020006
3178
J01DE01
Цефепим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№021155
3179
J01DE01
Цефепим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№019071
3180
J01DE01
Цефепим
Хайпим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№017923
3181
J01DE01
Цефепим
Инфепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022958
3182
J01DE01
Цефепим
Эфипим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№004209
J01DH
Карбапенемы
J01DH02
Меропенем
3183
J01DH02
Меропенем
Меропенем - Элеас
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-3№019973
3184
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 0,5г
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№016816
3185
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 1г
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016818
3186
J01DH02
Меропенем
Меробактрин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018032
3187
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№016486
3188
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№022705
3189
J01DH02
Меропенем
Закстер
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№020421
3190
J01DH02
Меропенем
Изипенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023596
3191
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0,5 г
ҚР-ДЗ-5№016485
3192
J01DH02
Меропенем
Мерограм
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№122093
3193
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ0.5 г
ҚР-ДЗ-5№022704

РК-ЛС-5№017658
J01DE
Цефалоспорины четвертого поколения
J01DE01
Цефепим
3169
J01DE01
Цефепим
Денипим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№023404
3170
J01DE01
Цефепим
Цефепим - Элеас
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-3№019977
3171
J01DE01
Цефепим
Акпим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016557
3172
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№014898
3173
J01DE01
Цефепим
Мегапим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№020780
3174
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№019072
3175
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№018399
3176
J01DE01
Цефепим
Цеф IV®
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№014897
3177
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№020006
3178
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№021155
3179
J01DE01
Цефепим
Цефепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№019071
3180
J01DE01
Цефепим
Хайпим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№017923
3181
J01DE01
Цефепим
Инфепим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022958
3182
J01DE01
Цефепим
Эфипим
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№004209
J01DH
Карбапенемы
J01DH02
Меропенем
3183
J01DH02
Меропенем
Меропенем - Элеас
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-3№019973
3184
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 0,5г
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№016816
3185
J01DH02
Меропенем
Племонем™ 1г
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016818
3186
J01DH02
Меропенем
Меробактрин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018032
3187
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№016486
3188
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№022705
3189
J01DH02
Меропенем
Закстер
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№020421
3190
J01DH02
Меропенем
Изипенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№023596
3191
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 0,5 г
РК-ЛС-5№016485
3192
J01DH02
Меропенем
Мерограм
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№122093
3193
J01DH02
Меропенем
Висвопенем
порошок для приготовления раствора для инъекций 0.5 г
РК-ЛС-5№022704

3194
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019348
3195
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№019349
3196
J01DH02
Меропенем
Мепенам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№019491
3197
J01DH02
Меропенем
Мерограм
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1000 мг
ҚР-ДЗ-5№122094
3198
J01DH02
Меропенем
Меронем®
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№017668
3199
J01DH02
Меропенем
Архимакс
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121699
3200
J01DH02
Меропенем
Меронем®
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№017669
3201
J01DH02
Меропенем
Архимакс
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121700
3202
J01DH02
Меропенем
Визмеро
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500мг
ҚР-ДЗ-5№121923
3203
J01DH02
Меропенем
Визмеро
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 100мг
ҚР-ДЗ-5№121924
3204
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023458
3205
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
м 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023459
3206
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№024367
J01DH03
Эртапенем
3207
J01DH03
Эртапенем
Эртапик
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023619
3208
J01DH03
Эртапенем
Эртапенем-Элеас
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г
ҚР-ДЗ-5№022303
3209
J01DH03
Эртапенем
Инванз
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 г
ҚР-ДЗ-5№014787
3210
J01DH03
Эртапенем
Инвакар
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№023526
J01DH04
Дорипенем
3211
J01DH04
Дорипенем
Дорипенем - Элеас
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-3№019979
3212
J01DH04
Дорипенем
Дорипрекс®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013552
3213
J01DH04
Дорипенем
Дапар
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022758
3214
J01DH04
Дорипенем
Дапар
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022759
3215
J01DH04
Дорипенем
ДОРИПУР 500
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023928
J01DH51
Циластатинмен имипенем
3216
J01DH51
Циластатинмен имипенем
Имицил - Элеас
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг

3194
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№019348
3195
J01DH02
Меропенем
Меропенем
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№019349
3196
J01DH02
Меропенем
Мепенам
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№019491
3197
J01DH02
Меропенем
Мерограм
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
РК-ЛС-5№122094
3198
J01DH02
Меропенем
Меронем®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№017668
3199
J01DH02
Меропенем
Архимакс
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№121699
3200
J01DH02
Меропенем
Меронем®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№017669
3201
J01DH02
Меропенем
Архимакс
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№121700
3202
J01DH02
Меропенем
Визмеро
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 500мг
РК-ЛС-5№121923
3203
J01DH02
Меропенем
Визмеро
порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий 100мг
РК-ЛС-5№121924
3204
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023458
3205
J01DH02
Меропенем
Вегапенем
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№023459
3206
J01DH02
Меропенем
Меропенем
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№024367
J01DH03
Эртапенем
3207
J01DH03
Эртапенем
Эртапик
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023619
3208
J01DH03
Эртапенем
Эртапенем-Элеас
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 г
РК-ЛС-5№022303
3209
J01DH03
Эртапенем
Инванз
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№014787
3210
J01DH03
Эртапенем
Инвакар
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№023526
J01DH04
Дорипенем
3211
J01DH04
Дорипенем
Дорипенем - Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-3№019979
3212
J01DH04
Дорипенем
Дорипрекс®
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№013552
3213
J01DH04
Дорипенем
Дапар
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022758
3214
J01DH04
Дорипенем
Дапар
порошок для приготовления раствора для инфузий 250 мг
РК-ЛС-5№022759
3215
J01DH04
Дорипенем
ДОРИПУР 500
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023928
J01DH51
Имипенем с циластатином
3216
J01DH51
Имипенем с циластатином
Имицил - Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг

ҚР-ДЗ-3№019980
3217
J01DH51
Циластатинмен имипенем
Имипенем+Циластатин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№010367
3218
J01DH51
Циластатинмен имипенем
Цилапенем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5г/0,5г
ҚР-ДЗ-5№019130
3219
J01DH51
Циластатинмен имипенем
Пиминам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№018638
3220
J01DH51
Циластатинмен имипенем
Цилапенем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,25 г/0,25г
ҚР-ДЗ-5№019129
3221
J01DH51
Циластатинмен имипенем
Аквапен-I
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг+ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023790
3222
J01DH51
Циластатинмен имипенем
ИНЕМПЛЮС 500
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг/500 мг
ҚР-ДЗ-5№023931
J01DI02
Цефтаролин фосамилі
3223
J01DI02
Цефтаролин фосамилі
Зинфоро®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№021294
J01E
Сульфаниламидтер және триметоприм
J01EE
Сульфаниламидтердің триметоприммен біріктірілімі, оның туындыларын қоса
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
3224
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№014518
3225
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 480 мг
ҚР-ДЗ-5№014517
3226
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
Ішуге арналған суспензия 240 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№004653
3227
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол 480
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (80мг+16мг)/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015903
3228
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептрим®
Ішуге арналған суспензия 120 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003932
3229
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептрим
таблеткалар 480 мг
ҚР-ДЗ-5№010960
3230
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептрим
таблеткалар 0,4 г/0,08 г
ҚР-ДЗ-5№023431
3231
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Ко-тримоксазол Собхан
таблеткалар 400/80 мг
ҚР-ДЗ-5№122147
3232
J01EE01
Сульфаметоксазол және Триметоприм
Бисептол
таблеткалар 960 мг
ҚР-ДЗ-5№121690
J01F
Макролидтер және линкозамидтер
J01FA
Макролиды
J01FA02
Спирамицин
3233
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№021125
3234
J01FA02
Спирамицин
Дорамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№018034
3235
J01FA02
Спирамицин
Макромицин 3.0 млн ХБ
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн.ХБ
ҚР-ДЗ-5№014193
3236
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 ХБ
ҚР-ДЗ-5№021124
3237
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1.5 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№022797
3238
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№022798
3239

РК-ЛС-3№019980
3217
J01DH51
Имипенем с циластатином
Имипенем+Циластатин
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№010367
3218
J01DH51
Имипенем с циластатином
Цилапенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,5г/0,5г
РК-ЛС-5№019130
3219
J01DH51
Имипенем с циластатином
Пиминам
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№018638
3220
J01DH51
Имипенем с циластатином
Цилапенем
порошок для приготовления раствора для инфузий 0,25 г/0,25г
РК-ЛС-5№019129
3221
J01DH51
Имипенем с циластатином
Аквапен-I
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг+ 500 мг
РК-ЛС-5№023790
3222
J01DH51
Имипенем с циластатином
ИНЕМПЛЮС 500
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг/500 мг
РК-ЛС-5№023931
J01DI02
Цефтаролина фосамил
3223
J01DI02
Цефтаролина фосамил
Зинфоро®
порошок для приготовления раствора для инфузий 600 мг
РК-ЛС-5№021294
J01E
Сульфаниламиды и триметоприм
J01EE
Сульфаниламиды в комбинации с триметопримом, включая его производные
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
3224
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 120 мг
РК-ЛС-5№014518
3225
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 480 мг
РК-ЛС-5№014517
3226
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
суспензия для перорального применения 240 мг/5 мл
РК-ЛС-5№004653
3227
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол 480
концентрат для приготовления раствора для инфузий (80мг+16мг)/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№015903
3228
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептрим®
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003932
3229
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептрим
таблетки 480 мг
РК-ЛС-5№010960
3230
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептрим
таблетки 0,4 г/0,08 г
РК-ЛС-5№023431
3231
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Ко-тримоксазол Собхан
таблетки 400/80 мг
РК-ЛС-5№122147
3232
J01EE01
Сульфаметоксазол и Триметоприм
Бисептол
таблетки 960 мг
РК-ЛС-5№121690
J01F
Макролиды и линкозамиды
J01FA
Макролиды
J01FA02
Спирамицин
3233
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3млн МЕ
РК-ЛС-5№021125
3234
J01FA02
Спирамицин
Дорамицин
таблетки, покрытые оболочкой, 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№018034
3235
J01FA02
Спирамицин
Макромицин 3.0 млн МЕ
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн.МЕ
РК-ЛС-5№014193
3236
J01FA02
Спирамицин
Спрамакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1,5 МЕ
РК-ЛС-5№021124
3237
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1.5 млн МЕ
РК-ЛС-5№022797
3238
J01FA02
Спирамицин
Спирацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№022798
3239

J01FA02
Спирамицин
Спайрекс
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№000590
3240
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 1,5 млн.ХБ
ҚР-ДЗ-5№012146
3241
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 млн ХБ
ҚР-ДЗ-5№012147
J01FA01
Эритромицин
3242
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№010098
3243
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010097
3244
J01FA01
Эритромицин
Тармицин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013679
3245
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№003555
3246
J01FA01
Эритромицин
ЭРИТРОМИЦИН
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015911
J01FA03
Мидекамицин
3247
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 175 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003625
3248
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003624
J01FA06
Рокситромицин
3249
J01FA06
Рокситромицин
Роксибел®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004574
3250
J01FA06
Рокситромицин
Рокситромицин Сандоз®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015769
J01FA09
Кларитромицин
3251
J01FA09
Кларитромицин
Клацид® В.В
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014631
3252
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022668
3253
J01FA09
Кларитромицин
Максилин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023184
3254
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021425
3255
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014736
3256
J01FA09
Кларитромицин
Клабел® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010792
3257
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021424
3258
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014735
3259
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет XL
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017724
3260
J01FA09
Кларитромицин
Клабел® 250
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018468
3261
J01FA09
Кларитромицин
КЛАРИТРО
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023956
3262
J01FA09
Кларитромицин
СР-Кларен
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019639
3263
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 500
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

J01FA02
Спирамицин
Спайрекс
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№000590
3240
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
таблетки, покрытые оболочкой 1,5 млн.МЕ
РК-ЛС-5№012146
3241
J01FA02
Спирамицин
Ровамицин®
таблетки, покрытые оболочкой 3 млн МЕ
РК-ЛС-5№012147
J01FA01
Эритромицин
3242
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№010098
3243
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№010097
3244
J01FA01
Эритромицин
Тармицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№013679
3245
J01FA01
Эритромицин
Эритромицин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№003555
3246
J01FA01
Эритромицин
ЭРИТРОМИЦИН
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг
РК-ЛС-5№015911
J01FA03
Мидекамицин
3247
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 175 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003625
3248
J01FA03
Мидекамицин
Макропен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003624
J01FA06
Рокситромицин
3249
J01FA06
Рокситромицин
Роксибел®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№004574
3250
J01FA06
Рокситромицин
Рокситромицин Сандоз®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015769
J01FA09
Кларитромицин
3251
J01FA09
Кларитромицин
Клацид® В.В
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№014631
3252
J01FA09
Кларитромицин
Клацид®
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022668
3253
J01FA09
Кларитромицин
Максилин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023184
3254
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021425
3255
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014736
3256
J01FA09
Кларитромицин
Клабел® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010792
3257
J01FA09
Кларитромицин
Томиклар
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№021424
3258
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№014735
3259
J01FA09
Кларитромицин
Кларигет XL
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№017724
3260
J01FA09
Кларитромицин
Клабел® 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№018468
3261
J01FA09
Кларитромицин
КЛАРИТРО
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
РК-ЛС-5№023956
3262
J01FA09
Кларитромицин
СР-Кларен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№019639
3263
J01FA09
Кларитромицин
Кларанта 500
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг

ҚР-ДЗ-5№016562
J01FA10
Азитромицин
3288
J01FA10
Азитромицин
Зитротель
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023279
3289
J01FA10
Азитромицин
Сумамед® форте
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/5 мл, 37.5 мл
ҚР-ДЗ-5№003533
3290
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/5мл, 60 мл
ҚР-ДЗ-5№023401
3291
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023868
3292
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК® 100
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019119
3293
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК® 200
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/5 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№019120
3294
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК® 200
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/5 мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№019120
3295
J01FA10
Азитромицин
Зитмак® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014990
3296
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021509
3297
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/5 мл, 15 мл
ҚР-ДЗ-5№022954
3298
J01FA10
Азитромицин
Аратро
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№020837
3299
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020849
3300
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020850
3301
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020851
3302
J01FA10
Азитромицин
Экомед®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022718
3303
J01FA10
Азитромицин
Экомед®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022719
3304
J01FA10
Азитромицин
Зетрон
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ (еріткішпен жиынтықта – тазартылған су) 200 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№016822
3305
J01FA10
Азитромицин
Зитмак® 250
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016449
3306
J01FA10
Азитромицин
Зитмак® 125
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№016450
3307
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016605
3308
J01FA10
Азитромицин
Азитромицин Сандоз®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021405
3309
J01FA10
Азитромицин
Сумамед®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№003550
3310
J01FA10
Азитромицин
Азитромицин Сандоз®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ200 мг/5 мл

РК-ЛС-5№016562
J01FA10
Азитромицин
3288
J01FA10
Азитромицин
Зитротель
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023279
3289
J01FA10
Азитромицин
Сумамед® форте
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл, 37.5 мл
РК-ЛС-5№003533
3290
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5мл, 60 мл
РК-ЛС-5№023401
3291
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023868
3292
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК® 100
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл, 20 мл
РК-ЛС-5№019119
3293
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК® 200
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№019120
3294
J01FA10
Азитромицин
ЗИТМАК® 200
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл, 15 мл
РК-ЛС-5№019120
3295
J01FA10
Азитромицин
Зитмак® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014990
3296
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021509
3297
J01FA10
Азитромицин
Жасмед
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200 мг/5 мл, 15 мл
РК-ЛС-5№022954
3298
J01FA10
Азитромицин
Аратро
порошок для приготовления оральной суспензии 200мг/5мл
РК-ЛС-5№020837
3299
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
порошок для приготовления суспензии оральной 50 мг
РК-ЛС-5№020849
3300
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
порошок для приготовления суспензии оральной 100 мг
РК-ЛС-5№020850
3301
J01FA10
Азитромицин
АзитРус®
порошок для приготовления суспензии оральной 200 мг
РК-ЛС-5№020851
3302
J01FA10
Азитромицин
Экомед®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022718
3303
J01FA10
Азитромицин
Экомед®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022719
3304
J01FA10
Азитромицин
Зетрон
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь (в комплекте с растворителем – вода очищенная) 200 мг/5 мл
РК-ЛС-5№016822
3305
J01FA10
Азитромицин
Зитмак® 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№016449
3306
J01FA10
Азитромицин
Зитмак® 125
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 125 мг
РК-ЛС-5№016450
3307
J01FA10
Азитромицин
Зиромин
таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№016605
3308
J01FA10
Азитромицин
Азитромицин Сандоз®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№021405
3309
J01FA10
Азитромицин
Сумамед®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№003550
3310
J01FA10
Азитромицин
Азитромицин Сандоз®
порошок для приготовления суспензии для приема внутрь 200 мг/5 мл

Инъекцияға арналған ерітінді 30% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№000107
3370
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018014
J01G
Аминогликозидтер
J01GA
Стрептомицины
J01GA01
Стрептомицин
3371
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№014833
3372
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин сульфат
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 Грамм
ҚР-ДЗ-5№023939
J01GB
Өзге аминогликозидтер
J01GB01
Тобрамицин
Орфандық
3373
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 28 мг
ҚР-ДЗ-5№122055
J01GB03
Гентамицин
3374
J01GB03
Гентамицин
Гентамицин сульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 4%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015746
3375
J01GB03
Гентамицин
Гентамицин сульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 4%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015089
J01GB04
Канамицин
3376
J01GB04
Канамицин
Канамицин сульфаты
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№018013
J01GB06
Амикацин
3377
J01GB06
Амикацин
Меркацин
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл 2 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№122053
3378
J01GB06
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-3№021481
3379
J01GB06
Амикацин
Меркацин
Инъекцияға арналған ерітінді, 500 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№122054
3380
J01GB06
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ500 мг
ҚР-ДЗ-5№009227
3381
J01GB06
Амикацин
Селемицин
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 500мг/2мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024487
J01M
Бактерияға қарсы препараттар - хинолон туындылары
J01MA
Фторхинолоны
J01MA01
Офлоксацин
3382
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021326
3383
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
Инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл 100 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№023406
3384
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022352
3385
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015492
3386
J01MA01
Офлоксацин
Ионофол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018995
3387
J01MA01
Офлоксацин
Офломак-200
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024213
3388
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004047
3389
J01MA01
Офлоксацин
Офло®
Инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№012890
3390
J01MA01
Офлоксацин
Флосиприн
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121908
3391
J01MA01
Офлоксацин
Флосиприн
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121909
3392
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017603
J01MA02
Ципрофлоксацин
3393
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрокс
Инфузияға арналған ерітінді0,2% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№001822
3394
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді0,2% 100 мл

раствор для инъекций 30% 2 мл
РК-ЛС-5№000107
3370
J01FF02
Линкомицин
Линкомицин
Капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018014
J01G
Аминогликозиды
J01GA
Стрептомицины
J01GA01
Стрептомицин
3371
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин
порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения 1 г
РК-ЛС-5№014833
3372
J01GA01
Стрептомицин
Стрептомицин сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 Грамм
РК-ЛС-5№023939
J01GB
Прочие аминогликозиды
J01GB01
Тобрамицин
орфанный
3373
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 28 мг
РК-ЛС-5№122055
J01GB03
Гентамицин
3374
J01GB03
Гентамицин
Гентамицина сульфат
раствор для инъекций 4%, 2 мл
РК-ЛС-5№015746
3375
J01GB03
Гентамицин
Гентамицина сульфат
раствор для инъекций 4%, 2 мл
РК-ЛС-5№015089
J01GB04
Канамицин
3376
J01GB04
Канамицин
Канамицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№018013
J01GB06
Амикацин
3377
J01GB06
Амикацин
Меркацин
раствор для инъекций 100 мг/2 мл по 2 мл
РК-ЛС-5№122053
3378
J01GB06
Амикацин
Амикацин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-3№021481
3379
J01GB06
Амикацин
Меркацин
раствор для инъекций, 500 мг/2 мл
РК-ЛС-5№122054
3380
J01GB06
Амикацин
Амикацин
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
РК-ЛС-5№009227
3381
J01GB06
Амикацин
Селемицин
Раствор для инъекций и инфузий 500мг/2мл 2 мл
РК-ЛС-5№024487
J01M
Антибактериальные препараты - производные хинолона
J01MA
Фторхинолоны
J01MA01
Офлоксацин
3382
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021326
3383
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
раствор для инфузий 2 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№023406
3384
J01MA01
Офлоксацин
Офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022352
3385
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№015492
3386
J01MA01
Офлоксацин
Ионофол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018995
3387
J01MA01
Офлоксацин
Офломак-200
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024213
3388
J01MA01
Офлоксацин
Офлокса®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№004047
3389
J01MA01
Офлоксацин
Офло®
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№012890
3390
J01MA01
Офлоксацин
Флосиприн
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№121908
3391
J01MA01
Офлоксацин
Флосиприн
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№121909
3392
J01MA01
Офлоксацин
Рофлоксан
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№017603
J01MA02
Ципрофлоксацин
3393
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрокс
раствор для инфузий 0,2% по 100 мл
РК-ЛС-5№001822
3394
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин
раствор для инфузий 0,2% по 100 мл

ҚР-ДЗ-5№022713
3422
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран ОД
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022714
3423
J01MA02
Ципрофлоксацин
Флапрокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019733
3424
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ифиципро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№015830
3425
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ифиципро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№015831
J01MA06
Норфлоксацин
3426
J01MA06
Норфлоксацин
Норбактин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003429
3427
J01MA06
Норфлоксацин
Нолицин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015621
J01MA12
Левофлоксацин
3428
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
Вена ішіне инфузияға арналған ерітінді 500мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022208
3429
J01MA12
Левофлоксацин
Левозин
Инфузияға арналған ерітінді 500мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022142
3430
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлокс
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022538
3431
J01MA12
Левофлоксацин
Леваксела®
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022765
3432
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин-Н
Инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№022374
3433
J01MA12
Левофлоксацин
ТАЙГЕРОН®
Инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023052
3434
J01MA12
Левофлоксацин
Лефлок-Дарница
Инфузияға арналған ерітінді 0,5%, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023494
3435
J01MA12
Левофлоксацин
Примафлокс
Инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023565
3436
J01MA12
Левофлоксацин
Флорокс-Л
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018987
3437
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
Инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018702
3438
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021341
3439
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді5мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022353
3440
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді3 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021340
3441
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021339
3442
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН 750
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№014993
3443
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023068
3444
J01MA12
Левофлоксацин
ОД-Левокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019272
3445
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014724
3446
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014992
3447
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН 250
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014991
3448
J01MA12
Левофлоксацин
Леволет
Инфузияға арналған ерітінді500 мг/100 мл

РК-ЛС-5№022713
3422
J01MA02
Ципрофлоксацин
Цифран ОД
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 1000 мг
РК-ЛС-5№022714
3423
J01MA02
Ципрофлоксацин
Флапрокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019733
3424
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ифиципро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№015830
3425
J01MA02
Ципрофлоксацин
Ифиципро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№015831
J01MA06
Норфлоксацин
3426
J01MA06
Норфлоксацин
Норбактин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003429
3427
J01MA06
Норфлоксацин
Нолицин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№015621
J01MA12
Левофлоксацин
3428
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
раствор для внутривенных инфузий 500мг/100мл
РК-ЛС-5№022208
3429
J01MA12
Левофлоксацин
Левозин
раствор для инфузий 500мг/100мл
РК-ЛС-5№022142
3430
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлокс
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022538
3431
J01MA12
Левофлоксацин
Леваксела®
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022765
3432
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин-Н
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№022374
3433
J01MA12
Левофлоксацин
ТАЙГЕРОН®
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023052
3434
J01MA12
Левофлоксацин
Лефлок-Дарница
раствор для инфузий 0,5%, 100 мл
РК-ЛС-5№023494
3435
J01MA12
Левофлоксацин
Примафлокс
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023565
3436
J01MA12
Левофлоксацин
Флорокс-Л
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018987
3437
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№018702
3438
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
раствор для инфузий 5 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№021341
3439
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
раствор для инфузий 5мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№022353
3440
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
раствор для инфузий 3 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021340
3441
J01MA12
Левофлоксацин
Левофлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-3№021339
3442
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН 750
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 750 мг
РК-ЛС-5№014993
3443
J01MA12
Левофлоксацин
Левоксимед
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023068
3444
J01MA12
Левофлоксацин
ОД-Левокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019272
3445
J01MA12
Левофлоксацин
Левоцин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014724
3446
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014992
3447
J01MA12
Левофлоксацин
ЛЕВОЗИН 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№014991
3448
J01MA12
Левофлоксацин
Леволет
раствор для инфузий 500 мг/100 мл

ҚР-ДЗ-5№121810
3477
J01MA12
Левофлоксацин
Леволет
таблеткалар 750 мг
ҚР-ДЗ-5№021616
3478
J01MA12
Левофлоксацин
Левомак 250
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№003355
3479
J01MA12
Левофлоксацин
Левомак 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003356
3480
J01MA12
Левофлоксацин
Потант-сановель
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014996
3481
J01MA12
Левофлоксацин
Левадидоз
Инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№022539
3482
J01MA12
Левофлоксацин
Таваник
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№009968
J01MA14
Моксифлоксацин
3483
J01MA14
Моксифлоксацин
Неофлокс®
Инфузияға арналған ерітінді 400 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023688
3484
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин-Келун-Казфарм
Инфузияға арналған ерітінді400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-5№022372
3485
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
Инфузияға арналған ерітінді400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-5№003600
3486
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-5№022351
3487
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
Инфузияға арналған ерітінді400 мг/250 мл 250 мл
ҚР-ДЗ-5№022175
3488
J01MA14
Моксифлоксацин
Пленмокси
Инфузияға арналған ерітінді400 мг/100 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022502
3489
J01MA14
Моксифлоксацин
Ротомокс
Инфузияға арналған ерітінді 400 мг /250 мл
ҚР-ДЗ-5№022298
3490
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксивен
Инфузияға арналған ерітінді 400 мг/250 мл
ҚР-ДЗ-3№022732
3491
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003599
3492
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксиспан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021140
3493
J01MA14
Моксифлоксацин
Микромокс-400
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021238
3494
J01MA14
Моксифлоксацин
Ротомокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022312
3495
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022494
3496
J01MA14
Моксифлоксацин
Пленмокси
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022716
3497
J01MA14
Моксифлоксацин
Флоксейф® 400
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022769
3498
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023724
3499
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксинорм
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019580
3500
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023286
3501
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлокс
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№019966
3502
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003618
3503
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксипрес®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№020697
J01MB
Басқа хинолондар

РК-ЛС-5№121810
3477
J01MA12
Левофлоксацин
Леволет
таблетки 750 мг
РК-ЛС-5№021616
3478
J01MA12
Левофлоксацин
Левомак 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№003355
3479
J01MA12
Левофлоксацин
Левомак 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№003356
3480
J01MA12
Левофлоксацин
Потант-сановель
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014996
3481
J01MA12
Левофлоксацин
Левадидоз
раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№022539
3482
J01MA12
Левофлоксацин
Таваник
раствор для инфузий 5 мг/мл , 100 мл
РК-ЛС-5№009968
J01MA14
Моксифлоксацин
3483
J01MA14
Моксифлоксацин
Неофлокс®
раствор для инфузий 400 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023688
3484
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин-Келун-Казфарм
раствор для инфузий 400 мг/250 мл
РК-ЛС-5№022372
3485
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
раствор для инфузий 400 мг/250 мл
РК-ЛС-5№003600
3486
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
раствор для инфузий, 400 мг/250 мл
РК-ЛС-5№022351
3487
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
раствор для инфузий 400 мг/250 мл по 250 мл
РК-ЛС-5№022175
3488
J01MA14
Моксифлоксацин
Пленмокси
раствор для инфузий 400 мг/100 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№022502
3489
J01MA14
Моксифлоксацин
Ротомокс
раствор для инфузий 400 мг /250 мл
РК-ЛС-5№022298
3490
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксивен
раствор для инфузий 400 мг/250 мл
РК-ЛС-3№022732
3491
J01MA14
Моксифлоксацин
Авелокс®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003599
3492
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксиспан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021140
3493
J01MA14
Моксифлоксацин
Микромокс-400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021238
3494
J01MA14
Моксифлоксацин
Ротомокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022312
3495
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлоксацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022494
3496
J01MA14
Моксифлоксацин
Пленмокси
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022716
3497
J01MA14
Моксифлоксацин
Флоксейф® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022769
3498
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№023724
3499
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксинорм
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№019580
3500
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксикум
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023286
3501
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксифлокс
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№019966
3502
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксимак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003618
3503
J01MA14
Моксифлоксацин
Моксипрес®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№020697
J01MB
Прочие хинолоны

J01MB02
Налидикс қышқылы
J01X
Басқа бактерияға қарсы препараттар
J01XA
Гликопептидті құрылымдағы антибиотиктер
J01XA01
Ванкомицин
3504
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-Элеас
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№022299
3505
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№121932
3506
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121931
J01XA02
Тейкопланин
3507
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121928
3508
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121927
3509
J01XA02
Тейкопланин
ГЛИТЕЙК
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 мг еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
ҚР-ДЗ-5№020987
J01XB
Полимиксины
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
3510
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
Кометад
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№022506
3511
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-3№021312
3512
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021066
3513
J01XD01
Метронидазол
Клион®
Инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010270
3514
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Дарница
Инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023657
3515
J01XD01
Метронидазол
Метрид
Инфузияға арналған ерітінді0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016129
3516
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023015
3517
J01XD01
Метронидазол
Метрогил
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016490
3518
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016281
3519
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-АКОС
Инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019399
3520
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011223
3521
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017942
3522
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014342
3523
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Здоровье
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016135
3524
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016282
3525
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-6№021418
J01XD02
Тинидазол
3526
J01XD02
Тинидазол
Тинидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017059
J01XD03
Орнидазол
3527
J01XD03
Орнидазол
Орникап® 250
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019091

J01MB02
Налидиксовая кислота
J01X
Другие антибактериальные препараты
J01XA
Антибиотики гликопептидной структуры
J01XA01
Ванкомицин
3504
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-Элеас
порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№022299
3505
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
порошок для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№121932
3506
J01XA01
Ванкомицин
Ванкомицин-ТФ
порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№121931
J01XA02
Тейкопланин
3507
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенных и внутримышечных инъекций 400 мг
РК-ЛС-5№121928
3508
J01XA02
Тейкопланин
Тейкопланин-ТФ
порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 200 мг
РК-ЛС-5№121927
3509
J01XA02
Тейкопланин
ГЛИТЕЙК
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций 400 мг
РК-ЛС-5№020987
J01XB
Полимиксины
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
3510
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
Кометад
порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий 1000000 Единица действия
РК-ЛС-5№022506
3511
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-3№021312
3512
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№021066
3513
J01XD01
Метронидазол
Клион®
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№010270
3514
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Дарница
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№023657
3515
J01XD01
Метронидазол
Метрид
раствор для инфузий 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№016129
3516
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№023015
3517
J01XD01
Метронидазол
Метрогил
раствор для внутривенного введения 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№016490
3518
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
раствор для внутривенного введения 0,5% 100 мл
РК-ЛС-5№016281
3519
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-АКОС
раствор для инфузий 5 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№019399
3520
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№011223
3521
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№017942
3522
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№014342
3523
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол-Здоровье
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016135
3524
J01XD01
Метронидазол
Трихопол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016282
3525
J01XD01
Метронидазол
Метронидазол
таблетки 250 мг
РК-ЛС-6№021418
J01XD02
Тинидазол
3526
J01XD02
Тинидазол
Тинидазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№017059
J01XD03
Орнидазол
3527
Р01АВ03
Орнидазол
Орникап® 250
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№019091

3528
J01XD03
Орнидазол
Орникап® 500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019092
3529
J01XD03
Орнидазол
Орнигил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013276
3530
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021079
3531
J01XD03
Орнидазол
Гайро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№013932
3532
J01XD03
Орнидазол
Орнисид® форте
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004127
3533
J01XD03
Орнидазол
Орнизол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№004307
3534
J01XD03
Орнидазол
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023426
3535
J01XD03
Орнидазол
Орнисид®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№011191
3536
J01XD03
Орнидазол
ОРГИЛ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011691
3537
J01XD03
Орнидазол
Дазолик
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010595
3538
J01XD03
Орнидазол
Ориванс
Инфузияға арналған ерітінді 500 мг/100 мл
ҚР-ДЗ-5№023539
3539
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
Инфузияға арналған ерітінді5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022883
3540
J01XD03
Орнидазол
Орнидазол
Инфузияға арналған ерітінді500мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022361
J01XE
Нитрофуран туындылары
J01XE01
Нитрофурантоин
3541
J01XE01
Нитрофурантоин
Фурадонин
таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019338
J01XX
Басқа бактерияға қарсы препараттар
J01XX01
Фосфомицин
3542
J01XX01
Фосфомицин
Берни
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№022306
3543
J01XX01
Фосфомицин
Монурал
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№016799
3544
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомед
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктелген ұнтақ 3 г
ҚР-ДЗ-5№023111
3545
J01XX01
Фосфомицин
Урфоцин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№021611
3546
J01XX01
Фосфомицин
Уросептик
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№021284
3547
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал®
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№023650
3548
J01XX01
Фосфомицин
УРОГРАМ ПЛЮС
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№024040
3549
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал®
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№023649
3550
J01XX01
Фосфомицин
Фосфорал
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 3 г
ҚР-ДЗ-5№024435
3551
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомицин-ЛФ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ҚР-ДЗ-5№022631
J01XX08
Линезолид
3552
J01XX08
Линезолид
Амизолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022031
3553
J01XX08
Линезолид
Линезол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг

3528
Р01АВ03
Орнидазол
Орникап® 500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019092
3529
J01XD03
Орнидазол
Орнигил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013276
3530
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021079
3531
J01XD03
Орнидазол
Гайро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№013932
3532
Р01АВ03
Орнидазол
Орнисид® форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004127
3533
Р01АВ03
Орнидазол
Орнизол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№004307
3534
J01XD03
Орнидазол
Орнидазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№023426
3535
Р01АВ03
Орнидазол
Орнисид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№011191
3536
Р01АВ03
Орнидазол
ОРГИЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№011691
3537
J01XD03
Орнидазол
Дазолик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№010595
3538
J01XD03
Орнидазол
Ориванс
Раствор для инфузий 500 мг/100 мл
РК-ЛС-5№023539
3539
J01XD03
Орнидазол
ОЗОЛ
Раствор для инфузий 5 мг/мл
РК-ЛС-5№022883
3540
J01XD03
Орнидазол
Орнидазол
Раствор для инфузий 500мг/100мл
РК-ЛС-5№022361
J01XE
Производные нитрофурана
J01XE01
Нитрофурантоин
3541
J01XE01
Нитрофурантоин
Фурадонин
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019338
J01XX
Другие антибактериальные препараты
J01XX01
Фосфомицин
3542
J01XX01
Фосфомицин
Берни
гранулы для приготовления орального раствора 3 г
РК-ЛС-5№022306
3543
J01XX01
Фосфомицин
Монурал
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№016799
3544
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомед
гранулированный порошок для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№023111
3545
J01XX01
Фосфомицин
Урфоцин
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№021611
3546
J01XX01
Фосфомицин
Уросептик
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№021284
3547
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал®
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 2 г
РК-ЛС-5№023650
3548
J01XX01
Фосфомицин
УРОГРАМ ПЛЮС
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№024040
3549
J01XX01
Фосфомицин
Экофомурал®
гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№023649
3550
J01XX01
Фосфомицин
Фосфорал
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 3 г
РК-ЛС-5№024435
3551
J01XX01
Фосфомицин
Фосфомицин-ЛФ
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РК-ЛС-5№022631
J01XX08
Линезолид
3552
J01XX08
Линезолид
Амизолид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№022031
3553
J01XX08
Линезолид
Линезол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг

ҚР-ДЗ-5№023887
3554
J01XX08
Линезолид
ЛИНОЗИД
Инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл, 300 мл
ҚР-ДЗ-5№022209
3555
J01XX08
Линезолид
Лизолид-600
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№015034
3556
J01XX08
Линезолид
Линолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№022195
3557
J01XX08
Линезолид
Роулин
Инфузияға арналған ерітінді2 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022311
J02
Жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02AA
Антибиотиктер
J02AA01
Амфотерицин В
Орфандық
3558
J02AA01
Амфотерицин В
АмБизом™
Инфузияға арналған дисперсия дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023302
3559
J02AA01
Амфотерицин В
Амфолип
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен) 50 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№023874
J02AB
Имидазол туындылары
J02AB02
Кетоконазол
3560
J02AB02
Кетоконазол
Кандазол®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016314
3561
J02AB02
Кетоконазол
Дермазол®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№004058
J02AC
Триазол туындылары
J02AC01
Флуконазол
3562
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
Инфузияға арналған ерітінді 2 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№020387
3563
J02AC01
Флуконазол
Фангифлю
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019166
3564
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020491
3565
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014870
3566
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014871
3567
J02AC01
Флуконазол
ФЦН-150 Аверси
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021508
3568
J02AC01
Флуконазол
Ерадиком
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017871
3569
J02AC01
Флуконазол
Флюкорик
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№016870
3570
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018878
3571
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№018879
3572
J02AC01
Флуконазол
Лунизол-сановель
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№010212
3573
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-3№020817
3574
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019914
3575
J02AC01
Флуконазол
Кандификс
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019818
3576
J02AC01
Флуконазол
Флуксан
капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024118
3577
J02AC01
Флуконазол
Флуксан
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024119
3578
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022396
3579
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№000027
3580
J02AC01
Флуконазол
Флукосайз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022933
3581
J02AC01
Флуконазол
ЭСЗОЛ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019075
3582
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№000622
3583
J02AC01
Флуконазол
Конарекс
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020744
3584
J02AC01
Флуконазол
Флунол® 150
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№004572
3585
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020490

РК-ЛС-5№023887
3554
J01XX08
Линезолид
ЛИНОЗИД
раствор для инфузий 2 мг/мл, 300 мл
РК-ЛС-5№022209
3555
J01XX08
Линезолид
Лизолид-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№015034
3556
J01XX08
Линезолид
Линолид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№022195
3557
J01XX08
Линезолид
Роулин
раствор для инфузий 2 мг/мл
РК-ЛС-5№022311
J02
Противогрибковые препараты для системного применения
J02AA
Антибиотики
J02AA01
Амфотерицин В
орфанный
3558
J02AA01
Амфотерицин В
АмБизом™
порошок для приготовления концентрата для приготовления дисперсии для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023302
3559
J02AA01
Амфотерицин В
Амфолип
концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения 50 мг/10 мл
РК-ЛС-5№023874
J02AB
Производные имидазола
J02AB02
Кетоконазол
3560
J02AB02
Кетоконазол
Кандазол®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№016314
3561
J02AB02
Кетоконазол
Дермазол®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№004058
J02AC
Производные триазола
J02AC01
Флуконазол
3562
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
раствор для инфузий 2 мг/мл
РК-ЛС-5№020387
3563
J02AC01
Флуконазол
Фангифлю
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019166
3564
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020491
3565
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014870
3566
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-Здоровье
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014871
3567
J02AC01
Флуконазол
ФЦН-150 Аверси
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№021508
3568
J02AC01
Флуконазол
Ерадиком
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№017871
3569
J02AC01
Флуконазол
Флюкорик
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№016870
3570
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№018878
3571
J02AC01
Флуконазол
Тибулан
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№018879
3572
J02AC01
Флуконазол
Лунизол-сановель
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№010212
3573
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол-ТК
капсулы 50 мг
РК-ЛС-3№020817
3574
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019914
3575
J02AC01
Флуконазол
Кандификс
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019818
3576
J02AC01
Флуконазол
Флуксан
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№024118
3577
J02AC01
Флуконазол
Флуксан
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024119
3578
J02AC01
Флуконазол
Флузамед
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022396
3579
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№000027
3580
J02AC01
Флуконазол
Флукосайз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022933
3581
J02AC01
Флуконазол
ЭСЗОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019075
3582
J02AC01
Флуконазол
Флуконазол
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№000622
3583
J02AC01
Флуконазол
Конарекс
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020744
3584
J02AC01
Флуконазол
Флунол® 150
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№004572
3585
J02AC01
Флуконазол
Фобос
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020490

ҚР-ДЗ-5№021188
3624
J02AC01
Флуконазол
Дифлюкан®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 2мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№012262
3625
J02AC01
Флуконазол
Рофлузол
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019691
J02AC02
Итраконазол
3626
J02AC02
Итраконазол
Хитразол®
Ішуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№018467
3627
J02AC02
Итраконазол
Микогал®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015566
3628
J02AC02
Итраконазол
Текназол®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014797
3629
J02AC02
Итраконазол
Хитразол®
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019884
3630
J02AC02
Итраконазол
Итраз
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021423
3631
J02AC02
Итраконазол
Орунгал®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№006313
3632
J02AC02
Итраконазол
Итракон®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005682
3633
J02AC02
Итраконазол
Итрацим 100 мг
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122138
3634
J02AC02
Итраконазол
ЭСЗОЛ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019075
J02АС03
Вориконазол
3635
J02АС03
Вориконазол
Вифенд®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014469
3636
J02АС03
Вориконазол
Бифлурин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022211
3637
J02АС03
Вориконазол
Вориол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121693
3638
J02АС03
Вориконазол
Вориол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121694
3639
J02АС03
Вориконазол
Риконред
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023768
3640
J02АС03
Вориконазол
Риконред
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023772
3641
J02АС03
Вориконазол
Бифлурин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022212
3642
J02АС03
Вориконазол
Вифенд®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014467
3643
J02АС03
Вориконазол
Вориконазол-KGP
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023012
3644
J02АС03
Вориконазол
Вориол АЙВИ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022930
3645
J02АС03
Вориконазол
Вифенд®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014468
J02AC04
Позаконазол
3646
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
Ішуге арналған суспензия 40мг/мл, 105 мл
ҚР-ДЗ-5№013411
3647
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122091
J02AX
Өзге жүйелі қолдануға арналған зеңге қарсы препараттар
J02AX04
Каспофунгин
3648
J02AX04
Каспофунгин
Кансидас
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015548
3649
J02AX04
Каспофунгин
Касфоцин
Инфузияға арналған ерітінді алу үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023732
3650
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022785
3651
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 70 мг

РК-ЛС-5№021188
3624
J02AC01
Флуконазол
Дифлюкан®
раствор для внутривенного введения 2мг/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№012262
3625
J02AC01
Флуконазол
Рофлузол
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№019691
J02AC02
Итраконазол
3626
J02AC02
Итраконазол
Хитразол®
раствор оральный 10 мг/мл, 150 мл
РК-ЛС-5№018467
3627
J02AC02
Итраконазол
Микогал®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№015566
3628
J02AC02
Итраконазол
Текназол®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014797
3629
J02AC02
Итраконазол
Хитразол®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019884
3630
J02AC02
Итраконазол
Итраз
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№021423
3631
J02AC02
Итраконазол
Орунгал®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№006313
3632
J02AC02
Итраконазол
Итракон®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№005682
3633
J02AC02
Итраконазол
Итрацим 100 мг
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№122138
3634
J02AC02
Итраконазол
ЭСЗОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019075
J02АС03
Вориконазол
3635
J02АС03
Вориконазол
Вифенд®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№014469
3636
J02АС03
Вориконазол
Бифлурин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022211
3637
J02АС03
Вориконазол
Вориол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121693
3638
J02АС03
Вориконазол
Вориол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№121694
3639
J02АС03
Вориконазол
Риконред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023768
3640
J02АС03
Вориконазол
Риконред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023772
3641
J02АС03
Вориконазол
Бифлурин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022212
3642
J02АС03
Вориконазол
Вифенд®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014467
3643
J02АС03
Вориконазол
Вориконазол-KGP
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 200 мг
РК-ЛС-5№023012
3644
J02АС03
Вориконазол
Вориол АЙВИ
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№022930
3645
J02АС03
Вориконазол
Вифенд®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014468
J02AC04
Позаконазол
3646
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
суспензия для приема внутрь 40мг/мл, 105 мл
РК-ЛС-5№013411
3647
J02AC04
Позаконазол
Ноксафил®
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№122091
J02AX
Прочие противогрибковые препараты для системного применения
J02AX04
Каспофунгин
3648
J02AX04
Каспофунгин
Кансидас
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№015548
3649
J02AX04
Каспофунгин
Касфоцин
лиофилизат для приготовления концентрата, предназначенного для получения раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023732
3650
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузии 50 мг
РК-ЛС-5№022785
3651
J02AX04
Каспофунгин
Касгин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 70 мг

ҚР-ДЗ-5№022787
3652
J02AX04
Каспофунгин
Касповитэ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023801
J02AX05
Микафунгин
3653
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019318
3654
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019317
J02AX06
Анидулафунгин
3655
J02AX06
Анидулафунгин
Эраксис®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017762
J04
Микобактерияларға қатысты белсенді препараттар
J04A
Туберкулезге қарсы препараттар
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
3656
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
Паск
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 600мг/г 100 г пакетте
ҚР-ДЗ-5№021196
3657
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
Паск
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 600мг/г 100 г пакетте
ҚР-ДЗ-5№021196
3658
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
Аминосалицил қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020298
3659
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
Аминосалицил қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 400 мл
ҚР-ДЗ-5№020298
3660
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№022290
3661
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
Инкопаск
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 1000 мг
ҚР-ДЗ-6№021245
3662
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
ПАСК-Акри
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 1 г.
ҚР-ДЗ-5№022028
3663
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022308
3664
J04AA01
Аминосалицил қышқылы
Инкопаск
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021246
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
3665
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 800 мг/г 500 г-нан
ҚР-ДЗ-5№021195
3666
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 600 мг/г 500 г-нан
ҚР-ДЗ-5№021196
3667
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 600 мг/г 100 г-нан
ҚР-ДЗ-5№021196
3668
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 800 мг/г 100 г-нан
ҚР-ДЗ-5№021195
3669
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 800 мг/г 4г-нан
ҚР-ДЗ-5№021195
3670
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК
Ішекте еритін қабықпен қапталған түйіршектер 600 мг/г 4 г-нан
ҚР-ДЗ-5№021196
3671
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
Пасконат
Инфузияға арналған ерітінді 3%, 400 мл
ҚР-ДЗ-5№009664
3672
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
Инфузияға арналған ерітінді 3% 400 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3673
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ

РК-ЛС-5№022787
3652
J02AX04
Каспофунгин
Касповитэ
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№023801
J02AX05
Микафунгин
3653
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№019318
3654
J02AX05
Микафунгин
Микамин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№019317
J02AX06
Анидулафунгин
3655
J02AX06
Анидулафунгин
Эраксис®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№017762
J04
Препараты, активные в отношении микобактерий
J04A
Противотуберкулезные препараты
J04AA01
Аминосалициловая кислота
3656
J04AA01
Аминосалициловая кислота
Паск
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 600мг/г по 100 г в пакете
РК-ЛС-5№021196
3657
J04AA01
Аминосалициловая кислота
Паск
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 600мг/г по 500 г в пакете
РК-ЛС-5№021196
3658
J04AA01
Аминосалициловая кислота
Аминосалициловая кислота
раствор для инфузий 30 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№020298
3659
J04AA01
Аминосалициловая кислота
Аминосалициловая кислота
раствор для инфузий 30 мг/мл, 400 мл
РК-ЛС-5№020298
3660
J04AA01
Аминосалициловая кислота
ПАСК
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-5№022290
3661
J04AA01
Аминосалициловая кислота
Инкопаск
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 1000 мг
РК-ЛС-6№021245
3662
J04AA01
Аминосалициловая кислота
ПАСК-Акри
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 1 г.
РК-ЛС-5№022028
3663
J04AA01
Аминосалициловая кислота
ПАСК
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022308
3664
J04AA01
Аминосалициловая кислота
Инкопаск
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021246
J04AA02
Натрия аминосалицилат
3665
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 800 мг/г по 500 г
РК-ЛС-5№021195
3666
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 600 мг/г по 500 г
РК-ЛС-5№021196
3667
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 600 мг/г по 100 г
РК-ЛС-5№021196
3668
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 800 мг/г по 100 г
РК-ЛС-5№021195
3669
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 800 мг/г по 4г
РК-ЛС-5№021195
3670
J04AA02
Натрия аминосалицилат
ПАСК
гранулы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 600 мг/г по 4 г
РК-ЛС-5№021196
3671
J04AA02
Аминосалицилат натрия
Пасконат
раствор для инфузий 3%, 400 мл
РК-ЛС-5№009664
3672
J04AA02
Аминосалицилат натрия
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 400 мл
РК-ЛС-5№022755
3673
J04AA02
Аминосалицилат натрия
ПАСК АФ

Инфузияға арналған ерітінді 3% 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3674
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК АФ
Инфузияға арналған ерітінді 3% 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022755
3675
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
5.52г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ, 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№010629
3676
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
ПАСК-натрий 5.52 г
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№009732
3677
J04AA02
Натрий амносалицилаты
Макпас
Модификацияланып босап шығатын түйіршіктер 600 мг
ҚР-ДЗ-5№013705
J04AB
Антибиотиктер
J04AB01
Циклосерин
3678
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№005359
3679
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019385
J04AB02
Рифампицин
3680
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№018465
3681
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№023427
3682
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013640
3683
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№013639
3684
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015696
J04AB04
Рифабутин
J04AB30
Капреомицин
3685
J04AB30
Капреомицин
Канамицин сульфаты
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ1 г
ҚР-ДЗ-5№015043
J04AC
Изоникотин қышқылы гидразидінің туындылары
J04AC01
Изониазид
3686
J04AC01
Изониазид
Изониазид
Шәрбат 100мг/5мл 200 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019862
3687
J04AC01
Изониазид
Изониазид-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 10 % 5 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№014862
3688
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004873
3689
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005247
J04AD
Тиокарбамидтің туындылары
J04AD01
Протионамид
3690
J04AD01
Протионамид
Протионамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023258
J04AK
Өзге туберкулезге қарсы препараттар
J04AK01
Пиразинамид
3691
J04AK01
Пиразинамид
Макрозид 500
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№024322
3692
J04AK01
Пиразинамид
Пизина
таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010928
3693
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№013319
3694
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид-Д
Ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№019992
3695
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид
таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№018805
J04AK02
Этамбутол
3696
J04AK02
Этамбутол
Комбутол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020274
3697
J04AK02
Этамбутол
Этамбутол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015016
3698
J04AK02
Этамбутол
Экокс-400
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005611
3699
J04AK02
Этамбутол
Этамбутол
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015016
3700
J04AK02
Этамбутол
Инбутол

раствор для инфузий 3% по 200 мл
РК-ЛС-5№022755
3674
J04AA02
Аминосалицилат натрия
ПАСК АФ
раствор для инфузий 3% по 100 мл
РК-ЛС-5№022755
3675
J04AA02
Аминосалицилат натрия
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь, 12,5 г
РК-ЛС-5№010629
3676
J04AA02
Аминосалицилат натрия
ПАСК-натрий 5.52 г
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь 12,5 г
РК-ЛС-5№009732
3677
J04AA02
Аминосалицилат натрия
Макпас
гранулы с модифицированным высвобождением 600 мг
РК-ЛС-5№013705
J04AB
Антибиотики
J04AB01
Циклосерин
3678
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№005359
3679
J04AB01
Циклосерин
Циклосерин
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019385
J04AB02
Рифампицин
3680
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 0,15 г
РК-ЛС-5№018465
3681
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 0,15 г
РК-ЛС-5№023427
3682
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулы 300 мг
РК-ЛС-5№013640
3683
J04AB02
Рифампицин
Р-Цин
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№013639
3684
J04AB02
Рифампицин
Рифампицин
капсули 150 мг
РК-ЛС-5№015696
J04AB04
Рифабутин
J04AB30
Капреомицин
3685
J04AB30
Капреомицин
Капреомицина сульфат
порошок для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№015043
J04AC
Производные гидразида изоникотиновой кислоты
J04AC01
Изониазид
3686
J04AC01
Изониазид
Изониазид
сироп 100мг/5мл по 200 мл
РК-ЛС-5№019862
3687
J04AC01
Изониазид
Изониазид-Дарница
раствор для инъекций 10 % по 5 мл
РК-ЛС-5№014862
3688
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№004873
3689
J04AC01
Изониазид
Изониазид
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№005247
J04AD
Производные тиокарбамида
J04AD01
Протионамид
3690
J04AD01
Протионамид
Протионамид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023258
J04AK
Прочие противотуберкулезные препараты
J04AK01
Пиразинамид
3691
J04AK01
Пиразинамид
Макрозид 500
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№024322
3692
J04AK01
Пиразинамид
Пизина
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№010928
3693
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№013319
3694
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид-Д
таблетки, диспергируемые в полости рта 150 мг
РК-ЛС-3№019992
3695
J04AK01
Пиразинамид
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
РК-ЛС-5№018805
J04AK02
Этамбутол
3696
J04AK02
Этамбутол
Комбутол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№020274
3697
J04AK02
Этамбутол
Этамбутол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№015016
3698
J04AK02
Этамбутол
Экокс-400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№005611
3699
J04AK02
Этамбутол
Этамбутол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№015016
3700
J04AK02
Этамбутол
Инбутол

Инъекцияға арналған ерітінді 10% 20 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019769
3701
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
Инъекцияға арналған ерітінді 10% 10 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№019769
J04AK05
Бедаквилин
J04AK06
Деламанид
3702
J04AK06
Деламанид
Дельтиба™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024251
J04AM
Туберкулезге қарсы препараттардың қосындысы
J04AM02
Рифампицин мен Изониазид
3703
J04AM02
Рифампицин мен Изониазид
Ризэф 150/75
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/ 75 мг
ҚР-ДЗ-5№011146
3704
J04AM02
Рифампицин және Изониазид
АКуриТ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/75 мг
ҚР-ДЗ-5№024352
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид және Изониазид
3705
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид және Изониазид
Пирэф-3
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150мг/ 400мг/ 75мг
ҚР-ДЗ-5№013670
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
3706
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
Пирэф-4
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150мг/400мг/275мг/75мг
ҚР-ДЗ-5№013669
3707
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
АКуриТ-4
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/75 мг/400мг/275 мг
ҚР-ДЗ-5№024353
J05
Жүйелі қолдануға арналған вирусқа қарсы препараттар
J05A
Тікелей әсері бар вирусқа қарсы препараттар
J05AB
Нуклеозидтер мен нуклеотидтер
J05AB01
Ацикловир
3708
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир-СВС
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-3№019709
3709
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№005409
3710
J05AB01
Ацикловир
Улкарил® 800
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№009927
3711
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005408
3712
J05AB01
Ацикловир
Улкарил® 400
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№018846
3713
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№005400
3714
J05AB01
Ацикловир
Улкарил® 200
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018845
3715
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017952
3716
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир-АКОС
таблеткалар 0,2 г
ҚР-ДЗ-5№003211
3717
J05AB01
Ацикловир
Ацикломакс®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015705
3718
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир Белупо
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021003
3719
J05AB01
Ацикловир
Ацикломакс®
таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015706
3720
J05AB01
Ацикловир
Ацикломакс®
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№015704
3721
J05AB01
Ацикловир
Репен
таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№019387
3722
J05AB01
Ацикловир
Медовир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016515
3723
J05AB01
Ацикловир
Медовир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500мг
ҚР-ДЗ-5№016516
3724
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир таблеткалар USP
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122130
3725
J05AB01
Ацикловир
Репен
таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019386
3726
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир таблеткалар USP
таблеткалар, 400 мг

раствор для инъекций 10% по 20 мл
РК-ЛС-5№019769
3701
J04AK02
Этамбутол
Инбутол
раствор для инъекций 10% по 10 мл
РК-ЛС-5№019769
J04AK05
Бедаквилин
J04AK06
Деламанид
3702
J04AK06
Деламанид
Дельтиба™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024251
J04AM
Комбинации противотуберкулезных препаратов
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
3703
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
Ризэф 150/75
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/ 75 мг
РК-ЛС-5№011146
3704
J04AM02
Рифампицин и Изониазид
АКуриТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/75 мг
РК-ЛС-5№024352
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид и Изониазид
3705
J04AM05
Рифампицин, Пиразинамид и Изониазид
Пирэф-3
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150мг/ 400мг/ 75мг
РК-ЛС-5№013670
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
3706
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
Пирэф-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150мг/400мг/275мг/75мг
РК-ЛС-5№013669
3707
J04AM06
Рифампицин, Пиразинамид, Этамбутол и Изониазид
АКуриТ-4
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/75 мг/400мг/275 мг
РК-ЛС-5№024353
J05
Противовирусные препараты для системного применения
J05A
Противовирусные препараты прямого действия
J05AB
Нуклеозиды и нуклеотиды
J05AB01
Ацикловир
3708
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир-СВС
таблетки 200 мг
РК-ЛС-3№019709
3709
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№005409
3710
J05AB01
Ацикловир
Улкарил® 800
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№009927
3711
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№005408
3712
J05AB01
Ацикловир
Улкарил® 400
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№018846
3713
J05AB01
Ацикловир
Ациклостад®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№005400
3714
J05AB01
Ацикловир
Улкарил® 200
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№018845
3715
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№017952
3716
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир-АКОС
таблетки 0,2 г
РК-ЛС-5№003211
3717
J05AB01
Ацикловир
Ацикломакс®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№015705
3718
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир Белупо
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021003
3719
J05AB01
Ацикловир
Ацикломакс®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№015706
3720
J05AB01
Ацикловир
Ацикломакс®
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№015704
3721
J05AB01
Ацикловир
Репен
таблетки 800 мг
РК-ЛС-5№019387
3722
J05AB01
Ацикловир
Медовир
порошок для приготовления раствора для инфузий 250 мг
РК-ЛС-5№016515
3723
J05AB01
Ацикловир
Медовир
порошок для приготовления раствора для инфузий 500мг
РК-ЛС-5№016516
3724
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир таблетки USP
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№122130
3725
J05AB01
Ацикловир
Репен
таблетки, 400 мг
РК-ЛС-5№019386
3726
J05AB01
Ацикловир
Ацикловир таблетки USP
таблетки, 400 мг

ҚР-ДЗ-5№122002
3755
J05AB14
Валганцикловир
Гансил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023277
3756
J05AB14
Валганцикловир
Валгир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№022625
3757
J05AB14
Валганцикловир
Цивалган
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 450 мг
ҚР-ДЗ-5№023204
J05AE
Протеаза ингибиторлары
J05AE03
Ритонавир
3758
J05AE03
Ритонавир
Норвир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017855
J05AE07
Фосампренавир
3759
J05AE07
Фосампренавир
Телзир®
Ішуге арналған суспензия 50 мг/ мл, 225 мл
ҚР-ДЗ-5№018506
3760
J05AE07
Фосампренавир
Телзир®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 700 мг
ҚР-ДЗ-5№019269
J05AE10
Дарунавир
3761
J05AE10
Дарунавир
Презиста®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№021033
3762
J05AE10
Дарунавир
Презиста®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№019607
3763
J05AE10
Дарунавир
Дарунавир-АИГФ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№122111
3764
J05AE10
Дарунавир
Презиста®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019606
3765
J05AE10
Дарунавир
Дарунавир-АИГФ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122110
3766
J05AE10
Дарунавир
Данавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023893
3767
J05AE10
Дарунавир
Данавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023894
J05AF
Нуклеозидтер - кері транскриптаза ингибиторлары
J05AF01
Зидовудин
3768
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011012
3769
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-3№021549
3770
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
Ішуге арналған ерітінді 10 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011013
3771
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
Қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№021548
J05AF02
Диданозин
J05AF05
Ламивудин
3772
J05AF05
Ламивудин
Амивирен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№121751
3773
J05AF05
Ламивудин
Ламиас® 150
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-3№020657
3774
J05AF05
Ламивудин
Эпивир®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015500
3775
J05AF05
Ламивудин
Амивирен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№121752
3776
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003545
3777
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
Ішуге арналған ерітінді 5 мг/мл 240 мл
ҚР-ДЗ-5№016700
3778
J05AF05
Ламивудин
Мивукс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019229
3779
J05AF05
Ламивудин
Виролам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№016204
3780
J05AF05
Ламивудин
Ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023212
J05AF06
Абакавир
3781
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
Ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 240 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№011980
3782

РК-ЛС-5№122002
3755
J05AB14
Валганцикловир
Гансил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023277
3756
J05AB14
Валганцикловир
Валгир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№022625
3757
J05AB14
Валганцикловир
Цивалган
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 450 мг
РК-ЛС-5№023204
J05AE
Ингибиторы протеазы
J05AE03
Ритонавир
3758
J05AE03
Ритонавир
Норвир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№017855
J05AE07
Фосампренавир
3759
J05AE07
Фосампренавир
Телзир®
суспензия для приема внутрь 50 мг/ мл, 225 мл
РК-ЛС-5№018506
3760
J05AE07
Фосампренавир
Телзир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 700 мг
РК-ЛС-5№019269
J05AE10
Дарунавир
3761
J05AE10
Дарунавир
Презиста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№021033
3762
J05AE10
Дарунавир
Презиста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№019607
3763
J05AE10
Дарунавир
Дарунавир-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№122111
3764
J05AE10
Дарунавир
Презиста®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№019606
3765
J05AE10
Дарунавир
Дарунавир-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122110
3766
J05AE10
Дарунавир
Данавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023893
3767
J05AE10
Дарунавир
Данавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023894
J05AF
Нуклеозиды - ингибиторы обратной транскриптазы
J05AF01
Зидовудин
3768
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№011012
3769
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
капсулы 100 мг
РК-ЛС-3№021549
3770
J05AF01
Зидовудин
Ретровир®
раствор для приема внутрь 10 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№011013
3771
J05AF01
Зидовудин
Зидоас
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-3№021548
J05AF02
Диданозин
J05AF05
Ламивудин
3772
J05AF05
Ламивудин
Амивирен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№121751
3773
J05AF05
Ламивудин
Ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-3№020657
3774
J05AF05
Ламивудин
Эпивир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№015500
3775
J05AF05
Ламивудин
Амивирен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№121752
3776
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№003545
3777
J05AF05
Ламивудин
Зеффикс®
раствор для приема внутрь 5 мг/мл 240 мл
РК-ЛС-5№016700
3778
J05AF05
Ламивудин
Мивукс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019229
3779
J05AF05
Ламивудин
Виролам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№016204
3780
J05AF05
Ламивудин
Ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023212
J05AF06
Абакавир
3781
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
раствор для приема внутрь 20 мг/мл по 240 мл во флаконах
РК-ЛС-5№011980
3782

J05AF06
Абакавир
Олитид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№121663
3783
J05AF06
Абакавир
Виракар®
Қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-3№021526
3784
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005698
3785
J05AF06
Абакавир
Олитид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№121662
3786
J05AF06
Абакавир
Абакавир таблеткалар USP
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№019939
3787
J05AF06
Абакавир
Вирол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005491
J05AF07
Тенофовир
3788
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виреад
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№020705
3789
J05AF07
Тенофовир
Виркил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023505
3790
J05AF07
Тенофовир
Теноф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023522
3791
J05AF07
Тенофовир
Гетино-Б
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023164
3792
J05AF07
Тенофовир
ТЕНОБЕЛ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023606
3793
J05AF07
Тенофовир
Тенавирон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№024075
J05AF10
Энтекавир
3794
J05AF10
Энтекавир
Текавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022665
3795
J05AF10
Энтекавир
Текавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022744
3796
J05AF10
Энтекавир
Энтека
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023046
3797
J05AF10
Энтекавир
Энтека
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023047
3798
J05AF10
Энтекавир
Энтека
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023099
3799
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023951
3800
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023952
3801
J05AF10
Энтекавир
Энтекавир Вива Фарм
Қабықпен қапталған таблеткалар 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№024050
J05AF11
Телбивудин
J05AG
Ненуклеозидтер - кері транскриптаза ингибиторлары
J05AG01
Невирапин
3802
J05AG01
Невирапин
Вирамун®
Ішуге арналған суспензия 50 мг/5 мл, 240 мл
ҚР-ДЗ-5№005657
3803
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022943
3804
J05AG01
Невирапин
Вирамун®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016270
3805
J05AG01
Невирапин
Невирапин
Ішуге арналған суспензия 50мг/5мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№021443
3806
J05AG01
Невирапин
Невирапин
Ішуге арналған суспензия 50мг/5мл, 240 мл
ҚР-ДЗ-5№021443
3807
J05AG01
Невирапин
Невир™
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013327
3808
J05AG01
Невирапин
Невипан
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016643
3809
J05AG01
Невирапин - АИГФ
Невирпин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021797
3810
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023603
3811
J05AG01
Невирапин
Невимун
таблеткалар, 200 мг

J05AF06
Абакавир
Олитид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№121663
3783
J05AF06
Абакавир
Виракар®
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг
РК-ЛС-3№021526
3784
J05AF06
Абакавир
Зиаген®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№005698
3785
J05AF06
Абакавир
Олитид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№121662
3786
J05AF06
Абакавир
Абакавир таблетки USP
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№019939
3787
J05AF06
Абакавир
Вирол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№005491
J05AF07
Тенофовир
3788
J05AF07
Тенофовира дизопроксил
Виреад
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№020705
3789
J05AF07
Тенофовир
Виркил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023505
3790
J05AF07
Тенофовир
Теноф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023522
3791
J05AF07
Тенофовир
Гетино-Б
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023164
3792
J05AF07
Тенофовир
ТЕНОБЕЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№023606
3793
J05AF07
Тенофовир
Тенавирон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№024075
J05AF10
Энтекавир
3794
J05AF10
Энтекавир
Текавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№022665
3795
J05AF10
Энтекавир
Текавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022744
3796
J05AF10
Энтекавир
Энтека
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№023046
3797
J05AF10
Энтекавир
Энтека
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023047
3798
J05AF10
Энтекавир
Энтека
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023099
3799
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0.5 мг
РК-ЛС-5№023951
3800
J05AF10
Энтекавир
Квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№023952
3801
J05AF10
Энтекавир
Энтекавир Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 0.5 мг
РК-ЛС-5№024050
J05AF11
Телбивудин
J05AG
Ненуклеозиды - ингибиторы обратной транскриптазы
J05AG01
Невирапин
3802
J05AG01
Невирапин
Вирамун®
суспензия для приема внутрь 50 мг/5 мл, 240 мл
РК-ЛС-5№005657
3803
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№022943
3804
J05AG01
Невирапин
Вирамун®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№016270
3805
J05AG01
Невирапин
Невирапин
суспензия для орального применения 50мг/5мл, 100 мл
РК-ЛС-5№021443
3806
J05AG01
Невирапин
Невирапин
суспензия для орального применения 50мг/5мл, 240 мл
РК-ЛС-5№021443
3807
J05AG01
Невирапин
Невир™
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013327
3808
J05AG01
Невирапин
Невипан
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№016643
3809
J05AG01
Невирапин
Невирпин - АИГФ
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021797
3810
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№023603
3811
J05AG01
Невирапин
Невимун
таблетки, 200 мг

ҚР-ДЗ-5№122071
3812
J05AG01
Невирапин
Невивир
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023892
3813
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020782
J05AG03
Эфавиренз
3814
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
Бір жолғы әкелу
3815
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
Бір жолғы әкелу
3816
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
Қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№018110
3817
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-АИГФ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№121729
3818
J05AG03
Эфавиренз
Эстива-600
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023601
3819
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз USP
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020048
3820
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020848
3821
J05AG03
Эфавиренз
Эфавир-600
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№122108
3822
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-АИГФ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121728
3823
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023633
3824
J05AG03
Эфавиренз
Эфервен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг
ҚР-ДЗ-5№005492
3825
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-АИГФ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№121729
J05AG04
Этравирин
3826
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014509
3827
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021209
J05AG05
Рилпивирин
3828
J05AG05
Рилпивирин
Эдюрант®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022471
J05AH
Нейраминидаза ингибиторлары
J05AH01
Занамивир
3829
J05AH01
Занамивир
Реленза®
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 5 мг/доза
ҚР-ДЗ-5№005403
J05AH02
Осельтамивир
3830
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023160
3831
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 45 мг
ҚР-ДЗ-5№023154
3832
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023153
3833
J05AH02
Осельтамивир
Тамифлю
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№004498
3834
J05AH02
Осельтамивир
Флустоп
капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№022927
3835
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 45 мг
ҚР-ДЗ-5№023896
3836
J05AH02
Осельтамивир
Инфлувир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№024041
3837
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023897
3838
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулалар, 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023895
J05AP
С гепатитін емдеуге арналған препараттар
J05AP01
Рибавирин
3839
J05AB04
Рибавирин
Ребетол®
Ішуге арналған ерітінді 40 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016876
3840
J05AB04
Рибавирин
Ривирин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017878
3841
J05AB04
Рибавирин
Копегус
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№000663
J05AP05
Симепревир
J05AX15
Софосбувир
3842
J05AX15
Софосбувир
Гратециано
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг

РК-ЛС-5№122071
3812
J05AG01
Невирапин
Невивир
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№023892
3813
J05AG01
Невирапин
Невирапин
таблетки, 200 мг
РК-ЛС-5№020782
J05AG03
Эфавиренз
3814
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
Разовый ввоз
3815
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
Разовый ввоз
3816
J05AG03
Эфавиренз
Стокрин
таблетки, покрытые оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№018110
3817
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№121729
3818
J05AG03
Эфавиренз
Эстива-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№023601
3819
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз USP
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№020048
3820
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
РК-ЛС-5№020848
3821
J05AG03
Эфавиренз
Эфавир-600
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№122108
3822
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№121728
3823
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№023633
3824
J05AG03
Эфавиренз
Эфервен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№005492
3825
J05AG03
Эфавиренз
Эфавиренз-АИГФ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг
РК-ЛС-5№121729
J05AG04
Этравирин
3826
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№014509
3827
J05AG04
Этравирин
Интеленс®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№021209
J05AG05
Рилпивирин
3828
J05AG05
Рилпивирин
Эдюрант®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№022471
J05AH
Ингибиторы нейраминидазы
J05AH01
Занамивир
3829
J05AH01
Занамивир
Реленза®
порошок для ингаляций дозированный, 5 мг/доза
РК-ЛС-5№005403
J05AH02
Осельтамивир
3830
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№023160
3831
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 45 мг
РК-ЛС-5№023154
3832
J05AH02
Осельтамивир
Номидес
капсулы 30 мг
РК-ЛС-5№023153
3833
J05AH02
Осельтамивир
Тамифлю
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№004498
3834
J05AH02
Осельтамивир
Флустоп
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№022927
3835
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 45 мг
РК-ЛС-5№023896
3836
J05AH02
Осельтамивир
Инфлувир
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№024041
3837
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№023897
3838
J05AH02
Осельтамивир
Флувир
капсулы, 30 мг
РК-ЛС-5№023895
J05AP
Препараты для лечения гепатита С
J05AP01
Рибавирин
3839
J05AB04
Рибавирин
Ребетол®
раствор оральный 40 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№016876
3840
J05AB04
Рибавирин
Ривирин®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017878
3841
J05AB04
Рибавирин
Копегус
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№000663
J05AP05
Симепревир
J05AX15
Софосбувир
3842
J05AX15
Софосбувир
Гратециано
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг

ҚР-ДЗ-5№022703
3843
J05AX15
Софосбувир
ВИРСО
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023213
3844
J05AX15
Софосбувир
Нуклеобувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024077
3845
J05AX15
Софосбувир
Валдис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024005
3846
J05AX15
Софосбувир
Софген
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022490
3847
J05AX15
Софосбувир
Гепцинат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024494
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
3848
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Харвони
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг/400 мг
ҚР-ДЗ-5№022460
3849
J05AP51
Софосбувир және Ледипасвир
Валдис Плюс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг/400 мг
ҚР-ДЗ-5№024020
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир және Ритонавир
3850
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир және Ритонавир
Викейра Пак
Таблеткалар жинағы (Дасабувир — Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг; Омбитасвир + Паритапревир + Ритонавир — Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 12,5 мг + 75 мг + 50 мг)
ҚР-ДЗ-5№021846
J05AR
АИТВ-ға қатысты белсенді вирусқа қарсы препараттардың қосындысы
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
3851
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Дуолазид
Қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-3№021498
3852
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Комбивир
Қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№010563
3853
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Дизаверокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№021638
3854
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Ламивудин/Зидовудин Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг /300 мг
ҚР-ДЗ-5№021156
3855
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Вирокомб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/150 мг
ҚР-ДЗ-5№015597
3856
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Зидолам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№023727
3857
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Ламивудин және зидовудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№023000
3858
J05AR01
Зидовудин және Ламивудин
Ламивудин және зидовудин
Ұсақталатын таблеткалар 30 мг/60 мг
ҚР-ДЗ-5№121913
J05AR02
Ламивудин және Абакавирн
3859
J05AR02
Ламивудин және Абакавирн
Абакавир және ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№020716
3860
J05AR02
Ламивудин және Абакавир
Кивекса®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/702 мг
ҚР-ДЗ-5№005697
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі және Эмтрицитабин
3861
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі және Эмтрицитабин
Трувада
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020832
3862
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир

РК-ЛС-5№022703
3843
J05AX15
Софосбувир
ВИРСО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023213
3844
J05AX15
Софосбувир
Нуклеобувир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№024077
3845
J05AX15
Софосбувир
Валдис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№024005
3846
J05AX15
Софосбувир
Софген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг
РК-ЛС-5№022490
3847
J05AX15
Софосбувир
Гепцинат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024494
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
3848
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Харвони
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг/400 мг
РК-ЛС-5№022460
3849
J05AP51
Софосбувир и Ледипасвир
Валдис Плюс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг/400 мг
РК-ЛС-5№024020
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир и Ритонавир
3850
J05AP52
Дасабувир, Омбитасвир, Паритапревир и Ритонавир
Викейра Пак
таблетки набор (Дасабувир — таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг; Омбитасвир + Паритапревир + Ритонавир — таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12,5 мг + 75 мг + 50 мг)
РК-ЛС-5№021846
J05AR
Комбинации противовирусных препаратов, активных в отношении ВИЧ
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
3851
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Дуолазид
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-3№021498
3852
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Комбивир
таблетки, покрытые оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№010563
3853
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Дизаверокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№021638
3854
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Ламивудин/Зидовудин Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг /300 мг
РК-ЛС-5№021156
3855
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Вирокомб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/150 мг
РК-ЛС-5№015597
3856
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Зидолам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/300 мг
РК-ЛС-5№023727
3857
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Ламивудин и зидовудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг/300 мг
РК-ЛС-5№023000
3858
J05AR01
Зидовудин и Ламивудин
Ламивудин и зидовудин
таблетки диспергируемые 30 мг/60 мг
РК-ЛС-5№121913
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
3859
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
Абакавир и ламивудин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг/300 мг
РК-ЛС-5№020716
3860
J05AR02
Ламивудин и Абакавир
Кивекса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/702 мг
РК-ЛС-5№005697
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
3861
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Трувада
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 200 мг
РК-ЛС-5№020832
3862
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир

Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№023521
3863
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг/ 200 мг/ 245 мг
ҚР-ДЗ-5№024219
3864
J05AR03
Тенофовир дизопроксилі мен Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/245 мг
ҚР-ДЗ-5№023559
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин және Абакавирн
3865
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин және Абакавирн
Тризивир®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/ 150 мг / 300 мг
ҚР-ДЗ-5№012399
J05AR05
Зидовудин, Ламивудин және Невирапин
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
3866
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
ЕЕТ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг/200 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№024242
3867
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг/200 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№023679
3868
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Эфавиренз, эмтрицитабин және тенофовир дизопроксилінің фумараты
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 600 мг/200 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№020725
3869
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Эфавиренз
Этенем
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг/200 мг/600 мг
ҚР-ДЗ-5№021044
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Рилпивирин
3870
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовир дизопроксилі және Рилпивирин
Комплера
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300мг/25мг/200мг
ҚР-ДЗ-5№022580
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
3871
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Алувиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг/50 мг
ҚР-ДЗ-5№014087
3872
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Калетра
Ішуге арналған ерітінді 60 мл-ден
ҚР-ДЗ-5№015503
3873
J05AR10
Лопинавир және Ритонавир
Алувиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№016561
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
3874
J05AR13
Ламивудин, Абакавир және Долутегравир
Триумек®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг/600 мг/300 мг
ҚР-ДЗ-5№022415
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
3875
J05AR14
Дарунавир және Кобицистат
Резолста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг/150мг
ҚР-ДЗ-5№022425
J05AR19
Эмтрицитабин, рилпивирин және тенофовир алафенамиді
3876
J05AR19
Эмтрицитабин, рилпивирин және тенофовир алафенамиді
Одефсей
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№024217
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовир алафенамиді, дарунавир және кобицистат
3877
J05AR22
Эмтрицитабин, тенофовир алафенамиді, дарунавир және кобицистат
Симтуза
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/300 мг
РК-ЛС-5№023521
3863
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг/ 200 мг/ 245 мг
РК-ЛС-5№024219
3864
J05AR03
Тенофовира дизопроксил и Эмтрицитабин
Эмтрицитабин/Тенофовир - КРКА
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/245 мг
РК-ЛС-5№023559
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин и Абакавир
3865
J05AR04
Зидовудин, Ламивудин и Абакавир
Тризивир®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/ 150 мг / 300 мг
РК-ЛС-5№012399
J05AR05
Зидовудин, Ламивудин и Невирапин
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
3866
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
ЕЕТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг/200 мг/300 мг
РК-ЛС-5№024242
3867
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз/Эмтрицитабин/Тенофовир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг/200 мг/300 мг
РК-ЛС-5№023679
3868
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Эфавиренз, эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг/200 мг/300 мг
РК-ЛС-5№020725
3869
J05AR06
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Эфавиренз
Этенем
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг/200 мг/600 мг
РК-ЛС-5№021044
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Рилпивирин
3870
J05AR08
Эмтрицитабин, Тенофовира дизопроксил и Рилпивирин
Комплера
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300мг/25мг/200мг
РК-ЛС-5№022580
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
3871
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Алувиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг/50 мг
РК-ЛС-5№014087
3872
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Калетра
раствор для приема внутрь по 60 мл
РК-ЛС-5№015503
3873
J05AR10
Лопинавир и Ритонавир
Алувиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг/25 мг
РК-ЛС-5№016561
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
3874
J05AR13
Ламивудин, Абакавир и Долутегравир
Триумек®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг/600 мг/300 мг
РК-ЛС-5№022415
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
3875
J05AR14
Дарунавир и Кобицистат
Резолста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг/150мг
РК-ЛС-5№022425
J05AR19
Эмтрицитабин, рилпивирин и тенофовира алафенамид
3876
J05AR19
Эмтрицитабин, рилпивирин и тенофовира алафенамид
Одефсей
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№024217
J05AR22
Дарунавир, кобицистат, эмтрицитабин и тенофовира алафенамида фумарат
3877
J05AR22
Дарунавир, кобицистат, эмтрицитабин и тенофовира алафенамида фумарат
Симтуза
таблетки, покрытые пленочной оболочкой

ҚР-ДЗ-5№024275
J05AX
Өзге вирусқа қарсы препараттар
J05AX08
Ралтегравир
3878
J05AX08
Ралтегравир
Исентресс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020768
3879
J05AX08
Ралтегравир
Исентресс
Шайнайтын таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021158
J05AX09
Маравирок
J05AX12
Долутегравир
3880
J05AX12
Долутегравир
Тивикай®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021169
3881
J05AX12
Долутегравир
Вирдак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023276
3882
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024008
3883
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024007
J05AX15
Софосбувир
3884
J05AX15
Софосбувир
Софген
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022490
J06
Иммундық сарысулар мен иммуноглобулиндер
J06A
Иммундық сарысулар
J06AA01
Дифтерияға қарсы сарысу
J06AA02
Сіреспеге қарсы антитоксин
J06AA05
Гангренаға қарсы сарысу
J06AA06
Антирабиялық сарысу
3885
J06AA06
Құтыруға қарсы сарысу
Эквираб (жылқы қанынан алынған антирабиялық сарысу)
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/5 мл
ҚР-БП-5№016464
J06B
Иммуноглобулиндер
J06BA
Қалыпты адам иммуноглобулині
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Орфандық
3886
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Хайцентра®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл, 10 мл
ҚР-БП-5№024269
3887
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Хайцентра®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл
ҚР-БП-5№024270
3888
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Хайцентра®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 50 мл құтыда
ҚР-БП-5№024271
3889
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Хайцентра®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 200 мг/мл 5 мл құтыда
ҚР-БП-5№024272
3890
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 100 мл
ҚР-БП-5№021519
3891
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 10 мл
ҚР-БП-5№021519
3892
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Интратект®
инфузияға арналған ерітінді, 10% , 200 мл
ҚР-БП-5№021519
3893
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Гамманорм
Инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№018321
3894
J06BA01
Иммуноглобулин (тамырдан тыс енгізуге арналған)
Гамманорм
Инъекцияға арналған ерітінді 165 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018320
J06BA02
Иммуноглобулин (вена ішіне енгізуге арналған)
Орфандық
3895
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Панзига
Инфузияға арналған ерітінді100 мг/мл 50 мл

РК-ЛС-5№024275
J05AX
Прочие противовирусные препараты
J05AX08
Ралтегравир
3878
J05AX08
Ралтегравир
Исентресс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020768
3879
J05AX08
Ралтегравир
Исентресс
таблетки жевательные, 25 мг
РК-ЛС-5№021158
J05AX09
Маравирок
J05AX12
Долутегравир
3880
J05AX12
Долутегравир
Тивикай®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№021169
3881
J05AX12
Долутегравир
Вирдак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023276
3882
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№024008
3883
J05AX12
Долутегравир
Тивикай
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№024007
J05AX15
Софосбувир
3884
J05AX15
Софосбувир
Софген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022490
J06
Иммунные сыворотки и иммуноглобулины
J06A
Иммунные сыворотки
J06AA01
Сыворотка противодифтерийная
J06AA02
Противостолбнячный антитоксин
J06AA05
Антигангренозная сыворотка
J06AA06
Антирабическая сыворотка
3885
J06AA06
Антирабическая сыворотка
Эквираб (сыворотка антирабическая лошадиная)
раствор для инъекций по 1000 МЕ/5 мл
РК-БП-5№016464
J06B
Иммуноглобулины
J06BA
Иммуноглобулин нормальный человеческий
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
орфанный
3886
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл, 10 мл
РК-БП-5№024269
3887
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл
РК-БП-5№024270
3888
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 50 мл во флаконе
РК-БП-5№024271
3889
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Хайцентра®
раствор для подкожного введения 200 мг/мл 5 мл во флаконе
РК-БП-5№024272
3890
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,100 мл
РК-БП-5№021519
3891
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,10 мл
РК-БП-5№021519
3892
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Интратект®
раствор для инфузий, 10% ,200 мл
РК-БП-5№021519
3893
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Гамманорм
раствор для инъекций 165 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№018321
3894
J06BA01
Иммуноглобулин (для внесосудистого введения)
Гамманорм
раствор для инъекций 165 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№018320
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
орфанный
3895
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Панзига
раствор для инфузий 100 мг/мл по 50 мл

ҚР-БП-5№024174
3896
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Панзига
Инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл 100 мл құтыда
ҚР-БП-5№024175
3897
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Панзига
Инфузияға арналған ерітінді100 мг/мл 200 мл құтыда
ҚР-БП-5№024176
3898
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Киовиг
Инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл 10 мл-ден құтыда
ҚР-БП-5№018125
3899
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Киовиг
Инфузияға арналған ерітінді100 мг/мл 25 мл құтыда
ҚР-БП-5№018126
3900
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Киовиг
Инфузияға арналған ерітінді100 мг 200 мл құтыда
ҚР-БП-5№018129
3901
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Октагам™ 10%
Инфузияға арналған ерітінді 10 % 60 мл
ҚР-БП-5№022176
3902
J06BA02
Иммуноглобулин (вена ішіне енгізуге арналған)
Иммунорель
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 5%, 50 мл
ҚР-БП-5№021349
3903
J06BA02
Иммуноглобулин (вена ішіне енгізуге арналған)
Иммунорель
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 5%, 100 мл
ҚР-БП-5№021349
3904
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
ОКТАГАМ™ 10%
Инфузияға арналған ерітінді 10 % 200 мл
ҚР-ДЗ-5№014188
3905
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Октагам™ 5 %
Инфузияға арналған ерітінді 5 % 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019746
3906
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
И.Г.Вена
Инфузияға арналған ерітінді50мг/мл 200 мл
ҚР-БП-5№122050
3907
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Киовиг
Инфузияға арналған ерітінді100 мг/мл 100 мл
ҚР-БП-5№018128
3908
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Октагам™ 10%
Инфузияға арналған ерітінді10 % 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014188
3909
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Интратект®
Инфузияға арналған ерітінді 10% 50 мл
ҚР-БП-5№021519
3910
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Киовиг
Инфузияға арналған ерітінді 100 мг/мл 50 мл
ҚР-БП-5№018127
3911
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Октагам™ 10%
Инфузияға арналған ерітінді10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014188
3912
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Интратект®
Инфузияға арналған ерітінді 5% 50 мл
ҚР-БП-5№021518
3913
J06BA02
Иммуноглобулин (вена ішіне енгізуге арналған)
Пентаглобин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мл
ҚР-БП-5№012734
3914
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
Октагам™ 5 %
Инфузияға арналған ерітінді5 % 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019746
3915
J06BA02
Иммуноглобулиндер (тамыр ішіне енгізуге арналған)
И.Г.Вена
Инфузияға арналған ерітінді 50мг/мл 50 мл

РК-БП-5№024174
3896
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Панзига
раствор для инфузий 100 мг/мл 100 мл во флаконе
РК-БП-5№024175
3897
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Панзига
раствор для инфузий 100 мг/мл 200 мл во флаконе
РК-БП-5№024176
3898
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Киовиг
раствор для инфузий100 мг/мл по 10 мл во флаконе
РК-БП-5№018125
3899
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл по 25 мл во флаконе
РК-БП-5№018126
3900
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг по 200 мл во флаконе
РК-БП-5№018129
3901
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Октагам™ 10%
раствор для инфузий 10 % по 60 мл
РК-БП-5№022176
3902
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Иммунорель
раствор для внутривенного введения 5%, 50 мл
РК-БП-5№021349
3903
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Иммунорель
раствор для внутривенного введения 5%, 100 мл
РК-БП-5№021349
3904
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
ОКТАГАМ™ 10%
раствор для инфузий 10 % по 200 мл
РК-ЛС-5№014188
3905
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Октагам™ 5 %
раствор для инфузий 5 % по 200 мл
РК-ЛС-5№019746
3906
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
И.Г.Вена
раствор для инфузий 50мг/мл по 200 мл
РК-БП-5№122050
3907
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл по 100 мл
РК-БП-5№018128
3908
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Октагам™ 10%
раствор для инфузий 10 % по 100 мл
РК-ЛС-5№014188
3909
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Интратект®
раствор для инфузий 10% по 50 мл
РК-БП-5№021519
3910
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Киовиг
раствор для инфузий 100 мг/мл по 50 мл
РК-БП-5№018127
3911
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Октагам™ 10%
раствор для инфузий 10% по 50 мл
РК-ЛС-5№014188
3912
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Интратект®
раствор для инфузий 5% по 50 мл
РК-БП-5№021518
3913
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Пентаглобин
раствор для внутривенного введения 50 мл
РК-БП-5№012734
3914
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
Октагам™ 5 %
раствор для инфузий 5 % по 50 мл
РК-ЛС-5№019746
3915
J06BA02
Иммуноглобулин (для внутривенного введения)
И.Г.Вена
раствор для инфузий 50мг/мл по 50 мл

Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде 200 ХБ, 0,4 мл
ҚР-БП-5№024159
J06BB05
Антирабиялық иммуноглобулин
3936
J06BB05
Рабишилд, адамның құтырмаға қарсы моноклональді антиденелері
Рабишилд, адамның құтырмаға қарсы моноклональді антиденелері
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/2.5 мл
ҚР-БП-5№024203
3937
J06BB05
Құтыруға қарсы иммуноглобулин
ФАВИРАБ, иммуноглобулина лошадиного антирабического F(ab')2 фрагмент
Бұлшықет ішіне, сондай-ақ жараны және айналасын инъекциялауға арналған ерітінді, 200-400 ХБ, 5 мл
ҚР-БП-5№021150
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
3938
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
НеоЦитотект®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1000 ӘБ/10 мл
ҚР-БП-5№012801
3939
J06BB09
Цитомегаловирусқа қарсы иммуноглобулин
НеоЦитотект®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мл/5000Б
ҚР-БП-5№012803
J06BB12
Кене энцефалитіне қарсы адам иммуноглобулині
J06BB16
Паливизумаб
3940
J06BB16
Паливизумаб
Синагис®
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг
ҚР-БП-5№023137
3941
J06BB16
Паливизумаб
Синагис®
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100мг/ 1 мл
ҚР-БП-5№023138
3942
J06BB16
Паливизумаб
Синагис
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-БП-5№016120
J07
Вакциналар
J07A
Бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналар
J07AH04
Менингококкты тетравалентті тазартылған полисахаридті антиген
J07AJ
Көкжөтелге қарсы вакциналар
J07AJ52
Құрамында жасусасыз кокжөтел компоненті бар адсорбцияланған көкжөтел-дифтерия-сіреспе вакцинасы
3943
J07AJ52
Құрамында жасусасыз көкжөтел компоненті бар адсорбцияланған көкжөтел-дифтерия-сіреспе вакцинасы
Адасель, күл (құрамында антигені аз), сіреспе және көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған біріктірілген, адсорбцияланған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№024420
3944
J07AJ52
Құрамында жасусасыз кокжөтел компоненті бар адсорбталған көкжөтел-дифтерия-сіреспелік вакцина
Бустрикс®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза 0, 5 мл-ден
ҚР-БП-5№018911
3945
J07AJ52
Құрамында жасусасыз кокжөтел компоненті бар адсорбталған көкжөтел-дифтерия-сіреспелік вакцина
Инфанрикс®, сіңірілген жасушасыз, сұйық көкжөтел-дифтерия сіреспе вакцинасы (АбКДС)
Инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза 0.5 мл (1 доза) шприцте
ҚР-БП-5№009832
J07AK
Обаның алдын алуға арналған вакцина
3946
J07AK
Обаға қарсы вакциналар
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
Тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 2 мл

раствор для инъекций в предварительно наполненных шприца 200 МЕ, 0,4 мл
РК-БП-5№024159
J06BB05
Иммуноглобулин антирабический
3936
J06BB05
Иммуноглобулин антирабический
Рабишилд, человеческие моноклональные антитела против бешенства
раствор для внутримышечного введения, 100 МE/2.5 мл
РК-БП-5№024203
3937
J06BB05
Иммуноглобулин антирабический
ФАВИРАБ, иммуноглобулина лошадиного антирабического F(ab')2 фрагмент
раствор для внутримышечных инъекций, а также для , 200-400 МЕ, 5 мл
РК-БП-5№021150
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
3938
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
НеоЦитотект®
раствор для в/в 1000 ЕД/10 мл
РК-БП-5№012801
3939
J06BB09
Иммуноглобулин против цитомегаловируса
НеоЦитотект®
раствор для внутривенного введения, 50 мл/5000Е
РК-БП-5№012803
J06BB12
Иммуноглобулин человека против клещевого энцефалита
J06BB16
Паливизумаб
3940
J06BB16
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 50 мг
РК-БП-5№023137
3941
J06BB16
Паливизумаб
Синагис®
раствор для внутримышечного введения 100мг/ 1 мл
РК-БП-5№023138
3942
J06BB16
Паливизумаб
Синагис
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 мг
РК-БП-5№016120
J07
Вакцины
J07A
Вакцины для профилактики бактериальных инфекций
J07AH04
Менингококковый тетравалентный очищенный полисахаридный антиген
J07AJ
Противококлюшные вакцины
J07AJ52
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
3943
J07AJ52
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
Адасель, вакцина для профилактики дифтерии (с уменьшенным содержанием антигена), столбняка и коклюша (бесклеточная), комбинированная, адсорбированная
суспензия для инъекций 0.5 мл (1 доза)
РК-ЛС-5№024420
3944
J07AJ52
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза по 0, 5 мл
РК-БП-5№018911
3945
J07AJ52
Адсорбированная коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, содержащая бесклеточный коклюшный компонент
Инфанрикс®, вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая (АбКДС)
Суспензия для инъекций 0,5 мл/доза по 0.5 мл (1 доза) в шприце
РК-БП-5№009832
J07AK
Вакцина для профилактики чумы
3946
J07AK
Вакцина для профилактики чумы
Вакцина чумная живая сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения 2 мл

ҚР-БП-5№003951
J07AL
Пневмокок инфекциясының профилактикасына арналған вакцина
J07AL02
Пневмокок инфекциясының профилактикасына арналған вакцина Пневмокок тазартылған полисахаридті коньюгирленген антиген
3947
J07AL02
Пневмококктық тазартылған полисахаридті конъюгацияланған антиген
Превенар 13® (сіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты сұйық вакцина)
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза шыны шприцте
ҚР-БП-5№016730
J07AL52
Пневмококктық тазартылған полисахаридті антиген және гемофильді инфекция, конъюгирленген
3948
J07AL52
Пневмококктық тазартылған полисахаридті антиген және Haemophilus influenzae, конъюгацияланған
Синфлорикс (10-валентті полисахаридті және типке бөлінбейтін Haemophilus influenzae D-протеинімен конъюгацияланған, сіңірілген пневмококктік вакцина)
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№016356
J07AM
Сіреспе профилактикасынаарналған вакцина
J07AM51
Сіреспе анатоксині, күл анатоксинімен құрамдас
3949
J07AM51
Сіреспе анатоксині, күл анатоксинімен құрамдас
Күлге және сіреспеге қарсы сіңірілген вакцина (педиатриялық)
Инъекцияға арналған суспензия 5.0 мл-ден (10 доз)
ҚР-БП-5№024231
3950
J07AM51
Сіреспе анатоксині, дифтерия анатоксинімен құрамдас
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген дифтерия сіреспе анатоксині
Инъекцияға арналған суспензия 5.0 мл-ден (10 доз)
ҚР-БП-5№024232
J07AN
Туберкулезпрофилактикасына арналған вакцина
J07AN01
Тірі Кальметт-Герен бактериялары (БЦЖ)
3951
J07AN01
Тірі Кальметт-Герен бактериялары (БЦЖ)
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 0,5 мг, 20 детских доз
ҚР-БП-5№013466
3952
J07AN01
Тірі Кальметт-Герен бактериялары
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 1 мл
ҚР-БП-5№024254
J07AP
Ішек сүзегінің профилактикасына арналған вакцина
J07AP03
Ішек сүзегінің тазартылған полисахаридті вакцинасы
J07B
Вирустық инфекциялардың профилактикасына арналған вакцина
J07BA
Энцефалиттің профилактикасына арналған вакцина
J07BA01
Инактивтелген тұтас кене энцефалитінің вирусы
3953
J07BA01
Кене энцефалитінің вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
Культуралық тазартылған концентрацияланған белсенділігі жойылған құрғақ кене энцефалиті вакцинасы
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткіші - алюминий гидроксидінің гелімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004967
3954
J07BA01
Кене энцефалитінің вирусы - белсенділігі жойылған бүтін вирус
Культуралық тазартылған концентрацияланған белсенділігі жойылған құрғақ кене энцефалиті вакцинасы

РК-БП-5№003951
J07AL
Вакцина для профилактики пневмококковой инфекции
J07AL02
Пневмококовый очищенный полисахаридный антиген коньюгированный
3947
J07AL02
Пневмококовый очищенный полисахаридный антиген коньюгированный
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза в стеклянном шприце
РК-БП-5№016730
J07AL52
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген и гемофильная инфекция, конъюгированные
3948
J07AL52
Пневмококковый очищенный полисахаридный антиген и гемофильная инфекция, конъюгированные
Синфлорикс (вакцина пневмококковая 10-валентная полисахаридная и конъюгированная D-протеином нетипируемых Haemophilus influenzae, адсорбированная)
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза
РК-БП-5№016356
J07AM
Вакцина для профилактики столбняка
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
3949
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
Адсорбированная вакцина против дифтерии и столбняка (педиатрическая)
Суспензия для инъекций По 5.0 мл (10 доз)
РК-БП-5№024231
3950
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
Суспензия для инъекций По 5.0 мл (10 доз)
РК-БП-5№024232
J07AN
Вакцина для профилактики туберкулеза
J07AN01
Бактерии живые Кальметта-Герена (БЦЖ)
3951
J07AN01
Бактерии живые Кальметта-Герена (БЦЖ)
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖдля внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения по 0,5 мг, 20 детских доз
РК-БП-5№013466
3952
J07AN01
Бактерии живые Кальметта-Герена (БЦЖ)
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем 1 мл
РК-БП-5№024254
J07AP
Вакцина для профилактики брюшного тифа
J07AP03
Брюшнотифозная очищенная полисахаридная вакцина
J07B
Вакцины для профилактики вирусных инфекций
J07BA
Вакцина для профилактики энцефалита
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный
3953
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный
Вакцина клещевого энцефалита культуральная очищенная концентрированная инактивированная сухая
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем - алюминия гидроксида гель 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004967
3954
J07BA01
Вирус клещевого энцефалита - инактивированный цельный
Вакцина клещевого энцефалита культуральная очищенная концентрированная инактивированная сухая (Специфический, инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита (КЭ))

Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткіші - алюминий гидроксидінің гелімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004997
J07B
Вирусты вакциналар
J07BB
Тұмау профилактикасына арналған вакцина
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
3955
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
Инфлювак® Тетра
Инъекцияға арналған суспензия 0,5мл
ҚР-БП-5№024063
3956
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
ВаксигрипТетра®, тұмау профилактикасына арналған белсенділігі жойылған төрт валентті сплит-вакцина
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№023616
3957
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
Инфлювак
Инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл
ҚР-БП-5№014228
3958
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№019456
3959
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
Тұмауға қарсы ыдыратылған белсенділігі жойылған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 0,5мл
ҚР-БП-5№022377
3960
J07BB02
Суббірлікті белсенділігі жойылған тұмау вакцинасы
ВАКСИГРИП (тұмаудың профилактикасына арналған белсенділігі жойылған сплит-вакцина)
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№004986
3961
J07BB02
Белсенділігі жойылған, сплит (ыдыратылған), тұмау вирусы
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді 0.5 мл
РК-БП-5№024489
J07BC
Гепатиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
3962
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Эувакс В, В гепатиті профилактикасына арналған рекомбинантты вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 1 мл
ҚР-БП-5№022618
3963
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Энжерикс® B (B гепатитіне карсы вакцина)
Инъекцияға арналған суспензия 10 мкг 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004770
3964
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Энжерикс® B (B гепатитіне карсы вакцина)
Инъекцияға арналған суспензия 20 мкг 1 мл/доза
ҚР-БП-5№010033
3965
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Sci-B-Vac, B гепатитіне қарсы вакцина (рекомбинантты)
Инъекцияға арналған суспензия 10 мкг 1 мл/доза
ҚР-БП-5№122157
3966
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Рекомбивакс HB В гепатитіне қарсы рекомбинантты вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 10 мкг/1 мл
ҚР-БП-5№021576

лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения в комплекте с растворителем-алюминия гидроксида гель 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004997
J07B
Вирусные вакцины
J07BB
Вакцина для профилактики гриппа
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
3955
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
Инфлювак® Тетра
суспензия для инъекций 0,5мл
РК-БП-5№024063
3956
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
ВаксигрипТетра®, инактивированная четырехвалентная сплит-вакцина для профилактики гриппа
суспензия для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№023616
3957
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
Инфлювак
суспензия для инъекций 0.5 мл
РК-БП-5№014228
3958
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
суспензия для внутримышечного и подкожного введения по 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№019456
3959
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
Вакцина противогриппозная расщепленная инактивированная
суспензия для инъекций по 0,5мл
РК-БП-5№022377
3960
J07BB02
Вакцина гриппозная субъединичная инактивированная
Ваксигрип (инактивированная сплит-вакцина для профилактики гриппа)
суспензия для внутримышечного и подкожного введения 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№004986
3961
J07BB02
Гриппозный, инактивированный, сплит (расщепленный) вирус или поверхностный антиген
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
Раствор для внутримышечного и подкожного введения 0.5 мл
РК-БП-5№024489
J07BC
Вакцина для профилактики гепатита
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
3962
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Эувакс В, рекомбинантная вакцина для профилактики гепатита В
суспензия для инъекций 1 мл
РК-БП-5№022618
3963
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Энжерикс® В (вакцина против гепатита В)
суспензия для инъекций 10 мкг 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004770
3964
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Энжерикс® В (вакцина против гепатита В)
суспензия для инъекций 20 мкг 1 мл/доза
РК-БП-5№010033
3965
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Sci-B-Vac, вакцина против гепатита В (рекомбинантная)
суспензия для инъекций 10 мкг 1 мл/доза
РК-БП-5№122157
3966
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Рекомбивакс HB, вакцина против гепатита В, рекомбинантная
суспензия для инъекций 10 мкг/1 мл
РК-БП-5№021576

3967
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Рекомбивакс HB В гепатитіне қарсы рекомбинантты вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 5 мкг/0,5 мл
ҚР-БП-5№021575
3968
J07BC01
В гепатиті вирусы - тазартылған антиген
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
Инъекцияға арналған суспензия, 20 мкг/1,0мл
ҚР-БП-5№024320
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
3969
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Оваксстар А А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 250МЕ/0,5мл
ҚР-БП-5№024072
3970
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Вакта, А гепатитіне қарсы, тазартылған, белсенділігі жойылған, адсорбцияланған вакцина
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№022431
3971
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Хаврикс® 1440 ересектерге арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 1 доза/1 мл
ҚР-БП-5№004737
3972
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Хаврикс® 720 балаларға арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
ҚР-БП-5№005902
3973
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Хаврикс® 720 балаларға арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
ҚР-БП-5№004738
3974
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Аваксим 80 (А гепатитінің алдын алуға арналған белсенділігі жойылған, сіңірілген вакцина)
Инъекцияға арналған суспензия 1доза/0,5 мл
ҚР-БП-5№014593
3975
J07BC02
А гепатиті вирусы - тазартылған антиген
Хаврикс® 1440 ересектерге арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 1 доза/1 мл
ҚР-БП-5№005901
J07BD
Қызылшаның алдын алуға арналған вакцина
J07BD01
Қызылшаға қарсы моновакцина
3976
J07BD01
Қызылшаға қарсы моновакцина
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 10 доза 0.5 мл-дан
ҚР-БП-5№022966
3977
J07BD01
Қызылшаға қарсы моновакцина
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 10 доза 0.5 мл-дан
ҚР-БП-5№022966
J07BD52
Қызылша, эпидемиялық паротит пен қызамыққа қарсы вакцина
3978
J07BD52
Қызылша, эпидемиялық паротит пен қызамыққа қарсы вакцина
Приорикс, қызылшаға, эпидемиялық паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген тірі вакцина
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 0,5 мл/доза

3967
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Рекомбивакс HB, вакцина против гепатита В, рекомбинантная
Суспензия для инъекций 5 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№021575
3968
J07BC01
Вирус гепатита В - очищенный антиген
Вакцина против гепатита В (рДНК)
суспензия для инъекций, 20 мкг/1,0мл
РК-БП-5№024320
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
3969
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Оваксстар А Инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для внутримышечного введения 250МЕ/0,5мл
РК-БП-5№024072
3970
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Вакта, вакцина против гепатита А, очищенная, инактивированная, адсорбированная
суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№022431
3971
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Хаврикс® 1440 взрослый, инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций 1 доза/1 мл
РК-БП-5№004737
3972
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Хаврикс® 720 детский, инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций 1 доза/0,5 мл
РК-БП-5№005902
3973
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Хаврикс™ 720 детский, инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций 1 доза/0,5 мл
РК-БП-5№004738
3974
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Аваксим 80 (вакцина для профилактики гепатита А инактивированная, адсорбированная)
суспензия для инъекций 1доза/0,5 мл
РК-БП-5№014593
3975
J07BC02
Вирус гепатита А инактивированный
Хаврикс™ 1440 взрослый, инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций 1 доза/1 мл
РК-БП-5№005901
J07BD
Вакцина для профилактики кори
J07BD01
Моновакцина против кори
3976
J07BD01
Моновакцина против кори
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 10 доз по 0.5 мл
РК-БП-5№022966
3977
J07BD01
Моновакцина против кори
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 1 доза по 0.5 мл
РК-БП-5№022966
J07BD52
Вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи
3978
J07BD52
Вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи
Приорикс™ (вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи живая аттенуированна)
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 0,5 мл/доза

ҚР-БП-5№004775
3979
J07BD52
Қызылша, эпидемиялық паротит пен қызамыққа қарсы вакцина
Қызылшаға, паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0.5 мл 1 доза
ҚР-БП-5№013464
J07BE01
Паротит вирусы – тірі әлсізденген
J07BF
Полиомиелиттің алдын алуға арналған вакцина
J07BF02
1, 2, 3 типті полиомиелиттің ішке қабылдайтын вакцинасы
J07BF04
1 және 3 типті екі валентті полиомиелиттің ішке қабылдайтын вакцинасы
3980
J07BF04
Полиомиелитті ішеу үшін, бивалентті, тірі аттенуирленген
Ішу үшін екі валентті 1 және 3 типтегі полиомиелит вакцинасы
Ішуге арналған суспензия 20 доза, 2 мл
ҚР-БП-5№021251
J07BG
Құтырма профилактикасына арналған вакцина
J07BG01
Құтырма вирусының айрықша антигені
3981
J07BG01
Құтырма вирусының айрықша антигені
Индираб, антирабиялық вакцина
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (0.3% натрий хлориді ерітіндісі 0.5мл) және бір реттік шприцпен жиынтықта
ҚР-БП-5№023180
3982
J07BG01
Құтырма вирусының айрықша антигені
Спеда
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 2,5 ХБ
ҚР-БП-5№020477
3983
J07BG01
Құтырма вирусы - белсенділігі жойылған бүтін
Белсенділігі жойылған концентрацияланған өсірінді тазартылған құрғақ антирабиялық вакцина
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған 1 доза лиофилизат, 1,1 мл еріткішпен- инъекцияға арналған сумен жиынтықта
ҚР-БП-5№015799
3984
J07BG01
Құтырма вирусы - белсенділігі жойылған бүтін
РАБИВАКС-С, антирабиялық концентрацияланған тазартылған белсенділігі жойылған вакцина
Тері ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 2.5 ХБ
ҚР-БП-5№024202
J07BK01
Тірі аттенуирленген вирус Varicella zoster, OКА штаммасы
3985
J07BK01
Тірі аттенуирленген вирус Varicella zoster, OКА штаммасы
Варивакс, желшешек вирусына қарсы тірі, өсірінді, аттенуирленген вакцина
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№021558
3986
J07BK01
Тірі аттенуирленген вирус Varicella zoster, OКА штаммасы
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№004870
J07BM
Адам папилломасы вирусына қарсы вакциналары
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
3987
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
Гардасил® - адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)

РК-БП-5№004775
3979
J07BD52
Вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения 0.5 мл 1 доза
РК-БП-5№013464
J07BE01
Вирус паротита – живой ослабленный
J07BF
Вакцины для профилактики полиомиелита
J07BF02
Вакцина полиомиелитная пероральная 1, 2, 3 типов
J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
3980
J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
cуспензия оральная 20 доз, 2 мл
РК-БП-5№021251
J07BG
Вакцина для профилактики бешенства
J07BG01
Специфический антиген вируса бешенства
3981
J07BG01
Специфический антиген вируса бешенства
Индираб, антирабическая вакцина
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечной инъекции с растворителем (0.3% раствора натрия хлорида 0.5мл) и c одноразовым шприцем в комплекте 2.5 МЕ/1 доза
РК-БП-5№023180
3982
J07BG01
Специфический антиген вируса бешенства
Спеда
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 2,5 МЕ
РК-БП-5№020477
3983
J07BG01
Специфический антиген вируса бешенства
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечных инъекций, 1 доза в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1,1 мл
РК-БП-5№015799
3984
J07BG01
Специфический антиген вируса бешенства
РАБИВАКС-С, вакцина антирабическая концентрированная очищенная инактивированная
лиофилизат для приготовления раствора для внутрикожного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем 2.5 МЕ
РК-БП-5№024202
J07BK01
Живой аттенуированный вирус Varicella zoster, штамм OКА
3985
J07BK01
Живой аттенуированный вирус Varicella zoster, штамм OКА
Варивакс, вакцина против вируса ветряной оспы, живая культуральная, аттенуированная
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 0,5 мл/доза
РК-БП-5№021558
3986
J07BK01
Живой аттенуированный вирус Varicella zoster, штамм OКА
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем 0,5 мл/доза
РК-БП-5№004870
J07BM
Вакцины против вируса папилломы человека
J07BM01
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 6, 11, 16, 18 )
3987
J07BM01
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 6, 11, 16, 18 )
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)

Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№014205
3988
J07BM01
Папилломавирусқа (адамдағы 6, 11, 16, 18 типтері) қарсы вакцина
Гардасил® - адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№014206
J07BM02
Адамның папиллома вирусына қарсы вакцинасы (16, 18 типі)
3989
J07BM02
Адамның папиллома вирусына қарсы вакцинасы (16, 18 типі)
Церварикс®, құрамында AS04 адъюванты бар, Адам Папилломасының 16 және 18 түрдегі вирусына қарсы рекомбинантты вакцина
Инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№010155
J07C
Вирустық және бактериялық инфекциялардың профилактикасына арналған вакциналардың қосындысы
J07CA02
Дифетрия, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
3990
J07CA02
Дифтерия, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
Тетраксим, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелитке (белсенділігі жойылған) қарсы вакцина (сіңірілген)
Инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№021521
3991
J07CA02
Дифтерия, көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
Инфанрикс®, сіңірілген жасушасыз, сұйық көкжөтел- дифтерия -сіреспе вакцинасы (АбКДС)
Инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№009832
J07CA06
Дифтерия, b типті heamophilus influenza (инфлюэнцаның гемофильді таяқшалары), көкжөтел, полиомиелит, сіреспеге қарсы вакцина
3992
J07CA06
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтелге, полиомиелитке, сіреспеге қарсы вакцина
Инфанрикс ИПВ+Hib,жасушасыз,сіңірілген, сұйық көкжөтел- дифтерия сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта 0.5 мл (1 доза
ҚР-БП-5№018564
3993
J07CA06
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтелге, полиомиелитке, сіреспеге қарсы вакцина
Пентаксим, дифтерия және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
Лиофилизат суспензиямен жиынтықта 0,5 мл/1 доза
ҚР-БП-5№013231
J07CA09
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
3994
J07CA09
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Гексаксим®, дифтерия сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)

Суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№014205
3988
J07BM01
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 6, 11, 16, 18 )
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№014206
J07BM02
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 16, 18 )
3989
J07BM02
Вакцина против вируса папилломы человека (типы 16, 18 )
Церварикс®, вакцина рекомбинантная против Вируса Папилломы Человека типов 16 и 18, содержащая адьювант AS04
Суспензия для инъекций 0,5 мл/доза
РК-БП-5№010155
J07C
Комбинация вакцин для профилактики вирусных и бактериальных инфекций
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полимиелита, столбняка
3990
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полимиелита, столбняка
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
суспензия для инъекций 0.5 мл/1 доза
РК-БП-5№021521
3991
J07CA02
Вакцина против дифтерии, коклюша, полимиелита, столбняка
Инфанрикс®, вакцина адсорбированная бесклеточная коклюшно-дифтерийно-столбнячная жидкая (АбКДС)
суспензия для инъекций 0,5 мл/доза
РК-БП-5№009832
J07CA06
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка
3992
J07CA06
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным 0.5 мл (1 доза
РК-БП-5№018564
3993
J07CA06
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilius influenzae influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) тип b, конъюгированная
лиофилизат в комплекте с суспензией 0,5 мл/1 доза
РК-БП-5№013231
J07CA09
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита B
3994
J07CA09
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита B
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная

Инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл (1 доза)
ҚР-БП-5№021471
3995
J07CA09
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Гексаксим®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
Инъекцияға арналған суспензия 0,5 мл/1доза
ҚР-БП-5№020263
3996
J07CA09
Дифтерия, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жоқ вакцинамен және b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта 0,5 мл/доза
ҚР-БП-5№013446
3997
J07CA09
Күл, b типті Haemophilus influenzae, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе, B гепатитіне қарсы вакцина
ИзиСикс
Инъекцияға арналған суспензия 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024497
L
Ісікке қарсы препараттар мен иммуномодуляторлар
L01
Ісікке қарсы препараттар
L01A
Алкилирлейтін препараттар
L01AA
Азотты иприттің аналогтары
L01AA01
Циклофосфамид
Орфандық
3998
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№017597
3999
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№017596
4000
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023424
4001
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017595
4002
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023045
4003
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфан-ЛЭНС тез ериігіш
Көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013851
L01AA02
Хлорамбуцил
Орфандық
L01AA03
Мелфалан
Орфандық
4004
L01AA03
Мелфалан
Алкеран®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
Орфандық
L01AA06
Ифосфамид
Орфандық
4005
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017040
4006
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 мг
ҚР-ДЗ-5№017038
4007
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 2 мг

суспензия для инъекций 0,5 мл (1 доза)
РК-БП-5№021471
3995
J07CA09
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита B
Гексаксим® вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b конъюгированная
суспензия для инъекций 0,5 мл/1доза
РК-БП-5№020263
3996
J07CA09
Вакцина против дифтерии, heamophilus influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита B
Инфанрикс® гекса (вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная , комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae influenza (гемофильной палочки инфлюэнцы) тип b)
суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным 0,5 мл/доза
РК-БП-5№013446
3997
J07CA09
Вакцина против дифтерии, Haemophilus influenzae типа b, коклюша, полиомиелита, столбняка, гепатита В
ИзиСикс
Суспензия для инъекций 0.5 мл
РК-ЛС-5№024497
L
Противоопухолевые препараты и иммуномодуляторы
L01
Противоопухолевые препараты
L01A
Алкилирующие препараты
L01AA
Аналоги азотистого иприта
L01AA01
Циклофосфамид
орфанный
3998
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№017597
3999
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№017596
4000
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфамид-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№023424
4001
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№017595
4002
L01AA01
Циклофосфамид
Эндоксан
таблетки, покрытые сахарной оболочкой, 50 мг
РК-ЛС-5№023045
4003
L01AA01
Циклофосфамид
Циклофосфан-ЛЭНС быстрорастворимый
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 200 мг
РК-ЛС-5№013851
L01AA02
Хлорамбуцил
орфанный
L01AA03
Мелфалан
орфанный
4004
L01AA03
Мелфалан
Алкеран®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
орфанный
L01AA06
Ифосфамид
орфанный
4005
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 0,5 г
РК-ЛС-5№017040
4006
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 г
РК-ЛС-5№017038
4007
L01AA06
Ифосфамид
Холоксан
порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 2 г

ҚР-ДЗ-5№017039
L01AA09
Бендамустин
Орфандық
4008
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ100 мг
ҚР-ДЗ-5№022458 ҚР-ДЗ-5№022456
4009
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022455
4010
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022457
4011
L01AA09
Бендамустин
Термустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023166
4012
L01AA09
Бендамустин
Термустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023167
L01AB
Алкилсульфонаттар
L01AB01
Бусульфан
Орфандық
L01AB02
Треосульфан
Орфандық
4013
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 5 г
ҚР-ДЗ-5№121750
4014
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№121749
L01AD
Нитрозонесепнәр
L01AD01
Кармустин
4015
L01AD01
Кармустин
Кармустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
4016
L01AD01
Кармустин
БиКНУ®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилиза (100 мг)т еріткішпен жиынтықта
ҚР-ДЗ-5№023523
L01AX
Өзге алкилирлейтін препараттар
L01AX03
Темозоломид
4017
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023337
4018
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021229
4019
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№023338
4020
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№023339
4021
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021228
4022
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021227
4023
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023340
4024
L01AX03
Темозоломид
Темодал®
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№018160
4025
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№020805
4026
L01AX03
Темозоломид
Глиотэм
капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121794
4027
L01AX03
Темозоломид
Глиотэм
капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№121795
4028
L01AX03
Темозоломид
Глиотэм
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№121796
4029
L01AX03
Темозоломид
Темодал®
капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№018161
4030
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№020806
4031
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020803
4032
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020804
4033
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020807
4034
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
Қатты капсулалар 100мг
ҚР-ДЗ-5№022250
4035
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
Қатты капсулалар 180 мг

РК-ЛС-5№017039
L01AA09
Бендамустин
орфанный
4008
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022458 РК-ЛС-5№022456
4009
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№022455
4010
L01AA09
Бендамустин
Рибомустин
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№022457
4011
L01AA09
Бендамустин
Термустин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-ЛС-5№023166
4012
L01AA09
Бендамустин
Термустин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023167
L01AB
Алкилсульфонаты
L01AB01
Бусульфан
орфанный
L01AB02
Треосульфан
орфанный
4013
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
порошок для приготовления раствора для инфузий 5 г
РК-ЛС-5№121750
4014
L01AB02
Треосульфан
Треосульфан медак
порошок для приготовления раствора для инфузий 1 г
РК-ЛС-5№121749
L01AD
Нитрозомочевины
L01AD01
Кармустин
4015
L01AD01
Кармустин
Кармустин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
4016
L01AD01
Кармустин
БиКНУ®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий (100 мг) в комплекте с растворителем
РК-ЛС-5№023523
L01AX
Прочие алкилирующие препараты
L01AX03
Темозоломид
4017
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 250мг
РК-ЛС-5№023337
4018
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№021229
4019
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 180 мг
РК-ЛС-5№023338
4020
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№023339
4021
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№021228
4022
L01AX03
Темозоломид
Темобел
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№021227
4023
L01AX03
Темозоломид
ТемоЭл
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023340
4024
L01AX03
Темозоломид
Темодал®
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№018160
4025
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№020805
4026
L01AX03
Темозоломид
Глиотэм
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№121794
4027
L01AX03
Темозоломид
Глиотэм
капсулы 180 мг
РК-ЛС-5№121795
4028
L01AX03
Темозоломид
Глиотэм
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№121796
4029
L01AX03
Темозоломид
Темодал®
капсулы 180 мг
РК-ЛС-5№018161
4030
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы 180 мг
РК-ЛС-5№020806
4031
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№020803
4032
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№020804
4033
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид-Тева
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№020807
4034
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
капсулы твердые 100мг
РК-ЛС-5№022250
4035
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
капсулы твердые 180 мг

ҚР-ДЗ-5№022252
4036
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
Қатты капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022249
4037
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
Қатты капсулалар, 140 мг
ҚР-ДЗ-5№022251
4038
L01AX03
Темозоломид
Дралитем®
капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№018941
4039
L01AX03
Темозоломид
Дралитем®
капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018940
L01AX04
Дакарбазин
4040
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011766
4041
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011764
4042
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020359
4043
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020360
L01B
Антиметаболиттер
L01BA
Фолий қышқылының аналогтары
L01BA01
Метотрексат
Орфандық
4044
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10 мл
Орфандық
4045
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№022840
4046
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№020261
4047
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№022841
4048
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,55 мл
ҚР-ДЗ-5№020260
4049
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№022842
4050
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020259
4051
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№022843
4052
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,45 мл
ҚР-ДЗ-5№020258
4053
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.4 мл
ҚР-ДЗ-5№022844
4054
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№020257
4055
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№022845
4056
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,35 мл
ҚР-ДЗ-5№020256
4057
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№022846
4058
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,3 мл
ҚР-ДЗ-5№020255
4059
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.25 мл
ҚР-ДЗ-5№022847
4060
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,25 мл
ҚР-ДЗ-5№020254
4061
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№022848
4062
L01BA01
Метотрексат
Методжект®

РК-ЛС-5№022252
4036
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
капсулы твердые, 20 мг
РК-ЛС-5№022249
4037
L01AX03
Темозоломид
Темозоломид
капсулы твердые, 140 мг
РК-ЛС-5№022251
4038
L01AX03
Темозоломид
Дралитем®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№018941
4039
L01AX03
Темозоломид
Дралитем®
капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№018940
L01AX04
Дакарбазин
4040
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№011766
4041
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин Медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№011764
4042
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№020359
4043
L01AX04
Дакарбазин
Дакарбазин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 500 мг
РК-ЛС-5№020360
L01B
Антиметаболиты
L01BA
Аналоги фолиевой кислоты
L01BA01
Метотрексат
орфанный
4044
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
раствор для инъекций 1000 мг/10 мл
орфанный
4045
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,6 мл
РК-ЛС-5№022840
4046
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,6 мл
РК-ЛС-5№020261
4047
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№022841
4048
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,55 мл
РК-ЛС-5№020260
4049
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,5 мл
РК-ЛС-5№022842
4050
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,5 мл
РК-ЛС-5№020259
4051
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№022843
4052
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,45 мл
РК-ЛС-5№020258
4053
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0.4 мл
РК-ЛС-5№022844
4054
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,4 мл
РК-ЛС-5№020257
4055
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№022845
4056
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,35 мл
РК-ЛС-5№020256
4057
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,3 мл
РК-ЛС-5№022846
4058
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,3 мл
РК-ЛС-5№020255
4059
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0.25 мл
РК-ЛС-5№022847
4060
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,25 мл
РК-ЛС-5№020254
4061
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,2 мл
РК-ЛС-5№022848
4062
L01BA01
Метотрексат
Методжект®

Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,2 мл
ҚР-ДЗ-5№020253
4063
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0.15 мл
ҚР-ДЗ-5№022849
4064
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 0,15 мл
ҚР-ДЗ-5№020252
4065
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/1мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№121688
4066
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023255
4067
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023254
4068
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№121687
4069
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015105
4070
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/1мл
ҚР-ДЗ-5№023253
4071
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015103
4072
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№015104
4073
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№015102
4074
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№121686
4075
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№023252
4076
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020525
4077
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді, 25мг/1,25мл
ҚР-ДЗ-5№121689
4078
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді, 7,5мг/0,375мл
ҚР-ДЗ-5№121685
4079
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020524
4080
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
Қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№009914
4081
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10 мл
тіркелмеген (орфандық дәрілік зат)
4082
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024014
4083
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 2,5 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№015106
4084
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 1.0 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024012
4085
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 1.5 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024013
4086
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл , 0.75 мл шприцте
ҚР-ДЗ-5№024019
4087
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/1мл, 1 мл

раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,2 мл
РК-ЛС-5№020253
4063
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0.15 мл
РК-ЛС-5№022849
4064
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 0,15 мл
РК-ЛС-5№020252
4065
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций 20 мг/1мл, 1 мл
РК-ЛС-5№121688
4066
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 20 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023255
4067
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№023254
4068
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций 15 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№121687
4069
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№015105
4070
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 10 мг/1мл
РК-ЛС-5№023253
4071
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 1 мл
РК-ЛС-5№015103
4072
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 1,5 мл
РК-ЛС-5№015104
4073
L01BA01
Метотрексат
Методжект®
раствор для инъекций 10 мг/мл по 0,75 мл
РК-ЛС-5№015102
4074
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций 10 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№121686
4075
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат-Келун-Казфарм
раствор для инъекций 7,5 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№023252
4076
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020525
4077
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций, 25мг/1,25мл
РК-ЛС-5№121689
4078
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций, 7,5мг/0,375мл
РК-ЛС-5№121685
4079
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№020524
4080
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№009914
4081
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат медак 1 000
раствор для инъекций 1000 мг/10 мл
не зарегистрирован (орфанное лекарственное средство)
4082
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024014
4083
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Раствор для инъекций 10 мг/мл , 2,5 мл в шприце
РК-ЛС-5№015106
4084
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах 10 мг/мл
РК-ЛС-5№024012
4085
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Раствор для инъекций 10 мг/мл , 1.5 мл в шприце
РК-ЛС-5№024013
4086
L01BA01
Метотрексат
Метортрит Ромфарм
Раствор для инъекций 10 мг/мл , 0.75 мл п в шприце
РК-ЛС-5№024019
4087
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций 20 мг/1мл, 1 мл

ҚР-ДЗ-5№121688
4088
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№121687
4089
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№121686
4090
L01BA02
Метотрексат
Метотрексат
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5000 мг/50 мл
тіркелмеген (орфандық дәрілік зат)
4091
L01BA03
Метотрексат
Метотрексат
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/5 мл
тіркелмеген (орфандық дәрілік зат)
L01BA04
Пеметрексед
Орфандық
4092
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023140
4093
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022305
4094
L01BA04
Пеметрексед
Мартксель
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022194
4095
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023088
4096
L01BA04
Пеметрексед
Алимта™
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003686
4097
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022304
4098
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023139
4099
L01BA04
Пеметрексед
Алимта®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017757
4100
L01BA04
Пеметрексед
Мартксель
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022166
4101
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023087
4102
L01BA04
Пеметрексед
Петрекса®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022297
4103
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022870
4104
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022871
4105
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023319
4106
C07AB02
Метопролол
Мет ХL 100
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталға 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023029
4107
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023061
4108
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023215
4109
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023216
4110
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 мг

РК-ЛС-5№121688
4088
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций 15 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№121687
4089
L01BA01
Метотрексат
Метотрексат Сандоз®
раствор для инъекций 10 мг/0,5мл
РК-ЛС-5№121686
4090
L01BA02
Метотрексат
Метотрексат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 5000 мг/50 мл
не зарегистрирован (орфанное лекарственное средство)
4091
L01BA03
Метотрексат
Метотрексат
концентрат для приготовления раствора для инфузий 500 мг/5 мл
не зарегистрирован (орфанное лекарственное средство)
L01BA04
Пеметрексед
орфанный
4092
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023140
4093
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022305
4094
L01BA04
Пеметрексед
Мартксель
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022194
4095
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023088
4096
L01BA04
Пеметрексед
Алимта™
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
РК-ЛС-5№003686
4097
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022304
4098
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023139
4099
L01BA04
Пеметрексед
Алимта®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
РК-ЛС-5№017757
4100
L01BA04
Пеметрексед
Мартксель
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022166
4101
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрепол
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023087
4102
L01BA04
Пеметрексед
Петрекса®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022297
4103
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№022870
4104
L01BA04
Пеметрексед
Пемгем
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№022871
4105
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023319
4106
C07AB02
Метопролол
Мет ХL 100
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№023029
4107
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023061
4108
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023215
4109
L01BA04
Пеметрексед
Алвоксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023216
4110
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг

ҚР-ДЗ-5№023240
4111
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023241
4112
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023320
L01BB
Пуриннің аналогтары
L01BB02
Меркаптопурин
Орфандық
L01BB03
Тиогуанин
L01BB04
Кладрибин
Орфандық
4113
L01BB04
Кладрибин
Лейкладин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№016918
L01BB05
Флударабин
Орфандық
4114
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№023228
4115
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022928
4116
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014863
4117
L01BB05
Флударабин
Флудара®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003365
4118
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023103
4119
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/2мл
ҚР-ДЗ-5№023062
4120
L01BB05
Флударабин
Флудамеда
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023200
L01BC
Пиремединді аналогтар
L01BC01
Цитарабин
Орфандық
4121
L01BC01
Цитарабин
ЦИТУ
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 мг/10мл
ҚР-ДЗ-5№024325
L01BC02
Фторурацил
4122
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил-ЛЭНС
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013839
4123
L01BC03
Тегафур
Фторафур®
капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003860
L01BC05
Гемцитабин
4124
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1500 мг
ҚР-ДЗ-5№018146
4125
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№018145
4126
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№023147
4127
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018144
4128
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023146
4129
L01BC05
Гемцитабин
Гемтан
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г
ҚР-ДЗ-5№023943
4130
L01BC05
Гемцитабин
Гемтаз
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1000 мг
ҚР-ДЗ-5№016617
4131
L01BC05
Гемцитабин
Гемтаз
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016616
4132
L01BC05
Гемцитабин
Рибозар
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 200 мг

РК-ЛС-5№023240
4111
L01BA04
Пеметрексед
Пеметрексед-Тева
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023241
4112
L01BA04
Пеметрексед
Праксед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 500 мг
РК-ЛС-5№023320
L01BB
Аналоги пурина
L01BB02
Меркаптопурин
орфанный
L01BB03
Тиогуанин
L01BB04
Кладрибин
орфанный
4113
L01BB04
Кладрибин
Лейкладин
раствор для инъекций 0,1 %
РК-ЛС-5№016918
L01BB05
Флударабин
орфанный
4114
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/2 мл
РК-ЛС-5№023228
4115
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№022928
4116
L01BB05
Флударабин
Флударабин-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014863
4117
L01BB05
Флударабин
Флудара®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003365
4118
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 50 мг
РК-ЛС-5№023103
4119
L01BB05
Флударабин
Флударабин С.К
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 50 мг/2мл
РК-ЛС-5№023062
4120
L01BB05
Флударабин
Флудамеда
концентрат для приготовления раствора для инъекций или инфузий, 25 мг/мл
РК-ЛС-5№023200
L01BC
Пиремединовые аналоги
L01BC01
Цитарабин
орфанный
4121
L01BC01
Цитарабин
ЦИТУ
раствор для инъекций 1000 мг/10мл
РК-ЛС-5№024325
L01BC02
Фторурацил
4122
L01BC02
Фторурацил
Фторурацил-ЛЭНС
раствор для внутрисосудистого введения 50 мг/мл
РК-ЛС-5№013839
4123
L01BC03
Тегафур
Фторафур®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№003860
L01BC05
Гемцитабин
4124
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1500 мг
РК-ЛС-5№018146
4125
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№018145
4126
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
РК-ЛС-5№023147
4127
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин медак
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№018144
4128
L01BC05
Гемцитабин
Гемцитабин-Келун-Казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 200 мг
РК-ЛС-5№023146
4129
L01BC05
Гемцитабин
Гемтан
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 г
РК-ЛС-5№023943
4130
L01BC05
Гемцитабин
Гемтаз
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 1000 мг
РК-ЛС-5№016617
4131
L01BC05
Гемцитабин
Гемтаз
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг
РК-ЛС-5№016616
4132
L01BC05
Гемцитабин
Рибозар
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 200 мг

ҚР-ДЗ-5№023007
L01BC06
Капецитабин
4133
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020584
4134
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021184
4135
L01BC06
Капецитабин
Кселода
Қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014411
4136
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021185
4137
L01BC06
Капецитабин
Капфуро®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022560
4138
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020585
4139
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021174
4140
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Аккорд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022478
4141
L01BC06
Капецитабин
Цитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020829
4142
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Аккорд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022423
4143
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019805
4144
L01BC06
Капецитабин
Каксета
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№020353
4145
L01BC06
Капецитабин
Капетрал
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№122039
4146
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021173
4147
L01BC06
Капецитабин
Капетрал
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№122038
4148
L01BC06
Капецитабин
Капегард-500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022726
4149
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Гриндекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022736
4150
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Гриндекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022779
4151
L01BC06
Капецитабин
Каксета
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020352
L01BC07
Азацитидин
Орфандық
4152
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121977
4153
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100мг
ҚР-ДЗ-5№121977
L01BC08
Децитабин
Орфандық
4154
L01BC08
Децитабин
Децицип
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022829
4155
L01BC08
Децитабин
Дакоген
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020784
L01C
Өсірілген алкалоидтер мен басқа да табиғи препараттар
L01CA
Барвинка алкалоидтері мен оның аналогтары
L01CA01
Винбластин
Орфандық
4156
L01CA01
Винбластин
Винбластин-ЛЭНС
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 5 мг

РК-ЛС-5№023007
L01BC06
Капецитабин
4133
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№020584
4134
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№021184
4135
L01BC06
Капецитабин
Кселода
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№014411
4136
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№021185
4137
L01BC06
Капецитабин
Капфуро®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022560
4138
L01BC06
Капецитабин
Экансия®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020585
4139
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№021174
4140
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022478
4141
L01BC06
Капецитабин
Цитабин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№020829
4142
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022423
4143
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№019805
4144
L01BC06
Капецитабин
Каксета
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№020353
4145
L01BC06
Капецитабин
Капетрал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№122039
4146
L01BC06
Капецитабин
Ксалвобин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№021173
4147
L01BC06
Капецитабин
Капетрал
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№122038
4148
L01BC06
Капецитабин
Капегард-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№022726
4149
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Гриндекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№022736
4150
L01BC06
Капецитабин
Капецитабин Гриндекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг
РК-ЛС-5№022779
4151
L01BC06
Капецитабин
Каксета
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг
РК-ЛС-5№020352
L01BC07
Азацитидин
орфанный
4152
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100 мг
РК-ЛС-5№121977
4153
L01BC07
Азацитидин
Вайдаза
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100мг
РК-ЛС-5№121977
L01BC08
Децитабин
орфанный
4154
L01BC08
Децитабин
Децицип
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№022829
4155
L01BC08
Децитабин
Дакоген
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№020784
L01C
Алкалоиды растительного происхождения и другие препараты естественного происхождения
L01CA
Алкалоиды барвинка и его аналоги
L01CA01
Винбластин
орфанный
4156
L01CA01
Винбластин
Винбластин-ЛЭНС
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 5 мг

ҚР-ДЗ-5№021214
L01CA02
Винкристин
L01CA04
Винорелбин
4157
L01CA04
Винорелбин
Винельбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№021491
4158
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022275
4159
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/1 мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022274
4160
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021147
4161
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№005338
4162
L01CA04
Винорелбин
Винельбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021493
4163
L01CA04
Винорелбин
Велбимеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023280
4164
L01CA04
Винорелбин
Велбимеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023281
4165
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№005346
4166
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
Капсула, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020162
4167
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
Капсула 30 мг
ҚР-ДЗ-5№020163
L01CB
Подофиллотоксин туындылары
L01CB01
Этопозид
Орфандық
4168
L01CB01
Этопозид
Фитозид
Инъекцияға арналған ерітінді 100мг/5мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№122139
L01CD
Таксоиды
L01CD01
Паклитаксел
4169
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№022475
4170
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018706
4171
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60мг/10 мл
ҚР-ДЗ-3№121656
4172
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018704
4173
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018705
4174
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-3№121655
4175
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-3№121657
4176
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-5№021386
4177
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/16,7 мл
ҚР-ДЗ-5№013729
4178
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл

РК-ЛС-5№021214
L01CA02
Винкристин
L01CA04
Винорелбин
4157
L01CA04
Винорелбин
Винельбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№021491
4158
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022275
4159
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/1 мл по 1 мл
РК-ЛС-5№022274
4160
L01CA04
Винорелбин
Винорелбин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
РК-ЛС-5№021147
4161
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
РК-ЛС-5№005338
4162
L01CA04
Винорелбин
Винельбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№021493
4163
L01CA04
Винорелбин
Велбимеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№023280
4164
L01CA04
Винорелбин
Велбимеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл
РК-ЛС-5№023281
4165
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/5 мл
РК-ЛС-5№005346
4166
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
Капсула, 20 мг
РК-ЛС-5№020162
4167
L01CA04
Винорелбин
Навельбин
Капсула 30 мг
РК-ЛС-5№020163
L01CB
Подофиллотоксинопроизводные
L01CB01
Этопозид
орфанный
4168
L01CB01
Этопозид
Фитозид
раствор для инъекций 100мг/5мл по 5 мл
РК-ЛС-5№122139
L01CD
Таксоиды
L01CD01
Паклитаксел
4169
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
РК-ЛС-5№022475
4170
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018706
4171
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60мг/10 мл
РК-ЛС-3№121656
4172
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№018704
4173
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№018705
4174
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл
РК-ЛС-3№121655
4175
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-3№121657
4176
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-5№021386
4177
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/16,7 мл
РК-ЛС-5№013729
4178
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл

ҚР-ДЗ-5№021385
4179
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел- Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№013728
4180
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№013731
4181
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-ТЕВА
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 150мг/25мл
ҚР-ДЗ-5№013730
4182
L01CD01
Паклитаксел
Интаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/ 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021573
4183
L01CD01
Паклитаксел
Интаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/17 мл
ҚР-ДЗ-5№021574
4184
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023415
4185
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023416
4186
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023432
4187
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг
ҚР-ДЗ-5№023433
4188
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023953
4189
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023959
4190
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 6 мг/мл.
ҚР-ДЗ-5№023963
L01CD02
Доцетаксел
4191
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-3№121654
4192
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел Аккорд
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№122136
4193
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл
ҚР-ДЗ-3№121653
4194
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел Аккорд
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№122135
4195
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-3№121654
4196
L01CD02
Доцетаксел
Таксотер®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№018175
4197
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел -Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021426
4198
L01CD02
Доцетаксел
Таксотер®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№018176
4199
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел -Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг
ҚР-ДЗ-5№021427
4200
L01CD02
Доцетаксел
Доцезен
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта, 80 мг/2,36 мл
ҚР-ДЗ-5№020922
4201
L01CD02
Доцетаксел
Доцезен

РК-ЛС-5№021385
4179
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел- Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл
РК-ЛС-5№013728
4180
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/50 мл
РК-ЛС-5№013731
4181
L01CD01
Паклитаксел
Паклитаксел-ТЕВА
концентрат для приготовления раствора для инфузий 150мг/25мл
РК-ЛС-5№013730
4182
L01CD01
Паклитаксел
Интаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/ 5 мл
РК-ЛС-5№021573
4183
L01CD01
Паклитаксел
Интаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/17 мл
РК-ЛС-5№021574
4184
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 60 мг
РК-ЛС-5№023415
4185
L01CD01
Паклитаксел
Пакликал
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 60 мг
РК-ЛС-5№023416
4186
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
РК-ЛС-5№023432
4187
L01CD01
Паклитаксел
Нанотаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг
РК-ЛС-5№023433
4188
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№023953
4189
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл
РК-ЛС-5№023959
4190
L01CD01
Паклитаксел
Таксомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 6 мг/мл.
РК-ЛС-5№023963
L01CD02
Доцетаксел
4191
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-3№121654 ДД
4192
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел Аккорд
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-5№122136
4193
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл
РК-ЛС-3№121653
4194
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел Аккорд
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№122135
4195
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-3№121654
4196
L01CD02
Доцетаксел
Таксотер®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№018175
4197
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел -Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг
РК-ЛС-5№021426
4198
L01CD02
Доцетаксел
Таксотер®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-5№018176
4199
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел -Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг
РК-ЛС-5№021427
4200
L01CD02
Доцетаксел
Доцезен
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем, 80 мг/2,36 мл
РК-ЛС-5№020922
4201
L01CD02
Доцетаксел
Доцезен

Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта, 20мг/0,61 мл
ҚР-ДЗ-5№020923
4202
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№021057
4203
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№021058
4204
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№021059
4205
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 110 мг/5,5 мл
ҚР-ДЗ-5№021060
4206
L01CD02
Доцетаксел
Толнекса
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021495
4207
L01CD02
Доцетаксел
Толнекса
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021496
4208
L01CD02
Доцетаксел
Толнекса
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021497
4209
L01CD02
Доцетаксел
Зенотер
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта, 20мг/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№121798
4210
L01CD02
Доцетаксел
Зенотер
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта, 80мг/2мл
ҚР-ДЗ-5№121799
4211
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 40мг/1мл
ҚР-ДЗ-5№022182
4212
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 120 мг/6 мл
ҚР-ДЗ-5№022895
4213
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 160 мг/8 мл
ҚР-ДЗ-5№022898
4214
L01DC03
Митомицин С
Митомицин медак
Инъекция, инфузия немесе қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 20 мг 1 құтыда
Орфандық
4215
L01DC03
Митомицин С
Митомицин медак
Инъекция, инфузия немесе қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг 1 құтыда
Орфандық
L01X
Басқа да ісікке қарсы препараттар
L01XA
Платина қосылыстары
L01XA01
Цисплатин
4216
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№022276
4217
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/20 мл
ҚР-ДЗ-5№023014
4218
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-ЛЭНС
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 0.5 мг
ҚР-ДЗ-5№014385
4219
L01XA01
Цисплатин
Кемоплат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50мг/100мл
ҚР-ДЗ-5№022606
4220
L01XA01
Цисплатин
Кемоплат
Инъекцияға арналған ерітінді, 10мг/20мл
ҚР-ДЗ-5№022559
L01XA02
Карбоплатин
4221
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023985

концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем, 20мг/0,61 мл
РК-ЛС-5№020923
4202
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№021057
4203
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл
РК-ЛС-5№021058
4204
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80 мг/4 мл
РК-ЛС-5№021059
4205
L01CD02
Доцетаксел
Таутакс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 110 мг/5,5 мл
РК-ЛС-5№021060
4206
L01CD02
Доцетаксел
Толнекса
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл
РК-ЛС-5№021495
4207
L01CD02
Доцетаксел
Толнекса
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл
РК-ЛС-5№021496
4208
L01CD02
Доцетаксел
Толнекса
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл
РК-ЛС-5№021497
4209
L01CD02
Доцетаксел
Зенотер
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем, 20мг/0,5мл
РК-ЛС-5№121798
4210
L01CD02
Доцетаксел
Зенотер
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем, 80мг/2мл
РК-ЛС-5№121799
4211
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 40мг/1мл
РК-ЛС-5№022182
4212
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг/6 мл
РК-ЛС-5№022895
4213
L01CD02
Доцетаксел
Доцетаксел-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 160 мг/8 мл
РК-ЛС-5№022898
4214
L01DC03
Митомицин С
Митомицин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, инфузий или внутрипузырного введения, 20 мг в 1 флаконе
орфанный
4215
L01DC03
Митомицин С
Митомицин медак
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, инфузий или внутрипузырного введения, 40 мг в 1 флаконе
орфанный
L01X
Другие противоопухолевые препараты
L01XA
Соединения платины
L01XA01
Цисплатин
4216
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/50 мл
РК-ЛС-5№022276
4217
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-Келун Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/20 мл
РК-ЛС-5№023014
4218
L01XA01
Цисплатин
Цисплатин-ЛЭНС
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 0.5 мг
РК-ЛС-5№014385
4219
L01XA01
Цисплатин
Кемоплат
Раствор для инъекций, 50мг/100мл
РК-ЛС-5№022606
4220
L01XA01
Цисплатин
Кемоплат
Раствор для инъекций, 10мг/20мл
РК-ЛС-5№022559
L01XA02
Карбоплатин
4221
L01XA02
Карбоплатин
Карбоплатин медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг 15 мл
РК-ЛС-5№023985

L01XC02
Ритуксимаб
Орфандық
4243
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 1600 мг/13,4 мл
ҚР-ДЗ-5№023257
4244
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 1400 мг/ 11,7 мл
ҚР-ДЗ-5№022464
4245
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/ 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023577
4246
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/50мл
ҚР-ДЗ-5№021270
4247
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/50мл
ҚР-ДЗ-5№007994
4248
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 500 мг/50 мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023353
4249
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022289
4250
L01XC02
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023141
4251
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022289
4252
L01XC02
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023115
4253
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Көктамыр ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021269
4254
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Көктамыр ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№007993
4255
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023352
4256
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021965
4257
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№021965
4258
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№021965
4259
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023205
4260
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№023206
4261
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/ 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023576
4262
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№023594
4263
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023581
L01XC03
Трастузумаб
4264
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 440 мг-нан, 20 мл

L01XC02
Ритуксимаб
орфанный
4243
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
раствор для подкожных инъекций 1600 мг/13,4 мл
РК-ЛС-5№023257
4244
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
раствор для подкожных инъекций 1400 мг/ 11,7 мл
РК-ЛС-5№022464
4245
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/ 50 мл
РК-ЛС-5№023577
4246
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/50мл
РК-ЛС-5№021270
4247
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/50мл
РК-ЛС-5№007994
4248
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 500 мг/50 мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023353
4249
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022289
4250
L01XC02
Ритуксимаб
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023141
4251
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№022289
4252
L01XC02
Ритуксимаб
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023115
4253
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№021269
4254
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/10 мл
РК-ЛС-5№007993
4255
L01XC02
Ритуксимаб
Мабтера
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023352
4256
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№021965
4257
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№021965
4258
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№021965
4259
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023205
4260
L01XC02
Ритуксимаб
Ацеллбия®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№023206
4261
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий, 100 мг/ 10 мл
РК-ЛС-5№023576
4262
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий, 500 мг/50 мл
РК-ЛС-5№023594
4263
L01XC02
Ритуксимаб
Труксима
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 100 мг/ 10 мл
РК-ЛС-5№023581
L01XC03
Трастузумаб
4264
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концетрата для приготовления раствора для инфузий по 440 мг, 20 мл

ҚР-ДЗ-5№023112
4265
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат 440 мг, еріткішпен – инъекцияға арналған бактериостатикалық сумен жиынтықта, 20 мл
ҚР-БП-5№023665
4266
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022647
4267
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 440 мг, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022648
4268
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004273
4269
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг
ҚР-ДЗ-5№023230
4270
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
Инъекцияға арналған ерітінді 120 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022261
4271
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 150 мг
РК-БП-5№024466
4272
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 150 мг
РК-БП-5№024468
4273
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг
РК-БП-5№024467
4274
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 440 мг
РК-БП-5№024465
L01XC06
Цетуксимаб
4275
L01XC06
Цетуксимаб
Эрбитукс®
Инфузияға арналған ерітінді5мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№013421
L01XC07
Бевацизумаб
4276
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023114
4277
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023687
4278
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№009863
4279
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№019084
4280
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№023296
4281
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023113
4282
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-БП-5№023685
4283
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл

РК-ЛС-5№023112
4265
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 440 мг, в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 20 мл
РК-БП-5№023665
4266
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 150 мг
РК-ЛС-5№022647
4267
L01XC03
Трастузумаб
Трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 440 мг, 20 мл
РК-ЛС-5№022648
4268
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора в комплекте с растворителем 440 мг, 20 мл
РК-ЛС-5№004273
4269
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 440 мг
РК-ЛС-5№023230
4270
L01XC03
Трастузумаб
Герцептин
раствор для инъекций 120 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№022261
4271
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 150 мг
РК-БП-5№024466
4272
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 150 мг
РК-БП-5№024468
4273
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем 440 мг
РК-БП-5№024467
4274
L01XC03
Трастузумаб
Герзума®
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем 440 мг
РК-БП-5№024465
L01XC06
Цетуксимаб
4275
L01XC06
Цетуксимаб
Эрбитукс®
раствор для инфузий 5мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№013421
L01XC07
Бевацизумаб
4276
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл , 16 мл
РК-ЛС-5№023114
4277
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 16 мл
РК-ЛС-5№023687
4278
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№009863
4279
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№019084
4280
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл, 16 мл
РК-ЛС-5№023296
4281
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№023113
4282
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-БП-5№023685
4283
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл

ҚР-ДЗ-5№023295
4284
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№009862
4285
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№019083
4286
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022649
4287
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022650
4288
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 25 мг/мл, 16 мл
ҚР-ДЗ-5№022651
4289
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мл 0.5 мл ден
ҚР-ДЗ-5№023282
4290
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мл 4 мл ден
ҚР-ДЗ-5№023283
4291
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мл 16 мл ден
ҚР-ДЗ-5№023284
L01XC08
Панитумумаб
4292
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (100 мг/ 5 мл) 5 мл ден
ҚР-ДЗ-5№020049
4293
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (400 мг/ 20 мл) 20 мл ден
ҚР-ДЗ-5№020050
L01XC10
Офатумумаб
4294
L01XC10
Офатумумаб
Арзерра®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020279
4295
L01XC10
Офатумумаб
Арзерра®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 1000 мг, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№020278
L01XC12
Брентуксимаб ведотин
орфандық
4296
L01XC12
Брентуксимаб ведотин
Адцетрис®
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020641
L01ХС13
Пертузумаб
4297
L01ХС13
Пертузумаб
Перьета
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 420 мг/14 мл
ҚР-ДЗ-5№021585
L01XC14
Трастузумаб эмтанзин
4298
L01XC14
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121695
4299
L01XC14
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 160 мг
ҚР-ДЗ-5№121696
L01XC15
Обинутузумаб
4300
L01XC15
Обинутузумаб
Газива
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 1000 мг/40 мл
ҚР-ДЗ-5№121935
L01XC18
Пембролизумаб
4301
L01XC18
Пембролизумаб
Китруда
Көктамырішілік инфузияға арналған ерітінді 25 мг/мл 4 мл
РК-БП-5№021845
L01XC21
Рамуцирумаб
4302
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№022614
4303
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 50 мл

РК-ЛС-5№023295
4284
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№009862
4285
L01XC07
Бевацизумаб
Авастин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№019083
4286
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№022649
4287
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№022650
4288
L01XC07
Бевацизумаб
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 25 мг/мл, 16 мл
РК-ЛС-5№022651
4289
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мл по 0.5 мл
РК-ЛС-5№023282
4290
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мл по 4 мл
РК-ЛС-5№023283
4291
L01XC07
Бевацизумаб
Авегра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мл по 16 мл
РК-ЛС-5№023284
L01XC08
Панитумумаб
4292
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл (100 мг/ 5 мл) по 5 мл
РК-ЛС-5№020049
4293
L01XC08
Панитумумаб
Вектибикс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/ мл (400 мг/ 20 мл) по 20 мл
РК-ЛС-5№020050
L01XC10
Офатумумаб
4294
L01XC10
Офатумумаб
Арзерра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг, 5 мл
РК-ЛС-5№020279
4295
L01XC10
Офатумумаб
Арзерра®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 1000 мг, 50 мл
РК-ЛС-5№020278
L01XC12
Брентуксимаб ведотин
орфанный
4296
L01XC12
Брентуксимаб ведотин
Адцетрис®
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий 50 мг
РК-ЛС-5№020641
L01ХС13
Пертузумаб
4297
L01ХС13
Пертузумаб
Перьета
концентрат для приготовления инфузионного раствора 420 мг/14 мл
РК-ЛС-5№021585
L01XC14
Трастузумаб эмтанзин
4298
L01XC14
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 100 мг
РК-ЛС-5№121695
4299
L01XC14
Трастузумаб эмтанзин
Кадсила
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 160 мг
РК-ЛС-5№121696
L01XC15
Обинутузумаб
4300
L01XC15
Обинутузумаб
Газива
концентрат для приготовления инфузионного раствора 1000 мг/40 мл
РК-ЛС-5№121935
L01XC18
Пембролизумаб
4301
L01XC18
Пембролизумаб
Китруда
раствор для внутривенных инфузий 25 мг/мл 4 мл
РК-БП-5№021845
L01XC21
Рамуцирумаб
4302
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 10мл
РК-ЛС-5№022614
4303
L01XC21
Рамуцирумаб
Сирамза™
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл 50 мл

ҚР-ДЗ-5№022614
L01XC24
Даратумумаб
орфандық
4304
L01XC24
Даратумумаб
Дарзалекс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400 мг/20 мл, 20 мл
РК-БП-5№023400 орфандық
4305
L01XC24
Даратумумаб
Дарзалекс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 5 мл, 5 мл
РК-БП-5№023399 орфандық
L01XE
Протеинкиназа тежегіштері
L01XE01
Иматиниб
орфандық
4306
L01XE01
Иматиниб
Неопакс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020526
4307
L01XE01
Иматиниб
Иммутин® 400
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-3№019472
4308
L01XE01
Иматиниб
Гливек®
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014234
4309
L01XE01
Иматиниб
Иммутин®100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016320
4310
L01XE01
Иматиниб
Зилинхиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021527
4311
L01XE01
Иматиниб
Зилинхиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021528
4312
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
Қатты капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022596
4313
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
Қатты капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022599
4314
L01XE01
Иматиниб
Редивек®
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023544
4315
L01XE01
Иматиниб
Редивек®
Капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023545
4316
L01XE01
Иматиниб
ИММУТИН® 100
Капсулалар100 мг
ҚР-ДЗ-3№020867
4317
L01XE01
Иматиниб
Гливек®
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014233
4318
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024357
4319
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024349
4320
L01XE01
Иматиниб
Неопакс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020527
4321
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
Капсулалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024429
4322
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
Капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024430
4323
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
Капсулалар, 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024431
L01XE02
Гефитиниб
4324
L01XE02
Гефитиниб
Гефитеро
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023600
4325
L01XE02
Гефитиниб
Иресса®
Қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017376
4326
L01XE02
Гефитиниб
ГЕФИТИН®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022133
L01XE03
Эрлотиниб
4327
L01XE03
Эрлотиниб
Тарцева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020900
4328
L01XE03
Эрлотиниб
Тарцева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020901
4329
L01XE03
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ® 150
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022136
4330
L01XE03
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ® 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022134
L01XE04
Сунитиниб
4331
L01XE04
Сунитиниб
Сутент
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№010308
4332
L01XE04
Сунитиниб
Сутент
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010309
4333
L01XE04
Сунитиниб
Сутент
Капсулалар 12,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010310
L01XE05
Сорафениб

РК-ЛС-5№022614
L01XC24
Даратумумаб
орфанный
4304
L01XC24
Даратумумаб
Дарзалекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400мг/20 мл, 20 мл
РК-БП-5№023400 орфанный
4305
L01XC24
Даратумумаб
Дарзалекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг / 5 мл, 5 мл
РК-БП-5№023399 орфанный
L01XE
Ингибиторы протеинкиназы
L01XE01
Иматиниб
орфанный
4306
L01XE01
Иматиниб
Неопакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№020526
4307
L01XE01
Иматиниб
Иммутин® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-3№019472
4308
L01XE01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№014234
4309
L01XE01
Иматиниб
Иммутин®100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016320
4310
L01XE01
Иматиниб
Зилинхиб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№021527
4311
L01XE01
Иматиниб
Зилинхиб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№021528
4312
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
капсулы твердые 100 мг
РК-ЛС-5№022596
4313
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб-Адамед
капсулы твердые 400 мг
РК-ЛС-5№022599
4314
L01XE01
Иматиниб
Редивек®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№023544
4315
L01XE01
Иматиниб
Редивек®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№023545
4316
L01XE01
Иматиниб
ИММУТИН® 100
капсулы 100 мг
РК-ЛС-3№020867
4317
L01XE01
Иматиниб
Гливек®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014233
4318
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№024357
4319
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб АМРИНГ
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№024349
4320
L01XE01
Иматиниб
Неопакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020527
4321
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
Капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№024429
4322
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
Капсулы, 200 мг
РК-ЛС-5№024430
4323
L01XE01
Иматиниб
Иматиниб AqVida
Капсулы, 400 мг
РК-ЛС-5№024431
L01XE02
Гефитиниб
4324
L01XE02
Гефитиниб
Гефитеро
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023600
4325
L01XE02
Гефитиниб
Иресса®
таблетки, покрытые оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№017376
4326
L01XE02
Гефитиниб
ГЕФИТИН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№022133
L01XE03
Эрлотиниб
4327
L01XE03
Эрлотиниб
Тарцева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№020900
4328
L01XE03
Эрлотиниб
Тарцева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№020901
4329
L01XE03
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ® 150
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022136
4330
L01XE03
Эрлотиниб
ЭРТИНОБ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№022134
L01XE04
Сунитиниб
4331
L01XE04
Сунитиниб
Сутент
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№010308
4332
L01XE04
Сунитиниб
Сутент
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№010309
4333
L01XE04
Сунитиниб
Сутент
капсулы 12,5 мг
РК-ЛС-5№010310
L01XE05
Сорафениб

4334
L01XE05
Сорафениб
Нексавар®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№011933
L01XE06
Дазатиниб
орфандық
4335
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ® 70
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№022366
4336
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ® 50
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022365
L01XE07
Лапатиниб
4337
L01XE07
Лапатиниб
Тайверб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№013294
L01XE08
Нилотиниб
орфандық
4338
L01XE08
Нилотиниб
Тасигна®
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013836
4339
L01XE08
Нилотиниб
Тасигна®
Капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№020682
4340
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024400
4341
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
Капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024401
L01XE10
Эверолимус
4342
L01XE10
Эверолимус
Афинитор®
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019539
4343
L01XE10
Эверолимус
Сертикан®
Таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№121920
4344
L01XE10
Эверолимус
Сертикан®
Таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№121921
4345
L01XE10
Эверолимус
Афинитор®
Таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019538
L01XE11
Пазопаниб
4346
L01XE11
Пазопаниб
Вотриент
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№017862
4347
L01XE11
Пазопаниб
Вотриент
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017861
L01XE13
Афатиниб
4348
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022286
4349
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№022285
4350
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022287
4351
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20мг
ҚР-ДЗ-5№022256
L01XE15
Вемурафениб
4352
L01XE15
Вемурафениб
Зелбораф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№020338
L01XE16
Кризотиниб
4353
L01XE16
Кризотиниб
Ксалкори®
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№020769
4354
L01XE16
Кризотиниб
Ксалкори®
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020770
L01XE17
Акситиниб
4355
L01XE17
Акситиниб
Инлайта®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020885
4356
L01XE17
Акситиниб
Инлайта®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020884
L01XE18
Руксолитиниб
орфандық
4357
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
Таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№021460
4358
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021459
4359
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
Таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021458
L01ХЕ21
Регорафениб
4360
L01ХЕ21
Регорафениб
Стиварга®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№020781
L01XE23
Дабрафениб
4361
L01XE23
Дабрафениб
Тафинлар®
Капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020852
L01XE25
Траметиниб
4362
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023075
4363
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023049
4364
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг

4334
L01XE05
Сорафениб
Нексавар®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№011933
L01XE06
Дазатиниб
орфанный
4335
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ® 70
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 70 мг
РК-ЛС-5№022366
4336
L01XE06
Дазатиниб
ЗАТИНИБ® 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022365
L01XE07
Лапатиниб
4337
L01XE07
Лапатиниб
Тайверб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№013294
L01XE08
Нилотиниб
орфанный
4338
L01XE08
Нилотиниб
Тасигна®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№013836
4339
L01XE08
Нилотиниб
Тасигна®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№020682
4340
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№024400
4341
L01XE08
Нилотиниб
НИЛОТИН®
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024401
L01XE10
Эверолимус
4342
L01XE10
Эверолимус
Афинитор®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019539
4343
L01XE10
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№121920
4344
L01XE10
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№121921
4345
L01XE10
Эверолимус
Афинитор®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№019538
L01XE11
Пазопаниб
4346
L01XE11
Пазопаниб
Вотриент
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№017862
4347
L01XE11
Пазопаниб
Вотриент
таблетка, 200 мг
РК-ЛС-5№017861
L01XE13
Афатиниб
4348
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022286
4349
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№022285
4350
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022287
4351
L01XE13
Афатиниб
Гиотриф®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20мг
РК-ЛС-5№022256
L01XE15
Вемурафениб
4352
L01XE15
Вемурафениб
Зелбораф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 240 мг
РК-ЛС-5№020338
L01XE16
Кризотиниб
4353
L01XE16
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№020769
4354
L01XE16
Кризотиниб
Ксалкори®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020770
L01XE17
Акситиниб
4355
L01XE17
Акситиниб
Инлайта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020885
4356
L01XE17
Акситиниб
Инлайта®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№020884
L01XE18
Руксолитиниб
орфанный
4357
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№021460
4358
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021459
4359
L01XE18
Руксолитиниб
Джакави®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№021458
L01ХЕ21
Регорафениб
4360
L01ХЕ21
Регорафениб
Стиварга®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№020781
L01XE23
Дабрафениб
4361
L01XE23
Дабрафениб
Тафинлар®
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№020852
L01XE25
Траметиниб
4362
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№023075
4363
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0,5 мг
РК-ЛС-5№023049
4364
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг

ҚР-ДЗ-5№023050
4365
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№023074
L01XE27
Ибрутиниб
орфандық
4366
L01XE27
Ибрутиниб
Имбрувика®
Капсулалар 140 мг
ҚР-ДЗ-5№021240
L01XE28
Церитиниб
4367
L01XE28
Церитиниб
Зикадия™
Капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022282
L01XE31
Нинтеданиб
орфандық
4368
L01XE31
Нинтеданиб
Варгатеф®
Жұмсақ капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022500
4369
L01XE31
Нинтеданиб
Варгатеф®
Жұмсақ капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022499
L01XE33
Палбоциклиб
4370
L01XE33
Палбоциклиб
Айбранс™
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023345
4371
L01XE33
Палбоциклиб
Айбранс™
Капсулалар 125 мг
ҚР-ДЗ-5№023346
4372
L01XE33
Палбоциклиб
Айбранс™
Капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023344
L01XE35
Осимертиниб
4373
L01XE35
Осимертиниб
Тагриссо™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№023566
4374
L01XE35
Осимертиниб
Тагриссо™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023567
L01XE36
Алектиниб
4375
L01XE36
Алектиниб
Алеценза
Капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024157
L01ХЕ38
Кобиметиниб
4376
L01ХЕ38
Кобиметиниб
Котеллик
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022643
L01XE42
Рибоциклиб
4377
L01XE42
Рибоциклиб
Кискали™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023757
L01XE43
Бригатиниб
4378
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024244
4379
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№024245
4380
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар180 мг
ҚР-ДЗ-5№024246
4381
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024244
4382
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№024245
L01XX
Өзге ісікке қарсы препараттар
4383
L01XX
Өзге ісікке қарсы препараттар
Симавакс - EGF®, жиынтқыта еріткішпен эпидермиялық өсу факторы рекомбинантты вакцина (Монтанид ISA51VG)
Инъекцияға арналған эмульсия 0,8 мг/доза, 0,8 мл
РК-БП-5№023568
L01XX02
Аспарагиназа
орфандық
4384
L01XX02
Аспарагиназа
Аспарагиназа медак 10000 ӘБ
көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 10000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№015040
4385
L01XX02
Аспарагиназа
Аспарагиназа медак 5000 ӘБ
көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 5000 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№015039
4386
L01XX02
Аспарагиназа
Веро-аспарагиназа
көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 10000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№020888
4387
L01XX02
Аспарагиназа
Спектрила
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 10000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023946
L01XX05
Гидроксикарбамид
4388
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулалар 500 мг

РК-ЛС-5№023050
4365
L01XE25
Траметиниб
Мекинист®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№023074
L01XE27
Ибрутиниб
орфанный
4366
L01XE27
Ибрутиниб
Имбрувика®
капсулы 140 мг
РК-ЛС-5№021240
L01XE28
Церитиниб
4367
L01XE28
Церитиниб
Зикадия™
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№022282
L01XE31
Нинтеданиб
орфанный
4368
L01XE31
Нинтеданиб
Варгатеф®
капсулы мягкие 150 мг
РК-ЛС-5№022500
4369
L01XE31
Нинтеданиб
Варгатеф®
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№022499
L01XE33
Палбоциклиб
4370
L01XE33
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 100 мг
РК-ЛС-5№023345
4371
L01XE33
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 125 мг
РК-ЛС-5№023346
4372
L01XE33
Палбоциклиб
Айбранс™
капсулы, 75 мг
РК-ЛС-5№023344
L01XE35
Осимертиниб
4373
L01XE35
Осимертиниб
Тагриссо™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№023566
4374
L01XE35
Осимертиниб
Тагриссо™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№023567
L01XE36
Алектиниб
4375
L01XE36
Алектиниб
Алеценза
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№024157
L01ХЕ38
Кобиметиниб
4376
L01ХЕ38
Кобиметиниб
Котеллик
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№022643
L01XE42
Рибоциклиб
4377
L01XE42
Рибоциклиб
Кискали™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№023757
L01XE43
Бригатиниб
4378
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
таблетки, покрытые пленосной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№024244
4379
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
таблетки, покрытые пленосной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№024245
4380
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
таблетки, покрытые пленосной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№024246
4381
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
таблетки, покрытые пленосной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№024244
4382
L01XE43
Бригатиниб
Алунбриг™
таблетки, покрытые пленосной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№024245
L01XX
Прочие противоопухолевые препараты
4383
L01XX
Прочие противоопухолевые препараты
Симавакс -EGF®, вакцина рекомбинантная эпидермального фактора роста в комплекте с растворителем (Монтанид ISA51VG)
эмульсия для инъекций 0,8 мг/доза, 0,8 мл
РК-БП-5№023568
L01XX02
Аспарагиназа
орфанный
4384
L01XX02
Аспарагиназа
Аспарагиназа медак 10000 ЕД
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 10000 ЕД
РК-ЛС-5№015040
4385
L01XX02
Аспарагиназа
Аспарагиназа медак 5000 ЕД
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 5000 ЕД
РК-ЛС-5№015039
4386
L01XX02
Аспарагиназа
Веро-аспарагиназа
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 10000 МЕ
РК-ЛС-5№020888
4387
L01XX02
Аспарагиназа
Спектрила
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий 10000 МЕ
РК-ЛС-5№023946
L01XX05
Гидроксикарбамид
4388
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
капсулы 500 мг

ҚР-ДЗ-5№021384
4389
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№021383
4390
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид медак
Капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014327
L01XX14
Третиноин
орфандық
4391
L01XX14
Третиноин
Весаноид
Капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122150
L01XX17
Топотекан
4392
L01XX17
Топотекан
Гикамтин®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016187
L01XX19
Иринотекан
4393
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023121
4394
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№022809
4395
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№022809
4396
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№022809
4397
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/25 мл
ҚР-ДЗ-5№022809
4398
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 15 мл (300 мг)
ҚР-ДЗ-5№020001
4399
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/мл 5 мл (100 мг)
ҚР-ДЗ-5№020000
4400
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан Актавис
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№018567
4401
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат20 мг/мл 2 мл (40 мг)
ҚР-ДЗ-5№019999
4402
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан Актавис
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018566
4403
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023119
4404
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023120
L01XX24
Пэгаспаргиназа
орфандық
4405
L01XX24
Пэгаспаргиназа
Онкаспар®
Инъекцияға арналған ерітінді 3750 МЕ 5 мл
ҚР-ДЗ-5№001434
L01XX32
Бортезомиб
орфандық
4406
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021476
4407
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022622
4408
L01XX32
Бортезомиб
Бортеро
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022307
4409
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 3.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022772
4410
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3 мг

РК-ЛС-5№021384
4389
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
капсулы, 250 мг
РК-ЛС-5№021383
4390
L01XX05
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид медак
капсулы 500 мг
РК-ЛС-5№014327
L01XX14
Третиноин
орфанный
4391
L01XX14
Третиноин
Весаноид
капсулы, 10 мг
РК-ЛС-5№122150
L01XX17
Топотекан
4392
L01XX17
Топотекан
Гикамтин®
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг
РК-ЛС-5№016187
L01XX19
Иринотекан
4393
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№023121
4394
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/2 мл
РК-ЛС-5№022809
4395
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/5 мл
РК-ЛС-5№022809
4396
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/15 мл
РК-ЛС-5№022809
4397
L01XX19
Иринотекан
Рибоирино 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/25 мл
РК-ЛС-5№022809
4398
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 15 мл (300 мг)
РК-ЛС-5№020001
4399
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 5 мл (100 мг)
РК-ЛС-5№020000
4400
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан Актавис
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
РК-ЛС-5№018567
4401
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20 мг/мл по 2 мл (40 мг)
РК-ЛС-5№019999
4402
L01XX19
Иринотекан
Иринотекан Актавис
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№018566
4403
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023119
4404
L01XX19
Иринотекан
Камптомеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023120
L01XX24
Пэгаспаргиназа
орфанный
4405
L01XX24
Пэгаспаргиназа
Онкаспар®
раствор для инъекций 3750 МЕ 5 мл
РК-ЛС-5№001434
L01XX32
Бортезомиб
орфанный
4406
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№021476
4407
L01XX32
Бортезомиб
Бортепол
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022622
4408
L01XX32
Бортезомиб
Бортеро
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022307
4409
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
порошок для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3.5 мг
РК-ЛС-5№022772
4410
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3 мг

ҚР-ДЗ-5№022427
4411
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021475
4412
L01XX32
Бортезомиб
Бартизар
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023382
4413
L01XX32
Бортезомиб
Мибзо
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023966
4414
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб Сандоз®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024397
4415
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб-Тева
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023053
4416
L01XX32
Бортезомиб
Майборте
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 3,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022642
4417
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024474
L01XX35
Анагрелид
орфандық
4418
L01XX35
Анагрелид
Тромборедуктин
Капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018982
L01XX42
Панобиностат
4419
L01XX42
Панобиностат
Фаридак™
Капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№022588
4420
L01XX42
Панобиностат
Фаридак™
Капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№022587
4421
L01XX42
Панобиностат
Фаридак™
Капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022586
L01XX43
Висмодегиб
4422
L01XX43
Висмодегиб
Эриведж
Капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021560
L01XX50
Иксазомиб
4423
L01XX50
Иксазомиб
Нинларо®
Капсулалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№023324
4424
L01XX50
Иксазомиб
Нинларо®
Капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№023325
4425
L01XX50
Иксазомиб
Нинларо®
Капсулалар 2,3 мг
ҚР-ДЗ-5№023326
L01XX52
Венетоклакс
орфандық
4426
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024330
4427
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024331
4428
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№024332
L02
Ісікке қарсы гормоналды препараттар
L02A
Гормондар мен олардың туындылары
L02AE
Гонадотропин-рилизинг гормонның аналогтары
L02AE01
Бусерелин
L02AE02
Лейпрорелин
4429
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 45 мг
ҚР-ДЗ-5№018819
4430
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 22,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018818
4431
L02AE02
Лейпрорелин
Люкрин Депо
Бұлшықет ішіне енгізу үшін және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен алдын-ала толтырылған екі камералы шприцте(PDS) 11,25 мг
ҚР-ДЗ-5№017716
4432
L02AE02
Лейпрорелин
ПРОЛИДЕКС®
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта, 3,75 мг

РК-ЛС-5№022427
4411
L01XX32
Бортезомиб
Велкейд®
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№021475
4412
L01XX32
Бортезомиб
Бартизар
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
РК-ЛС-5№023382
4413
L01XX32
Бортезомиб
Мибзо
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг
РК-ЛС-5№023966
4414
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб Сандоз®
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№024397
4415
L01XX32
Бортезомиб
Бортезомиб-Тева
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№023053
4416
L01XX32
Бортезомиб
Майборте
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения 3,5 мг
РК-ЛС-5№022642
4417
L01XX32
Бортезомиб
Вортемиэл
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 1 мг
РК-ЛС-5№024474
L01XX35
Анагрелид
орфанный
4418
L01XX35
Анагрелид
Тромборедуктин
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№018982
L01XX42
Панобиностат
4419
L01XX42
Панобиностат
Фаридак™
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№022588
4420
L01XX42
Панобиностат
Фаридак™
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№022587
4421
L01XX42
Панобиностат
Фаридак™
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№022586
L01XX43
Висмодегиб
4422
L01XX43
Висмодегиб
Эриведж
капсулы 150 мг
РК-ЛС-5№021560
L01XX50
Иксазомиб
4423
L01XX50
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 4 мг
РК-ЛС-5№023324
4424
L01XX50
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 3 мг
РК-ЛС-5№023325
4425
L01XX50
Иксазомиб
Нинларо®
капсулы 2,3 мг
РК-ЛС-5№023326
L01XX52
Венетоклакс
орфанный
4426
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№024330
4427
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№024331
4428
L01XX52
Венетоклакс
Венклекста
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№024332
L02
Противоопухолевые гормональные препараты
L02A
Гормоны и их производные
L02AE
Аналоги гонадотропин-рилизинг гормона
L02AE01
Бусерелин
L02AE02
Лейпрорелин
4429
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 45мг
РК-ЛС-5№018819
4430
L02AE02
Лейпрорелин
Элигард®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 22,5 мг
РК-ЛС-5№018818
4431
L02AE02
Лейпрорелин
Люкрин Депо
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (PDS) 11,25 мг
РК-ЛС-5№017716
4432
L02AE02
Лейпрорелин
ПРОЛИДЕКС®
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем, 3,75 мг

ҚР-ДЗ-5№021136
L02AE03
Гозерелин
4433
L02AE03
Гозерелин
Золадекс™
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат 10,8 мг
ҚР-ДЗ-5№018523
4434
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
Тері астына енгізуге арналған босап шығуы ұзаққа созылатын имплантат 3,6 мг
ҚР-ДЗ-5№024247
4435
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат 3,6 мг
ҚР-ДЗ-5№003869
L02AE04
Трипторелин
4436
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 11,25 мг
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 11,25 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014844
4437
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 3,75 мг
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 3,75 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003064
4438
L02AE04
Трипторелин
Декапептил Депо
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта 3,75 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011393
4439
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
Инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011392
4440
L02AE04
Трипторелин
Диферелин®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі) 0,1 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№005487
L02B
Гормондардың антагонисттері мен олардың аналогтары
L02BA
Антиэстрогендер
L02BA01
Тамоксифен
4441
L02BA01
Тамоксифен
Тамоксифен
Таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004137
L02BA02
Торемифен
4442
L02BA02
Торемифен
Фарестон
Таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№016607
4443
L02BA02
Торемифен
Фарестон
Таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016606
4444
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
Таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023518
4445
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
Таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023519
L02BA03
Фулвестрант
4446
L02BA03
Фулвестрант
Фазлодекс™
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019052
4447
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Тева
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023542
4448
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант Сандоз®
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 250 мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024179
4449
L02BA03
Фулвестрант
Фулведжект
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг / 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024215
4450
L02BA03
Фулвестрант
Эранфу
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/ 5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023851
4451
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді 250 мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№024438
L02BB
Антиандрогендер
L02BB03
Бикалутамид
4452
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017134
4453
L02BB03
Бикалутамид
Калутид-50
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг

РК-ЛС-5№021136
L02AE03
Гозерелин
4433
L02AE03
Гозерелин
Золадекс™
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 10,8 мг
РК-ЛС-5№018523
4434
L02AE03
Гозерелин
Резелиго
имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения, 3,6 мг
РК-ЛС-5№024247
4435
L02AE03
Гозерелин
Золадекс®
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения 3,6 мг
РК-ЛС-5№003869
L02AE04
Трипторелин
4436
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 11,25 мг
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 11,25 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№014844
4437
L02AE04
Трипторелин
Диферелин® 3,75 мг
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем 3,75 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№003064
4438
L02AE04
Трипторелин
Декапептил Депо
лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 3,75 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№011393
4439
L02AE04
Трипторелин
Декапептил
раствор для инъекций 0,1 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№011392
4440
L02AE04
Трипторелин
Диферелин®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида) 0,1 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№005487
L02B
Антагонисты гормонов и их аналоги
L02BA
Антиэстрогены
L02BA01
Тамоксифен
4441
L02BA01
Тамоксифен
Тамоксифен
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№004137
L02BA02
Торемифен
4442
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№016607
4443
L02BA02
Торемифен
Фарестон
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№016606
4444
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№023518
4445
L02BA02
Торемифен
Торемифен Вива Фарм
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№023519
L02BA03
Фулвестрант
4446
L02BA03
Фулвестрант
Фазлодекс™
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№019052
4447
L02BA03
Фулвестрант
Фулвестрант-Тева
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023542
4448
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант Сандоз®
раствор для внутримышечных инъекций 250 мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024179
4449
L02BA03
Фулвестрант
Фулведжект
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг / 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024215
4450
L02BA03
Фулвестрант
Эранфу
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/ 5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023851
4451
L02BA03
Фулвестрант
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250 мг/5мл
РК-ЛС-5№024438
L02BB
Антиандрогены
L02BB03
Бикалутамид
4452
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№017134
4453
L02BB03
Бикалутамид
Калутид-50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг

ҚР-ДЗ-5№022818
4454
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№010857
4455
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№008291
4456
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003868
4457
L02BB03
Бикалутамид
Бикалутамид Аккорд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№022302
4458
L02BB03
Бикалутамид
Бикалутамид Гриндекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014815
L02BB04
Энзалутамид
4459
L02BB04
Энзалутамид
Кстанди
Капсулалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№121644
L02BG
Ферменттердің тежегіштері
L02BG03
Анастрозол
4460
L02BG03
Анастрозол
Армотраз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022816
4461
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№121942
4462
L02BG03
Анастрозол
Анастразол-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар1 мг
ҚР-ДЗ-5№020993
4463
L02BG03
Анастрозол
АКСАСТРОЛ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№016482
4464
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол Аккорд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022324
4465
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№022022
4466
L02BG03
Анастрозол
Аримидекс®
Қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№003893
L02BG04
Летрозол
4467
L02BG04
Летрозол
Алвозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019968
4468
L02BG04
Летрозол
Фемара®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№003795
4469
L02BG04
Летрозол
Этрузил®
Қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№016509
4470
L02BG04
Летрозол
Летрозол-Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121777
4471
L02BG04
Летрозол
Лортанда
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№021442
4472
L02BG04
Летрозол
Летрозол Аккорд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022485
4473
L02BG04
Летрозол
Летрозол Актавис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№019320
L02BG06
Эксеместан
L02BX
Гормондардың өзге антагонисттері мен ұқсас препараттар
L02BX02
Дегареликс
4474
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 80 мг
ҚР-ДЗ-5№017566
4475
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 120 мг
ҚР-ДЗ-5№017567
L02BX03
Абиратерон
4476
L02BX03
Абиратерон
Зигитерон
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024338
4477
L02BX03
Абиратерон
АБИРАТЕРОН НВ
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024319
4478
L02BX03
Абиратерон
Теронред
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023872
4479
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг

РК-ЛС-5№022818
4454
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№010857
4455
L02BB03
Бикалутамид
Калумид®
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№008291
4456
L02BB03
Бикалутамид
Касодекс®
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003868
4457
L02BB03
Бикалутамид
Бикалутамид Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№022302
4458
L02BB03
Бикалутамид
Бикалутамид Гриндекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014815
L02BB04
Энзалутамид
4459
L02BB04
Энзалутамид
Кстанди
капсулы 40 мг
РК-ЛС-5№121644
L02BG
Ингибиторы ферментов
L02BG03
Анастрозол
4460
L02BG03
Анастрозол
Армотраз
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022816
4461
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№121942
4462
L02BG03
Анастрозол
Анастразол-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№020993
4463
L02BG03
Анастрозол
АКСАСТРОЛ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№016482
4464
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022324
4465
L02BG03
Анастрозол
Анастрозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№022022
4466
L02BG03
Анастрозол
Аримидекс®
таблетки, покрытые оболочкой, 1 мг
РК-ЛС-5№003893
L02BG04
Летрозол
4467
L02BG04
Летрозол
Алвозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№019968
4468
L02BG04
Летрозол
Фемара®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№003795
4469
L02BG04
Летрозол
Этрузил®
таблетки, покрытые оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№016509
4470
L02BG04
Летрозол
Летрозол-Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№121777
4471
L02BG04
Летрозол
Лортанда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№021442
4472
L02BG04
Летрозол
Летрозол Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№022485
4473
L02BG04
Летрозол
Летрозол Актавис
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№019320
L02BG06
Эксеместан
L02BX
Прочие антагонисты гормонов и подобные препараты
L02BX02
Дегареликс
4474
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 80 мг
РК-ЛС-5№017566
4475
L02BX02
Дегареликс
Фирмагон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 120 мг
РК-ЛС-5№017567
L02BX03
Абиратерон
4476
L02BX03
Абиратерон
Зигитерон
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№024338
4477
L02BX03
Абиратерон
АБИРАТЕРОН НВ
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№024319
4478
L02BX03
Абиратерон
Теронред
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 250 мг
РК-ЛС-5№023872
4479
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг

ҚР-ДЗ-5№023378
4480
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019490
4481
L02BX03
Абиратерон
Арабитро
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023285
4482
L02BX03
Абиратерон
Атерон
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023455
L03
Иммуноcтимуляторлар
L03AA
Колонияны ынталандыратын факторлар
L03AA02
Филграстим
орфандық
4483
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 30 млн. ӘБ/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021586
4484
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 48 млн.ХБ/0,8 мл, 0.8 мл
ҚР-ДЗ-5№019512
4485
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 48 млн. ӘБ/0.5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021587
4486
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 ХБ/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019511
L03AA10
Ленограстим
4487
L03AA10
Ленограстим
Граноцит® 34
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 33,6 млн ХБ, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№011030
L03AA13
Пэгфилграстим
орфандық
4488
L03AA13
Пэгфилграстим
Неуластим
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг (10 мг/мл), 0,6 мл
ҚР-ДЗ-5№012566
L03AA14
Липэгфилграстим
L03AB
Интерферондар
L03AB04
Интерферон альфа-2a
4489
L03AB04
Интерферон альфа-2a
Роферон-А
Инъекцияға арналған ерітінді 4,5 млн ХБ/0,5мл
ҚР-ДЗ-5№012821
L03AB05
Интерферон альфа-2b
орфандық
4490
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Интрон А®
Инъекцияға арналған ерітінді 18 млн ХБ/1,2 мл (6 доза 3 млн, ХБ), 1,2 мл
ҚР-ДЗ-5№010814
4491
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Назоферон®
Мұрынға тамызатын дәрі 100000 ХБ/мл 5 мл
РК-БП-5№020632
4492
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Назоферон®
Мұрынға арналған спрей 100000 ХБ/мл 5 мл
РК-БП-5№020645
4493
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған гель, 36000 ХБ/г 12 г
ҚР-ДЗ-5№017849
4494
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған жақпамай, 40000 ХБ/г 12 г
ҚР-ДЗ-5№017837
4495
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Генферон® лайт
Мұрынға тамызатын дәрі, 10000 ХБ 10 мл
РК-БП-5№022416
4496
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Ректальді суппозиторийлер 150000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014686
4497
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Ректальді суппозиторийлер 500000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014687
4498
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Ректальді суппозиторийлер1000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014688
4499
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Ректальді суппозиторийлер 3000000 ХБ
ҚР-ДЗ-5№014689
L03AB07
Интерферон бета-1a
4500
L03AB07
Интерферон бета-1a
СинноВекс
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта 30 мкг (6 млн ХБ), 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021547
4501
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®

РК-ЛС-5№023378
4480
L02BX03
Абиратерон
Зитига®
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№019490
4481
L02BX03
Абиратерон
Арабитро
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№023285
4482
L02BX03
Абиратерон
Атерон
таблетки, 250 мг
РК-ЛС-5№023455
L03
Иммуноcтимуляторы
L03AA
Колониестимулирующие факторы
L03AA02
Филграстим
орфанный
4483
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
раствор для инъекций и инфузий 30 млн. ЕД/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№021586
4484
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
раствор для подкожного и внутривенного введения 48 млн.МЕ/0,8 мл, 0.8 мл
РК-ЛС-5№019512
4485
L03AA02
Филграстим
Зарсио®
раствор для инъекций и инфузий 48 млн. ЕД/0.5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№021587
4486
L03AA02
Филграстим
ТеваГрастим
раствор для подкожного и внутривенного введения 30 МЕ/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№019511
L03AA10
Ленограстим
4487
L03AA10
Ленограстим
Граноцит® 34
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем 33,6 млн МЕ, 1 мл
РК-ЛС-5№011030
L03AA13
Пэгфилграстим
орфанный
4488
L03AA13
Пэгфилграстим
Неуластим
раствор для подкожного введения 6 мг (10 мг/мл), 0,6 мл
РК-ЛС-5№012566
L03AA14
Липэгфилграстим
L03AB
Интерфероны
L03AB04
Интерферон альфа-2a
4489
L03AB04
Интерферон альфа-2a
Роферон-А
Раствор для инъекций, 4,5 млн МЕ/0,5мл
РК-ЛС-5№012821
L03AB05
Интерферон альфа-2b
орфанный
4490
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Интрон А®
раствор для инъекций 18 млн МЕ/1,2 мл (6 доз по 3 млн, МЕ) 1,2 мл
РК-ЛС-5№010814
4491
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Назоферон®
Капли назальные, 100000 МЕ/мл 5 мл
РК-БП-5№020632
4492
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Назоферон®
Спрей назальный, 100000 МЕ/мл 5 мл
РК-БП-5№020645
4493
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Гель для наружного и местного применения, 36000 МЕ/г 12 г
РК-ЛС-5№017849
4494
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Мазь для наружного и местного применения, 40000 МЕ/г 12 г
РК-ЛС-5№017837
4495
L03AB05
Интерферон альфа-2b
Генферон® лайт
капли назальные, 10000 МЕ 10 мл
РК-БП-5№022416
4496
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Суппозитории ректальные, 150000 МЕ
РК-ЛС-5№014686
4497
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Суппозитории ректальные, 500000 МЕ
РК-ЛС-5№014687
4498
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Суппозитории ректальные, 1000000 МЕ
РК-ЛС-5№014688
4499
L03AB05
Интерферон альфа-2b
ВИФЕРОН®
Суппозитории ректальные, 3000000 МЕ
РК-ЛС-5№014689
L03AB07
Интерферон бета-1a
4500
L03AB07
Интерферон бета-1a
СинноВекс
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем и набором для введения 30 мкг (6 млн МЕ), 1 мл
РК-ЛС-5№021547
4501
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®

Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№121917
4502
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№022325
4503
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
Инъекцияға арналған ерітінді 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№000177
4504
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
Инъекцияға арналған ерітінді 22 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№000176
L03AB08
Интерферон бета-1b
4505
L03AB08
Интерферон бета-1b
Бетаферон®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0,3 мг (9,6 млн. ХБ)
ҚР-ДЗ-5№003524
4506
L03AB08
Интерферон бета-1b
Интербетин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта 0,3мг
РК-БП-5№024194
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
4507
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
ПегАльтевир®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен бір жиынтықта 100 мкг, 0.7 мл
ҚР-ДЗ-5№022268
4508
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
ПегАльтевир®
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен бір жиынтықта 120 мкг, 0.7 мл
ҚР-ДЗ-5№022269
L03AB11
Пегинтерферон альфа-2a
4509
L03AB11
Пегинтерферон альфа-2a
Пегасис
Инъекцияға арналған ерітінді 180 мкг/0,5 мл
ҚР-ДЗ-5№012328
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
орфандық
4510
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
Инъекцияға арналған ерітінді 63 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4511
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
Инъекцияға арналған ерітінді 94 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4512
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
Инъекцияға арналған ерітінді 125 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022430
L03AC
Интерлейкиндер
L03AC01
Алдеслейкин
L03AX
Өзге иммуностимуляторлар
4513
L03AX
Өзге иммуностимуляторлар
КМ-Женьшень
Суппозиторийлер 0,005 г
ҚР-ДЗ-5№014372
4514
L03AX
Өзге иммуностимуляторлар
Метилурацил
Ректальді суппозиторийлер 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№012743
4515
L03AX
Өзге иммуностимуляторлар
Метилурацил
Ректальді суппозиторийлер 500 мг
ҚР-ДЗ-5№010794
4516
L03AX
Басқа иммуностимуляторлар
Исмижен
Тіл астына салатын таблеткалар 7 мг
ҚР-ДЗ-5№020635
L03AX03
БЦЖ вакцина (Кальметта-Герена тірі вакциналары)
4517
L03AX03
БЦЖ вакцина (Кальметта-Герена тірі вакциналары)
УРО-БЦЖ медак
Қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ және еріткіш, тіршілікке қабілетті 2х108-нен 3х109-де дейінгі бірлік
ҚР-БП-5№015766
L03AX13
Глатирамер ацетаты
4518
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Глатират
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023792
4519
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022126
4520
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон® - Тева
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/мл 1 мл

раствор для внутримышечных инъекций 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№121917
4502
L03AB07
Интерферон бета-1a
Авонекс®
раствор для внутримышечных инъекций, 30 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№022325
4503
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
раствор для инъекций 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№000177
4504
L03AB07
Интерферон бета-1a
Ребиф®
раствор для инъекций 22 мкг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-ЛС-5№000176
L03AB08
Интерферон бета-1b
4505
L03AB08
Интерферон бета-1b
Бетаферон®
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ)
РК-ЛС-5№003524
4506
L03AB08
Интерферон бета-1b
Интербетин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 0,3мг
РК-БП-5№024194
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
4507
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
ПегАльтевир®
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 100 мкг, 0.7 мл
РК-ЛС-5№022268
4508
L03AB10
Пегинтерферон альфа-2b
ПегАльтевир®
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 120 мкг, 0.7 мл
РК-ЛС-5№022269
L03AB11
Пегинтерферон альфа-2a
4509
L03AB11
Пегинтерферон альфа-2a
Пегасис
раствор для инъекций 180 мкг/0,5 мл
РК-ЛС-5№012328
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
орфанный
4510
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для инъекций 63 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4511
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для инъекций 94 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022429
4512
L03АВ13
Пэгинтерферон бета-1а
Плегриди®
раствор для инъекций 125 мкг/0,5 мл
РК-БП-5№022430
L03AC
Интерлейкины
L03AC01
Алдеслейкин
L03AX
Прочие иммуностимуляторы
4513
L03AX
Прочие иммуностимуляторы
КМ-Женьшень
суппозитории 0,005 г
РК-ЛС-5№014372
4514
L03AX
Прочие иммуностимуляторы
Метилурацил
суппозитории ректальные 0,5 г
РК-ЛС-5№012743
4515
L03AX
Прочие иммуностимуляторы
Метилурацил
суппозитории ректальные 500 мг
РК-ЛС-5№010794
4516
L03AX
Иммуностимуляторы другие
Исмижен
Таблетки сублингвальные 7 мг
РК-ЛС-5№020635
L03AX03
БЦЖ вакцина (Бактерии живые Кальметта-Герена)
4517
L03AX03
БЦЖ вакцина (Бактерии живые Кальметта-Герена)
УРО-БЦЖ медак
порошок и растворитель для приготовления суспензии для внутрипузырного введения, от 2х108 до 3х109 жизнеспособных единиц
РК-БП-5№015766
L03AX13
Глатирамера ацетат
4518
L03AX13
Глатирамера ацетат
Глатират
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№023792
4519
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 40 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022126
4520
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон® - Тева
раствор для подкожного введения 20 мг/мл 1 мл

ҚР-ДЗ-5№121941
4521
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон®-Тева
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 40 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022236
4522
L03AX13
Глатирамер ацетаты
Копаксон® - Тева
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 20 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№017374
L03AX15
Мифамуртид
4523
L03AX15
Мифамуртид
Мепакт®
Инфузия үшін дисперсиялық ерітіндіге арналған концентрат дайындауға арналған ұнтақ 4 мг/50 мл
ҚР-ДЗ-5№020199
L04
Иммунодепрессанттар
L04A
Иммунодепрессанттар
L04AA
Селективті иммунодепрессанттар
L04AA03
Антилимфоцитарлы иммуноглобулин (жылқы)
4524
L04AA03
Антилимфоцитарлы иммуноглобулин (жылқы)
Атгам®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023716
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
орфандық
4525
L04AA04
Антитимоцитарлы (қоян) иммуноглобулин
Тимоглобулин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 25 мг
РК-БП-5№018130
L04AA06
Микофенол қышқылы
орфандық
4526
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат мофетил капсулалар 250 мг
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№024337
4527
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-500
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№019304
4528
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майсепт-250
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019305
4529
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфенакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016921
4530
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микоран
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121732
4531
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микоп
Капсулалар 250мг
ҚР-ДЗ-5№023016
4532
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфортик®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ҚР-ДЗ-5№014108
4533
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат Мофетил Аккорд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№022859
4534
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфортик®
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№014107
4535
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микофенолат Мофетил Аккорд
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022860
4536
L04AA06
Микофенол қышқылы
Микокем
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№019735
4537
L04AA06
Микофенол қышқылы
Селлсепт
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№004241
4538
L04AA06
Микофенол қышқылы
Майфенакс
Капсулалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016920
L04AA13
Лефлуномид
4539
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023529
4540
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023533
4541
L04AA13
Лефлуномид
Элафра
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020156
4542
L04AA13
Лефлуномид
Лефно™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016712
L04AA18
Эверолимус
4543
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
Таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№121921
4544
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
Таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№121920
L04AA23
Натализумаб
орфандық
4545
L04AA23
Натализумаб
Тайсабри®

РК-ЛС-5№121941
4521
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон®-Тева
раствор для подкожного введения 40 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022236
4522
L03AX13
Глатирамера ацетат
Копаксон® - Тева
раствор для подкожного введения 20 мг/1 мл
РК-ЛС-5№017374
L03AX15
Мифамуртид
4523
L03AX15
Мифамуртид
Мепакт®
порошок для приготовления концентрата для дисперсионного раствора для инфузий 4 мг/50 мл
РК-ЛС-5№020199
L04
Иммунодепрессанты
L04A
Иммунодепрессанты
L04AA
Селективные иммунодепрессанты
L04AA03
Антилимфоцитарный иммуноглобулин (лошадиный)
4524
L04AA03
Антилимфоцитарный иммуноглобулин (лошадиный)
Атгам®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023716
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
орфанный
4525
L04AA04
Иммуноглобулин антитимоцитарный (кроличий)
Тимоглобулин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 25 мг
РК-БП-5№018130
L04AA06
Микофеноловая кислота
орфанный
4526
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата мофетил капсулы 250 мг
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№024337
4527
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-500
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№019304
4528
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майсепт-250
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019305
4529
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфенакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№016921
4530
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микоран
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№121732
4531
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микоп
капсулы 250мг
РК-ЛС-5№023016
4532
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 360 мг
РК-ЛС-5№014108
4533
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата Мофетил Аккорд
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№022859
4534
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфортик®
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№014107
4535
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микофенолата Мофетил Аккорд
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№022860
4536
L04AA06
Микофеноловая кислота
Микокем
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№019735
4537
L04AA06
Микофеноловая кислота
Селлсепт
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№004241
4538
L04AA06
Микофеноловая кислота
Майфенакс
капсулы 250 мг
РК-ЛС-5№016920
L04AA13
Лефлуномид
4539
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023529
4540
L04AA13
Лефлуномид
Багеда
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023533
4541
L04AA13
Лефлуномид
Элафра
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№020156
4542
L04AA13
Лефлуномид
Лефно™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№016712
L04AA18
Эверолимус
4543
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,75 мг
РК-ЛС-5№121921
4544
L04AA18
Эверолимус
Сертикан®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№121920
L04AA23
Натализумаб
орфанный
4545
L04AA23
Натализумаб
Тайсабри®

Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/15 мл
ҚР-ДЗ-5№020175
L04AA25
Экулизумаб
орфандық
L04AA26
Белимумаб
орфандық
4546
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 120 мг, 5 мл
РК-БП-5№018914
4547
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 400 мг, 20 мл
РК-БП-5№018915
L04AA31
Терифлуномид
4548
L04AA31
Терифлуномид
Феморикс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 14 мг
ҚР-ДЗ-5№023813
4549
L04AA31
Терифлуномид
Абаджио®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 14 мг
ҚР-ДЗ-5№023124
4550
L04AA31
Терифлуномид
Абаджио®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 14 мг
ҚР-ДЗ-5№023124
L04AA33
Ведолизумаб
4551
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ 300 мг
ҚР-ДЗ-5№022402
L04AA36
Окрелизумаб
орфандық
4552
L04AA36
Окрелизумаб
Окревус
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№024011
L04AB
Альфа ісік некрозы факторының тежегіштері (ФНОa)
L04AB01
Этанерцепт
орфандық
4553
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Май Клик
Инъекцияға арналған ерітінді алдын-ала толтырылған шприц-қаламдарда 50 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021439
4554
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 50 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№019652
4555
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Лио
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021440
4556
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 25 мг, 0.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019651
L04AB02
Инфликсимаб
орфандық
4557
L04AB02
Инфликсимаб
Фламмэгис®
Вена ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020035
4558
L04AB02
Инфликсимаб
Ремикейд®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 мг
РК-БП-5№019692
L04AB04
Адалимумаб
орфандық
4559
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
Инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
РК-БП-5№020286
4560
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
Инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,8 мл, 0.8 мл
ҚР-ДЗ-5№021522
4561
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
Инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
РК-БП-5№023227
4562
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 40мг/0,4мл, 0.4 мл
РК-БП-5№023226
L04AB06
Голимумаб
4563
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№020824
4564
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/1 мл, 1 мл
РК-БП-5№121643
L04AB06
Голимумаб
L04AC
Интерлейкин тежегіштері
L04AC02
Базиликсимаб
4565
L04AC02
Базиликсимаб
Симулект®
Инъекциялық/инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат және еріткіш (инъекцияға арналған су) 20 мг, 5 мл

концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
РК-ЛС-5№020175
L04AA25
Экулизумаб
орфанный
L04AA26
Белимумаб
орфанный
4546
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 120 мг, 5 мл
РК-БП-5№018914
4547
L04AA26
Белимумаб
Бенлиста
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 мг, 20 мл
РК-БП-5№018915
L04AA31
Терифлуномид
4548
L04AA31
Терифлуномид
Феморикс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 14 мг
РК-ЛС-5№023813
4549
L04AA31
Терифлуномид
Абаджио®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 14 мг
РК-ЛС-5№023124
4550
L04AA31
Терифлуномид
Абаджио®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 14 мг
РК-ЛС-5№023124
L04AA33
Ведолизумаб
4551
L04AA33
Ведолизумаб
Энтивио®
порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 300 мг
РК-ЛС-5№022402
L04AA36
Окрелизумаб
орфанный
4552
L04AA36
Окрелизумаб
Окревус
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/10 мл
РК-ЛС-5№024011
L04AB
Ингибиторы фактора некроза опухоли альфа (ФНОa)
L04AB01
Этанерцепт
орфанный
4553
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Май Клик
раствор для инъекций в предварительно наполненных шприц-ручках, 50 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№021439
4554
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
раствор для подкожного введения 50 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№019652
4555
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел Лио
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 25 мг
РК-ЛС-5№021440
4556
L04AB01
Этанерцепт
Энбрел
раствор для подкожного введения 25 мг, 0.5 мл
РК-ЛС-5№019651
L04AB02
Инфликсимаб
орфанный
4557
L04AB02
Инфликсимаб
Фламмэгис®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-ЛС-5№020035
4558
L04AB02
Инфликсимаб
Ремикейд®
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг
РК-БП-5№019692
L04AB04
Адалимумаб
орфанный
4559
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл, 0,8 мл
РК-БП-5№020286
4560
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл, 0.8 мл
РК-ЛС-5№021522
4561
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для инъекций 40 мг/0,4 мл, 0.4 мл
РК-БП-5№023227
4562
L04AB04
Адалимумаб
Хумира®
раствор для подкожного введения 40мг/0,4мл, 0.4 мл
РК-БП-5№023226
L04AB06
Голимумаб
4563
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№020824
4564
L04AB06
Голимумаб
Симпони®
раствор для инъекций 100 мг/1 мл, 1 мл
РК-БП-5№121643
L04AB06
Голимумаб
L04AC
Ингибиторы интерлейкина
L04AC02
Базиликсимаб
4565
L04AC02
Базиликсимаб
Симулект®
лиофилизат для приготовления инъекционного/ инфузионного раствора в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг, 5 мл

ҚР-ДЗ-5№014725
L04AC03
Анакинра
орфандық
4566
L04AC03
Анакинра
Кинерет
100 мг/0,67 мл, алдын ала толтырылған шприц, SOBI
орфандық
L04AC05
Устекинумаб
4567
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
Инъекцияға арналған ерітінді 90 мг/мл 1 мл
РК-БП-5№023289
4568
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
Инъекцияға арналған ерітінді 45 мг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№023288
4569
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 130 мг, 26 мл
РК-БП-5№023287
L04AC07
Тоцилизумаб
орфандық
4570
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/20 мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014976
4571
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 200 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014975
4572
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл
ҚР-ДЗ-5№022414
4573
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 80 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014974
L04AC08
Канакинумаб
орфандық
4574
L04AC08
Канакинумаб
Иларис®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 150 мг/мл
орфандық
L04AC10
Секукинумаб
4575
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 150 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№024318
L04AD
Кальцинейрин тежегіштері
L04AD01
Циклоспорин
орфандық
4576
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
Ішуге арналған ерітінді 100мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121828
4577
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014581
4578
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003822
4579
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№009871
4580
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014580
4581
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009870
4582
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003821
4583
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014579
4584
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№003793
4585
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009869
L04AD02
Такролимус
орфандық
4586
L04AD02
Такролимус
Програф®
Капсулалар 5мг
ҚР-ДЗ-5№010350
4587
L04AD02
Такролимус
Ранграф
Капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121755
4588
L04AD02
Такролимус
Ранграф
Капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№121754
4589
L04AD02
Такролимус
Програф®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010353
4590
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018308
4591
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№018307
4592
L04AD02
Такролимус
Програф®
Капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№010351
4593
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
Капсулалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020614
4594
L04AD02
Такролимус
Програф®
Капсулалар 0,5 мг

РК-ЛС-5№014725
L04AC03
Анакинра
орфанный
4566
L04AC03
Анакинра
Кинерет
100 мг/0,67 мл, предварительно заполненный шприц, SOBI
орфанный
L04AC05
Устекинумаб
4567
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для инъекций 90 мг/мл 1 мл
РК-БП-5№023289
4568
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
раствор для инъекций 45 мг/0,5 мл, 0.5 мл
РК-БП-5№023288
4569
L04AC05
Устекинумаб
Стелара®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 130 мг, 26мл
РК-БП-5№023287
L04AC07
Тоцилизумаб
орфанный
4570
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
концентрат для приготовления инфузионного раствора 400 мг/20 мл, 20 мл
РК-ЛС-5№014976
4571
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
концентрат для приготовления инфузионного раствора 200 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№014975
4572
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
раствор для подкожных инъекций 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл
РК-ЛС-5№022414
4573
L04AC07
Тоцилизумаб
Актемра
концентрат для приготовления инфузионного раствора 80 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№014974
L04AC08
Канакинумаб
орфанный
4574
L04AC08
Канакинумаб
Иларис®
раствор для подкожного введения, 150 мг/мл
орфанный
L04AC10
Секукинумаб
4575
L04AC10
Секукинумаб
Козэнтикс®
раствор для подкожного введения 150 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№024318
L04AD
Ингибиторы кальцинейрина
L04AD01
Циклоспорин
орфанный
4576
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
раствор для приема внутрь 100мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№121828
4577
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014581
4578
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№003822
4579
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№009871
4580
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№014580
4581
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009870
4582
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№003821
4583
L04AD01
Циклоспорин
Панимун Биорал
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№014579
4584
L04AD01
Циклоспорин
Сандиммун® Неорал®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№003793
4585
L04AD01
Циклоспорин
Экорал
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№009869
L04AD02
Такролимус
орфанный
4586
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 5мг
РК-ЛС-5№010350
4587
L04AD02
Такролимус
Ранграф
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№121755
4588
L04AD02
Такролимус
Ранграф
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№121754
4589
L04AD02
Такролимус
Програф®
концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010353
4590
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы с пролонгированным высвобождением 5 мг
РК-ЛС-5№018308
4591
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы пролонгированного действия 1 мг
РК-ЛС-5№018307
4592
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№010351
4593
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
капсулы 1 мг
РК-ЛС-5№020614
4594
L04AD02
Такролимус
Програф®
капсулы 0,5 мг

ҚР-ДЗ-5№010352
4595
L04AD02
Такролимус
Энварсус®
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024195
4596
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018306
4597
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
Капсулалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№020613
4598
L04AD02
Такролимус
Энварсус®
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№024196
4599
L04AD02
Такролимус
Энварсус®
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№024197
4600
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№020111
L04AX
Өзге иммунодепрессанттар
L04AX02
Талидомид
орфандық
L04AX04
Леналидомид
орфандық
4601
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№024402
4602
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024403
4603
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024404
4604
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024405
4605
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024406
4606
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024407
4607
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
Капсулалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024408
4608
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
Капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№024299
4609
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
Капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№024300
4610
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
Капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№024301
4611
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№024302
4612
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№020648
4613
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020649
4614
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020648
4615
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020647
4616
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар, 2.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023237
4617
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар, 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023238
4618
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар, 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023239
4619
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
Капсулалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020646
L04AX05
Пирфенидон
орфандық
4620
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет
Капсулалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№022577
4621
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024248
4622
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 267 мг
ҚР-ДЗ-5№024364
4623
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 801 мг
ҚР-ДЗ-5№024365
M
Сүйек-бұлшықет жүйесі
M01
Қабынуға қарсы және ревматизмге қарсы препараттар
M01A
Стреоидтық емес қабынуға қарсы және ревматизмге қарсы препараттар
M01AB
Сірке қышқылының туындылары
M01AB01
Индометацин
4624
M01AB01
Индометацин
Индометацин Софарма
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011720
4625
M01AB01
Индометацин
Индометацин
Ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018583

РК-ЛС-5№010352
4595
L04AD02
Такролимус
Энварсус®
таблетки с пролонгированным высвобождением, 4 мг
РК-ЛС-5№024195
4596
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы пролонгированного действия 0,5 мг
РК-ЛС-5№018306
4597
L04AD02
Такролимус
Такролимус-Тева
капсулы 0,5 мг
РК-ЛС-5№020613
4598
L04AD02
Такролимус
Энварсус®
таблетки с пролонгированным высвобождением 1 мг
РК-ЛС-5№024196
4599
L04AD02
Такролимус
Энварсус®
таблетки с пролонгированным высвобождением 0,75 мг
РК-ЛС-5№024197
4600
L04AD02
Такролимус
Адваграф®
капсулы с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№020111
L04AX
Прочие иммунодепрессанты
L04AX02
Талидомид
орфанный
L04AX04
Леналидомид
орфанный
4601
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№024402
4602
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№024403
4603
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024404
4604
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 2,5 мг
РК-ЛС-5№024405
4605
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№024406
4606
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024407
4607
L04AX04
Леналидомид
Леналидомид
капсулы 7,5 мг
РК-ЛС-5№024408
4608
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№024299
4609
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№024300
4610
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№024301
4611
L04AX04
Леналидомид
Ленанжио
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№024302
4612
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 15 мг
РК-ЛС-5№020648
4613
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 25 мг
РК-ЛС-5№020649
4614
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 10 мг
РК-ЛС-5№020648
4615
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№020647
4616
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы, 2.5 мг
РК-ЛС-5№023237
4617
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы, 7,5 мг
РК-ЛС-5№023238
4618
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы, 20 мг
РК-ЛС-5№023239
4619
L04AX04
Леналидомид
Ревлимид®
капсулы 5 мг
РК-ЛС-5№020646
L04AX05
Пирфенидон
орфанный
4620
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет
капсулы 267 мг
РК-ЛС-5№022577
4621
L04AX05
Пирфенидон
ПИРФЕКТ®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024248
4622
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 267 мг
РК-ЛС-5№024364
4623
L04AX05
Пирфенидон
Эсбриет
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 801 мг
РК-ЛС-5№024365
M
Костно-мышечная система
M01
Противовоспалительные и противоревматические препараты
M01A
Нестероидные противовоспалительные и противоревматические препараты
M01AB
Производные уксусной кислоты
M01AB01
Индометацин
4624
M01AB01
Индометацин
Индометацин Софарма
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011720
4625
M01AB01
Индометацин
Индометацин
Суппозитории ректальные, 100 мг
РК-ЛС-5№018583

4626
M01AB01
Индометацин
Индометацин
Ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020797
M01AB05
Натрий диклофенагы
4627
M01AB05
Натрий диклофенагы
Клодифен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг / 3 мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024368
4628
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофарм
Инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/ мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№024227
4629
M01AB05
Натрий диклофенагы
ДИКЛОСЕЙФ®
Ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023852
4630
M01AB05
Натрий диклофенагы
ДИНАПАР AQ
Инъекцияға арналған ерітінді 75 мг, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023652
4631
M01AB05
Натрий диклофенагы
ДИКЛОСЕЙФ®
Ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023623
4632
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак ШТАДА®
Суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№010512
4633
M01AB05
Натрий диклофенагы
Макси™-50
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003255
4634
M01AB05
Натрий диклофенагы
Наклофен
Ұзақ әсер ететін, қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004843
4635
M01AB05
Натрий диклофенагы
Наклофен дуо
Капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№009787
4636
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак
Ректальді суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018605
4637
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак-ратиофарм
Босап шығуы ұзаққа созылатын ішекте еритін капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003875
4638
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак-ратиофарм
Суппозиторийлер 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003873
4639
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак-ратиофарм
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 75 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№004751
4640
M01AB05
Натрий диклофенагы
Макси™-75
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 75 мг/3мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№009047
4641
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклодин
Ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016923
4642
M01AB05
Натрий диклофенагы
Олфен™-100 СР Депокапс™
Бөлініп шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017072
4643
M01AB05
Натрий диклофенагы
Ортофен-Здоровье
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№016299
4644
M01AB05
Натрий диклофенагы
АРГЕТТ ДУО
Босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№021596
4645
M01AB05
Натрий диклофенагы
Олфен™-100 Ректокапс
Ректальді капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004396
4646
M01AB05
Натрий диклофенагы
Алмирал
Инъекцияға арналған ерітінді 75мг/3мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№000657
4647
M01AB05
Натрий диклофенагы
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№009246
4648
M01AB05
Натрий диклофенагы
Наклофен
Инъекцияға арналған ерітінді75 мг/3 мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№004844
4649
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклоберл® N 75
Инъекцияға арналған ерітінді 75 мг/3 мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012683
4650
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/мл 3 мл
ҚР-ДЗ-5№005268
4651
M01AB05
Натрий диклофенагы
Диклофенак-ратиофарм
Суппозиторийлер 100 мг

4626
M01AB01
Индометацин
Индометацин
Суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№020797
M01AB05
Диклофенак натрия
4627
M01AB05
Диклофенак натрия
Клодифен
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 75 мг / 3 мл, 3 мл
РК-ЛС-5№024368
4628
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофарм
раствор для инъекций 25 мг/ мл 3 мл
РК-ЛС-5№024227
4629
M01AB05
Диклофенак натрия
ДИКЛОСЕЙФ®
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№023852
4630
M01AB05
Диклофенак натрия
ДИНАПАР AQ
раствор для инъекций 75 мг, 1 мл
РК-ЛС-5№023652
4631
M01AB05
Диклофенак натрия
ДИКЛОСЕЙФ®
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№023623
4632
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак ШТАДА®
суппозитории 50 мг
РК-ЛС-5№010512
4633
M01AB05
Диклофенак натрия
Макси™-50
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003255
4634
M01AB05
Диклофенак натрия
Наклофен
таблетки пролонгированного действия, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№004843
4635
M01AB05
Диклофенак натрия
Наклофен дуо
капсулы 75 мг
РК-ЛС-5№009787
4636
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак
суппозитории ректальные 50 мг
РК-ЛС-5№018605
4637
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак-ратиофарм
капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№003875
4638
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак-ратиофарм
суппозитории 50 мг
РК-ЛС-5№003873
4639
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак-ратиофарм
раствор для внутримышечного введения 75 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№004751
4640
M01AB05
Диклофенак натрия
Макси™-75
раствор для внутримышечных инъекций 75 мг/3мл, 3 мл
РК-ЛС-5№009047
4641
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклодин
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№016923
4642
M01AB05
Диклофенак натрия
Олфен™-100 СР Депокапс™
капсулы с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№017072
4643
M01AB05
Диклофенак натрия
Ортофен-Здоровье
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№016299
4644
M01AB05
Диклофенак натрия
АРГЕТТ ДУО
капсулы твердые с модифицированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№021596
4645
M01AB05
Диклофенак натрия
Олфен™-100 Ректокапс
капсулы ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№004396
4646
M01AB05
Диклофенак натрия
Алмирал
раствор для инъекций 75мг/3мл 3 мл
РК-ЛС-5№000657
4647
M01AB05
Диклофенак натрия
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№009246
4648
M01AB05
Диклофенак натрия
Наклофен
раствор для инъекций 75 мг/3 мл 3 мл
РК-ЛС-5№004844
4649
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклоберл® N 75
раствор для инъекций 75 мг/3 мл 3 мл
РК-ЛС-5№012683
4650
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак
раствор для внутримышечного введения 25 мг/мл 3 мл
РК-ЛС-5№005268
4651
M01AB05
Диклофенак натрия
Диклофенак-ратиофарм
суппозитории 100 мг

Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№003763
4679
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019754
4680
M01AB15
Кеторолак
Кеторосан
Инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023730
4681
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 30 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№018301
4682
M01AB15
Кеторолак
АСПРИКС
Мұрынға арналған дозаланған спрей 15.75 мг/доза, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024328
4683
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
Гель, 30 г
ҚР-ДЗ-5№019285
4684
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
Гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№019285
M01AB16
Ацеклофенак
4685
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015898
4686
M01AB16
Ацеклофенак
Инфенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013356
4687
M01AB16
Ацеклофенак
Мобенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019295
4688
M01AB16
Ацеклофенак
ДИКЛОТОЛ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020560
4689
M01AB16
Ацеклофенак
Актинак 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017842
4690
M01AB16
Ацеклофенак
Ацеклоран®
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016307
4691
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121668
M01AC
Оксикамы
M01AC01
Пироксикам
4692
M01AC01
Пироксикам
Брексин®
Таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№023360
M01AC02
Теноксикам
4693
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 20 мг
ҚР-ДЗ-5№017137
4694
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023231
4695
M01AC02
Теноксикам
Тексикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су) 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023214
4696
M01AC02
Теноксикам
Тенолиоф
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта 20 мг, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024428
4697
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
Ректальді суппозиторийлер 20 мг
ҚР-ДЗ-5№023065
M01AC05
Лорноксикам
4698
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019987
4699
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам Рапид
Қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№004993
4700
M01AC05
Лорноксикам
Ньюфокам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№021296
4701
M01AC05
Лорноксикам
Ньюфокам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021291
4702
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 8мг
ҚР-ДЗ-5№020054
4703
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
Үлбірлі қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024267
4704
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
Үлбірлі қапталған таблеткалар 8 мг

раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№003763
4679
M01AB15
Кеторолак
Кеторолак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
РК-ЛС-5№019754
4680
M01AB15
Кеторолак
Кеторосан
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023730
4681
M01AB15
Кеторолак
Кетанов
раствор для внутримышечного введения 30 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№018301
4682
M01AB15
Кеторолак
АСПРИКС
Спрей назальный дозированный, 15.75 мг/доза, 4 мл
РК-ЛС-5№024328
4683
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
Гель, 30 г
РК-ЛС-5№019285
4684
M01AB15
Кеторолак
Кеторол®
Гель 50 г
РК-ЛС-5№019285
M01AB16
Ацеклофенак
4685
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№015898
4686
M01AB16
Ацеклофенак
Инфенак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013356
4687
M01AB16
Ацеклофенак
Мобенак
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019295
4688
M01AB16
Ацеклофенак
ДИКЛОТОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№020560
4689
M01AB16
Ацеклофенак
Актинак 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№017842
4690
M01AB16
Ацеклофенак
Ацеклоран®
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016307
4691
M01AB16
Ацеклофенак
Аэртал®
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг
РК-ЛС-5№121668
M01AC
Оксикамы
M01AC01
Пироксикам
4692
M01AC01
Пироксикам
Брексин®
таблетки
РК-ЛС-5№023360
M01AC02
Теноксикам
4693
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 20 мг
РК-ЛС-5№017137
4694
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№023231
4695
M01AC02
Теноксикам
Тексикам
лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг
РК-ЛС-5№023214
4696
M01AC02
Теноксикам
Тенолиоф
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций) 20 мг, 2 мл
РК-ЛС-5№024428
4697
M01AC02
Теноксикам
Артоксан
Суппозитории ректальные 20 мг
РК-ЛС-5№023065
M01AC05
Лорноксикам
4698
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№019987
4699
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам Рапид
таблетки, покрытые оболочкой 8 мг
РК-ЛС-5№004993
4700
M01AC05
Лорноксикам
Ньюфокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№021296
4701
M01AC05
Лорноксикам
Ньюфокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№021291
4702
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 8мг
РК-ЛС-5№020054
4703
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой, 4 мг
РК-ЛС-5№024267
4704
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой, 8 мг

ҚР-ДЗ-5№024268
4705
M01AC05
Лорноксикам
Велосе
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№024214
4706
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам-Алвоген
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№023359
4707
M01AC05
Лорноксикам
ЛОРИТИС ФАСТ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022576
4708
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-8
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№021002
4709
M01AC05
Лорноксикам
ЛАРФИКС®
Қабықпен қапталған таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№020678
4710
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№019986
M01AC06
Мелоксикам
4711
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№013657
4712
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
Таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013656
4713
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксевин
Таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024369
4714
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Инъекцияға арналған ерітінді 15мг/1,5 мл, 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№024285
4715
M01AC06
Мелоксикам
ЭКСИСТЕН-сановель
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 15 мг/1.5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№017369
4716
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
Таблеткалар, 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№016716
4717
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
Таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№010336
4718
M01AC06
Мелоксикам
Мелбек®
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№019703
4719
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
Инъекцияға арналған ерітінді 1 % 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№011649
4720
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№009758
4721
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№013656
4722
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№014257
4723
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№016709
4724
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№022530
4725
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№022537
4726
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№018139
4727
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018140
4728
M01AC06
Мелоксикам
Грамелл
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022717
4729
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлекс Ромфарм
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022763
4730
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Ректальді суппозиторийлер 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№018385
4731
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Ректальді суппозиторийлер 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018386
4732
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№023054
4733
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№023055
4734
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№019715
4735
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№010337
4736
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№018991
4737
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
Таблеткалар 15 мг

РК-ЛС-5№024268
4705
M01AC05
Лорноксикам
Велосе
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№024214
4706
M01AC05
Лорноксикам
Лорноксикам-Алвоген
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№023359
4707
M01AC05
Лорноксикам
ЛОРИТИС ФАСТ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№022576
4708
M01AC05
Лорноксикам
Зорника-8
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№021002
4709
M01AC05
Лорноксикам
ЛАРФИКС®
таблетки, покрытые оболочкой, 8 мг
РК-ЛС-5№020678
4710
M01AC05
Лорноксикам
Ксефокам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№019986
M01AC06
Мелоксикам
4711
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№013657
4712
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№013656
4713
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксевин
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№024369
4714
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
раствор для инъекций 15мг/1,5 мл, 1,5 мл
РК-ЛС-5№024285
4715
M01AC06
Мелоксикам
ЭКСИСТЕН-сановель
раствор для внутримышечного введения, 15 мг/1.5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№017369
4716
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблетки, 7.5 мг
РК-ЛС-5№016716
4717
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
таблетки, 15 мг
РК-ЛС-5№010336
4718
M01AC06
Мелоксикам
Мелбек®
раствор для внутримышечных инъекций, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№019703
4719
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
раствор для инъекций 1 % 1,5 мл
РК-ЛС-5№011649
4720
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№009758
4721
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№013656
4722
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№014257
4723
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№016709
4724
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№022530
4725
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№022537
4726
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№018139
4727
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№018140
4728
M01AC06
Мелоксикам
Грамелл
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022717
4729
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлекс Ромфарм
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022763
4730
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
суппозитории ректальные 7.5 мг
РК-ЛС-5№018385
4731
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
суппозитории ректальные 15 мг
РК-ЛС-5№018386
4732
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№023054
4733
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№023055
4734
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№019715
4735
M01AC06
Мелоксикам
Мелофлам®
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№010337
4736
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№018991
4737
M01AC06
Мелоксикам
Мелокс
таблетки 15 мг

ҚР-ДЗ-5№009759
4738
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019716
4739
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№014194
4740
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№014195
4741
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№015515
4742
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021107
4743
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
Таблеткалар 7.5 мг
ҚР-ДЗ-5№021108
4744
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 10 мг/мл 1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№014417
4745
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 6мг/мл 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021411
4746
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Н
Инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/мл 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№021525
4747
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
Таблеткалар, 15 мг
ҚР-ДЗ-5№013657
4748
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022905
4749
M01AC06
Мелоксикам
Реклин
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді 15мг/1,5мл, 1.5 мл
ҚР-ДЗ-5№022030
4750
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№010193
4751
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК ФОРТ®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№004689
4752
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
Таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010194
4753
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК®
Таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004687
4754
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019660
4755
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
Ректальді суппозиторийлер 15 мг
ҚР-ДЗ-5№019530
M01AE
Пропионды қышқылдың туындылары
M01AE01
Ибупрофен
4756
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 800 мг/8 мл, 8 мл
ҚР-ДЗ-5№024422
4757
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/4 мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024423
4758
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№014622
4759
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
Ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015569
4760
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
Ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 120 мл
ҚР-ДЗ-5№015569
4761
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® балаларға арналған
Ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020492
4762
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№122119
4763
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122120
4764
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ҚР-ДЗ-5№010633
4765
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 200
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023508
4766
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 400
Капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023509
4767
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
Ішуге арналған суспензия 20 мг/1 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023386
4768
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ

РК-ЛС-5№009759
4738
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№019716
4739
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№014194
4740
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-ратиофарм
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№014195
4741
M01AC06
Мелоксикам
Мовалис®
раствор для внутримышечного введения 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№015515
4742
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021107
4743
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Тева
таблетки 7.5 мг
РК-ЛС-5№021108
4744
M01AC06
Мелоксикам
Амелотекс®
раствор для внутримышечного введения, 10 мг/ мл 1,5 мл
РК-ЛС-5№014417
4745
M01AC06
Мелоксикам
Артрозан®
раствор для внутримышечного введения, 6мг/мл 2.5 мл
РК-ЛС-5№021411
4746
M01AC06
Мелоксикам
Мелоксикам-Н
раствор для инъекций, 10 мг/мл 1.5 мл
РК-ЛС-5№021525
4747
M01AC06
Мелоксикам
Мовасин
таблетки, 15 мг
РК-ЛС-5№013657
4748
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
раствор для инъекций 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022905
4749
M01AC06
Мелоксикам
Реклин
раствор для внутримышечного введения 15мг/1,5мл, 1.5 мл
РК-ЛС-5№022030
4750
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№010193
4751
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК ФОРТ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№004689
4752
M01AC06
Мелоксикам
Ревмоксикам®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№010194
4753
M01AC06
Мелоксикам
МЕЛБЕК®
таблетки 7,5 мг
РК-ЛС-5№004687
4754
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№019660
4755
M01AC06
Мелоксикам
Локсидол
суппозитории ректальные 15 мг
РК-ЛС-5№019530
M01AE
Производные пропионовой кислоты
M01AE01
Ибупрофен
4756
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
раствор для внутривенного введения 800 мг/8 мл, 8 мл
РК-ЛС-5№024422
4757
M01AE01
Ибупрофен
Интрафен
раствор для внутривенного введения 400 мг/4 мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024423
4758
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№014622
4759
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015569
4760
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Д
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 120 мл
РК-ЛС-5№015569
4761
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® детский
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№020492
4762
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№122119
4763
M01AE01
Ибупрофен
Ибупрофен Вива Фарм
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122120
4764
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РК-ЛС-5№010633
4765
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 200
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№023508
4766
M01AE01
Ибупрофен
Гофен 400
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№023509
4767
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ
cуспензия для приема внутрь 20 мг/1 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№023386
4768
M01AE01
Ибупрофен
РИБОЛЬ

Ішуге арналған суспензия 20 мг/1 мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№023386
4769
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024475
4770
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024477
4771
M01AE01
Ибупрофен
Каффетин Леди
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023229
4772
M01AE01
Ибупрофен
Новиган® Нео
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№023201
4773
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
Апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011246
4774
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
Апельсин дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№011246
4775
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011247
4776
M01AE01
Ибупрофен
Балаларға арналған Нурофен®
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№011247
4777
M01AE01
Ибупрофен
Фаспик
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№018573
4778
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
капсулы мягкие 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023056
4779
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
Ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018923
4780
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен®
Қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018120
4781
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
Ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022551
4782
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
Ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022552
4783
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулы 200мг
ҚР-ДЗ-5№018920
4784
M01AE01
Ибупрофен
Риболь
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022543
4785
M01AE01
Ибупрофен
Риболь
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022496
4786
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022399
4787
M01AE01
Ибупрофен
Неофен
Ректальді суппозиторийлер 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022201
4788
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022193
4789
M01AE01
Ибупрофен
Неофен Форте
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№022163
4790
M01AE01
Ибупрофен
Ибупар форте
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№122085
4791
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® балаларға арналған форте
Ішуге арналған суспензия 200 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121805
4792
M01AE01
Ибупрофен
Орафен
Ішуге арналған суспензия100 мг/5 мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№121797
4793
M01AE01
Ибупрофен
Нью Не-Бол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№121759
4794
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
Таңқурай дәмі бар, ішуге арналған суспензия 200мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№021577
4795
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
Құлпынай дәмі бар ішуге арналған суспензия 200мг/5 мл, 40 мл

cуспензия для приема внутрь 20 мг/1 мл, 200 мл
РК-ЛС-5№023386
4769
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№024475
4770
M01AE01
Ибупрофен
Ибукем
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№024477
4771
M01AE01
Ибупрофен
Каффетин Леди
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№023229
4772
M01AE01
Ибупрофен
Новиган® Нео
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№023201
4773
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№011246
4774
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь апельсиновая 100 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№011246
4775
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 100 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№011247
4776
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен® для детей
суспензия для приема внутрь клубничная 100 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№011247
4777
M01AE01
Ибупрофен
Фаспик
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№018573
4778
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® мини Юниор
капсулы мягкие 100 мг
РК-ЛС-5№023056
4779
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018923
4780
M01AE01
Ибупрофен
Нурофен®
таблетки, покрытые оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018120
4781
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№022551
4782
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен Бэби
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№022552
4783
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Ультра
капсулы 200мг
РК-ЛС-5№018920
4784
M01AE01
Ибупрофен
Риболь
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022543
4785
M01AE01
Ибупрофен
Риболь
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022496
4786
M01AE01
Ибупрофен
Инфорин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№022399
4787
M01AE01
Ибупрофен
Неофен
суппозитории ректальные 60 мг
РК-ЛС-5№022201
4788
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® 400
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022193
4789
M01AE01
Ибупрофен
Неофен Форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№022163
4790
M01AE01
Ибупрофен
Ибупар форте
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№122085
4791
M01AE01
Ибупрофен
МИГ® детский форте
суспензия для орального применения 200 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121805
4792
M01AE01
Ибупрофен
Орафен
суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл, 200 мл
РК-ЛС-5№121797
4793
M01AE01
Ибупрофен
Нью Не-Бол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№121759
4794
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь малиновая 200мг/5мл
РК-ЛС-5№021577
4795
M01AE01
Ибупрофен
Ибуфен® Д Форте
суспензия для приема внутрь клубничная 200мг/5 мл, 40 мл

4825
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
Сыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№121803
4826
M01AE03
Кетопрофен
Артрокол
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№022313
4827
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/2мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013002
4828
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
Суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№004280
4829
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
Ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121660
4830
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® ДУО
Модификацияланып босап шығатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№003761
4831
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018675
4832
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп® форте
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018346
4833
M01AE03
Кетопрофен
Фламакс®
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№012867
4834
M01AE03
Кетопрофен
Феброфид
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018348
M01AE09
Флурбипрофен
4835
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель СР
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022722
4836
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель
Қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010472
4837
M01AE09
Флурбипрофен
МАПРОФЕН®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018933
M01AE17
Декскетопрофен
4838
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№019061
4839
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№005063
4840
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№020080
4841
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№121698
4842
M01AE17
Декскетопрофен
Инфен - 25
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№121988
4843
M01AE17
Декскетопрофен
Миалдекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25мг
ҚР-ДЗ-5№023402
4844
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® сашет
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020734
4845
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020454
4846
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023902
4847
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023807
4848
M01AE17
Декскетопрофен
Миалдекс
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023403
4849
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
Инъекцияға арналған ерітінді/Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№121822
4850
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® инъект
Бұлшықет ішіне және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 50 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021492
M01AE53
Кетопрофен басқа препараттармен біріктірілімде
M01AH
Коксибы

4825
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
гель для наружного применения 5% по 30 г
РК-ЛС-5№121803
4826
M01AE03
Кетопрофен
Артрокол
раствор для инъекций 100 мг/2 мл
РК-ЛС-5№022313
4827
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 100 мг/2мл, 2 мл
РК-ЛС-5№013002
4828
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал®
суппозитории 100 мг
РК-ЛС-5№004280
4829
M01AE03
Кетопрофен
Артрум
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№121660
4830
M01AE03
Кетопрофен
Кетонал® ДУО
капсула с модифицированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№003761
4831
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп®
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№018675
4832
M01AE03
Кетопрофен
Кетотоп® форте
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018346
4833
M01AE03
Кетопрофен
Фламакс®
раствор для внутримышечного введения 50 мг/мл
РК-ЛС-5№012867
4834
M01AE03
Кетопрофен
Феброфид
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018348
M01AE09
Флурбипрофен
4835
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель СР
капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг
РК-ЛС-5№022722
4836
M01AE09
Флурбипрофен
Мажезик-сановель
таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№010472
4837
M01AE09
Флурбипрофен
МАПРОФЕН®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018933
M01AE17
Декскетопрофен
4838
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№019061
4839
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№005063
4840
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№020080
4841
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№121698
4842
M01AE17
Декскетопрофен
Инфен - 25
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№121988
4843
M01AE17
Декскетопрофен
Миалдекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25мг
РК-ЛС-5№023402
4844
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® сашет
Гранулы для приготовления раствора для орального применения 25 мг
РК-ЛС-5№020734
4845
M01AE17
Декскетопрофен
ДЕКСТАНОЛ
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020454
4846
M01AE17
Декскетопрофен
Кейвер
Раствор для инъекций 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023902
4847
M01AE17
Декскетопрофен
Декетон
Раствор для инъекций 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023807
4848
M01AE17
Декскетопрофен
Миалдекс
Раствор для инъекций 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023403
4849
M01AE17
Декскетопрофен
Сертофен
Раствор для инъекций/концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№121822
4850
M01AE17
Декскетопрофен
Дексалгин® инъект
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения 50 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№021492
M01AE53
Кетопрофен в комбинации с другими препаратами
M01AH
Коксибы

M01AH01
Целекоксиб
4851
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014961
4852
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020967
4853
M01AH01
Целекоксиб
Сагакоксиб
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022114
4854
M01AH01
Целекоксиб
Сагакоксиб
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022115
4855
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№022710
4856
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№022711
4857
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
Капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014960
4858
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
Капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020966
M01AH05
Эторикоксиб
4859
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№015575
4860
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022470
4861
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№121704
4862
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№121705
4863
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№121706
4864
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022602
4865
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023496
4866
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023497
4867
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023499
4868
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№023500
4869
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023501
4870
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№023534
4871
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023535
4872
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№023742
4873
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№023743
4874
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№023744
4875
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№023745
4876
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№015577
4877
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 90 мг
ҚР-ДЗ-5№015576
M01C
Базистік ревматизмге қарсы препараттар
M01CC
Пеницилламин және ұқсас препараттар
M01CC01
Пеницилламин
орфандық
M02
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған препараттар
M02A
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған препараттар
M02AA
Сыртқа қолдануға арналған стероидтық емес қабынуға қарсы препараттар

M01AH01
Целекоксиб
4851
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№014961
4852
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№020967
4853
M01AH01
Целекоксиб
Сагакоксиб
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№022114
4854
M01AH01
Целекоксиб
Сагакоксиб
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№022115
4855
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№022710
4856
M01AH01
Целекоксиб
Ранселекс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№022711
4857
M01AH01
Целекоксиб
Целкокс
капсулы 200 мг
РК-ЛС-5№014960
4858
M01AH01
Целекоксиб
Дилакса®
капсулы 100 мг
РК-ЛС-5№020966
M01AH05
Эторикоксиб
4859
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№015575
4860
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022470
4861
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№121704
4862
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№121705
4863
M01AH05
Эторикоксиб
Эксинеф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№121706
4864
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№022602
4865
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№023496
4866
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023497
4867
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023499
4868
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№023500
4869
M01AH05
Эторикоксиб
Этококс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№023501
4870
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№023534
4871
M01AH05
Эторикоксиб
Эторикоксиб -Тева
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№023535
4872
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№023742
4873
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№023743
4874
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№023744
4875
M01AH05
Эторикоксиб
Костарокс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№023745
4876
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№015577
4877
M01AH05
Эторикоксиб
Аркоксиа
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
РК-ЛС-5№015576
M01C
Базисные противоревматические препараты
M01CC
Пеницилламин и подобные препараты
M01CC01
Пеницилламин
орфанный
M02
Препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02A
Препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AA
Нестероидные противовоспалительные препараты для наружного применения

M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
4878
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
Сыртқа қолдануға арналған гель 2,5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4879
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 50 г
ҚР-ДЗ-5№017900
4880
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 100 г
ҚР-ДЗ-5№017900
4881
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
Сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4882
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
Сыртқа қолдануға арналған гель 2,5%, 50 г
ҚР-ДЗ-5№005392
4883
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
Сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№021110
4884
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
гель 2,5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№003420
4885
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
крем 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№004282
4886
M02AA10
Кетопрофен
Артрум
Сыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№121803
4887
M02AA10
Кетопрофен
Артрокол
гель 2,5 % 45 гр
ҚР-ДЗ-5№024054
4888
M02AA10
Кетопрофен
Форт-гель
гель 2,5 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№023977
4889
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
Сыртқа қолдануға арналған гель 2,5 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№018868
4890
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
Сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/гр
ҚР-ДЗ-5№016183
4891
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
Сыртқа қолдануға арналған гель 25 мг/гр
ҚР-ДЗ-5№016184
4892
M02AA10
Кетопрофен
Артрум
Сыртқа қолдануға арналған гель 2,5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№121802
4893
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№024029
4894
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
Трансдермальді бұласыр
ҚР-ДЗ-5№015544
4895
M02AA10
Кетопрофен
Кефентек
Бұласыр 30 гр
ҚР-ДЗ-5№018707
M02AA13
Ибупрофен
4896
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
Сыртқа қолдануға арналған крем 20 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4897
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
Сыртқа қолдануға арналған крем 50 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4898
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
Сыртқа қолдануға арналған крем 100 г
ҚР-ДЗ-5№012587
4899
M02AA13
Ибупрофен
Не-Бол
Гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№019940
4900
M02AA13
Ибупрофен
Ибуфен®
Сыртқа қолдануға арналған гель 100 мг/г
ҚР-ДЗ-5№022746
4901
M02AA13
Ибупрофен
Риболь
Гель 5% 60 г
ҚР-ДЗ-5№022497
4902
M02AA13
Ибупрофен
Риболь Стик
Гель 5% 60 г
ҚР-ДЗ-5№022495
4903
M02AA13
Ибупрофен
Неофен
Сыртқа қолдануға арналған спрей 50 мг/г
ҚР-ДЗ-5№022139
M02AA15
Диклофенак
4904
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак натрия
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай10 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№019411
4905
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
Жақпамай 1% 30 г
ҚР-ДЗ-5№014965
4906
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 20 мг/г 30 гр
ҚР-ДЗ-5№004217
4907
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 20 мг/г 50 гр
ҚР-ДЗ-5№004217
4908
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 45 г 5%
ҚР-ДЗ-5№020230
4909
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
Сыртқа қолдануға арналған гель 2% 30 г
ҚР-ДЗ-5№024416
4910
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
Сыртқа қолдануға арналған гель 1% 30 г

M02AA07
Пироксикам
M02AA10
Кетопрофен
4878
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5% 50 г
РК-ЛС-5№005392
4879
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 50 г
РК-ЛС-5№017900
4880
M02AA10
Кетопрофен
Фастум® гель
гель 100 г
РК-ЛС-5№017900
4881
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5%, 30 г
РК-ЛС-5№005392
4882
M02AA10
Кетопрофен
Феброфид
гель для наружного применения 2,5%, 50 г
РК-ЛС-5№005392
4883
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
гель для наружного применения 25 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№021110
4884
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
гель 2,5% 50 г
РК-ЛС-5№003420
4885
M02AA10
Кетопрофен
Кетонал®
крем 5% 30 г
РК-ЛС-5№004282
4886
M02AA10
Кетопрофен
Артрум
гель для наружного применения 5% по 30 г
РК-ЛС-5№121803
4887
M02AA10
Кетопрофен
Артрокол
гель 2,5 % 45 гр
РК-ЛС-5№024054
4888
M02AA10
Кетопрофен
Форт-гель
гель 2,5 % 50 гр
РК-ЛС-5№023977
4889
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
гель для наружного применения 2,5 % 50 гр
РК-ЛС-5№018868
4890
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
гель для наружного применения 25 мг/гр
РК-ЛС-5№016183
4891
M02AA10
Кетопрофен
Валусал®
гель для наружного применения 25 мг /гр
РК-ЛС-5№016184
4892
M02AA10
Кетопрофен
Артрум
гель для наружного применения 2,5% по 30 г
РК-ЛС-5№121802
4893
M02AA10
Кетопрофен
Кетопрофен
Капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№024029
4894
M02AA10
Кетопрофен
Кетотоп®
Трансдермальный пластырь
РК-ЛС-5№015544
4895
M02AA10
Кетопрофен
Кефентек
Пластырь 30 гр
РК-ЛС-5№018707
M02AA13
Ибупрофен
4896
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 20 г
РК-ЛС-5№012587
4897
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 50 г
РК-ЛС-5№012587
4898
M02AA13
Ибупрофен
Долгит® крем
крем для наружного применения 100 г
РК-ЛС-5№012587
4899
M02AA13
Ибупрофен
Не-Бол
Гель 5% 30 г
РК-ЛС-5№019940
4900
M02AA13
Ибупрофен
Ибуфен®
Гель для наружного применения 100 мг/г
РК-ЛС-5№022746
4901
M02AA13
Ибупрофен
Риболь
Гель 5% 60 г
РК-ЛС-5№022497
4902
M02AA13
Ибупрофен
Риболь Стик
Гель 5% 60 г
РК-ЛС-5№022495
4903
M02AA13
Ибупрофен
Неофен
Спрей для наружного применения 50 мг/г
РК-ЛС-5№022139
M02AA15
Диклофенак
4904
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак натрия
мазь для наружного применения 10 мг/г по 30 г
РК-ЛС-5№019411
4905
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
мазь 1% по 30 г
РК-ЛС-5№014965
4906
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
мазь для наружного применения 20 мг/г 30 гр
РК-ЛС-5№004217
4907
M02AA15
Диклофенак
ОРТОФЛЕКС®
мазь для наружного применения 20 мг/г 50 гр
РК-ЛС-5№004217
4908
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 45 г 5%
РК-ЛС-5№020230
4909
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсионный гель
гель для наружного применения 2% 30 г
РК-ЛС-5№024416
4910
M02AA15
Диклофенак
ДИКЛОСЕЙФ® Эмульсионный гель
гель для наружного применения 1% 30 г

ҚР-ДЗ-5№024417
4911
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 5 % 45 г
ҚР-ДЗ-5№024273
4912
M02AA15
Диклофенак
Алмирал
Сыртқа қолдануға арналған гель 1%
ҚР-ДЗ-5№024112
4913
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
Сыртқа қолдануға арналған гель 1 %
ҚР-ДЗ-5№024089
4914
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
Сыртқа қолдануға арналған гель 5%
ҚР-ДЗ-5№024080
4915
M02AA15
Диклофенак
Диклак®
гель 5% 50 гр
ҚР-ДЗ-5№020815
4916
M02AA15
Диклофенак
Диклак®
гель 5% 100 гр
ҚР-ДЗ-5№020815
4917
M02AA15
Диклофенак
Наклофен
гель 11.6 мг/г 60 г
ҚР-ДЗ-5№020083
4918
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
Сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 20 гр
ҚР-ДЗ-5№011756
4919
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
Сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 50 гр
ҚР-ДЗ-5№011756
4920
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 25 гр
ҚР-ДЗ-5№019640
4921
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм Эм-гель
гель 1 % 50 г
ҚР-ДЗ-5№019258
4922
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
Сыртқа қолдануға арналған гель 2% 50 г
ҚР-ДЗ-5№023357
4923
M02AA15
Диклофенак
Диклоген
Сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№010735
4924
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм
Сыртқа қолдануға арналған гель 1 % 30 г
ҚР-ДЗ-5№003872
4925
M02AA15
Диклофенак
Фаниган® дэй
Сыртқа қолдануға арналған гель 50 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№022132
4926
M02AA15
Диклофенак
Фаниган® дэй
Сыртқа қолдануға арналған гель 50 мг/г 100 г
ҚР-ДЗ-5№022132
4927
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель 5% 30 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4928
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель 5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4929
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель 5% 100 г
ҚР-ДЗ-5№021514
4930
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
Сыртқа қолдануға арналған спрей 4% 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№019395
4931
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
Сыртқа қолдануға арналған спрей 4% 25 г
ҚР-ДЗ-5№019395
4932
M02AA15
Диклофенак
Итами
Медициналық бұласыр 140 мг
ҚР-ДЗ-5№018750
4933
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді 4% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№023651
4934
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
Жергілікті қолдануға арналған ерітінді 4% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№023651
4935
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм 140 мг
Бұласыр
ҚР-ДЗ-5№015804
M02AA23
Индометацин
4936
M02AA23
Индометацин
Индометацин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 100 мг/г
ҚР-ДЗ-5№010518
4937
M02AA23
Индометацин
Индометацин Софарма
Жақпамай 10% 40 г
ҚР-ДЗ-5№014143
M02AX
Сүйек-бұлшықет жүйесінің аурулары кезіндегі ауырсыну синдромы жағдайында сыртқа қолдануға арналған басқа да препараттар
M02AX
Камфора
4938
M02AX
Камфора
Камфор спирті
Спирт ерітінді 10% 50 мл
ҚР-ДЗ-5№003178
4939
M02AX
Камфора
Камфор спирті
Спирт ерітінді 10% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№003178
4940
M02AX
Камфора
Камфор спирті
Ерітінді 10% 50 мл

РК-ЛС-5№024417
4911
M02AA15
Диклофенак
Клодифен
гель 5 % 45 г
РК-ЛС-5№024273
4912
M02AA15
Диклофенак
Алмирал
гель для наружного применения 1%
РК-ЛС-5№024112
4913
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 1 %
РК-ЛС-5№024089
4914
M02AA15
Диклофенак
Диклофарм
гель для наружного применения 5%
РК-ЛС-5№024080
4915
M02AA15
Диклофенак
Диклак®
гель 5% 50 гр
РК-ЛС-5№020815
4916
M02AA15
Диклофенак
Диклак®
гель 5% 100 гр
РК-ЛС-5№020815
4917
M02AA15
Диклофенак
Наклофен
гель 11.6 мг/г 60 г
РК-ЛС-5№020083
4918
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 1 % 20 гр
РК-ЛС-5№011756
4919
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 1 % 50 гр
РК-ЛС-5№011756
4920
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
гель для наружного применения 1 % 25 гр
РК-ЛС-5№019640
4921
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм Эм-гель
гель 1 % 50 г
РК-ЛС-5№019258
4922
M02AA15
Диклофенак
Вольтарен Эмульгель
гель для наружного применения 2% 50 г
РК-ЛС-5№023357
4923
M02AA15
Диклофенак
Диклоген
гель для наружного применения 1 % 30г
РК-ЛС-5№010735
4924
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм
гель для наружного применения 1% 30 гр
РК-ЛС-5№003872
4925
M02AA15
Диклофенак
Фаниган® дэй
гель для наружного применения 50 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№022132
4926
M02AA15
Диклофенак
Фаниган® дэй
гель для наружного применения 50 мг/г 100 г
РК-ЛС-5№022132
4927
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
гель для наружного применения 5% 30 г
РК-ЛС-5№021514
4928
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
гель для наружного применения 5% 50 г
РК-ЛС-5№021514
4929
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак
гель для наружного применения 5% 100 г
РК-ЛС-5№021514
4930
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
Спрей для наружного применения 4% 12,5 г
РК-ЛС-5№019395
4931
M02AA15
Диклофенак
Аргетт спрей
Спрей для наружного применения 4% 25 г
РК-ЛС-5№019395
4932
M02AA15
Диклофенак
Итами
Медицинский пластырь 140 мг
РК-ЛС-5№018750
4933
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
Раствор для местного применения 4% 15 мл
РК-ЛС-5№023651
4934
M02AA15
Диклофенак
Динапар QPS
Раствор для местного применения 4% 30 мл
РК-ЛС-5№023651
4935
M02AA15
Диклофенак
Диклофенак-ратиофарм 140 мг
Пластырь
РК-ЛС-5№015804
M02AA23
Индометацин
4936
M02AA23
Индометацин
Индометацин
Мазь для наружного применения 100 мг/г
РК-ЛС-5№010518
4937
M02AA23
Индометацин
Индометацин Софарма
мазь 10% по 40 г
РК-ЛС-5№014143
M02AX
Другие препараты для наружного применения при болевом синдроме при заболеваниях костно-мышечной системы
M02AX
Камфора
4938
M02AX
Камфора
Камфорный спирт
раствор спиртовой 10% 50 мл
РК-ЛС-5№003178
4939
M02AX
Камфора
Камфорный спирт
раствор спиртовой 10% 30 мл
РК-ЛС-5№003178
4940
M02AX
Камфора
Камфорный спирт
раствор 10% 50 мл

ҚР-ДЗ-5№009519
4941
M02AX
Камфора
Камфор спирті
Ерітінді 10% 40 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
4942
M02AX
Камфора
Камфор спирті
Ерітінді 10% 30 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
4943
M02AX
Камфора
Камфор спирті
Ерітінді 10% 25 мл
ҚР-ДЗ-5№009519
M03
Миорелаксанттар
M03A
Шеткі әсері бар миорелаксанттар
M03AB
Холиннің туындылары
M03AB01
Суксаметоний хлориді
4944
M03AB01
Суксаметоний хлориді
Дитилин-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№016134
4945
M03AB01
Суксаметоний хлориді
Листенон®
Инъекцияға арналған ерітінді 0,1 г/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015881
4946
M03AB01
Суксаметоний хлориді
Польсуксан
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021409
M03AC
Өзге төрттік аммоний қосылыстары
M03AC04
Атракурий безилаты
4947
M03AC04
Атракурий безилаты
Тракриум®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 25 мг/2,5 мл, 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№012157
4948
M03AC04
Атракурий безилаты
Атракурий Калцекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/ мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024276
4949
M03AC04
Атракурий безилаты
Атракурий Калцекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/ мл, 2.5 мл
ҚР-ДЗ-5№024276
M03AC06
Пипекуроний бромиді
4950
M03AC06
Пипекуроний бромиді
Ардуан®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі) 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014612
4951
M03AC06
Пипекуроний бромиді
Аркурон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014769
M03AC09
Рокуроний бромиді
4952
M03AC09
Рокуроний бромиді
Ромеран
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023731
4953
M03AC09
Рокуроний бромиді
Ромеран
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023731
4954
M03AC09
Рокуроний бромиді
Эсмерон®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018093
4955
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокуроний Калцекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024439
4956
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокурониум
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024462
4957
M03AC09
Рокуроний бромиді
Рокурониум
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024463
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулиндік упттық кешен
4958
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулиндік упттық кешен
Нейронокс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 50 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020217
4959
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулиндік упттық кешен
Нейронокс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 100 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020218
4960
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулиндік упттық кешен
Нейронокс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 200 ӘБ
ҚР-ДЗ-5№020219
4961
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулиндік упттық кешен
Диспорт®
Бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 500 ӘБ

РК-ЛС-5№009519
4941
M02AX
Камфора
Камфорный спирт
раствор 10% 40 мл
РК-ЛС-5№009519
4942
M02AX
Камфора
Камфорный спирт
раствор 10% 30 мл
РК-ЛС-5№009519
4943
M02AX
Камфора
Камфорный спирт
раствор 10% 25 мл
РК-ЛС-5№009519
M03
Миорелаксанты
M03A
Миорелаксанты периферического действия
M03AB
Производные холина
M03AB01
Суксаметония хлорид
4944
M03AB01
Суксаметония хлорид
Дитилин-Дарница
раствор для инъекций 2% 5 мл
РК-ЛС-5№016134
4945
M03AB01
Суксаметония хлорид
Листенон®
раствор для инъекций 0,1 г/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№015881
4946
M03AB01
Суксаметония хлорид
Польсуксан
раствор для инъекций 100 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021409
M03AC
Прочие четвертичные аммониевые соединения
M03AC04
Атракурия безилат
4947
M03AC04
Атракурия безилат
Тракриум®
раствор для внутривенного введения 25 мг/2,5 мл, 2.5 мл
РК-ЛС-5№012157
4948
M03AC04
Атракурия безилат
Атракурий Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/ мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024276
4949
M03AC04
Атракурия безилат
Атракурий Калцекс
раствор для внутривенного введения 10 мг/ мл, 2.5 мл
РК-ЛС-5№024276
M03AC06
Пипекурония бромид
4950
M03AC06
Пипекурония бромид
Ардуан®
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида) 4 мг
РК-ЛС-5№014612
4951
M03AC06
Пипекурония бромид
Аркурон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 4 мг
РК-ЛС-5№014769
M03AC09
Рокурония бромид
4952
M03AC09
Рокурония бромид
Ромеран
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№023731
4953
M03AC09
Рокурония бромид
Ромеран
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023731
4954
M03AC09
Рокурония бромид
Эсмерон®
раствор для внутривенного введения 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№018093
4955
M03AC09
Рокурония бромид
Рокуроний Калцекс
Раствор для внутривенного введения 100 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024439
4956
M03AC09
Рокурония бромид
Рокурониум
Раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№024462
4957
M03AC09
Рокурония бромид
Рокурониум
Раствор для внутривенного введения 10 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№024463
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
4958
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-ЛС-5№020217
4959
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-ЛС-5№020218
4960
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Нейронокс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 200 ЕД
РК-ЛС-5№020219
4961
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Диспорт®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 500 ЕД

РК-БП-5№015757
4962
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулинді упттық кешен
Диспорт®
Бұлшықет ішіне және тер астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 300 ӘБ
РК-БП-5№020468
4963
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулинді упттық кешен
Ксеомин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 ӘБ
РК-БП-5№022385
4964
M03AX01
а-гемаглютинин типті ботулинді упттық кешен
Ксеомин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 100 ӘБ
РК-БП-5№022386
M09AX03
Аталурен
орфандық
4965
M09AX03
Аталурен
Трансларна
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 125 мг
орфандық
4966
M09AX03
Аталурен
Трансларна
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 250 мг
орфандық
4967
M09AX03
Аталурен
Трансларна
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 1000 мг
орфандық
M09AX07
Нусинерсен
орфандық
4968
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза
Интратекальді енгізуге арналған ерітінді 2,4 мг/мл, 5 мл
орфандық
M03B
Орталық нервке әсер ететін миорелаксанттар
M03BX02
Тизанидин
4969
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
Таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№024324
4970
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
Таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№024321
4971
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
Таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003962
4972
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
Таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№003961
M03BX04
Толперизон
4973
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012351
4974
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012352
4975
M03BX04
Толперизон
Респанол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023303
4976
M03BX04
Толперизон
Респанол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023304
M04AA01
Аллопуринол
4977
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№122059
4978
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
Таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№122060
4979
M04AA01
Аллопуринол
Аллопуринол
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№011249
4980
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024297
4981
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№024298
M04AA03
Фебуксостат
4982
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 120 мг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№021116
4983
M04AA03
Фебуксостат
Инксанта 80
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№121719
4984
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик®120 мг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022562
4985
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№022564
4986
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80 мг
ҚР-ДЗ-5№021115
M05
Сүйек ауруларын емдеуге арналған препараттар
M05B
Сүйектің минерализациясына әсер ететін препараттар
M05BA
Бисфосфонаттар

РК-БП-5№015757
4962
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Диспорт®
лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения 300 ЕД
РК-БП-5№020468
4963
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Ксеомин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 50 ЕД
РК-БП-5№022385
4964
M03AX01
Комплекс ботулинический токсин типа а-гемаглютинин
Ксеомин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций 100 ЕД
РК-БП-5№022386
M09AX03
Аталурен
орфанный
4965
M09AX03
Аталурен
Трансларна
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 125 мг
орфанный
4966
M09AX03
Аталурен
Трансларна
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
орфанный
4967
M09AX03
Аталурен
Трансларна
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 1000 мг
орфанный
M09AX07
Нусинерсен
орфанный
4968
M09AX07
Нусинерсен
Спинраза
раствор для интратекального введения 2,4 мг/мл, 5 мл
орфанный
M03B
Миорелаксанты центрального действия
M03BX02
Тизанидин
4969
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№024324
4970
M03BX02
Тизанидин
Роталуд
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№024321
4971
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№003962
4972
M03BX02
Тизанидин
Тизанил
таблетки 4 мг
РК-ЛС-5№003961
M03BX04
Толперизон
4973
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№012351
4974
M03BX04
Толперизон
Мидокалм®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№012352
4975
M03BX04
Толперизон
Респанол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023303
4976
M03BX04
Толперизон
Респанол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023304
M04AA01
Аллопуринол
4977
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№122059
4978
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
таблетки 300 мг
РК-ЛС-5№122060
4979
M04AA01
Аллопуринол
Аллопуринол
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№011249
4980
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
Таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№024297
4981
M04AA01
Аллопуринол
Милурит®
Таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№024298
M04AA03
Фебуксостат
4982
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 120 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№021116
4983
M04AA03
Фебуксостат
Инксанта 80
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№121719
4984
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик®120 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 120 мг
РК-ЛС-5№022562
4985
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№022564
4986
M04AA03
Фебуксостат
Аденурик® 80 мг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 80 мг
РК-ЛС-5№021115
M05
Препараты для лечения заболеваний костей
M05B
Препараты, влияющие на минерализацию костей
M05BA
Бисфосфонаты

M05BA02
Клодрон қышқылы
4987
M05BA02
Клодрон қышқылы
Бонефос®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№014114
4988
M05BA02
Клодрон қышқылы
Бонефос®
Капсулалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№002327
4989
M05BA02
Клодрон қышқылы
Синдронат
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60мг/мл, 5мл
ҚР-ДЗ-5№016922
4990
M05BA02
Клодрон қышқылы
Бонефос®
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№009506
M05BA03
Памидрон қышқылы
4991
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидронат медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг/30 мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№014963
4992
M05BA03
Памидрон қышқылы
Памидронат медак
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/10 мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014962
M05BA04
Алендрон қышқылы
4993
M05BA04
Алендрон қышқылы
Лондромакс
Таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№024289
4994
M05BA04
Алендрон қышқылы
Остемакс 70 комфорт
Таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№010442
4995
M05BA04
Алендрон қышқылы
Алендронат натрия
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020999
4996
M05BA04
Алендрон қышқылы
Алендронат натрия
Таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№021000
4997
M05BA04
Алендрон қышқылы
АЛБЕЛОК-сановель
Таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№014905
4998
M05BA04
Алендрон қышқылы
Бонил Плюс
Таблеткалар 70 мг/5600 ХБ
ҚР-ДЗ-5№023990
4999
M05BA04
Алендрон қышқылы
Бонил
Таблеткалар 70 мг/2800 ХБ
ҚР-ДЗ-5№024079
5000
M05BA04
Алендрон қышқылы
Осталон®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 70 мг
ҚР-ДЗ-5№004596
M05BA06
Ибандрон қышқылы
орфандық
5001
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Осагранд®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021139
5002
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Ай-Фос
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№022405
5003
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонвива
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005110
5004
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонеост
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023831
5005
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Ибандронат-Тева
Қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019260
5006
M05BA06
Ибандрон қышқылы
Бонвива
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді 3мг/3мл, 3 мл
ҚР-ДЗ-5№012812
M05BA08
Золедрон қышқылы
5007
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золекс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№024425
5008
M05BA08
Золедрон қышқылы
Остеолекс
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/ 100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024424
5009
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зобон
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 4 мг, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018244
5010
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зобон
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121770
5011
M05BA08
Золедрон қышқылы
Акласта®
Инфузияға арналған ерітінді 5 мг/100 мл, 100 мл

M05BA02
Клодроновая кислота
4987
M05BA02
Клодроновая кислота
Бонефос®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№014114
4988
M05BA02
Клодроновая кислота
Бонефос®
капсулы 400 мг
РК-ЛС-5№002327
4989
M05BA02
Клодроновая кислота
Синдронат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 60мг/мл, 5мл
РК-ЛС-5№016922
4990
M05BA02
Клодроновая кислота
Бонефос®
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения 60 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№009506
M05BA03
Памидроновая кислота
4991
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидронат медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 90 мг/30 мл, 30 мл
РК-ЛС-5№014963
4992
M05BA03
Памидроновая кислота
Памидронат медак
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/10 мл, 10 мл
РК-ЛС-5№014962
M05BA04
Алендроновая кислота
4993
M05BA04
Алендроновая кислота
Лондромакс
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№024289
4994
M05BA04
Алендроновая кислота
Остемакс 70 комфорт
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№010442
4995
M05BA04
Алендроновая кислота
Алендронат натрия
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№020999
4996
M05BA04
Алендроновая кислота
Алендронат натрия
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№021000
4997
M05BA04
Алендроновая кислота
АЛБЕЛОК-сановель
таблетки 70 мг
РК-ЛС-5№014905
4998
M05BA04
Алендроновая кислота
Бонил Плюс
таблетки 70 мг/5600 МЕ
РК-ЛС-5№023990
4999
M05BA04
Алендроновая кислота
Бонил
таблетки 70 мг/2800 МЕ
РК-ЛС-5№024079
5000
M05BA04
Алендроновая кислота
Осталон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 70 мг
РК-ЛС-5№004596
M05BA06
Ибандроновая кислота
орфанный
5001
M05BA06
Ибандроновая кислота
Осагранд®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№021139
5002
M05BA06
Ибандроновая кислота
Ай-Фос
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№022405
5003
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонвива
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№005110
5004
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонеост
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№023831
5005
M05BA06
Ибандроновая кислота
Ибандронат-Тева
таблетки, покрытые оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№019260
5006
M05BA06
Ибандроновая кислота
Бонвива
Раствор для внутривенных инъекций 3мг/3мл, 3 мл
РК-ЛС-5№012812
M05BA08
Золедроновая кислота
5007
M05BA08
Золедроновая кислота
Золекс
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл
РК-ЛС-5№024425
5008
M05BA08
Золедроновая кислота
Остеолекс
раствор для инфузий 5 мг/ 100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024424
5009
M05BA08
Золедроновая кислота
Зобон
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий 4 мг, 5 мл
РК-ЛС-5№018244
5010
M05BA08
Золедроновая кислота
Зобон
раствор для инфузий 5 мг/100 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№121770
5011
M05BA08
Золедроновая кислота
Акласта®
раствор для инфузий 5 мг/100 мл, 100 мл

ҚР-ДЗ-5№004510
5012
M05BA08
Золедрон қышқылы
Зомета®
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4мг/5мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005510
5013
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золедрон қышқылы-Келун-Казфарм
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023425
5014
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золедронат-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121861
5015
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золемеда
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4 мг/5 мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023259
5016
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золдрис
Инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 4мг
ҚР-ДЗ-5№022771
5017
M05BA08
Золедрон қышқылы
Золдрис
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4мг/5мл
ҚР-ДЗ-5№022810
M05BB
Кальций препараттарымен құрамдастырылған бифосфанаттар
M05BB03
Алендрон қышқылы және Колекальциферол
M05BX
Сүйектің минерализациясына әсер ететін басқа да препараттар
M05BX03
Стронций ранелаты
5018
M05BX03
Стронций ранелаты
Сумилос
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 2 г
ҚР-ДЗ-5№022227
M05BX04
Денозумаб
5019
M05BX04
Денозумаб
Пролиа®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг/мл, 1 мл
РК-БП-5№018769
5020
M05BX04
Денозумаб
ИКСГЕВА®
Тері астына енгізуге арналған ерітінді 70 мг/мл, 120 мг (1.7 мл)
ҚР-ДЗ-5№019749
5021
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
сұйылтудан кейін вена іші инфузиясына арналған инъекция 100 мг/2 мл (50 мг/мл)
орфандық
5022
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
сұйылтудан кейін вена іші инфузиясына арналған инъекция 500 мг/10 мл (50 мг/мл)
орфандық
N
Нерв жүйесі
N01
Анестетиктер
N01A
Жалпы анестезияға арналған препараттар
N01AB
Галогенделген көмірсутектер
N01AB01
Галотан
5023
N01AB01
Галотан
Галотан
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018654
N01AB06
Изофлуран
5024
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018634
5025
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 250
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық 250 мл
ҚР-ДЗ-5№023630
5026
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 100
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023631
5027
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018634
N01AB08
Севофлуран
5028
N01AB08
Севофлуран
Севофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған ерітінді, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№018164
5029
N01AB08
Севофлуран
Севоран
Ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мл
ҚР-ДЗ-5№018098
5030
N01AB08
Севофлуран
Севотрой 250
Ингаляцияға арналған сұйықтық, 250 мл
ҚР-ДЗ-5№023625
5031
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
Ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мг
ҚР-ДЗ-5№024114
5032
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
Ингаляцияға арналған сұйықтық,100 мг
ҚР-ДЗ-5№024117

РК-ЛС-5№004510
5012
M05BA08
Золедроновая кислота
Зомета®
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4мг/5мл, 5 мл
РК-ЛС-5№005510
5013
M05BA08
Золедроновая кислота
Золедроновая кислота-Келун-Казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023425
5014
M05BA08
Золедроновая кислота
Золедронат-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл, 5 мл
РК-ЛС-5№121861
5015
M05BA08
Золедроновая кислота
Золемеда
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг/5 мл 5 мл
РК-ЛС-5№023259
5016
M05BA08
Золедроновая кислота
Золдрис
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 4мг
РК-ЛС-5№022771
5017
M05BA08
Золедроновая кислота
Золдрис
концентрат для приготовления раствора для инфузий 4мг/5мл
РК-ЛС-5№022810
M05BB
Бисфосфонаты в комбинации с препаратами кальция
M05BB03
Алендроновая кислота и Колекальциферол
M05BX
Прочие препараты, влияющие на минерализацию костей
M05BX03
Стронция ранелат
5018
M05BX03
Стронция ранелат
Сумилос
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 2 грамм
РК-ЛС-5№022227
M05BX04
Денозумаб
5019
M05BX04
Денозумаб
Пролиа®
раствор для подкожного введения 60 мг/мл, 1 мл
РК-БП-5№018769
5020
M05BX04
Денозумаб
ИКСГЕВА®
раствор для подкожного введения 70 мг/мл, 120 мг (1.7 мл)
РК-ЛС-5№019749
5021
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
инъекция для внутривенной инфузии после разбавления 100 мг/2 мл (50 мг/мл)
орфанный
5022
M09AX06
Этеплирсен
Экзондис 51™
инъекция для внутривенной инфузии после разбавления 500 мг/10 мл (50 мг/мл)
орфанный
N
Нервная система
N01
Анестетики
N01A
Препараты для общей анестезии
N01AB
Галогенизированные углеводороды
N01AB01
Галотан
5023
N01AB01
Галотан
Галотан
жидкость для ингаляционного наркоза 250 мл
РК-ЛС-5№018654
N01AB06
Изофлуран
5024
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза по 100 мл
РК-ЛС-5№018634
5025
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 250
жидкость для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№023630
5026
N01AB06
Изофлуран
Изотрой 100
жидкость для ингаляционного наркоза по 100 мл
РК-ЛС-5№023631
5027
N01AB06
Изофлуран
Изофлуран
жидкость для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№018634
N01AB08
Севофлуран
5028
N01AB08
Севофлуран
Севофлуран
раствор для ингаляционного наркоза по 250 мл
РК-ЛС-5№018164
5029
N01AB08
Севофлуран
Севоран
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№018098
5030
N01AB08
Севофлуран
Севотрой 250
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№023625
5031
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
жидкость для ингаляций 250 мг
РК-ЛС-5№024114
5032
N01AB08
Севофлуран
Сево-Анестеран
жидкость для ингаляций 100 мг
РК-ЛС-5№024117

5033
N01AB08
Севофлуран
Севоран
Ингаляцияға арналған сұйықтық,250 мл
ҚР-ДЗ-5№024256
N01AF
Барбитураттар
N01AF03
Тиопентал
5034
N01AF03
Натрий тиопенталы
Тиопентал- КМП
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ 1 г
ҚР-ДЗ-5№000327
N01AH
Апиындық анальгетиктер
N01AH01
Фентанил
5035
N01AH01
Фентанил
Фентанил
Инъекцияға арналған ерітінді 0,005% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№008570
5036
N01AH01
Фентанил
Фентанил
Инъекцияға арналған ерітінді 0,005% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015713
N01AX
Жалпы анестезияға арналған басқа да препараттар
N01AX03
Кетамин
5037
N01AX03
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
5038
N01AX03
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/10мл
ҚР-ДЗ-5№016527
5039
N01AX03
Кетамин
Калипсол®
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014773
5040
N01AX03
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
5041
N01AX03
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№003486
N01AX10
Пропофол
5042
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
Инъекцияға және инфузияға арналған эмульсия 0,01, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№121826
5043
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№014716
5044
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл,50мл
ҚР-ДЗ-5№024151
5045
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл, 20мл
ҚР-ДЗ-5№024152
5046
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 20 мг /мл, 50мл
ҚР-ДЗ-5№024153
5047
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
Инъекцияға және инфузияға арналған эмульсия 0,01, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№121827
5048
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия 10 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014715
5049
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
Инъекцияға арналған эмульсия 1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023935
5050
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
Инъекцияға арналған эмульсия 1% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023935
5051
N01AX10
Пропофол
Дипрофол
Инфузияға арналған эмульсия 20 мг/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№024471
5052
N01AX10
Пропофол
Дипрофол
Инфузияға арналған эмульсия 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№024472
N01AX11
Натрий оксибаты
5053
N01AX11
Натрий оксибаты
Натрий оксибутираты
Инъекцияға арналған ерітінді 200 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014369
5054
N01AX11
Натрий оксибаты
Натрий оксибутираты
Инъекцияға арналған ерітінді 200 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014369
N01AX63
Азот тотығы
5055
N01AX63
Азот тотығы
Азот тотығы
Сығымдалған газ 6,2 кг
ҚР-ДЗ-5№021465
N01B
Жергілікті анестезияға арналған препараттар
N01BA
Аминобензой қышқылының эфирлері
N01BA02
Прокаин
5056
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010320
5057
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл

5033
N01AB08
Севофлуран
Севоран
жидкость для ингаляций по 250 мл
РК-ЛС-5№024256
N01AF
Барбитураты
N01AF03
Тиопентал
5034
N01AF03
Тиопентал натрия
Тиопентал- КМП
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1 г
РК-ЛС-5№000327
N01AH
Опиоидные анальгетики
N01AH01
Фентанил
5035
N01AH01
Фентанил
Фентанил
раствор для инъекций 0,005% по 2 мл
РК-ЛС-5№008570
5036
N01AH01
Фентанил
Фентанил
раствор для инъекций 0,005% по 2 мл
РК-ЛС-5№015713
N01AX
Другие препараты для общей анестезии
N01AX03
Кетамин
5037
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№003486
5038
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 500 мг/10мл
РК-ЛС-5№016527
5039
N01AX03
Кетамин
Калипсол®
раствор для инъекций 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№014773
5040
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№003486
5041
N01AX03
Кетамин
Кетамин
раствор для инъекций 50 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№003486
N01AX10
Пропофол
5042
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
эмульсия для инъекций и инфузий 0,01, 50 мл
РК-ЛС-5№121826
5043
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№014716
5044
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл, 50мл
РК-ЛС-5№024151
5045
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл, 20мл
РК-ЛС-5№024152
5046
N01AX10
Пропофол
Пропофол Каби
эмульсия для внутривенного введения 20 мг /мл, 50мл
РК-ЛС-5№024153
5047
N01AX10
Пропофол
АВЕФОЛ
эмульсия для инъекций и инфузий 0,01, 20 мл
РК-ЛС-5№121827
5048
N01AX10
Пропофол
Пропофол-Липуро 1%
эмульсия для внутривенного введения 10 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№014715
5049
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
эмульсия для инъекций 1% 10 мл
РК-ЛС-5№023935
5050
N01AX10
Пропофол
АВИФОЛ®
эмульсия для инъекций 1% 20 мл
РК-ЛС-5№023935
5051
N01AX10
Пропофол
Дипрофол
Эмульсия для инфузий 20 мг/мл 50 мл
РК-ЛС-5№024471
5052
N01AX10
Пропофол
Дипрофол
Эмульсия для инфузий 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№024472
N01AX11
Натрия оксибат
5053
N01AX11
Натрия оксибат
Натрия оксибутират
раствор для инъекций 200 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№014369
5054
N01AX11
Натрия оксибат
Натрия оксибутират
раствор для инъекций 200 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№014369
N01AX63
Закись азота
5055
N01AX63
Закись азота
Азота закись
газ сжатый 6,2 кг
РК-ЛС-5№021465
N01B
Препараты для местной анестезии
N01BA
Эфиры аминобензойной кислоты
N01BA02
Прокаин
5056
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№010320
5057
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл

ҚР-ДЗ-5№010747
5058
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017629
5059
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003855
5060
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 2%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010375
5061
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010747
5062
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№010373
5063
N01BA02
Прокаин
Новокаин-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000150
5064
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022465
5065
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022465
5066
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5% , 5мл
ҚР-ДЗ-5№024166
5067
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010373
5068
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 5мл
ҚР-ДЗ-5№022474
5069
N01BA02
Прокаин
Новокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10мл
ҚР-ДЗ-5№022474
N01BB
Амидтер
N01BB01
Бупивакаин
5070
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин-М
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№009464
5071
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№010790
5072
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин спинал
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022582
5073
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022584
5074
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№023064
5075
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010789
5076
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
Инъекцияға арналған ерітінді 5мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023172
N01BB02
Лидокаин
5077
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
Аэрозоль 10% 38 г
ҚР-ДЗ-5№010030
5078
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
Инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№013599
5079
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№021605
5080
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021606
5081
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№017630
5082
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 1%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023161
5083
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№019325
5084
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023473
5085
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023474
5086
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді-DF

РК-ЛС-5№010747
5058
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№017629
5059
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№003855
5060
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 2%, 2 мл
РК-ЛС-5№010375
5061
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010747
5062
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 2 мл
РК-ЛС-5№010373
5063
N01BA02
Прокаин
Новокаин-Дарница
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№000150
5064
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№022465
5065
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022465
5066
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№024166
5067
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№010373
5068
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 5мл
РК-ЛС-5№022474
5069
N01BA02
Прокаин
Новокаин
раствор для инъекций 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022474
N01BB
Амиды
N01BB01
Бупивакаин
5070
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин-М
раствор для инъекций 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№009464
5071
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 4 мл
РК-ЛС-5№010790
5072
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин спинал
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 4 мл
РК-ЛС-5№022582
5073
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин
раствор для инъекций 5 мг/мл, по 10 мл
РК-ЛС-5№022584
5074
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс Спинал
раствор для инъекций 5мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№023064
5075
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№010789
5076
N01BB01
Бупивакаин
Бупивакаин Гриндекс
раствор для инъекций 5мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№023172
N01BB02
Лидокаин
5077
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
аэрозоль 10% по 38 г
РК-ЛС-5№010030
5078
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций, 1%, 3,5 мл
РК-ЛС-5№013599
5079
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№021605
5080
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021606
5081
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№017630
5082
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 1%, 5мл
РК-ЛС-5№023161
5083
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 2мл
РК-ЛС-5№019325
5084
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023473
5085
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF
раствор для инъекций 10 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023474
5086
N01BB02
Лидокаин
ЛИДОКАИНА ГИДРОХЛОРИД-DF

Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг /мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№023475
5087
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 3,5 мл
ҚР-ДЗ-5№023602
5088
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді, 2% 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013600
5089
N01BB02
Лидокаин
Версатис
Медициналық бұласыр 5%
ҚР-ДЗ-5№023686
5090
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин-DF
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған спрей 10%, 38г
ҚР-ДЗ-5№022653
N01BB03
Мепивакаин
5091
N01BB03
Мепивакаин
Мепивастезин
Стоматологияда шырышты қабық астына инъекция жасауға арналған ерітінді 3%, 1,7мл
ҚР-ДЗ-5№016461
5092
N01BB03
Мепивакаин
Скандонест 3%
Инъекцияға арналған ерітінді 30 мг/мл, 1,8мл
ҚР-ДЗ-5№018205
N01BB09
Ропивакаин
5093
N01BB09
Ропивакаин
Наропин®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012507
5094
N01BB09
Ропивакаин
Наропин®
Инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№012505
5095
N01BB09
Ропивакаин
Наропин®
Инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012506
5096
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022637
5097
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022637
5098
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
5099
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
5100
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 2 мг/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022600
5101
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022635
5102
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022635
5103
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020451
5104
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл10 мл
ҚР-ДЗ-5№022636
5105
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
Инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022636
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
5106
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Ксилокрем
Сыртқа қолдануға арналған крем 30 грамм
ҚР-ДЗ-5№023550
5107
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Ксилокрем
Сыртқа қолдануға арналған крем 5 грамм
ҚР-ДЗ-5№023550
5108
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Анеста
Сыртқа қолдануға арналған крем 5 г
ҚР-ДЗ-5№023719
5109
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Анеста
Сыртқа қолдануға арналған крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№023719
5110
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Анеста
Сыртқа қолдануға арналған крем 60 г
ҚР-ДЗ-5№023719
5111
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Акриол Про
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 5 г
ҚР-ДЗ-5№023948
5112
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Акриол Про
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 30 г
ҚР-ДЗ-5№023948

раствор для инъекций 20 мг /мл, 2 мл
РК-ЛС-5№023475
5087
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин
раствор для инъекций 10 мг/мл, 3,5 мл
РК-ЛС-5№023602
5088
N01BB02
Лидокаин
Лидокаина гидрохлорид
раствор для инъекций, 2% 2 мл
РК-ЛС-5№013600
5089
N01BB02
Лидокаин
Версатис
Медицинский пластырь 5%
РК-ЛС-5№023686
5090
N01BB02
Лидокаин
Лидокаин-DF
Спрей для наружного и местного применения 10%, 38г
РК-ЛС-5№022653
N01BB03
Мепивакаин
5091
N01BB03
Мепивакаин
Мепивастезин
раствор для подслизистых инъекций в стоматологии 3%, 1,7мл
РК-ЛС-5№016461
5092
N01BB03
Мепивакаин
Скандонест 3%
раствор для инъекций 30 мг/мл, 1,8 мл
РК-ЛС-5№018205
N01BB09
Ропивакаин
5093
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№012507
5094
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№012505
5095
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№012506
5096
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022637
5097
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 10 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№022637
5098
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№022600
5099
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№022600
5100
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 2 мг/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№022600
5101
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№022635
5102
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№022635
5103
N01BB09
Ропивакаин
Наропин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№020451
5104
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№022636
5105
N01BB09
Ропивакаин
Ропивин
раствор для инъекций 7,5 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022636
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
5106
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Ксилокрем
крем для наружного применения 30 грамм
РК-ЛС-5№023550
5107
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Ксилокрем
крем для наружного применения 5 грамм
РК-ЛС-5№023550
5108
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Анеста
крем для наружного применения 5 г
РК-ЛС-5№023719
5109
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Анеста
крем для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№023719
5110
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Анеста
крем для наружного применения 60 г
РК-ЛС-5№023719
5111
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 5 г.
РК-ЛС-5№023948
5112
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 30 г.
РК-ЛС-5№023948

5113
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Акриол Про
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған крем 2,5%/2,5%, 100 г
ҚР-ДЗ-5№023948
5114
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Ксилокрем
Сыртқа қолдануға арналған крем 5 г
ҚР-ДЗ-5№023550
5115
N01BB20
Лидокаин және Прилокаин
Ксилокрем
Сыртқа қолдануға арналған крем 30 г
ҚР-ДЗ-5№023550
N01BB52
Хлоргексидин және Лидокаин
5116
N01BB52
Хлоргексидин және Лидокаин
Лидокаин бар катеджель
Сыртқа қолдануға арналған гель 12,5 г
ҚР-ДЗ-5№013306
N01BB58
Артикаин және Эпинефрин
N01BX
Жергілікті анестезияға арналған өзге препараттар
N01BX04
Капсаицин
N02
Анальгетиктер
N02A
Апиындар
N02AA
Табиғи апиын алкалоидтары
N02AA01
Морфин
5117
N02AA01
Морфин
Морфин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 1% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010526
5118
N02AA01
Морфин
Морфин гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 1% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015880
5119
N02AA01
Морфин
Морфин сульфаты VIC
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023133
5120
N02AA01
Морфин
Морфин сульфаты VIC
Таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023132
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
5121
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
Таргин
Үлбірлі қабықпен қапталған босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 5 мг/2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023156
5122
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
Таргин
Үлбірлі қабықпен қапталған босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 20 мг/10 мг
ҚР-ДЗ-5№023158
5123
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
Таргин
Үлбірлі қабықпен қапталған босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 40 мг/20 мг
ҚР-ДЗ-5№023157
5124
N02AA55
Оксикодон және Налоксон
Таргин
Үлбірлі қабықпен қапталған босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 10 мг/5 мг
ҚР-ДЗ-5№023159
N02AB
Фенилпиперидиннің туындылары
N02AB
Тримеперидин
5125
N02AB
Тримеперидин
Промедол
Инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010525
5126
N02AB
Тримеперидин
Промедол
Инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010158
N02AB03
Фентанил
5127
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
Трансдермалді емдік жүйе 75 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№020395
5128
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
Трансдермалді емдік жүйе 100мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023332
5129
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
Трансдермалді емдік жүйе 12,5мкг/ч
ҚР-ДЗ-5№023328
5130
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
Трансдермалді емдік жүйе 75 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023331
5131
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
Трансдермалді емдік жүйе 50 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023330
5132
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
Трансдермалді емдік жүйе 50 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№020394
5133
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
Трансдермалді емдік жүйе 100 мкг/ч
ҚР-ДЗ-5№020396
5134
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
Трансдермалді емдік жүйе 12,5
ҚР-ДЗ-5№020392
5135
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
Трансдермалді емдік жүйе 25 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№023329
5136
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
Трансдермалді емдік жүйе 25 мкг/с

5113
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Акриол Про
крем для местного и наружного применения 2,5%/2,5% , 100 г.
РК-ЛС-5№023948
5114
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Ксилокрем
крем для наружного применения 5 г
РК-ЛС-5№023550
5115
N01BB20
Лидокаин и Прилокаин
Ксилокрем
крем для наружного применения 30 г
РК-ЛС-5№023550
N01BB52
Хлоргексидин и Лидокаин
5116
N01BB52
Хлоргексидин и Лидокаин
Катеджель с лидокаином
гель для наружного применения 12,5 г
РК-ЛС-5№013306
N01BB58
Артикаин и Эпинефрин
N01BX
Прочие препараты для местной анестезии
N01BX04
Капсаицин
N02
Анальгетики
N02A
Опиоиды
N02AA
Природные алкалоиды опия
N02AA01
Морфин
5117
N02AA01
Морфин
Морфина гидрохлорид
раствор для инъекций 1% по 1 мл
РК-ЛС-5№010526
5118
N02AA01
Морфин
Морфина гидрохлорид
раствор для инъекций 1% по 1 мл
РК-ЛС-5№015880
5119
N02AA01
Морфин
Морфина сульфат VIC
таблетка 10 мг
РК-ЛС-5№023133
5120
N02AA01
Морфин
Морфина сульфат VIC
таблетка 5 мг
РК-ЛС-5№023132
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
5121
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
Таргин
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 5 мг/2,5 мг
РК-ЛС-5№023156
5122
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
Таргин
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 20 мг/10 мг
РК-ЛС-5№023158
5123
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
Таргин
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 40 мг/20 мг
РК-ЛС-5№023157
5124
N02AA55
Оксикодон и Налоксон
Таргин
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 10 мг/5 мг
РК-ЛС-5№023159
N02AB
Производные фенилпиперидина
N02AB
Тримеперидин
5125
N02AB
Тримеперидин
Промедол
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-5№010525
5126
N02AB
Тримеперидин
Промедол
раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-5№010158
N02AB03
Фентанил
5127
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 75 мкг/ч
РК-ЛС-5№020395
5128
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
трансдермальная терапевтическая система 100мкг/ч
РК-ЛС-5№023332
5129
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
трансдермальная терапевтическая система 12,5мкг/ч
РК-ЛС-5№023328
5130
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
трансдермальная терапевтическая система 75 мкг/ч
РК-ЛС-5№023331
5131
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
трансдермальная терапевтическая система 50 мкг/ч
РК-ЛС-5№023330
5132
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 50 мкг/ч
РК-ЛС-5№020394
5133
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 100 мкг/ч
РК-ЛС-5№020396
5134
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 12,5
РК-ЛС-5№020392
5135
N02AB03
Фентанил
Дюрогезик
трансдермальная терапевтическая система 25 мкг/ч
РК-ЛС-5№023329
5136
N02AB03
Фентанил
Матрифен™
трансдермальная терапевтическая система 25 мкг/ч

ҚР-ДЗ-5№020393
5137
N02AB03
Фентанил
Фентавера
Трансдермалді емдік жүйе 25 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024034
5138
N02AB03
Фентанил
Фентавера
Трансдермалді емдік жүйе 50 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024033
5139
N02AB03
Фентанил
Фентавера
Трансдермалді емдік жүйе 75 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024032
5140
N02AB03
Фентанил
Фентавера
Трансдермалді емдік жүйе 100 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024031
5141
N02AB03
Фентанил
Фентавера
Трансдермалді емдік жүйе 12,5 мкг/с
ҚР-ДЗ-5№024030
N02AF
Морфиннің туындылары
N02AF02
Налбуфин
5142
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№122031
5143
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1.0 мл
ҚР-ДЗ-5№122030
5144
N02AF02
Налбуфин
Энфин
Инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл, 1мл
ҚР-ДЗ-5№023979
5145
N02AF02
Налбуфин
Энфин
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/ мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№023980
N02AX
Өзге апиындар
N02AX02
Трамадол
5146
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014709
5147
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015658
5148
N02AX02
Трамадол
Трамадол - М
Инъекцияға арналған ерітінді 5 % по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№018696
5149
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/1 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014142
5150
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121793
5151
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014708
5152
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005475
5153
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№005476
5154
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013923
5155
N02AX02
Трамадол
Трамадол гидрохлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№015519
5156
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013921
5157
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013925
5158
N02AX02
Трамадол
Маброн
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№009171
5159
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді 5% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014045
5160
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді 5% по 1 мл
ҚР-ДЗ-5№014045
5161
N02AX02
Трамадол
Трамадол
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-3№019591
5162
N02AX02
Трамадол
Маброн
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009170
N02B
Анальгетиктер мен антипиретиктер
N02BA
Салицил қышқылы және оның туындылары
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
5163
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Ацетилсалицил қышқылы
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№012881
5164
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Тромбо АСС®
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020385
5165
N02BA01
Ацетилсалицил қышқылы
Кардиомагнил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг

РК-ЛС-5№020393
5137
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 25 мкг/ч
РК-ЛС-5№024034
5138
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 50 мкг/ч
РК-ЛС-5№024033
5139
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 75 мкг/ч
РК-ЛС-5№024032
5140
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 100 мкг/ч
РК-ЛС-5№024031
5141
N02AB03
Фентанил
Фентавера
трансдермальная терапевтическая система 12,5 мкг/ч
РК-ЛС-5№024030
N02AF
Производные морфина
N02AF02
Налбуфин
5142
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
раствор для инъекций 20 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№122031
5143
N02AF02
Налбуфин
Рубуфин
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1,0 мл
РК-ЛС-5№122030
5144
N02AF02
Налбуфин
Энфин
раствор для инъекций 5 мг/мл, 1мл
РК-ЛС-5№023979
5145
N02AF02
Налбуфин
Энфин
раствор для инъекций 10 мг/ мл, 1 мл
РК-ЛС-5№023980
N02AX
Прочие опиоиды
N02AX02
Трамадол
5146
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№014709
5147
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№015658
5148
N02AX02
Трамадол
Трамадол - М
раствор для инъекций 5 % по 2 мл
РК-ЛС-5№018696
5149
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 50 мг/1 мл, по 2 мл
РК-ЛС-5№014142
5150
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№121793
5151
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№014708
5152
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№005475
5153
N02AX02
Трамадол
Трамадол
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№005476
5154
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
раствор для инъекций 100 мг/2 мл по 2 мл
РК-ЛС-5№013923
5155
N02AX02
Трамадол
Трамадола гидрохлорид
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№015519
5156
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013921
5157
N02AX02
Трамадол
Трамадол Ланнахер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№013925
5158
N02AX02
Трамадол
Маброн
раствор для инъекций 100 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№009171
5159
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 5% по 2 мл
РК-ЛС-5№014045
5160
N02AX02
Трамадол
Трамадол
раствор для инъекций 5% по 1 мл
РК-ЛС-5№014045
5161
N02AX02
Трамадол
Трамадол
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-3№019591
5162
N02AX02
Трамадол
Маброн
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009170
N02B
Анальгетики и антипиретики
N02BA
Салициловая кислота и ее производные
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
5163
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота
таблетка, 500 мг
РК-ЛС-5№012881
5164
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Тромбо АСС®
таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020385
5165
N02BA01
Ацетилсалициловая кислота
Кардиомагнил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг

ҚР-ДЗ-5№020109
5191
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№011176
5192
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№009567
5193
N02BB02
Натрий метамизолы
Баралгин® М
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016261
5194
N02BB02
Натрий метамизолы
Анальгин
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№121895
N02BE
Анилидтер
N02BE01
Парацетамол
5195
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
Көпіршитін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№002434
5196
N02BE01
Парацетамол
Панадол® Адванс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500мг
ҚР-ДЗ-5№021215
5197
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
Ректальді суппозиторийлер 80 мг
ҚР-ДЗ-5№005193
5198
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
Ректальді суппозиторийлер 300 мг
ҚР-ДЗ-5№005213
5199
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№012095
5200
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Таблеткалар 0,5г
ҚР-ДЗ-5№015674
5201
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014702
5202
N02BE01
Парацетамол
Тайлол®
Ішуге арналған суспензия 120 мг/5 мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010808
5203
N02BE01
Парацетамол
Тайлол® 6 Плюс
Ішуге арналған суспензия 250 мг/5 мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№010807
5204
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009728
5205
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
Ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016504
5206
N02BE01
Парацетамол
Парамолан
Ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№121762
5207
N02BE01
Парацетамол
Парамолан
Ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№121763
5208
N02BE01
Парацетамол
Балаларға арналған Панадол®
Ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№017368
5209
N02BE01
Парацетамол
Балаларға арналған Панадол
Ішуге арналған суспензиядля детей 120 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004163
5210
N02BE01
Парацетамол
Панадол®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№016066
5211
N02BE01
Парацетамол
Балаларға арналған Панадол®
Ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№003756
5212
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Таблеткалар 0,5 г
ҚР-ДЗ-5№008635
5213
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
Ректальді суппозиторийлер 150 мг
ҚР-ДЗ-5№005212
5214
N02BE01
Парацетамол
Ректол-125
Ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№022669
5215
N02BE01
Парацетамол
Ректол-250
Ректальді суппозиторийлер 250 мг
ҚР-ДЗ-5№022670
5216
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Ректальді суппозиторийлер 125 мг
ҚР-ДЗ-5№009727
5217
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ
Ішуге арналған суспензия 120 мг/5 мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018925
5218
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
Ректальді суппозиторийлер 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016503
5219
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
Ректальді суппозиторийлер 80 мг
ҚР-ДЗ-5№023826
5220
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
Ректальді суппозиторийлер 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023827
5221
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
Ректальді суппозиторийлер 300 мг

РК-ЛС-5№020109
5191
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
Таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№011176
5192
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
Таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№009567
5193
N02BB02
Метамизол натрия
Баралгин® М
Таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№016261
5194
N02BB02
Метамизол натрия
Анальгин
Таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№121895
N02BE
Анилиды
N02BE01
Парацетамол
5195
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
таблетки шипучие 500 мг
РК-ЛС-5№002434
5196
N02BE01
Парацетамол
Панадол® Адванс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500мг
РК-ЛС-5№021215
5197
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 80 мг
РК-ЛС-5№005193
5198
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 300 мг
РК-ЛС-5№005213
5199
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№012095
5200
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 0,5г
РК-ЛС-5№015674
5201
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№014702
5202
N02BE01
Парацетамол
Тайлол®
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№010808
5203
N02BE01
Парацетамол
Тайлол® 6 Плюс
суспензия для приема внутрь 250 мг/5 мл по 100 мл
РК-ЛС-5№010807
5204
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№009728
5205
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№016504
5206
N02BE01
Парацетамол
Парамолан
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№121762
5207
N02BE01
Парацетамол
Парамолан
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№121763
5208
N02BE01
Парацетамол
Детский Панадол®
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№017368
5209
N02BE01
Парацетамол
Детский Панадол
суспензия для приема внутрь для детей 120 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№004163
5210
N02BE01
Парацетамол
Панадол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 500 мг
РК-ЛС-5№016066
5211
N02BE01
Парацетамол
Детский Панадол®
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№003756
5212
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
таблетки 0,5 г
РК-ЛС-5№008635
5213
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
суппозитории ректальные 150 мг
РК-ЛС-5№005212
5214
N02BE01
Парацетамол
Ректол-125
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№022669
5215
N02BE01
Парацетамол
Ректол-250
суппозитории ректальные 250 мг
РК-ЛС-5№022670
5216
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
суппозитории ректальные 125 мг
РК-ЛС-5№009727
5217
N02BE01
Парацетамол
ПАРАЦЕТАМОЛ
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл, 100 мл
РК-ЛС-5№018925
5218
N02BE01
Парацетамол
Цефекон® Д
суппозитории ректальные 100 мг
РК-ЛС-5№016503
5219
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
суппозитории ректальные 80 мг
РК-ЛС-5№023826
5220
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
суппозитории ректальные 150 мг
РК-ЛС-5№023827
5221
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Вива Фарм
суппозитории ректальные 300 мг

ҚР-ДЗ-5№023828
5222
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
Инфузияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 50мл
ҚР-ДЗ-5№024051
5223
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
Инфузияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№024052
5224
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Роутек
Инфузияға арналған ерітінді 1 %, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№023171
5225
N02BE01
Парацетамол
Пардифен
Ішуге арналған ерітінді 30 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022486
5226
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
Ішуге арналған ерітінді 90 мл
ҚР-ДЗ-5№002290
5227
N02BE01
Парацетамол
Парамолан
Ішуге арналған ерітінді 24 мг/мл, 200 мл
ҚР-ДЗ-5№121722
5228
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020629
N02C
Бастың сақина ауруларына қарсы препараттар
N02CC
5НТ1-рецепторларының селективті агонисттері
N02CC01
Суматриптан
5229
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
Қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№018446
5230
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№018445
N02CC03
Золмитриптан
5231
N02CC03
Золмитриптан
Золмигрен®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018389
5232
N02CC03
Золмитриптан
Мигтера® 5.0
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№121672
5233
N02CC03
Золмитриптан
Мигтера® 2.5
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2,5 мг
ҚР-ДЗ-3№121671
N02CC06
Элетриптан
5234
N02CC06
Элетриптан
Релпакс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№010953
N03
Эпилепсияға қарсы препараттар
N03A
Эпилепсияға қарсы препараттар
N03AA
Барбитураттар және олардың туындылары
N03AA02
Фенобарбитал
5235
N03AA02
Фенобарбитал
Фенобарбитал
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013580
N03AE
Бензодиазепиннің туындылары
N03AE01
Клоназепам
5236
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам Собхан
Таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№122102
5237
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам
Таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011029
N03AF
Карбоксамидтің туындылары
N03AF01
Карбамазепин
5238
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 400
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№010565
5239
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 200
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№010564
5240
N03AF01
Карбамазепин
Карбалекс
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014317
5241
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013247
5242
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№013786
5243
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин 400 ретард
Ұзақ әсер ететін таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015883
5244
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин 200 ретард
Ұзақ әсер ететін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015893
5245
N03AF01
Карбамазепин
МЕЗАКАР®
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019783
5246
N03AF01
Карбамазепин
Мезакар® SR
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019782
5247
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
Таблеткалар 200 мг

РК-ЛС-5№023828
5222
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
Раствор для инфузий 10 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№024051
5223
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Б.Браун
Раствор для инфузий 10 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№024052
5224
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол Роутек
Раствор для инфузий 1 %, 100 мл
РК-ЛС-5№023171
5225
N02BE01
Парацетамол
Пардифен
Раствор оральный 30 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022486
5226
N02BE01
Парацетамол
Эффералган
Раствор для приема внутрь 90 мл
РК-ЛС-5№002290
5227
N02BE01
Парацетамол
Парамолан
Раствор для орального применения 24 мг/мл, 200 мл
РК-ЛС-5№121722
5228
N02BE01
Парацетамол
Парацетамол
Таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№020629
N02C
Противомигренозные препараты
N02CC
Селективные агонисты 5-НТ1-рецепторов
N02CC01
Суматриптан
5229
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№018446
5230
N02CC01
Суматриптан
Сумамигрен
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№018445
N02CC03
Золмитриптан
5231
N02CC03
Золмитриптан
Золмигрен®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-5№018389
5232
N02CC03
Золмитриптан
Мигтера® 5.0
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-3№121672
5233
N02CC03
Золмитриптан
Мигтера® 2.5
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2,5 мг
РК-ЛС-3№121671
N02CC06
Элетриптан
5234
N02CC06
Элетриптан
Релпакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№010953
N03
Противоэпилептические препараты
N03A
Противоэпилептические препараты
N03AA
Барбитураты и их производные
N03AA02
Фенобарбитал
5235
N03AA02
Фенобарбитал
Фенобарбитал
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№013580
N03AE
Производные бензодиазепина
N03AE01
Клоназепам
5236
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам Собхан
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№122102
5237
N03AE01
Клоназепам
Клоназепам
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№011029
N03AF
Производные карбоксамида
N03AF01
Карбамазепин
5238
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 400
таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№010565
5239
N03AF01
Карбамазепин
Зептол СР 200
таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№010564
5240
N03AF01
Карбамазепин
Карбалекс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№014317
5241
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013247
5242
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№013786
5243
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин 400 ретард
таблетки пролонгированного действия 400 мг
РК-ЛС-5№015883
5244
N03AF01
Карбамазепин
Финлепсин 200 ретард
таблетки пролонгированного действия 200 мг
РК-ЛС-5№015893
5245
N03AF01
Карбамазепин
МЕЗАКАР®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№019783
5246
N03AF01
Карбамазепин
Мезакар® SR
таблетки с пролонгированным высвобождением 400 мг
РК-ЛС-5№019782
5247
N03AF01
Карбамазепин
Карбамазепин
таблетки 200 мг

ҚР-ДЗ-5№018383
N03AF02
Окскарбазепин
5248
N03AF02
Окскарбазепин
Оксапин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№018849
N03AG
Майлы қышқылдардың туындылары
N03AG01
Вальпрой қышқылы
5249
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Балаларға арналған шәрбат 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014720
5250
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024311
5251
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Ішуге арналған тамшылар 100 мл
ҚР-ДЗ-5№014719
5252
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014765
5253
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014767
5254
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№014717
5255
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014718
5256
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин®
Шәрбат 5 г/100 мл по 150 мл
ҚР-ДЗ-5№019795
5257
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс®
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№014766
5258
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин ®Хроно
қабықпен қапталған, ұзақ әсер ететін бөлінетін таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№021170
5259
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроно
Қабықпен қапталған, ұзақ әсер ететін бөлінетін таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021134
5260
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроно
Қабықпен қапталған, ұзақ әсер ететін бөлінетін таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021135
5261
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроносфера™
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер 500 мг, 1.5 г
ҚР-ДЗ-5№013590
5262
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроно
Босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014555
5263
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Депакин® Хроносфера™
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер 250 мг, 0.75 г
ҚР-ДЗ-5№013589
5264
N03AG01
Вальпрой қышқылы
ДЕПАКИН ® ХРОНО
Қабықпен қапталған, ұзақ әсер ететін бөлінетін таблеткалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013747
5265
N03AG01
Вальпрой қышқылы
Конвулекс
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003615
N03AX
Өзге эпилепсияға қарсы препараттар
N03AX09
Ламотриджин
5266
N03AX09
Ламотриджин
Ламепил
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№021009
5267
N03AX09
Ламотриджин
Ламепил
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021007
5268
N03AX09
Ламотриджин
Ламепил
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№021008
5269
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013459
5270
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013460
5271
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
Шайнайтын/диспергирленетін таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№121830
5272
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
Шайнайтын таблеткалар 100 мг

РК-ЛС-5№018383
N03AF02
Окскарбазепин
5248
N03AF02
Окскарбазепин
Оксапин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 300 мг
РК-ЛС-5№018849
N03AG
Производные жирных кислот
N03AG01
Вальпроевая кислота
5249
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
сироп для детей 100 мл
РК-ЛС-5№014720
5250
N03AG01
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
раствор для инъекций 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024311
5251
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капли оральные по 100 мл
РК-ЛС-5№014719
5252
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№014765
5253
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№014767
5254
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 300 мг
РК-ЛС-5№014717
5255
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением 500 мг
РК-ЛС-5№014718
5256
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин®
сироп 5 г/100 мл по 150 мл
РК-ЛС-5№019795
5257
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс®
капсулы с отложенным высвобождением 300 мг
РК-ЛС-5№014766
5258
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин ®Хроно
таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые 500 мг
РК-ЛС-5№021170
5259
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроно
таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые 300 мг
РК-ЛС-5№021134
5260
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроно
таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые 300 мг
РК-ЛС-5№021135
5261
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроносфера™
гранулы пролонгированного действия 500 мг, 1.5 г
РК-ЛС-5№013590
5262
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроно
таблетка пролонгированного действия, 500 мг
РК-ЛС-5№014555
5263
N03AG01
Вальпроевая кислота
Депакин® Хроносфера™
гранулы пролонгированного действия 250 мг, 0.75 г
РК-ЛС-5№013589
5264
N03AG01
Вальпроевая кислота
ДЕПАКИН ® ХРОНО
таблетки пролонгированного действия, покрытые оболочкой, делимые 300 мг
РК-ЛС-5№013747
5265
N03AG01
Вальпроевая кислота
Конвулекс
раствор для инъекций 100 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№003615
N03AX
Прочие противоэпилептические препараты
N03AX09
Ламотриджин
5266
N03AX09
Ламотриджин
Ламепил
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№021009
5267
N03AX09
Ламотриджин
Ламепил
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№021007
5268
N03AX09
Ламотриджин
Ламепил
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№021008
5269
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№013459
5270
N03AX09
Ламотриджин
Ламотрикс
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№013460
5271
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные/диспергируемые 2 мг
РК-ЛС-5№121830
5272
N03AX09
Ламотриджин
Ламиктал®
таблетки жевательные 100 мг

ҚР-ДЗ-5№017946
5378
N03AX18
Лакосамид
Вимпат®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№017947
5379
N03AX18
Лакосамид
Вимпат®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№017949
N03AX21
Ретигабин
N04
Паркинсон ауруына қарсы препараттар
N04A
Орталық холиноблокаторлар
N04AA
Үштік аминдер
N04AA01
Тригексифенидил
5380
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол
Таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003347
5381
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол Гриндекс
Таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№011004
N04B
Допаминергиялық препараттар
N04BA
Допа мен допа-туындылар
N04BA02
Леводопа және Карбидопа
5382
N04BA02
Леводопа және Карбидопа
Наком®
Таблеткалар 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№016121
5383
N04BA02
Леводопа және Карбидопа
Левоком®
Таблеткалар 250мг/25мг
ҚР-ДЗ-5№003125
5384
N04BA02
Леводопа және Карбидопа
Левокарбисан
Таблеткалар 250 мг/25 мг
ҚР-ДЗ-5№019932
N04BA03
Леводопа, Карбидопа және Энтакапон
N04BB
Производные адамантана
N04BB01
Амантадин
N04BC
Допаминдік рецепторларды ынталандырушылар
N04BC05
Прамипексол
5385
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
Бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№016926
5386
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
Таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№020447
5387
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020448
5388
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
Бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018328
5389
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
Бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 0,75 мг
ҚР-ДЗ-5№016925
5390
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
Таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№023798
5391
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№023799
5392
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
Бөлініп шығуы ұзартылған таблеткалар 0,375 мг
ҚР-ДЗ-5№018327
N04BC06
Каберголин
N04BC08
Ротиготин
N04BD
В моноамин оксидаза тежегіштері
N04BD02
Разагилин
5393
N04BD02
Разагилин
Азилект
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021074
N05
Психолептиктер
N05A
Антипсихотиктік препараттар
N05AA
Алифаттық құрылымы бар фенотиазиннің туындылары
N05AA01
Хлорпромазин
5394
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин-Здоровье
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№014548
5395
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023098
5396
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023097
5397
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№023096
5398
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
Инъекцияға арналған ерітінді 2,50% по 2 мл
ҚР-ДЗ-5№011676
N05AA02
Левомепромазин
5399
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
Инъекцияға арналған ерітінді 25 мг/ 1 мл
ҚР-ДЗ-5№009631
5400
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№004387
N05AB
Пиперазинді құрылымы бар фенотиазиннің туындылары
N05AB02
Флуфеназин

РК-ЛС-5№017946
5378
N03AX18
Лакосамид
Вимпат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№017947
5379
N03AX18
Лакосамид
Вимпат®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 150 мг
РК-ЛС-5№017949
N03AX21
Ретигабин
N04
Противопаркинсонические препараты
N04A
Центральные холиноблокаторы
N04AA
Третичные амины
N04AA01
Тригексифенидил
5380
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№003347
5381
N04AA01
Тригексифенидил
Циклодол Гриндекс
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№011004
N04B
Допаминергические препараты
N04BA
Допа и допа-производные
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
5382
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Наком®
таблетки 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№016121
5383
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Левоком®
таблетки 250мг/25мг
РК-ЛС-5№003125
5384
N04BA02
Леводопа и Карбидопа
Левокарбисан
таблетки 250 мг/25 мг
РК-ЛС-5№019932
N04BA03
Леводопа, Карбидопа и Энтакапон
N04BB
Производные адамантана
N04BB01
Амантадин
N04BC
Стимуляторы допаминовых рецепторов
N04BC05
Прамипексол
5385
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№016926
5386
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблетки, 0,25 мг
РК-ЛС-5№020447
5387
N04BC05
Прамипексол
Прамипекс
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020448
5388
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 1,5 мг
РК-ЛС-5№018328
5389
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 0,75 мг
РК-ЛС-5№016925
5390
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№023798
5391
N04BC05
Прамипексол
Прамиксол
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№023799
5392
N04BC05
Прамипексол
Мирапекс® ПВ
таблетка с пролонгированным высвобождением 0,375 мг
РК-ЛС-5№018327
N04BC06
Каберголин
N04BC08
Ротиготин
N04BD
Ингибиторы моноамин оксидазы В
N04BD02
Разагилин
5393
N04BD02
Разагилин
Азилект
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№021074
N05
Психолептики
N05A
Антипсихотические препараты
N05AA
Производные фенотиазина с алифатической структурой
N05AA01
Хлорпромазин
5394
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин-Здоровье
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№014548
5395
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№023098
5396
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№023097
5397
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№023096
5398
N05AA01
Хлорпромазин
Аминазин
раствор для инъекций 2,50% по 2 мл
РК-ЛС-5№011676
N05AA02
Левомепромазин
5399
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
раствор для инъекций 25 мг/ 1 мл
РК-ЛС-5№009631
5400
N05AA02
Левомепромазин
Тизерцин®
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№004387
N05AB
Производные фенотиазина с пиперазиновой структурой
N05AB02
Флуфеназин

ҚР-ДЗ-5№020496
5455
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№017052
5456
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№017053
5457
N05AH04
Кветиапин
Кутипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020495
5458
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№018812
N05AL
Бензамиды
N05AL01
Сульпирид
5459
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№016754
5460
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016753
5461
N05AL01
Сульпирид
Просульпин
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№019638
5462
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019637
5463
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016752
5464
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№023477
5465
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023479
5466
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023478
N05AL05
Амисульприд
5467
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
Ішуге арналған ерітінді100 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№016877
5468
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020382
5469
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020841
5470
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№020842
5471
N05AL05
Амисульприд
Солерон
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№023552
5472
N05AL05
Амисульприд
Солерон
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№023553
5473
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024135
5474
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
Таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№024136
5475
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
Қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№003748
5476
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020381
5477
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
Таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№003749
5478
N05AL05
Амисульприд
Тиапросан®
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№020077
N05AX
Өзге антипсихотиктік препараттар
N05AX08
Рисперидон
5479
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
Қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№003562
5480
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
Қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010769
5481
N05AX08
Рисперидон
Седарекс
Қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016669
5482
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№021162
5483
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№021163
5484
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№021164
5485
N05AX08
Рисперидон
Эперон
Қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016513
5486
N05AX08
Рисперидон
Седарекс
Қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№016667
5487
N05AX08
Рисперидон
Респирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг

РК-ЛС-5№020496
5455
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№017052
5456
N05AH04
Кветиапин
Квентиакс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№017053
5457
N05AH04
Кветиапин
Кутипин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№020495
5458
N05AH04
Кветиапин
Кетиап®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№018812
N05AL
Бензамиды
N05AL01
Сульпирид
5459
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№016754
5460
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016753
5461
N05AL01
Сульпирид
Просульпин
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№019638
5462
N05AL01
Сульпирид
Просульпин®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№019637
5463
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№016752
5464
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№023477
5465
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№023479
5466
N05AL01
Сульпирид
Бетамакс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№023478
N05AL05
Амисульприд
5467
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
раствор для приема внутрь 100 мг/мл
РК-ЛС-5№016877
5468
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020382
5469
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№020841
5470
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№020842
5471
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№023552
5472
N05AL05
Амисульприд
Солерон
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№023553
5473
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№024135
5474
N05AL05
Амисульприд
Актипрол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№024136
5475
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблетки, покрытые оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№003748
5476
N05AL05
Амисульприд
Ривокс
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№020381
5477
N05AL05
Амисульприд
Солиан®
таблетки 200 мг
РК-ЛС-5№003749
5478
N05AL05
Амисульприд
Тиапросан®
Таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№020077
N05AX
Прочие антипсихотические препараты
N05AX08
Рисперидон
5479
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№003562
5480
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№010769
5481
N05AX08
Рисперидон
Седарекс
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№016669
5482
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№021162
5483
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№021163
5484
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№021164
5485
N05AX08
Рисперидон
Эперон
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№016513
5486
N05AX08
Рисперидон
Седарекс
таблетки, покрытые оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№016667
5487
N05AX08
Рисперидон
Респирокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг

ҚР-ДЗ-5№016686
5488
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон SАNТО
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№022756
5489
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон SАNТО
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022757
5490
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№003563
5491
N05AX08
Рисперидон
Эперон
Қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016511
5492
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
Қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№003564
5493
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
Қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010770
5494
N05AX08
Рисперидон
Седарекс
Қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016670
5495
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№010779
5496
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№021165
5497
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№010778
5498
N05AX08
Рисперидон
Респирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№016687
5499
N05AX08
Рисперидон
Респирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№016688
5500
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№013625
5501
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт® Конста®
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 25 мг
ҚР-ДЗ-5№013624
5502
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
Ішуге арналған ерітінді 1 мг/мл, 30 мл
ҚР-ДЗ-5№019617
5503
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
Таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№014727
5504
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020691
5505
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
Таблеткалар, 2 мг
ҚР-ДЗ-5№014726
5506
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 2 мг
ҚР-ДЗ-5№020690
N05AX12
Арипипразол
5507
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
Таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-3№021042
5508
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
Таблеткалар 2E1479:G14850 мг
ҚР-ДЗ-3№021041
5509
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-3№021040
5510
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-3№021039
5511
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
Таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-3№021038
5512
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар 10мг
ҚР-ДЗ-5№023066
5513
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
Таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№021472
5514
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№021473
5515
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021474
5516
N05AX12
Арипипразол
АМДОАЛ®
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№022925
5517
N05AX12
Арипипразол
АМДОАЛ®
Таблеткалар 15 мг
ҚР-ДЗ-5№022926
5518
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
Ауыз қуысында ұнтақталатын таблеткалар 15мг

РК-ЛС-5№016686
5488
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон SАNТО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№022756
5489
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон SАNТО
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№022757
5490
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№003563
5491
N05AX08
Рисперидон
Эперон
таблетки, покрытые оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№016511
5492
N05AX08
Рисперидон
Рилептид®
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№003564
5493
N05AX08
Рисперидон
Риспаксол®
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№010770
5494
N05AX08
Рисперидон
Седарекс
таблетки, покрытые оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№016670
5495
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№010779
5496
N05AX08
Рисперидон
Торендо®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№021165
5497
N05AX08
Рисперидон
Сизодон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№010778
5498
N05AX08
Рисперидон
Респирокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№016687
5499
N05AX08
Рисперидон
Респирокс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№016688
5500
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 37,5 мг
РК-ЛС-5№013625
5501
N05AX08
Рисперидон
Рисполепт Конста®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем 25 мг
РК-ЛС-5№013624
5502
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
раствор для приема внутрь 1 мг/мл, 30 мл
РК-ЛС-5№019617
5503
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблетки, 4 мг
РК-ЛС-5№014727
5504
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 4 мг
РК-ЛС-5№020691
5505
N05AX08
Рисперидон
Рисперидон
таблетки 2 мг
РК-ЛС-5№014726
5506
N05AX08
Рисперидон
Респонгил
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 2 мг
РК-ЛС-5№020690
N05AX12
Арипипразол
5507
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-3№021042
5508
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-3№021041
5509
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-3№021040
5510
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-3№021039
5511
N05AX12
Арипипразол
АБИЗОЛ®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-3№021038
5512
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
таблетки диспергируемые в полости рта 10мг
РК-ЛС-5№023066
5513
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№021472
5514
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№021473
5515
N05AX12
Арипипразол
Арипегис®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№021474
5516
N05AX12
Арипипразол
АМДОАЛ®
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№022925
5517
N05AX12
Арипипразол
АМДОАЛ®
таблетки 15 мг
РК-ЛС-5№022926
5518
N05AX12
Арипипразол
Арипегис® ОДТ
таблетки диспергируемые в полости рта 15мг

ҚР-ДЗ-5№023067
N05AX13
Палиперидон
5519
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
Босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 263 мг, 1.315 мл
ҚР-ДЗ-5№022776
5520
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
Босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 525 мг, 2.621 мл
ҚР-ДЗ-5№022778
5521
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
Босап шығуы ұзаққа созылатын, инъекцияға арналған суспензия 350 мг, 1750 мл
ҚР-ДЗ-5№022777
5522
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 150 мг/1,5 мл
ҚР-ДЗ-5№019152
5523
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 100 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№019151
5524
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 75 мг/0,75 мл
ҚР-ДЗ-5№019150
5525
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 9 мг
ҚР-ДЗ-5№019529
5526
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№019528
5527
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№019527
N05AX15
Карипразин
5528
N05AX15
Карипразин
Реагила®
Капсулалар 1,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024084
5529
N05AX15
Карипразин
Реагила®
Капсулалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№024083
5530
N05AX15
Карипразин
Реагила®
Капсулалар 4,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024082
5531
N05AX15
Карипразин
Реагила®
Капсулалар 6 мг
ҚР-ДЗ-5№024081
N05B
Анксиолитиктер
5532
N05B
Анксиолитики (Тофизопам)
Грандаксин®
Таблеткалар 50мг
ҚР-ДЗ-5№010520
N05BA
Бензодиазепин туындылары
N05BA01
Диазепам
5533
N05BA01
Диазепам
Релиум
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№011025
5534
N05BA01
Диазепам
Брюзепам
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№014022
5535
N05BA01
Диазепам
Реланиум
Бұлшықет ішіне және вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді 5 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014355
5536
N05BA01
Диазепам
Сибазон
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5 %, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№016235
5537
N05BA01
Диазепам
ДИАЗЕПЕКС®
Таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017963
N05BA02
Хлордиазепоксид
5538
N05BA02
Хлордиазепоксид
Элениум
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011026
N05BA04
Оксазепам
5539
N05BA04
Оксазепам
Нозепам 10мг
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019312
5540
N05BA04
Оксазепам
Тазепам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№011288
N05BA12
Алпразолам
5541
N05BA12
Алпразолам
Золомакс®
Таблеткалар 0,25 мг
ҚР-ДЗ-5№010728
5542
N05BA12
Алпразолам
Золомакс®
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№010729
N05BB
Дифенилметан туындылары
N05BB01
Гидроксизин
5543
N05BB01
Гидроксизин
Атаракс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№010521
N05C
Ұйықтататын және седативтік заттар
N05CF
Бензодиазепинге ұқсас заттар
N05CF01
Зопиклон
5544

РК-ЛС-5№023067
N05AX13
Палиперидон
5519
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
Суспензия для инъекций c пролонгированным высвобождением 263 мг, 1.315 мл
РК-ЛС-5№022776
5520
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
суспензия для инъекций с пролонгированным высвобождением 525 мг, 2.621 мл
РК-ЛС-5№022778
5521
N05AX13
Палиперидон
Тревикта
суспензия для инъекций с пролонгированным высвобождением 350 мг, 1750 мл
РК-ЛС-5№022777
5522
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 150 мг/1,5 мл
РК-ЛС-5№019152
5523
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 100 мг/1 мл
РК-ЛС-5№019151
5524
N05AX13
Палиперидон
Ксеплион®
суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия 75 мг/0,75 мл
РК-ЛС-5№019150
5525
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 9 мг
РК-ЛС-5№019529
5526
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 6 мг
РК-ЛС-5№019528
5527
N05AX13
Палиперидон
Инвега®
таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением 3 мг
РК-ЛС-5№019527
N05AX15
Карипразин
5528
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 1,5 мг
РК-ЛС-5№024084
5529
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 3 мг
РК-ЛС-5№024083
5530
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 4,5 мг
РК-ЛС-5№024082
5531
N05AX15
Карипразин
Реагила®
капсулы 6 мг
РК-ЛС-5№024081
N05B
Анксиолитики
5532
N05B
Анксиолитики (Тофизопам)
Грандаксин®
таблетки 50мг
РК-ЛС-5№010520
N05BA
Производные бензодиазепина
N05BA01
Диазепам
5533
N05BA01
Диазепам
Релиум
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№011025
5534
N05BA01
Диазепам
Брюзепам
раствор для инъекций 10 мг/2 мл
РК-ЛС-5№014022
5535
N05BA01
Диазепам
Реланиум
раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций 5 мг/мл по 2 мл
РК-ЛС-5№014355
5536
N05BA01
Диазепам
Сибазон
раствор для инъекций 0,5 %, 2 мл
РК-ЛС-5№016235
5537
N05BA01
Диазепам
ДИАЗЕПЕКС®
таблетки 5 мг
РК-ЛС-5№017963
N05BA02
Хлордиазепоксид
5538
N05BA02
Хлордиазепоксид
Элениум
таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011026
N05BA04
Оксазепам
5539
N05BA04
Оксазепам
Нозепам 10мг
таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№019312
5540
N05BA04
Оксазепам
Тазепам
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№011288
N05BA12
Алпразолам
5541
N05BA12
Алпразолам
Золомакс®
таблетки 0,25 мг
РК-ЛС-5№010728
5542
N05BA12
Алпразолам
Золомакс®
таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№010729
N05BB
Производные дифенилметана
N05BB01
Гидроксизин
5543
N05BB01
Гидроксизин
Атаракс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№010521
N05C
Снотворные и седативные средства
N05CF
Бензодиазепиноподобные средства
N05CF01
Зопиклон
5544

N05CF01
Зопиклон
Имован®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№018441
5545
N05CF01
Зопиклон
Соннат®-КМП
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004311
5546
N05CF01
Зопиклон
СОМНОЛ®
Қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№010691
5547
N05CF01
Зопиклон
Добросон®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№024065
5548
N05CF01
Зопиклон
Сонекс
Қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№022578
5549
N05CF01
Зопиклон
Сонлайф
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 7,5 мг
ҚР-ДЗ-5№121877
N05CF03
Залеплон
5550
N05CF03
Залеплон
Селофен®
Капсулалар10 мг
ҚР-ДЗ-5№121835
N05C
Ұйықтататын және седативтік препараттар
5551
N05C
Ұйықтататын және седативтік препараттар
МЕЛАКСЕН®
Қабықпен қапталған таблеткалар 3 мг
ҚР-ДЗ-5№010903
N05CM
Өзге ұйықтататын және седативтік препараттар
N05CM18
Дексмедетомидин
5552
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024388
5553
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/ мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024388
5554
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин гидрохлориді
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024308
5555
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№020367
5556
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020368
5557
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5558
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5559
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024102
5560
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидина гидрохлорид
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№024224
5561
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№020366
5562
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин Калцекс
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мкг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024440
N06
Психоаналептиктер
N06A
Антидепрессанттар
N06AA
Моноаминдерді кері қармайтын селективті емес ингибиторлар
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
5563
N06AA09
Амитриптилин
Амитрипсан
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020147
5564
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№005488

N05CF01
Зопиклон
Имован®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№018441
5545
N05CF01
Зопиклон
Соннат®-КМП
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№004311
5546
N05CF01
Зопиклон
СОМНОЛ®
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№010691
5547
N05CF01
Зопиклон
Добросон®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№024065
5548
N05CF01
Зопиклон
Сонекс
таблетки, покрытые оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№022578
5549
N05CF01
Зопиклон
Сонлайф
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 7,5 мг
РК-ЛС-5№121877
N05CF03
Залеплон
5550
N05CF03
Залеплон
Селофен®
капсулы10 мг
РК-ЛС-5№121835
N05C
Снотворные и седативные
5551
N05C
Снотворные и седативные
МЕЛАКСЕН®
таблетки, покрытые оболочкой 3 мг
РК-ЛС-5№010903
N05CM
Прочие снотворные и седативные препараты
N05CM18
Дексмедетомидин
5552
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/ мл, 5 мл
РК-ЛС-5№024388
5553
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин-Тева
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/ мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024388
5554
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидина гидрохлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024308
5555
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№020367
5556
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№020368
5557
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№024102
5558
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№024102
5559
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№024102
5560
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидина гидрохлорид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл
РК-ЛС-5№024224
5561
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№020366
5562
N05CM18
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин Калцекс
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мкг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024440
N06
Психоаналептики
N06A
Антидепрессанты
N06AA
Неселективные ингибиторы обратного захвата моноаминов
N06AA02
Имипрамин
N06AA09
Амитриптилин
5563
N06AA09
Амитриптилин
Амитрипсан
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№020147
5564
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№005488

5565
N06AA09
Амитриптилин
Амитрипсан
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/2мл, 2мл
ҚР-ДЗ-5№021410
5566
N06AA09
Амитриптилин
АМИТРИПТИЛИН-АКОС
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/2 мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№013691
5567
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин гидрохлориді
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№009697
5568
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№022186
N06AB
Серотонинді кері қармайтын селективті ингибиторлар
N06AB03
Флуоксетин
5569
N06AB03
Флуоксетин
Флуоксетин Ланнахер
Капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№014887
5570
N06AB03
Флуоксетин
ДЕПРЕС
Капсулалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№016176
N06AB04
Циталопрам
5571
N06AB04
Циталопрам
Цитол®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
ҚР-ДЗ-5№004990
5572
N06AB04
Циталопрам
Цитол®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№000035
N06AB05
Пароксетин
5573
N06AB05
Пароксетин
Рексетин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№004672
N06AB06
Сертралин
5574
N06AB06
Сертралин
Асентра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№013353
5575
N06AB06
Сертралин
Асентра®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№013352
5576
N06AB06
Сертралин
Солотик 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№016659
5577
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014521
5578
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014522
5579
N06AB06
Сертралин
Солотик 50
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№016658
5580
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№014640
5581
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№014641
5582
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№019284
5583
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№019283
N06AВ08
Флувоксамин
5584
N06AВ08
Флувоксамин
Феварин®
Қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015905
5585
N06AВ08
Флувоксамин
Флувоксин 100
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№003094
5586
N06AВ08
Флувоксамин
Флувоксин 50
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№003014
N06AB10
Эсциталопрам
5587
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея® Ку-таб®
Ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№122028
5588
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея® Ку-таб®
Ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№122026
5589
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея® Ку-таб®
Ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№122027
5590
N06AB10
Эсциталопрам
Цитолекс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№015454
5591
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг

5565
N06AA09
Амитриптилин
Амитрипсан
раствор для инъекций 20 мг/2мл, 2мл
РК-ЛС-5№021410
5566
N06AA09
Амитриптилин
АМИТРИПТИЛИН-АКОС
раствор для инъекций 20 мг/2 мл, 2 мл
РК-ЛС-5№013691
5567
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилина гидрохлорид
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№009697
5568
N06AA09
Амитриптилин
Амитриптилин
таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг
РК-ЛС-5№022186
N06AB
Селективные ингибиторы обратного захвата серотонина
N06AB03
Флуоксетин
5569
N06AB03
Флуоксетин
Флуоксетин Ланнахер
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№014887
5570
N06AB03
Флуоксетин
ДЕПРЕС
капсулы 20 мг
РК-ЛС-5№016176
N06AB04
Циталопрам
5571
N06AB04
Циталопрам
Цитол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
РК-ЛС-5№004990
5572
N06AB04
Циталопрам
Цитол®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№000035
N06AB05
Пароксетин
5573
N06AB05
Пароксетин
Рексетин®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 20 мг
РК-ЛС-5№004672
N06AB06
Сертралин
5574
N06AB06
Сертралин
Асентра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№013353
5575
N06AB06
Сертралин
Асентра®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№013352
5576
N06AB06
Сертралин
Солотик 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№016659
5577
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014521
5578
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014522
5579
N06AB06
Сертралин
Солотик 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№016658
5580
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№014640
5581
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№014641
5582
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№019284
5583
N06AB06
Сертралин
МИСОЛ® 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№019283
N06AВ08
Флувоксамин
5584
N06AВ08
Флувоксамин
Феварин®
таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг
РК-ЛС-5№015905
5585
N06AВ08
Флувоксамин
Флувоксин 100
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 100 мг
РК-ЛС-5№003094
5586
N06AВ08
Флувоксамин
Флувоксин 50
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№003014
N06AB10
Эсциталопрам
5587
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея® Ку-таб®
таблетки, диспергируемые в полости рта 20 мг
РК-ЛС-5№122028
5588
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея® Ку-таб®
таблетки, диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№122026
5589
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея® Ку-таб®
таблетки, диспергируемые в полости рта 10 мг
РК-ЛС-5№122027
5590
N06AB10
Эсциталопрам
Цитолекс
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№015454
5591
N06AB10
Эсциталопрам
Элицея®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг

5618
N06AX11
Миртазапин
Миртел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№018367
N06AX16
Венлафаксин
5619
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
Босап шығуы өзгертілген капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№014786
5620
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№023734
5621
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№023733
5622
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№023735
5623
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
Таблеткалар 37.5 мг
ҚР-ДЗ-5№015852
5624
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015853
5625
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
Таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№015854
5626
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
Босап шығуы өзгертілген капсулалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№014784
5627
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017926
5628
N06AX16
Венлафаксин
Венлаксор®
Таблеткалар 37,5 мг
ҚР-ДЗ-5№004252
5629
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар150 мг
ҚР-ДЗ-5№005012
5630
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар150 мг
ҚР-ДЗ-5№017928
5631
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар75 мг
ҚР-ДЗ-5№005010
5632
N06AX16
Венлафаксин
Венлаксор®
Таблеткалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№004257
5633
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№017927
5634
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
Босап шығуы өзгертілген капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№014785
N06AX21
Дулоксетин
5635
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксвитэ
Ішекте еритін капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№024312
5636
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
Ішекте еритін капсулалар60 мг
ҚР-ДЗ-5№024100
5637
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
Ішекте еритін капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№024101
5638
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
Ішекте еритін капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022728
5639
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
Ішекте еритін капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022729
5640
N06AX21
Дулоксетин
Симбалта®
Капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№002430
5641
N06AX21
Дулоксетин
Дюзела
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№020186
5642
N06AX21
Дулоксетин
Дуксет
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№022764
5643
N06AX21
Дулоксетин
Дулокем
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№122015
5644
N06AX21
Дулоксетин
Дулокем
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№122016
5645
N06AX21
Дулоксетин
Дуксет
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№022761
N06AX22
Агомелатин
5646
N06AX22
Агомелатин
Вальдоксан
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018656
N06D
Деменцияны емдеуге арналған препараттар
N06DA
Холинэстераза ингибиторлары
N06DA02
Донепезил
5647
N06DA02
Донепезил
Донепезил-ДТ-Тева
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар5 мг

5618
N06AX11
Миртазапин
Миртел
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 30 мг
РК-ЛС-5№018367
N06AX16
Венлафаксин
5619
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с модифицированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№014786
5620
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№023734
5621
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 37,5 мг
РК-ЛС-5№023733
5622
N06AX16
Венлафаксин
Венларел
капсулы с пролонгированным высвобождением 150 мг
РК-ЛС-5№023735
5623
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
таблетки 37.5 мг
РК-ЛС-5№015852
5624
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№015853
5625
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
таблетки 75 мг
РК-ЛС-5№015854
5626
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с модифицированным высвобождением 37,5 мг
РК-ЛС-5№014784
5627
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 37,5 мг
РК-ЛС-5№017926
5628
N06AX16
Венлафаксин
Венлаксор®
таблетки 37,5 мг
РК-ЛС-5№004252
5629
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
капсулы пролонгированного действия 150 мг
РК-ЛС-5№005012
5630
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 150 мг
РК-ЛС-5№017928
5631
N06AX16
Венлафаксин
Велаксин®
капсулы пролонгированного действия 75 мг
РК-ЛС-5№005010
5632
N06AX16
Венлафаксин
Венлаксор®
таблетки 75 мг
РК-ЛС-5№004257
5633
N06AX16
Венлафаксин
Префаксин
капсулы пролонгированного действия 75 мг
РК-ЛС-5№017927
5634
N06AX16
Венлафаксин
Алвента®
капсулы с модифицированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№014785
N06AX21
Дулоксетин
5635
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксвитэ
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№024312
5636
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№024100
5637
N06AX21
Дулоксетин
Друаликс
капсулы кишечнорастворимые 30 мг
РК-ЛС-5№024101
5638
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
капсулы кишечнорастворимые 30 мг
РК-ЛС-5№022728
5639
N06AX21
Дулоксетин
Дулоксента
капсулы кишечнорастворимые 60 мг
РК-ЛС-5№022729
5640
N06AX21
Дулоксетин
Симбалта®
капсулы 60 мг
РК-ЛС-5№002430
5641
N06AX21
Дулоксетин
Дюзела
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№020186
5642
N06AX21
Дулоксетин
Дуксет
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№022764
5643
N06AX21
Дулоксетин
Дулокем
капсулы с отложенным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№122015
5644
N06AX21
Дулоксетин
Дулокем
капсулы с отложенным высвобождением 60 мг
РК-ЛС-5№122016
5645
N06AX21
Дулоксетин
Дуксет
капсулы с отложенным высвобождением 30 мг
РК-ЛС-5№022761
N06AX22
Агомелатин
5646
N06AX22
Агомелатин
Вальдоксан
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№018656
N06D
Препараты для лечения деменции
N06DA
Ингибиторы холинэстеразы
N06DA02
Донепезил
5647
N06DA02
Донепезил
Донепезил-ДТ-Тева
таблетки, диспергируемые в полости рта 5 мг

5677
N06DX01
Мемантин
Мемаксин
Ішуге арналған тамшылар 10 мг/г 100 г
ҚР-ДЗ-5№016201
N07
Жүйке жүйесінің ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
N07A
Парасимпатомиметиктер
N07AA
Антихолинэстеразалық препараттар
N07AA01
Неостигмин бромиді
5678
N07AA01
Неостигмин бромиді
Прозерин-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015466
5679
N07AA01
Неостигмин бромиді
Прозерин
Инъекцияға арналған ерітінді 0,5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010914
5680
N07AA01
Неостигмина бромид
Прозерин
Инъекцияға арналған ерітінді 0.5 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022410
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
5681
N07AA02
Пиридостигмин бромиді
Калимин 60 Н
Таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№009630
N07B
Түрлі заттарға психологиялық немесе физиологиялық тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BA03
Варениклин
5682
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№011819
5683
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг + 1,0 мг
ҚР-ДЗ-5№011810
N07BB
Алкогольге тәуелділік кезінде қолданылатын препараттар
N07BB01
Дисульфирам
5684
N07BB01
Дисульфирам
Эспераль®
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№003622
5685
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№009581
5686
N07BB01
Дисульфирам
Алкосон®
Таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№006129
5687
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012716
N07BB04
Налтрексон
5688
N07BB04
Налтрексон
Антаксон
Капсулалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№009266
5689
N07BB04
Налтрексон
Вивитрол®
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта 380 мг 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014801
N07C
Бас айналуын тоқтатуға арналған препараттар
N07CA01
Бетагистин
5690
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
Таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№016517
5691
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
Таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№016518
5692
N07CA01
Бетагистин
Вестибо
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№017380
5693
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№016519
5694
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№020563
5695
N07CA01
Бетагистин
Бетагист 24
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№019067
5696
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№021190
5697
N07CA01
Бетагистин
Брюстин
Таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№020843
5698
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
Таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018569
5699
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
Таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018570
5700
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
Таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№018571
5701
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
Таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№022826
5702
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
Таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№022872
5703
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
Таблеткалар, 8 мг
ҚР-ДЗ-5№018088
5704
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
Таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№018089
5705
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
Таблеткалар, 16 мг

5677
N06DX01
Мемантин
Мемаксин
Капли оральные 10 мг/г 100 г
РК-ЛС-5№016201
N07
Другие препараты для лечения заболеваний нервной системы
N07A
Парасимпатомиметики
N07AA
Антихолинэстеразные препараты
N07AA01
Неостигмина бромид
5678
N07AA01
Неостигмина бромид
Прозерин-Дарница
раствор для инъекций 0,05% 1 мл
РК-ЛС-5№015466
5679
N07AA01
Неостигмина бромид
Прозерин
раствор для инъекций 0,5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№010914
5680
N07AA01
Неостигмина бромид
Прозерин
раствор для инъекций 0.5 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№022410
N07AA02
Пиридостигмина бромид
5681
N07AA02
Пиридостигмина бромид
Калимин 60 Н
таблетки 60 мг
РК-ЛС-5№009630
N07B
Препараты, применяемые при психологической или физиологической зависимости от различных веществ
N07BA03
Варениклин
5682
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 1 мг
РК-ЛС-5№011819
5683
N07BA03
Варениклин
Чампикс®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг + 1,0 мг
РК-ЛС-5№011810
N07BB
Препараты, применяемые при алкогольной зависимости
N07BB01
Дисульфирам
5684
N07BB01
Дисульфирам
Эспераль®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№003622
5685
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№009581
5686
N07BB01
Дисульфирам
Алкосон®
таблетки 500 мг
РК-ЛС-5№006129
5687
N07BB01
Дисульфирам
Тетурам
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012716
N07BB04
Налтрексон
5688
N07BB04
Налтрексон
Антаксон
капсулы 50 мг
РК-ЛС-5№009266
5689
N07BB04
Налтрексон
Вивитрол®
порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения 380 мг 4 мл
РК-ЛС-5№014801
N07C
Препараты для устранения головокружения
N07CA01
Бетагистин
5690
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№016517
5691
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№016518
5692
N07CA01
Бетагистин
Вестибо
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№017380
5693
N07CA01
Бетагистин
Полвертик
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№016519
5694
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№020563
5695
N07CA01
Бетагистин
Бетагист 24
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№019067
5696
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№021190
5697
N07CA01
Бетагистин
Брюстин
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№020843
5698
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№018569
5699
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018570
5700
N07CA01
Бетагистин
Бетасерк®
таблетки, 24 мг
РК-ЛС-5№018571
5701
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№022826
5702
N07CA01
Бетагистин
КернГистин
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№022872
5703
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки, 8 мг
РК-ЛС-5№018088
5704
N07CA01
Бетагистин
Алфинор
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№018089
5705
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблетки, 16 мг

ҚР-ДЗ-5№018676
5706
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
Таблеткалар, 24 мг
ҚР-ДЗ-5№018677
5707
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
Таблеткалар, 16 мг
ҚР-ДЗ-5№014258
5708
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№014259
5709
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм
Таблеткалар 24 мг
ҚР-ДЗ-5№017889
5710
N07CA01
Бетагистин
Бетагист 16
Таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№019066
5711
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
Таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№021191
5712
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
Таблеткалар 16 мг
ҚР-ДЗ-5№017888
5713
N07CA01
Бетагистин
Бетагист 8
Таблеткалар 8 мг
ҚР-ДЗ-5№019068
N07CA02
Циннаризин
5714
N07CA02
Циннаризин
Стугерон®
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№002047
5715
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин
Таблеткалар, 25 мг
ҚР-ДЗ-5№121817
5716
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин Софарма
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№020039
N07XX09
Диметилфумарат
орфандық
5717
N07XX09
Диметилфумарат
Текфидера®
Ішекте еритін қатты капсулалар 120 мг
ҚР-ДЗ-5№022326
5718
N07XX09
Диметилфумарат
Текфидера®
Ішекте еритін қатты капсулалар 240 мг
ҚР-ДЗ-5№022354
N07XX02
Рилузол
орфандық
5719
N07XX02
Рилузол
Боризол
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№020992
5720
N07XX02
Рилузол
Рилусан
Қабықпен қапталған таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№121814
N07XX06
Тетрабеназин
5721
N07XX06
Тетрабеназин
Тетмодис
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№018934
P
Паразитке қарсы препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P02
Гельминтке қарсы препараттар
P02B
Трематодқа қарсы
P02BA01
Празиквантел
P02C
Нематодозды емдеуге арналған препараттар
P02CA
Бензимидазол туындылары
P02CA01
Мебендазол
5722
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
Таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№010231
P02CA03
Албендазол
5723
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
Суспензия 400 мг/10 мл
ҚР-ДЗ-5№122051
5724
P02CA03
Албендазол
Интазол
Таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№021137
5725
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
Таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№019329
5726
P02CA03
Албендазол
Андазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121812
5727
P02CA03
Албендазол
Немозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№016208
5728
P02CA03
Албендазол
Зентел
Ішуге арналған суспензия, 4% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005716
5729
P02CA03
Албендазол
Зентел
Таблеткалар 400 мг
ҚР-ДЗ-5№005717
5730
P02CA03
Албендазол
Гелмадол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021118
5731
P02CA03
Албендазол
Интазол
Ішуге арналған суспензия 200 мг/ 5 мл 10 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№022674
5732
P02CA03
Албендазол
Немозол
Ішуге арналған суспензия 100 мг/5 мл 10 мл құтыда
ҚР-ДЗ-5№016173
P02CC
Тетрагидропиримидиннің туындылары
P02CC01
Пирантел
5733
P02CC01
Пирантел
Пирантел
Ішуге арналған суспензия 250мг/5мл по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№003032
5734
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг
ҚР-ДЗ-5№002448
5735
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс

РК-ЛС-5№018676
5706
N07CA01
Бетагистин
Бетаверт
таблетки, 24 мг
РК-ЛС-5№018677
5707
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблетки, 16 мг
РК-ЛС-5№014258
5708
N07CA01
Бетагистин
Бетагистин-Тева
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№014259
5709
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм
таблетки 24 мг
РК-ЛС-5№017889
5710
N07CA01
Бетагистин
Бетагист 16
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№019066
5711
N07CA01
Бетагистин
Моресерк
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№021191
5712
N07CA01
Бетагистин
Вестинорм®
таблетки 16 мг
РК-ЛС-5№017888
5713
N07CA01
Бетагистин
Бетагист 8
таблетки 8 мг
РК-ЛС-5№019068
N07CA02
Циннаризин
5714
N07CA02
Циннаризин
Стугерон®
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№002047
5715
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин
таблетки, 25 мг
РК-ЛС-5№121817
5716
N07CA02
Циннаризин
Циннаризин Софарма
таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№020039
N07XX09
Диметилфумарат
орфанный
5717
N07XX09
Диметилфумарат
Текфидера®
капсулы твердые кишечнорастворимые, 120 мг
РК-ЛС-5№022326
5718
N07XX09
Диметилфумарат
Текфидера®
капсулы твердые кишечнорастворимые, 240 мг
РК-ЛС-5№022354
N07XX02
Рилузол
орфанный
5719
N07XX02
Рилузол
Боризол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№020992
5720
N07XX02
Рилузол
Рилусан
таблетки, покрытые оболочкой 50 мг
РК-ЛС-5№121814
N07XX06
Тетрабеназин
5721
N07XX06
Тетрабеназин
Тетмодис
таблетки, 25 мг
РК-ЛС-5№018934
P
Противопаразитарные препараты, инсектициды и репелленты
P02
Противогельминтные препараты
P02B
Против трематод
P02BA01
Празиквантел
P02C
Препараты для лечения нематодоза
P02CA
Производные бензимидазола
P02CA01
Мебендазол
5722
P02CA01
Мебендазол
Вермокс
таблетки 100 мг
РК-ЛС-5№010231
P02CA03
Албендазол
5723
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
суспензия 400 мг/10 мл 10 мл
РК-ЛС-5№122051
5724
P02CA03
Албендазол
Интазол
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№021137
5725
P02CA03
Албендазол
Альбезол®
таблетки 400 мг
РК-ЛС-5№019329
5726
P02CA03
Албендазол
Андазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг
РК-ЛС-5№121812
5727
P02CA03
Албендазол
Немозол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
РК-ЛС-5№016208
5728
P02CA03
Албендазол
Зентел
суспензия для приема внутрь, 4% 10 мл
РК-ЛС-5№005716
5729
P02CA03
Албендазол
Зентел
таблетки, 400 мг
РК-ЛС-5№005717
5730
P02CA03
Албендазол
Гелмадол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 200 мг
РК-ЛС-5№021118
5731
P02CA03
Албендазол
Интазол
Суспензия для приема внутрь 200 мг/ 5 мл 10 мл во флаконе
РК-ЛС-5№022674
5732
P02CA03
Албендазол
Немозол
Суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл 10 мл во флаконе
РК-ЛС-5№016173
P02CC
Производные тетрагидропиримидина
P02CC01
Пирантел
5733
P02CC01
Пирантел
Пирантел
Суспензия для приема внутрь 250мг/5мл 15 мл
РК-ЛС-5№003032
5734
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг
РК-ЛС-5№002448
5735
P02CC01
Пирантел
Гельминтокс

Ішуге арналған суспензия125 мг/2,5 мл по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№002447
5736
P02CC01
Пирантел
Пирантел
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№009475
P02CE
Имидазотиазол туындылары
P02CE01
Левамизол
5737
P02CE01
Левамизол
Декарис
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№012008
5738
P02CE01
Левамизол
Декарис
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№012009
P03
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар, инсектицидтер мен репелленттер
P03A
Эктопаразиттерді (оның ішінде қышыма кенесін) жоюға арналған препараттар
P03AA
Тұнған күкірт
5739
P03AA
Тұнған күкірт
Жай күкірт жақпамайы
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 33% 25 г
ҚР-ДЗ-5№003170
5740
P03AA
Тұнған күкірт
Күкірт жақпамайы
Жақпамай 33,3% 40 г
ҚР-ДЗ-5№009346
5741
P03AA
Тұнған күкірт
Күкірт жақпамайы
Жақпамай 33,3% 25 г
ҚР-ДЗ-5№009346
P03AC
Пиретриндер (оның ішінде синтетикалық қосылыстар)
P03AC04
Перметрин
5742
P03AC04
Перметрин
Педекс
Сыртқа қолдануға арналған гель 0,5% 40 г
ҚР-ДЗ-5№004113
5743
P03AC04
Перметрин
Педекс
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,5% 60 мл
ҚР-ДЗ-5№004115
5744
P03AC04
Перметрин
Перметрин жақпамайы бактерицидпен
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 40 г
ҚР-ДЗ-5№004125
5745
P03AC04
Перметрин
Перметрин
Спрей 0,5% 50 г
ҚР-ДЗ-5№021264
P03AX
Эктопаразиттерді жоюға арналған өзге препараттар
P03AX01
Бензилбензоат
5746
P03AX01
Бензилбензоат
Бензилбензоат Гриндекс
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай 200 мг/г 30 г
ҚР-ДЗ-5№004170
R
Тыныс алу жүйесі
R01
Мұрын ауруларын емдеуге арналған препараттар
R01A
Деконгестанттар мен жергілікті қолдануға арналған басқа да препараттар
R01AA
Симпатомиметиктер
R01AA04
Фенилэфрин
5747
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
Мұрынға спрейі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№012278
5748
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
Мұрынға спрейі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№012278
5749
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Бэби
Балалар мен сәбилерге арналған мұрынға тамызатын дәрі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014746
R01AA05
Оксиметазолин
5750
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Мұрынға тамызатин дәрі 0.01% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121737
5751
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Мұрынға тамызатин дәрі 0.025 % 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121738
5752
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Мұрынға тамызатин дәрі 0.05% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№121739
5753
R01AA05
Оксиметазолин
Назол®
Мұрынға спрейі 10 мл
ҚР-ДЗ-5№007918
5754
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Дозаланған мұрын спрейі 11,25 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019814
5755
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Дозаланған мұрын спрейі 22,5 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019815
5756
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Дозаланған мұрын спрейі 11.25 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019816
5757
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Дозаланған мұрын спрейі 22.5 мкг/доза по 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019817
5758
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси® плюс
Көзге және мұрынға тамызатин дәрі 0,025% 10 мл

Суспензия для приема внутрь 125 мг/2,5 мл 15 мл
РК-ЛС-5№002447
5736
P02CC01
Пирантел
Пирантел
Таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№009475
P02CE
Производные имидазотиазола
P02CE01
Левамизол
5737
P02CE01
Левамизол
Декарис
Таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№012008
5738
P02CE01
Левамизол
Декарис
Таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№012009
P03
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща), инсектициды и репелленты
P03A
Препараты для уничтожения эктопаразитов (в том числе чесоточного клеща)
P03AA
Сера осажденная
5739
P03AA
Сера осажденная
мазь серная простая
Мазь для наружного применения 33% 25 г
РК-ЛС-5№003170
5740
P03AA
Сера осажденная
Серная мазь
Мазь 33,3% 40 г
РК-ЛС-5№009346
5741
P03AA
Сера осажденная
Серная мазь
Мазь 33,3% 25 г
РК-ЛС-5№009346
P03AC
Пиретрины (в том числе синтетические соединения)
P03AC04
Перметрин
5742
P03AC04
Перметрин
Педекс
Гель для наружного применения 0,5% 40 г
РК-ЛС-5№004113
5743
P03AC04
Перметрин
Педекс
Раствор для наружного применения 0,5% 60 мл
РК-ЛС-5№004115
5744
P03AC04
Перметрин
Перметриновая мазь с бактерицидом
Мазь для наружного применения 40 г
РК-ЛС-5№004125
5745
P03AC04
Перметрин
Перметрин
Спрей 0,5% 50 г
РК-ЛС-5№021264
P03AX
Прочие препараты для уничтожения эктопаразитов
P03AX01
Бензилбензоат
5746
P03AX01
Бензилбензоат
Бензилбензоат Гриндекс
Мазь для наружного применения 200 мг/г 30 г
РК-ЛС-5№004170
R
Дыхательная система
R01
Препараты для лечения заболеваний носа
R01A
Деконгестанты и другие препараты для местного применения
R01AA
Симпатомиметики
R01AA04
Фенилэфрин
5747
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
Спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№012278
5748
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Кидс
Спрей назальный 15 мл
РК-ЛС-5№012278
5749
R01AA04
Фенилэфрин
Назол® Бэби
Капли назальные для младенцев и детей 10 мл
РК-ЛС-5№014746
R01AA05
Оксиметазолин
5750
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Капли назальные 0.01% 10 мл
РК-ЛС-3№121737
5751
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Капли назальные 0.025 % 10 мл
РК-ЛС-3№121738
5752
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Капли назальные 0.05% 10 мл
РК-ЛС-3№121739
5753
R01AA05
Оксиметазолин
Назол®
Спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№007918
5754
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Спрей назальный дозированный 11,25 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019814
5755
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Спрей назальный дозированный 22,5 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019815
5756
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Спрей назальный дозированный 11.25 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019816
5757
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Спрей назальный дозированный 22.5 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№019817
5758
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал окси® плюс
Капли для глаз и носа 0,025% 10 мл

ҚР-ДЗ-5№011150
5759
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
Сәбилерге арналған мұрын спрейі 0,01% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016591
5760
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
Мұрынға арналған спрей 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№016593
5761
R01AA05
Оксиметазолин
Риноксил-Н
Мұрын тамшысы, ерітінді 0,25 мг/ мл 10мл
ҚР-ДЗ-5№021356
5762
R01AA05
Оксиметазолин
Риноксил-Н
Мұрын тамшысы, ерітінді 0,5 мг/ мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021357
5763
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал-окси®
Мұрынға тамызатин дәрі 0,01% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№011149
5764
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт ментолмен
Мұрынға арналған спрей, 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021010
5765
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт ылғалдайтын
Мұрынға арналған спрей, 0,5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021031
5766
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин®
Мұрын спрейі, 0.05 % 15 мл
ҚР-ДЗ-5№014661
5767
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин
Мұрын тамшы дәрісі, 0.01 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014662
5768
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Мұрынға арналған спрей, 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121725
5769
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Мұрынға арналған спрей, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121726
5770
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
Балаларға арналған мұрын спрейі 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016592
5771
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0,25 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019264
5772
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0,01 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019813
5773
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,01% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019263
5774
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал-окси®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011162
5775
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019265
5776
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014664
5777
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,025% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014663
5778
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
Мұрынға арналған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019266
5779
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
Мұрынға арналған спрей 10 мл
ҚР-ДЗ-5№011503
5780
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
Мұрынға арналған спрей 15 мл
ҚР-ДЗ-5№011503
R01AA07
Ксилометазолин
5781
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
Мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009117
5782
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
Мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010227
5783
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
Мұрынға арналған тамшылар 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009116
5784
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
Мұрынға арналған тамшылар, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010228
5785
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" тамшыдәрісі
Мұрынға арналған тамшылар, 0,05%
ҚР-ДЗ-5№015762
5786
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" тамшыдәрісі
Мұрынға арналған тамшылар, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№015764
5787
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05% 10мл

РК-ЛС-5№011150
5759
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
Спрей назальный для младенцев 0,01% 10 мл
РК-ЛС-5№016591
5760
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
Спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№016593
5761
R01AA05
Оксиметазолин
Риноксил-Н
Капли назальные, раствор 0,25 мг/ мл 10 мл
РК-ЛС-5№021356
5762
R01AA05
Оксиметазолин
Риноксил-Н
Капли назальные, раствор 0,5 мг/ мл 10 мл
РК-ЛС-5№021357
5763
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал-окси®
Капли назальные 0,01% 5 мл
РК-ЛС-5№011149
5764
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт с ментолом
Спрей назальный, 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021010
5765
R01AA05
Оксиметазолин
Ринт увлажняющий
Спрей назальный, 0,5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№021031
5766
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин®
Спрей назальный, 0.05 % 15 мл
РК-ЛС-5№014661
5767
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин
капли назальные, 0.01 % 10 мл
РК-ЛС-5№014662
5768
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Спрей назальный, 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№121725
5769
R01AA05
Оксиметазолин
Оксивин-DF®
Спрей назальный, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№121726
5770
R01AA05
Оксиметазолин
Оксиназин®
спрей назальный для детей, 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№016592
5771
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные, 0,25 % 10 мл
РК-ЛС-5№019264
5772
R01AA05
Оксиметазолин
Називин® Сенситив
капли назальные, 0,01 % 5 мл
РК-ЛС-5№019813
5773
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные 0,01% 5 мл
РК-ЛС-5№019263
5774
R01AA05
Оксиметазолин
Глазал-окси®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№011162
5775
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019265
5776
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014664
5777
R01AA05
Оксиметазолин
Риназолин
капли назальные 0,025% 10 мл
РК-ЛС-5№014663
5778
R01AA05
Оксиметазолин
Називин®
спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019266
5779
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
спрей назальный 10 мл
РК-ЛС-5№011503
5780
R01AA05
Оксиметазолин
Назол® Адванс
спрей назальный 15 мл
РК-ЛС-5№011503
R01AA07
Ксилометазолин
5781
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№009117
5782
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№010227
5783
R01AA07
Ксилометазолин
Фасторик™-Н
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№009116
5784
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№010228
5785
R01AA07
Ксилометазолин
капли "Золотая звезда"
капли назальные, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№015762
5786
R01AA07
Ксилометазолин
капли "Золотая звезда"
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№015764
5787
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
капли назальные, 0,05% 10мл

ҚР-ДЗ-3№020376
5788
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020377
5789
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
Мұрын тамшы дәрісі, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014018
5790
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014017
5791
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019106
5792
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
Мұрынға тамызатин дәрі, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019107
5793
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0.1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024229
5794
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
Мұрынға тамызатин дәрі,, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024230
5795
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016466
5796
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016465
5797
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
Балаларға арналған мұрынға тамызатын дәрі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014866
5798
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
Мұрын тамшысы, 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№009805
5799
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
Мұрынға тамызатин дәрі, 0.1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004937
5800
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014864
5801
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
Мұрынға арналған гель 0,05% 10 г
ҚР-ДЗ-5№014397
5802
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
Мұрынға арналған гель 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014398
5803
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
Дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020241
5804
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
Дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№020240
5805
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®Адванс
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024103
5806
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024105
5807
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко ментолмен
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024091
5808
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024092
5809
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№024093
5810
R01AA07
Ксилометазолин
Эвказолин® Аква
Мұрынға арналған спрей 1 мг/г 10 мл
ҚР-ДЗ-5№013223
5811
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
Дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019108
5812
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
Мұрынға арналған дозаланған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019109
5813
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
Мұрынға арналған спрей 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015114
5814
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
Мұрынға арналған спрей 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015115
5815
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Ментолмен және эвкалиптпен, мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл

РК-ЛС-3№020376
5788
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-3№020377
5789
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№014018
5790
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
капли назальные, 0,05 % 10 мл
РК-ЛС-5№014017
5791
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
капли назальные, 0,05% 10мл
РК-ЛС-5№019106
5792
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№019107
5793
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
капли назальные, 0.1 % 10 мл
РК-ЛС-5№024229
5794
R01AA07
Ксилометазолин
Назацис-ксило
капли назальные, 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024230
5795
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
капли назальные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№016466
5796
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№016465
5797
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
капли назальные для детей 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№014866
5798
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
капли назальные 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№009805
5799
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
капли назальные 0.1% 10 мл
РК-ЛС-5№004937
5800
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№014864
5801
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
Гель для носа 0,05% 10 г
РК-ЛС-5№014397
5802
R01AA07
Ксилометазолин
Галазолин®
Гель для носа 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№014398
5803
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
Спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№020241
5804
R01AA07
Ксилометазолин
Тизин®
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№020240
5805
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®Адванс
Спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024103
5806
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис® Адванс
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024105
5807
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко с ментолом
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024091
5808
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
Спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№024092
5809
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин® Эко
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№024093
5810
R01AA07
Ксилометазолин
Эвказолин® Аква
Спрей назальный 1 мг/г 10 мл
РК-ЛС-5№013223
5811
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
Спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№019108
5812
R01AA07
Ксилометазолин
Ксилометазолин-Тева
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№019109
5813
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
Спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№015114
5814
R01AA07
Ксилометазолин
Назаксил®
Спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№015115
5815
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Спрей назальный с ментолом и эвкалиптом 0,1% 10 мл

ҚР-ДЗ-5№023198
5816
R01AA07
Ксилометазолин
Доктор Тайсс Ринотайсс
Мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018495
5817
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
Мұрынға арналған дозаланған спрей ментолмен және эвкалиптпен 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003831
5818
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Мұрынға арналған спрей 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020373
5819
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Мұрынға арналған спрей 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-3№020374
5820
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Мұрынға арналған спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018449
5821
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Мұрынға арналған спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018449
5822
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018450
5823
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018450
5824
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Дозаланған мұрын спрейі 0,05% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018660
5825
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Дозаланған мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018660
5826
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018661
5827
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Дозаланған мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№018661
5828
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
Мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№004936
5829
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
Мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№004928
5830
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Мұрын спрейі 0,05% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№121853
5831
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Мұрын спрейі 0,1% по 15 мл
ҚР-ДЗ-5№121854
5832
R01AA07
Ксилометазолин
"Золотая звезда" спрейі
Мұрын спрейі 0,1% 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015763
5833
R01AA07
Ксилометазолин
ТИЗИН® БИО
Дозаланған мұрын спрейі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021454
5834
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин® Н
Мұрын спрейі 1 мг/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№015731
R01AD
Кортикостероидтар
R01AD01
Беклометазон
5835
R01AD01
Беклометазон
Насобек
Мұрын ішіне қолдануға арналған дозаланған спрей 50 мкг/доза 25 г (200 доз)
ҚР-ДЗ-5№004325
R01AD12
Флутиказон фуроаты
5836
R01AD12
Флутиказон фуроаты
Авамис®
Мұрынға арналған дозаланған спрей 27,5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№013177
R01AC03
Азеластин
5837
R01AC03
Азеластин
Аллергодил®
Мұрынға арналған дозаланған спрей 140 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№018990
R03
Бронх демікпесін емдеуге арналған препараттар
R03A
Ингаляциялық қолдануға арналған симпатомиметиктер
R03AC
Селективті бета-2-адреномиметиктер
R03AC02
Сальбутамол
5838
R03AC02
Сальбутамол
Вертасорт
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза 200 доза
ҚР-ДЗ-5№024316
5839
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 100 мкг/доза, 200 доз (12 млден)
ҚР-ДЗ-5№021286
5840
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин® тыныс алу ерітіндісі®
Небулайзерге арналған ерітінді 5 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№006081
5841
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза, 200 доз

РК-ЛС-5№023198
5816
R01AA07
Ксилометазолин
Доктор Тайсс Ринотайсс
Спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018495
5817
R01AA07
Ксилометазолин
Отривин
Спрей назальный, дозированный с ментолом и эвкалиптом 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№003831
5818
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-3№020373
5819
R01AA07
Ксилометазолин
Отризол-DF®
Спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-3№020374
5820
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Спрей назальный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№018449
5821
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№018449
5822
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Спрей назальный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018450
5823
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№018450
5824
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Спрей назальный дозированный 0,05% 10 мл
РК-ЛС-5№018660
5825
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Спрей назальный дозированный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№018660
5826
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№018661
5827
R01AA07
Ксилометазолин
Риномарис®
Спрей назальный дозированный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№018661
5828
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
Спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№004936
5829
R01AA07
Ксилометазолин
Ксимелин®
Спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№004928
5830
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Спрей назальный 0,05% 15 мл
РК-ЛС-5№121853
5831
R01AA07
Ксилометазолин
Снуп®
Спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№121854
5832
R01AA07
Ксилометазолин
Спрей Золотая звезда
Спрей назальный 0,1% 15 мл
РК-ЛС-5№015763
5833
R01AA07
Ксилометазолин
ТИЗИН® БИО
Спрей назальный дозированный 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№021454
5834
R01AA07
Ксилометазолин
Фармазолин® Н
Спрей назальный 1 мг/мл 15 мл
РК-ЛС-5№015731
R01AD
Кортикостероиды
R01AD01
Беклометазон
5835
R01AD01
Беклометазон
Насобек
спрей дозированный для интраназального применения 50 мкг/доза 25 г (200 доз)
РК-ЛС-5№004325
R01AD12
Флутиказон фуроат
5836
R01AD12
Флутиказон фуроат
Авамис®
спрей назальный дозированный 27,5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№013177
R01AC03
Азеластин
5837
R01AC03
Азеластин
Аллергодил®
спрей назальный дозированный 140 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№018990
R03
Препараты для лечения бронхиальной астмы
R03A
Симпатомиметики для ингаляционного применения
R03AC
Селективные бета-2-адреномиметики
R03AC02
Сальбутамол
5838
R03AC02
Сальбутамол
Вертасорт
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№024316
5839
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза, 200 доз (по 12 мл)
РК-ЛС-5№021286
5840
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин® дыхательный раствор®
раствор для небулайзера 5 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№006081
5841
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза, 200 доз

ҚР-ДЗ-5№000838
5842
R03AC02
Сальбутамол
Асталин
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№018791
5843
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019225
5844
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин®
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№004652
R03AC18
Индакатерол
5845
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 150 кг
ҚР-ДЗ-5№019852
5846
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 300 мкг
ҚР-ДЗ-5№019853
R03AC19
Олодатерол
5847
R03AC19
Олодатерол
Стриверди® Респимат®
Ингаляцияға арналған ерітінді 2,5 мкг/ингаляция 4 мл
ҚР-ДЗ-5№121771
R03AK
Симпатомиметиктердің кортикостероидтармен, антихолинергиялық препараттарды қоспағанда, басқа да препараттармен қосындысы
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
5848
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Асарис
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг, 60 Доза
ҚР-ДЗ-5№023781
5849
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Тевакомб
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25/50 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021533
5850
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Тевакомб
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/125 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021534
5851
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Тевакомб
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25/250 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021535
5852
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Асарис
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 Доза
ҚР-ДЗ-5№023783
5853
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 50 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023354
5854
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 125 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023355
5855
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Пефсал
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг, 250 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023356
5856
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 50
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/50 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023640
5857
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 125
Аэрозоль дозированный для ингаляций 25/125 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023641
5858
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серофло 250
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25/250 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023642
5859
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Сирдупла
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг/250 мкг
ҚР-ДЗ-5№024104
5860
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Сирдупла
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг/125 мкг
ҚР-ДЗ-5№024106
5861
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид™ Эвохалер™
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/250 мкг, 120 доз

РК-ЛС-5№000838
5842
R03AC02
Сальбутамол
Асталин
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№018791
5843
R03AC02
Сальбутамол
Сальбутамол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019225
5844
R03AC02
Сальбутамол
Вентолин®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№004652
R03AC18
Индакатерол
5845
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 150 мкг
РК-ЛС-5№019852
5846
R03AC18
Индакатерол
Онбрез® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 300 мкг
РК-ЛС-5№019853
R03AC19
Олодатерол
5847
R03AC19
Олодатерол
Стриверди® Респимат®
раствор для ингаляций 2,5 мкг/ингаляция 4 мл
РК-ЛС-5№121771
R03AK
Симпатомиметики в комбинации с кортикостероидами или другими препаратами, исключая антихолинергические препараты
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
5848
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Асарис
порошок для ингаляций дозированный 50 мкг/100 мкг, 60 Доза
РК-ЛС-5№023781
5849
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Тевакомб
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№021533
5850
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Тевакомб
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/125 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№021534
5851
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Тевакомб
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/250 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№021535
5852
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Асарис
порошок для ингаляций дозированный 50 мкг/500 мкг, 60 Доза
РК-ЛС-5№023783
5853
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023354
5854
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 125 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023355
5855
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Пефсал
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг, 250 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023356
5856
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серофло 50
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/50 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023640
5857
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серофло 125
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/125 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023641
5858
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серофло 250
аэрозоль дозированный для ингаляций, 25/250 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023642
5859
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Сирдупла
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг/250 мкг
РК-ЛС-5№024104
5860
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Сирдупла
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг/125 мкг
РК-ЛС-5№024106
5861
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид™ Эвохалер™
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25/250 мкг, 120 доз

ҚР-ДЗ-5№005356
5862
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид™ Эвохалер™
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/50 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005355
5863
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021051
5864
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салтрол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/250 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023484
5865
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003892
5866
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/500 мкг 12.5 мг препараттан (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№021590
5867
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/500 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022953
5868
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50мкг/500 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023369
5869
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50/250 мкг 12.5 мг препараттан (1 доза)
ҚР-ДЗ-5№021589
5870
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003891
5871
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022952
5872
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
ФЛУТИЭЙР-S 250
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ, ингалятормен жиынтықта
ҚР-ДЗ-5№020554
5873
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 250/50 мкг
ҚР-ДЗ-5№023368
5874
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид™ Эвохалер™
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25/125мкг по 120 доз
ҚР-ДЗ-5№005357
5875
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 25 мкг+125 мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021052
5876
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салтрол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/125 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023485
5877
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№003890
5878
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Салмерикс
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022951
5879
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Флусалио
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50мкг/100 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023367
5880
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Эйртек
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 25мкг+50мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№021053
5881
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Асарис
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 50 мкг/250 мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№023782
5882

РК-ЛС-5№005356
5862
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид™ Эвохалер™
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25/50 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№005355
5863
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021051
5864
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салтрол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/250 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№023484
5865
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/500 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№003892
5866
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
порошок для ингаляций, дозированный 50 мкг/500 мкг 12.5 мг препарата (1 доза)
РК-ЛС-5№021590
5867
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/500 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№022953
5868
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный 50мкг/500 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№023369
5869
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
ЭрФлюСал® Форспиро®
порошок для ингаляций, дозированный 50/250 мкг 12.5 мг препарата (1 доза)
РК-ЛС-5№021589
5870
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№003891
5871
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№022952
5872
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
ФЛУТИЭЙР-S 250
порошок для ингаляций в капсулах, в комплекте с ингалятором
РК-ЛС-5№020554
5873
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный, 250/50 мкг
РК-ЛС-5№023368
5874
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид™ Эвохалер™
аэрозоль для ингаляций дозированный 25/125мкг 120 доз
РК-ЛС-5№005357
5875
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25 мкг+125 мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021052
5876
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салтрол
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/125 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023485
5877
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Серетид® Мультидиск®
порошок для ингаляций 50 мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№003890
5878
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Салмерикс
порошок для ингаляций, дозированный 50 мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022951
5879
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Флусалио
порошок для ингаляций дозированный 50мкг/100 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№023367
5880
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Эйртек
аэрозоль для ингаляций, дозированный 25мкг+50мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№021053
5881
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Асарис
порошок для ингаляций дозированный 50 мкг/250 мкг, 60 доз
РК-ЛС-5№023782
5882

R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Проэйр Бронхиал
Ингаляциялық ұнтағы бар қатты капсулалар, ингалятормен 250 мкг/50 мкг
ҚР-ДЗ-5№022476
5883
R03AK06
Салметерол және Флутиказон
Проэйр Бронхиал
Ингаляциялық ұнтағы бар қатты капсулалар, ингалятормен 500 мкг/ 50 мкг
ҚР-ДЗ-5№022477
R03AK07
Формотерол және Будесонид
5884
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Эйрбуфо™ Форспиро®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 160мкг/4.5мкг/ доза
ҚР-ДЗ-5№024336
5885
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 160/4,5мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№011414
5886
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 160 мкг/4,5 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023571
5887
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Буфомикс Изихейлер
Ингаляцияға арналған ұнтақ 160/4,5 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5888
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Буфомикс Изихейлер
Ингаляцияға арналған ұнтақ 160/4,5 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5889
R03AK07
Формотерол және Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 320 мкг/9 мкг
ҚР-ДЗ-5№023572
5890
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 320/9 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№018526
5891
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 80/4,5 мкг/ доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№011413
5892
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 160/4,5 мкг/доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№011412
5893
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 80/4,5 мкг/ доза 60 доз
ҚР-ДЗ-5№011411
5894
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
Ингаляцияға арналған ұнтақ 160/4,5 мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5895
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
Ингаляцияға арналған ұнтақ 160/4,5 мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№022199
5896
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 80 мкг/4,5мкг, 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5897
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 80 мкг/4,5мкг, 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5898
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 80 мкг/4,5мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024141
5899
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 320мкг/9мкг. 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5900
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 320мкг/9мкг. 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5901
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 320мкг/9мкг. 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024139
5902
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Флусорт F

R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Проэйр Бронхиал
Твердые капсулы с ингаляционным порошком с ингалятором 250 мкг/50 мкг
РК-ЛС-5№022476
5883
R03AK06
Салметерол и Флутиказон
Проэйр Бронхиал
Твердые капсулы с ингаляционным порошком с ингалятором 500 мкг/ 50 мкг
РК-ЛС-5№022477
R03AK07
Формотерол и Будесонид
5884
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Эйрбуфо™ Форспиро®
порошок для ингаляций дозированный 160мкг/4.5мкг/ доза
РК-ЛС-5№024336
5885
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
порошок для ингаляций 160/4,5мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№011414
5886
R03AK07
Формотерол и Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
порошок для ингаляций дозированный 160 мкг/4,5 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023571
5887
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 160/4,5 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№022199
5888
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 160/4,5 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022199
5889
R03AK07
Формотерол и Будесонид
ДуоРесп Спиромакс
порошок для ингаляций дозированный, 320 мкг/9 мкг
РК-ЛС-5№023572
5890
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Порошок для ингаляций дозированный 320/9 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№018526
5891
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Порошок для ингаляций дозированный 80/4,5 мкг/ доза 120 доз
РК-ЛС-5№011413
5892
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Порошок для ингаляций дозированный 160/4,5 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№011412
5893
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт® Турбухалер®
Порошок для ингаляций дозированный 80/4,5 мкг/ доза 60 доз
РК-ЛС-5№011411
5894
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
порошок для ингаляций 160/4,5 мкг 60 доз
РК-ЛС-5№022199
5895
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Буфомикс Изихейлер
Порошок для ингаляций дозированный 160/4,5 мкг 120 доз
РК-ЛС-5№022199
5896
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 80 мкг/4,5мкг, дозировка 30 доз
РК-ЛС-5№024141
5897
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 80 мкг/4,5мкг, дозировка 60 доз
РК-ЛС-5№024141
5898
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 80 мкг/4,5мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024141
5899
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 320мкг/9мкг, дозировка 30
РК-ЛС-5№024139
5900
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 320мкг/9мкг, дозировка 60
РК-ЛС-5№024139
5901
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 320мкг/9мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024139
5902
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Флусорт F

Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 12 мкг+250 мкг/доза, 30 доз
ҚР-ДЗ-5№122155
5903
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Синекорт
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 200 мкг+6 мкг, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023628
5904
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 160мкг/4,5мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5905
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 160мкг/4,5мкг 60 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5906
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Формисонид
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ 160мкг/4,5мкг 120 доз
ҚР-ДЗ-5№024140
5907
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 160/4,5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023871
5908
R03AK07
Формотерол және Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 80/4,5 мкг/доза 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023870
R03AK08
Беклометазона дипропионат және формотерол фумараты
5909
R03AK08
Беклометазона дипропионат және формотерол фумараты
Фостер®
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 100мкг/6мкг/доза, 120 доз
ҚР-ДЗ-5№023940
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты
5910
R03AK10
Вилантерол және Флутиказон фуроаты
Релвар® Эллипта®
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 184мкг/22мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021462
5911
R03AK10
Вилантерол және Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 92мкг/22мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021461
R03AL
Кортикостероидтармен үш еселелік құрамдастары қоса алғанда, антихолинергиялық препараттармен құрамдас симпатомиметиктер
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
5912
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
Беродуал®
Ингаляцияға арналған ерітінді 500 мкг/250 мкг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014273
5913
R03AL01
Фенотерол мен Ипратропий бромиді
Беродуал® Н
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 10 мл, 200 доз
ҚР-ДЗ-5№010908
R03AL03
Вилантерол мен Умеклидиний бромиді
5914
R03AL03
Вилантерол мен Умеклидиний бромиді
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 22мкг/55мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№021600
R03AL04
Индакатерол малеаты мен Гликопирроний бромиді
5915
R03AL04
Индакатерол малеаты мен Гликопирроний бромиді
Ультибро™ Бризхалер®
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 110/50мкг
ҚР-ДЗ-5№121800
R03AL05
Формотерол және Аклидиний бромиді
5916
R03AL05
Формотерол және Аклидиний бромиді
Бримика® Дженуэйр®
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 340мкг/12мг
ҚР-ДЗ-5№022789
R03АL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
5917
R03АL06
Олодатерол мен Тиотропий бромиді
Спиолто® Респимат®
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляция, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№022545
R03B
Бронх демікпесін емдеуге арналған ингаляциялық қолданылатын басқа да препараттар
R03BA
Глюкокортикоидтар

порошок для ингаляций в капсулах, 12 мкг+250 мкг/доза, 30 доз
РК-ЛС-5№122155
5903
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Синекорт
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 200 мкг+6 мкг, 120 доз
РК-ЛС-5№023628
5904
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 160мкг/4,5мкг, дозировка 30 доз
РК-ЛС-5№024140
5905
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 160мкг/4,5мкг, дозировка 60 доз
РК-ЛС-5№024140
5906
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Формисонид
порошок для ингаляций дозированный 160мкг/4,5мкг, дозировка 120 доз
РК-ЛС-5№024140
5907
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
аэрозоль для ингаляции, дозированный 160/4,5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023871
5908
R03AK07
Формотерол и Будесонид
Симбикорт™ Рапихалер
аэрозоль для ингаляции, дозированный 80/4,5 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№023870
R03AK08
Беклометазона дипропионат и формотерола фумарат
5909
R03AK08
Беклометазона дипропионат и формотерола фумарат
Фостер®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 100мкг/6мкг/доза, 120 доз
РК-ЛС-5№023940
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
5910
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 184мкг/22мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021462
5911
R03AK10
Вилантерол и Флутиказона фуроат
Релвар® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 92мкг/22мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021461
R03AL
Симпатомиметики в комбинации с антихолинергическими препаратами, включая тройные комбинации с кортикостероидами
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
5912
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Беродуал®
раствор для ингаляций 500 мкг/250 мкг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№014273
5913
R03AL01
Фенотерол и Ипратропия бромид
Беродуал® Н
аэрозоль для ингаляций, дозированный 10 мл, 200 доз
РК-ЛС-5№010908
R03AL03
Вилантерола и Умеклидиния бромид
5914
R03AL03
Вилантерола и Умеклидиния бромид
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
порошок для ингаляций дозированный 22мкг/55мкг 30 доз
РК-ЛС-5№021600
R03AL04
Индакатерола малеат и Гликопиррония бромид
5915
R03AL04
Индакатерола малеат и Гликопиррония бромид
Ультибро™ Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 110/50мкг
РК-ЛС-5№121800
R03AL05
Формотерол и Аклидиния бромид
5916
R03AL05
Формотерол и Аклидиния бромид
Бримика® Дженуэйр®
порошок для ингаляций, 340мкг/12мг
РК-ЛС-5№022789
R03АL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
5917
R03АL06
Олодатерол и Тиотропия бромид
Спиолто® Респимат®
раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляций, 4 мл
РК-ЛС-5№022545
R03B
Другие препараты для ингаляционного применения для лечения бронхиальной астмы
R03BA
Глюкокортикоиды

R03BA01
Беклометазон
5918
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген250 мкг/доза по 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019759
5919
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген 100 мкг/доза 200 доз
ҚР-ДЗ-5№019758
R03BA02
Будесонид
5920
R03BA02
Будесонид
Бусонид
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 200мкг/доза 300 доз
ҚР-ДЗ-5№021143
5921
R03BA02
Будесонид
Будесонид
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 200 мкг
ҚР-ДЗ-5№023169
5922
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
Ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017365
5923
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
Ингаляцияға арналған дозаланған суспензия 0,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017366
5924
R03BA02
Будесонид
Кортимент
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар 9 мг
ҚР-ДЗ-5№023278
R03BA05
Флутиказон
5925
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид™ 250
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 250 мкг/доза 120 доза
ҚР-ДЗ-5№004663
5926
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид™ 125
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 125 мкг/доза 60 доза
ҚР-ДЗ-5№004664
5927
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид™ 50
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 50 мкг/доза 120 доза
ҚР-ДЗ-5№010057
R03BA07
Мометазон
5928
R03BA07
Мометазон
Назонекс®
Дозаланған мұрын спрейі 50мкг/доза 18 г (140 доз)
ҚР-ДЗ-5№014790
5929
R03BA07
Мометазон
Назонекс®
Дозаланған мұрын спрейі 50мкг/доза 10 г (60 доз)
ҚР-ДЗ-5№014790
5930
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 200 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№019961
5931
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 400 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№019962
R03BA08
Циклезонид
5932
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 160 мкг 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021018
5933
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль 80 мкг 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021017
R03BB
Холиноблокаторлар
R03BB01
Ипратропий бромиді
5934
R03BB01
Ипратропий бромиді
Ипросан
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль 20 мкг/доза
ҚР-ДЗ-5№023185
5935
R03BB01
Ипратропий бромиді
Атродил®
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 20 мкг/доза 10 мл
ҚР-ДЗ-5№023185
R03BB04
Тиотропий бромиді
5936
R03BB04
Тиотропий бромиді
Спирива® Респимат®
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта 2,5мкг 4 мл
ҚР-ДЗ-5№014869
5937
R03BB04
Тиотропий бромиді
Спирива®
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта 18 мкг
ҚР-ДЗ-5№010034
5938
R03BB04
Тиотропий бромиді
Теватропиум
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ингаляторымен жиынтықта 13 мкг
ҚР-ДЗ-5№023767
5939
R03BB04
Тиотропия бромид
Сривассо®
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта 18мкг

R03BA01
Беклометазон
5918
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом 250 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019759
5919
R03BA01
Беклометазон
Беклазон Эко Легкое Дыхание
аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом 100 мкг/доза 200 доз
РК-ЛС-5№019758
R03BA02
Будесонид
5920
R03BA02
Будесонид
Бусонид
аэрозоль для ингаляций дозированный 200мкг/доза 300 доз
РК-ЛС-5№021143
5921
R03BA02
Будесонид
Будесонид
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 200 мкг
РК-ЛС-5№023169
5922
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
суспензия для ингаляций дозированная 0,25 мг/мл
РК-ЛС-5№017365
5923
R03BA02
Будесонид
Пульмикорт®
суспензия для ингаляций дозированная 0,5 мг/мл
РК-ЛС-5№017366
5924
R03BA02
Будесонид
Кортимент
таблетки с пролонгированным высвобождением 9 мг
РК-ЛС-5№023278
R03BA05
Флутиказон
5925
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид™ 250
аэрозоль для ингаляций, дозированный 250 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№004663
5926
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид™ 125
аэрозоль для ингаляций, дозированный 125 мкг/доза 60 доз
РК-ЛС-5№004664
5927
R03BA05
Флутиказон
Фликсотид™ 50
аэрозоль для ингаляций, дозированный 50 мкг/доза 120 доз
РК-ЛС-5№010057
R03BA07
Мометазон
5928
R03BA07
Мометазон
Назонекс®
спрей назальный дозированный 50мкг/доза 18 г (140 доз)
РК-ЛС-5№014790
5929
R03BA07
Мометазон
Назонекс®
спрей назальный дозированный 50мкг/доза 10 г (60 доз)
РК-ЛС-5№014790
5930
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
Порошок для ингаляций 200 Микрограмм на дозу
РК-ЛС-5№019961
5931
R03BA07
Мометазон
Асманекс®
Порошок для ингаляций 400 Микрограмм на дозу
РК-ЛС-5№019962
R03BA08
Циклезонид
5932
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 160 мкг 5 мл
РК-ЛС-5№021018
5933
R03BA08
Циклезонид
Альвеско®
аэрозоль для ингаляций, дозированный 80 мкг 5 мл
РК-ЛС-5№021017
R03BB
Холиноблокаторы
R03BB01
Ипратропия бромид
5934
R03BB01
Ипратропия бромид
Ипросан
аэрозоль для ингаляций, дозированный 20 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№023185
5935
R03BB01
Ипратропия бромид
Атродил®
аэрозоль для ингаляций, дозированный, 20 мкг/доза 10 мл
РК-ЛС-5№023185
R03BB04
Тиотропия бромид
5936
R03BB04
Тиотропия бромид
Спирива® Респимат®
раствор для ингаляций 2,5мкг/ингаляция в комплекте с ингалятором Респимат® 4 мл
РК-ЛС-5№014869
5937
R03BB04
Тиотропия бромид
Спирива®
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер® 18 мкг
РК-ЛС-5№010034
5938
R03BB04
Тиотропия бромид
Теватропиум
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором 13 мкг
РК-ЛС-5№023767
5939
R03BB04
Тиотропия бромид
Сривассо®
капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер® 18мкг

ҚР-ДЗ-5№024283
R03BB05
Аклидиний бромиді
5940
R03BB05
Аклидиний бромиді
Бретарис® Дженуэйр®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 322 мкг/доз
ҚР-ДЗ-5№021283
5941
R03BB05
Аклидиний бромиді
Бретарис® Дженуэйр®
Ингаляцияға арналған ұнтақ 60 доз
ҚР-ДЗ-5№021282
R03BB06
Гликопирроний бромиді
5942
R03BB06
Гликопирроний бромиді
Сибри® Бризхалер®
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ50 мкг
ҚР-ДЗ-5№021604
R03BB07
Умеклидиний бромиді
5943
R03BB07
Умеклидиний бромиді
Инкруз® Эллипта®
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ 55 мкг 30 доз
ҚР-ДЗ-5№121756
R03D
Жүйелі қолданылатын арналған бронх демікпесін емдеуге арналған басқа да препараттар
R03DA
Ксантиннің туындылары
R03DA04
Теофиллин
5944
R03DA04
Теофиллин
Теотард
Босап шығуы өзгертілген капсулалар 350 мг
ҚР-ДЗ-5№021487
5945
R03DA04
Теофиллин
Теотард
Босап шығуы өзгертілген капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021486
5946
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР 300
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 300 мг
ҚР-ДЗ-5№009964
5947
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР 100
Босап шығуы ұзартылған капсулалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№005568
5948
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР 200
Босап шығуы ұзартылған капсулалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№009963
R03DA05
Аминофиллин
5949
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 24 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019836
5950
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№019292
5951
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Таблеткалар 0,15 г
ҚР-ДЗ-5№019359
5952
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№015553
5953
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 24 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018340
5954
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Инъекцияға арналған ерітінді 2,4% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№000096
5955
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
Таблеткалар 150 мг
ҚР-ДЗ-5№000126
R03DC
Лейкотриенді рецепторлардың антагонисттері
R03DC03
Монтелукаст
5956
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
Шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018861
5957
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№018869
5958
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№005672
5959
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№018860
5960
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№005671
5961
R03DC03
Монтелукаст
Глемонт
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№021204
5962
R03DC03
Монтелукаст
Глемонт Шайнайтын таблеткалар
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№021515
5963
R03DC03
Монтелукаст
Глемонт Шайнайтын таблеткалар
Шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021516
5964
R03DC03
Монтелукаст
М-КАСТ
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№121867
5965
R03DC03
Монтелукаст
М-КАСТ
Шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121868
5966
R03DC03
Монтелукаст
Диффалон
Шайнайтын таблеткалар 4 мг

РК-ЛС-5№024283
R03BB05
Аклидиния бромид
5940
R03BB05
Аклидиния бромид
Бретарис® Дженуэйр®
порошок для ингаляций 322 мкг/доз
РК-ЛС-5№021283
5941
R03BB05
Аклидиния бромид
Бретарис® Дженуэйр®
порошок для ингаляций 60 доз
РК-ЛС-5№021282
R03BB06
Гликопиррония бромид
5942
R03BB06
Гликопиррония бромид
Сибри® Бризхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 50 мкг
РК-ЛС-5№021604
R03BB07
Умеклидиния бромид
5943
R03BB07
Умеклидиния бромид
Инкруз® Эллипта®
порошок для ингаляций дозированный 55 мкг 30 доз
РК-ЛС-5№121756
R03D
Другие препараты для лечения бронхиальной астмы для системного применения
R03DA
Производные ксантина
R03DA04
Теофиллин
5944
R03DA04
Теофиллин
Теотард
капсулы с модифицированным высвобождением 350 мг
РК-ЛС-5№021487
5945
R03DA04
Теофиллин
Теотард
капсулы с модифицированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№021486
5946
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР 300
капсулы с пролонгированным высвобождением 300 мг
РК-ЛС-5№009964
5947
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР 100
капсулы с пролонгированным высвобождением 100 мг
РК-ЛС-5№005568
5948
R03DA04
Теофиллин
Теофил® СР 200
капсулы с пролонгированным высвобождением 200 мг
РК-ЛС-5№009963
R03DA05
Аминофиллин
5949
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для внутривенного введения 24 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№019836
5950
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№019292
5951
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 0,15 г
РК-ЛС-5№019359
5952
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№015553
5953
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для внутривенного введения, 24 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№018340
5954
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
раствор для инъекций 2,4% 5 мл
РК-ЛС-5№000096
5955
R03DA05
Аминофиллин
Эуфиллин
таблетки 150 мг
РК-ЛС-5№000126
R03DC
Антагонисты лейкотриеновых рецепторов
R03DC03
Монтелукаст
5956
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№018861
5957
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
таблетка, покрытая пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№018869
5958
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№005672
5959
R03DC03
Монтелукаст
Асменол
Таблетки жевательные 4 мл
РК-ЛС-5№018860
5960
R03DC03
Монтелукаст
Айролукаст®
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№005671
5961
R03DC03
Монтелукаст
Глемонт
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№021204
5962
R03DC03
Монтелукаст
Глемонт таблетки жевательные
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№021515
5963
R03DC03
Монтелукаст
Глемонт таблетки жевательные
Таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№021516
5964
R03DC03
Монтелукаст
М-КАСТ
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№121867
5965
R03DC03
Монтелукаст
М-КАСТ
Таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№121868
5966
R03DC03
Монтелукаст
Диффалон
Таблетки жевательные 4 мг

ҚР-ДЗ-5№019251
5999
R03DC03
Монтелукаст
Монтигет
Шайнайтын таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№017688
6000
R03DC03
Монтелукаст
Дивлаксин
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022657
6001
R03DC03
Монтелукаст
Митека
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№013044
6002
R03DC03
Монтелукаст
Монтигет
Педиатриялық түйіршіктер 4 мг
ҚР-ДЗ-5№017721
6003
R03DC03
Монтелукаст
Монтигет
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№017689
6004
R03DC03
Монтелукаст
Бризези
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-5№020776
6005
R03DC03
Монтелукаст
Класт® 4
Шайнайтын таблеткалар 4 мг
ҚР-ДЗ-3№019641
6006
R03DC03
Монтелукаст
Дивлаксин
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг
ҚР-ДЗ-5№022656
R03DX
Жүйелі қолданылатын бронх демікпесін емдеуге арналған өзге препараттар
R03DX05
Омализумаб
6007
R03DX05
Омализумаб
Ксолар®
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта 150 мг
ҚР-ДЗ-5№121775
R03DX07
Рофлумиласт
6008
R03DX07
Рофлумиласт
Рофилас
Таблеткалар 0,5мг
ҚР-ДЗ-5№022751
6009
R03DX07
Рофлумиласт
Даксас
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 0,5 мг
ҚР-ДЗ-5№017931
R05
Жөтел және тұмау аурулары кезінде қолданылатын препараттар
R05C
Жөтелге қарсы препараттармен қосындысын қоспағанда, қақырық шығаратын препараттар
R05CB
Муколитики
R05CB01
Ацетилцистеин
орфандық
6010
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№020416
6011
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020416
6012
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Ішуге арналған ерітінді 40 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№020417
6013
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Актив
Ішке қабылдауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024042
6014
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® юниор
Ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121847
6015
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ®
Ішуге арналған ерітінді 20 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№121848
6016
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг по 3 г
ҚР-ДЗ-5№012523
6017
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦ Тева
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№015780
6018
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
Көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№012367
6019
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 100 мг
ҚР-ДЗ-5№121746
6020
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№121747
6021
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦ Тева
Көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№019101
6022
R05CB01
Ацетилцистеин
ТРАКТУС
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№023469
6023
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Хот Дринк
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020785
6024
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Инъекцияға арналған ерітінді и ингаляций 100 мг/мл

РК-ЛС-5№019251
5999
R03DC03
Монтелукаст
Монтигет
Таблетки жевательные 5 мг
РК-ЛС-5№017688
6000
R03DC03
Монтелукаст
Дивлаксин
Таблетки жевательные, 5 мг
РК-ЛС-5№022657
6001
R03DC03
Монтелукаст
Митека
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№013044
6002
R03DC03
Монтелукаст
Монтигет
Гранулы 4 мг
РК-ЛС-5№017721
6003
R03DC03
Монтелукаст
Монтигет
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№017689
6004
R03DC03
Монтелукаст
Бризези
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-5№020776
6005
R03DC03
Монтелукаст
Класт® 4
Таблетки жевательные 4 мг
РК-ЛС-3№019641
6006
R03DC03
Монтелукаст
Дивлаксин
Таблетки жевательные, 4 мг
РК-ЛС-5№022656
R03DX
Прочие препараты для лечения бронхиальной астмы для системного применения
R03DX05
Омализумаб
6007
R03DX05
Омализумаб
Ксолар®
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем 150 мг
РК-ЛС-5№121775
R03DX07
Рофлумиласт
6008
R03DX07
Рофлумиласт
Рофилас
таблетки 0,5мг
РК-ЛС-5№022751
6009
R03DX07
Рофлумиласт
Даксас
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,5 мг
РК-ЛС-5№017931
R05
Препараты, применяемые при кашле и простудных заболеваниях
R05C
Отхаркивающие препараты, исключая комбинации с противокашлевыми препаратами
R05CB
Муколитики
R05CB01
Ацетилцистеин
орфанный
6010
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Раствор для приема внутрь 20 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№020416
6011
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Раствор для приема внутрь 20 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№020416
6012
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Раствор для приема внутрь 40 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№020417
6013
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Актив
Порошок для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№024042
6014
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® юниор
Раствор для приема внутрь 20 мг/мл 100 мл
РК-ЛС-5№121847
6015
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ®
Раствор для приема внутрь 20 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№121848
6016
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг 3 г
РК-ЛС-5№012523
6017
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦ Тева
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№015780
6018
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
Таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№012367
6019
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 100 мг
РК-ЛС-5№121746
6020
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№121747
6021
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦ Тева
Таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№019101
6022
R05CB01
Ацетилцистеин
ТРАКТУС
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№023469
6023
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® Хот Дринк
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№020785
6024
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Раствор для инъекций и ингаляций 100 мг/мл

ҚР-ДЗ-5№018165
6025
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
Көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024121
6026
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 200 мг
ҚР-ДЗ-5№024132
6027
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
ҚР-ДЗ-5№024133
6028
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
Көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№021302
6029
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№016795
6030
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 100
Көпіршитін таблеткалар 100 мг
ҚР-ДЗ-5№021482
6031
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
Көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№021483
6032
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер 200 мг
ҚР-ДЗ-5№014693
6033
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
Көпіршитін таблеткалар 600 мг
ҚР-ДЗ-5№020342
6034
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
Көпіршитін таблеткалар 200 мг
ҚР-ДЗ-5№020341
R05CB03
Карбоцистеин
6035
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
Капсулалар 375 мг
ҚР-ДЗ-5№011519
6036
R05CB03
Карбоцистеин
Флюдитек
Шәрбат, 5 %
ҚР-ДЗ-5№014412
6037
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
Шәрбат 120 мл
ҚР-ДЗ-5№011518
6038
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
Балаларға арналған шәрбат по 120 мл
ҚР-ДЗ-5№011517
R05CB06
Амброксол
6039
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
Шәрбат 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013687
6040
R05CB06
Амброксол
Лазолван® МАКС
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар 75 мг
ҚР-ДЗ-5№020767
6041
R05CB06
Амброксол
Амбробене 75 мг
Ретард капсулалар75 мг
ҚР-ДЗ-5№013173
6042
R05CB06
Амброксол
Флавамед® балаларға арналған жөтелге қарсы ерiтiндi
Ішуге арналған ерітінді 15 мг/5 мл
ҚР-ДЗ-5№005753
6043
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
Таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№004013
6044
R05CB06
Амброксол
Флавамед® Форте
Көпіршитін таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№017738
6045
R05CB06
Амброксол
Бронхобрю Муко
Шәрбат 6 мг/1 мл
ҚР-ДЗ-5№122105
6046
R05CB06
Амброксол
Амбробене
Ерітінді7,5 мг/мл 40 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
6047
R05CB06
Амброксол
Амбро®
Ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 7,5 мг/мл 40 мл
ҚР-ДЗ-5№020013
6048
R05CB06
Амброксол
Лазолван
Ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді 15мг/2мл
ҚР-ДЗ-5№016719
6049
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
Ерітінді 7,5мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
6050
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
Ерітінді 7,5мг/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№004023
6051
R05CB06
Амброксол
Амбробене
Инъекцияға арналған ерітінді 15 мг/2 мл
ҚР-ДЗ-5№004010
6052
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
Шәрбат, 30 мг/5 мл, 150 мл
ҚР-ДЗ-5№016348
6053
R05CB06
Амброксол
Лазолекс
Инъекцияға арналған ерітінді 7,5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№021434
6054
R05CB06
Амброксол
Амброксол
Таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№003443
6055
R05CB06
Амброксол
Мукекс
Таблеткалар 30 мг
ҚР-ДЗ-5№016301
6056
R05CB06
Амброксол
Амбро®
Шәрбат 30мг/5мл 100мл

РК-ЛС-5№018165
6025
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
Таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№024121
6026
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№024132
6027
R05CB01
Ацетилцистеин
Ацетилцистеин Вива Фарм
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь 600 мг
РК-ЛС-5№024133
6028
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 600
Таблетки шипучие, 600 мг
РК-ЛС-5№021302
6029
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№016795
6030
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 100
Таблетки шипучие 100 мг
РК-ЛС-5№021482
6031
R05CB01
Ацетилцистеин
АЦЦ® 200
Таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№021483
6032
R05CB01
Ацетилцистеин
Флуимуцил
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь 200 мг
РК-ЛС-5№014693
6033
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
Таблетки шипучие 600 мг
РК-ЛС-5№020342
6034
R05CB01
Ацетилцистеин
Асиброкс
Таблетки шипучие 200 мг
РК-ЛС-5№020341
R05CB03
Карбоцистеин
6035
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
Капсулы 375 мг
РК-ЛС-5№011519
6036
R05CB03
Карбоцистеин
Флюдитек
Сироп, 5 %
РК-ЛС-5№014412
6037
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
Сироп 120 мл
РК-ЛС-5№011518
6038
R05CB03
Карбоцистеин
Мукосол
Сироп для детей 120 мл
РК-ЛС-5№011517
R05CB06
Амброксол
6039
R05CB06
Амброксол
БРОНХОРУС
Сироп 3 мг/мл
РК-ЛС-5№013687
6040
R05CB06
Амброксол
Лазолван® МАКС
Капсулы с пролонгированным высвобождением 75 мг
РК-ЛС-5№020767
6041
R05CB06
Амброксол
Амбробене 75 мг
Капсулы ретарди 75 мг
РК-ЛС-5№013173
6042
R05CB06
Амброксол
Флавамед® раствор от кашля для детей
Раствор для приема внутрь 15 мг/5 мл
РК-ЛС-5№005753
6043
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
Таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№004013
6044
R05CB06
Амброксол
Флавамед® Форте
Таблетки шипучие 60 мг
РК-ЛС-5№017738
6045
R05CB06
Амброксол
Бронхобрю Муко
Сироп 6 мг/1 мл
РК-ЛС-5№122105
6046
R05CB06
Амброксол
Амбробене
Раствор 7,5 мг/мл во флаконе 40 мл
РК-ЛС-5№004023
6047
R05CB06
Амброксол
Амбро®
Раствор для приема внутрь и ингаляций 7,5 мг/мл во флаконе 40 мл
РК-ЛС-5№020013
6048
R05CB06
Амброксол
Лазолван
Раствор для приема внутрь и ингаляций во флаконе 15мг/2мл
РК-ЛС-5№016719
6049
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
Раствор 7,5мг/мл во флаконе 100мл
РК-ЛС-5№004023
6050
R05CB06
Амброксол
Амбробене®
Раствор 7,5мг/мл во флаконе 40мл
РК-ЛС-5№004023
6051
R05CB06
Амброксол
Амбробене
Раствор для инъекций 15 мг/2 мл
РК-ЛС-5№004010
6052
R05CB06
Амброксол
СЕКРАЗОЛ®
Сироп, 30 мг/5 мл, 150 мл
РК-ЛС-5№016348
6053
R05CB06
Амброксол
Лазолекс
Раствор для инъекций 7,5 мг/мл
РК-ЛС-5№021434
6054
R05CB06
Амброксол
Амброксол
Таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№003443
6055
R05CB06
Амброксол
Мукекс
Таблетки 30 мг
РК-ЛС-5№016301
6056
R05CB06
Амброксол
Амбро®
Сироп 30мг/5мл 100мл

Ингаляцияға арналған ерітінді, 2,5 мг/2,5 мл
орфандық
R05CB15
Эрдостеин
6093
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус
Капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№021005
6094
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус
Капсулалар, 150 мг
ҚР-ДЗ-5№021006
6095
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин®
Капсулалар, 300 мг
ҚР-ДЗ-5№013529
6096
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер 175 мг/5 мл по 50 г
ҚР-ДЗ-5№013171
R06
Жүйелі қолдануға арналған антигистаминдік препараттар
R06AA
Аминоалкильді эфирлер
R06AA02
Дифенгидрамин
6097
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
Инъекцияға арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№000964
6098
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол-Дарница
Таблеткалар 50 мг
ҚР-ДЗ-5№015098
6099
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
Инъекцияға арналған ерітінді 1%, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№010372
6100
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді 10 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№022473
6101
R06AA02
Дифенгидрамин
Дермодрин
Ішуге арналған ерітінді100 мл
ҚР-ДЗ-5№022658
R06AA04
Клемастин
6102
R06AA04
Клемастин
Тавегил
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№005090
R06AC
Алмастырылған этилендиаминдер
R06AC03
Хлоропирамин
6103
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
Таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№015728
6104
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
Инъекцияға арналған ерітінді 20 мг/мл, 1 мл
ҚР-ДЗ-5№015727
6105
R06AC03
Хлоропирамин
Антигистин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл 1 мл
ҚР-ДЗ-5№021622
6106
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергопресс
Инъекцияға арналған ерітінді 2% по 1 мл
ҚР-ДЗ-3№021453
6107
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергозан®
Қабықпен қапталған таблеткалар 25 мг
ҚР-ДЗ-5№011297
R06AD
Фенотиазин туындылары
R06AD02
Прометазин
6108
R06AD02
Прометазин
Пипольфен®
Инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№014671
R06AE
Пиперазин туындылары
R06AE07
Цетиризин
6109
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№012050
6110
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№014618
6111
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
Ішуге арналған тамшылар 10мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№014619
6112
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
Ішуге арналған тамшылар 10мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№121896
6113
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
Ішуге арналған тамшылар 10мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№121896
6114
R06AE07
Цетиризин
Терикс
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№121995
6115
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
Ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№023085
6116
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
Ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№019492
6117
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№003698
6118
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№019361
6119
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010523
6120

Раствор для ингаляций, 2,5 мг/2,5 мл
орфанный
R05CB15
Эрдостеин
6093
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус
Капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№021005
6094
R05CB15
Эрдостеин
Муцитус
Капсулы, 150 мг
РК-ЛС-5№021006
6095
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин®
Капсулы, 300 мг
РК-ЛС-5№013529
6096
R05CB15
Эрдостеин
Эрмуцин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 175 мг/5 мл 50 г
РК-ЛС-5№013171
R06
Антигистаминные препараты для системного применения
R06AA
Аминоалкильные эфиры
R06AA02
Дифенгидрамин
6097
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
Раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№000964
6098
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол-Дарница
Таблетки 50 мг
РК-ЛС-5№015098
6099
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
Раствор для инъекций 1%, 1 мл
РК-ЛС-5№010372
6100
R06AA02
Дифенгидрамин
Димедрол
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения 10 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№022473
6101
R06AA02
Дифенгидрамин
Дермодрин
Раствор для приема внутрь 100 мл
РК-ЛС-5№022658
R06AA04
Клемастин
6102
R06AA04
Клемастин
Тавегил
Таблетки, 1 мг
РК-ЛС-5№005090
R06AC
Этилендиамины замещенные
R06AC03
Хлоропирамин
6103
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
Таблетки 25 мг
РК-ЛС-5№015728
6104
R06AC03
Хлоропирамин
Супрастин®
Раствор для инъекций 20 мг/мл, 1 мл
РК-ЛС-5№015727
6105
R06AC03
Хлоропирамин
Антигистин
Раствор для инъекций, 20 мг/мл 1 мл
РК-ЛС-5№021622
6106
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергопресс
Раствор для инъекций 2% 1 мл
РК-ЛС-3№021453
6107
R06AC03
Хлоропирамин
Аллергозан®
Таблетки, покрытые оболочкой 25 мг
РК-ЛС-5№011297
R06AD
Производные фенотиазина
R06AD02
Прометазин
6108
R06AD02
Прометазин
Пипольфен®
раствор для инъекций, 25 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№014671
R06AE
Производные пиперазина
R06AE07
Цетиризин
6109
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№012050
6110
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
Таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№014618
6111
R06AE07
Цетиризин
Парлазин®
Капли для приема внутрь 10мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№014619
6112
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
Капли для приема внутрь 10мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№121896
6113
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
Капли для приема внутрь 10мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№121896
6114
R06AE07
Цетиризин
Терикс
Таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№121995
6115
R06AE07
Цетиризин
Цетиризин
Капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№023085
6116
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
Капли для приема внутрь 10 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№019492
6117
R06AE07
Цетиризин
Цетрин®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№003698
6118
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
Таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№019361
6119
R06AE07
Цетиризин
Зиртек®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№010523
6120

R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023593
6121
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
Ішілетін ерітінді, 1 мг/1 мл, 120 мл
ҚР-ДЗ-5№021027
6122
R06AE07
Цетиризин
Носмин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004043
6123
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№020863
6124
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
Ішуге арналған тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№017858
6125
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
Тамшылар 10 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№004167
6126
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
Шәрбат 60 мл
ҚР-ДЗ-5№024094
6127
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
Шәрбат 5 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№011928
6128
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
Шәрбат 5 мг/5 мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№011928
6129
R06AE07
Цетиризин
Терикс
Шәрбат 5мг/5мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№121996
R06AE09
Левоцетиризин
6130
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
Ішуге арналған тамшыдәрі 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016542
6131
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№016541
6132
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
Ішуге арналған тамшылар 5 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№014453
6133
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№014977
6134
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист аллергия
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121809
6135
R06AE09
Левоцетиризин
Цезера®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№122032
6136
R06AE09
Левоцетиризин
Цетло
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022808
6137
R06AE09
Левоцетиризин
Цетримак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022814
6138
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023168
6139
R06AE09
Левоцетиризин
Зодак® Экспресс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023460
6140
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023582
6141
R06AE09
Левоцетиризин
Леваризин
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020430
6142
R06AE09
Левоцетиризин
L-Цет®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№015743
6143
R06AE09
Левоцетиризин
Аллер-Нол
Ауыз қуысында ұсақталатын үлбір 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023971
6144
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист
Ішуге арналған ерітінді 0,5 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№022583
R06AX
Жүйелі қолдануға арналған өзге антигистаминді препараттар
R06AX13
Лоратадин
6145
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
Шәрбат, 1 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№016144
6146
R06AX13
Лоратадин
Лорактив™
Таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№016199
6147
R06AX13
Лоратадин
ЛОРИЗАН®
Таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№004314
6148
R06AX13
Лоратадин
Ломилан®
Таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№010751
6149
R06AX13
Лоратадин
Кларисан
Таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№023488
6150
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
Таблеткалар, 10 мг
ҚР-ДЗ-5№013886
6151
R06AX13
Лоратадин
Лоризан
Шәрбат по 100 мл

R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№023593
6121
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
Раствор оральный, 1 мг/1 мл, 120 мл
РК-ЛС-5№021027
6122
R06AE07
Цетиризин
Носмин®
Таблетки, покрытые оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№004043
6123
R06AE07
Цетиризин
Цветокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг
РК-ЛС-5№020863
6124
R06AE07
Цетиризин
Ролиноз
Капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№017858
6125
R06AE07
Цетиризин
Зодак®
Капли 10 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№004167
6126
R06AE07
Цетиризин
Новэкс Цетиризин
Сироп 60 мл
РК-ЛС-5№024094
6127
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
Сироп 5 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№011928
6128
R06AE07
Цетиризин
Зетринал®
Сироп 5 мг/5 мл 200 мл
РК-ЛС-5№011928
6129
R06AE07
Цетиризин
Терикс
Сироп 5мг/5мл 100 мл
РК-ЛС-5№121996
R06AE09
Левоцетиризин
6130
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
Капли для приема внутрь 20 мл
РК-ЛС-5№016542
6131
R06AE09
Левоцетиризин
Поллезин®
Таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№016541
6132
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
Капли для приема внутрь, 5 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№014453
6133
R06AE09
Левоцетиризин
Ксизал
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№014977
6134
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист аллергия
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121809
6135
R06AE09
Левоцетиризин
Цезера®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№122032
6136
R06AE09
Левоцетиризин
Цетло
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022808
6137
R06AE09
Левоцетиризин
Цетримак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№022814
6138
R06AE09
Левоцетиризин
Аллервэй
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023168
6139
R06AE09
Левоцетиризин
Зодак® Экспресс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023460
6140
R06AE09
Левоцетиризин
Левосетил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023582
6141
R06AE09
Левоцетиризин
Леваризин
Таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020430
6142
R06AE09
Левоцетиризин
L-Цет®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№015743
6143
R06AE09
Левоцетиризин
Аллер-Нол
Пленки диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№023971
6144
R06AE09
Левоцетиризин
Контрахист
Раствор для орального применения 0,5 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№022583
R06AX
Прочие антигистаминные препараты для системного применения
R06AX13
Лоратадин
6145
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
Сироп, 1 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№016144
6146
R06AX13
Лоратадин
Лорактив™
Таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№016199
6147
R06AX13
Лоратадин
ЛОРИЗАН®
Таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№004314
6148
R06AX13
Лоратадин
Ломилан®
Таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№010751
6149
R06AX13
Лоратадин
Кларисан
Таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№023488
6150
R06AX13
Лоратадин
Кларитин®
Таблетки, 10 мг
РК-ЛС-5№013886
6151
R06AX13
Лоратадин
Лоризан
Сироп 100 мл

ҚР-ДЗ-5№016641
6152
R06AX13
Лоратадин
Лоратал®
Таблеткалар 10 мг
ҚР-ДЗ-5№005332
R06AX17
Кетотифен
6153
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№006314
6154
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен Софарма
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№012558
6155
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№020721
6156
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
Таблеткалар 1 мг
ҚР-ДЗ-5№015825
R06AX26
Фексофенадин
6157
R06AX26
Фексофенадин
Телфаст®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№016273
6158
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 120
Қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№010710
6159
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 180
Қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг
ҚР-ДЗ-5№010711
6160
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№014170
6161
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг
ҚР-ДЗ-5№014172
6162
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 60 мг
ҚР-ДЗ-5№014176
R06AX27
Дезлоратадин
6163
R06AX27
Дезлоратадин
Софалор®
Ішуге арналған ерітінді0.5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024193
6164
R06AX27
Дезлоратадин
Лорада ОДТ
Ауыз қуысында ұнтақталынатын таблеткалар5 мг
ҚР-ДЗ-5№020110
6165
R06AX27
Дезлоратадин
Делорикс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023933
6166
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
Шәрбат 0,5 мг /мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№023803
6167
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
Шәрбат 0,5 мг /мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№023803
6168
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
Шәрбат 0,5 мг /мл 150 мл
ҚР-ДЗ-5№023803
6169
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
Ішуге арналған шәрбат 2,5 мг/5мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022936
6170
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
Соруға арналған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№022158
6171
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
Ішілетін ерітінді 0,5мг/мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№121874
6172
R06AX27
Дезлоратадин
Лордестин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019160
6173
R06AX27
Дезлоратадин
Эриус®
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№005524
6174
R06AX27
Дезлоратадин
Эдем
Қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019801
6175
R06AX27
Дезлоратадин
Дезрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№020284
6176
R06AX27
Дезлоратадин
Блогир-3
Ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 60 мл
ҚР-ДЗ-5№022192
6177
R06AX27
Дезлоратадин
Блогир-3
Ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№022192
6178
R06AX27
Дезлоратадин
Дорал
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121951
6179
R06AX27
Дезлоратадин
Лордес®
Шәрбат 2,5 мг/5 мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018984
6180
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
Ішілетін ерітінді 0,50 мг/мл 120 мл
ҚР-ДЗ-5№021517
6181
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№023094
6182
R06AX27
Дезлоратадин
Лордес®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№018988

РК-ЛС-5№016641
6152
R06AX13
Лоратадин
Лоратал®
Таблетки 10 мг
РК-ЛС-5№005332
R06AX17
Кетотифен
6153
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
Таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№006314
6154
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен Софарма
Таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№012558
6155
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
Таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№020721
6156
R06AX17
Кетотифен
Кетотифен
Таблетки 1 мг
РК-ЛС-5№015825
R06AX26
Фексофенадин
6157
R06AX26
Фексофенадин
Телфаст®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№016273
6158
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 120
Таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№010710
6159
R06AX26
Фексофенадин
ФЕКСОФЕН-сановель 180
Таблетки, покрытые оболочкой, 180 мг
РК-ЛС-5№010711
6160
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№014170
6161
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг
РК-ЛС-5№014172
6162
R06AX26
Фексофенадин
Фексет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 60 мг
РК-ЛС-5№014176
R06AX27
Дезлоратадин
6163
R06AX27
Дезлоратадин
Софалор®
Раствор для приема внутрь 0.5 мг/мл
РК-ЛС-5№024193
6164
R06AX27
Дезлоратадин
Лорада ОДТ
Таблетки, диспергируемые в полости рта 5 мг
РК-ЛС-5№020110
6165
R06AX27
Дезлоратадин
Делорикс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№023933
6166
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
Сироп 0,5 мг /мл 60 мл
РК-ЛС-5№023803
6167
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
Сироп 0,5 мг /мл 120 мл
РК-ЛС-5№023803
6168
R06AX27
Дезлоратадин
Зилета®
Сироп 0,5 мг /мл 150 мл
РК-ЛС-5№023803
6169
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
сироп для приема внутрь 2,5 мг/5мл 60 мл
РК-ЛС-5№022936
6170
R06AX27
Дезлоратадин
БЛОГИР-3
Таблетки для рассасывания 5 мг
РК-ЛС-5№022158
6171
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
Раствор оральный 0,5мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№121874
6172
R06AX27
Дезлоратадин
Лордестин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№019160
6173
R06AX27
Дезлоратадин
Эриус®
Таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№005524
6174
R06AX27
Дезлоратадин
Эдем
Таблетки, покрытые оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№019801
6175
R06AX27
Дезлоратадин
Дезрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№020284
6176
R06AX27
Дезлоратадин
Блогир-3
Раствор оральный 0,50 мг/мл 60 мл
РК-ЛС-5№022192
6177
R06AX27
Дезлоратадин
Блогир-3
Раствор оральный 0,50 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№022192
6178
R06AX27
Дезлоратадин
Дорал
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№121951
6179
R06AX27
Дезлоратадин
Лордес®
Сироп 2,5 мг/5 мл 100 мл
РК-ЛС-5№018984
6180
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
оральный раствор 0,50 мг/мл 120 мл
РК-ЛС-5№021517
6181
R06AX27
Дезлоратадин
Эслотин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№023094
6182
R06AX27
Дезлоратадин
Лордес®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№018988

6183
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
ҚР-ДЗ-5№021408
6184
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№121876
6185
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлор®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг
ҚР-ДЗ-5№019618
6186
R06AX29
Биластин
Никсар®
Таблеткалар 20 мг
ҚР-ДЗ-5№020369
R07
Тыныс алу ағзаларының ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
R07AA
Өкпе сурфактанттары
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
6187
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Куросурф®
Эндотрахеалді енгізуге арналған суспензия 80 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018178
6188
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Альвеофакт®
Эндотрахеалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 45 мг/мл, 108 мг
ҚР-ДЗ-5№018881
6189
R07AA02
Табиғи фосфолипидтер
Альвеофакт®
Эндотрахеалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта 45 мг/мл, 54 мг
ҚР-ДЗ-5№018880
R07AA30
Өкпе сурфактанттары аралас препарат
6190
R07AA30
Өкпе сурфактанттары аралас препарат
Сурванта
Интратрахеалды енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл, 4 мл
ҚР-ДЗ-5№018123
6191
R07AA30
Өкпе сурфактанттары аралас препарат
Сурванта
Интратрахеалды енгізуге арналған суспензия 25 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№018124
R07AB
Аммиак
6192
R07AB
Аммиак
Аммиак
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
6193
R07AB
Аммиак
Аммиак
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді 10% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№003180
6194
R07AB
Аммиак
Аммиактың концентрацияланған ерітіндісі
Ерітінді 30 л
ҚР-ДЗ-5№023648
6195
R07AB
Аммиак
Аммиак ерітіндісі 10 %
Ерітінді 10 %
ҚР-ДЗ-5№003289
6196
R07AB
Аммиак
Аммиак
Ерітінді 10 %
ҚР-ДЗ-5№016190
S
Сезім мүшелерінің ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01
Көз ауруларын емдеуге арналған препараттар
S01A
Микробқа қарсы препараттар
S01AA
Антибиотиктер
S01AA01
Хлорамфеникол
6197
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
Көзге тамызатын дәрі 0,25%
ҚР-ДЗ-5№013203
6198
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
Көзге тамызатын дәрі 0,25%
ҚР-ДЗ-5№003991
6199
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-опти®
Көзге тамызатын дәрі 0,25%
ҚР-ДЗ-5№016328
6200
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-опти®
Көзге тамызатын дәрі 0,5%
ҚР-ДЗ-5№016329
6201
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
Көзге тамызатын дәрі 0,5%
ҚР-ДЗ-5№018209
6202
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№016803
S01AA09
Тетрациклин
6203
S01AA09
Тетрациклин
Тетрациклин
Көзге арналған жақпамай 1%
ҚР-ДЗ-5№010835
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
6204
S01AA12
Тобрамицин
Тобримед
Көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020400
6205
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс
Көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013217
6206
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ 28 мг

6183
R06AX27
Дезлоратадин
Тадес
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
РК-ЛС-5№021408
6184
R06AX27
Дезлоратадин
Алгис
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№121876
6185
R06AX27
Дезлоратадин
Дезлор®
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг
РК-ЛС-5№019618
6186
R06AX29
Биластин
Никсар®
таблетки 20 мг
РК-ЛС-5№020369
R07
Другие препараты для лечения заболеваний органов дыхания
R07AA
Легочные сурфактанты
R07AA02
Природные фосфолипиды
6187
R07AA02
Природные фосфолипиды
Куросурф®
суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл
РК-ЛС-5№018178
6188
R07AA02
Природные фосфолипиды
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 108 мг
РК-ЛС-5№018881
6189
R07AA02
Природные фосфолипиды
Альвеофакт®
лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 54 мг
РК-ЛС-5№018880
R07AA30
Легочные сурфактанты комбинированный препарат
6190
R07AA30
Легочные сурфактанты комбинированный препарат
Сурванта
суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл, 4 мл
РК-ЛС-5№018123
6191
R07AA30
Легочные сурфактанты комбинированный препарат
Сурванта
Суспензия для интратрахеального введения 25 мг/мл
РК-ЛС-5№018124
R07AB
Аммиак
6192
R07AB
Аммиак
Аммиак
раствор для наружного применения 10% 10 мл
РК-ЛС-5№003180
6193
R07AB
Аммиак
Аммиак
раствор для наружного применения 10% по 20 мл
РК-ЛС-5№003180
6194
R07AB
Аммиак
Аммиака раствор концентрированный
раствор 30 л
РК-ЛС-5№023648
6195
R07AB
Аммиак
Аммиака раствор 10 %
раствор 10 %
РК-ЛС-5№003289
6196
R07AB
Аммиак
Аммиак
раствор 10 %
РК-ЛС-5№016190
S
Препараты для лечения заболеваний органов чувств
S01
Препараты для лечения заболеваний глаз
S01A
Противомикробные препараты
S01AA
Антибиотики
S01AA01
Хлорамфеникол
6197
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин - DF
капли глазные 0,25%
РК-ЛС-5№013203
6198
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
капли глазные 0,25%
РК-ЛС-5№003991
6199
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-опти®
капли глазные 0,25%
РК-ЛС-5№016328
6200
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-опти®
капли глазные 0,5%
РК-ЛС-5№016329
6201
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин-DF
капли глазные 0,5%
РК-ЛС-5№018209
6202
S01AA01
Хлорамфеникол
Левомицетин
капли глазные 0,5% по 10 мл
РК-ЛС-5№016803
S01AA09
Тетрациклин
6203
S01AA09
Тетрациклин
Тетрациклин
Мазь глазная 1%
РК-ЛС-5№010835
S01AA11
Гентамицин
S01AA12
Тобрамицин
6204
S01AA12
Тобрамицин
Тобримед
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№020400
6205
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№013217
6206
J01GB01
Тобрамицин
Тоби® Подхалер®
порошок для ингаляций в капсулах 28 мг

ҚР-ДЗ-5№122055
6207
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс* 2х
Көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014069
6208
S01AA12
Тобрамицин
Тобром
Көзге тамызатын дәрі 0.3 %
ҚР-ДЗ-5№023974
6209
S01AA12
Тобрамицин
Тобросопт
Көзге тамызатын дәрі 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019826
6210
S01AA12
Тобрамицин
Тобраменс
Көзге арналған жақпамай 3 мг/г
ҚР-ДЗ-5№023607
6211
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс*
Офтальмологиялық жақпамай 0,3%
ҚР-ДЗ-5№013919
S01AA13
Фузид қышқылы
6212
S01AA13
Фузид қышқылы
Футарон
Көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№019849
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
6213
S01AD03
Ацикловир
Зовиракс®
Көзге арналған жақпамай 3% 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№011725
6214
S01AD03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
Көзге арналған жақпамай 3 % 5 г
ҚР-ДЗ-5№018590
6215
S01AD03
Ацикловир
Вирупос
Көзге арналған жақпамай 3% 4,5 г
ҚР-ДЗ-5№122153
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолондар
S01AE01
Офлоксацин
6216
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
Көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№004828
6217
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
Көзге арналған жақпамай 0,3% 3 г
ҚР-ДЗ-5№004829
S01AE03
Ципрофлоксацин
6218
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-АКОС
Көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№008073
6219
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципромед
Көзге тамызатын дәрі 0,3% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010151
6220
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципролет®
Көзге тамызатын дәрі 3 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014723
6221
S01AX13
Ципрофлоксацин
Флоксимед
Көзге арналған жақпамай 0,3% 5 г
ҚР-ДЗ-5№012686
6222
S02AА15
Ципрофлоксацин
Ципромед
Құлаққа тамызатын дәрі 3 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005092
6223
S01AE03
Ципрофлоксацин
Флоксимед
Көзге тамызатын дәрі 0,3%
ҚР-ДЗ-5№003704
S01AE05
Левофлоксацин
6224
S01AX19
Левофлоксацин
Сигницеф
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018673
6225
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин-DF
Көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024208
6226
S01AE05
Левофлоксацин
Левояпс
Көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023524
6227
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
Көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023343
6228
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
Көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019486
6229
S01AE05
Левофлоксацин
Л-Оптик Ромфарм
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022555
S01AE07
Моксифлоксацин
6230
S01AE07
Моксифлоксацин
Моксиофтан®
Көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№122078
6231
S01AE07
Моксифлоксацин
Максифлокс
Көзге тамызатын дәрі 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023950
6232
S01AX22
Моксифлоксацин
Вигамокс™
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019310
6233
S01AE07
Моксифлоксацин
Милфлокс
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121681
S01B
Противовоспалительные препараты
S01BA
Кортикостероидтар
S01BA01
Дексаметазон
6234
S01BA01
Дексаметазон
Медексол
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі 0,1 % 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024058
6235
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 0,1%5 мл
ҚР-ДЗ-5№013903

РК-ЛС-5№122055
6207
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс* 2х
капли глазные 0,3% 5 мл
РК-ЛС-5№014069
6208
S01AA12
Тобрамицин
Тобром
капли глазные 0.3 %
РК-ЛС-5№023974
6209
S01AA12
Тобрамицин
Тобросопт
капли глазные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№019826
6210
S01AA12
Тобрамицин
Тобраменс
Мазь глазная 3 мг/г
РК-ЛС-5№023607
6211
S01AA12
Тобрамицин
Тобрекс*
Мазь офтальмологическая 0,3%
РК-ЛС-5№013919
S01AA13
Фузидовая кислота
6212
S01AA13
Фузидовая кислота
Футарон
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№019849
S01AD
Противовирусные препараты
S01AD03
Ацикловир
6213
S01AD03
Ацикловир
Зовиракс®
мазь глазная 3% 4,5 г
РК-ЛС-5№011725
6214
S01AD03
Ацикловир
АЦИКЛОВИР
мазь глазная 3 % 5 г
РК-ЛС-5№018590
6215
S01AD03
Ацикловир
Вирупос
мазь глазная 3% 4,5 г
РК-ЛС-5№122153
S01AD09
Ганцикловир
S01AE
Фторхинолоны
S01AE01
Офлоксацин
6216
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№004828
6217
S01AE01
Офлоксацин
Флоксал
мазь глазная 0,3% по 3 г
РК-ЛС-5№004829
S01AE03
Ципрофлоксацин
6218
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципрофлоксацин-АКОС
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№008073
6219
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли глазные 0,3% по 5 мл
РК-ЛС-5№010151
6220
S01AX13
Ципрофлоксацин
Ципролет®
капли глазные 3 мг/мл по 5 мл
РК-ЛС-5№014723
6221
S01AX13
Ципрофлоксацин
Флоксимед
Мазь глазная 0,3% 5 г
РК-ЛС-5№012686
6222
S02AА15
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли ушные 3 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№005092
6223
S01AE03
Ципрофлоксацин
Флоксимед
Капли глазные 0,3%
РК-ЛС-5№003704
S01AE05
Левофлоксацин
6224
S01AX19
Левофлоксацин
Сигницеф
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№018673
6225
S01AE05
Левофлоксацин
Левофлоксацин-DF
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№024208
6226
S01AE05
Левофлоксацин
Левояпс
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023524
6227
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023343
6228
S01AE05
Левофлоксацин
Офтаквикс®
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№019486
6229
S01AE05
Левофлоксацин
Л-Оптик Ромфарм
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№022555
S01AE07
Моксифлоксацин
6230
S01AE07
Моксифлоксацин
Моксиофтан®
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№122078
6231
S01AE07
Моксифлоксацин
Максифлокс
капли глазные 5 мг/мл
РК-ЛС-5№023950
6232
S01AX22
Моксифлоксацин
Вигамокс™
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№019310
6233
S01AE07
Моксифлоксацин
Милфлокс
капли глазные 0,5% 5 мл
РК-ЛС-5№121681
S01B
Противовоспалительные препараты
S01BA
Кортикостероиды
S01BA01
Дексаметазон
6234
S01BA01
Дексаметазон
Медексол
капли глазные и ушные 0,1 % 5 мл
РК-ЛС-5№024058
6235
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№013903

6236
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 0,1% 8 мл
ҚР-ДЗ-5№010723
6237
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 0,1 % 10 мл
ҚР-ДЗ-5№003506
6238
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 0,1%5 мл
ҚР-ДЗ-5№019633
6239
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 0,1% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№010723
6240
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 0,1%
ҚР-ДЗ-5№013017
6241
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№009645
6242
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017950
6243
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№017951
6244
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023439
S01BA02
Гидрокортизон
6245
S01BA02
Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН
Көзге арналған жақпамай 0,5 %
ҚР-ДЗ-5№016893
6246
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай 0,5%
ҚР-ДЗ-5№018250
S01BC
Қабынуға қарсы стероидты емес препараттар (ҚҚСП)
S01BC03
Диклофенак
6247
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
Көзге тамызатын дәрі 0,1%
ҚР-ДЗ-5№023992
6248
S01BC03
Диклофенак
Дикло-Ф
Көзге тамызатын дәрі 0,1% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005616
6249
S01BC03
Диклофенак
Диклофенак
Көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№011045
S01BC10
Непафенак
6250
S01BC10
Непафенак
Неванак™
Көзге тамызатын дәрі, суспензия 1 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№019922
S01BC11
Бромфенак
6251
S01BC11
Бромфенак
Унибром
Көзге тамызатын дәрі 0,09%
ҚР-ДЗ-5№024178
6252
S01BC11
Бромфенак
Броксинак
Көзге тамызатын дәрі 0,09% 1,7 мл
ҚР-ДЗ-5№020982
S01C
Қабынуға қарсы препараттардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
6253
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Декса-Гентамицин
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020202
6254
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Филармекс
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023626
6255
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Тамекраз
Көзге арналған жақпамай 5 г
ҚР-ДЗ-5№023614
6256
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Софрадекс®
Көз/құлақ тамшы дәрісі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010919
6257
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Дексатрол®
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003744
6258
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Вигадекса ™
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№019277
6259
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Хлородекс®
Көз тамшысы 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018669
6260
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Овин Д
Көз тамшысы 5 мл

6236
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1% 8 мл
РК-ЛС-5№010723
6237
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1 % 10 мл
РК-ЛС-5№003506
6238
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные, суспензия 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№019633
6239
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1% 10 мл
РК-ЛС-5№010723
6240
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 0,1%
РК-ЛС-5№013017
6241
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№009645
6242
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№017950
6243
S01BA01
Дексаметазон
Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№017951
6244
S01BA01
Дексаметазон
Офтан® Дексаметазон
капли глазные 1 мг/мл
РК-ЛС-5№023439
S01BA02
Гидрокортизон
6245
S01BA02
Гидрокортизон
ГИДРОКОРТИЗОН
мазь глазная 0,5 %
РК-ЛС-5№016893
6246
S01BA02
Гидрокортизон
Гидрокортизон
мазь глазная 0,5%
РК-ЛС-5№018250
S01BC
Нестероидные противовоспалительные препараты (НПВП)
S01BC03
Диклофенак
6247
S01BC03
Диклофенак
ДИКЛОФЕНАК-DF
капли глазные 0,1%
РК-ЛС-5№023992
6248
S01BC03
Диклофенак
Дикло-Ф
капли глазные 0,1% по 5 мл
РК-ЛС-5№005616
6249
S01BC03
Диклофенак
Диклофенак
капли глазные 1 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№011045
S01BC10
Непафенак
6250
S01BC10
Непафенак
Неванак™
капли глазные, суспензия 1 мг/мл
РК-ЛС-5№019922
S01BC11
Бромфенак
6251
S01BC11
Бромфенак
Унибром
капли глазные 0,09%
РК-ЛС-5№024178
6252
S01BC11
Бромфенак
Броксинак
капли глазные 0,09% по 1,7 мл
РК-ЛС-5№020982
S01C
Противовоспалительные препараты в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
6253
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Декса-Гентамицин
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№020202
6254
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Филармекс
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№023626
6255
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Тамекраз
Мазь глазная 5 г
РК-ЛС-5№023614
6256
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Софрадекс®
капли глазные/ушные 5 мл
РК-ЛС-5№010919
6257
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Дексатрол®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№003744
6258
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Вигадекса ™
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№019277
6259
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Хлородекс®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№018669
6260
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Овин Д
капли глазные 5 мл

ҚР-ДЗ-5№021599
6261
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Тобрадекс®
Көзге тамызатын дәрі , суспензия5 мл
ҚР-ДЗ-5№013042
6262
S01CA01
Инфекцияға қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Тобрадекс®
Офтальмологиялық жақпамай 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№014124
6263
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
ДексаТобром
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010915
6264
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Макситрол®
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012084
6265
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Макситрол®
Офтальмологиялық жақпамай 3,5 г
ҚР-ДЗ-5№012104
6266
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Тобрадекс®
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 5 мл
ҚР-ДЗ-5№013042
6267
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Дексафлокс
Көзге арналған суспензия
ҚР-ДЗ-5№023584
S01E
Глаукомаға қарсы препараттар мен миотиктер
S01EA
Глаукоманы емдеуде симпатомиметиктер
S01EA05
Бримонидин
6268
S01EA05
Бримонидин
Биглау
Көзге тамызатын дәрі, ерітінді 0,2% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024291
6269
S01EA05
Бримонидин
Биманокс®
Көзге тамызатын дәрі 2 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№122083
6270
S01EA05
Бримонидин
Римонал
Көзге тамызатын дәрі 0.2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023148
6271
S01EA05
Бримонидин
Бримо
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№018406
S01EB
Парасимпатомиметиктер
S01EB01
Пилокарпин
6272
S01EB01
Пилокарпин
Пилокарпин
Көзге тамызатын дәрі 10 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№006019
S01EC
Карбоангидраза тежегіштері
S01EC01
Ацетазоламид
6273
S01EC01
Ацетазоламид
Диакарб
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№016736
6274
S01EC01
Ацетазоламид
Диакарб
Таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№003640
S01EC03
Дорзоламид
6275
S01EC03
Дорзоламид
Розалин®
Көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№021552
6276
S01EC03
Дорзоламид
Глаумакс®
Көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121976
6277
S01EC03
Дорзоламид
Дорсоб
Көзге тамызатын дәрі 2 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023546
6278
S01EC03
Дорзоламид
Дорзамед
Көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023834
S01EC04
Бринзоламид
6279
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№022836
6280
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№022836
6281
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 1 %, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№006525
6282
S01EC04
Бринзоламид
Бризаль
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023836
S01ED
Бета-адреноблокаторлар
S01ED01
Тимолол
6283
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
Көзге тамызатын дәрі 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012478
6284
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
Көзге тамызатын дәрі 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012479
6285
S01ED01
Тимолол
Офтан® Тимолол
Көз тамшысы 5 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№003426
6286
S01ED01
Тимолол
Тимолет
Көз тамшысы 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121953
6287
S01ED01
Тимолол
Окумед
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№005642
6288
S01ED01
Тимолол
Окумед

РК-ЛС-5№021599
6261
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Тобрадекс®
капли глазные, суспензия по 5 мл
РК-ЛС-5№013042
6262
S01CA01
Дексаметазон в комбинации с противоинфекционными
Тобрадекс®
мазь офтальмологическая по 3,5 г
РК-ЛС-5№014124
6263
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
ДексаТобром
капли глазные, суспензия 5 мл
РК-ЛС-5№010915
6264
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Макситрол®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№012084
6265
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Макситрол®
мазь офтальмологическая по 3,5 г
РК-ЛС-5№012104
6266
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Тобрадекс®
капли глазные, суспензия 5 мл
РК-ЛС-5№013042
6267
S01CA01
Дексаметазон и Тобрамицин
Дексафлокс
Суспензия глазная
РК-ЛС-5№023584
S01E
Противоглаукомные препараты и миотики
S01EA
Симпатомиметики в лечениии глаукомы
S01EA05
Бримонидин
6268
S01EA05
Бримонидин
Биглау
капли глазные, раствор 0,2% 5 мл
РК-ЛС-5№024291
6269
S01EA05
Бримонидин
Биманокс®
капли глазные 2 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№122083
6270
S01EA05
Бримонидин
Римонал
капли глазные 0.2 %, 5 мл
РК-ЛС-5№023148
6271
S01EA05
Бримонидин
Бримо
капли глазные
РК-ЛС-5№018406
S01EB
Парасимпатомиметики
S01EB01
Пилокарпин
6272
S01EB01
Пилокарпин
Пилокарпин
капли глазные 10 мг/мл по 10 мл
РК-ЛС-5№006019
S01EC
Ингибиторы карбоангидразы
S01EC01
Ацетазоламид
6273
S01EC01
Ацетазоламид
Диакарб
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№016736
6274
S01EC01
Ацетазоламид
Диакарб
таблетки 250 мг
РК-ЛС-5№003640
S01EC03
Дорзоламид
6275
S01EC03
Дорзоламид
Розалин®
капли глазные 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№021552
6276
S01EC03
Дорзоламид
Глаумакс®
капли глазные 20 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№121976
6277
S01EC03
Дорзоламид
Дорсоб
капли глазные 2 %, 5 мл
РК-ЛС-5№023546
6278
S01EC03
Дорзоламид
Дорзамед
капли глазные 20 мг/мл
РК-ЛС-5№023834
S01EC04
Бринзоламид
6279
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
капли глазные, суспензия 1 %, 5 мл
РК-ЛС-5№022836
6280
S01EC04
Бринзоламид
Бринекс
капли глазные, суспензия 1 %, 10 мл
РК-ЛС-5№022836
6281
S01EC04
Бринзоламид
Азопт
капли глазные, суспензия 1 %, 5 мл
РК-ЛС-5№006525
6282
S01EC04
Бринзоламид
Бризаль
капли глазные, суспензия 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№023836
S01ED
Бета-адреноблокаторы
S01ED01
Тимолол
6283
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№012478
6284
S01ED01
Тимолол
Тиммал®
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№012479
6285
S01ED01
Тимолол
Офтан® Тимолол
капли глазные 5 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№003426
6286
S01ED01
Тимолол
Тимолет
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№121953
6287
S01ED01
Тимолол
Окумед
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№005642
6288
S01ED01
Тимолол
Окумед

Көзге тамызатын дәрі 0,5% 10 мл
ҚР-ДЗ-5№005642
6289
S01ED01
Тимолол
Норматин
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010740
6290
S01ED01
Тимолол
Арутимол
Көзге тамызатын дәрі 0,5% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010935
6291
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
Көзге тамызатын дәрі 0,25%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014627
6292
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
Көзге тамызатын дәрі 0,5%, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№014625
S01ED02
Бетаксолол
6293
S01ED02
Бетаксолол
Бетоптик* С
Көзге тамызатын дәрі , суспензия
ҚР-ДЗ-5№012264
6294
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ДуоТрав*
Көзге тамызатын дәрі 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010918
6295
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
БРИНЭРА
Көзге тамызатын дәрі, суспензия 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024486
6296
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Бринзопт Плюс
Көзге тамызатын дәрі , суспензия 10 мг/мл + 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024304
6297
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Таптиком®
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№024090
6298
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорсоб -Т
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023547
6299
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорзасопт
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№018672
6300
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дорзопт Плюс
Көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл +5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024064
6301
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Нодом ЭКО Комби
Көзге тамызатын дәрі 20 мг/мл + 5 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№024001
6302
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Глаумакс® Плюс
Көзге тамызатын дәрі 20мг/мл+5мг/мл
ҚР-ДЗ-5№122052
6303
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Розаком®
Көзге тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№121727
6304
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Кзоламол
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№017982
6305
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Римосопт
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023540
6306
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Латамед
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023407
6307
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Дуопрост
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№018955
6308
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
ТИЗОПТАН
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023246
6309
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Лакома-Т
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№016192
6310
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Ксалаком®
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№017618
6311
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Латанол
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№122087
6312
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Латоком
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№122044
6313
S01ED51
Басқа препараттармен біріктірілген тимолол
Азарга®
Көзге тамызатын дәрі , суспензия
ҚР-ДЗ-5№015738
S01EE
Простагландиндердің аналогтары

капли глазные 0,5% по 10 мл
РК-ЛС-5№005642
6289
S01ED01
Тимолол
Норматин
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010740
6290
S01ED01
Тимолол
Арутимол
капли глазные 0,5% по 5 мл
РК-ЛС-5№010935
6291
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
капли глазные 0,25%, 5 мл
РК-ЛС-5№014627
6292
S01ED01
Тимолол
Тиммалол-оптик
капли глазные 0,5%, 5 мл
РК-ЛС-5№014625
S01ED02
Бетаксолол
6293
S01ED02
Бетаксолол
Бетоптик* С
капли глазные, суспензия
РК-ЛС-5№012264
6294
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ДуоТрав*
капли глазные по 2,5 мл
РК-ЛС-5№010918
6295
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
БРИНЭРА
Капли глазные, суспензия 5 мл
РК-ЛС-5№024486
6296
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Бринзопт Плюс
Капли глазные, суспензия 10 мг/мл + 5 мг/мл
РК-ЛС-5№024304
6297
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Таптиком®
Капли глазные
РК-ЛС-5№024090
6298
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорсоб -Т
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№023547
6299
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорзасопт
капли глазные по 5 мл
РК-ЛС-5№018672
6300
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дорзопт Плюс
капли глазные 20 мг/мл +5 мг/мл
РК-ЛС-5№024064
6301
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Нодом ЭКО Комби
капли глазные 20 мг/мл + 5 мг/мл
РК-ЛС-5№024001
6302
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Глаумакс® Плюс
капли глазные 20мг/мл+5мг/мл
РК-ЛС-5№122052
6303
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Розаком®
капли глазные 5 мл
РК-ЛС-5№121727
6304
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Кзоламол
капли глазные
РК-ЛС-5№017982
6305
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Римосопт
Капли глазные
РК-ЛС-5№023540
6306
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Латамед
Капли глазные
РК-ЛС-5№023407
6307
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Дуопрост
Капли глазные
РК-ЛС-5№018955
6308
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
ТИЗОПТАН
Капли глазные
РК-ЛС-5№023246
6309
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Лакома-Т
Капли глазные
РК-ЛС-5№016192
6310
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Ксалаком®
Капли глазные
РК-ЛС-5№017618
6311
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Латанол
Капли глазные
РК-ЛС-5№122087
6312
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Латоком
Капли глазные
РК-ЛС-5№122044
6313
S01ED51
Тимолол в комбинации с другими препаратами
Азарга®
Капли глазные, суспензия
РК-ЛС-5№015738
S01EE
Аналоги простагландина

S01EE01
Латанопрост
6314
S01EE01
Латанопрост
Латасопт
Көзге тамызатын дәрі 0,005% по 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№017428
6315
S01EE01
Латанопрост
Пролатан
Көзге тамызатын дәрі 0,005% 2,5 мл
ҚР-ДЗ-5№020007
6316
S01EE01
Латанопрост
Акистан
Көзге тамызатын дәрі 50 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№020870
6317
S01EE01
Латанопрост
Ксалатамакс
Көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№017056
6318
S01EE01
Латанопрост
лакома
Көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№022673
6319
S01EE01
Латанопрост
Латано
Көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№023207
6320
S01EE01
Латанопрост
Ксалатан®
Көзге тамызатын дәрі 0,005 %
ҚР-ДЗ-5№012357
6321
S01EE01
Латанопрост
Ланотан
Көзге тамызатын дәрі , 0,05мг/мл
ҚР-ДЗ-5№020517
6322
S01EE01
Латанопрост
Латопрост RT
Көзге тамызатын дәрі (микроэмульсия) 0,005%
ҚР-ДЗ-5№020606
S01EE04
Травопрост
6323
S01EE04
Травопрост
Травапресс Ромфарм
Көзге тамызатын дәрі 0,04 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№022646
6324
S01EE04
Травопрост
Траватан®
Көзге тамызатын дәрі 40 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№000268
6325
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
Көзге тамызатын дәрі 0.04 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023884
S01EE05
Тафлупрост
6326
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
Көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№016264
6327
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
Көзге тамызатын дәрі 15 мкг/мл
ҚР-ДЗ-5№016263
S01F
Мидриатиктер мен циклоплегиктер
S01FA
Холиноблокаторлар
S01FA01
Атропин сульфаты
6328
S01FA01
Атропин сульфаты
Атропин сульфаты
Көзге тамызатын дәрі 10 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№012400
S01FA04
Циклопентолат
6329
S01FA04
Циклопентолат
Цикломед
Көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№003116
6330
S01FA04
Циклопентолат
Циклоптик
Көзге тамызатын дәрі, ерітінді
ҚР-ДЗ-5№022165
6331
S01FA04
Циклопентолат
Цирелакс
Көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№023411
6332
S01FA04
Циклопентолат
Циклоплегиседол
Көзге тамызатын дәрі , ерітінді 1.0 %
ҚР-ДЗ-5№024255
S01FA06
Тропикамид
6333
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
Көзге тамызатын дәрі 0.5 %
ҚР-ДЗ-5№018608
6334
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
Көзге тамызатын дәрі 1.0 %
ҚР-ДЗ-5№018609
6335
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі 1%
ҚР-ДЗ-5№010726
6336
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі 0,5%
ҚР-ДЗ-5№010727
6337
S01FA06
Тропикамид
Мидриацил
Көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№008256
6338
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі 5мг/мл
ҚР-ДЗ-5№006153
6339
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі 1 %
ҚР-ДЗ-5№006155
S01FB
Симпатомиметиктер (глаукомаға қарсы препараттарды қоспағанда)
S01FB01
Фенилэфрин
6340
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин БК
Көзге тамызатын дәрі 2,5 % 0,4 мл
ҚР-ДЗ-5№024358
6341
S01FB01
Фенилэфрин
Белифрин
Көзге тамызатын дәрі 25 мг/мл 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023627
6342
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин
Көзге тамызатын дәрі 2,5% 5мл
ҚР-ДЗ-5№004742
6343
S01FB01
Фенилэфрин
Неосинефрин-ПОС
Көзге тамызатын дәрі 5%
ҚР-ДЗ-5№022320
6344
S01FB01
Фенилэфрин
Неосинефрин-ПОС
Көзге тамызатын дәрі 10%

S01EE01
Латанопрост
6314
S01EE01
Латанопрост
Латасопт
капли глазные 0,005% по 2,5 мл
РК-ЛС-5№017428
6315
S01EE01
Латанопрост
Пролатан
капли глазные 0,005% 2,5 мл
РК-ЛС-5№020007
6316
S01EE01
Латанопрост
Акистан
капли глазные 50 мкг/мл
РК-ЛС-5№020870
6317
S01EE01
Латанопрост
Ксалатамакс
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№017056
6318
S01EE01
Латанопрост
лакома
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№022673
6319
S01EE01
Латанопрост
Латано
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№023207
6320
S01EE01
Латанопрост
Ксалатан®
капли глазные 0,005 %
РК-ЛС-5№012357
6321
S01EE01
Латанопрост
Ланотан
капли глазные, 0,05мг/мл
РК-ЛС-5№020517
6322
S01EE01
Латанопрост
Латопрост RT
Капли глазные (микроэмульсия) 0,005%
РК-ЛС-5№020606
S01EE04
Травопрост
6323
S01EE04
Травопрост
Травапресс Ромфарм
капли глазные 0,04 мг/мл
РК-ЛС-5№022646
6324
S01EE04
Травопрост
Траватан®
капли глазные 40 мкг/мл
РК-ЛС-5№000268
6325
S01EE04
Травопрост
Глаутан®
капли глазные 0.04 мг/мл
РК-ЛС-5№023884
S01EE05
Тафлупрост
6326
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
капли глазные 15 мкг/мл
РК-ЛС-5№016264
6327
S01EE05
Тафлупрост
Тафлотан®
капли глазные 15 мкг/мл
РК-ЛС-5№016263
S01F
Мидриатики и циклоплегики
S01FA
Холиноблокаторы
S01FA01
Атропина сульфат
6328
S01FA01
Атропина сульфат
Атропина сульфат
капли глазные 10 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№012400
S01FA04
Циклопентолат
6329
S01FA04
Циклопентолат
Цикломед
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№003116
6330
S01FA04
Циклопентолат
Циклоптик
капли глазные, раствор
РК-ЛС-5№022165
6331
S01FA04
Циклопентолат
Цирелакс
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№023411
6332
S01FA04
Циклопентолат
Циклоплегиседол
капли глазные, раствор 1.0 %
РК-ЛС-5№024255
S01FA06
Тропикамид
6333
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
капли глазные 0.5 %
РК-ЛС-5№018608
6334
S01FA06
Тропикамид
Мидакс
капли глазные 1.0 %
РК-ЛС-5№018609
6335
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1%
РК-ЛС-5№010726
6336
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 0,5%
РК-ЛС-5№010727
6337
S01FA06
Тропикамид
Мидриацил
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№008256
6338
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 5мг/мл
РК-ЛС-5№006153
6339
S01FA06
Тропикамид
Тропикамид
капли глазные 1 %
РК-ЛС-5№006155
S01FB
Симпатомиметики (исключая противоглаукомные препараты)
S01FB01
Фенилэфрин
6340
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин БК
капли глазные 2,5 % 0,4 мл
РК-ЛС-5№024358
6341
S01FB01
Фенилэфрин
Белифрин
капли глазные 25 мг/мл 5 мл
РК-ЛС-5№023627
6342
S01FB01
Фенилэфрин
Ирифрин
капли глазные 2,5% 5мл
РК-ЛС-5№004742
6343
S01FB01
Фенилэфрин
Неосинефрин-ПОС
капли глазные 5%
РК-ЛС-5№022320
6344
S01FB01
Фенилэфрин
Неосинефрин-ПОС
капли глазные 10%

ҚР-ДЗ-5№022334
S01GX
Өзге де аллергияға қарсы
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
6345
S01GX08
Кетотифен
Аллергокет®
Көзге тамызатын дәрі 0,05%
ҚР-ДЗ-5№013677
S01GX09
Олопатадин
6346
S01GX09
Олопатадин
Аллерайз
Көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№024348
6347
S01GX09
Олопатадин
Паллада
Көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№121808
6348
S01GX09
Олопатадин
Винолап
Көзге тамызатын дәрі 0,1 %
ҚР-ДЗ-5№121982
6349
S01GX09
Олопатадин
Винолап DS
Көзге тамызатын дәрі 0.2%
ҚР-ДЗ-5№022335
6350
S01GX09
Олопатадин
Алопатин OD
Көзге тамызатын дәрі 0.2 %
ҚР-ДЗ-5№022891
6351
S01GX09
Олопатадин
Патанол®
Көзге тамызатын дәрі 0,1%
ҚР-ДЗ-5№010272
6352
S01GX09
Олопатадин
Олопаталлерг
Көзге тамызатын дәрі 1мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023860
6353
S01GX09
Олопатадин
Визаллергол
Көзге тамызатын дәрі 0,2%
ҚР-ДЗ-5№121834
S01KА
Серпімді тұтқыр препараттар
S01KА02
Гипромеллоза
S01L
Неоваскуляризацияға қарсы препараттар
S01LA04
Ранибизумаб
6354
S01LA04
Ранибизумаб
Луцентис®
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№016259
S01LA05
Афлиберцепт
6355
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
Инъекцияға арналған ерітінді 40 мг/мл 0,278 мл
ҚР-ДЗ-5№020045
S01H
Жергілікті анестетиктер
S01HA02
Оксибупрокаин
6356
S01HA02
Оксибупрокаин
Инокаин
Көзге тамызатын дәрі 0,4% 5мл
ҚР-ДЗ-5№012988
S01HA04
Проксиметакаин
6357
S01HA04
Проксиметакаин
Алкаин*
Көзге тамызатын дәрі 0.5%
ҚР-ДЗ-5№008254
S01X
Көз ауруларын емдеуге арналған басқа да препараттар
S01XA
Көз ауруларын емдеуге арналған өзге препараттар
S01XA12
Декспантенол
6358
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель®
Көзге арналған гель 5% 5 г
ҚР-ДЗ-5№004512
6359
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель®
Көзге арналған гель 5% 10 г
ҚР-ДЗ-5№004512
S01XA20
Декстран 70 мен Гидроксипро пилметилцеллюлоза
6360
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Офтолик
Көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№010381
6361
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Лакрима®
Көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№006521
6362
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Тиар
Көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№021613
6363
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Слезол Форте
Көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№019777
6364
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Слеза Натуральная II
Көзге тамызатын дәрі 15 мл
ҚР-ДЗ-5№008410
6365
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Софтдропс
Көзге тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№023740
6366
S01XA20
Жасанды көз жасы және басқа индифферентті
Офтагель®
Көзге арналған гель 0,25%
ҚР-ДЗ-5№010476
S02
Құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S02A
Микробқа қарсы препараттар
S02AA15
Ципрофлоксацин
6367
S02AA15
Ципрофлоксацин
Ципромед
Құлаққа тамызатын дәрі 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№005092
S02C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы

РК-ЛС-5№022334
S01GX
Прочие противоаллергические
S01GX05
Лодоксамид
S01GX07
Азеластин
S01GX08
Кетотифен
6345
S01GX08
Кетотифен
Аллергокет®
глазные капли 0,05%
РК-ЛС-5№013677
S01GX09
Олопатадин
6346
S01GX09
Олопатадин
Аллерайз
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№024348
6347
S01GX09
Олопатадин
Паллада
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№121808
6348
S01GX09
Олопатадин
Винолап
капли глазные 0,1 %
РК-ЛС-5№121982
6349
S01GX09
Олопатадин
Винолап DS
глазные капли 0.2%
РК-ЛС-5№022335
6350
S01GX09
Олопатадин
Алопатин OD
капли глазные 0.2 %
РК-ЛС-5№022891
6351
S01GX09
Олопатадин
Патанол®
капли глазные 0,1%
РК-ЛС-5№010272
6352
S01GX09
Олопатадин
Олопаталлерг
капли глазные 1мг/мл
РК-ЛС-5№023860
6353
S01GX09
Олопатадин
Визаллергол
капли глазные 0,2%
РК-ЛС-5№121834
S01KА
Вязкоэластичные препараты
S01KА02
Гипромеллоза
S01L
Препараты противнеоваскуляризации
S01LA04
Ранибизумаб
6354
S01LA04
Ранибизумаб
Луцентис®
раствор для инъекций 10 мг/мл
РК-ЛС-5№016259
S01LA05
Афлиберцепт
6355
S01LA05
Афлиберцепт
Эйлеа®
раствор для инъекций 40 мг/мл по 0,278 мл
РК-ЛС-5№020045
S01H
Местные анестетики
S01HA02
Оксибупрокаин
6356
S01HA02
Оксибупрокаин
Инокаин
капли глазные 0,4% 5мл
РК-ЛС-5№012988
S01HA04
Проксиметакаин
6357
S01HA04
Проксиметакаин
Алкаин*
капли глазные 0.5%
РК-ЛС-5№008254
S01X
Другие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA
Прочие препараты для лечения заболеваний глаз
S01XA12
Декспантенол
6358
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель®
гель глазной 5% 5 г
РК-ЛС-5№004512
6359
S01XA12
Декспантенол
Корнерегель®
гель глазной 5% 10 г
РК-ЛС-5№004512
S01XA20
Декстран 70 и Гидроксипро пилметилцеллюлоза
6360
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Офтолик
капли глазные 10 мл
РК-ЛС-5№010381
6361
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Лакрима®
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№006521
6362
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Тиар
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№021613
6363
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Слезол Форте
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№019777
6364
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Слеза Натуральная II
капли глазные 15 мл
РК-ЛС-5№008410
6365
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Софтдропс
Капли глазные
РК-ЛС-5№023740
6366
S01XA20
Искусственная слеза и другие индифферентные препараты
Офтагель®
Гель глазной 0,25%
РК-ЛС-5№010476
S02
Препараты для лечения заболеваний уха
S02A
Противомикробные препараты
S02AA15
Ципрофлоксацин
6367
S02AA15
Ципрофлоксацин
Ципромед
капли ушные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№005092
S02C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами

S02CA06
Неомицин сульфаты, полимиксин сульфаты, дексаметазон, фенилэфрин
6368
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Полидекса және фенилэфрин
Мұрынға арналған спрей
ҚР-ДЗ-5№019079
6369
S02CA06
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Отипол®
Құлаққа тамызатын дәрі
ҚР-ДЗ-5№009628
S03
Көз бен құлақ ауруларын емдеуге арналған препараттар
S03A
Микробқа қарсы препараттар
S03AA07
Ципрофлоксацин
6370
S03AA07
Ципрофлоксацин
Форцип
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі 3 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№023573
S03C
Кортикостероидтардың микробқа қарсы препараттармен қосындысы
S03CA01
Дексаметазон және Ципрофлоксацин
6371
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Неомицин және дексаметазон
Көз, құлақ, мұрынға тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№020974
6372
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Комбинил-Дуо
Көз және құлақ тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017665
6373
S03CA01
Микробқа қарсы препараттармен біріктірілген дексаметазон
Ципровид-DF®
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024456
V
Өзге препараттар
V01
Аллергендер
V01AA
Аллергендердің экстракттары
V01AA20
Өзге аллергендер
6374
V01AA20
Өзге аллергендер
Диаскинтест®
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді, 3 мл
РК-БП-5№022754
V03
Өзге түрлі препараттар
V03AB
Антидоттар
V03AB06
Натрий тиосульфаты
6375
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты-Дарница
Инъекцияға арналған ерітінді 30% 5 мл
ҚР-ДЗ-5№015864
6376
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 10 мл
ҚР-ДЗ-5№004966
6377
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 30%
ҚР-ДЗ-5№023680
6378
V03AB06
Натрий тиосульфаты
Натрий тиосульфаты
Инъекцияға арналған ерітінді 30% по 10 мл
ҚР-ДЗ-3№021441
V03AB14
Протамин
6379
V03AB14
Протамин сульфаты
Протамин сульфаты 10 000 ХБ
Инъекцияға арналған ерітінді 1000 ХБ/мл, 10 мл
ҚР-ДЗ-5№021336
V03AB15
Налоксон
V03AB35
Сугаммадекс
6380
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 5 мл
ҚР-ДЗ-5№017632
6381
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл, 2 мл
ҚР-ДЗ-5№017632
V03AB37
Идарубицизумаб
6382
V03AB37
Идарубицизумаб
Праксбайнд®
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді 2,5 г/50 мл
ҚР-ДЗ-5№023155
V03AC
Темір байланыстыратын препараттар
V03AC03
Деферазирокс
орфандық
6383
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
Ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№014244
6384
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 360 мг
ҚР-ДЗ-5№023291
6385
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
Ұсақталатын таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№014243
6386
V03AC03
Деферазирокс
Расирокспайн
Ұсақталатын таблеткалар 125 мг

S02CA06
Неомицина сульфат, полимиксина сульфат, дексаметазон, фенилэфрин
6368
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Полидекса с фенилэфрином
Спрей назальный
РК-ЛС-5№019079
6369
S02CA06
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Отипол®
Капли ушные
РК-ЛС-5№009628
S03
Препараты для лечения заболеваний глаз и уха
S03A
Противомикробные препараты
S03AA07
Ципрофлоксацин
6370
S03AA07
Ципрофлоксацин
Форцип
капли глазные и ушные 3 мг/мл
РК-ЛС-5№023573
S03C
Кортикостероиды в комбинации с противомикробными препаратами
S03CA01
Дексаметазон и Ципрофлоксацин
6371
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Неомицин с дексаметазоном
капли глазные, ушные, назальные 5 мл
РК-ЛС-5№020974
6372
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Комбинил-Дуо
капли глазные и ушные 5 мл
РК-ЛС-5№017665
6373
S03CA01
Дексаметазон в комбинации с противомикробными препаратами
Ципровид-DF®
Капли глазные и ушные 5 мл
РК-ЛС-5№024456
V
Прочие препараты
V01
Аллергены
V01AA
Экстракты аллергенов
V01AA20
Прочие аллергены
6374
V01AA20
Прочие аллергены
Диаскинтест®
раствор для внутрикожного введения, 3 мл
РК-БП-5№022754
V03
Прочие разные препараты
V03AB
Антидоты
V03AB06
Натрия тиосульфат
6375
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат-Дарница
раствор для инъекций 30% 5 мл
РК-ЛС-5№015864
6376
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для внутривенного введения 300 мг/мл 10 мл
РК-ЛС-5№004966
6377
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для инъекций 30%
РК-ЛС-5№023680
6378
V03AB06
Натрия тиосульфат
Натрия тиосульфат
раствор для инъекций 30% по 10 мл
РК-ЛС-3№021441
V03AB14
Протамин
6379
V03AB14
Протамина сульфат
Протамина сульфат 10 000 МЕ
раствор для инъекций 1000 МЕ/мл, 10 мл
РК-ЛС-5№021336
V03AB15
Налоксон
V03AB35
Сугаммадекс
6380
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 5 мл
РК-ЛС-5№017632
6381
V03AB35
Сугаммадекс
Брайдан®
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл, 2 мл
РК-ЛС-5№017632
V03AB37
Идарубицизумаб
6382
V03AB37
Идарубицизумаб
Праксбайнд®
раствор для инъекций и инфузий 2,5 г/50 мл
РК-ЛС-5№023155
V03AC
Железосвязывающие препараты
V03AC03
Деферазирокс
орфанный
6383
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№014244
6384
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 360 мг
РК-ЛС-5№023291
6385
V03AC03
Деферазирокс
Эксиджад®
Таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№014243
6386
V03AC03
Деферазирокс
Расирокспайн
таблетки диспергируемые 125 мг

ҚР-ДЗ-5№023912
6387
V03AC03
Деферазирокс
Расирокспайн
Ұсақталатын таблеткалар 250 мг
ҚР-ДЗ-5№023913
6388
V03AC03
Деферазирокс
Расирокспайн
Ұсақталатын таблеткалар 500 мг
ҚР-ДЗ-5№023914
6389
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 180 мг
ҚР-ДЗ-5№023290
V03AE
Гиперкалиемия мен гиперфосфатемияны емдеуге арналған препараттар
V03AE02
Севеламер
6390
V03AE02
Севеламер
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№024307
6391
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 2,4 г
ҚР-ДЗ-5№021396
6392
V03AE02
Севеламер
Севеламер С.К.
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг
ҚР-ДЗ-5№023128
6393
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 800 мг
ҚР-ДЗ-5№018305
V03AF01
Месна
орфандық
6394
V03AF01
Месна
Месна
Инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл 10,0 мл
орфандық
6395
V03AF01
Месна
Месна-ЛЭНС
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 100 мг/мл 4 мл
ҚР-ДЗ-5№020869
6396
V03AF01
Месна
Уромитексан
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 400 мг/4 мл
ҚР-ДЗ-5№017565
V03AF03
Кальций фолинаты
6397
V03AF03
Кальций фолинаты
Лейковорин-Тева
Инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл
ҚР-ДЗ-5№013592
V03AF06
Натрий фолинаты
6398
V03AF06
Натрий фолинаты
Натриофолин медак
Инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/ мл 400 мг
ҚР-ДЗ-5№015100
6399
V03AF06
Натрий фолинаты
Натриофолин медак
Инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/ мл 100 мг
ҚР-ДЗ-5№015099
6400
V03AF06
Натрий фолинаты
Содифол
Инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл 2 мл
ҚР-ДЗ-5№024461
6401
V03AF06
Натрий фолинаты
Содифол
Инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді 50 мг/мл 8 мл
ҚР-ДЗ-5№024461
V04
Диагностикалық препараттар
V04C
Өзге диагностикалық препараттар
V04CF
Туберкулездің диагностикасына арналған тест
V04CF01
Туберкулин
6402
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/0,1 мл
РК-БП-5№021297
6403
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/1 мл
РК-БП-5№021297
6404
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/2 мл
РК-БП-5№021297
6405
V04CF01
Туберкулин
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/3 мл
РК-БП-5№021297
6406
V04CF01
Туберкулин
Биолек Туберкулин ППД-Л
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/0,1 мл

РК-ЛС-5№023912
6387
V03AC03
Деферазирокс
Расирокспайн
таблетки диспергируемые 250 мг
РК-ЛС-5№023913
6388
V03AC03
Деферазирокс
Расирокспайн
таблетки диспергируемые 500 мг
РК-ЛС-5№023914
6389
V03AC03
Деферазирокс
Джадену™
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 180 мг
РК-ЛС-5№023290
V03AE
Препараты для лечения гиперкалиемии и гиперфосфатемии
V03AE02
Севеламер
6390
V03AE02
Севеламер
Севеламер
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№024307
6391
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
порошок для приготовления оральной суспензии 2,4 г
РК-ЛС-5№021396
6392
V03AE02
Севеламер
Севеламер С.К.
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мг
РК-ЛС-5№023128
6393
V03AE02
Севеламер
Ренвела®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
РК-ЛС-5№018305
V03AF01
Месна
орфанный
6394
V03AF01
Месна
Месна
раствор для инъекций во флаконе 100 мг/мл объем 10,0мл
орфанный
6395
V03AF01
Месна
Месна-ЛЭНС
раствор для внутривенного введения 100 мг/мл 4 мл
РК-ЛС-5№020869
6396
V03AF01
Месна
Уромитексан
раствор для внутривенного введения 400 мг/4 мл
РК-ЛС-5№017565
V03AF03
Кальция фолинат
6397
V03AF03
Кальция фолинат
Лейковорин-Тева
раствор для инъекций 10 мг/мл
РК-ЛС-5№013592
V03AF06
Натрия фолинат
6398
V03AF06
Натрия фолинат
Натриофолин медак
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/ мл 400 мг
РК-ЛС-5№015100
6399
V03AF06
Натрия фолинат
Натриофолин медак
раствор для инъекций или инфузий 50 мг/ мл 100 мг
РК-ЛС-5№015099
6400
V03AF06
Натрия фолинат
Содифол
Раствор для инъекций или инфузий 50 мг/мл 2 мл
РК-ЛС-5№024461
6401
V03AF06
Натрия фолинат
Содифол
Раствор для инъекций или инфузий 50 мг/мл 8 мл
РК-ЛС-5№024461
V04
Диагностические препараты
V04C
Прочие диагностические препараты
V04CF
Тест для диагностики тубекулеза
V04CF01
Туберкулин
6402
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/0,1 мл
РК-БП-5№021297
6403
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/1 мл
РК-БП-5№021297
6404
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/2 мл
РК-БП-5№021297
6405
V04CF01
Туберкулин
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/3 мл
РК-БП-5№021297
6406
V04CF01
Туберкулин
Биолек Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/0,1 мл

РК-БП-5№010843
6407
V04CF01
Туберкулин
Туберкулин
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ
РК-БП-5№023853
6408
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді 2 ТЕ/доза
РК-БП-5№024313
V07
Басқа түрлі емдік емес заттар
V07AB
Инъекцияға арналған су
6409
V07AB
Инъекцияға арналған су
Инъекцияға арналған су
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№024389
6410
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№023385
6411
V07AB
Еріткіштер
Инъекцияға арналған су
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 5 мл
ҚР-ДЗ-5№010461
6412
V07AB
Еріткіштер
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
ҚР-ДЗ-3№020570
6413
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
Инъекцияға арналған ерітінді 0,9 %
ҚР-ДЗ-5№021499
6414
V07AB
Еріткіштер
Натрий хлориді
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш 0,9%
ҚР-ДЗ-5№021382
V08
Контрастты заттар
V08A
Рентгеноконтрастты йодтан тұратын заттар
V08AA01
Натрий амидотризоаты
6415
V08AA01
Натрий амидотризоаты
Триомбраст®
Инъекцияға арналған ерітінді 60%
ҚР-ДЗ-5№006021
6416
V08AA01
Натрий амидотризоаты
Триомбраст®
Инъекцияға арналған ерітінді 76% 20 мл
ҚР-ДЗ-5№006026
V08AB
Суда еритін төмен осмолярлық рентгеноконтрастты заттар
V08AB02
Йогексол
6417
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№019354
6418
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№019354
6419
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6420
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6421
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№019355
6422
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-5№018757
6423
V08AB02
Йогексол
Вигексол
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6424
V08AB02
Йогексол
Томогексол
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018756
6425
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№018755
6426
V08AB02
Йогексол
Вигексол
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
6427
V08AB02
Йогексол
Вигексол
Инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
6428
V08AB02
Йогексол
Томогексол
Инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№018754
6429
V08AB02
Йогексол
Вигексол
Инъекцияға арналған ерітінді 300 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122076
6430
V08AB02
Йогексол
Томогексол
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл по 20 мл

РК-БП-5№010843
6407
V04CF01
Туберкулин
Туберкулин
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ
РК-БП-5№023853
6408
V04CF01
Туберкулин
БИОЛЕК Туберкулин ППД-Л
раствор для внутрикожного введения 2 ТЕ/доза
РК-БП-5№024313
V07
Другие разные нелечебные средства
V07AB
Вода для иньекций
6409
V07AB
Вода для иньекций
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№024389
6410
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№023385
6411
V07AB
Растворители
Вода для инъекций
растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 5 мл
РК-ЛС-5№010461
6412
V07AB
Растворители
Растворитель для неинфекционных аллергенов
Растворитель для неинфекционных аллергенов
РК-ЛС-3№020570
6413
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
Раствор для инъекций 0,9 %
РК-ЛС-5№021499
6414
V07AB
Растворители
Натрия хлорид
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций 0,9%
РК-ЛС-5№021382
V08
Контрастные вещества
V08A
Рентгеноконтрастные йодсодежащие вещества
V08AA01
Натрия амидотризоат
6415
V08AA01
Натрия амидотризоат
Триомбраст®
раствор для инъекций 60%
РК-ЛС-5№006021
6416
V08AA01
Натрия амидотризоат
Триомбраст®
раствор для инъекций 76% по 20 мл
РК-ЛС-5№006026
V08AB
Водорастворимые низкоосмолярные рентгеноконтрастные вещества
V08AB02
Йогексол
6417
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№019354
6418
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№019354
6419
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№019355
6420
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 200 мл
РК-ЛС-5№019355
6421
V08AB02
Йогексол
Омнипак™
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 500 мл
РК-ЛС-5№019355
6422
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№018757
6423
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122077
6424
V08AB02
Йогексол
Томогексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018756
6425
V08AB02
Йогексол
Томогексол®
раствор для инъекций 350 мг йода/мл
РК-ЛС-5№018755
6426
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122077
6427
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122076
6428
V08AB02
Йогексол
Томогексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№018754
6429
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 300 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122076
6430
V08AB02
Йогексол
Томогексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл

ҚР-ДЗ-5№018757
6431
V08AB02
Йогексол
Вигексол
Инъекцияға арналған ерітінді 350 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122077
V08AB04
Йопамидол
V08AB05
Йопромид
6432
V08AB05
Йопромид
Ультравист® 370
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл 500 мл
ҚР-ДЗ-5№015635
6433
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл 200 мл
ҚР-ДЗ-5№015636
6434
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015636
6435
V08AB05
Йопромид
Випромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
6436
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№015634
6437
V08AB05
Йопромид
Випромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 100 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6438
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№015635
6439
V08AB05
Йопромид
Випромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022721
6440
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№015633
6441
V08AB05
Йопромид
Випромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 50 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
6442
V08AB05
Йопромид
Ультравист® 300
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 20 мл
ҚР-ДЗ-5№015632
6443
V08AB05
Йопромид
Випромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-5№022720
V08AB09
Йодиксанол
6444
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016255
6445
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл по 100 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6446
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл по 20 мл
ҚР-ДЗ-5№016254
6447
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-5№016257
6448
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 200 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6449
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 500 мл
ҚР-ДЗ-5№016258
6450
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-3№122096
6451
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016253
6452
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
Инъекцияға арналған ерітінді 270 мг йод/мл
ҚР-ДЗ-5№016256
6453
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 100 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6454
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 50 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
6455
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді 320 мг йод/мл 20 мл
ҚР-ДЗ-3№122097
V08C
Ядролы-магниттік резонансқа арналған контрастты заттар
V08CA
Парамагнитті контрасттық заттар
V08CA01
Гадопентет қышқылы

РК-ЛС-5№018757
6431
V08AB02
Йогексол
Вигексол
раствор для инъекций 350 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122077
V08AB04
Йопамидол
V08AB05
Йопромид
6432
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл 500 мл
РК-ЛС-5№015635
6433
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл 200 мл
РК-ЛС-5№015636
6434
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015636
6435
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022721
6436
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№015634
6437
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 100 мл
РК-ЛС-5№022720
6438
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№015635
6439
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022721
6440
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№015633
6441
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 50 мл
РК-ЛС-5№022720
6442
V08AB05
Йопромид
Ультравист®
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 20 мл
РК-ЛС-5№015632
6443
V08AB05
Йопромид
Випромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл 20 мл
РК-ЛС-5№022720
V08AB09
Йодиксанол
6444
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016255
6445
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-5№016258
6446
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-5№016254
6447
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-5№016257
6448
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций, 200 мл
РК-ЛС-5№016258
6449
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций, 500 мл
РК-ЛС-5№016258
6450
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-3№122096
6451
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016253
6452
V08AB09
Йодиксанол
Визипак™
раствор для инъекций 270 мг йода/мл
РК-ЛС-5№016256
6453
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 100 мл
РК-ЛС-3№122097
6454
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 50 мл
РК-ЛС-3№122097
6455
V08AB09
Йодиксанол
Видиксанол
раствор для инъекций 320 мг йода/мл по 20 мл
РК-ЛС-3№122097
V08C
Контрастные вещества для ядерно-магнитного резонанса
V08CA
Парамагнитные контрастные средства
V08CA01
Гадопентетовая кислота

6456
V08CA01
Гадопентет қышқылы
Магневист®
Көктамыр ішіне енгізуге арнал?ан ерітінді 0.5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№004654
6457
V08CA01
Гадопентет қышқылы
Пентаскан
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№022838
V08CA03
Гадодиамид
6458
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 ммоль/мл
ҚР-ДЗ-5№004344
V08CA09
Гадобутрол
6459
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 15 мл
ҚР-ДЗ-5№010980
6460
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 1 ммоль/мл 7,5 мл
ҚР-ДЗ-5№010980
V10
Терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10X
Басқа да терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10XX
Түрлі терапиялық радиофармацевтикалық препараттар
V10XX03
Радий (223Ra) дихлориді
6461
V10XX03
Радий (223Ra) дихлориді
Ксофиго®
Инъекцияға арналған ерітінді 1100 кБк/мл
ҚР-ДЗ-5№022177
V10XX03

6456
V08CA01
Гадопентетовая кислота
Магневист®
раствор для внутривенного введения 0.5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№004654
6457
V08CA01
Гадопентетовая кислота
Пентаскан
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№022838
V08CA03
Гадодиамид
6458
V08CA03
Гадодиамид
Омнискан™
раствор для внутривенного введения 0,5 ммоль/мл
РК-ЛС-5№004344
V08CA09
Гадобутрол
6459
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 15 мл
РК-ЛС-5№010980
6460
V08CA09
Гадобутрол
Гадовист®
раствор для внутривенного введения 1 ммоль/мл 7,5 мл
РК-ЛС-5№010980
V10
Терапевтические радиофармацевтические препараты
V10X
Другие терапевтические радиофармацевтические препараты
V10XX
Различные терапевтические радиофармацевтические препараты
V10XX03
Радия (223Ra) дихлорид
6461
V10XX03
Радия (223Ra) дихлорид
Ксофиго®
раствор для инъекций 1100 кБк/мл
РК-ЛС-5№022177
V10XX03