"Астана қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 84/13-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 184/22-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 1133 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 84/13-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1088 тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "464 447 416" деген сандар "469 582 397" деген сандармен ауыстырылсын;
"222 277 933" деген сандар "224 277 933" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 385 689" деген сандар "5 590 331" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 143 208" деген сандар "8 073 547" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "415 786 619" деген сандар "421 641 567" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "77 011 680" деген сандар "76 791 713" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "77 011 680" деген сандар "76 867 647" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер "75 934";
5) тармақшадағы "(-30 526 928)" деген сандар "(-31 026 928)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "30 526 928" деген сандар "31 026 928" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "22 049 744" деген сандар "22 549 744" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "1 203 108" деген сандар "1 576 048" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1,4,6,9,12-қосымшалар осы шешімге 1,2,3,4,5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Тулеутаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е. Егемберді
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 184/22-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 84/13-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI "О бюджете города Астаны на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Астаны от 8 сентября 2017 года № 184/22-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 сентября 2017 года № 1133
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI "О бюджете города Астаны на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1088, опубликовано 5 января 2017 года в газетах "Астана акшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "464 447 416" заменить цифрами "469 582 397";
цифры "222 277 933" заменить цифрами "224 277 933";
цифры "4 385 689" заменить цифрами "5 590 331";
цифры "6 143 208" заменить цифрами "8 073 547";
в подпункте 2) цифры "415 786 619" заменить цифрами "421 641 567";
в подпункте 4) цифры "77 011 680" заменить цифрами "76 791 713", в том числе: приобретение финансовых активов цифры "77 011 680" заменить цифрами "76 867 647";
дополнить подпункт 4) строкой следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства "75 934";
в подпункте 5) цифры "(-30 526 928)" заменить цифрами "(-31 026 928)";
в подпункте 6) цифры "30 526 928" заменить цифрами "31 026 928";
в подпункте 7) цифры "22 049 744" заменить цифрами "22 549 744";
в пункте 4 цифры "1 203 108" заменить цифрами "1 576 048".
Приложения 1,4,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Тулеутаев
Секретарь
маслихата города
Астаны
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования города Астаны"
(УЭиБП)
Е. Егемберды
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 8 сентября 2017 года № 184/22-VI
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI
Бюджет города Астаны на 2017 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3 063 936,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
7 562 526,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 314,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 314,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
602 452,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
223 022,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
289 388,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
90 042,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
40 556 190,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
301 961,0
003
Жалпы білім беру
27 288 699,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
390 848,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
960 429,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 502 776,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 198 629,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
52 672,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
83 671,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
203 624,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
25 548,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
140 860,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 400 708,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
12 465,0
029
Әдістемелік жұмыс
96 640,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
205 094,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары

3 063 936,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 562 526,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 314,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 314,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
602 452,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
223 022,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
289 388,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
90 042,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
40 556 190,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
301 961,0
003
Общеобразовательное обучение
27 288 699,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
390 848,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
960 429,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 502 776,0
008
Дополнительное образование для детей
2 198 629,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
52 672,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 100,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
83 671,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
203 624,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
25 548,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
140 860,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 400 708,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 465,0
029
Методическая работа
96 640,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
205 094,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций

686 603,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 863,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
9 788 567,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 577 043,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 211 524,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 525 730,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 525 730,0
05
Денсаулық сақтау
28 514 750,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
28 205 872,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 525,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
383 432,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 065 123,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
340 283,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
584 782,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 499 148,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 306 619,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
245 537,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 746 054,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 880,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
66 294,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
440 995,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
741 897,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
357 104,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

686 603,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 863,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 788 567,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8 577 043,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 211 524,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 525 730,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 525 730,0
05
Здравоохранение
28 514 750,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
28 205 872,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
144 525,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
383 432,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 065 123,0
006
Услуги по охране материнства и детства
340 283,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
584 782,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 499 148,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
3 306 619,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
245 537,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 746 054,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 880,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
66 294,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
440 995,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
741 897,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
357 104,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

1 267 414,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
447 501,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 857 873,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 604 294,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
82 407,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 160,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 247 428,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
33 185,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
217 997,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
335 679,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
308 878,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
308 878,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 023 741,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
841 773,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
610 231,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
181 058,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 484,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 378 508,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 378 508,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
9 803 460,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
263 976,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
524 945,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 128 201,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30 972,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
27 554,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 789 433,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
846 197,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

1 267 414,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
447 501,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 857 873,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 604 294,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
82 407,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 160,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 247 428,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
33 185,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
217 997,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
335 679,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
308 878,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
308 878,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 023 741,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
841 773,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
610 231,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
181 058,0
037
Социальная реабилитация
50 484,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 378 508,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 378 508,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
9 803 460,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
263 976,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
524 945,0
003
Программа занятости
1 128 201,0
004
Государственная адресная социальная помощь
30 972,0
007
Оказание жилищной помощи
27 554,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 789 433,0
009
Социальная поддержка инвалидов
846 197,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет

55 079,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 802,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
786 682,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
156 730,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
281 499,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
156 008,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
717 758,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
863 758,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 040,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
162 811,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
205 889,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
385 731,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 364,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
80 373,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
315 658,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
125 165 212,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 928 591,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 819 112,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
18 742 951,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
121 633,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13 905 234,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
339 661,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

55 079,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 802,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
786 682,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
156 730,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
281 499,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
156 008,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
717 758,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
863 758,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 040,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
162 811,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
205 889,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
385 731,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
15 364,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
80 373,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
315 658,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
125 165 212,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
34 928 591,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 819 112,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
18 742 951,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
121 633,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13 905 234,0
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
339 661,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
308 130,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
40 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
712 185,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
49 340,0
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
198 020,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 251,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 166,0
005
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
17 603,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 081 589,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 777 012,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 633,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 541 109,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
89 870,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
197 364,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 814,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 550,0
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
107 213,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 213,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000,0
12
Көлiк және коммуникация
61 999 031,1
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
51 112,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
51 112,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы

050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
308 130,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
40 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
712 185,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
49 340,0
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
198 020,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
173 251,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 166,0
005
Организация работ по зонированию земель
17 603,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 081 589,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 777 012,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
144 633,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 541 109,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89 870,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
197 364,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
175 814,0
003
Капитальные расходы государственного органа
21 550,0
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
107 213,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
104 213,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
12
Транспорт и коммуникации
61 999 031,1
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
51 112,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
51 112,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы

627 248,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 130,0
003
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
542 139,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
830,0
008
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
8 702,0
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
11 547,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
4 900,0
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
61 320 671,1
001
Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 146,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
54 459 537,1
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 749 188,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
13
Басқалар
10 279 233,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 576 048,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 576 048,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
504 255,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
504 255,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 998 868,0
002
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 612 868,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 000,0
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
1,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1,0
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
1 914 262,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
131 098,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту

627 248,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
59 130,0
003
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
542 139,0
007
Капитальные расходы государственного органа
830,0
008
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 702,0
010
Развитие транспортной инфраструктуры
11 547,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
4 900,0
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
61 320 671,1
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
111 146,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
54 459 537,1
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6 749 188,0
007
Капитальные расходы государственного органа
800,0
13
Прочие
10 279 233,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 576 048,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 576 048,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
504 255,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
504 255,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 998 868,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 612 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
258 000,0
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
1,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1,0
386
Управление энергетики города Астаны
1 914 262,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
131 098,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков

367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
382
Астана қаласының тұрғын үй инспекциясы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы

367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
382
Управление жилищной инспекции города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
396
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 184/22-VI шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 84/13-VI шешіміне
6-қосымша
2017 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
386
Управление энергетики города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
396
Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
от 8 сентября 2017 года № 184/22-VI
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2017 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера