"Астана қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 84/13-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 199/24-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 1145 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 84/13-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1088 тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "469 582 397" деген сандар "462 862 256" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 590 331" деген сандар "6 008 517" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 073 547" деген сандар "9 190 992" деген сандармен ауыстырылсын;
"231 640 586" деген сандар "223 384 814" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "421 641 567" деген сандар "414 273 981" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2 176 045" деген сандар "2 011 399" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "2 176 045" деген сандар "2 156 045" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақша мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттерді өтеу "144 646";
4) тармақшадағы "76 791 713" деген сандар "77 459 158" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "76 867 647" деген сандар "77 535 092" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-31 026 928)" деген сандар "(-30 882 282)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "31 026 928" деген сандар "30 882 282" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"қарыздарды өтеу "(-144 646)";
4-тармақта "1 576 048" деген сандар "1 016 022" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1,4,6,9,12-қосымшалар осы шешімге 1,2,3,4,5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы
В. Досаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы                                          Е. Егемберді
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 22 қарашадағы
№ 199/24-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 84/13-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI "О бюджете города Астаны на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Астаны от 22 ноября 2017 года № 199/24-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 05 декабря 2017 года № 1145
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI "О бюджете города Астаны на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1088, опубликовано 5 января 2017 года в газетах "Астана акшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "469 582 397" заменить цифрами "462 862 256";
цифры "5 590 331" заменить цифрами "6 008 517";
цифры "8 073 547" заменить цифрами "9 190 992";
цифры "231 640 586" заменить цифрами "223 384 814";
в подпункте 2) цифры "421 641 567" заменить цифрами "414 273 981";
в подпункте 3) цифры "2 176 045" заменить цифрами "2 011 399", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "2 176 045" заменить цифрами "2 156 045";
дополнить подпункт 3) строкой следующего содержания:
"погашение бюджетных кредитов "144 646";
в подпункте 4) цифры "76 791 713" заменить цифрами "77 459 158", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "76 867 647" заменить цифрами "77 535 092";
в подпункте 5) цифры "(-31 026 928)" заменить цифрами "(-30 882 282)";
в подпункте 6) цифры "31 026 928" заменить цифрами "30 882 282";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"погашение займов "(-144 646)";
в пункте 4 цифры "1 576 048" заменить цифрами "1 016 022".
Приложения 1,4,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
В. Досаев
Секретарь
маслихата города Астаны
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования города Астаны"
(УЭиБП)                                                                  Е. Егемберды
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 22 ноября 2017 года № 199/24-VI
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI
Бюджет города Астаны на 2017 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3 156 361,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
7 764 353,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 333,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
11 333,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
593 269,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
223 022,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
289 388,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
80 859,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
41 507 541,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
303 369,0
003
Жалпы білім беру
27 977 585,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
609 886,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
959 487,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 455 059,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 263 629,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
56 132,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
83 671,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
217 112,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
25 548,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
157 391,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 400 039,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
9 212,0
029
Әдістемелік жұмыс
94 724,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
205 094,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары

3 156 361,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 764 353,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
11 333,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
11 333,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
593 269,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
223 022,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
289 388,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
80 859,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
41 507 541,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
303 369,0
003
Общеобразовательное обучение
27 977 585,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
609 886,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
959 487,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 455 059,0
008
Дополнительное образование для детей
2 263 629,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
56 132,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 100,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
83 671,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
217 112,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
25 548,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
157 391,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 400 039,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 212,0
029
Методическая работа
94 724,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
205 094,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций

687 503,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
9 355 071,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 105 145,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 249 926,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 526 445,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 526 445,0
05
Денсаулық сақтау
27 796 999,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
27 488 721,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 332,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
323 432,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 065 123,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
340 283,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
185 302,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
566 764,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 746 029,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 399 514,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
274 610,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 693 983,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
493,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
81 294,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
429 170,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
555 065,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
356 864,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

687 503,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 355 071,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
8 105 145,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 249 926,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 526 445,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 526 445,0
05
Здравоохранение
27 796 999,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
27 488 721,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
145 332,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
323 432,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 065 123,0
006
Услуги по охране материнства и детства
340 283,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
185 302,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
566 764,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 746 029,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
3 399 514,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
274 610,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 693 983,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
493,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
81 294,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
429 170,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
555 065,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
356 864,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

1 115 919,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
431 053,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 573 372,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 237 817,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
82 407,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 160,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 302 654,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
29 511,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
215 891,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
335 679,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
308 278,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
308 278,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 688 978,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
822 767,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
610 231,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
162 052,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 484,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 378 508,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 378 508,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
9 487 703,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
268 348,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
524 248,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
928 654,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31 613,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 254,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 763 433,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
807 876,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

1 115 919,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
431 053,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 573 372,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 237 817,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
82 407,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 160,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 302 654,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
29 511,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
215 891,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
335 679,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
308 278,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
308 278,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 688 978,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
822 767,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
610 231,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
162 052,0
037
Социальная реабилитация
50 484,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 378 508,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 378 508,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
9 487 703,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
268 348,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
524 248,0
003
Программа занятости
928 654,0
004
Государственная адресная социальная помощь
31 613,0
007
Оказание жилищной помощи
23 254,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 763 433,0
009
Социальная поддержка инвалидов
807 876,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет

56 579,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 402,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
786 682,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
156 461,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
280 768,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
142 099,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
716 912,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
861 745,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
947,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
162 667,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
205 584,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
328 692,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 364,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
105 717,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
315 658,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
117 020 546,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 541 389,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 733 112,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
19 534 551,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
131 633,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
14 805 252,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
336 841,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

56 579,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 402,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
786 682,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
156 461,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
280 768,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
142 099,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
716 912,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
861 745,0
026
Капитальные расходы государственного органа
947,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
162 667,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
205 584,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
328 692,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
15 364,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
105 717,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
315 658,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
117 020 546,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
36 541 389,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 733 112,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
19 534 551,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
131 633,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
14 805 252,0
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
336 841,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

243 465,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
37 399,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
346 840,0
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
203 040,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
178 271,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 166,0
005
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
17 603,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 117 592,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 813 383,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 004,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 568 109,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
89 870,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
196 996,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 631,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 365,0
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
107 213,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 213,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000,0
12
Көлiк және коммуникация
61 440 581,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
51 112,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
51 112,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
630 490,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 919,0
003
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
541 794,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
830,0
008
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары

243 465,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
37 399,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
346 840,0
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
203 040,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
178 271,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 166,0
005
Организация работ по зонированию земель
17 603,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 117 592,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 813 383,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
154 004,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 568 109,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89 870,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
196 996,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
189 631,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 365,0
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
107 213,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
104 213,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
12
Транспорт и коммуникации
61 440 581,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
51 112,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
51 112,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
630 490,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
66 919,0
003
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
541 794,0
007
Капитальные расходы государственного органа
830,0
008
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

8 702,0
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7 345,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
4 900,0
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
60 758 979,0
001
Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 897,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
53 098 094,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 549 188,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
13
Басқалар
9 697 484,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 016 022,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 016 022,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
457 023,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
457 023,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
4 018 868,0
002
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
418 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 322 868,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 000,0
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
1,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1,0
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
1 870 230,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
111 566,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 758 664,0
397
Астана қаласының инвестициялар және даму басқармасы
2 335 340,0
001
Халықаралық деңгейдегі жаңа астана ретінде Астана қаласының бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8 702,0
010
Развитие транспортной инфраструктуры
7 345,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
4 900,0
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
60 758 979,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
110 897,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
53 098 094,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7 549 188,0
007
Капитальные расходы государственного органа
800,0
13
Прочие
9 697 484,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 016 022,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 016 022,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
457 023,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
457 023,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
4 018 868,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
418 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 322 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
258 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 000,0
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
1,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1,0
386
Управление энергетики города Астаны
1 870 230,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
111 566,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 758 664,0
397
Управление по инвестициям и развитию города Астаны
2 335 340,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне

020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
382
Астана қаласының тұрғын үй инспекциясы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
382
Управление жилищной инспекции города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

386
Астана қаласының энергетика басқармасы
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
396
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 22 қарашадағы
№ 199/24-VI шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 84/13-VI шешіміне
6-қосымша
2017 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

386
Управление энергетики города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
396
Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
от 22 ноября 2017 года № 199/24-VI
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 8 декабря 2016 года № 84/13-VI
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2017 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера