Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 107-1 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 1089 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 19.10.2017 № 107-2154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 205 Жарлығына, "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 болып тіркелген) сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу көлемі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 19.10.2017 № 107-2154 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемелері бекітілген қаржыландыру жоспарлары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымдардың ағымдағы шығындарын өтеуді 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап жүзеге асырсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в дошкольных организациях города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 9 января 2017 года № 107-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 января 2017 года № 1089.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Астаны от 19.10.2017 № 107-2154 (вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2016 года № 205 "Об утверждении Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническими профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13418), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в дошкольных организациях города Астаны согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 19.10.2017 № 107-2154 (вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственным учреждениям "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны", "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны", "Аппарат акима района "Сарыарка" города Астаны" произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденных планов финансирования с 1 января 2017 года.

3. 2-қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению 2.
4. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 қаңтардағы
№ 107-1 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу көлемі

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны A. Исекешев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 9 января 2017 года
№ 107-1
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в
дошкольных организациях города Астаны

319.
"Бал-Балақай" ЖШС жеке меншік балабақшасы
50
23000
20800
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 қаңтардағы
№ 107-1 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1022 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырдағы № № 59 (3411) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59 (3429). "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);

319.
Частный детский сад ТОО "Бал-Балақай"
50
23000
20800
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 9 января 2017 года
№ 107-1
Перечень постановлений акимата города Астаны, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1022, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 26 мая 2016 года № 59 (3411), "Вечерняя Астана" от 26 мая 2016 года № 59 (3429);

2. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 107-1098 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1025 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 шілдедегі № 64 (3416) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 7 шілдедегі № 64 (3434) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
3. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 107-1334 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1045 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамыздағы № 98 (3450) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 25 тамыздағы № 98 (3468) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған);
4. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 107-1922 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1070 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қазандағы № 122 (3474) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 20 қазандағы № 122 (3492) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата города Астаны от 31 мая 2016 года № 107-1098 "О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1025, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 7 июня 2016 года № 64 (3416), "Вечерняя Астана" 7 июня 2016 года № 64 (3434);
3. Постановление акимата города Астаны от 13 июля 2016 года № 107-1334 "О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1045, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 25 августа 2016 года № 98 (3450), "Вечерняя Астана" от 25 августа 2016 года № 98 (3468);
4. Постановление акимата города Астаны от 17 октября 2016 года № 107-1922 "О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1070, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 20 октября 2016 года № 122 (3474), "Вечерняя Астана" от 20 октября 2016 года № 122 (3492).