"Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № А-11/530 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі № А-4/147 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5942 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № А-2/57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 13.02.2020 № А-2/57 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № А-11/530 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5142 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Облыс әкімі М.Мырзалин

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 18 ноября 2015 года № А-11/530 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта"
Постановление акимата Акмолинской области от 7 апреля 2017 года № А-4/147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2017 года № 5942. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13 февраля 2020 года № А-2/57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13.02.2020 № А-2/57 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" от 18 ноября 2015 года № А-11/530 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5142, опубликовано 12 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин