Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/8 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5940 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/8 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3984 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
кезекті 9- шы сессия төрайымы
Р.Арыстанқызы
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2017 жылғы "18" сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасының
басшысы
Б.Каримов
2017 жылғы "18" сәуір

О признании утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № С-23/8 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2017 года № С-9/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2017 года № 5940
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 25 декабря 2013 года № С-23/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3984, опубликовано 30 января 2014 года в газетах "Көкшетау" и "Степной Маяк").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 9 – ой очередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Р.Арыстанқызы
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыв
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"18" апреля 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
государственных доходов
по городу Кокшетау
департамента государственных
доходов по Акмолинской
области
Б.Каримов
"18" апреля 2017 года