2018-2020 жылдарға арналған Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-24/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 6343 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 981 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 718,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 008 мың теңге;
2) шығындар – 21 981 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 6С-36/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Ақсу кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін 11 008 мың теңге сома субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 200,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 912,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 249 мың теңге;
2) шығындар – 29 200,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 6С-36/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018 жылға арналған Бестөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін 11 249 мың теңге сома субвенция көзделгені есепке алынсын.

О бюджетах поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе на 2018-2020 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С-24/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2018 года № 6343.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 981 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 718,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 254,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 008 тысяч тенге;
2) затраты – 21 981 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.11.2018 № 6С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете поселка Аксу на 2018 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 11 008 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 200,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 912,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 39,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 249 тысяч тенге;
2) затраты – 29 200,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.11.2018 № 6С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Учесть, что в бюджете поселка Бестобе на 2018 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 11 249 тысяч тенге.

5. 2018-2020 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 253 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 558,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 694,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 0 мың теңге;
2) шығындар – 17 253 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 6С-36/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018-2020 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 888 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 240,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 534,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 113 мың теңге;
2) шығындар – 24 888 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.11.2018 № 6С-36/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2018 жылға арналған Шаңтөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін 23 113 мың теңге сома субвенция көзделгені есепке алынсын.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Морозова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев

5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 253 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 558,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 694,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 253 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.11.2018 № 6С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 240,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 534,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 113 тысяч тенге;
2) затраты – 24 888 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.11.2018 № 6С-36/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в бюджете поселка Шантобе на 2018 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 23 113 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Морозова
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев